PDA

View Full Version : *** JUUNI OFFTOPIC ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

hotcocacola
31.05.11, 23:54
1st

Kriminaal
31.05.11, 23:57
3place

mis 3s koht võidab kah???

hotcocacola
01.06.11, 00:00
bubble jah, sry

ehk ranka annab sulle triobeti 1€se carnage'i tokeni?

ristijeesus
01.06.11, 00:03
mäki wrap kana peekoniga on saast.

Relamz
01.06.11, 00:13
mäk<hesburger

Fabulous
01.06.11, 00:17
subway>all

Kriminaal
01.06.11, 00:18
rankal pole trios rolligi imesin ta tühjaks päeval hu-s

kardaanirist
01.06.11, 00:29
mäk<hesburger
+1

Siriuse wrapid on ka päris head (veiseliha wrap ftw).

variatsioon
01.06.11, 00:31
fucking häid tomateid saab juba.
http://www.cksinfo.com/clipart/food/fruits/tomatoes/tomato.png

inward
01.06.11, 00:36
Hessi see kebabitortilla on üsna saast. Nagu mingi söögika pihvid oleksid vahel, kebabi maitsetugevdajat täis. Vana tortilla ftw.
Ja tra kui lämbe on väljas :D

Vandalar
01.06.11, 00:48
Väljas on peaaegu soe juba ju.

Romka
01.06.11, 00:50
Lämbe jep, ventikas ftw.

miksnii
01.06.11, 01:23
Kõige paremad wrapid on fastersis. mmmmm

Fabulous
01.06.11, 01:25
Kas Tartus on mõni asutus, kus mitusada lehte korraga printida saab? Kui jah, siis paluks veebilehte või midagi.

Italiandude
01.06.11, 04:25
Kas Tartus on mõni asutus, kus mitusada lehte korraga printida saab? Kui jah, siis paluks veebilehte või midagi.

http://www.tyye.ee/et/teenused/paljundamine-ja-printimine.html

ranka
01.06.11, 05:52
rankal pole trios rolligi imesin ta tühjaks päeval hu-s

Valetad! Lausa €6 peaks kontol olema! :)

nikitheone
01.06.11, 07:59
täna cherry.ee's nutitelefonid ja pakett soodsamalt - https://cherry.ee/

e: nvm, ei olegi soodne

numnuts
01.06.11, 08:00
Keegi tartus mingit head mazaasisalongi teab soovitada?

g00000se
01.06.11, 09:26
Mis tuba võtta FTP kõrvale ? 6max ja FR. Mis tuba teeb nö parima kompoti (tase+rb+boonused)?

mortalvombat
01.06.11, 10:00
Mis on boonuse hooramiseks kiirem viis, kas NL25 6max või 20+1,6 6max DONid? ehk kumba mängides on rake/h suurem, eeldades, et laudade arv on sama? (kuigi DONe peaks saama rohkem laudu korraga mängida?)

qbj0hn
01.06.11, 10:01
Mis tuba võtta FTP kõrvale ? 6max ja FR. Mis tuba teeb nö parima kompoti (tase+rb+boonused)?

Sama küsimus. Kliinib ära see FTP lihtsalt, action nii hädine lihtsalt ja mingit valikut pole. Hetkel 10 aktiivset lauda ainult ja kõik lauad on "punased" ehk siis filled regidest.

Kriminaal
01.06.11, 10:22
Sama küsimus. Kliinib ära see FTP lihtsalt, action nii hädine lihtsalt ja mingit valikut pole. Hetkel 10 aktiivset lauda ainult ja kõik lauad on "punased" ehk siis filled regidest.

Põhiliselt minulgi sama küsimus, aga Starsi kõrvale tahaks midagi.
Tahaks kuskil turnadele vahelduseks vahest cashi teha, seega rakeback oluline.
Kõrgemates laudades mis toimub ei koti, micro ja low laudu pigem vaja.

hotcocacola
01.06.11, 10:37
proovige underground võrke, mingeid itaalia saite?!

Ints
01.06.11, 10:51
proovige underground võrke, mingeid itaalia saite?!
Raha vist väga kindlas kohas pole nii ju ?

hotcocacola
01.06.11, 11:06
mina ütleks, et on, kui kasutada pokerclubi Timi teenuseid. Võid Rankalt üle küsida

Codecci
01.06.11, 11:26
Sama küsimus. Kliinib ära see FTP lihtsalt, action nii hädine lihtsalt ja mingit valikut pole. Hetkel 10 aktiivset lauda ainult ja kõik lauad on "punased" ehk siis filled regidest.
Tee Starsis SuperNova ära?

Timpz
01.06.11, 11:32
kahju et ei mängi

http://philivey.com/

mislinn
01.06.11, 11:39
Kolmas päev järjest magan 7 tundi ja kõpsti silmad lahti, ülimalt väsind olemine aga uuesti magama ei jää...mis jama see on :confused:

leits
01.06.11, 12:01
klxcvndfklndfkldfkldfnkldfnkldfdfdfdf

kuco
01.06.11, 12:02
klxcvndfklndfkldfkldfnkldfnkldfdfdfdf

got tilt?

leits
01.06.11, 12:03
pigem headeik

Tyler Durden
01.06.11, 14:41
Suvi käes. Rämeda nohu ja palavikuga voodis pikali. Ei pea meeldima.

variatsioon
01.06.11, 15:01
Mis tuba võtta FTP kõrvale ? 6max ja FR. Mis tuba teeb nö parima kompoti (tase+rb+boonused)?

ise ka just otsisin teist tuba FTP kõrvale..
ja party poker on kõige parem valik imo.
nende vip programm + 23% rakebacki.

Pudgehook
01.06.11, 15:32
Dear XXXXXX,

The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive investigation and we have determined that some of your opponents were in violation of our site terms.

We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments or hands played against the offending players, and the amount won or lost against them.

We have determined that you are entitled to a refund of $6.81 which will be placed in your account in the next 72 hours.







mingi nali w?

inward
01.06.11, 15:35
Ei, suht standard.

fyte
01.06.11, 16:39
Mul oli samuti vahepeal acc lukus, ca 5-6päeva läks aega, enne kui lahti sain (pidin buddytransferiga saadud 150$ tagasi kandma). Pmtl see tüüp, kes mulle neid dollareid müüs, oli need omakorda saanud vist kellegilt, kes sai need chipdumpinguga. Sisuliselt olin siis mina nagu 3-4. lüli vm.

vonkartoffel
01.06.11, 17:13
ise ka just otsisin teist tuba FTP kõrvale..
ja party poker on kõige parem valik imo.
nende vip programm + 23% rakebacki.
say what, kuskohast seda 23% tänapäeval saab?
Dunno kuda ipokeris seis on teiste tubadega kas neid nüüd saab Eestist mängida, muidu ipoker ka hea variant.

albinar
01.06.11, 17:26
Krdi messengeri support, blokkisid mu msni ära. Ja enam ei saa recovery ka kuna see nii ammu tehtud msn, ja seal mingi üli vana email. Mille parooli ammugi enam ei tea. Ajab närvi....

MagicFriend
01.06.11, 17:58
K6ik tahavad lennata, eks ole.
Kes v6tab viina ja s6idab s6bra sodiks, kes teeb kanepit ning "jookseb kinni". Yhtemoodi pask tulemine.

Tana pasundavad kohalikud lehed omamoodi nahtusest. Pidurdamatu agressiivsus politseinike poolt.
Lugu ise jargmine: yks erivalja6ppega mundriline kurdab facebookis kuidas viimane nadalavahetus laks konkreetselt ****** kuna ei olnud ainsatki v6imalust nuiaga peksta ja linnarahvast gaasitada kuna ylemused olid varemalt "s6nad peale lugenud".

negative news.com

raunsz
01.06.11, 18:56
Kas kellelgi tööd oleks pakkuda või miskit plaani? cv.ee-d ei ole mõtet soovitada. :P
Tallinnas

fyte
01.06.11, 19:01
Kas kellelgi tööd oleks pakkuda või miskit plaani? cv.ee-d ei ole mõtet soovitada. :P
Tallinnas
Minu teada on standard tunnipalgad lihttöödel 2-3€, nii et Eestis ilma tutvusteta suht mõttetu minna kuhugile.

Rigged
01.06.11, 19:12
Kui vastavat haridust ka ei ole, siis on eriti nadi, aga jah...tutvused=põhiline

Potsataja
01.06.11, 19:57
Minu teada on standard tunnipalgad lihttöödel 2-3€, nii et Eestis ilma tutvusteta suht mõttetu minna kuhugile.

Tegelikult on ka 2-3€ parem, kui mitte midagi. Asi on aga komplitseeritum siis, kui elad maal ja tööl käimine nõuab lisakulusid ning õigeid bussiaegu.

Lihttöö suurim miinus näruse palga kõrval on muidugi jobudest ülemused. "Järjekord" on ju alati ukse taga. Viimases töökohas oli päris kurb vaadata liinitöölisi ja seda, kuidas neid koheldakse. Normaalne palk ja lisahüved ning parem ametikoht muudavad elu juba palju paremaks.

Krt, hetkel näen ma juba pidevalt unes, kuidas ma olen uuesti tööl mõnel vanal töökohal. Üldiselt on võlgadeta inimesel parim variant võimalus Töötukassa vms. kaudu oma äri püsti panna. Enamjaolt hävib, kuid vahel siiski mitte ja ka kogemus on midagi väärt.

janek174
01.06.11, 19:58
http://www.e24.ee/?id=456578

Nüüd on siis teada, kust need hiina 24h shortstack grinderid tegelikult tulevad...

rynno
01.06.11, 20:10
http://z0r.de/2902

inward
01.06.11, 20:16
http://z0r.de/2902

Enne sellise kahtlase nimega lingi postitamist võiksid öelda, what is this ?

rynno
01.06.11, 20:20
kaldkonn

fyte
01.06.11, 20:21
Tegelikult on ka 2-3€ parem, kui mitte midagi. Asi on aga komplitseeritum siis, kui elad maal ja tööl käimine nõuab lisakulusid ning õigeid bussiaegu.


Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.

nikitheone
01.06.11, 21:04
Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.

http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI

Booyaka
01.06.11, 21:14
Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.

Sa ei saa päris nii võtta seda. Poetöö on way parem kui nl10nes grindida. Suure rolli mängib haigekassa olemasolu juba poetöö puhul. + Sotsiaalne pool on ka mingilmääral vajalik.

Vandalar
01.06.11, 21:54
Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?

Kriminaal
01.06.11, 21:55
Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?

http://www.speedyshare.com/
Siin kuni 200MB ilma regamata.

5lehte
01.06.11, 22:01
Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?
www.dropbox.com kuni 2GB on tasuta.

ranka
01.06.11, 22:05
proovige underground võrke, mingeid itaalia saite?!

Praegu need saidid suht mõttetu (veel) aga kui nii jätkab riikide piiramine siis arvan, et aasta-kahe pärast võime näha väga suuri underground võrgustikke. Mitte, et nad praegu väikesed oleks: miski 4000-10 000 mängijat keskmiselt online.

Vandalar
01.06.11, 22:30
Kuidas ma nende tubadeni jõuan?

ranka
01.06.11, 22:57
Kuidas ma nende tubadeni jõuan?

Point ongi selles, et sinna ei jõua lambikad. Olenevalt võrgust on süsteem erinev. Osades ei saa kontot teha, deposiiti ega cashouti ilma agendita. Samuti reeglina nendel võrkudel väga ranged piirangud peal, et hoida ära regulare. Ala rake on kõrgem, teiseks on osad tuntud võitjamaad bännitud (näiteks skandinaavia maad), liiga palju võidad visatakse võrgust välja (kui just õiget agenti ei tea), cashoutidel piirangud (ala cashoutida saad samapalju kui raket oled maksnud vms.). Et nendest piirangutest üle olla pead teadma agente, kes täielikult reguleerivad cashoute/deposiite, teevad/kustutavad su konto jne. Rahasid siis liigutatakse läbi e-walletite/pokkeritubade. Sa kannad agendile ja tema paneb raha su kontole ning vastupidi.

Süsteem võib tunduda ebausaldusväärne aga tegelikkuses see nii ei ole. Kui sa tead agenti, kes on usaldusväärne siis tema garanteerib sul 100% rahad, vastutab, et sa bänni ei saaks ja aitab sul ka klienditoega, sest tema teab otseselt pokkeritoa inimesi. Süsteem on väga kiire ja samas ka väga usaldusväärne. Usaldusväärsus kaob, kui hakkad kasutama lambi-agente aga reeglina keegi ei saagi agendiks kui ta ei tee oma tööd hästi - ala agentideks on suurte affiliate saitide omanikud/juhtivtöötajad jne.

Toad on väga fishised, kohe väga, sest info ei jõua eriti 'regularide' kõrvu ja teiseks need ei ole neile ahvatlevad toad, sest eeldava,d et underground tähendab suurt scammi. Teiseks ei saa seal nii väga mass-multitableda, puuduvad enamasti trackerid (enetil küll on olemas juba konverter), rake on suur + hirm saada bän, kui oled võitev mängija. Samas fishidele on väga atraktiivne, sest nad rahasid liigutada kiirelt, teiseks on seal ka sportsbetting või isegi kasiino kõrval.

Kui nende tubaedni jõuda? Tea õigeid inimesi ja jõuadki.

Arvan, et nüüd USA turu lagunedes võib sinna vabalt tekkida analoogne võrk ning selliseid võrgustikke maha v õtta on juba raske. Sest payment protsessorid on erinevad inimesed (agendid), teiseks ei saa 'lambikad' võrgule ligi (puuduvad download/konto tegemise võimalus) ning kole raske on üleüldse midagi tõendada, et midagi toimub.

Kogu see pokkerivastane poliitika viibki selleni, et pärast ei saa riigid enam midagi ja kogu mängurlus toimub põrandaall. Algus on juba tehtud :)

EDIT: Kõik see jutt ei ole 1:1 iga toa kohta vaid killuke siit ja sealt, et anda edasi point kuidas sellised võrgustikud toimivad.

Spewmonkey
01.06.11, 23:01
Praegu need saidid suht mõttetu (veel) aga kui nii jätkab riikide piiramine siis arvan, et aasta-kahe pärast võime näha väga suuri underground võrgustikke. Mitte, et nad praegu väikesed oleks: miski 4000-10 000 mängijat keskmiselt online.

Mõistad ikka, et mida vähem trafficut, seda kuldsemad saidid?

ranka
01.06.11, 23:05
Mõistad ikka, et mida vähem trafficut, seda kuldsemad saidid?

Kahjuks ei mõista. See on küll trafficuga sõltuvuses aga kui Starsis saaks mängida iga mängija ainult ühel cashgame laual korraga oleks see tuba ka super juicy.

Spewmonkey
01.06.11, 23:11
Kahjuks ei mõista. See on küll trafficuga sõltuvuses aga kui Starsis saaks mängida iga mängija ainult ühel cashgame laual korraga oleks see tuba ka super juicy.

Enet on vist 7. underground "tuba", kus ma mänginud olen. Trafficut on (kümnetes) kordades rohkem kui eelnevates ja tase on oluliselt parem. Kolm parimat saiti, kus ma mänginud olen, on sellised, et nl200-nl600 on kokku keskmiselt 6 lauda. Kui pole varem sellistes mänginud ja lisaks tuled Starsist, siis on muidugi "ZOMG maailma kõige fishisem sait". Mida suuremaks võrk läheb, seda parem on tase. See 1-table max jutt on muidugi loogiline, aga isegi enetis on juba max laudade arv 12?

low-flow
01.06.11, 23:14
Kellele need toad ilma agendita avatud on? Või noh, kust fishid tulevad, nad ei viitsiks elu sees läbi mingi kolmanda isiku ju mässata.

Spewmonkey
01.06.11, 23:15
Kellele need toad ilma agendita avatud on? Või noh, kust fishid tulevad, nad ei viitsiks elu sees läbi mingi kolmanda isiku ju mässata.

Fishid saavad otse depoda või on pärit sellistest kohtadest, kus ei saa kuskile saidile depoda ja peab niikuinii kasutama kolmandaid isikuid.

low-flow
01.06.11, 23:24
Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?

ranka
01.06.11, 23:30
Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?

Tolereeritakse küll. See oleneb täiesti toast ja võrgust, endal kogemused puuduvad võitvate mängijate bännimisega aga 2p2-s oli eneti kohta huge thread, kus 'teadjamad' mehed rääkisin oma kogemustest.

To Spewmonkey: enet on neist kuulsam, seda ei tea kui palju laudu seal max on aga minu arvates on see kõige pasem network võrreldes teistega. Ise olen brauseribaasil mänginud ja paraku kui seal on isegi 100 lauda maks lubatud siis parema tahtmise juures puht füüsiliselt ei ole võimalik 10101010 lauda mängida.

BuildUp
01.06.11, 23:30
kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?

Ega nendes tubades soft veidi ikka näpitud, kuid üldjuhul jah norm.

Spewmonkey
01.06.11, 23:30
Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?

6% uncapped/€5-6 teeb winratega ka mõningased korrektuurid. Selliseid asju nagu "absoluutsed reeglid" ei ole üldiselt olemas. Kui oleks, siis ei oleks agentegi.

vonkartoffel
01.06.11, 23:30
Kas sinna peoples networki vms itaalia sait mis pidavat põhinema microgamingu softile on kellegil mängimis kogemust või mingit agendi hookupi?

Kriminaal
01.06.11, 23:33
Agent peaks leiduma.. uurin kui inimene sisse tuleb.

KristjanLaas
02.06.11, 00:01
ei tundu nii salajane ja underground midagi kui kõik agente teavad ja avalikult räägitakse.

Ahangama
02.06.11, 00:33
Palju agent maksma läheb?

Spewmonkey
02.06.11, 00:34
Palju agent maksma läheb?

Kui Kriminaali kaudu võtad, siis punane bemm ilmselt.

kjmrc
02.06.11, 00:38
ai kurjam läheb käest!!!!

mislinn
02.06.11, 00:42
Tra hüdromegafakingtilt Turnal 3 tükki alles ma cl ja siis A8 vs Kj kotti ja kohe otsa A9 vs J4 kotti ja ma out 1,7k ***** ***** *****, esikoht 4,5k kerige seenle

raunsz
02.06.11, 09:07
http://www.upload.ee/files/1386232/kt_kordus.xls.html
Standard Excel, suht lebo, aga ma ei oska. :D

Saab keegi aidata suht ruttu? shipiks 10$ ka : )

edit: pole enam vaja, vaikselt aretan

hotcocacola
02.06.11, 10:02
fbs võib leida toredaid asju/pakkumisi

https://cherry.ee/hommikused-maitseelamused-taevarestoranis-dinner-in-the-sky?utm_source=facebook

kell 10 hommikul pakutakse kirsikooki ja vahuveini, kõik kes soovivad end pumbaks tõmmata lageda taeva all, käppelt vouchereid ostma!!! LOL

http://www.upload.ee/image/1386261/eesti_uus_vapp.jpg

Codecci
02.06.11, 10:07
Need underground-toad on täiesti retarded, isegi tavaline PokerStarsi-FullTildi rake on üle mõistuse suur, nt ment52 oma korraliku winratega maksab hea volüümiga kuul pokkeritoale samapalju kui teenib ehk mingi $20,000 ehk ~ 220,000 krooni KUUS online mängu mängimise eest. WTF is this shit? Ja siis need haiged toad mõtlevad, et see rake on väike ja tõstavad seda mitmekordselt? Ahnemaid inimesi annab leida.

Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga.

Heads-up on igatahes unbeatable, arvutasin välja, et tavalise stiiliga mängides kuskil 60bb/100 on rake. 6-max/fullring tõenäoliselt on beatable, aga selliseid röövleid ma never-ever ei toetaks, kahtlen, kas hourly rate on üldse kasulikum võrreldes nt FullTildiga, sest puudub HUD, ei saa palju laudu mugavalt mängida ja loomulikult absurdne rake. Ja kui puudub tracking, siis absoluutselt mitte miski ei takista neil loomast superusereid.

Potik
02.06.11, 10:10
$20 000 =/= 2 200 000 EEK

Italiandude
02.06.11, 10:11
Need underground-toad on täiesti retarded, isegi tavaline PokerStarsi-FullTildi rake on üle mõistuse suur, nt ment52 oma korraliku winratega maksab hea volüümiga kuul pokkeritoale samapalju kui teenib ehk mingi $20,000 ehk ~ 2.2 miljonit krooni KUUS online mängu mängimise eest. WTF is this shit? Ja siis need haiged toad mõtlevad, et see rake on väike ja tõstavad seda mitmekordselt? Ahnemaid inimesi annab leida.

Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga.

Heads-up on igatahes unbeatable, arvutasin välja, et tavalise stiiliga mängides kuskil 60bb/100 on rake. 6-max/fullring tõenäoliselt on beatable, aga selliseid röövleid ma never-ever ei toetaks, kahtlen, kas hourly rate on üldse kasulikum võrreldes nt FullTildiga, sest puudub HUD, ei saa palju laudu mugavalt mängida ja loomulikult absurdne rake. Ja kui puudub tracking, siis absoluutselt mitte miski ei takista neil loomast superusereid.

Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.

mislinn
02.06.11, 10:11
$20000 on ikka 220000 krooni :D

Codecci
02.06.11, 10:11
$20 000 =/= 2 200 000 EEK
Ups, parandatud.

Codecci
02.06.11, 10:12
Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.
Mis vahet sel on mis tasemel sa mängid kui rake on uncapped?

numnuts
02.06.11, 10:24
Avasin Trio konto kes on nii hää ja ütleks kust ma saan end otse Trio Openile sisse osta? Kammisin kõik läbi aga no ei leia.

Kriminaal
02.06.11, 10:30
Avasin Trio konto kes on nii hää ja ütleks kust ma saan end otse Trio Openile sisse osta? Kammisin kõik läbi aga no ei leia.

Pole asjaga kursis väga, aga satikad sellele turnale pidid otsas olema, ehk on siis regamine ka lõppenud ja kohad täis?

E: Unusta ära mis ütlesin, ärkasin just.

vapsik
02.06.11, 10:32
Scheduled tournaments alt. Kuupäevaks on märgitud 19. juuni.

Kriminaal
02.06.11, 10:34
kas swedbank on täna hommiku peaga vastu kivi kukkunud v? hakkan sisse logima, suudan ühe korra parooliga eksida ja konto lukus no wtf.

numnuts
02.06.11, 10:37
Scheduled tournaments alt. Kuupäevaks on märgitud 19. juuni.

Thank. Nüüd leidsin. Aga kuupäevaks märgitud 21 juuni 12.00

Potsataja
02.06.11, 10:42
Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga


Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.

::)

Codecci
02.06.11, 11:02
Võib-olla Italiandude mõtles mingi teise rake-skeemiga tuba, ma mängisin igatahes toas kus 6% uncapped rake ja seal pole vahet, kas mängid $0.01/$0.02 või $500/$1000, rake BB-des on igal tasemel täpselt sama.

Kriminaal
02.06.11, 11:46
SEB > Swed ülekanne... 8 ajal tehti mulle SEB-ist. Siiamaani ootan. On see reaalne? Peaks nagu olema suht ammu kohal või mis.
SEB-ist öeldi et u. 11 oleks pidanud jõudma. Fakk raisk. See kes ülekande tegi on hetkel tööl ja ei saa mlle tõestuseks ka midagi saata. On loogiline et siiamaani on ülekanne " processing " või peab miskit mäda olema?

Potsataja
02.06.11, 11:50
Ei ole loogiline, hiljemalt 11.15 oleks pidanud üle tulema. Samas, erand kinnitab reeglit.

Godspeed_EJ
02.06.11, 11:50
Kala hakkab mädanema peast, mõtle selle peale.

Kriminaal
02.06.11, 11:54
Kas sinna peoples networki vms itaalia sait mis pidavat põhinema microgamingu softile on kellegil mängimis kogemust või mingit agendi hookupi?

me:
Oki nüüd olemas
Sina pakkusid kunagi mingite itaalia keldrialuste tubadega liitumist?
peoples networki vms itaalia sait
sellest tead miskit?


xxx !! ütleb:
*tean, aga ei tegele nendega, sest pole seal normaalseid inimesi kellega suhelda/partneriks hakata
Ingu . ütleb:
*selge
xxx!! ütleb:
*mul on pakkuda Enet ja DBGPoker
*esimene on suuruselt teine võrk itaalias
*ja teine suurim võrk

Italiandude
02.06.11, 12:07
Mis vahet sel on mis tasemel sa mängid kui rake on uncapped?

Lol kus toas see uncapped rake on?

Italiandude
02.06.11, 12:09
Võib-olla Italiandude mõtles mingi teise rake-skeemiga tuba, ma mängisin igatahes toas kus 6% uncapped rake ja seal pole vahet, kas mängid $0.01/$0.02 või $500/$1000, rake BB-des on igal tasemel täpselt sama.

Ah too aasia oma. Too on ja suht lol seal mõtet mängida pole.

KristjanLaas
02.06.11, 12:26
Ingu . ütleb:
*selge


busted:(

oohoh
02.06.11, 12:30
busted:(
:DAD:ADA:DA

Kriminaal
02.06.11, 12:30
busted:(

Busted jep...

Oliverk
02.06.11, 12:30
busted:(

too late :D Hetkel ootan adminnide seisukohta.

Kriminaal
02.06.11, 12:31
too late :D

Mismõttes too late?

Potsataja
02.06.11, 12:40
Mismõttes too late?

Sead juba lendavad noh.

Kriminaal
02.06.11, 12:41
Sead juba lendavad noh.

Ei ole keegi midagi liiga saanud vms kui seda mõtled, pole ühte äri kah siin teinud.

Romka
02.06.11, 12:52
Keegi Ingu meil siin oli mingi susserdis ju?

hotcocacola
02.06.11, 12:53
oli susserdis ja väike skämmipoiss vist (vb ka mitte ja vb pole tegemist selle Inguga)

ranka
02.06.11, 12:56
Mis vahet sel on mis tasemel sa mängid kui rake on uncapped?

Rake on enamustes capitud....

Codecci
02.06.11, 13:01
Rake on enamustes capitud....
Räägid täpsemalt äkki, mis %, mis cap, rakeback jne?

hotcocacola
02.06.11, 13:07
dbgpoker tundub tore sait olevat, vähemalt kujundus on paljulubav, nii ilusa graafikaga pokkerisaiti ma pole varem näinud.
mõnusad mahedad värvid jne

www.dbgpoker.com

kas keegi oskab öelda, kas seal on võimalik tiles-cascades mängida? imo vist mitte, vähemalt ma ei leia neid nuppe :S.

ranka
02.06.11, 13:07
Räägid täpsemalt äkki, mis %, mis cap, rakeback jne?

Reigi struktuur on järgmine:
$3/$6 ja väiksemad: 6% pangast kuni 5 EUR
$5/$10: 6% pangast kuni 6 EUR
$10/$20: 6% pangast kuni 7 EUR

Codecci
02.06.11, 13:11
Reigi struktuur on järgmine:
$3/$6 ja väiksemad: 6% pangast kuni 5 EUR
$5/$10: 6% pangast kuni 6 EUR
$10/$20: 6% pangast kuni 7 EUR
Okei, üsna ridiculous ikka, aga siiski uncapped mänguga võrreldes öö ja päev.

---

http://angrybirds.nokia.ee/
Huvitav kas enda aparaadiga võib/peab mängima? iPadiga oleks üsna korralik eelis telefonipoiste ees :p

yolpa
02.06.11, 13:17
kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?

hotcocacola
02.06.11, 13:18
ma ostan su ipadi 10€ga ära, sa võid 800€ga uue osta, sa meil ju rahaboss

kuco
02.06.11, 13:21
ma ostan su ipadi 10€ga ära, sa võid 800€ga uue osta, sa meil ju rahaboss

Ja sina teenid nii sitasti, et ei jõua ise endale osta? :D

ranka
02.06.11, 13:23
dbgpoker tundub tore sait olevat, vähemalt kujundus on paljulubav, nii ilusa graafikaga pokkerisaiti ma pole varem näinud.
mõnusad mahedad värvid jne

www.dbgpoker.com

kas keegi oskab öelda, kas seal on võimalik tiles-cascades mängida? imo vist mitte, vähemalt ma ei leia neid nuppe :S.

Cascade nope, tile yep aga see on veebibaasil tuba ja ei usu, et cascade funkab nii nagu Starsis.

hotcocacola
02.06.11, 13:29
seal mingi tile nupp olemas, aga ffs mul ei taha see funksida :S

to kuco: ma ei raatsi sellist mõttetut väljaminekut teha, kuigi noo 8-)...


btw gämblerid, lauri meidla pakub fbs huvitavat "kampaaniat"

Lauri Meidla
Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me? et ma teen seda varem. min bet 100 eur. Mõtlen, kas teha selline bet või mitte kuni esmaspäeva 16:00ni.

#
Lauri Meidla Üks sõber mainis, et ei taha mult raha niisama ära võtta
10 minutes ago · LikeUnlike
#
Lauri Meidla Aga hetkel Kristjan T pakkus 3K euri ja Kristjan E pakkus 1K euri
10 minutes ago · Like

leits
02.06.11, 13:58
zav on elu vist..

atsetoon
02.06.11, 14:14
kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?

http://www.youtube.com/watch?v=NYc1h45jR0M

midagigi..

ristijeesus
02.06.11, 14:58
Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me?

Ilma joomata elab meie kliimas parimal juhul 10 päeva. Panen kogu oma vara mängu, et enne septembrit joob :)

Spewmonkey
02.06.11, 15:43
kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?

http://www.youtube.com/watch?v=yWUH2Jcci1Q&feature=related .

HU grinder
02.06.11, 15:49
http://www.youtube.com/watch?v=Nqa6nmC-9BA&feature=fvwrel

ei ole dnb ega dubstep.

vsiu100
02.06.11, 15:53
btw gämblerid, lauri meidla pakub fbs huvitavat "kampaaniat"

Lauri Meidla
Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me? et ma teen seda varem. min bet 100 eur. Mõtlen, kas teha selline bet või mitte kuni esmaspäeva 16:00ni.

#
Lauri Meidla Üks sõber mainis, et ei taha mult raha niisama ära võtta
10 minutes ago · LikeUnlike
#
Lauri Meidla Aga hetkel Kristjan T pakkus 3K euri ja Kristjan E pakkus 1K euri
10 minutes ago · Like

hetkel on inimesed teinud bete 18 400€ eest(enamusel tingimus, et kogu pot jääb alla 100k €, suurim bet 13k€ )

sic1...

KristjanLaas
02.06.11, 15:58
hetkel on inimesed teinud bete 18 400€ eest(enamusel tingimus, et kogu pot jääb alla 100k €, suurim bet 13k€ )

sic1...

sick, 33k (500.000 eeki..) euri kuus selle eest, et mitte alkoholi tarbida ja pokkerit mängida.
kõlab nagu not worth it ja refuse by Meidla.

numnuts
02.06.11, 15:59
Keegi tahab betida et ma ei joo ega suitseta kuni 12.12.2011 ?

atsetoon
02.06.11, 16:29
http://www.youtube.com/watch?v=yWUH2Jcci1Q&feature=related .

ty, kind sir

mislinn
02.06.11, 16:59
Kolm mastirida saanud täna, 2 neist A2345 ja kolmas 89TJQ. What are the odds

Madis Very
02.06.11, 17:02
yo, i'm hungary.
why don't you czech the fridge?
okay, i'm russian to the kitchen.
hm, maybe you'll find some turkey.
yeah, i have some, but its nasty cause its covered in a layer of greece. yuck!
yeah, i know. i think i'll just settle for a can of chile.
that sounds good, i think i'll have a canada chile as well.
denmark your name on the can.
kenya do it for me?
okay, i'm ghana do it.
thanks, i'm so tired.
iran 2 kilometers to the store today.

con
02.06.11, 17:59
nigeerias avastati "beebivabrik"
http://news.yahoo.com/s/afp/20110601/wl_africa_afp/nigeriacrimechildtrafficking_20110601143218

btw 1 prostituut(orjana) suudab pimpile üle euroopa 100k€+ teenida aastas. Ross kempi ühes osas räägiti nt kuidas lõunal tegi tüdruk abordi ja õhtul tegi juba "tööd". Kahtlen, et Eestiski sellised naised puuduvad.

qbj0hn
02.06.11, 18:43
Ross Kempi sarjad on nuts.

Potsataja
02.06.11, 20:43
ma ostan su ipadi 10€ga ära, sa võid 800€ga uue osta, sa meil ju rahaboss

https://www.ekiosk.ee/ipad/

Saab ka teisiti.

VisaHing
02.06.11, 21:25
https://www.ekiosk.ee/ipad/

Saab ka teisiti.

no seal nkn mingi vähemalt aastane leping or somt, et kui üles ütled, siis maksad mega pappi neile.

---


http://www.youtube.com/watch?v=6dx47VMC0c0&feature=related
vana video aga muidu, mis arvate, kas oli õigustad olukord või ei ? 6 sekundil näha kuidas eit ütleb all in ja samal ajal habab diiler ta lehti, et mucki visata. Lõpplahendusena saab oma sisse lükatud chipsid aint tagasi aga kätt pelada ei saa, lol. rigged veits.

vsiu100
02.06.11, 21:29
Ross Kempi sarjad on nuts.

yep. ma olen enamus ära vaadanud(gangs, sõjad, piraadid jne) ja hetkel vaatan Ross Kemp Extreme World - Episode 2 - Part 1
tõsiselt shokeeriv...........

nikitheone
02.06.11, 22:36
heh - https://cherry.ee/nutitelefon-koos-nutipaketiga-emt-st - kui keegi tahab seda voucherit, annan tasuta ära (maksis tervelt 3 euri).

low-flow
02.06.11, 22:45
heh - https://cherry.ee/nutitelefon-koos-nutipaketiga-emt-st - kui keegi tahab seda voucherit, annan tasuta ära (maksis tervelt 3 euri).

Ma olen huvitatud, on plaanis see kuu nutitelefon soetada ja EMT-ga liituda.

fyte
02.06.11, 22:57
hetkel on inimesed teinud bete 18 400€ eest(enamusel tingimus, et kogu pot jääb alla 100k €, suurim bet 13k€ )

sic1...
Kuidas seda kontrollitakse, et tõesti oma sõnast kinni peab?

WeThePeople
02.06.11, 23:57
flop.fm ei tulegi see nädal?

mislinn
03.06.11, 00:28
Nad vist suvepuhkusel ja teevad randomilt mõned osad...

vennike
03.06.11, 00:32
Kuidas seda kontrollitakse, et tõesti oma sõnast kinni peab?


pakun, et Meidla ausõna kärab küll

variatsioon
03.06.11, 00:43
oky... räägime kuidas sääskedest lahti saaks.
mis on parim mürk mida peale määrida?

leits
03.06.11, 00:48
tra kui haigelt need s22sepunnid see aasta sygelevad. .lihtsalt sick, kratsi surnuks end

ziimukaz
03.06.11, 00:53
oky... räägime kuidas sääskedest lahti saaks.
mis on parim mürk mida peale määrida?
Eelmine suvi ostsin jahipoest ca 10 euri maksva putuka repelendi. Selline õli moodi asi, mida lased omale peale ja hõõrud laiali. Ülinuts asi, on oma hinda väärt.

variatsioon
03.06.11, 00:56
kerge googeldamine andiski tulemuse et kõige mõistlikum on jahi/kalapoest küsida parimat mürki.

suitsutihane
03.06.11, 01:06
Eelmine suvi ostsin jahipoest ca 10 euri maksva putuka repelendi. Selline õli moodi asi, mida lased omale peale ja hõõrud laiali. Ülinuts asi, on oma hinda väärt.
jaja ma tean seda, ma käisin seda otsimas, mingi sõjaväe värk, ühtegi sääske ei tule ja ei haise keemia järele ka, kust ma saan seda?

Potsataja
03.06.11, 01:08
http://vahvavarustus.blogspot.com/2011/05/putukatorje.html

Järsku kõlbab midagi ka inimestele ? :p

mikk2468
03.06.11, 01:13
Tallinnas oli sääskede suhtes elu lebo, põhimõtteliselt 0, Viljandis aga totaalselt teine teema, nii kui välja lähed õhtul õlut vms jooma, täiesti võimatu elada. Kunagi kui metsas tööl käisin oli mingi mennen speedsticki sarnane putukavastane vahend, mis töötas metsikult hästi, määrisid riietele peale, ei haisend rõvedalt ega midagi, aga mitte ühtegi putukat ei tulnud meetri lähedalegi.

variatsioon
03.06.11, 01:18
tartu kesklinna 4korruse akna taga on neid sääski sitaks palju.

IamAllin
03.06.11, 01:42
+1, täiesti ajuvabad olevused. rattaga sõittes ei saa seismagi jääda, kohe on kallal :S

ja kui keegi teab, kuidas neid eemal hoida, siis feel free to share the inf.

kardaanirist
03.06.11, 01:57
Jahipaunas pidi mingisugune aersoolipudel olema. 6 EUR, ameerika toode, punane karp.

K2snakas
03.06.11, 02:14
http://www.wsop.com/2011/onedrop/ 2kki kedagi huvitab.

Vandalar
03.06.11, 02:18
tra kui haigelt need s22sepunnid see aasta sygelevad. .lihtsalt sick, kratsi surnuks end

Need sääsed tulid Jaapanist.

nikitheone
03.06.11, 07:29
Ma olen huvitatud, on plaanis see kuu nutitelefon soetada ja EMT-ga liituda.

sa vist tartust jah? ma täna õhtul jõuan tartu, pmi mulle oma number annan sulle voucheri.

kjmrc
03.06.11, 07:31
Sääskedega jah sama teema mis eelmisel aastal.. Mai lõpp-juuni algus väga palju neid, siis hakkab vähemaks jääma.. ca 5 minutiga oli 20 sääske toas kui rõduuks lahti oli & ükski tuli ei põlenud :D

Potsataja
03.06.11, 07:37
Need sääsed tulid Jaapanist.

Nop, need on hoopis bioterroristide kättemaks Osama surma eest.

numnuts
03.06.11, 09:15
Need faken sääsed on palju promaks saanud kui kunagi varem. Juba enne maandumist läheb voolik tööle ja hakkab imema. Sick :/

jozik
03.06.11, 10:43
sõjaväes tutvusin sellise sääsetõrjevahendiga mille nimi on AUTAN. Toimis hästi ja ei haisenud nagu OFF.

Maxi
03.06.11, 11:26
e-mail hackiti ära par päeva tagasi, kõik pokkerikontod olid selle e-maili peal. Tüübid aga otsustasid võtta vana blizzardi konto millel pole üldse väärtust

WeThePeople
03.06.11, 11:35
http://www.youtube.com/watch?v=B5a5vBzwLkM
::)

Vandalar
03.06.11, 11:45
Sääskedega jah sama teema mis eelmisel aastal.. Mai lõpp-juuni algus väga palju neid, siis hakkab vähemaks jääma.. ca 5 minutiga oli 20 sääske toas kui rõduuks lahti oli & ükski tuli ei põlenud :D

Nad tulevad soojuskiirguse poole IMO, valgus kui selline peaks ainult siis neid meelitama, kui valgusallikas ka sooja tekitab.

Ints
03.06.11, 11:49
Imo see aasta neid väikseid putukaid palju, raiped hammustavad 3x valusamalt kui sääsed. Põdrakärbes või mis iganes nende nimi ka poleks.

qjet
03.06.11, 11:51
eelmine aasta oli ikka väga palju neid sääski. jaanipäev oli ikka eriti piin kusagil mere ääres. kusele läksid, siis pidid kõndides kusema, sest muidu oli riist sääskedest hall.

numnuts
03.06.11, 12:07
:D:D

kjmrc
03.06.11, 12:08
Imo see aasta neid väikseid putukaid palju, raiped hammustavad 3x valusamalt kui sääsed. Põdrakärbes või mis iganes nende nimi ka poleks.

Põdrakärbsel on jah valusam hammustus kui sääskedel. Maal muru niites on neid terve parv ümber, niiet suht solid on muru niita :D

Potsataja
03.06.11, 12:11
ROFL, kunagi varem pole ma näinud, et päästjatel niivõrd palju tööd oleks. ;)

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/pardipoeg-tommati-sorgkangidega-lillepoti-vahelt-valja.d?id=47140872
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/paastjad-aitasid-akna-vahele-kinni-jaanud-kassi-valja.d?id=47139746
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/mooda-tallinna-kihutanud-hirmunud-kits-viidi-metsa-ara.d?id=47139910
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/vaike-karplane-tuli-baarist-valja-visata.d?id=47078148
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/kaks-kassi-tulid-polevast-majast-ise-valja-paastjad-toid-kulmkapi-alt-valja-kassipoja.d?id=47077468

numnuts
03.06.11, 12:26
MADNESS
http://ee.pokernews.com/uudised/2011/06/pean-saama-wsop-le-muidu-suren-4409.htm

g00000se
03.06.11, 12:54
kui coca läheb WSOP ME, siis mina enam ei mängi , solvukas

ziimukaz
03.06.11, 13:09
Apple App stores on mingi Anti Mosquito asi :D Laseb kas 14k, 16k või 20k heli, mis peaks teoorias putukaid peletama :D

Madis_89
03.06.11, 13:29
Huvitav kas sõjaväkke peab ka oma Off'i kaasa võtma või antakse sealt poolt mingit sääsetõrjevahendit?

Codecci
03.06.11, 13:34
Apple App stores on mingi Anti Mosquito asi :D Laseb kas 14k, 16k või 20k heli, mis peaks teoorias putukaid peletama :D
Lol sõbral oli selline asi telefonis, ei oska muud öelda kui gl! :)

Ghost0
03.06.11, 13:36
Huvitav kas sõjaväkke peab ka oma Off'i kaasa võtma või antakse sealt poolt mingit sääsetõrjevahendit?

Võta kaasa parem. See aasta oli meil kevadtormil nii et suht lõpus saime alles :D Ise ostsin veel lisaks mingi puugitõrjevahendi offilt. Kuhu minek muidu?

Ise sain eile reservi, ebareaalne tunne, yeaaaaahh :cool:

saugakarel
03.06.11, 13:38
Huvitav kas sõjaväkke peab ka oma Off'i kaasa võtma või antakse sealt poolt mingit sääsetõrjevahendit?

Ega enda poolt kaasa võetud Off halba ei tee.. meile kyll anti aga ei pruugi sulle midagi anda keegi. Ma soovitaks ise kaasa võtta.

Svenza
03.06.11, 13:42
Perekond : mees, naine ja poeg lähevad jõe äärde puhkusele ja kalastama. Tõmbavad kuldkalakese välja ja see kohe manguma, et jätke ellu ma annan teile ühe soovi. Mees ütleb et muinasjuttudes antakse kolm, kalake jääbki nõusse. Poeg siis ütleb : "Ma tahan hamstrit". Isa ütleb: "P.utsi see hamster". Ema ütleb : " Hamster p.utsist välja" !

yolpa
03.06.11, 13:50
vägagi huumorivaene

Svenza
03.06.11, 14:02
Mees tuleb koju töölt. Naine tuleb vastu , ütleb: "Kuule, trepikojas on käsipuu katki, äkki parandad ära?" Mees vastu: " EGa ma mingi ehitaja ei ole". Järgmine päev mees tuleb töölt koju, naine ütleb : " Kuule, Kraanikausi torud on katki". Mees vastab : " Ega ma mingi torumees ei ole". Kolmandal päeval tuleb mees koju, naine ütleb: " Elektirpirn on katki. Äkki parandad ära." Mees vastu: " Ega ma mingi elektrik ei ole". Neljandal päeval mees tuleb koju, vaatab käsipuu korras, vesi voolab, elektripirn põleb. Küsib :" Noh, mis juthus, kuidas sa korda said?". Naine vastu: Ah, naabrimees käis külas, ütles et teeb kõik korda. Mees : " Ja mis ta vastutasuks tahtis? ". " Ah, küsis kas teen talle õtusöögi või annan paugu nikku". Mees : " No ja mis sa tegid siis?". Naine : " Ega ma mingi kokk ei ole" !

Priito
03.06.11, 14:03
Ma ei hakanud seda lugedes isegi lootusi kõrgeks ajama.

Edit: see käis siis kuldkala nalja kohta.

Potsataja
03.06.11, 14:05
“Müügiga kiiret pole ja selliste majade puhul hindamisakti ei küsita, sest väärtus on emotsionaalne ja ka panga jaoks pole garantiid vaja – objekti ostjal on reeglina ressurss pangaarvel olemas,”

http://majandus.delfi.ee/news/kinnisvara/eestis-tuli-muuki-labi-aegade-kalleim-villa.d?id=47163438

Summa pole oluline, kui emotsioonid mängus.

kardaanirist
03.06.11, 14:33
Nad tulevad soojuskiirguse poole IMO, valgus kui selline peaks ainult siis neid meelitama, kui valgusallikas ka sooja tekitab.

pole kindel (ja ei viitsi guugeldada kah), aga minu teada peaksid sääsed ikka tulema lõhnade jms peale (näiteks higi. samas peaksid tulema ka tavalise süsihappegaasi peale). nii palju kui mina tean, siis sääsk näeb reaalselt 2-3m kaugusele.

vapsik
03.06.11, 14:35
Võta kaasa parem. See aasta oli meil kevadtormil nii et suht lõpus saime alles :D Ise ostsin veel lisaks mingi puugitõrjevahendi offilt. Kuhu minek muidu?

Ise sain eile reservi, ebareaalne tunne, yeaaaaahh :cool:

Alles nüüd :P

Aga soovitan ka kaasa võtta sääsetõrjevahendit. Meile küll keegi midagi ei andnud.

alaska
03.06.11, 14:45
“Müügiga kiiret pole ja selliste majade puhul hindamisakti ei küsita, sest väärtus on emotsionaalne ja ka panga jaoks pole garantiid vaja – objekti ostjal on reeglina ressurss pangaarvel olemas,”

http://majandus.delfi.ee/news/kinnisvara/eestis-tuli-muuki-labi-aegade-kalleim-villa.d?id=47163438

Summa pole oluline, kui emotsioonid mängus.

Avasin kommentaarid et ära lugeda, mitmes kommentaator midagi valitsuse kohta ütleb. Teine kommentaator alles. Üllatav natuke, mis sellel esimesel viga on?

atsetoon
03.06.11, 15:04
Kas kellegil on(soovitatavalt Tallinnas) mõneks nädalaks elamispinda pakkuda?

kjmrc
03.06.11, 15:07
Sääsed orienteeruvad saagi leidmisel põhiliselt süsihappegaasi lõhna järgi. Juba mõnekümne meetri kauguselt suudavad nad õhus ära tunda püsisoojaste loomade poolt välja hingatud süsihappegaasi jälgi ning lennata ohvrini. Kui sääsk on jõudnud ohvrile lähemale, orienteerub ta soojuskiirguse ja niiskuse järgi. Vahetus läheduses, mõne meetri kauguselt, kasutavad sääsed nägemismeelt.

alaska
03.06.11, 15:20
värdjad.

Rage
03.06.11, 15:49
Sääsed orienteeruvad saagi leidmisel põhiliselt süsihappegaasi lõhna järgi. Juba mõnekümne meetri kauguselt suudavad nad õhus ära tunda püsisoojaste loomade poolt välja hingatud süsihappegaasi jälgi ning lennata ohvrini. Kui sääsk on jõudnud ohvrile lähemale, orienteerub ta soojuskiirguse ja niiskuse järgi. Vahetus läheduses, mõne meetri kauguselt, kasutavad sääsed nägemismeelt.
jep tean ka seda, aga huvitaval kombel näiteks kui auto seisma jätad kuskil, siis kogunevad kõik sääsed auto kapoti ümber, ehk nad ikka vast ka sooja järgi peaksid orienteeruma?

leits
03.06.11, 15:51
huvitav kas mingi viina toppimine neile punnidele aitab? tra no hetkel on kyll tunne, et varsti on liha v2ljas .. fuckign hivised sääsed

hotcocacola
03.06.11, 15:54
lol fucking hivised sääsed, lmao

kjmrc
03.06.11, 15:54
jep tean ka seda, aga huvitaval kombel näiteks kui auto seisma jätad kuskil, siis kogunevad kõik sääsed auto kapoti ümber, ehk nad ikka vast ka sooja järgi peaksid orienteeruma?

Usun küll, et mingil määral mängib rolli ka soojuskiirgus!

Potsataja
03.06.11, 15:56
huvitav kas mingi viina toppimine neile punnidele aitab? tra no hetkel on kyll tunne, et varsti on liha v2ljas .. fuckign hivised sääsed

Grindid kusagil rabas või ? Meil siin kolkas rohelus ümberringi ja 24h jooksul olen nelja sääske näinud ja nemad on nüüdseks elavate kirjast lahkunud.

leits
03.06.11, 15:57
2 p2eva sia tina pandud v2ljas ja nyyd on jalad konkreetselt kuplas...

albinar
03.06.11, 15:58
Eile katsetasime seda apple tooted , mingi mõju tal ikka on , kuid kangemad sääsed jäävad ikka alles. Ja see pinin on meeletu 1h kuulad siis hakkab pea lõhkuma.

miksnii
03.06.11, 16:04
Kõige parem on see plixi "sääsekupu leevendi", suht okeilt vähendab sügelust.

varjant 2, kannata ära.

fyte
03.06.11, 16:12
Teepuuõli aitab ka suht hästi sügeluse vastu (kuivatab nahka) + on ka looduslik.

wanapagan
03.06.11, 16:51
Citronella õli.

kjmrc
03.06.11, 16:54
Keegi oskaks soovitada, kus müüakse arvutitoole Tartus hinnaga kuni 40€? Vaatasin internetist aga ei ole leidnud väga midagi ja enamus poode Tallinnas.

Potsataja
03.06.11, 17:02
http://www.jysk.lt/?l=3, kõik muu on juba kallim. 2+ aastat tagasi ostsin sealt ilusa tooli 45€ eest aga osutusin selle jaoks liiga raskeks.

Codecci
03.06.11, 17:04
Keegi teab kas peale RED Groupi mingi kinnisvarafirma või ehk kellegi tuttav üürib Tallinnas 3+ toalist korterit 1-3 kuuks (ja obv ei võta 1 kuu üüri maakleritasu)?

Spewmonkey
03.06.11, 17:07
Keegi teab kas peale RED Groupi mingi kinnisvarafirma või ehk kellegi tuttav üürib Tallinnas 3+ toalist korterit 1-3 kuuks (ja obv ei võta 1 kuu üüri maakleritasu)?

Ma tahaks 2-3 kuuks 1-2 toalist.

variatsioon
03.06.11, 17:08
kus on tartus suurim valik magamiskotte? lõunaka jahipoes? või kaubamaja kaubamajas?

tahaks mingit hästi väikest/mugavat.

Potsataja
03.06.11, 17:21
Kas 8.46 on hea 60m jooksuaeg ?

Dzuu
03.06.11, 17:39
Kas sharkscopega on asjad ühelpool va, pole juba kuu aega korralikult trackind :/

K2snakas
03.06.11, 18:13
Kas 8.46 on hea 60m jooksuaeg ?

maailma kiiremad jooksevad ala 2 seci kiiremini vist on hea?!

fyte
03.06.11, 18:19
kus on tartus suurim valik magamiskotte? lõunaka jahipoes? või kaubamaja kaubamajas?

tahaks mingit hästi väikest/mugavat.
Tartu kohta pole õrna aimugi, kuid täna sattusin sellise pakkumise peale (näkkas.ee):


uudiskiri

Pakkumine kehtib:
05.06.2011





Saatmine üle Eesti: Mugav magamiskott ja pehme matkamatt -40%


Hind: 29.95 €
Väärtus: 49.92 €
Soodustus: 40 %
Vaata siit

Ostu tingimused:



Pakkumine kehtib 03.06.2011 kuni 06.06.2011.
Voucheri väärtus on 49.92 €, soodushind 29.95 €.
Voucher sisaldab magamiskotti Arctix (pildil) ja matkamatti Arctix (pildil).
Magamiskott on sünteetilise täidisega kookon-tüüpi, mida on soovitav kasutada temperatuurivahemikus +5 kuni +15.
Matkamatt Arctix on suuruses 180 x 50 x 1,2 cm, värvus must.
Matkamatti on hea kaasa võtta matkale, reisile, randa. Kerge puhastada.
Kauba saatmine toimub ainult Eesti piires sinu soovitud aadressile.
Magamiskott ja matkamatt saadetakse tähitud pakina Eesti Postiga.
Kaubale ei lisandu eraldi postikulu, soodushind 29.95 € sisaldab postikulu 4 €.
Magamiskott ja matkamatt saadetakse 3-4 tööpäeva jooksul pärast pakkumise lõppu.


Magamiskoti andmed:


Tootja: Arctix.


Värv: roheline/ hall.


Möödud: pikkus 220 cm, jalgade osa 50 cm ja ava 75 cm.


Temperatuurivahemik: +5 kuni +15.


Paki suurus: pikkus 40 cm, läbimõõt 19 cm.


Veekindlus: 2000 mm.


Kaal: 995 g.



Matkamati andmed:


Tootja: Arctix.

Möödud: pikkus 180 cm, laius 50 cm, paksus 1,2 cm


Värv: must

K2snakas
03.06.11, 18:55
kes sa iganes sa poleks, kelle microgamingu sn on hellu, siis istu oma luckbox sisse omale!

numnuts
03.06.11, 18:58
sry :)

con
03.06.11, 18:59
ma otsin eelmine aasta kiirelt maximast mingi 99 eegiga koti. piisav, et paar korda suve jooksul kasutada. tavaline puuvill sees, hingas hästi. sääst/maxima/novalux jne peaks saama selles hinnaklassis pragusel ajal.

K2snakas
03.06.11, 19:15
sry :)

geenius oled:)

yolpa
03.06.11, 19:16
sry :)

sa female?:)

mislinn
03.06.11, 19:16
Huvi pärast küsin, et kas kellegil on ette näidata kolm või rohkem mastirida ühe päeva jooksul? Kaldun arvama, et mul oli eile väga haruldane päev.

con
03.06.11, 19:24
mis oddsid 1x saada on üldse?

läksin just idiot end reaga fishi vastu bustoks, arvasin, et aukurida:d
saan 2h tühja lasta nüüd, et seda tagasi teha:D

variatsioon
03.06.11, 19:50
Huvi pärast küsin, et kas kellegil on ette näidata kolm või rohkem mastirida ühe päeva jooksul? Kaldun arvama, et mul oli eile väga haruldane päev.

ma olen vist saanud 2 mastirida ühe turna jooksul.

ranka
03.06.11, 21:00
Ma mastiridu ei ole saanud aga mu sõpra on ühe peo jooksul 3 x samast klubist välja visatud. Beat that.

rahvavaenlane
03.06.11, 21:09
oky... räägime kuidas sääskedest lahti saaks.
mis on parim mürk mida peale määrida?

X-100 INSECT REPELLENT kalastus ja jahipoodides,maksab 9 euri ka.

wousha
03.06.11, 21:11
Käisin otsimas seda X-100t täna, ei leidnud.

MagicFriend
03.06.11, 21:14
reede. pidupidu :biggrin:


ozeZgFuBedk

wousha
03.06.11, 21:19
oeh, kui armetu see Eesti Itaalia vastu ikka on. Eestil on õnne olnud, et see seis juba 0:4 ei ole.

KristjanLaas
03.06.11, 21:34
nagu 90dad jah.

numnuts
03.06.11, 21:40
sa female?:)

Millest seda järeldame?

olavike
03.06.11, 21:48
Uuh, hull tennis lõppes just. Novak Djokovici rekordseeria (43 võitu järjest) sai otsa. Kuningas Roger ise võttis maha :)

rahvavaenlane
03.06.11, 21:58
Uuh, hull tennis lõppes just. Novak Djokovici rekordseeria (43 võitu järjest) sai otsa. Kuningas Roger ise võttis maha :)
kurja, lootsin just, et djokovic v'tab nadali maha.

taasver
03.06.11, 22:16
reede. pidupidu :biggrin:


CD2LRROpph0
FYP

ristijeesus
03.06.11, 23:01
reede. pidupidu :biggrin:


nVlY3ZTrBkw


FYP

FYPFP

yolpa
03.06.11, 23:56
Millest seda järeldame?

ei tea enam isegi, olin purjus eile, aga ilmselt sinu sn-ist.



Ma mastiridu ei ole saanud aga mu sõpra on ühe peo jooksul 3 x samast klubist välja visatud. Beat that.

done, @tartu klubi illusion

-andres-
04.06.11, 00:29
ei tea enam isegi, olin purjus eile, aga ilmselt sinu sn-ist.




done, @tartu klubi illusion

sick vend oled

ranka
04.06.11, 02:41
http://forumserver.twoplustwo.com/135/staking/looking-micro-mtt-ang-sng-stake-1041693/

See meie 'ingu' aka 'kriminaal'?

inward
04.06.11, 02:45
Jesh.

Potsataja
04.06.11, 03:04
Ma mastiridu ei ole saanud aga mu sõpra on ühe peo jooksul 3 x samast klubist välja visatud. Beat that.

Kas see sõber on mingi inimkameeleon või ?

ranka
04.06.11, 03:10
Kas see sõber on mingi inimkameeleon või ?

Pigem libe kui angerjas.

Spewmonkey
04.06.11, 03:46
Pigem libe kui angerjas.

Kaks korda uuesti sisse saanud klubisse või sees olles 3x (erinevate turvameeste poolt)?

hotcocacola
04.06.11, 04:00
illukas kyll seda väärt ei saa olla....loooooool

aga nagu näha, siis ingu vallutab uusi jahimaid. Tema 2+2 topic on lihtsalt roflmao super ingliskeelega :D

yolpa
04.06.11, 05:53
ma olin paras mudakonn, esimene kord lendasin vales kohas suitsetamise pärast välja, teinekord oli mingi uus turva, kelle kallal nokkisin ja saadeti uuesti nahhui, ja lõpus jagasid biidi välja ja otsisid jubda mööda klubi taga mind. Peod ise muidugi sitad(nii nagu igas teises tartu klubis, aga illukas tuttavaid alati sitaks)

mislinn
04.06.11, 06:13
Ma mastiridu ei ole saanud aga mu sõpra on ühe peo jooksul 3 x samast klubist välja visatud. Beat that.

Ma sain mastirea küll, aga peale seda, kui Tartus linnapeal sai käidud ja mind poolde kuute ei lastud, sain mina ja mu 2 sõpra tühja koha pealt sisse, traumapunktis lõpetasin. Kuuldavasti tartus suht standard. Muidugi olin sama kaine kui praegu ja vbl mainisin vastastele, et nad on kamp pedesi...aga standard variatsioon imo...

Häbi, et ma siia lihtsalt puhast paska ajama tulen..

hotcocacola
04.06.11, 06:33
muutke oma homegamed huvitavaks

http://www.buypokerchips.com/Ceramic-Plaques-for-Poker-p/set-plaq-ptg.htm
http://www.pokernstuff.com/

erinevad chipid, plagud jne
ise tahaks heameelega enda koju erilist chipcasei, mille chipsid pole standard "triobeti" ega "OO" disaini ja välimusega. Aga ffs, see on suht kallis lõbu :/


minu lemmikud sealt:
1.) http://www.pokernstuff.com/1000-Monte-Carlo-13.5g-Clay-Poker-Chip-Set.aspx
2.) http://www.pokernstuff.com/1000-Casino-Royale-13.5g-Clay-Poker-Chip-Set.aspx

see viimane tundub eriti püss. Peale eurorahale üleminekut on homegamet tsips raskem/retardedim mängida, kuna zetoonid on 1;5;10;25;50;100 (mõtlen microstakes homegamet 1-2/2-4 eek blindedega, ehk 0,1-0,2/0,2-0,4$), seega oleks vaja zetoone, millel on madalamad väärtused.

Ingvar78
04.06.11, 07:46
Selline laud võiks küll kodus olla: http://www.pokernstuff.com/96x42-texas-holdem-poker-table-black.aspx

g00000se
04.06.11, 08:40
Igalt poolt saab custom chipe ka tellida. Et saad omale sobiliku seti kokku panna. Ala 0.1, 0.2, 04 jne

hotcocacola
04.06.11, 08:50
tegelt võiks leida mõne saidi, kust saab tellida chippide kleebiseid, ala ise trükid ja disainid, valid koguse ja lased koju saata. Nende kleepimine on ebameeldiv, aga tõenäoliselt säästaks paarsada daala...

isenseven
04.06.11, 10:04
Ei ole tegelikult vaja ka neid väikseid väärtuseid,ise oleme alati kümpaga korrutanud, 20 euriga sisse siis saad 200 stacki ja kui bet on 0,8 eur siis öeldakse 8 jne

e: Play FT very bad. I am very tired. Wake up 25 hour.

qbj0hn
04.06.11, 12:00
aga nagu näha, siis ingu vallutab uusi jahimaid. Tema 2+2 topic on lihtsalt roflmao super ingliskeelega :D

Maiby

vennike
04.06.11, 12:22
Over 4 place and 450 $
First get 2.5k $
Play FT very bad. I am very tired. Wake up 25 hour.
Good night now.

Tra ma naeraks kui ambaarst poleks 2,5L valuvaigistit igemesse süstinud ja ma oma nägu tunneks

fyte
04.06.11, 12:24
Solid - http://forumserver.twoplustwo.com/23/small-stakes-mtt/best-way-play-set-979969/

ranka
04.06.11, 12:44
Huvitav, kas me peaks 2p2-s hoiatama, et estingu on eesti foorumites bännitud pahanduste tõttu? Minu arvates oleks see täiesti õiglane.

jajaja tean, et see publik teema ja ei ole ilus selliseid teemasid nii arutada aga samas miks peaks üldse respektima inimesi, kes teisi ei respekti?

Vandalar
04.06.11, 12:49
PM-ga mõnele modele oleks igati viisakas ju.

K2snakas
04.06.11, 12:51
aga samas miks peaks üldse respektima inimesi, kes teisi ei respekti?

Ei peagi!

kjmrc
04.06.11, 13:01
iso keerutab

E: Lol, ingu küsib üsna massiivselt staket seal teemas :D ja lõpuks hitib $450 ka.. ilmselt peale viimast posti enam staket vaja ei lähe :D Aga äkki varsti jälle ? :)

ranka
04.06.11, 13:02
iso keerutab

http://forumserver.twoplustwo.com/135/staking/looking-micro-mtt-ang-sng-stake-1041693/

kõik see kamp trollima! :)

Fabulous
04.06.11, 13:29
63/14 mängija ütleb 87/51 mängijale chatis: "Don't you ever fold?"

Epic :D

muruntau
04.06.11, 16:14
Juunikuu jalka on juba ilmunud ja seal on ka FC Pokkeriprodest 1lk artikkel :) (lk 62)

Rääkisin seal meie võistkonna tekkest, meie seosest pokkeriga, pokkeri ja spordi võrdlusest, meie treeningmetoodikast ja veidi muustki. Usun, et tuli päris hästi välja. Soovitan lugeda.

numnuts
04.06.11, 17:09
Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
thanks.

ziimukaz
04.06.11, 17:18
Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
thanks.
Üleminekuga pole küll mõtet, sest siis kaob HDMI efekt ära ja saad ikkagi ainult standard VGA pilti edastada monitori.

ristijeesus
04.06.11, 17:24
HDMI-DVI üleminekuga ei kao midagi ära. Ja ma ei tea kas on üldse monitori, millel oleks kaasas HDMI kaabel.

numnuts
04.06.11, 17:38
Seega monitori valima minnes ei pea selle pärast pead vaevama? lihtsalt võtan monitori ära ja ostan selle ülemiku jah?

ristijeesus
04.06.11, 17:43
Jah.

albinar
04.06.11, 17:47
Enamus uutel telekatel juba ka HDMI pesa olemas. Päris mugav näiteks läpprit järgi ühendada.

ristijeesus
04.06.11, 17:55
kõikidel uuematel monitoridel on see HDMI auk olemas..

Ei ole olemas ja seega tasub ikka ostes vaadata kas on. Ostad muidu monitori ja HDMI kaabli ära ja pärast kui kurtma lähed, siis üldiselt müüjat ei huvita, et Kris foorumis ütles.

leits
04.06.11, 18:18
kle ära aja, kui sa kuskilt säästumarketist ei osta siis on hdmi auk olemas. Ise sain monitori ja teleka ostetud mitu aastat tagasi ja juba siis oli..

hdmi-vga üleminekuga telekasse pilti viies oli mul resolutsiooniga mingi kamm.. aeh..

sa ära aja ise sitta, ostsin ka 3a tagasi 8kse monitori .. myass mingit hdmid oli (24")

ranka
04.06.11, 18:19
osta lihtsalt see HDMI juhe.. oomipoest näiteks.. kõikidel uuematel monitoridel on see HDMI auk olemas.. mingi ülemineku teema unusta ära

HDMI-i kaabli ostmine Eestist on kõige suurem raha raiskamine. Odavamad kaablid on €7, kallimad up to €15. ebayst saab sama kaabli (tutikas) kahe naela eest. Lisandub muidugi shippimine aga kokkuvõttes tuleb ikka odavam. Mul oli vaja kaks HDMI kaablit, kaks optilist audiokaablit ning veel paar asja ning tellisin kõik koos ära. Eestis oleks sama komplekti eest maksnud mitu-mitu-mitu korda rohkem.

Jubedalt ülehinnatud asjad Eestis.

rasmer
04.06.11, 18:20
Mäletan ka, et maksin teleka jaoks HDMI kaabli eest kirvest hinda.