PDA

View Full Version : Kaua võtab aega???



Provoker
04.02.09, 18:50
Küsimus lihtne ja suunatud mängijatele kes on suutnud mikrolimiitidest edasi jõuda.

Nimelt kui palju tundides mängimist on vaja selleks, et limiiti nn biitida. (pean silmas kui mängija teab mida ta teeb ning mängib ABC pokkerit)


krt see küsimus võib kummalisena kõlada, aga eks vaatame kuidas aru saite.

Aristotep
04.02.09, 18:54
Oleneb ju mängijast endast. Kes omandab ABC kiiremini, kes aeglasemalt. Ajaliselt ei saa mõõta kuidagi, sest kuskil pole kirjas, et mängid NL10-t 5 tundi päevas ja kuu aja pärast biidid vabalt. Samas, mida rohkem mängid, seda rohkem saad kogemusi sarnaste mänguliste olukordadega kokku puutudes.

-andres-
04.02.09, 18:54
See oluneb tohutult alates inimesest. Tema isust, õppimisvõimest, suutmisest kõike omastada, närvikavast jnejne.
On inimesi, kes liiguvad lennult, lihtsalt koguvad BR kokku, sama aja käigus juba saavad vabalt liikuda ja kuni nl50/100ni. Vb isegi rohkem, ei oska öelda, samas võtab paljudel aega ka nl10st edasi liikumine jnejne.
Liiga personaalne, et konkreetselt vastata.

alaska
04.02.09, 20:14
Neli kuud.

Tigrano
04.02.09, 20:26
Kõik sõltub endast ja mida rohkem aega tegeleda, seda rutem.

ESTPatrick
04.02.09, 20:36
mina liikusin edasi kui ajasin br duubli ja mu br oli miski 20-25BI ja ma mängisin tollal 2 lauaga

sisuliselt igal uuel kuul olin uues limiidis kuni nl50, kus olin 3 kuud

BuildUp
04.02.09, 20:46
mina liikusin edasi kui ajasin br duubli ja mu br oli miski 20-25BI ja ma mängisin tollal 2 lauaga

sisuliselt igal uuel kuul olin uues limiidis kuni nl50, kus olin 3 kuud


Millal sa pokkeriga tegelema hakkasid?

ESTPatrick
04.02.09, 20:49
2007 jaanuaris nägin esimest korda enda raha internetipokkeri saidil kui sain tasuta 8$ @VC poker, mis pandi kinni minu jaoks kui tuli playtech, rahad välja ja ostsin ilusaid asju, miski 200-300$ tegin veebruari keskpaigaks vist

aga praegune BR on saadud aprillist 2007 kui sain 5€ tasuta pokkerituba.com ppolt ja enam ma tagasi ei ole vaadanud

leits
04.02.09, 20:51
3x olid busto ja nutsid krokodilli pisaraid, ära valeta ..

ESTPatrick
04.02.09, 20:55
3x olid busto ja nutsid krokodilli pisaraid, ära valeta ..


EI, sest mul ei ole bemmi

Tigrano
04.02.09, 20:58
2007 jaanuaris nägin esimest korda enda raha internetipokkeri saidil kui sain tasuta 8$ @VC poker, mis pandi kinni minu jaoks kui tuli playtech, rahad välja ja ostsin ilusaid asju, miski 200-300$ tegin veebruari keskpaigaks vist

aga praegune BR on saadud aprillist 2007 kui sain 5€ tasuta pokkerituba.com ppolt ja enam ma tagasi ei ole vaadanud


Huvitav, kust su loose stiili algmed pärinevad, ega ometi nii väikse rolliga ei saanud nii loosilt mängida, või läksid järk järgult loosimaks või õnnestus kohe sellist stiili rakendada?

ESTPatrick
04.02.09, 21:02
Huvitav, kust su loose stiili algmed pärinevad, ega ometi nii väikse rolliga ei saanud nii loosilt mängida, või läksid järk järgult loosimaks või õnnestus kohe sellist stiili rakendada?


nope olin teh nit, aga ma mängisin algul üldse Sit and Go-d, alles pokkeritoas hakkasin cashi õppima. Loose stiil pärineb selle aasta hiliskevadest, suvest. õppisin seda nolani videodest kõige rohkem, aga ka erinevatest cardrunnersi videodest. Suurt ei õppinudki vaid lihtsalt vaatasin et ka nii on võimalik võita ja kuna foldides raha ei võida, siis tuleb rohkem käsi mängida ja kuna 200nl juba mängijad uurivad kaasmängijaid siis seal loeb imidz ka, siis seal rakendasin põhimõtet annad actioni, saad actioni lihtsalt edu samm on teha vähem vigu kui vastane ja mängida rohkem positsioonis väikestes ja keskmistes pottides

Tigrano
04.02.09, 21:06
nope olin teh nit, aga ma mängisin algul üldse Sit and Go-d, alles pokkeritoas hakkasin cashi õppima. Loose stiil pärineb selle aasta hiliskevadest, suvest. õppisin seda nolani videodest kõige rohkem, aga ka erinevatest cardrunnersi videodest. Suurt ei õppinudki vaid lihtsalt vaatasin et ka nii on võimalik võita ja kuna foldides raha ei võida, siis tuleb rohkem käsi mängida ja kuna 200nl juba mängijad uurivad kaasmängijaid siis seal loeb imidz ka, siis seal rakendasin põhimõtet annad actioni, saad actioni lihtsalt edu samm on teha vähem vigu kui vastane ja mängida rohkem positsioonis väikestes ja keskmistes pottides


Väga tubli, tööta edasi, siit võib midagi head välja kukkuda ;D

ESTPatrick
04.02.09, 21:08
aastalõpuks olen 5/10 regular kava järgi, ei tohiks ulme olla. loodan suveks.

leits
04.02.09, 21:08
Väga tubli, tööta edasi, siit võib midagi head välja kukkuda ;D


kui külm ennem ära ei võta.

Tigrano
04.02.09, 21:10
aastalõpuks olen 5/10 regular kava järgi, ei tohiks ulme olla. loodan suveks.


Peaksid igati graafikus jooksma.

Codecci
04.02.09, 22:03
Davy vist grindis juba teisel kuul 100K käsi võidukalt :P

kollane
05.02.09, 08:38
patricku lugu on küll suht hämmastav, jube kiirelt ikka tippu .

LuuK
05.02.09, 12:01
no tipuni on veel natuke aega ikka ;)

pikk28
05.02.09, 13:06
no tipuni on veel natuke aega ikka ;)

kindlasti see pole 100% tõde, kuid minu arust ranka, patrick, tigrano ja codecci (sry kui kellegi välja jätsin) on elavad näited sellest, et kui sa fucking ikka tahad midagi ja selle nimel 100% endast annad, siis limiite ei pea vallutama ainult helesinistes unistustes, vaid saad ka sellega reaalses elus hakkama. Muidugi peab ka veidi annet olema, kuid usun et 95% on siin töö, töö ja veelkord töö (v.a codecci, kes lihtsalt superandekas vend vast).

ESTPatrick
05.02.09, 14:31
patricku lugu on küll suht hämmastav, jube kiirelt ikka tippu .



ega ranka aeglasem ei ole

ESTPatrick
05.02.09, 14:33
kindlasti see pole 100% tõde, kuid minu arust ranka, patrick, tigrano ja codecci (sry kui kellegi välja jätsin) on elavad näited sellest, et kui sa fucking ikka tahad midagi ja selle nimel 100% endast annad, siis limiite ei pea vallutama ainult helesinistes unistustes, vaid saad ka sellega reaalses elus hakkama. Muidugi peab ka veidi annet olema, kuid usun et 95% on siin töö, töö ja veelkord töö (v.a codecci, kes lihtsalt superandekas vend vast).



minuarust nl100 peaks vaeva nähes ja veidikenegi mõistust kasutades igale inimesele jõukohane olema, edasi saab määravaks stressi talumine ja rohkem vastaste vastu mängimine kaardi asemel