PDA

View Full Version : NL2 FR. Flopi set, tegutsemine kehval riveril?



E-Kunn
06.06.11, 18:40
888, $0.01/0.02 No Limit Hold'em Cash Games, 9 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Kuidas tegutseksite teie, kas check on õige ja kuidas reageerida vastase betile?


Board:
Hero (UTG): $2,03
moogamay (UTG+1): $3,41 23/11- 44 kätt
oe3257 (MP1): $2,00
leadurneeds (MP2): $2,19
waldimat85 (MP4): $1,14
bubababu (CO): $2,00
d4skunk (Button): $2,00
sebocean (SB): $3,08
drootaz (BB): $2,21

Dealt to Hero 4:heart: 4:club:

Pre-flop:
Hero raises to $0.07, moogamay calls $0,07 (2 folds), waldimat85 calls $0,07 (3 folds), drootaz calls $0.05

Flop: ($0,29) 4:spade: J:spade: Q:club: (4 Players)
drootaz checks, Hero bets $0,21, moogamay calls $0,21 (2 folds)

Turn: ($0,71) K:club: (2 Players)
Hero bets $0,53, moogamay calls $0,53

River: ($1,77) 9:spade: (2 Players)
Hero checks, moogamay bets $0,88 (1 folds)

Results:
moogamay wins $1,66
moogamay wins $0,88

ristijeesus
06.06.11, 19:26
Hästi mängitud ju. Riverisse jõudis kõik kohale millega ta 2 tänavat callida võis- mastitõmme, QT, KT, turnis sai juba oma rea 9T ja AT. Check/fold ja järgmine käsi.

timz0333
06.06.11, 19:53
Ma paneks turnis AI

juuretis
06.06.11, 22:56
Ma pole eriti asjatundja veel aga miks sa üldse checkisid riveris, isiklikult oleksin riveris teinud tavalist 70% pot beti. Sai oma masti või rea kätte riveris siis palju õnne talle :D

E-Kunn
06.06.11, 23:15
Miks betida kui väga suure tõenäosusega sai riveriks parema käe kui mul, raha põletamine ju. Oleks ma siis commited aga ei. Ja sa ei saa mõelda et sai siis sai kätte.Kui on rohkem sind beativaid käsi mis tal realselt olla võivad on ju fold pikas perspektiivis kasumlikum. See jällegi minu arusaam ja ega minagi asjatundja ei ole:D

low-flow
07.06.11, 01:34
Väga hästi mängitud.

Ja hea viimane post ka, sellise mindsetiga jätad peagi NL2 kaugele seljataha ja asud kõrgemaid limiite vallutama. :)

fyte
07.06.11, 01:44
Ma pole eriti asjatundja veel aga miks sa üldse checkisid riveris, isiklikult oleksin riveris teinud tavalist 70% pot beti. Sai oma masti või rea kätte riveris siis palju õnne talle :D
Kui üldse mingi bet kõne alla tuleb, siis obv kõvasti väiksema sizinguga, kusagil 1/3psb kanti. Sa ikka mõistad, et 70% psb puhul oleks hero käsi sisuliselt bluffiks pööratud, enamus 2pr combo ilmselt snapfoldivad ja saaksid vaid kõrgemad setid foldima, mis on aga väga väike osa ta range'st.
Check on siiski parem jah, sisuliselt tundmatu mängija vastu. Sellisel flopil oleks suuremalt cbettinud tho, ligi psb, sest ta callib seal laia range'ga niikuinii.

mislinn
07.06.11, 02:32
Miks betida kui väga suure tõenäosusega sai riveriks parema käe kui mul, raha põletamine ju. Oleks ma siis commited aga ei. Ja sa ei saa mõelda et sai siis sai kätte.Kui on rohkem sind beativaid käsi mis tal realselt olla võivad on ju fold pikas perspektiivis kasumlikum. See jällegi minu arusaam ja ega minagi asjatundja ei ole:D

Tundub, et asi ainult br kasvatamises, nl2 ei ole küll sinu pärusmaa. Kui sa oleks commited siis ikka c/c oleks parem kui bet...aga siin ei ole midagi öelda wp, sir.

E-Kunn
07.06.11, 07:43
NL2 nii päris mitmeid kordi seljataha jäetud, aga noh mingite hetkete tiltamised on oma töö teinud:S
Tänan postiivsete sõnade eest, see tõstab kõvasti motti edasi pingutada ja enda mindseti kallal vaeva näha!

Carl
07.06.11, 08:35
Miks betida kui väga suure tõenäosusega sai riveriks parema käe kui mul, raha põletamine ju. Oleks ma siis commited aga ei. Ja sa ei saa mõelda et sai siis sai kätte.Kui on rohkem sind beativaid käsi mis tal realselt olla võivad on ju fold pikas perspektiivis kasumlikum. See jällegi minu arusaam ja ega minagi asjatundja ei ole:D
Like!

Muidu jah, igasugu drawid koos, wp.