PDA

View Full Version : 4.40 Rush MTT: TPGK Flopil



MeelisV
06.06.11, 17:23
Tuleks ka arvestada, et mäng lähenes bubblele. Nii 300 mängijast said 27 rahadesse ja nii 40 oli alles tol hetkel. Ja sellel tasemel muutuvad paljud mängijad väga passiivseks ja üritavad mincashida. Flopil vastane tõstis ka uuesti mingi 4-5 seki järel ja betsize oli ka selline, et tundus väga tugev olevat.

No-Limit Hold'em Tournament, 170/340 Blinds (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button (t10712)
SB (t12195)
Hero (BB) (t12015)
UTG (t7640)
UTG+1 (t8979)
MP1 (t5135)
MP2 (t10104)
MP3 (t5360)
CO (t6540)

Hero's M: 23.56

Preflop: Hero is BB with Q:heart:, K:club:
1 fold, UTG+1 bets t710, 6 folds, Hero calls t370

Flop: (t1590) Q:club:, 7:club:, 10:diamond: (2 players)
Hero checks, UTG+1 bets t1020, Hero raises t3060, UTG+1 raises t6120, Hero :confused:

kivisaba
06.06.11, 17:26
ma calliks flopi ja nüüd foldiks
aga tglt ma ei tea midagi rushist

reggie
06.06.11, 21:43
Fold-bubble lähedal, UTG1, see teeb vastase ulatuse väga väikseks, ma ei näe ühtki kätt mida sa biidiks.

MeelisV
06.06.11, 22:07
Fold-bubble lähedal, UTG1, see teeb vastase ulatuse väga väikseks, ma ei näe ühtki kätt mida sa biidiks.

Aga mis flopil parem oleks, kas call või c/r? Või koguni b/f? :)

KristjanLaas
06.06.11, 22:14
ma calliks flopi ja nüüd foldiks
aga tglt ma ei tea midagi rushist

this.
call flop, turnil vaata edasi.

isiklikult foldiks antud hetkel nüüd.

reggie
07.06.11, 00:14
Kui me callime siis mida me turnist ootame? Ma ei näe ühtegi kaarti, mis meile väga meeldiks. Vastase ulatus seal peaks üsna väike olema ja me biidime ainult AK,AJ. Taga oleme QQ,KK,AA,AQ. Mängiks just nii nagu mängisid.

masterpuppet
07.06.11, 00:21
Kui me callime siis mida me turnist ootame? Ma ei näe ühtegi kaarti, mis meile väga meeldiks. Vastase ulatus seal peaks üsna väike olema ja me biidime ainult AK,AJ. Taga oleme QQ,KK,AA,AQ. Mängiks just nii nagu mängisid.

Ma lähen igakord milelgi pärast nii tilti, kui sinu poste loen. ::)

paned ta insta nii kitsa range peale ning oma ideaalse teadmisega keerad kiiresti omakäe bluffiks?

Pfffff.

reggie
07.06.11, 00:35
Lol, avaldan vaid arvamust. Põhjused, miks ma nii kitsa ulatuse peale panen on lihtsad-rushpoker, buble lähedus, UTG1. Tõsi, hetkel rikub mu arvamust tõenäoliselt teadmine, et vastane ennast peale flopi sisuliselt all in tõstab ehk siis kui Meelis poleks seda postitanud, oleks mu arvamus ehk teine.

mikk2468
07.06.11, 00:36
Foldin samuti as played. Eelistaksin ka callida flopi, hoiab kehvemad sees ja tugevamate käte käest pääseb odavamalt.

Kui flopi oleks callinud, mitte tõstnud, siis turni mängimise kohta ütleks nii:
2 barrel oleneb muidugi mängijast, kas ta võib seda bluffiga teha või mitte, aga rushis annan ma alati EPle korralikult respekti, kui betsize'id paigas ja mingi lausvaal ei ole. Seega turni barreli peale kui me oma kätt Qga või Kga ei paranda, viskaks mucki.

MeelisV
07.06.11, 01:34
Rushi turnadel HEMi ei kasuta ja ei tea kas sellel oleks üldse mõtet ka, sest erinevates turniiri staadiumites on mäng vägagi erinev.
Kuna austan ka korralikult UTGd, siis tean, et tal võib seal premium hand olla. Millegi pärast otsustasin flopil c/r kasuks. Call oleks vast tõesti parem olnud, sest ei tahtnud flopil stacki peale mängida. Viimasteks otsustavateks readideks, foldi kasuks, sai see, et peale flopi c/r kulus vastasel vaid vaevalt 5 sekki ning siis ta ei shovenud, vaid tegi 2x tõste, jättes vaid 2149 chipsi seljataha. Imo mingi drawiga, QJ või bluffiga mõtleks ta natuke kauem ning siis shoveks, mitte ei teeks sellist 2x tõstet. Tuli küll selline tunne, et olen beat ning foldisin.

Dzuu
09.06.11, 14:11
Aga ma foldin pre sellises olukorras, sest rushis eriti veel EP tõstetakse enamjaolt AK, AQ, KK, AA ja QK on kõige lollem käsi, millega callida ja hittides teisele mehele välja teha

MeelisV
09.06.11, 20:19
Aga ma foldin pre sellises olukorras, sest rushis eriti veel EP tõstetakse enamjaolt AK, AQ, KK, AA ja QK on kõige lollem käsi, millega callida ja hittides teisele mehele välja teha

Kusjuures 1 postituse eesmärk oligi näha kas keegi pre foldib ka :) Käis ka selline mõte läbi, et KQo on OOP, early position preflop raise vastu, mitte just kõige parem mängida.

reggie
10.06.11, 12:07
Pre siiski ei foldiks kuna vastasel on nuppe suht palju ja näiteks rea hittides lähevad nad seal oma QQ- suht kergelt bustoks. Tegin eile 1000+ kätt ja enamus kasumist tuli bigstacki varajasest pos. tehtud tõste peale donkcallides ja hittides seti, ülepaari foldimine ei ole seal võimalus nende jaoks. Foldi kaaluks 15- BB-ga seal.

Dzuu
10.06.11, 17:48
Pre siiski ei foldiks kuna vastasel on nuppe suht palju ja näiteks rea hittides lähevad nad seal oma QQ- suht kergelt bustoks. Tegin eile 1000+ kätt ja enamus kasumist tuli bigstacki varajasest pos. tehtud tõste peale donkcallides ja hittides seti, ülepaari foldimine ei ole seal võimalus nende jaoks. Foldi kaaluks 15- BB-ga seal.

What? Kuidas sa QK üldse seti hitid?