PDA

View Full Version : POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts



Leheküljed : [1] 2

marguzz22
04.02.09, 15:51
PALUN MAKSKE RAHASID, MIDA VAREM RAHA LENC KÄTTE SAAB, SEDA VAREM SAAME MINNA VILLA OMANIKUGA KOKKU SAAMA JA KOHA KINNI PANNA, PÄRAST VÕETAKSE ÄRA SEE KUUPÄEV


Tere! Tegin uue topicu kuna vanas liiga palju offtopicut. Küsimus selline, kas sa tuleksid LIVE FOORUM EVENDILE, mis toimuks siin
http://www.hot.ee/villarent/ see villa maksab nii palju kui tuleb inimesi, mida rohkem tuleb seda odavam.


1) plaanis oleks pidada live turna(sisseost migni 300 äkki?niipalju kui keskmisele kannatab)
2) näeks foorumi näod ära, jooks ja niisama chilliks
3) kes välja kukub võib ju linna jooma minna
4) see teema on selleks, et näha kes tuleks sellisele üritusele, kui te ei tule ja tahate kirjutada, et teile meeldib naisega juustu süüa siis palun ära seda siia kirjuta (teine teema)
5) kui raha kogumiseks läheb siis selle kanname kas rankale, lenc või tigranole kes maksab koha ära

Need kes oleksid nõus tulema pange ettepanekud siia ja kas tuleksite v mitte



oluline, SAIN inimesega räägitud 7.märts on villa täiesti vaba, ütles, et terve maja on 10 k AGA et võib teha 6000 ma nagu aa okei, no ju siis huvi pole majanduslangus ikkagi, nii,et hinnaks oleks 6000eek, ettemaks tuleb sellele vennale teha 50% nii, palju meid reaalselt olemas on?TEEKS lenc kätte ettemaksu(vaatame palju kindalt on) ja ma saaksin lenc näiteks kokku ja saaks selle vanaga kokkuy ja teeks selle ettemaksu ära, vaataks koha üle


Raha võib juba maksma hakata, kuna ettemaks vajab tasumist. Korjan kohe kogu summa ja tõenäoliselt saate üritusel ka miskit tagasi.
Selgituselahtrisse palun kindlasti märkige enda foorumi kasutajanimi.
Paluks 300 Eesti Krooni, arvele:
10010177120013
Lennart Vahemets
hakake raha palun juba kohe maksma kellel võimalus on , kuna vaja see ettemaks ära viia, lenc andis konto ka ülevalpool



praegu kindlad tulejad

1.mina
2. lenc (maksnud)
3.antx (makstud)
4. kloonike (makstud)
5. jrgn hell (makstud)
6. tigrano
7. paradigmlost (makstud)
8. keiss
9. leits (maksnud)
10.Codecci (maksnud)
11. ESTPatrick (maksnud)
12. kollane (makstud)
13. -andres-
14. Aristotep (makstud)
15. glendegen
16. masterpupept (makstud)
17. BuildUp
18. muruntau
19. virx747 (makstud)
20. pikk28
21. Timpz (makstud)
22. Davy (maksnud)
23. TaaviK (makstud)
24. Ranka (makstud)

lenC
04.02.09, 16:03
jah

antnx
04.02.09, 16:05
Ikka!

kollane
04.02.09, 16:06
naised , viin, muusika mina olen käpp

Kloonike
04.02.09, 16:06
Tuleks ikka ;D

jrgn hell
04.02.09, 16:16
tuleks ja kui vaja joks ennast kiiresti täis kah, aga võiks veebruari lõpu poole jääda, kui üldse nii lähiajal on.
Peab 21.nda kuupäeavni vähe vormi hoidma

Tigrano
04.02.09, 16:17
101% kohal

paradigmlost
04.02.09, 16:27
tuleks.

marguzz22
04.02.09, 16:34
väga hea vaatame palju inimesi kokku tuleb:)

Keiss
04.02.09, 16:47
101% kohal

leits
04.02.09, 16:55
kes välja kukub saab sauna ka ju minna vms või niisama tinunni panna ja paska kellegiga ajada :P Linna üksi minna on ikka teh pask, mingi rahvaga ikka lõbusam. ma oleks käpp.

nagu öeldud mulle veebruari 21 ei sobi ning ei sobi ka veebruari viimane nv kuna siis oleme patrikuga slovakkias, äkki märtsi poole ?

Codecci
04.02.09, 17:05
mina

ESTPatrick
04.02.09, 17:06
jah nagu leits ütles, veebruar on tihe ja reisid planeeritud

lenC
04.02.09, 17:08
7. märts, kokkulepitud

kollane
04.02.09, 17:10
7. märts, kokkulepitud


kalendrisse märgitud, suurelt ja punaselt

ESTPatrick
04.02.09, 17:11
7. märts, kokkulepitud


paneb kirja peaks tulema

lenC
04.02.09, 17:12
keegi bronnige nüüd koht ära ja korras

marguzz22
04.02.09, 17:33
edit muutsin posti seal inf olemas

leits
04.02.09, 17:44
im in

lenC
04.02.09, 17:54
eeldan, et selle ettemaksuga nii kiire ei ole, et prooviks sümboolse osalejate arvu enne kokku saada

marguzz22
04.02.09, 17:56
väga kiire vist ei ole, aga kiire ikkagi, kui on 20 kindlat tulejat siis juba ok?või palju oleks normal minimaalne arv?

-andres-
04.02.09, 17:58
Olen kohal.

Rage
04.02.09, 18:05
hääletusele ei pannud, kuna kindlalt ei tea, aga 60% tõenäosusega vast tuleksin küll..

marguzz22
04.02.09, 18:07
18 inimest pannud jah, andke oma nimed ka siis

glendegen
04.02.09, 18:07
Tere,

olgugi et tegemist on mu esimese postitusega, olen lurkinud siin foorumis algusest saati ja leian,
et idee vääris seda vaeva mida registreerimine võttis ning seega hüppaks kah läbi.

Aristotep
04.02.09, 18:08
Kui Tartust mõni inimene veel minemas, siis oleks ka 80% tulija.

masterpuppet
04.02.09, 18:09
Pistan ka käe püsti. Aga vaatab, kuidas antud hetkel majanduslik olukord on, kas turniirist kannatab osa võtta, kuid jooma olen käsi. :)

masterpuppet
04.02.09, 18:09
Ise tulen tartust. :)

BuildUp
04.02.09, 18:23
75% tõenäosusega oleks käpp.

leits
04.02.09, 19:00
Opel astra on arvatvasti minemas trtust tlna poole :D

antnx
04.02.09, 19:14
tahaks sinna peale.

Aristotep
04.02.09, 19:15
jawohl. Hulgakesi on toredam minna.

hotcocacola
04.02.09, 19:39
Elaks ma Tallinnas, oleks ma koheselt käpp, juba praegu telgik koos kasti viinaga seal hoovis ning ootaks teid ;D
kahjuks Tartu inimene ;D

antnx
04.02.09, 19:57
Mis ajast see takistus on? Vaata ülespoole tartust on palju minejaid.

kollane
04.02.09, 19:58
Elaks ma Tallinnas, oleks ma koheselt käpp, juba praegu telgik koos kasti viinaga seal hoovis ning ootaks teid ;D
kahjuks Tartu inimene ;D



ma tulen peaaegu läti piiri äärest, sa ei saa nüüd tartust tuldud ;D

leits
04.02.09, 20:03
no kui palju rahvast peab bemmi ka välja ajama or mingi bussi rentima :D

muruntau
04.02.09, 20:13
tuleksin

virx747
04.02.09, 21:00
Oleks ka tulija.
Ei loe kuskilt välja, kas üritus on ainult meestele? Mul naine ka käpp pokkeris, kuigi foorumis minu teada pole liige.

leits
04.02.09, 21:02
kõik obv oodatud... aint privadoriga teda üksi ei tasu jätta. see vana otsib 24/7 googlest erootilist masaazi obv on 24/7 ka delfi date keskkonnas :D

virx747
04.02.09, 21:04
kõik obv oodatud... aint privadoriga teda üksi ei tasu jätta. see vana otsib 24/7 googlest erootilist masaazi obv on 24/7 ka delfi date keskkonnas :D


:D
Loodan ta ikka kellegi leiab endale.

Rinoa
04.02.09, 21:05
Mingi vanuse piirang ka on? Et näiteks alla 18 ka keegi tulla võiks ;)?

marguzz22
04.02.09, 21:10
krdi kas me chippe saame niipalju kambapeale?tglt kui 20 inimest, siis see saint 2kohvrit suur ja tartust ikka tulijaid saate raudselt kuidagi auto peale

TaaviK
04.02.09, 21:15
Iseenesest idee on paeluv. Ma samas ei julge enda tuleku kohta midagi öelda, pigem jätaks selle otsuse nädal enne peale.

marguzz22
04.02.09, 21:20
väga hilja peale ei saa jätta kuna varsti kui on mingi 20 inimest koos kogume ju selle 150 eek kokku ja maksame ettemaksu ära, sest kui me nädal enne ütleme, et 7märts tahame siis hilja.. Noh need, kes hiljem võibolla tulevad siis ma ei tea maksavad kudiagi hiljem. Et jah proovige kindlalt ära öelda

antnx
04.02.09, 21:33
Ainult suured ballad palun suhtuge mikrogrinderitesse viisakalt, Tänan!

Tigrano
04.02.09, 21:43
Abi vaja midagi organiseerimisel andke teada, ehk saan aidata kuidagi.

ESTPatrick
04.02.09, 22:00
Opel astra on arvatvasti minemas trtust tlna poole :D


opel astra lendab tallinna poole, kui tarmonaator tuleb, siis võtan tema ka peale kuna ta mind palju vedanud

leits
04.02.09, 22:09
ma olen opelis sel juhul ... 2kki bemm l2heb katki

Tuul
04.02.09, 22:13
Kui saaksin kindlalt öelda, siis tuleksin kindlalt, aga saan alles mõned päevad enne öelda, -!

Keiss
04.02.09, 22:32
Ei näe Rankat nimekirjas ehk siis loodame ikka, et mees end näole annab! Sellega seoses teen ettepaneku vabastada Ranka ja Tigrano osavõtutasu maksmisest, mehed on niigi siin oma panuse andnud. Selline sümboolne tänu vähemalt!
Peaks uurima veel palju rahvast sinna majja optimaalselt mahub, paljud pole ilmselt seda teemat veel lugenudki ning 20 nime juba olemas.

Fortune
05.02.09, 00:31
Ka tulija

Tigrano
05.02.09, 00:54
Ei näe Rankat nimekirjas ehk siis loodame ikka, et mees end näole annab! Sellega seoses teen ettepaneku vabastada Ranka ja Tigrano osavõtutasu maksmisest, mehed on niigi siin oma panuse andnud. Selline sümboolne tänu vähemalt!
Peaks uurima veel palju rahvast sinna majja optimaalselt mahub, paljud pole ilmselt seda teemat veel lugenudki ning 20 nime juba olemas.




Rankal on kallal suht suur downswing, ei tasu teda tülitada, ta kindlasti puhkab või analüüsib mängu, et joonele asjad saada. Loodan, et saab asjad jooksma, küll ta ka tulija on, ta vana peo lõvi ju.

Mehed tänu pärast ärage muretsege ja üle pingutage, meil on hea meel, et Teie käite siin foorumis ning kokku on saanud vinge seltskond, mida veel saab tahta. Nüüd juba kohe, kohe saame kokku ja teeme ühe vinge peo ;D

k1ly
05.02.09, 01:00
Ei näe Rankat nimekirjas ehk siis loodame ikka, et mees end näole annab! Sellega seoses teen ettepaneku vabastada Ranka ja Tigrano osavõtutasu maksmisest, mehed on niigi siin oma panuse andnud. Selline sümboolne tänu vähemalt!
Peaks uurima veel palju rahvast sinna majja optimaalselt mahub, paljud pole ilmselt seda teemat veel lugenudki ning 20 nime juba olemas.




On oldud seal kuskil 50-60 inimesega , nii et ruumipuudust seal ei tohiks kindlasti tekkida.

ranka
05.02.09, 02:51
Mulle hetkel see idee ei meeldi, sest:
#1 peol, kui sellisel puudub väärtus
#2 turniiril, kui sellisel puudub väärtus
#3 halb organiseeritus

Tean, et jube lollakas on teiste töid kritiseerida ning kui ei meeldi, siis korraldagu ise AGA "ametlikke" üritusi peaks organiseerima paremini. See tähendab, et organiseerimisek käigus ei kasutada CAPS LOCKI, ei suruta oma arvamust peale samas ei lasta suruda ka vastasel arvamust peale ning ei arvustada teravalt vastase arvamust vaid tuuakse välja plussid ja miinuse ning miks ei meeldi.

Seega minu arvates, kui teha pidu, siis see peab olema hea pidu aga kui 20 meest vajub kokku villase, ei taha kuidagi mulle tunduda hea peona. Võib-olla ma eksin, sest ma ei ole olnud sellistel pidudel :P

Turniiri ise ma näeks TSOP stiilis, et on ala sebitud (üüritud, tutvused, mida iganes) baari 1 nurk, kus mahub mängima 30-40 meest, kus toimub siis suurema buy-iniga, kui 300 eeki turniir (arvaks, et kilo oleks hea). On turniirimanager, kes paigutab mehi ümber, blindid nähtavad kõigile, average stackid ning samuti parimatele miskid auhinnad või siis teha hooajalised turniirid ja sellega teha siis miski top. Igast auhinnafondile ka rake juurde näiteks 50 eeki, milles tehakse uus auhinnafond ja antakse parimatele aastalõpus auhinnad - käevõri, karikas, mida iganes. See oleks turniiril väga suur sümboolne value, keegi ei ole lauskoomas ning isegi finaallauad pakub pinget. Kes kukub välja või jääda baari lakkuma või läheb minema võ ileiam foorumist uued sõbrad ja lendab kuhu iganes nendega.

Seega, minu jaoks see villa pinget ei paku. Pea veits segi, alles ärkanud, downswingis ja asi tuli kuidagi ootamatult ja seega ehk ei mõtle kõige õigemini ning muudan oma arvamust. Aga praegu ma kindlasti ei ütle EI-d ega JA-d.

Cliffnote: Pidu peab olema hea või ei tohiks üldse miskit pidu olla.

ranka
05.02.09, 02:53
Ja osavõtu maksu vabastamine on natuke naljakas :P

Potsataja
05.02.09, 04:13
Huvitav, mina küll ei näe antud teemas kuskil CAPS LOCKI ega erilist arvamuse pealesurumist jms. Vaieldi jne. eelnevas teemas, kus oligi eesmärgiks välja selgitada selline enamvähem variant. 1K turna buy-in on enamuse jaoks ilmselgelt palju ja ürituse eesmärk tundub olevat ikkagi üksteisega ir tutvumine ning kogemuste/muljete vahetamine, mitte mingi kõva tasemega turna korraldamine. Samuti on minu meelest kindla pinna rentimine võrreldes kuskil baaris kokku saamisega selliseks ürituseks kohasem. Osa rahvast liigub hiljem nkn edasi baaridesse aga teisel osal on vähemalt koht, kus vahepeal natuke silma looja lasta ;)

antnx
05.02.09, 07:43
Lisaks ei valgu rahvas laiali kõik saavad kõigiga vabalt suhelda ringi käija jne.

marguzz22
05.02.09, 07:49
jep ranka ma arvan, et sul downswing käimas ja oled veits kiuslik, 1000eek buyin ka natuke palju teiste jaoks(ka minu jaoks).. minu arust väga chill, saada kokku teha väike turniir siis vahemikus 300-500eek buyin ja juua niisama juttu rääkida ja kes tahab saab pärast linna minna edasi jooma. nagu koha eest 300 eek nagu pole üldse palju (seal mingid saunad ja huinjaad ka). Muud siin midagi organiseerida pole, kui me räägime mingitest ulme asjadest.
Osamaksuvõtust vabastamine on jh ka lamp minumeelest, eeldan et see 300 eek koha eest ei ole palju ja mingit sümboolsust selle vabastamisest ka ei õhku :D aga ranka ära pulli tule ka ikka. Ei saa olla nii kiuskik ja närida igasuguste asjade kallal/see vähemalt minu personaalne arvamus. Alati leidub keegi, kes millegiga täiesti rahul ei ole - see on normaalne. Aga mingi TSOP mega turniiri võid sa ju ise teinekord korraldada, kui me juba üksteist ära oleme näinud. Kui meid on 20x tk ja teeme buyin 300eek, siis fond 6k, kui teeme 500 eek on fond 10k, ja jaotataks siis 1) 2) 3) vahel ära? Pealegi joome ja veedame normaalselt aega, kui välja kukud võib pärast ju linnapeale jaurama minna.
Ma just mõtlesin, et ostame koha ära, turniiri kohapealt saab ju veel mõelda, aga kui kokku tahame saada, siis peame koha ära võtma.

lenC
05.02.09, 07:54
Mina arvan:

Et ma kogun raha igaühelt ühes tükis, et algne 150 asendusks 300-ga kohe, korjama hakkan siis kui ma ütlen.

Et turniirist ei tule midagi välja. Turniiri korraldamine ei ole mingi naljaasi ja nõuab kellegilt pidevat tähelepanu, spetsiifilist tarkvara, laude, chippe, rahaga arveldamist jnejnejne, et seda teadjat/kogenud inimest praegu ei paista, siis leian, et üritust turniiriga reklaamida on ebaaus.

marguzz22
05.02.09, 07:55
me võime ju selle nalja turniiri ära korraldada? niisama joogi kõrvale huvitav, pohhui ju 20 inimest on ainult 2 lauda, läpparis on see programm, kus aeg jookseb ja blindid , ja 2 suurt kohvirt pole ka probleem tuua

lenC
05.02.09, 07:56
aga mis sa siis teed, kui tuleb 50 inimest?

antnx
05.02.09, 08:10
Ei tule. Põhilised aktivistid tulevad. Vaevalt 1 postitusega vennad sinna tulevad. 1 oli aga see suht erand arvan.

marguzz22
05.02.09, 08:13
ma arvan ka et max tuleb sinna kohale 30 inimest, 3inimest on 3 lauda, see oleks ka ok. 50 inimest raudselt ei tule, sest me kogume ju varsti juba raha ja need kes makasvad on kindlad tulijad ja nende nimed lähevad turniiri nimekirja ka...:) ma olen oma sõpradega korraldanud ka 20-30 inimesega turniiri ja ilma igasuguste fancy teemadetta, meil oli 1 läpakas, kus jooksid blindid, kui tõusevad kõik karjuvad, et blindid tõusid ja hakkabki uus ring

antnx
05.02.09, 08:42
Jep ja 1kEEke moodustab 1/9 kogu minu bankrollist niiet ma ei ballaks

Rage
05.02.09, 08:43
teeb lihtsalt cashi mängu? min buyin 300 ja unlimited rebuyins...

kollane
05.02.09, 08:44
teeb lihtsalt cashi mängu? min buyin 300 ja unlimited rebuyins...



cash ka minuarust ok, ei ole sebimist tõmbelmist nii paljuu. mängid kaua mängid , ei viitsi võtad rahad välja.
turna muutub igavaks

lenC
05.02.09, 08:45
teeb lihtsalt cashi mängu? min buyin 300 ja unlimited rebuyins...

+1

paneks mingi NL100, NL200 ja NL400 käima (eekudes siis)

enamus nagunii cash mängijad

antnx
05.02.09, 08:46
Teeme NL100.

marguzz22
05.02.09, 11:01
superr, kas meil foorumis kellegil neid chippe on? mul endal kohvit pole

lenC
05.02.09, 11:04
superr, kas meil foorumis kellegil neid chippe on? mul endal kohvit pole

see tähendab, et oled cashiga nõus?

antnx, ma enne mõtlesin, et mingi 3 lauda käib vms

1 500 chipiga kohver nende standard rääbis chippidega on mul endal olemas igatahes

marguzz22
05.02.09, 11:05
jep ma oleks cashiga nõus kui cash ära laguneb võib ju 1 laud teha mingi turniiri ka, cash võiks olla max 300 buyin minu arvates

-andres-
05.02.09, 11:05
Tundub mõistlik.

lenC
05.02.09, 11:10
ma räägin, mitu lauda erinevate limiitidega

antnx
05.02.09, 11:13
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,881.0.html

pikk28
05.02.09, 11:54
kui cash ja turna siis oleksin ka kohal. Jooki tarbin obv. ka.

vsiu100
05.02.09, 11:58
olen 50:50 tulija hetkel(talvepäevad samal ajal).
kui tulen saan tallinna inimestele transpordiga abiks olla. triobeti chipsikohver(suhk ok) on endal olemas, paar pakki kaarte ka.
turniiril võin nn manager olla, laudu balanseerida, penalteid jagada :D jne. live reegleid tean. ise turkat ei mängi.
cashi võin mängida.
mingi sümboolne fond õhtu kõrgema kombinatsiooni, haigema beadi jne eest on ka võimalused, millele mõelda........
kui asi selge, annan teada, kas saan osa võtta.

Tigrano
05.02.09, 12:01
Mulle hetkel see idee ei meeldi, sest:
#1 peol, kui sellisel puudub väärtus
#2 turniiril, kui sellisel puudub väärtus
#3 halb organiseeritus

Tean, et jube lollakas on teiste töid kritiseerida ning kui ei meeldi, siis korraldagu ise AGA "ametlikke" üritusi peaks organiseerima paremini. See tähendab, et organiseerimisek käigus ei kasutada CAPS LOCKI, ei suruta oma arvamust peale samas ei lasta suruda ka vastasel arvamust peale ning ei arvustada teravalt vastase arvamust vaid tuuakse välja plussid ja miinuse ning miks ei meeldi.

Seega minu arvates, kui teha pidu, siis see peab olema hea pidu aga kui 20 meest vajub kokku villase, ei taha kuidagi mulle tunduda hea peona. Võib-olla ma eksin, sest ma ei ole olnud sellistel pidudel :P

Turniiri ise ma näeks TSOP stiilis, et on ala sebitud (üüritud, tutvused, mida iganes) baari 1 nurk, kus mahub mängima 30-40 meest, kus toimub siis suurema buy-iniga, kui 300 eeki turniir (arvaks, et kilo oleks hea). On turniirimanager, kes paigutab mehi ümber, blindid nähtavad kõigile, average stackid ning samuti parimatele miskid auhinnad või siis teha hooajalised turniirid ja sellega teha siis miski top. Igast auhinnafondile ka rake juurde näiteks 50 eeki, milles tehakse uus auhinnafond ja antakse parimatele aastalõpus auhinnad - käevõri, karikas, mida iganes. See oleks turniiril väga suur sümboolne value, keegi ei ole lauskoomas ning isegi finaallauad pakub pinget. Kes kukub välja või jääda baari lakkuma või läheb minema võ ileiam foorumist uued sõbrad ja lendab kuhu iganes nendega.

Seega, minu jaoks see villa pinget ei paku. Pea veits segi, alles ärkanud, downswingis ja asi tuli kuidagi ootamatult ja seega ehk ei mõtle kõige õigemini ning muudan oma arvamust. Aga praegu ma kindlasti ei ütle EI-d ega JA-d.

Cliffnote: Pidu peab olema hea või ei tohiks üldse miskit pidu olla.


Hahahha, konkreetne vend ikka :o

marguzz22
05.02.09, 12:13
:-*

lenC
05.02.09, 12:14
sina ise võiks ka tolerantsem olla :-\

marguzz22
05.02.09, 12:19
ah me oleme kõik värdjad :D proovime parandada sis, ma vahest lähen närvi kui inimesed analüüsivad kätt(täiesti algajad ja annavad väga lolli infot, siis ma näen, et parim viis on öelda, et see, mis sa ütlesid on PASK muidu keegi hakkabki kasutama seda liini ja kaotab selle pärast palju raha) kuna tegemist ei ole perefoorumiga kus küsitakse, mis parimad mähkmed on, siis leian et vahest on selline karm liin isegi parem aga see on nüüd jälle väga OT pohh

ranka
05.02.09, 12:33
Mul endal ka TB chipikas (500 chipi, 5 nominaali, 100 chippi nominaali kohta) olema aga ma ei ole päris kindel, kas kõik chipsid olemas, kui puudu, siis miski max 10 chipsi puudu. Sest paar väiksemat last nendega mänginud :P ning laenanud välja ka paar korda.

ranka
05.02.09, 12:36
Hahahha, konkreetne vend ikka :o


No, sellistes kohtades ma ei saa kohe kindlasti vait olla ja välja ütlemata oma arvamust SEST nagu ma olen aru saanud, siis on ootatud mind sinna kõige rohkem.

Aga ma ei ole elu sees sallinud seda, kui keegi mind käsutab või kui ma PEAN midagi tegema, eriti veel, kui mulle ei meeldi või lihtsalt ei ole mu lemmiktegevus. See on ka kindlasti 1 põhjusi, miks ma olen elukutseline pokkerimängija - et mitte sõltuda mitte millestki ja teha täpselt seda, mida tahan ja saan ning seetõttu ei ole ka omale liigseid kohustusi võtnud.

Seega ma pean kindlasti sellistes kohtades ütlema ära oma arvamuse, et ei tekiks tulevikuks arusaamatusi!

EDIT: kindlasti mingil ajal hetkel on mul teised mõttet, et ma võiks tulla ja teha ja olla aga ma ei taha lihtalt ennast commiteda mingite üritustega, et ma PEAN seal kohal olema. Selles on asi.

leits
05.02.09, 12:43
No, sellistes kohtades ma ei saa kohe kindlasti vait olla ja välja ütlemata oma arvamust SEST nagu ma olen aru saanud, siis on ootatud mind sinna kõige rohkem.

Aga ma ei ole elu sees sallinud seda, kui keegi mind käsutab või kui ma PEAN midagi tegema, eriti veel, kui mulle ei meeldi või lihtsalt ei ole mu lemmiktegevus. See on ka kindlasti 1 põhjusi, miks ma olen elukutseline pokkerimängija - et mitte sõltuda mitte millestki ja teha täpselt seda, mida tahan ja saan ning seetõttu ei ole ka omale liigseid kohustusi võtnud.

Seega ma pean kindlasti sellistes kohtades ütlema ära oma arvamuse, et ei tekiks tulevikuks arusaamatusi!

EDIT: kindlasti mingil ajal hetkel on mul teised mõttet, et ma võiks tulla ja teha ja olla aga ma ei taha lihtalt ennast commiteda mingite üritustega, et ma PEAN seal kohal olema. Selles on asi.



eksid, mina olen oodatuim külaline ... OBV patriku oopel on teine tõmbenumber

ranka
05.02.09, 12:44
eksid, mina olen oodatuim külaline ... OBV patriku oopel on teine tõmbenumber


ROFL@tõmbenumber

pikk28
05.02.09, 12:52
ah me oleme kõik värdjad :D proovime parandada sis, ma vahest lähen närvi kui inimesed analüüsivad kätt(täiesti algajad ja annavad väga lolli infot, siis ma näen, et parim viis on öelda, et see, mis sa ütlesid on PASK muidu keegi hakkabki kasutama seda liini ja kaotab selle pärast palju raha) kuna tegemist ei ole perefoorumiga kus küsitakse, mis parimad mähkmed on, siis leian et vahest on selline karm liin isegi parem aga see on nüüd jälle väga OT pohh

kui asi puudutab käe analüüsi, siis anna minna ja pane karmilt, kui oled kindel endas ja esindad kasumlikumat käe kulgu.
teine asi kui lihtsalt lambist siin räuskad ja "ära paned"

leits
05.02.09, 13:06
keegi pisangi mees ka on peale minu ja patriku? või ülejäänud on lauaviina mehed? Mida fancymad joogid seda kenam obv ... a mingid hennesyd võite koju jätte, need ei kõlba kellelegi IMO. dooleys on ka hea limpsimise jook


Vikati joojaid ka meil on? kohalik eri VIKAT= Shampus + vana tallinn + viin + mahl -> garanteerin, et peale 2 klaasi olete laua all :)

pikk28
05.02.09, 13:08
keegi pisangi mees ka on peale minu ja patriku? või ülejäänud on lauaviina mehed? Mida fancymad joogid seda kenam obv ... a mingid hennesyd võite koju jätte, need ei kõlba kellelegi IMO. dooleys on ka hea limpsimise jook


Vikati joojaid ka meil on? kohalik eri VIKAT= Shampus + vana tallinn + viin + mahl -> garanteerin, et peale 2 klaasi olete laua all :)

ma panend gin-i toonikuga.

masterpuppet
05.02.09, 13:11
Eh, väike sõda, aga ehk asi laabub.
Aga ise tahaks ka kusagile ratta peale tartust saada, kui vaja võin ise ka sõita edasi/tagasi. Konkreetne puhumismasin ka olemas, et probleeme ei tekiks. :)

leits
05.02.09, 13:13
oo kui ära ei mahu siis läheb bemm köiku, sinna võin sõita, ilmselt tagasi mitte.
esialgu aga siiski legendaarne opel, sellel autol on koeravõrk ka (mul ka obv), kes ***** mängib, need topime taha sinna :D

ranka
05.02.09, 13:36
keegi pisangi mees ka on peale minu ja patriku? või ülejäänud on lauaviina mehed? Mida fancymad joogid seda kenam obv ... a mingid hennesyd võite koju jätte, need ei kõlba kellelegi IMO. dooleys on ka hea limpsimise jook


Vikati joojaid ka meil on? kohalik eri VIKAT= Shampus + vana tallinn + viin + mahl -> garanteerin, et peale 2 klaasi olete laua all :)


Pisang OLI pask enne ESTPatrickuga kohtumist.

leits
05.02.09, 13:46
OBV, sa olid harjunud LAUA viinaga, nyyd said fancy jooke proovida, nyyd peabki hea olema. Kusjuures pisang + apelsini mahl + 2cl viina on parim .. leevenab pisangi magusat maitset

Helmps
05.02.09, 13:58
keegi võrust ka läheb või?

ESTPatrick
05.02.09, 14:27
OBV, sa olid harjunud LAUA viinaga, nyyd said fancy jooke proovida, nyyd peabki hea olema. Kusjuures pisang + apelsini mahl + 2cl viina on parim .. leevenab pisangi magusat maitset


mäletan seda, ei saanud arugi et viin sees on, sest leits ei öelnud. aga ma prooviks ilma, hommikut silmas pidades

antnx
05.02.09, 14:39
http://www.youtube.com/watch?v=wkyzT16XKsc&feature=channel_page

Meil tuleb samasugune karaoke õhtu?

Tisko
05.02.09, 15:25
Et turniirist ei tule midagi välja. Turniiri korraldamine ei ole mingi naljaasi ja nõuab kellegilt pidevat tähelepanu, spetsiifilist tarkvara, laude, chippe, rahaga arveldamist jnejnejne, et seda teadjat/kogenud inimest praegu ei paista, siis leian, et üritust turniiriga reklaamida on ebaaus.

See on väga tõsi imo. Asi ei olegi selles, kas kõik osalejad turniiri surmtõsiselt võtavad või mis meeleolus/seisundis nad on, kuid asjal pole mõnu just siis, kui korralduslikud asjad ei suju piisavalt hästi. Siin vsiu pakkus ennast manageriks, see on juba pool võitu, kuid ainult pool võitu.

marguzz22
05.02.09, 15:32
teine teema kas cash v turna, 1 neist tuleb kindlasti;)

jrgn hell
05.02.09, 15:44
cash jah parem mõte, nl400 ei tapa kedagi ja 100 ja 200 ka normid, joogise peaga isegi pullimad ma arvan

sauna tuleb ikka teha ja minid tüdrukud ka kuskilt kivi alt välja veeretama, kuigi mul suht pohhui, vorstipeod ka fine imo.

virx747
05.02.09, 15:46
Kas see pokkeri pelamise pool on nii oluline?
Seda me saame teha iga päev oksendamiseni kui soovi.
Kas see ei võiks olla lihtsalt pingevaba kõrvaltegevus ja põhieesmärk siiski mõttekaaslasi silmast silma näha ja veidi juttu ajada.
Loomulikult kui mingi mängimine teha, siis see võiks olla enne läbi mõeldud, aga see ei tohiks ju eriti keeruline olla?
Mina jätaks igasugused sissemaksud pokkerisse välja. Kes tahab, läheb esimese käega AI ja saabki põhitegevuse juurde asuda. So what?

Edit
Kas asi läheb läbuks või ei, see on juba iga indiviidi enda kujundada. Inimesed nagunii erinevad ju.

leits
05.02.09, 15:55
See on väga tõsi imo. Asi ei olegi selles, kas kõik osalejad turniiri surmtõsiselt võtavad või mis meeleolus/seisundis nad on, kuid asjal pole mõnu just siis, kui korralduslikud asjad ei suju piisavalt hästi. Siin vsiu pakkus ennast manageriks, see on juba pool võitu, kuid ainult pool võitu.


kui meil paljas diiler oleks, oleks ma insta turna pro kohe

jrgn hell
06.02.09, 00:03
see jh, et pokker võiks olla nagu sideaction "seltsimise" kõrval, et mängud on, kui keegi tahab, et on. enne midagi suurt orgunnida ei ole nii vajalik

Tigrano
06.02.09, 01:39
kui meil paljas diiler oleks, oleks ma insta turna pro kohe


Kuidas paljad naised pokkeriga seotud on ;D

ESTPatrick
06.02.09, 01:41
Kuidas paljad naised pokkeriga seotud on ;D


leits ei mõtle lihtsalt muust

Keiss
06.02.09, 05:28
Mulle ka väga cash meeldiks, aga see tundub nii pingeline kuidagi. Nagu tööle läheks :D Turna oleks pohl. Vsiu lubas veel manager ka olla. Esimesed väljalangejad ei saa sauna vaid on abimanagerid. Easy.

marguzz22
06.02.09, 12:34
BUMP hakate rahasid maksma

Codecci
06.02.09, 21:27
Mulle ka väga cash meeldiks, aga see tundub nii pingeline kuidagi. Nagu tööle läheks :D Turna oleks pohl. Vsiu lubas veel manager ka olla. Esimesed väljalangejad ei saa sauna vaid on abimanagerid. Easy.

Selleks on skilli ka vaja. Ma küll ei oskaks nt. managerina midagi teha ;D

-andres-
06.02.09, 21:30
Selleks on skilli ka vaja. Ma küll ei oskaks nt. managerina midagi teha ;D


Ma võiks table managerina jooke jagada ning vajadusel kokteile kokku lükata :D.

ESTPatrick
06.02.09, 22:17
Ma võiks table managerina jooke jagada ning vajadusel kokteile kokku lükata :D.


oled kohhe minu sõber kui mulle pisangi hakkad segama

ESTPatrick
06.02.09, 22:18
BUMP hakate rahasid maksma


kelllele, kuhu, kuidas, kui palju ?

lenC
06.02.09, 22:30
vaadake teema esimest postitust palun

leits
07.02.09, 03:49
kuidas MTÜ'st võimalik välja astuda on, kui juhatuse liikmeid on 4 ja ma olen üks neist?

Kloonike
07.02.09, 03:57
Kas stripparid jms on orgunnitud sinna villasse?

Davy
07.02.09, 04:05
Vaatasin ka teema nüüd lõpuks üle ja kandsin raha ära.

Mõned küsimused:
1) Millal see koht üle vaadatakse? Sest pilditelt ei ole näha ei laudu ega toole. Ja kuna hetkel juba 22 inimest raha ära maksnud, siis tõenäoliselt sinna 35 ringi neid inimesi lõpuks tuleb. Ehk minimaalselt on vaja 4 enamvähem suurt lauda ja ~40 tooli. Diivanid ilmselgelt ei sobi, kuna need liiga madalad. Äkki villal kuskil olemas need? Loogiline oleks, et on olemas.
2) Muusikat on kindlasti vaja. Keegi peab ka selle asja enda peale võtma. Endal kahjuks igasugune tehnika peale ipod ja arvuti kõlarite puudub.
3) Kaua üks 35 osalisega live turniir kestab? Sest kahtlen , et peale 3h seal ühtegi kainet nägu leidub:P Üle 4 h tunduks vast liig.
4) Live cash, kus enamus mehi staatilise range järgi laseb .... kas on ikka nii vägev, et ainult cashi teha :P(ise sooviks mõlemat mängida). Turnas on vähemalt mingi hetk push fold mäng kus adrenaliini peaks jaguma piisavalt.
5) Turna puhul kuidas diiler otsustatakse?

Davy
07.02.09, 04:07
Kas stripparid jms on orgunnitud sinna villasse?


Stripparid diileriteks?

IRL Swank poker

jrgn hell
07.02.09, 04:30
maksan ka õhtul ära, ei viitsi pangakoode otsida praegu

Codecci
07.02.09, 09:27
5) Turna puhul kuidas diiler otsustatakse?


Igas käes button dealib.

marguzz22
07.02.09, 10:52
ma olen purjus praegu pärast vastAN, lenc kas sa viitsid vaadata aegamööda, kes ära maksnud ja siiis panna nime kõrvale roheliselt MAKSNUD

lenC
08.02.09, 17:17
plz makske rulli

ESTPatrick
08.02.09, 17:19
alustan

k2snakalle
08.02.09, 18:05
nonii ühel mikromehel ka plaanis tulla, aga nüüd jäi mõni asi natukene segaseks

Niih koha maksumus on 6000- seega praegu 22 reganut ja mina oleks 23-s, siis tuleb tglt ühe inimese peale 260?(ei koti see 40eeku, aga lihtsalt tahaks teada) Kuidas joogiga on... võtame ise kaasa (sucks) või kohapeal olemas?

ning siis tuleb turn/cash 300-, ehk siis tglt kokku teeks umbes

300(place) + 300(turn/cash) + joogid? või kuda see asi siis üldse on ::)

ESTPatrick
08.02.09, 18:07
mina võtan oma joogid kaasa, mul eriline maitse lihtsalt

lenC
08.02.09, 18:11
6k on aint kohaüür. söök+jook tuleb vist paraku kaasa võtta. Turniiri/cashi osas veel konsensust ei ole, mõtleme.

300 sellepärast, et mõnus ümmargune number ja ma saan kiiremini ettemaksu ära maksta. Kardan ka seda, et mõned nimekirjast mõtlevad ümber. Kui maksate rohkem, siis garanteerin, et saate raha tagasi.

lenC
08.02.09, 18:31
Kuna esimeses postituses oli ebakõla sees, siis tuunisin veits ja kordan, et maksta 300, mitte 150.

Davy
08.02.09, 18:31
Natuke hämar see teema mulle siin :)

Kas lenC ja marguzz on peakorraldajad? Ja praegu seisab asi selle taga, et ettemaksu ei saa tehtud ja seetõttu ei ole olukorrast täit pilti, mida täpselt vaja läheb ja mis võimalused on juba olemas?

Ehk kogu korralduse asi seisab hetkel maksmata osavõtutasude taga?

Hops hops mehed ... ship it to lenC(a.k.a The affirmation of a suggested act of extreme awesomeness)

Hetkel vist kõigil arusaam, et maksta saab igal ajal ja sellest hetkel ei sõltu midagi.

ranka
08.02.09, 19:01
Maksan 100%, siis kui panka viitsi nlogida :D

paradigmlost
08.02.09, 19:15
Maksin siis 2ra, paradigmlost.

Aristotep
08.02.09, 20:11
Kandsin ka raha üle

marguzz22
08.02.09, 21:25
niipea kui ettemaksu raha olemas saame lenc minna sinna villa omanikuga kokku saama, ta näitab ja räägib meile ära mis teema on. Jah praegu selle taga, et inimesed pole raha maksnud, homme lasen lenc sulle raha arvele :) PALUN MAKSE RAHA LENCILE! 300 pole suur raha

masterpuppet
08.02.09, 22:05
Panin raha teele. :)

Aga imo, võiks ülejääva raha eest süüa/juua osta või midagi teha, sest tagasi anda on seda väga tülikas (teada omast kogemusest).

leits
08.02.09, 23:13
done

TaaviK
09.02.09, 00:04
Raha kantud.

Tigrano
09.02.09, 00:10
Maksan 100%, siis kui panka viitsi nlogida :D

+1

marguzz22
09.02.09, 07:45
ma ei tea jah, sest need 20 inimest , kes listis on nende raha läheb kõik selle villa jaoks, aga kohale tuleb ka ju arvatavasti inimesi, kes pole raha maksnud ja hakkavad siis kohapeal mingit raha andma, ma ei tea selle raha eest siis tuleb jah alsi või midagi osta tagasi jagada väga raske, a looodame, et kõik ikka teevad enne ülekande ära..
teeme nii,et need kes kohapeal maksavad nende raha eest ostame alksi ja sööki, aga see 20 iNIMESE RAHA VAJA KÄTTE SAADA SHIPPIN ISE KA KOHE ÄRA

ranka
09.02.09, 09:31
Makstud.

leits
09.02.09, 10:10
Makstud.


ranka teeme nii, et sa mind ahistama ei hakka okay?

antnx
09.02.09, 10:14
Siseriiklik makse kinnitatud!

ranka
09.02.09, 10:26
ranka teeme nii, et sa mind ahistama ei hakka okay?


Mis mõttes?

ranka
09.02.09, 10:27
Siseriiklik makse kinnitatud!


Ma tegin välisriikliku. Nii paistad rohkem ballana, kui pangas maksepuhkust küsima lähed.

antnx
09.02.09, 10:32
Peab palja ema käest küsima kas ta tuleb.

jrgn hell
09.02.09, 12:46
ma ei tea jah, sest need 20 inimest , kes listis on nende raha läheb kõik selle villa jaoks, aga kohale tuleb ka ju arvatavasti inimesi, kes pole raha maksnud ja hakkavad siis kohapeal mingit raha andma, ma ei tea selle raha eest siis tuleb jah alsi või midagi osta tagasi jagada väga raske, a looodame, et kõik ikka teevad enne ülekande ära..
teeme nii,et need kes kohapeal maksavad nende raha eest ostame alksi ja sööki, aga see 20 iNIMESE RAHA VAJA KÄTTE SAADA SHIPPIN ISE KA KOHE ÄRA


sry, mul ka meelst pühitud, toon rekvisiidi laua peale, söön ära ja kannan ära

lenC
09.02.09, 12:51
ettemaksu rull koos, aitäh maksjatele

jrgn hell
09.02.09, 12:56
kandsin just üle, aga selgitusse panin katus, ei näinud seda oma kasutaja nime rida

marguzz22
09.02.09, 13:02
neljp lähme lenciga nende villa omanikega kokku saama küsime ja uurime, küsimus KAS JA KUI PALJU MEIL oleks majutust vaja?magamist kui üldse?plaanib keegi magama sinna jääda`?see oleks lisakulu jälle või olete tugevad poisid ja magate mälus peaga maas või olete üldse öö läbi üleval

kollane
09.02.09, 13:06
ma teen homme ülekande ära!

jrgn hell
09.02.09, 13:17
a selles m,õttes, et läburuumid on meil ikka hommikuni?

et siis pole kindlasti vaja mingit magamisaset, keskuhu kukub nagunii

ja ülejäänud raha võiks jh rohkem joogi , kui söögi alla tampida.
Nagu 11ndas paralleelklass korjas mingi hunniku raha kokku, et suve alguses korrlaik klassi kräu teha, ja raha anti mingi targa tsiki kätte, kes ilusti orgunnis,e t kui sinna jõuti, oli laud söögist lookas ja mingi 1/10 rahast oli läinud joogi alla
donk, raisk

ranka
09.02.09, 13:20
Kusjuures need joogid polegi kõige tähtsamad IMO, sest kohale vajudes peaks enamustel olema oma joogid kaasas. Samuti oleme paksu metsa asemel pealinnas, kus ikka jooki peaks saama ka 22.00-ni ning kui veel puudu jääb siis iga teine baar lahti.

Pigem siis hoopis ülejäänud raha toppida turna auhinnafondi või midagi taolist?

marguzz22
09.02.09, 13:23
jep auhinna fond oleks normal, Aga ma ütlken ausalt ära, ma ei tea kas seal laudu on, kui ei ole siis tuleb säästukast midagi osta :D praegu on meid 20tk see ainult 2 lauda, need seal olemas,(isegi rohkem vist, ma ei tea ple käinud seal telefonis rääkisin,neljp näeb mis teema on) aga kui veel tuleb, siis vaja orgunnima hakata seega siit moraal KUI KAVATSED TULLA ANNA SELLEST VÕIMALIKULT VARA TEADA, kuna me ju peame arvestama inimeste arvuga jne.

leits
09.02.09, 13:26
nahui mis auhinna fondi ... :D obv et litsidesse.

privador
09.02.09, 17:16
Mnjah sellised nn homgamed ja cashgamed jätavad mind siiski külmaks.Nu krt kui ma päevast päeva mängin pokkerit(üritan vähemalt hästi mängida),analüüsida mängida paremini.
Ja siis minna peale "tööd" minna mingit homegame vaimustunult toksima?Sealt edasi hargneb asi kaheks
a)Kas teen seal "tööd" edasi ja üritan oma sõpru,vaeseid tudengipoisse koorida ja oma winratet hoida või
b)On suva ja blowin ka looselt nuppe.Samas võiks ju nn tahtlikult paar k maha mängida,aga see tunduks mulle nagu eneserüvetusena.Või oma "töö" peale sülitamisena,kus sa üritad võimalikult head mängu teha ja siis lähed vabatahtlikult donkama.Mul on tuttav ooperilaulja.Olen palunud tal vahest laulda nn peol olles ja ta on resuluutselt keeldunud ja ma respectin seda.Miks ta peaks joobnud sõpradele laulma,lisaks ka veel mingi hääleriski võtma?Seepärast ma polegi nõus sõpradega mängima,kes nn peale tööd tahaks ka nn meeste vahel pokkerit mängida.Seega ma eeldan,et paljud kes siin foorumis sõna võtavad on tegelikult pokkeir hobi,ajaviide,meelelahutus vms
Kui üldse mingi turna teha siis ehk mingi mecik turbo turniir,kus ma ei oelks eirliselt 2 punktiga vastuolus.
cash tundub ikka suht mõttetu


Korraldajad peaksid ka selllel mõtlema ,et mida tegema hakatakse,kas lihtsalt nn pokerdama ,jooma ennast kooma,et siis jälle oleks hommikuks "põnevaid" lugusid esitada
Kuda on muusikaga?
Kas üritusest tuleb nn 30-40 pealine meestekas?Sest kui ikka naiste peale mõeldakse tuleks ehk selle peale varem mõelda,mitte 3 öösel kus tuleb mõte,et läheks litsidesse vms ühesõnaga organiseeritust
Kuda korraldajad garanteerivad ,et üritusele ei tule mingeid x-vendi(kas siis kellegi kutsutud vms),et näed siin villa,saab tasuta juua,kõva läbu ja hommikul tuleb kokku lugeda purunenud aknaid jms ja korraldjajad maxavad selle nutuvõru ees kinni.


Üks hea näide üritustest on hullumajand.com Mingi paar tyypi otsustas hakata regulaarselt pidusid tegema,mis kulgesid küllaltki edukalt

ranka
09.02.09, 17:43
Kuuled esiteksm me lähme sinna jooma ja et me päris tõtt ei vahiks ning igavusest maja aknaid puruks peksma ei hakka, siis teemegi seda, mis meid kõige rohkem huvitab ja mide me ka oskame - mängime pokkerit. See pokker on ikka rohkem teisejärguline ning kindlasti aitab seltskonnal paremini sulanduda!

See, et sa sõbral lasid peol ooperit laulda on ikka väga vale võrdlus. Ma ei kujuta ettegi ,kui istuks miski sõbraga pubis/klubis ning see hakkab lambist ooperit laulma. Ma vist sureks häbisse ära ja teeks näo, et ma ei tunne seda sõpra :)

Ja nagu enne öeldud - naistesse võid minna peale üritust või siis kui üritus kopa ette viskab. Ja muidugi keegi ei keela sul paari sõbrannat ju kaasa võtta :)

ranka
09.02.09, 17:44
Ja mis kuradima X vendadest sa räägid?

leits
09.02.09, 18:29
ah ma ei tea, mul on savi, ma tulen for fun sinna .. mind ei huvita mingi töö...keegi ei käsi privador ju tulla, kui sulle ei sobi

sa privador peaks naisi daljova saama ju, vaadates mis screenshote sa teed oma IE tabidest ja google searchist ei tohiks probleeme olla ;D

TaaviK
09.02.09, 18:51
Ma veel natuke liiga noor, et Eestis kasinni sisse saada. Ju siis seepärast polegi veel oma live mängude isu ära ammendanud ja hea meelega olen valmis tulema. Võib veidi nukker tunne olla küll, kui mõni tuleb spetsiaalselt selle pärast, et tööd teha ja raha teenida. Live hea seltskonnaga ja mõõdukate jookidega on ikka phun phun, kuhu pole kahju osavõtumaksu investeerida.

leits
09.02.09, 18:55
siinkohal tulevad mängu ESTPatriku kuldsed sõnad live mängul on ainult üks põhimõte "Entertainment value" ;)

Codecci
09.02.09, 19:13
Mnjah sellised nn homgamed ja cashgamed jätavad mind siiski külmaks.Nu krt kui ma päevast päeva mängin pokkerit(üritan vähemalt hästi mängida),analüüsida mängida paremini.
Ja siis minna peale "tööd" minna mingit homegame vaimustunult toksima?Sealt edasi hargneb asi kaheks
a)Kas teen seal "tööd" edasi ja üritan oma sõpru,vaeseid tudengipoisse koorida ja oma winratet hoida või
b)On suva ja blowin ka looselt nuppe.Samas võiks ju nn tahtlikult paar k maha mängida,aga see tunduks mulle nagu eneserüvetusena.Või oma "töö" peale sülitamisena,kus sa üritad võimalikult head mängu teha ja siis lähed vabatahtlikult donkama.

Sa ei pea ju nii äärmuslik olema. Ei pea olema rõve nit nagu tavaliselt, samas ei pea olema total spewmanki ja iga käega all in minema. Selline mõõdukas metagame, et parajalt fun oleks :P

leits
09.02.09, 19:14
pouchmonkey or chipmonkey on lahedamad sõnad

antnx
09.02.09, 19:43
Peab oskama ka normaalselt for fun mängida. Ei pea seal elu parimat mängu tegema vaid lõdvaks laskma aga mitte niilõdvaks, et lampi spewyda. Mõni alkohoolne jook kõrvale väike nali lauas lõõgastuda, rääkida kaasfoorumlastega juttu. Võib ju mõne sõbranje kaasa võtta.

privador
09.02.09, 20:20
Ja mis kuradima X vendadest sa räägid?
Nu mingid tyybid tänavalt.Kellegi tuttava tuttavad vms.Kõik lampis.Hommikul mõnel rahakotid,moblad kadunud jne

privador
09.02.09, 20:24
Pealegi pokker meelelahutusena pole sugugi halb.Hea ju dongata ja jaurata(teeks seda mõnuga)aga siis mul peab olema mingi muu põhitegevus.
Samas ju võiks teha regular nt iga laupäev pidupäeva.Nt ranka võtab shotte NL400 mitmel laual nn meelelahutuslikul eesmärgil ainult laupäeviti.Või nt NL20 multitabledes iga käsi allinni.Mõnus ju:)Võib veel mingi piirangu peale panna nt 1k vms

Tigrano
09.02.09, 20:36
Ei oska kohe midagi öelda.

ranka
09.02.09, 21:05
See fucking event on mõttetu pask. Räigelt -EV, sest iga hommik ma söön köögis, joon kohvi ja siis läppar laua peal loen lehti ja foorumeid. Täna hommikul ka nii ja siis maksin KÖÖGIS lenC'ile raha ära. Täna õhtul sain paar arvet, mis tuleb ära maksta ning fucking koodi kaart kadunud!!! Lihtsalt ei mahu pähe, kuhu see fucking kaart kadus - kass sõi ära vist.

Homme siis rahulikult panka uue koodikaardi järgi :D

privador
09.02.09, 21:30
Mul pangakaardid koguaeg kaovad ära:)

leits
09.02.09, 21:35
viinapokker? bad beat küik võtavad, mono board kõik võtavad jne?

jrgn hell
09.02.09, 21:36
see, et mingeid x jorme sinna ei tule, tuleb lihtsalt mitte kaasa võtta x jorme

Loodan siiralt,e t ei kehti selline praktika nagu pärnumaal ja pärnus, et koha rentija tuttavad teavad milla mida toimub ja siis sajavad mingid õlid sisse. Ühel tuttavl seoti lina ümber ja lasti nagu yoyo aknast alla jne.

ESTPatrick
09.02.09, 21:37
viinapokker? bad beat küik võtavad, mono board kõik võtavad jne?


liiga lühike pidu, tean kogemusest

leits
09.02.09, 21:44
see, et mingeid x jorme sinna ei tule, tuleb lihtsalt mitte kaasa võtta x jorme

Loodan siiralt,e t ei kehti selline praktika nagu pärnumaal ja pärnus, et koha rentija tuttavad teavad milla mida toimub ja siis sajavad mingid õlid sisse. Ühel tuttavl seoti lina ümber ja lasti nagu yoyo aknast alla jne.


jrgen sa oled meil see cage rage vend .. lammutad lambid kinni neil:D

privador
09.02.09, 21:45
Ühel tuttaval seoti lina ümber ja lasti nagu yoyo aknast alla jne.
kohalikud murumängud:)
Ma olen olnud ühel peol,kus "tekkisid" mingid võõrad näod.Pärast selgus,et keegi oli oma sõbra kutsunud ja see omakorda omad "sõbrad" sellise nn 10-aastase vanglastaaziga.Õiged külalised panidki vaikselt minema,kuni oli reaalne oht nuga saada

UdusOlevSiil
09.02.09, 21:51
Kas Tartu poolt on ka palju tegelasi minemas?

ranka
09.02.09, 21:53
See fucking event on mõttetu pask. Räigelt -EV, sest iga hommik ma söön köögis, joon kohvi ja siis läppar laua peal loen lehti ja foorumeid. Täna hommikul ka nii ja siis maksin KÖÖGIS lenC'ile raha ära. Täna õhtul sain paar arvet, mis tuleb ära maksta ning fucking koodi kaart kadunud!!! Lihtsalt ei mahu pähe, kuhu see fucking kaart kadus - kass sõi ära vist.

Homme siis rahulikult panka uue koodikaardi järgi :D


rofl tra kui ahv ma olen. Jörgen ütles, et vaata taskusse, siis panin ,et tra vaatasin lehm ju. Mul miskid lühiksed püksid ja millegipärast arvasin, et neil munasügamis taskueid ei ole, et ainult taga tasku ja siis mõtlesin checkida ja olid taskud olemas ja obv koodikaart (too, mis kolmeks jupiks) oli alles.

Marek K.
09.02.09, 22:00
mulle tundub, et midagi head siit ei tule. ise igaksjuhuks ei julge minna, äkki antakse molli

Potsataja
09.02.09, 22:02
kohalikud murumängud:)
Ma olen olnud ühel peol,kus "tekkisid" mingid võõrad näod.Pärast selgus,et keegi oli oma sõbra kutsunud ja see omakorda omad "sõbrad" sellise nn 10-aastase vanglastaaziga.Õiged külalised panidki vaikselt minema,kuni oli reaalne oht nuga saada



Uus Eesti rahvusmäng: kes kellele ennem nuga jõuab anda.

Üdiselt soovitan siiski mingit nägude kontrolli teha (naised va.), et inimene on ikka ürituse eest raha maksnud.

jrgn hell
09.02.09, 22:06
jrgen sa oled meil see cage rage vend .. lammutad lambid kinni neil:D



ma olen suhteliselt kindel, et Lutzkyl on suurem chance sellega hakkama saada ja imo lollus mingis massiandmises oodata, kuidas selja tagant jalaga näkku saad.

aga lähme jah rõõmsamatele teemadele tagasi.

MIDA KEEGI SELGA PANNA KAVATSEB???? :heart:

masterpuppet
09.02.09, 22:29
Kas Tartu poolt on ka palju tegelasi minemas?


4-5 venda peaks vist minema, kui mitte rohkem.

UdusOlevSiil
09.02.09, 22:35
4-5 venda peaks vist minema, kui mitte rohkem.


Kuidas ja millal plaanite minna?
Üksi bussiga ei viitsi minna ning muid võimalusi endal pole.

masterpuppet
09.02.09, 22:53
Veel täpsemalt ilmselt selge ei ole, aga patrick ja leits rääkisid midagi enda automobiilidest.

ranka
09.02.09, 22:55
Kui noa andmiseks läheb, siis mina panen raudrüü. See suht hea ka, et ei saa poker face lugeda.

Teine kostüüm oleks mootoratturi nahk kostüüm kiivriga või vene keevitaja paks puffaika + keevitusmaks.

leits
09.02.09, 22:57
ma olen suhteliselt kindel, et Lutzkyl on suurem chance sellega hakkama saada ja imo lollus mingis massiandmises oodata, kuidas selja tagant jalaga näkku saad.

aga lähme jah rõõmsamatele teemadele tagasi.

MIDA KEEGI SELGA PANNA KAVATSEB???? :heart:


nahkpüksid ja vesti

ok2aa
09.02.09, 23:10
ma olen suhteliselt kindel, et Lutzkyl on suurem chance sellega hakkama saada ja imo lollus mingis massiandmises oodata, kuidas selja tagant jalaga näkku saad.

aga lähme jah rõõmsamatele teemadele tagasi.

MIDA KEEGI SELGA PANNA KAVATSEB???? :heart:


nuga obv

Kloonike
09.02.09, 23:52
Ma pole veel päris kindel kas ma tahan 7. märtsil nuga saada :o

ESTPatrick
10.02.09, 03:17
Veel täpsemalt ilmselt selge ei ole, aga patrick ja leits rääkisid midagi enda automobiilidest.


OPEL ON RAJAL

Tigrano
10.02.09, 04:20
Lasteaed ikka tõsine, ma ei oska seda jama kommentaarida.

FreakyJason
10.02.09, 08:20
Mina olen ka käpp, aga raha maksan kuu lõpupoole. Ühiste huvidega peoseltskond on alati fun.

leits
10.02.09, 12:24
mingi strippari ka tellime? las tantsib rahulikult kõrval, hea cashi vms lasta :D

lenC
10.02.09, 12:45
mingi strippari ka tellime? las tantsib rahulikult kõrval, hea cashi vms lasta :D

juba räägiti, et Marco tuleb

taipupole
10.02.09, 13:09
juba räägiti, et Marco tuleb


see sardell oli tõesti veel puudu

Tigrano
10.02.09, 13:09
mingi strippari ka tellime? las tantsib rahulikult kõrval, hea cashi vms lasta :D


Kindlasti.

Tigrano
10.02.09, 13:10
juba räägiti, et Marco tuleb


Lolle ei ole peole vaja.

leits
10.02.09, 16:07
patrikul surutis, ta oli ise nõus teenima :)

ranka
10.02.09, 16:36
Kindlasti.


Muideks su naine üks hommikul küsis mu käest, et kas sinna peole naisi ka tuleb :P Ütlesin, et vist ei...

Tigrano
10.02.09, 16:39
Muideks su naine üks hommikul küsis mu käest, et kas sinna peole naisi ka tuleb :P Ütlesin, et vist ei...


Eks näis, mis temaga teha, ta tahtis väita, et ta mängib ka pokkerit ja on kohal nagu viis kopikat ahhaha, elame näeme.

antnx
10.02.09, 18:28
Mul ka neid oli huvitatud, et tahaks pokkerit mängida jne

kollane
10.02.09, 19:24
Mul ka neid oli huvitatud, et tahaks pokkerit mängida jne



naisi võid ikka kaasa võtta ma usun. pole vist keegi vastu

kollane
10.02.09, 19:44
Makse on sooritatud!

peokuningas
10.02.09, 21:22
Ma oleks ka tulija, kui just ei teki sel ajal mingit välkmõtet Slovakkiasse või kuhugi lauatama minna.

Tigrano
10.02.09, 21:43
Ma oleks ka tulija, kui just ei teki sel ajal mingit välkmõtet Slovakkiasse või kuhugi lauatama minna.

Sa pead 101% kohal olema, mäletad rääkisime viimati tln, et peokunnita pidusi ei ole ;D

leits
10.02.09, 23:12
ma arvan et naised tulevad meie lauda .. obv pisangi koksid on tõmbenumbrid ... ;D

Tigrano
10.02.09, 23:13
ma arvan et naised tulevad meie lauda .. obv pisangi koksid on tõmbenumbrid ... ;D


Leits, kas lubad, et ma võin ka siis sinna lauda tulla ::)

jrgn hell
10.02.09, 23:17
ootm, ei viitsi otsida, mis veeja saunamõnud meie kasutuses on?

ok lugesin esimese postituse ära, ikka ei saa aru, palju meie ruumi on ja kas samal ajal mingid teised jormid peavad kõrvalruumis midagi (mis ei pruugi üldse halb olla) ja kas sauna saab

leits
11.02.09, 00:50
Leits, kas lubad, et ma võin ka siis sinna lauda tulla ::)


ok sina võid, aga ranka ei tohi.

Lutzky
11.02.09, 03:46
ma olen suhteliselt kindel, et Lutzkyl on suurem chance sellega hakkama saada ja imo lollus mingis massiandmises oodata, kuidas selja tagant jalaga näkku saad.



wtf?

Kloonike
11.02.09, 08:41
Ülekanne tehtud.

marguzz22
11.02.09, 08:43
homme lähme räägime selle vennaga nöost-näkku ma ütlen talle et meid tuleb mingi umbes 30 või rohkem nagu ei paista 1egi ussimunni läbi? peldikus on ma vaatan siuke kivilaud väike, seal siis saab 1 laua püsti panna, ja mingi kummut on ka seal seal siis 2 :D väiksemad poisid mängivad peldikus suured ümber kummuti ;D

Kloonike
11.02.09, 08:50
Kes esinema tuleb?

Esinejad (http://villa24.ee/index.php-option=com_content&task=view&id=24&Itemid=40.htm)

antnx
11.02.09, 09:10
Kes esinema tuleb?

Esinejad (http://villa24.ee/index.php-option=com_content&task=view&id=24&Itemid=40.htm)



PINK TANK OBV

ranka
11.02.09, 09:21
PINK TANK OBV


niki ftw

ranka
11.02.09, 09:22
oh pink tank paistab ka päris hea olevat :D

taipupole
11.02.09, 11:49
niki ftw


statistically nine out of ten people enjoy gang rape

peokuningas
11.02.09, 12:28
PINK TANK OBV


Võivad esineda, kui nad ainult ei laula. Sama ka Niki kohta.

Codecci
11.02.09, 13:09
Võivad esineda, kui nad ainult ei laula. Sama ka Niki kohta.

ur doing it wrong

http://www.youtube.com/watch?v=cdjvBRgooo4

http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif

Sulo on ka kõva - http://www.youtube.com/watch?v=XGWsCEdUIMM

-andres-
11.02.09, 13:54
Sulo on legendaarne, aga huvitav kas naispäkapikk, kes turniiri arenedes riideid seljast loobiks, Leitsile diileriks tuleks :D?

leits
11.02.09, 15:28
Sulo on legendaarne, aga huvitav kas naispäkapikk, kes turniiri arenedes riideid seljast loobiks, Leitsile diileriks tuleks :D?


obv ma lubaks tal bemmis siis istuda

jrgn hell
11.02.09, 15:40
wtf?




et, ma usun, et kui sa nii kaua poksiga tegelenud, siis usun sinu skilli rohkem, kui oma amatöörjormi mma värki , aga vale foorum nagunii

Lutzky
11.02.09, 15:54
et, ma usun, et kui sa nii kaua poksiga tegelenud, siis usun sinu skilli rohkem, kui oma amatöörjormi mma värki , aga vale foorum nagunii



jah.

vaata, mul ei ole sellist imidžit vaja. ehk - olen tegelenud, aga samaaegselt ei ole väljaspool trenni kordagi madistanud. ehk kui võtta trenn kui preflop mängu, siis ma ei ole kunagi flopini (streetfight) jõudnud. ja ei tahagi jõuda. tavaliselt aitab kurjast häälest/pilgust.

edu,
l

BuildUp
11.02.09, 15:55
ur doing it wrong

http://www.youtube.com/watch?v=cdjvBRgooo4

http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif

Sulo on ka kõva - http://www.youtube.com/watch?v=XGWsCEdUIMM


Oli seda vaja nüüd? >:(

Ma pean oma kõrvu nüüd 100x puhastama, selle pasa eest, mida ma just kuulsin. :-\

marguzz22
11.02.09, 15:56
jah.

vaata, mul ei ole sellist imidžit vaja. ehk - olen tegelenud, aga samaaegselt ei ole väljaspool trenni kordagi madistanud. ehk kui võtta trenn kui preflop mängu, siis ma ei ole kunagi flopini (streetfight) jõudnud. ja ei tahagi jõuda. tavaliselt aitab kurjast häälest/pilgust.

edu,
l



kus trennis tartus käid ? ma käin ka , rein pajuris

Lutzky
11.02.09, 16:05
sorry, tartu trennid on nigelad, imo.

tallinn, baby. karl leman. nr 1 in estonia.

l.

jrgn hell
11.02.09, 16:39
jah.

vaata, mul ei ole sellist imidžit vaja. ehk - olen tegelenud, aga samaaegselt ei ole väljaspool trenni kordagi madistanud. ehk kui võtta trenn kui preflop mängu, siis ma ei ole kunagi flopini (streetfight) jõudnud. ja ei tahagi jõuda. tavaliselt aitab kurjast häälest/pilgust.

edu,
l



igati nõus, ise viimati sain 8ndas klassis peksa ja rohkem pole juhust olnud mitte kuskil, peale trenni tappa saada, ega tappa anda

edu sullegi

BuildUp
11.02.09, 16:46
sorry, tartu trennid on nigelad, imo.

tallinn, baby. karl leman. nr 1 in estonia.

l.


Tean kuhu trenni minna, kui Tallinna elama tulen. ;)

Lutzky
11.02.09, 17:02
obv

Codecci
11.02.09, 17:53
Oli seda vaja nüüd? >:(

Ma pean oma kõrvu nüüd 100x puhastama, selle pasa eest, mida ma just kuulsin. :-\

diagf

Tigrano
11.02.09, 18:03
Oli seda vaja nüüd? >:(

Ma pean oma kõrvu nüüd 100x puhastama, selle pasa eest, mida ma just kuulsin. :-\


Päris nii hull ei ole, hea lõbus kuulata. Mulle näiteks meeldib, võidan kohe 3BI vähemalt, kui seda kuulan.

ranka
11.02.09, 19:12
Niki - Liisa on saibiss lugu IMO.

FreakyJason
11.02.09, 20:03
Mu arust Nuts Niki - Liisa ;D

alaska
11.02.09, 21:13
mulle meeldib niki äike päike! Praegu just kuulan.

TaaviK
12.02.09, 11:24
Ei tegelt tore, kui mujal teemades visatakse kohe väike, kuid vajalik, offtopic prügikasti...siis siin lastakse ikka täie rauaga. Ärge laske foorumil liialt süldiks kätte ära minna nagu Meie Mehe laulud.

Btw, mulle meeldib normaalne muusika

Tigrano
12.02.09, 11:29
Ei tegelt tore, kui mujal teemades visatakse kohe väike, kuid vajalik, offtopic prügikasti...siis siin lastakse ikka täie rauaga. Ärge laske foorumil liialt süldiks kätte ära minna nagu Meie Mehe laulud.

Btw, mulle meeldib normaalne muusika


Ei ole offtopic vaja ju selgusele jõuda, et peol ikka normaalne muusika kõlab ;)

ranka
12.02.09, 19:09
TIGRANO ütles kõik.

leits
12.02.09, 19:19
see vi**pead vms on 2ge lugu, ma üapneks repeatima terve öö seda

ESTPatrick
12.02.09, 19:20
see vitupead vms on 2ge lugu, ma üapneks repeatima terve öö seda


ma arvasin et "bemmil uued kummid" on sinu lemmik lugu

ranka
12.02.09, 19:22
Muutsin leitsi kommi, läheb liialt.

mehike
13.02.09, 10:37
kas räme fish staatusega inimesed võivad ka läbi astuda peolt, või on see ainult edasijõudnutele :)

antnx
13.02.09, 11:03
Peaasi et high stakes ballad mikrogrinderitesse hästi suhtuvad!

-andres-
13.02.09, 13:17
kas räme fish staatusega inimesed võivad ka läbi astuda peolt, või on see ainult edasijõudnutele :)


Kokkusaamine on kõikidele foorumi liikmetele :).

marguzz22
13.02.09, 13:28
jep, krdi lenC saab täna ise nende vendadega kokku, tal eile ei olnud aega ja ma ise lähen riiga täna nii,et ta annab teile teada siis! LEnc ütle neile, et 6000 lubasid teha kui 10k midagi räägivad ütle mida ajate, ja et mingi 30 inimest umebs

marguzz22
13.02.09, 13:28
a seda ka et kuna me kõik nii erinevat muusikat kuulame mis siis saab?ma kuulan house, teine vend kuulab metalid, 3 kuulab nikit?Kuidas me selle lahendame=

TaaviK
13.02.09, 13:38
a seda ka et kuna me kõik nii erinevat muusikat kuulame mis siis saab?ma kuulan house, teine vend kuulab metalid, 3 kuulab nikit?Kuidas me selle lahendame=


erich krieger

antnx
13.02.09, 13:38
Noo mul hunnik dnb plaate ja wanksta hip hopi ka. Mp3 kõik. Ma tavaliselt olen nagu üritanud DJ olla...ennast huvitab see ja lasen sellist tuntumat asja aga ma eitea. MIngi DNb oleks päris hea valik selles mõttes.

marguzz22
13.02.09, 13:38
erich it will be then :D teeme uue polli mis mussi tahate :D

Tigrano
13.02.09, 13:46
erich it will be then :D teeme uue polli mis mussi tahate :D


Kuidas ühiskondlikes kohtades muusikat lastakse, baarid, tavapeod, kui ei ole kirjutatud uksele, et tegu on näitkeks HIP HOPi peoga.

marguzz22
13.02.09, 13:47
eks seal migni sült m'ngib

Muusik
13.02.09, 18:47
7. märtsil mul sünnipäev :D

peokuningas
13.02.09, 20:00
Kuidas ühiskondlikes kohtades muusikat lastakse, baarid, tavapeod, kui ei ole kirjutatud uksele, et tegu on näitkeks HIP HOPi peoga.


Täitsa oleneb koha imagost. Kui on osside urgas, siis lastakse osside musa, kui on hipide koht, siis hipidele meeldivat musa.

Aga õhtu otsa dnb-d küll kuulata ei tahaks.

Pigem vist kompromiss oleks tõesti miski raadio teema (kuigi imho enamus eesti raadiot lasevad suht saasta :D)

Codecci
13.02.09, 21:47
7. märtsil mul sünnipäev :D

sünnarahad pokkerilauda :P

Keiss
14.02.09, 03:43
PINK TANK OBV

Pink Tanki ei saa.
Küsisin siin marguzzilt peo ajakava kohta tegelt juba ammu, aga ei kippu ega kõppu. Asi selles, et mul 7. märts on ka üks teine planeeritud üritus, kust puududa ei saa kuidagi, aga samas see teine üritus on mingi 21-00.00 vms seega variant oleks mõlemad üritused kaasa teha.
Nii, et mingi kondikava võiks olla siin, ei tea muidu, kas on mõtet osalustasu maksta või mitte. Millal turnat teete jne.

lenC
14.02.09, 04:39
Pink Tanki ei saa.
Küsisin siin marguzzilt peo ajakava kohta tegelt juba ammu, aga ei kippu ega kõppu. Asi selles, et mul 7. märts on ka üks teine planeeritud üritus, kust puududa ei saa kuidagi, aga samas see teine üritus on mingi 21-00.00 vms seega variant oleks mõlemad üritused kaasa teha.
Nii, et mingi kondikava võiks olla siin, ei tea muidu, kas on mõtet osalustasu maksta või mitte. Millal turnat teete jne.

tuleb varsti mingi plaanimoodi värk

Davy
14.02.09, 04:59
Kas saite omanikuga kokku, mis võimalused on?

marguzz22
15.02.09, 08:18
mmm neljapäeval lenc polnud aega ja ma ei tea ta telefonile ka ei vasta, kas ta käis seal v mitte, pidi reede minema ise, ... LENC vasta telefonile palun, tra ma seda chalice möla juba korduvalt kuulanud ;D ;D

leits
15.02.09, 12:25
lenc tõmbas rahadega kambodzasse ja hakkas mees litsiks.

Kloonike
15.02.09, 12:39
Irw, ma just tahtsin öelda, et donkas rahad ära ja müüb ennast kuskil maantee ääres.

lenC
15.02.09, 12:40
hei, sry guys, viimased päevad olen haigla vahet jooksnud ja ise läbi minna ei jõudnudki. Anyway, nv-l väga tülitada ei taha, seega pommitan meilidega neid, kui infot miski homme õhtuks kohal pole, siis lendan olenemata seisukorrast sinna :P

Tigrano
15.02.09, 13:35
hei, sry guys, viimased päevad olen haigla vahet jooksnud ja ise läbi minna ei jõudnudki. Anyway, nv-l väga tülitada ei taha, seega pommitan meilidega neid, kui infot miski homme õhtuks kohal pole, siis lendan olenemata seisukorrast sinna :P


Haigla vahet, kas endal midagi halvasti? NV nagunii midagi ei toimus seal, eks uuel nädalal aega sebida rahulikult.