PDA

View Full Version : Opelist Porscheni 10NL Full Ring



ESTPatrick
05.02.09, 22:55
http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/

http://arion.pri.ee/estpatrick/FLASH/ FLASHINA

ja

http://arion.pri.ee/estpatrick/ESTP_NL10.wmv
(töötamiseks siis parem klikk ja save as)

Tarmo
05.02.09, 22:56
Ei funka moment *-)

ESTPatrick
05.02.09, 22:58
Ei funka moment *-)


laadimise peal peaks olema, aga link on olemas vähemalt

Tarmo
05.02.09, 22:59
ok, ma katsun olla ;)

Muusik
05.02.09, 23:21
Not Found

The requested URL /pokervideos/ESTPatrick/sserianl101/ESTP_NL10.wmv was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ESTPatrick
05.02.09, 23:29
Not Found

The requested URL /pokervideos/ESTPatrick/sserianl101/ESTP_NL10.wmv was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


loe üleeelmist posti, igahetk peaks üles saama 90%+ peaks olema

ESTPatrick
05.02.09, 23:37
peaks üleval olema, minul IE ei avanud, klambril aga küll. mozilla ei pidanud ka avama , chrome aga ka töötab ja IE ka klambril

wmv streaming on üleval, rar on teel

kui on probleeme siis tuleb oodata ca 30 minutit kui rar jõuab üles või kasutada teisi browsereid, homseks on flash ka üleval

ESTPatrick
06.02.09, 00:12
rar ka üleval, flash tuleb homme

Lutzky
06.02.09, 00:14
intelligentne jutt.

L.

BuildUp
06.02.09, 00:24
See cascada mode on suht häiriv. Järgmine kord soovitan tile.

lenC
06.02.09, 00:25
niipalju kui vaadata viitsisin oli väga soliidne materjal :) Aga pole midagi teha, NL10 on üks suur igav valuetownimine

Lutzky
06.02.09, 00:29
See cascada mode on suht häiriv. Järgmine kord soovitan tile.



12-ne lauaga on seda veel raskem jälgida, imo.

L.

ESTPatrick
06.02.09, 00:32
See cascada mode on suht häiriv. Järgmine kord soovitan tile.


tile on 12 lauda üks paras kribu-krabu, niigi panin ennast istuma alati ühe koha peale, millest peaks kasu olema jälgimisel. võin proovia 9 lauda teha järgmine kord, et parem ülevaade tekiks ja aeglasem oleks

ESTPatrick
06.02.09, 00:34
see 77-ga tehtud semi-bluff.

kes ei taha variatsiooni suureks ajada, sel soovitan seda mitte teha (puhas coinflip niikuinii kui surnud raha sees on vähe, kui palju siis vist peaks, aga fold equityt siis praktiliselt ei ole), kuna enamus ajast te saate seal calli sellel levelil, see on rohkem harjumus suurematest levelitest kus ei saa ühtegi % EV-d tasuta ära anda.

lihtsalt teadmiseks

BuildUp
06.02.09, 09:48
Kui NL25 ja NL50 videot hakkad tegema, siis võiks 9 laual tile mode-s. Vaatasin eile ühte 2+2 mehe NL50 videot ja mees mängis 6l laual PSis ning juttu ning olukordi oli piisavalt.

Priit
06.02.09, 12:03
kindlasti mitte tile, arvan ma
ja kui tähti norida siis Porsche on videos natuke valel kujul

Lutzky
06.02.09, 12:04
Küll inimesed võivad ikka pepsid olla.

a) Priit teeb oma vabast tahtest seda.
b) Ta on harjunud ju cascade's.
c) Kingitud hobusele suhu ei vaadata - või kuidas see värk oli.

L.

leits
06.02.09, 12:08
ei mingit tile, obv cascade, sest ässad mängivad cascades.

pikk28
06.02.09, 12:09
tubli töö priit! jõudsin hommikul pool ära vaadata enne tööle minekut, kindlasti vaatan ülejäänud õhtul.
Cascade on way parem jälgimiseks kui tile mode(mängimisel muidu kasutan trios tilet, vist ka ainus võimalus seal).

Lutzky
06.02.09, 12:11
just

marguzz22
06.02.09, 12:40
ongi krt ennem võiks äitäh öelda, kui vinguma hakata. kriitika muidugi teretulnud, aga priit teeb nii nagu priit teeb:D

ESTPatrick
06.02.09, 13:49
Kui NL25 ja NL50 videot hakkad tegema, siis võiks 9 laual tile mode-s. Vaatasin eile ühte 2+2 mehe NL50 videot ja mees mängis 6l laual PSis ning juttu ning olukordi oli piisavalt.


sorry mees, enamus võidab. 6max tuleb tile, sest seal niikuinii vähe laudu ja aktsiooni tihedamini.

ESTPatrick
06.02.09, 13:50
kindlasti mitte tile, arvan ma
ja kui tähti norida siis Porsche on videos natuke valel kujul


algab opelist seeria, porsche juurde jõuame seeria lõpus

Rage
06.02.09, 14:02
no pekki.. maisaa aru, 233MB fail ja koguaeg download katkeb mingi 50MB juures.. lahti pakkida ei saa kuna asi on katki...

Tarmonator
06.02.09, 14:16
algab opelist seeria, porsche juurde jõuame seeria lõpus


teine priit ilmselt vihjas Porsche kirjapildile video intros ;)

Tigrano
06.02.09, 15:06
Panin tõmbama, õhtu vaatame, kas Patrick nl10 beadib ;D

Aristotep
06.02.09, 16:31
Vaatasin video läbi ja jäin rahule. Põhilised näpunäited limiidi biitimiseks on ilusti välja toodud. Lõpuks jäi küll selline mulje, et ESTPatrick on minu HEMi lahti võtnud, sest statsid kattusid suhteliselt palju :)
Tubli töö! Jään järgmisi kaadreid ootama.

BuildUp
06.02.09, 16:51
Küll inimesed võivad ikka pepsid olla.



Asi ei ole mingis pepsinduses. Andsin lihtsalt nõu, et minu arvates(puhtalt minu arvates) oleks tile mode selgem ja parem jälgida, aga eks 12 lauda on jah veidi kehv tile puhul.

LuuK
06.02.09, 18:57
Väga kasulik video. Suur aitäh tegijale!

Üks imelik asi on mul. Nimelt jookseb all paremal nurgas mingi ruut, näeb välja nagu teleka värvitest vms. Midagi tähtsat ära ei kata.

Ps. Mis muusikat sa kuulad? Seal telefonikõne kohas kostab midagi.

ESTPatrick
06.02.09, 19:03
Väga kasulik video. Suur aitäh tegijale!

Üks imelik asi on mul. Nimelt jookseb all paremal nurgas mingi ruut, näeb välja nagu teleka värvitest vms. Midagi tähtsat ära ei kata.

Ps. Mis muusikat sa kuulad? Seal telefonikõne kohas kostab midagi.


ace of spades obv - telefonihelin mul

LuuK
06.02.09, 19:13
Oo. Kunagi, veel enne kui pokkeriga tuttavaks sain, sai seda lugu (ja selle erinevaid variante) tundide kaupa kuulatud. :)

Yokker
07.02.09, 16:07
Järgmine kord soovitan kaks kolm lauda kindlasti vähemaks võtta ,et kaduma lainud norm käte hulk väheneks ;)

Muidu point ja strateegia suht norm....

robotlikult kahtlased min raisid ...

Yokker

Tigrano
07.02.09, 16:12
Ma ei tea mis viga on aga ma pole suutnud siiani seda alla laadida, isegi fashi ei näita, hangub esimesel minutil. RARi tõmbas mingi üli üli aeglaselt ja siis ka suri maha.

ESTPatrick
07.02.09, 16:18
Ma ei tea mis viga on aga ma pole suutnud siiani seda alla laadida, isegi fashi ei näita, hangub esimesel minutil. RARi tõmbas mingi üli üli aeglaselt ja siis ka suri maha.


kusjuures mul sama, aga enamusel siiski töötab

Tigrano
07.02.09, 16:26
kusjuures mul sama, aga enamusel siiski töötab


Hmm, nii natuke jama, küsi klambrilt, milles võib probleem olla.

ESTPatrick
07.02.09, 16:30
Hmm, nii natuke jama, küsi klambrilt, milles võib probleem olla.


arutasin seda ja ta ei suutnud ka välja mõelda

Tigrano
07.02.09, 16:33
arutasin seda ja ta ei suutnud ka välja mõelda


OK, kui lahendust ei leia, siis võiks laadida koopia ümber siia serverisse ;)

Sulgpallur
07.02.09, 16:34
lingil wmv streaming -> parem klikk ja save link as

ma tõmbasin nii

ESTPatrick
07.02.09, 16:51
OK, kui lahendust ei leia, siis võiks laadida koopia ümber siia serverisse ;)


hea idee, proovin läbi viia.

taipupole
07.02.09, 21:02
Järgmine kord soovitan kaks kolm lauda kindlasti vähemaks võtta ,et kaduma lainud norm käte hulk väheneks ;)


Või AHK-script StarsAssistant, kui seda veel ei kasuta.

broadcast
07.02.09, 22:25
Ma ei tea mis viga on aga ma pole suutnud siiani seda alla laadida, isegi fashi ei näita, hangub esimesel minutil. RARi tõmbas mingi üli üli aeglaselt ja siis ka suri maha.

Kusjuures mul on täpselt sama asi. 3x erinevatel aegadel olen üritand. Mõtlesin ,et äkki momendil traffic liiga suur või midagi.... aga ikka sureb maha.
Nüüd üritan Sulgpalluri väljapakutud ideed proovida.

Oliverk
07.02.09, 22:36
Asi on umbes 99 protsenti teie enda internetiühenduses. Arvatavasti katkeb mingiks momendiks ja download lõppeb. KAsutage mõnda sikutamisproget mis suudab jätkata katkenud kohast näiteks Flashget vms.

Tigrano
07.02.09, 22:39
Asi on umbes 99 protsenti teie enda internetiühenduses. Arvatavasti katkeb mingiks momendiks ja download lõppeb. KAsutage mõnda sikutamisproget mis suudab jätkata katkenud kohast näiteks Flashget vms.


Interneti ühedusega ptui ptui pole mingeid probleeeme ammu olnud, kusjuures tõmbasin väga palju DC videosi just alla ja ei esinenud mingeid probleeme.

ESTPatrick
07.02.09, 22:55
täpselt, mul ka nuts ühendus, ei saa lubada endale katkestusi

Tigrano
07.02.09, 22:58
täpselt, mul ka nuts ühendus, ei saa lubada endale katkestusi


Mul igaks juhuks 2 ühendust, kunagi ei tea, millal läheb vaja, juhuseid juba on olnud.

kilu6
07.02.09, 23:32
Cascade sobiv, täiesti jälgitav, paremini kui tile ma arvan.
Flash jäi seisma 27:14 ja edasi ei lähe.

Sass
08.02.09, 08:43
Cascade sobiv, täiesti jälgitav, paremini kui tile ma arvan.
Flash jäi seisma 27:14 ja edasi ei lähe.

jäi jap.. ise tirisin ka wmv streamingu alt parem kl6ps ja save target as.. kahtlaselt suur on(yle 200mb) selle 20m video jaoks aga sain tiritud ikkagi

raido78
08.02.09, 09:15
jäi jap.. ise tirisin ka wmv streamingu alt parem kl6ps ja save target as.. kahtlaselt suur on(yle 200mb) selle 20m video jaoks aga sain tiritud ikkagi


video ikka 70 minutit
ise tõmbasin rar-i ja mingeid probleem polnud, esimese korraga kohal.
ja tänud ka EstPatrickule

Sass
08.02.09, 10:18
wmv streamingu video pikkus 20m+ natuke.. flashis n2itab 70 min aga katkeb 20min+

broadcast
08.02.09, 13:59
Asi on umbes 99 protsenti teie enda internetiühenduses. Arvatavasti katkeb mingiks momendiks ja download lõppeb. KAsutage mõnda sikutamisproget mis suudab jätkata katkenud kohast näiteks Flashget vms.

Ühendus peaks mul ka korralik olema. Varem tõmbamisega ei ole mingeid probleeme olnud... Ei mäletagi enam millal viimati nett üldse ära katkes. ptüi ptüi ptüi. ;D
Läbi selle wmv streamingu tõmbas kenasti ära. :)

Sass
08.02.09, 15:18
proovisin just rar-i t6mbas 250 mb file normaalselt.. siis j2rsku vaatan download complete wtf ja file oli 10mb suur mida lahti pakkida ei saand

potreraiser
08.02.09, 15:28
sama siin

ESTPatrick
08.02.09, 15:31
ranka tegeleb asjaga ja tuleb alternatiivne võimalus tõmbamiseks pokkeriprod serverist

ESTPatrick
08.02.09, 17:30
nüüd lingid lisatud ja klamber ütles et tema serverist peaks ka nüüd saama, et oli lasknud parandada, ise ei ole jõudnud tema serverit veel testida kuid ranka serverist peaks tulema


Flash ka töötab nüüd

kilu6
08.02.09, 20:10
Kus oleks mingi selgitus, miks sul on PF bet 3xBB, aga rankal 4xBB.
Plussid miinused?

ESTPatrick
08.02.09, 20:19
Kus oleks mingi selgitus, miks sul on PF bet 3xBB, aga rankal 4xBB.
Plussid miinused?


ässadel on 3bb, mida loosem seda väiksem võiks olla, kuid see on tunde asi. suht savi mis see on, seni kuni see miski 5+ ei ole. Rankal ei ole 4, viimasel ajal paneb ta 4bb EP ja ülejäänud kohtades 3bb

Tigrano
08.02.09, 20:54
Madalamates limiitides eelistaksin miinimum alati 4xBB kõikjalt. Ainuke erand ehk blind stealil, kus on shordid.

UdusOlevSiil
08.02.09, 22:07
Video tööle saamisega polnud probleeme ning jutt ja kvaliteet on väga pro. Kohati oli ainult natuke raske jälgida, sest laudu oli natuke palju.
Suur aitäh video eest!

UdusOlevSiil
08.02.09, 22:09
Madalamates limiitides eelistaksin miinimum alati 4xBB kõikjalt. Ainuke erand ehk blind stealil, kus on shordid.


Millised limiidid lähevad madalate alla?

-andres-
08.02.09, 22:28
Ma arvan, et vast kuni nl50 kaasaarvatud.

ESTPatrick
08.02.09, 22:42
minu idee on sellline madalal et kui ma ei hiti siis ma ei cbeti ja tihti lugu ei cbeti ka siis kui 2-3 vastast ja siis on lihtsalt 3bb odavam. kui vaja siis 3bb-ga saab riveriks allinn ikka

Tigrano
08.02.09, 23:27
Ma arvan, et vast kuni nl50 kaasaarvatud.


Jah kindlasti nl50 samuti, 3xBB tõstes nl50 tight rangega mängides oletan, et oleks kasum kindlasti väiksem. Teine asi, mis mulle ei meeldi, et callitakse ja 3betitakse, siis kergemalt Sind.

ESTPatrick
08.02.09, 23:33
Jah kindlasti nl50 samuti, 3xBB tõstes nl50 tight rangega mängides oletan, et oleks kasum kindlasti väiksem. Teine asi, mis mulle ei meeldi, et callitakse ja 3betitakse, siis kergemalt Sind.


uskuge Tigranot, sest http://www.youtube.com/watch?v=1mC_-rgI5AE

Tigrano
08.02.09, 23:45
uskuge Tigranot, sest http://www.youtube.com/watch?v=1mC_-rgI5AE


;D

Tuul
08.02.09, 23:51
Ma mängin nl50 starsis tõstes 3*bb ja meeldib

antnx
09.02.09, 11:43
minu idee on sellline madalal et kui ma ei hiti siis ma ei cbeti ja tihti lugu ei cbeti ka siis kui 2-3 vastast ja siis on lihtsalt 3bb odavam. kui vaja siis 3bb-ga saab riveriks allinn ikka


ma arvan ka. Pean endal selle sisse tooma kuna minu limiidis nl20 on standard mingi 3-4 inimest korraga potis siis pole mõtet nendesse ka cbetida. Pmts 60-70 senti oleks Ok preflop raiseda

Tigrano
09.02.09, 11:47
ma arvan ka. Pean endal selle sisse tooma kuna minu limiidis nl20 on standard mingi 3-4 inimest korraga potis siis pole mõtet nendesse ka cbetida. Pmts 60-70 senti oleks Ok preflop raiseda


Sellistes limiitides käib mäng value peale, samuti pean valueks ka rohkem tõsta preflopis, sest enamus ajast on sinu käsi nende rangest ees ja iga panus on value bet kaudselt mõeldes.

ESTPatrick
09.02.09, 13:00
Sellistes limiitides käib mäng value peale, samuti pean valueks ka rohkem tõsta preflopis, sest enamus ajast on sinu käsi nende rangest ees ja iga panus on value bet kaudselt mõeldes.


kõik on diskussiooniline

kollane
09.02.09, 13:15
Vaatasin kaks korda seda, viimasel ajal on mu stiil selliseks ka muutunud. Ning igapäev olen ka sedasi mängides kasumit näidanud.
Targemaks sain sellesuhtes, kui sa madala paariga ei setmininud, ning hästi ära põhjendasid miks, polnud kunagi nii mõelnud. Ning alati suht setti püüdma läinud. Aga ei ütleks ka , et nüüd väga palju olen set vs set olnud.
Aga Cbete ma teen muidugi veits rohkem, muidugi teil polnud palju käsi mängitud nende vastastega. Aga Cbetin tihti, vastaste vastu kelel kohta on infot ja nad palju foldivad.
Statide koht on imelik, ise kasutan PT3 ning ma ütleks et ma mängin samamoodi neid käsi mis teiegi, aga mul vpip ei tõuse üle 12 ja midagi peale on keskmine trackeris.
Küsisin ühe inimese käst kellega ma olen mänginud palju käsi toweris, tema ütles et tema hem näitab minule 14/10 , kindlasti on üle 1000 ning on võimalik et kuidagi erineb see ?
aga video on hea, ning põhitõed saab selgeks kuidas jne.

ESTPatrick
09.02.09, 13:23
Küsisin ühe inimese käst kellega ma olen mänginud palju käsi toweris, tema ütles et tema hem näitab minule 14/10 , kindlasti on üle 1000 ning on võimalik et kuidagi erineb see ?



ei tohiks, lihtsalt samplid on erinevad. 1000 käe jooksul võin ma aegajalt 25/21 ka olla

Tigrano
09.02.09, 13:50
kõik on diskussiooniline


Jep

Rage
09.02.09, 15:06
triobetis NL4's ma juurutasin omal hoopis 6BB + limperid ehk 24centi raise.. hea oli võtta seda beti poole poti nupust vms... enivei... nüüd päris paljud teevad 24cendiseid bete NL4 laudades:-)

NL10 ja NL20 laudades on ikka standard 4BB + limperid

cbetide osas olen hull aggro ja meeldib olla aggro ka.. võrreldes videodega laskan ikka suurel enamusel cbeti järgi.. ja mul on tunne, et olen kasumis sellega.. räigelt palju visatakse maha cbetile... kaotan ma aga hoopis potides, kus peale cbeti calli ma ei anna turnil alla vms.. see vajab pigem tuunimist..

Tarq666
11.02.09, 20:49
Video oli hea meeldetuletus mu kunagisest strateegiast, mida hakkasin nüüd NL10nes uuesti kasutama. Olin Su NL200 videode tõttu liialt agroks ja bluffijaks kätte ära läinud 8)

lunanegra
12.02.09, 00:12
Väga sisukas video (parem kui Nolani oma) ja Estpatricku jutt on ka alati nii lahe.Tänud video eest!

ESTPatrick
13.02.09, 17:35
Väga sisukas video (parem kui Nolani oma) ja Estpatricku jutt on ka alati nii lahe.Tänud video eest!


saab ikka

leits
15.02.09, 16:26
pokkeri-priit tegi seda j2lle

ESTPatrick
31.03.09, 19:28
Tere,

Tänan hea video eest. Vaatasin seda mitu korda ning tekkisid erinevad küsimused. Loodetavasti leiad aega natukene vastata neile.

1) 3:30 - Sul 88, flop 2 5 7. Kolm inimest mängus ning enne Sind olev mängija raises. Miks callisid? Kas reraise oleks selle käega vale samm? Callides annaksid paremad oddsid kolmandale mängijale, kui tal peaks mingi pocket olema.

2) 4:24 - Sul AK suited ja oled SB. Tegid reraise ning Sind tõsteti. Mis kätega sellises olukorras calliksid? Kas AA või KK-ga läheksid all-ini või ainult calliksid?

3) 12:15 - Sul A7, flop 3 4 5, miks foldisid? Ütlesid seal küll, et Sind päästaks äss või 6, aga tegelikult ju ka 2, kui vastasel muidugi juba 67 käes pole.

4) 12:55 - Sul 66 ja saad reraise. Mis vahemikus kätega sa EI foldiks ja mida edasi teeksid? Kas reraise või call?

5) 20:20 - Sul 67 suited ning 2 vastast. Üks neist raises preflop ja Sa callisid. Flopis tuli 7 4 T. Miks callisid flopis? Kas fold oleks vale tegu olnud? Oletame, et ta oleks ka turnis betinud, kas siis oleksid foldinud?

6) 23:00 - Sul KK ning tõstsid ja said ühe calli. Flopis oli A T J rainbow. Ta betis ja sa callisid. Kas fold oleks võinud olla mõistlik või hoopis reraise turnis?

Loodetavasti leiad aega mu küsimustele vastata.

Ette tänades ja parimat soovides,

SpreeXXL

1) sellepärast callisingi, et 3 inimest oli mängus ja kui ma raisin siis ainult paremad käed callivad mind tihtilugu : Setid, ülepaarid. callides annan võimaluse vastastel bluffida ennast ja hoian ka poti väiksemana ehk teen pot kontrolli

2) AA ja KK oleks insta call ja kuna vastane läks allinn siis saan ainult callida mitte raisida. AK tundus lihtsalt olevat taga selles olukorras, see ei ole standard fold, aga seekord oli selline tunde värk, +vastasele meeldis oma kaart kuna ta läks nii kiiresti allinn, seal biitisin ma ainult 2 kaarti coinflipi näol QQ ja JJ ja olin tohutult taga AA, KK-st ja saan spliti AK-ga. ja kuna vastane oli passiivne siis pigem eeldasin et tal on pigem need kaardid millest olen tohutult taga.

3) seal oleks võinud jah vabalt callida, kuid kuna vastas oli väikene stäkk siis küsimus on pigem selles et kui palju on mul oute ja kui ma oma oudid kokku saan kas ta siis maksab mu kinni ka? kui vastasel on masti draw ja ma hitin oma 2 ja tal kogemata 6x mastidraw siis kaotan stäki või kui tuleb 2 või 6 mastist siis ma ka ei saa foldida kuna nii väikene stäkk vastas ja jälle maksan ta kinni jne. aga flopil oleks võinud ühe kaardi ära vaadaa küll jah.

4) selle vastase vastu AK, JJ+ oleks kindlasti call, AQs oleks raske ja 99-TT samamoodi kuid pigem fold. ja kui oleks full stäkk vastas olnud siis ma oleks QQ+ bustoks läinud, AK ei ole nii kindel. ja obv mitte callides vaid raisides

5) 19:15 algusega 67s leidsin, ilmselt mõtlesid seda. seal on põhjendatud call minumeelest hästi ära ja kuna ta checkis turni siis võis ta ka vabalt AK, AQ samamoodi mängida, sest bet-check-bet on kõige standartsem nõrkuse moove. oleks ta turni ka pannud oleksin kohhe foldinud, üldiselt mina leian et fold on flopis vale positsioonis, kuna vastasel ei pruugi midagi olla +sa võid hittida turni kui oled hetkel taga. tight mängijana on kergem selliseid kaarte üldse mitte mängida

6) kuna oli nii odav ja mulle ei meeldi foldida siis ma callisin. fold ei ole vale aga siis on readu vaja ja kuna vastane pani väga odavad betid siis tundus see pigem kahtlane ja call tundus suht hea.

räim
25.08.09, 00:39
ESTPatrickule ehk Priidule siis suured tänud kõigi videode eest.
Vaatan mitu korda üle, pausid ja mõttepausid käivad vaatamise juurde:)
Tegelt saab ikka sitaks informatiooni, vaadates proffi praktikas.
Kuivalt virnade viisi teoreetilist teksti lugedes võib esialgu üldse puusse panna ja
valesid moove tegema hakata. Mida ma olen ka teinud.

Tegelikult on päris kahju, et vähe on selliseid eestlasi nagu EstPatrick, kes on vaeva näind ja videosid teinud.
Tegelt võiks veel järgegi tulla edaspidi.
Minu meelest on eesti keelne video ikka mitu korda kasulikum kui inglise keelne
+nauditavam +motiveerivam
Tänud! 12 points!

ESTPatrick
25.08.09, 02:02
tänks beib. ehk kunagi kui jälle pokkeri isupeale tuleb teen mõne video veel. praegu juba mitmendat kuud ei ole viitsinud eriti midagi teha.

Plaanis on olnud satikast video tegemine ehk täitub kunagi see idee

Xavi
12.08.13, 20:46
Seda Videot kuskilt veel näeb ka?:)

therapy
14.08.13, 21:38
Seda Videot kuskilt veel näeb ka?:)

+1, interested!

ESTPatrick
07.09.13, 00:45
http://www.speedyshare.com/QwydZ/NL10-6max.wmv

Xavi
09.09.13, 12:27
Tänud!!:)

CeuZ^
07.01.14, 09:27
See link ei tööta.