PDA

View Full Version : Kui palju päeva jooksul mängida?



juuretis
30.05.11, 17:49
Nonii, olen siiamaani proovinud pelada nii et teen päeva jooksul 3 tunnist sessiooni ja iga sessiooni vahel umbes tunnike pausi. Mõndadel päevadel aga aega oleks rohkem ja viitsiks ja tahaks rohkem kui tund pelada per session. Aga siis kui mõnel päeval mängin tund ja teiselpäeval 4 tundi nii tasub see ära vä sest kui ntx halval päeval mängid 4 tundi ja heal päeval tund siis jääb suht kindlalt miinustesse. Mis te arvate kas pelada igapäev stabiilselt sama palju või siis mängida igapäev eri palju. Ja kas on üldse sellisel asjat vahet kas mängib igapäev sabiilselt sama palju või mitte?

variatsioon
30.05.11, 17:52
grindi niikaua kui suudad kvaliteetset mängu teha.

mina mängin keskmiselt 2h päevas.

alaska
30.05.11, 18:02
mina teen 1h kvaliteetset mängu ja spewin ülejäänud 4 tundi. Ise loodan, et see kvaliteetaeg pikeneb.

Kriminaal
30.05.11, 18:05
Alla 4-5h päev ei tule, sest turnades pole see lihtsalt võimalik, kui just ülisitt päev ei ole ja kõik turnad varem otsa saavad.

qjet
30.05.11, 18:09
mina teen 1h kvaliteetset mängu ja spewin ülejäänud 4 tundi. Ise loodan, et see kvaliteetaeg pikeneb.

tuletab mind meelde

Ints
30.05.11, 18:22
tuletab mind meelde

+1

Siit ka põhjus miks pausi panen praegu :D

udikaz
30.05.11, 18:38
rekord on kuskil 58 tunni kandis tulemus oli lõpuks break even :d aga never ei soovitaks kellelegi seda. see oli lihtsalt ekspriment. kuna ise ka turna mees, siis kui mängin siis ika 7-8 tundi kuni turnad käivad. kuigi ise tunnen juba et poole pealt tekivad mitmel laual rushi mängides vead sisse. cashis usun et optimaalne oleks 2 tundi. ja üldse kui jookseb ilusti siis mängid niikaua kuni $$$ tuleb, aga kui tuleb mingi idiootne beat ja profit on siis tasuks ükskõik millal teha 15 min pausi ja rõdul värsket õhku hingata ning siis uuesti lauad avada, muidu kipuvad enamus inimesi spewima nats. oluline ei ole kui kaua sa üldse mängid vaid kui kaua sa suudad $$$ printida, kui enam ei taha tulla siis ei ole vaja punnitada, lauad kinni väike break ja siis uuesti. peaks ilusti töötama.

Roomet
30.05.11, 19:28
Päeval ja õhtul teen tavaliselt tunnised sessid. Rohkem grindin öösel, siis kui alustan, teen lühikesi sesse, aga umbes 3st enam ei viitsi pausi teha ja läheb veits autopiloodi peale üle kuni kuueni hommikuni.

Aga sellist piiri mul küll pole, palju päeva jooksul mängin. Tean liht, et ei tohi mingit suuremat pausi(umbes 4 päeva) jätta, siis kaob grindi isu ära. Mida rohkem mängin, seda suurem isu on. Seega püüan end alati mängimas hoida, kasvõi päevas 500kätt.

Codecci
30.05.11, 19:59
Päeval ja õhtul teen tavaliselt tunnised sessid. Rohkem grindin öösel, siis kui alustan, teen lühikesi sesse, aga umbes 3st enam ei viitsi pausi teha ja läheb veits autopiloodi peale üle kuni kuueni hommikuni.

Aga sellist piiri mul küll pole, palju päeva jooksul mängin. Tean liht, et ei tohi mingit suuremat pausi(umbes 4 päeva) jätta, siis kaob grindi isu ära. Mida rohkem mängin, seda suurem isu on. Seega püüan end alati mängimas hoida, kasvõi päevas 500kätt.
Wow, seda peaks ka rakendama, ainult 500 käe asemel mingi 100 kätt, sest 500 kätt mu tavaline grindipäev :D

KristjanLaas
30.05.11, 20:04
jep turnamängijad ei saa väga alla päeva mängimiseks arvestada, kui mängida, siis võiks next 10h vaba olla.
unegraafikule mõjub kehvasti, kuna siis peab öösel mängima.

samas ei ole mingit ulme pinget peal kogu aeg kui päris kip ei ole ja 28 lauda MTT-si korraga ei lase, 3-4MTTd max (parim muidugi 1 minule) ja lebotad 5h ja viimased 3h paned tähele asju ja püüad reade saada:D

k2snakalle
30.05.11, 21:37
Aga sellist piiri mul küll pole, palju päeva jooksul mängin. Tean liht, et ei tohi mingit suuremat pausi(umbes 4 päeva) jätta, siis kaob grindi isu ära. Mida rohkem mängin, seda suurem isu on. Seega püüan end alati mängimas hoida, kasvõi päevas 500kätt.

Wow, ma pole siis ainuke... nii kui väheke pikem paus sisse tuleb, siis lihtsalt ei viitsi ja otsin lolli vabandusi, et miks mitte mängida. Nüüd viimane kord oli siis kui see black friday oli. Tänu sellele venis "paus" 1,5kuu pikkuseks...vahepeal ikka tegin mingit HUSNG mõne mängu, aga rohkem mitte. Grindimise isu läinud ja lõpuks kui isu, siis mingi tobe kartus või ma ei tea mis värk oli. Nüüd hakkasin uuesti mängima ja saan aru kui lollidel põhjustel see paus oli :D

Kosmonaut
30.05.11, 21:46
Aga sellist piiri mul küll pole, palju päeva jooksul mängin. Tean liht, et ei tohi mingit suuremat pausi(umbes 4 päeva) jätta, siis kaob grindi isu ära. Mida rohkem mängin, seda suurem isu on. Seega püüan end alati mängimas hoida, kasvõi päevas 500kätt.

Täpselt sama mul. Kui paus sees, siis ei viitsi uuesti alustada (kusjuures paljude muude asjadega elus samuti - õppimine, trenni tegemine jne.). Põhimõtteliselt mängi nii kuidas endal hea on. Mulle meeldib teha ca 2-3h sesse, samas kui hoos olen, võin ka 6+h mängida järjest.

VisaHing
30.05.11, 21:51
endal turkadel **** komme. Nii kui jõuan tsipa kaugemale ja tuleb mingi monster pot. Emba kubmba, kas kaotan või ei tuleb laksult adre pauk ja suitsule :D

leits
30.05.11, 21:52
Suudaks need joomsied ära jätta, poleks ka 2-3 päevaseid pause :D

5lehte
30.05.11, 22:15
Vaevlen ka probleemiga ,et eriti üle tunni sessi ei tee. Tuleb mingi tüdinemus ette ja uut sessi väga raske peale pausi alustada.

kardaanirist
30.05.11, 23:33
Tean liht, et ei tohi mingit suuremat pausi(umbes 4 päeva) jätta, siis kaob grindi isu ära. Mida rohkem mängin, seda suurem isu on. Seega püüan end alati mängimas hoida, kasvõi päevas 500kätt.

pean ka proovima. pole viimasel ajal üldse isu. mida vähem mängin seda väiksemaks isu kaob (ootan ja ootan seda motivatsioonipuhangut juba kaks kuud).

ok2aa
31.05.11, 00:02
3,5

mislinn
31.05.11, 00:27
Kui hästi läheb siis on ette tulnud 15h sesse, aga üldiselt 2-3

Mäksu
31.05.11, 00:34
Mulle just meeldivad pikemad sessid nii 3-5h ja mõnipäev võin teha 3x3h sesse ka või 2x5, ntx hommikul kui ärkan ja siis õhtul alates 21st vms.

Romka
31.05.11, 00:46
Alla 10h ei ole mingi sess tavaliselt. Harva kui vastu hakkab või ära väsin.

Kloonike
31.05.11, 04:58
Ma teen tavaliselt ühe sessi päevas vahetult peale ärkamist ja nii kaua kui viitsin (keskmiselt 4h päevas). Praktika on näidanud, et iga järgnev sess päeva jooksul läheb sitasti, sest mindset on paigast ära ja lauad lendavad lahti vaid ahnusest rohkem raha teenida.

emmimees
31.05.11, 06:01
Alla 10h ei ole mingi sess tavaliselt. Harva kui vastu hakkab või ära väsin.

Teed mitu sessi päevas ikka`?

VisaHing
31.05.11, 06:20
Teed mitu sessi päevas ikka`?

3 10h sessi päevas:biggrin:

Ints
31.05.11, 12:42
Visa sa teed vist ilma lõunata jah :D

Romka
31.05.11, 12:55
Teed mitu sessi päevas ikka`?

Turniire mängides pole see eriti võimalik.

hotcocacola
31.05.11, 13:58
imo iga sess peaks just nii kaua kestma, kui kaua sa suudad enda parimat mängu teha!
Seega isegi 30-120 minutit on OK.

timz0333
31.05.11, 18:24
imo iga sess peaks just nii kaua kestma, kui kaua sa suudad enda parimat mängu teha!
Seega isegi 30-120 minutit on OK.

Sellepärast skill fishid HNR-i teevadki, et teavad, et mida rohkem nad mängivad seda kindlamalt hakkavad kaotama.