PDA

View Full Version : Steiki nl25 fr



Provoker
31.05.11, 15:23
Mõtlesin, et hakkaks jälle mängima. Kuna pokkeriraha ning palgatöö raha olen siiani rangelt eraldi hoidnud, siis otsustasin, et ei kanna oma palka rolliks ka seekord.
Miks busto olen? Tegelikult ei olegi, aga oli vaja teha kevadel investeeringuid ettevõtluse arendamiseks, siis leidsin, et pokkeriroll 0- lasta on parem kui pangalaenu hakata taotlema. Osad foorumlased teavad isegi millised need investeeringud on olnud. Tagasi hakkab midagi juba tilkuma juuli teisel poolel, kuid mängida natuke tahaks juba varem. Pea 2 kuuline paus on piisav ma loodan pokkerist puhkuseks.

Steik siis peaks olema 500-600$ @ NL25
Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.
Rahade liigutamine: SEB pank oleks parim variant.
Üldine: Cashoute loomulikult ei tee ning muidu ***** ka ei mängi. Võitev olen ka NL50-s ning ka nl100-s sai BE lasutd sutsakas. Eeldatavat winrate ei hakka pakkuma, kuid õhtu poole saate seda graafikult isegi näha.:cool:
129

pastilaa
31.05.11, 20:32
Annan heakskiidu ja õnnistuse, sest tegemist väga kõva mängijaga ja 120% peaks siit kellelegi suvine jõulupreemia kukkuma.

vapsik
31.05.11, 20:46
Ma võtaks ära pmst, kui Moneybookers sobib ja paar asja räägime veel läbi.

Provoker
31.05.11, 22:24
läheb siis kasutajale Vapsik

Steik 350€ @ NL25
Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
20 BI reegel limiitides liikumiseks.
Vajadusel saab steikija diili katkestada igal ajal
Fpp-d ja muud boonused on küll mängijale, kuid miinuse puhul läheb see miinuse katmiseks.
Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.

vapsik
31.05.11, 22:27
läheb siis kasutajale Vapsik

Steik 350€ @ NL25
Steigi pikkus: Niikaua kuni mänguline profit on 800$.
Steigi kasumijaotus: fpp-d ja stellarid jäävad mulle. Kasum 50/50 steikijaga.
20 BI reegel limiitides liikumiseks.
Vajadusel saab steikija diili katkestada igal ajal
Fpp-d ja muud boonused on küll mängijale, kuid miinuse puhul läheb see miinuse katmiseks.
Hoiatus: Senine rekordkuu käte poolest on alla 50k. Keskmine võib jääda kuskil 20k kanti-seega võib kujuneda oodatust pikemaks see diil. Moti puuduses ei ole harv nähtus kui nädal pokkerit üldse ei puudu.

Diil.

Rahad saadetud.

GL!GL!

timz0333
31.05.11, 22:28
GL provoker!

s1990n
01.06.11, 06:42
GL

hotcocacola
01.06.11, 09:51
tyri, just vaatasin et siit võib ilusa klotsi saada :D

edu provole ja vapsule

pastilaa
01.06.11, 10:15
tyri, just vaatasin et siit võib ilusa klotsi saada :D

nii on. kuna ise võtsin mõnda aega tagasi vastu põhimõttelise otsuse, et ei viitsi stakede/diilidega enam jamada, siis on ikka kade meel vaadata, kuidas vapsik täissöönud mõisniku kombel tööka eestlase pealt rikastuma hakkab...

low-flow
01.06.11, 16:30
Täpselt minu mõtted. Miks ei võiks veel 10 sellist meest olla, kes kõik tahaks mulle suvi otsa raha teenida, nii kaua kui mina puhkan. :/

Oleks nanosekundiga selle diili ära võtnud.
Edu!

Cash87
01.06.11, 18:41
Edu ka minu poolt!

Provoker
23.06.11, 19:53
lõpetasime Vapsiku soovil diili ära. Jõudsin mängida tsipa üle 10k käe ning kahjuks selle ajaga võttis variatsioon oma ning iseloomulikuks oli alla ev jooks. kokku jäi diil 142,99$ miinusesse. Rahad tagasi kantud ning kõik on OK. Kas uuesti steiki otsima hakkan on veel lahtine kuna hetkel nagunii ei ole eriti aega mängimiseks(jaanipäev+ remont korteris jne). Oli meeldiv igatahes.

vapsik
27.06.11, 22:09
Rahad käes, pretensioone pole. Provokerile edu!