PDA

View Full Version : HUsng @ PokerStars / FullTiltPoker / 888



Howie Diddot
08.06.11, 17:51
Kuna "One Shot"e ei olnud võimalik saada ning soovitati foorumis leida pikaajalised diilid, siis mõtlesin, et nii ka teen.

Diil: 15$ Normal Speed HUsngd Pokerstarsis või 10,5$ omad FTP/888s.
* 4 man Shoot-Outid lubatud 40BI olemasolul.
* Päevas üks HU turniir suurusega 2% bankrollist.
Suurus: 30BI
Edasiliikumine: 25BI, tagasi 15BI.
Tulud:
10,5$ level 60/40
21,0$ level 50/50
31,5$ level 40/60
52,5$ level 30/70
* punane on steikija, must steigitav.
* Rakebacki osas räägitakse vastavalt omavahel kokku.
Diili pikkus: Kokkuleppel.
Lisainfo: Diili kohta tuleks ka aktiivne blogi "blogger" keskkonda ning seda uuendatakse vähemalt 3x nädalas. Võime kokkuleppeliselt teha ka mingisugused muud "live" ettekanded.

* Kui staketav mängib kõrgemal limiidil, kui bankroll lubab, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.
* Kui staketav ei vasta stakejale, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.
* Kui staketav ei kanna tulemustest ette, on stakejal õigus diil katkestada ning kogu teenitud bankroll kantakse tagasi.

Milleks diil?
Sundimaks end distsiplineeritumalt mängima. Mitte, et neid ei biidiks, vaid lihtsalt endal tuleb tahtmine koguaeg üle bankrolli mängida ning see lõpeb enamus juhtudelt minu jaoks negatiivse poolega. Selle jaoks otsingi kedagi, et seda ei juhtuks.

Identifitseerimine: ID-kaardi koopia/passi koopia/FB/registreeritud telefoni nr/mingisuguse arve koopia aadressiga.

Pokerstars: Howie Diddot
888: Ayma Dummy

muruntau
09.06.11, 09:49
wtf, 48 posti ja tüüp on mänginud peale aprillis turnadega $3k hittimist $570 turbu HUSNG'sid. Kuidas selline stake küsimine läbi läks, täisgämblija ju?

fyte
09.06.11, 12:29
Jeap, eks kõigis meis ole mingil määral seda 'gämbleri pisikut', kuid 570$ turnade laskmine on juba next level värk.. Seda enam, kui ta ise teab, et millalgi võib raha hädasti tarvis olla. Saaks aru, kui tegu oleks kellegi sellisega, kellel on juba korralik sissetulekuallikas olemas vm.

VisaHing
13.06.11, 14:42
Jeap, eks kõigis meis ole mingil määral seda 'gämbleri pisikut', kuid 570$ turnade laskmine on juba next level värk.. Seda enam, kui ta ise teab, et millalgi võib raha hädasti tarvis olla. Saaks aru, kui tegu oleks kellegi sellisega, kellel on juba korralik sissetulekuallikas olemas vm.

1k$ hu sngsid lasi ta ka.
Aga tegelt ma arvan, et võiks võimaluse anda kellel raha on. Usun lihtsalt, et vb tõesti tahab end muuta ja stake oleks hea motivaator, sest siis nii kui ta pelab suuremal limiidil on stake lõppenud ja nimi rikutud.

Howie Diddot
13.06.11, 14:56
Stakesi teinud päris mitmeid ning alati on reeglite piiresse jäädud. Kõik on ka enda osalusele vastavad summad kätte saanud. Lihtsalt inimesed pole olnud siit foorumist ja eriti ka siin ise ei tegutse.

Pahvak
13.06.11, 16:18
1k$ hu sngsid lasi ta ka.
Aga tegelt ma arvan, et võiks võimaluse anda kellel raha on. Usun lihtsalt, et vb tõesti tahab end muuta ja stake oleks hea motivaator, sest siis nii kui ta pelab suuremal limiidil on stake lõppenud ja nimi rikutud.

Naiivne.

adam_q
14.06.11, 08:46
ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?

Howie Diddot
14.06.11, 08:58
Suhelnud, aga otseselt mitte.

kjmrc
14.06.11, 09:13
ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?

Lol, ma ei usu, et sama inimene, tean VisaHinge irl. Sõprussuhet mai tea :D

VisaHing
15.06.11, 00:13
ma kunagi arvasin et visa hing ja howie on kas sama inimene või sõpsid. huvitav miks? tegelt vist ei ole ju?

heh. ei tea ma temast midagi tegelikult. Neonet.ee lihtsalt on ta ka pokkeris aktiivne ja sealt lihtsalt ta meelde jäänud.
Sa arvad seda selle, et ütlesin, et keegi võiks talle võimaluse anda :P ?

kjmrc
15.06.11, 07:55
heh. ei tea ma temast midagi tegelikult. Neonet.ee lihtsalt on ta ka pokkeris aktiivne ja sealt lihtsalt ta meelde jäänud.
Sa arvad seda selle, et ütlesin, et keegi võiks talle võimaluse anda :P ?

Obvvv :P

VisaHing
18.06.11, 17:06
Obvvv :P

mis sa ülsde mu varikontoga sees teed? kao oma põhikasutaja hotcocacola-ga or whadever sisse:biggrin:

kjmrc
18.06.11, 17:33
IRW.. ndv oli raske v :P