PDA

View Full Version : Kas multi-rooming on asja väärt?



Fuzzy
06.06.11, 10:43
Teatavasti ennelõunal suurem osa fishe tudub kusagil kivi all, seega otsustasin mänguelamuse pikantsemaks muutmiseks avada laudu mitmest pokkertoast, s.o antud juhul 2 lauda Microgamingust ja 2 lauda 888-st.

Paraku märkasin isegi 4 laua mängimisel, et layouti, deckide, panuste, vastaste paiknemise, panustamisnuppude jms erinevus muudab oluliselt raskemaks mängusituatsiooni lugemise, kiirete otsuste tegemise, dünaamika jälgimise jne. Julgen oletada, et selline asi kahjustab ka winrate'i.

Kas ma olen ainuke selline tühmu või on ka teised sellist asja kogenud? Kui jah, siis kas ja kuidas on võimalik ülaltoodud sümptomeid leevendada?

adam_q
06.06.11, 11:04
mul eile just oli 2 FT lauda, PS-i laud ja PKR ka. Ei kahjustanud midagi.

Romka
06.06.11, 11:04
Ise mängin 3s roomis korraga, FTP,BF ja PS, ~7-10 lauda nende peale kokku ja ei häiri kuidagi.

saugakarel
06.06.11, 11:14
Ei leia üldse pointi nimodi mängida...kas tõesti ei leia piisavalt häid laudu ühelt saidilit?

Romka
06.06.11, 11:17
Ei leia üldse pointi nimodi mängida...kas tõesti ei leia piisavalt häid laudu ühelt saidilit?

Kõik ei mängi cashi.::)

Codecci
06.06.11, 11:19
Teatavasti ennelõunal suurem osa fishe tudub kusagil kivi all, seega otsustasin mänguelamuse pikantsemaks muutmiseks avada laudu mitmest pokkertoast, s.o antud juhul 2 lauda Microgamingust ja 2 lauda 888-st.

Paraku märkasin isegi 4 laua mängimisel, et layouti, deckide, panuste, vastaste paiknemise, panustamisnuppude jms erinevus muudab oluliselt raskemaks mängusituatsiooni lugemise, kiirete otsuste tegemise, dünaamika jälgimise jne. Julgen oletada, et selline asi kahjustab ka winrate'i.

Kas ma olen ainuke selline tühmu või on ka teised sellist asja kogenud? Kui jah, siis kas ja kuidas on võimalik ülaltoodud sümptomeid leevendada?
See on 100% harjumise asi. Ma mängin 7 saidil korraga ja nüüd juba täiesti savi, kas on kõik 4 lauda PokerStarsis või 1 laud PokerStarsis, 1 Triobetis, 1 Olympic Onlines ja 1 PartyPokeris. Kui su eesmärk on rahateenimine e. heade laudade otsimine e. bumhuntimine siis loomulikult multi-saitimine on hea, aga soovitan aeglaselt alustada, lisad kõigepealt 1 saidi, harjud nädal-kaks, siis teise jne.

Rage
06.06.11, 12:19
alguses pidevalt multisaitisin.. ainuke asi, et kui mitmes saidis paljude laudega mängida 8+ lauda korraga, siis hakkab segama see, et pead vahpeal lobbyst uusi laudu otsima ja kui saidil pole häid filtreid või otsingusüsteeme, siis see hakkab mängimist segama..

muus osas on imho multisaitimine hea, kahe saidi peale saad parimad lauad mõlemast saidist. Boonuste vabastamine ja mingi grindimise leveli seisukohast jälle raskem..

Madis Very
06.06.11, 14:00
Harjub ära ja kindlasti on vajalik. Vähemalt ma ei kujutaks ilma ette.

saugakarel
06.06.11, 14:03
peaks proovima:P

Kotkas1000
06.06.11, 14:55
Kuna tahtsin vaheldust, siis ma ükspäev vahetasin oma eluaaegse theme pokerstarsis ära ja ma olin sunnitud selle väga kiiresti jälle ümber vahetama. Ma ei olnud lihtsalt suuteline midagi aru saama. Jätkan hypersimple themega :)
Tegelikult usun, et päeva-paariga harjub ära uue asjaga, aga mul ei ole aega oodata :P

Tigrano
06.06.11, 16:43
Ise olen tihti mänginud, sõltub palju laudu mängida, kus mängida ja millised on teie setupid ja eesmärgid. Palju laudu mängides võiks valida kindlasti esiteks ühe toa, kus on korralik soft, näiteks Stars või FTP ja siis mingi urka sait kõrvale, näiteks Ongame, Ipoker. Kui juba mängida palju laudu, siis oleks tihti hea kui oleks 3 monitori, et ühel monitoril mängida ühes toas, teisel teises toas ja siis kolmandal lobbysi, HEMi, PTRi, MSNi jne

Cardrunneris oli ka video kus üks mängis korraga 24 lauda starsis ja 16 lauda FTP, rakeback nl200 kahe saidi peale kokku 100$ tunnis kui ma ei eksi.

Kui vähem laudu mängida, näiteks hommikuti pole euro saitidel trafficut, siis mitme euro saidi peale saab kokku enamvähem lauad, et korralikult volüümi anda ka hommikuti.

Seega esimine asi, miks on väärt, sest alati ei ole laudu nagu sooviks ja mitme toa peale kokku saab head lauad kindlalt.

Vähe laudu mängides ei näe üldse raskusi, see on umbes sama nagu HU mängijad mängivad 10 saidil korraga.

Kindlasti peab vaatama, et boonused ja muud lisahüved kesiseks ei jääks kui laotada oma mäng paljude saitide peale laiali.

Char
06.06.11, 19:40
eks see ole vastavalt mindseti tugevusele, kes suudab, ja kes mitte

harjumise asi ka muidugi.

Firzen
08.06.11, 22:25
Ise olen tihti mänginud, sõltub palju laudu mängida, kus mängida ja millised on teie setupid ja eesmärgid. Palju laudu mängides võiks valida kindlasti esiteks ühe toa, kus on korralik soft, näiteks Stars või FTP ja siis mingi urka sait kõrvale, näiteks Ongame, Ipoker. Kui juba mängida palju laudu, siis oleks tihti hea kui oleks 3 monitori, et ühel monitoril mängida ühes toas, teisel teises toas ja siis kolmandal lobbysi, HEMi, PTRi, MSNi jne

Cardrunneris oli ka video kus üks mängis korraga 24 lauda starsis ja 16 lauda FTP, rakeback nl200 kahe saidi peale kokku 100$ tunnis kui ma ei eksi.

Kui vähem laudu mängida, näiteks hommikuti pole euro saitidel trafficut, siis mitme euro saidi peale saab kokku enamvähem lauad, et korralikult volüümi anda ka hommikuti.

Seega esimine asi, miks on väärt, sest alati ei ole laudu nagu sooviks ja mitme toa peale kokku saab head lauad kindlalt.

Vähe laudu mängides ei näe üldse raskusi, see on umbes sama nagu HU mängijad mängivad 10 saidil korraga.

Kindlasti peab vaatama, et boonused ja muud lisahüved kesiseks ei jääks kui laotada oma mäng paljude saitide peale laiali.

Sorri, et ma risustan, aga üks punkt su jutus jäi väga kripeldama. Kust otsast on OnGame ja iPoker urka "saidid"? Tegemist esiteks võrgustikega ja urkad nad küll minu arust pole. Miks sinu arust urkad?

leits
08.06.11, 22:43
Sorri, et ma risustan, aga üks punkt su jutus jäi väga kripeldama. Kust otsast on OnGame ja iPoker urka "saidid"? Tegemist esiteks võrgustikega ja urkad nad küll minu arust pole. Miks sinu arust urkad?

ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega

Firzen
08.06.11, 22:53
ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega

Maailmas liikluse poolest 4. ja 6. kohal asetsevad võrgustikud on urkad? Ma saan aru, et OO on urgas, aga miks nimetada hiidu nagu William Hill urkaks? Teine tegutseb juba aastast 1934 ju. Kuidas urgas oma putkasid püsti hoiab nii kaua? http://en.wikipedia.org/wiki/William_Hill_(bookmaker) Sulle infoks.

adam_q
08.06.11, 22:56
ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega

tbh, fulltilti soft on korralik ja reliable, aga interface ja graafika on ikka väga 2002

Pahvak
08.06.11, 23:01
tbh, fulltilti soft on korralik ja reliable, aga interface ja graafika on ikka väga 2002

Aga millised peale starsi tänapäevasemad on?

adam_q
08.06.11, 23:04
tea jah, mis neil softiarendajatel viga on -elavad kuskil kivi all. mu arust ongame on ka päris slick ja minimalistlik ning 888 on ka cool

leits
08.06.11, 23:06
tea jah, mis neil softiarendajatel viga on -elavad kuskil kivi all. mu arust ongame on ka päris slick ja minimalistlik ning 888 on ka cool

no ytleme nii et ongamel on areneda veel sajandeid .. p2ris horrible on kohat, aga ilmselt on see harjumise asi ... samas 24 tableda (isegi kui oleks voimalik) on mission impossible still vist

adam_q
08.06.11, 23:18
rahameestel teised nõudmised, turnadeks sobib idekalt

Romka
08.06.11, 23:35
Example:
http://img855.imageshack.us/img855/7235/displaygraphalias.png

hotcocacola
09.06.11, 00:19
Multi-saitimise probleem ongi see, et kui võtad uue toa, siis on raske harjuda selle softiga. Thats why paljud PS/FTP regid ei kannata ühtegi teist softi, ega ei suuda adjustida. See on täiesti loogiline, kui 2-3-4-5a oled vaid ühel-kahel saidil mänginud.

aga kui suudad mängida sama head mängu igal saidil, siis bumhuntides saad väga kõrge winratei

Fuzzy
09.06.11, 05:53
Mulle kohati tundub, et Starsi ja FTP ülistajate ajukeemia sarnaneb mõnes mõttes Macipedede omale, st vallanduvad samad transmitterid, mis religioosse elamuse puhul. Ka välismaistes foorumites leidub alati keegi, kes suvalise teema all röögatab "Stars/FTP is the only way to go IMO. All other rooms are crap, don't waste your time there.".

Tegelikult on ju asi ikkagi adjustmises. Uus tarkvara on loomulikult harjumatu ja tihti leidub seal mõni bug, aga nii hull see asi ka ei ole, et päris urkaks peaks nimetama. Starsi tarkvara on muidugi väga hea, FTP mitte midagi erilist. Microgaming ja 888 on näiteks täiesti mängitavad ja ka välimusel pole viga. Alati saab hankida modi, suurem osa probleeme on lahendatavad jne. Küsimus on ainult tahtmises.

Summary: Starsis/tildis on veidi parem tarkvara, tugevamad vastased, sitem valueback jne. Ei saa aru sellest hullusest.

vapsik
09.06.11, 06:04
Starsi kasuks räägib kindlasti see, et rahva arvamust arvestatakse ka, mistõttu igapäevaselt lisandub selliseid väikseid muudatusi, mis elu kõvasti mugavamaks teemad. Lisaks veel ülinuts support, kes on väga vastutulelik. Samuti SN ära tehes tuleb täitsa enam-vähem RB kui suudad kannatust varuda boonuste ostmiseks ning ei pea kedagi moosima ega paluma RB ja boonuste saamiseks.

Tigrano
09.06.11, 06:07
Maailmas liikluse poolest 4. ja 6. kohal asetsevad võrgustikud on urkad? Ma saan aru, et OO on urgas, aga miks nimetada hiidu nagu William Hill urkaks? Teine tegutseb juba aastast 1934 ju. Kuidas urgas oma putkasid püsti hoiab nii kaua? http://en.wikipedia.org/wiki/William_Hill_(bookmaker) Sulle infoks.

Näiteks ongames ei kannatanud alles hiljuti mängida üle 8 laua mõne arvutiga ei vedanud üle 6 laua välja, jooksis pidevalt kokku jne, ja seda aastaid. Nüüd uus soft ei crashi enam aga selline jama peale ütleks leits kohe, et mis urgas see on siin ei kannata ju mängida.

VisaHing
13.06.11, 22:04
pokerstars/FTP on sama, mis meile passat rahvaauto.
mida see tähendab, ma ka ei tea.

pastilaa
13.06.11, 22:54
pokerstars/FTP on sama, mis meile passat rahvaauto.
mida see tähendab, ma ka ei tea.

super