PDA

View Full Version : Moderaatorid - vajame lisa!!



ranka
06.02.09, 03:54
Tervist,

Foorum on kasvanud ning seega vajame juurde inimesi, kes aitaks hoida korras foorumit. Samuti, kes aitaks edaspidi võtta vastu foorumi tulevikuplaanide otsuseid.

Meil on mõningad inimesed silma jäänud (nendega me ühendust pole võtnud) ja samuti on kindlasti mõningad inimesed kahe silma vahale jäänud ja seetõttu, kes on huvitatud moderaatoriks olemisest, siis peaks andma endast teada.

Tingimusi ei seaks aga parem, kui oleks:
* foorumis aktiivne - nii sõnavõtttude kui ka teemade lugemise koha pealt;
* arvab, et suudab neutraalselt ja objektiiviselt suhtuda teistesse kasutajatesse;
* huvi pokkerivastu ning tahe pokkerimaailmas jõuda kõrgele ning kaugele;

Samuti on pluss, kui on kokkupuude eelnevalt foorumi administreerimiseks ning peaks olema hea "tunnetus", kust maalt on õige ja vale.

Ise omalt poolt ei paku me (hetkel) midagi, peale selle, et saate olla arenevas pokkerifoorumis :) Samas ei nõua me ka absoluutselt midagi. See tähendab, et moderaatori ülesanne ei ole otsida vigu ning igat postitust parandada/muuta/kustutada (üle modereerida) vaid käituda, kui tavakasutaja ning äärmisel vajadusel sekkuda.

PS: Sellekorde kampaania käigus valivad moderaatorid lenC, Tigrano ja ranka läbi salajase hääletuse :)

Ranka

ranka
06.02.09, 08:51
PS! PM-i ei atsepteeri, kellel huvi, postitus siia.

antnx
06.02.09, 09:04
Mina olen selle tööga juba tuttav igasugustes teistes foorumites ja arvan, et saan hakkama. Mõni post peaks mul kah olema praeguseks.

-andres-
06.02.09, 09:10
Kasutaksin hetke olukorras kindlasti ära võimaluse ja kandideeriksin. Tänu sellele foorumile olen sõna otseses mõttes õppinud pokkerit mängima, see mis toimus eelmise aasta suvel ja varem ei olnud mängimine, vaid oma raha tuulde loopimine. Ei hakka vast mingit elulugu kirjutama, sest sellest olen nii omas foorumipäevikus esimestes postides kui ka ühe grinderite teemas teinud.

Arvan, et soovitud tingimused on samuti olemas. Aktiivne olen ma kindlasti, kas ka neutraalne ja objektiivne, see on rohkem teiste otsustada, isiklikult pean end küllaltki rahulikuks ja konkreetseks.
Tahet ja huvi leidub minus üha enam. Olen kindlasti seadnud endale ka eesmärgi, et 100% peab lõpetama ka Ülikoolis Matemaatika erialase bakalauruseõppe, ükskõik kui hästi/halvasti pokkeris sel aastal ning lähi aastatel minema hakkab. Pokkerialastest eesmärkides olen kirjutanud nii blogis kui ka siin "aasta eesmärkide" teemas.
Olen näppinud ka foorumi adminni paneeli ja uurinud moderaatorite võimalusi, sest oli endal kunagi seoses ühe mänguga igasugu mõtteid, mida teostada.

Arvan, et pikemat romaani pole mõtet kirjutada, sest soov on avaldatud ning kui võimalus antakse, üritan kindlasti aidata ja endast parimat anda.

Edit// Võis ka vast lühemalt siis :D.

kollane
06.02.09, 14:19
Kandideerin ka!

hotcocacola
06.02.09, 15:45
Kandideerin, kuna pesitsen suht tihti netis ja ka siin foorumis. Kui aktiivne olen, selle jätan adminnide otsustada, nemad teavad kõige paremini.
Käin tööl, tegelen arvutitega, kui tööd parasjagu pole, siis suht tihti süsteemitan siin foorumis :P.

ah mis ma rohkem lobisen, otsustage ;D

ma kandideerin kaaaa

marguzz22
06.02.09, 15:56
kandideerin samuti ! olen oma kursafoorumi mode ja kunagi omasin oma foorumit ka , olen aktiivne ja loen foorumit koguaeg, kurjustan ainult siis kui inimesed käte kohta 34q dsa ajavad , töötan ka arvuti taga, siin foorumis praktiliselt 8-5

hotcocacola
06.02.09, 16:05
kandideerin samuti ! olen oma kursafoorumi mode ja kunagi omasin oma foorumit ka , olen aktiivne ja loen foorumit koguaeg, kurjustan ainult siis kui inimesed käte kohta 34q dsa ajavad , töötan ka arvuti taga, siin foorumis praktiliselt 8-5


ma tööl olles 10-17ni ja peale seda oleneb päevast...aga suht tihedalt 18st õhtuni välja

Fortune
06.02.09, 16:11
Kandideeriks ka. Vaba aega on praegu nii, et tapab, foorumist käin ikka päevas mitu korda üle, mõned postitused on ka, aktiivsusest puudu ei peaks tulema.
Huvi pokkeri vastu ka olemas, kuna hetkel ise elatun sellest, siis ei hakka see ka kuhugi kaduma ja plaan ikka kõrgemale ja kaugemale jõuda :D

Aristotep
06.02.09, 16:24
Ma esitaks ka oma avalduse siis.
Olen siiani moderaator ühe browseripõhise mängu juures (30k+ kasutajat), seega varasem kogemus on täiesti olemas. Siin foorumis olen samuti pidevalt online ja tagataustal luuramas aka lurker. Ise pole väga palju sõna võtnud, sest üldjuhul ei kipu kirjutama kui midagi konkreetset pole öelda. Pokkeri vastu on huvi ka olemas, muidu poleks siia ju üldse sattunud.
Kõik.

RudiTurbo
06.02.09, 21:11
Mul on ka mitmetes foorumites moderaatori kogemus olemas.

Enamustes foorumites olen siis suht passiivne moderaator olnud, kuid kui midagi kriitilist toimub, siis olen ikka tegutsenud.

taipupole
07.02.09, 00:02
Enne kui ma täiesti purjekasse jään, on mul ülioluline märkus tingimuste kohta.

Mina olen nõus moderaatoriks hakkama ainult siis, kui nime ümber saab änksad vilkuvad tulukesed, et siin sebivad õed Puugid kohe aru saaksid, et Saarepeedi panomies on online. Kuniks see tingimus aga täidetud pole...

:spade: :heart: :diamond: :club:

ranka
07.02.09, 08:43
Enne kui ma täiesti purjekasse jään, on mul ülioluline märkus tingimuste kohta.

Mina olen nõus moderaatoriks hakkama ainult siis, kui nime ümber saab änksad vilkuvad tulukesed, et siin sebivad õed Puugid kohe aru saaksid, et Saarepeedi panomies on online. Kuniks see tingimus aga täidetud pole...

:spade: :heart: :diamond: :club:


ROFL? What? :D

hotcocacola
07.02.09, 10:05
Enne kui ma täiesti purjekasse jään, on mul ülioluline märkus tingimuste kohta.

Mina olen nõus moderaatoriks hakkama ainult siis, kui nime ümber saab änksad vilkuvad tulukesed, et siin sebivad õed Puugid kohe aru saaksid, et Saarepeedi panomies on online. Kuniks see tingimus aga täidetud pole...

:spade: :heart: :diamond: :club:


IRW

antnx
07.02.09, 10:25
Kui ma oleks mode siis kustutaks coca viimase postituse ära

Marek K.
07.02.09, 11:13
Kui ma oleks mode siis kustutaks coca viimase postituse ära


Kui ma oleks mode siis ma valiks andrese, tundub selline suht asjalik ja objektiivne olevat.

lenC
07.02.09, 11:29
Kui ma oleksin mode, siis ma arvaks, et valikut teha on väga raske.

Ranka, mis päevani see värk käib?

BuildUp
07.02.09, 11:47
Kui ma oleks mode siis ma valiks andrese, tundub selline suht asjalik ja objektiivne olevat.


+1 ;)

Tigrano
07.02.09, 13:54
Kui ma oleksin mode, siis ma arvaks, et valikut teha on väga raske.

Ranka, mis päevani see värk käib?


Arvan, et NV võib asja lukku panna ja esmaspäeval asja ära otsustada, sest huvilistel on olnud kindlasti juba aega kandideerida.

krayzie
07.02.09, 14:18
ma võin ka

banniks kõik ära

leits
07.02.09, 14:30
valige mind, mina toon rahu ja leiba

hotcocacola
07.02.09, 15:24
nonohh :D, hääletate minu poolt ja garanteerin, et te ei saa kunagi downswingi tunda ! ;D

BuildUp
07.02.09, 16:06
nonohh :D, hääletate minu poolt ja garanteerin, et te ei saa kunagi downswingi tunda ! ;D


Aga kui saan, maksad mu downswingi kinni?

vsiu100
07.02.09, 16:10
vajadust mode olla ei tunne. kogemus on ka 0. aga õige/vale piiri arvan tundvat.
kandideerin, kui saan abiks olla.

Tigrano
07.02.09, 16:21
Arvan, et Te kõik olete tublid ja igapäevaselt juba moderaatori tiitlit väärt ;). Tihti on näha, kui keegi küsib midagi, siis olete vastanud küsimusele või pannud viitena lingi, kust võib probleemile lahenduse saada.

hotcocacola
07.02.09, 23:14
Aga kui saan, maksad mu downswingi kinni?


ma pole kohustatud vastama sellele küsimusele, kuna sellist asja ei juhtu ;D ;D hahe

leits
08.02.09, 00:06
tõmmake mind maha ... ma k2in foorumis kyll mingi paarkend korda päevas, kuid ilmselge, et ma ei viidsi kõiki teemasid uurida

ranka
08.02.09, 08:33
Kui ma oleksin mode, siis ma arvaks, et valikut teha on väga raske.

Ranka, mis päevani see värk käib?


Kuniks teema ära sureb IMO. Siis nimekiri valmis ja teeme ülisalajase hääletuse :D

marguzz22
09.02.09, 09:07
Enne kui ma täiesti purjekasse jään, on mul ülioluline märkus tingimuste kohta.

Mina olen nõus moderaatoriks hakkama ainult siis, kui nime ümber saab änksad vilkuvad tulukesed, et siin sebivad õed Puugid kohe aru saaksid, et Saarepeedi panomies on online. Kuniks see tingimus aga täidetud pole...

:spade: :heart: :diamond: :club:




IRW :d :d

farik666
09.02.09, 10:11
ennast välja ei paku, aga hääle annan andresele!

ranka
09.02.09, 10:27
ennast välja ei paku, aga hääle annan andresele!


Võtan arvesse :D

lenC
09.02.09, 12:49
Teisipäev, kell 14:00 saab aeg kandideerimiseks otsa ja teeme valiku.

UdusOlevSiil
09.02.09, 13:02
Andres oleks vist jah parim kandidaat, isegi parem kui mina :) :)
Napisõnaline vsiu oleks ka hea valik.

Ega teistel pole ka midagi häda ja ma usun, et nad saaks ka hästi hakkama, aga Andres ja vsiu lihtsalt tunduvad natukene paremad olevat.

jrgn hell
09.02.09, 13:36
valige mind, ma roppusi ei tsenseeri. :heart:

farik666
09.02.09, 16:17
siis saad ka sina hääle +1

Helmps
09.02.09, 20:39
Kui valite mind, siis teen lebovennast Kalevi fänni!

Potsataja
09.02.09, 20:51
Kui valite mind, siis teen lebovennast Kalevi fänni!


Kui ei tee, siis saad eluks ajaks bänni ?

Muidu on vsiu100 ja andres minu arust kõige sobivamad kandidaadid.

jrgn hell
09.02.09, 22:29
ma taandan oma kanditatuuri, kuni mul on vähemalt 1 hääl

Leave, when your on the top

Helmps
09.02.09, 22:59
Kui ei tee, siis saad eluks ajaks bänni ?


ei ole lubanud sellist asja

lenC
10.02.09, 13:44
aeg siis otsas.


Tõenäoliselt kuulete otsusest tänase päeva jooksul.

ranka
10.02.09, 16:16
Tervist foorumlased,

Täna siis oli tähtis päev, kus mina, lenC ja TIGRANO arutasime, kes saab moderaatoriteks. Kokku plaanisime võtta kaks moderaatorit ja see otsus ei olnud lihtne. Tegime kandidaatidest nimekirja, kus pidi iga otsustaja välja tooma kanditaatide head ja vead ning selle alusel esitama oma lemmikute kanditatuurid. Kasutaja -andres- sai suht üksmeelselt kindla koha ning seal ei olnud miskit vaielda.

Teise koha jagamine oli ikka väga raske, sest mõned kasutajaid (ei räägi numbritest) oli täpselt ühe pulga peal ning valiku tegemine oli siin jube jube keeruline. Ning lõpuks, kui suutsime veel nimestikku harvendada jäid pulgale Krayzie ja antnxn ning see oli sisuliselt mündivise. Antnx suurtemateks plussideks olid aktiivsus ning VÄGA JULGE PEALEHAKKAMINE - kui tal on küsimus, siis ta küsib või kui tal on arvamus, siis ta seda enda teada ei jäta. Krayzie poolt aga see, et ta on olnud pokkerifoorumites aktiivne aastaid - nii pokerclubis, PN-is, 2p2-s ja ka nüüd siin. Samuti on ta kindlasti väga suurte kogemuste pagasiga mängija. Need viimased argumendid kaalusid antnx kanditatuuri natuke üle ja seetõttu otsustasime Krayzie kasuks.

Kes ei viitsi selgitusi lugeda, siis uued moded on:
-andres-
krayzie

Tänan kõiki osalejaid ning loodan, et me tegime õiged otsused ja valisime head ning õiglased moderaatorid. Kui kellegil on midagi öelda, siis tuleks seda teha kindlasti või vaikida igavesti. Tulevikus, kui foorumi areng jätkub siis tuleb kindlasti samu üritusi veel ning tõenäoliselt need, kes praegu napilt välja jäid enam järgmine kord ei jää.

Ja uutele modedele ning ka teistele teavituseks, mis on moderaatori ülesanded:

Moderaatori ülesanne ei ole otsida vigu ning parandada natukenegi "halb" (offtopic, ropp, jne) postitus ehk maakeeli "ülemodereereida". Vaid moderaator võib temale volitatud õigusi kasutada ainult viimases hädas, kui muu ei aita või on eksitud foorumi reeglite vastu.

Samuti moderaatorid saavad ligi kinnistesse adminsitraatorite foorumitesse, kus on neil õigus lüüa kaasa foorumi tulevikku puuduvates küsimustes.

Loodan, et uued moderaatorid saavad sellest aru - parem on mitte modereeerida, kui ülemodereerida.


:-[

antnx
10.02.09, 16:20
väga hea valik.

Õnnitlused värsketele modedele.

Hoidke mode latti kõrge!

Tigrano
10.02.09, 16:23
väga hea valik.

Õnnitlused värsketele modedele.

Hoidke mode latti kõrge!


Väga napiks läks, just Sinu ümber käis väga tuline vaidlus ;D

Keiss
10.02.09, 16:52
Avastasin ka teema. Hea töö! Edu uutele modedele selles hullumeelselt kasvavas foorumis :D Ei jõua ise ka kõiki teemasid jälgida eriti kui paar päeva eemal olla.

UdusOlevSiil
10.02.09, 17:02
Õnnitlused uutele modedele, aga ma olen päris kindel, et mõne kuu pärast on juba uusi modesid vaja, sest vähemalt minu arust kasvab foorum päris kiiresti.

hotcocacola
10.02.09, 17:30
nüüd algas donkfest ;D

RudiTurbo
10.02.09, 17:59
26,385 Posts in 840 Topics by 499 Members.

Näe ja kohe tuleb memberi juubel ;D

ranka
10.02.09, 18:04
500 pole mingi juubel IMO.

1,000 liiget oleks esimene suurem juubel või 100,000 postitust. Siit võiks tekkida miski edasine areng, et juubelite puhul teha midagi funni :)

RudiTurbo
10.02.09, 18:07
Tuhandesele liitujale tasuta bankroll, kõik liikmed saadavad 5$ ;D

hotcocacola
10.02.09, 18:08
jap, ranka, sa oleks võinud 12 500$-se freerolli teha hoopis ja 20 000 kätt mängimata jätta :)

Aristotep
10.02.09, 19:27
Õnne ja edu verinoortele modedele! :)

Tigrano
10.02.09, 21:02
26,385 Posts in 840 Topics by 499 Members.

Näe ja kohe tuleb memberi juubel ;D


aimaro oli siis 500 liituja, peaks midagi kavalat välja mõtlema ;D

Helmps
10.02.09, 21:02
jap, ranka, sa oleks võinud 12 500$-se freerolli teha hoopis ja 20 000 kätt mängimata jätta :)


tra see oleks kuldne :D