PDA

View Full Version : 400NL gross river decicion semideep



Italiandude
11.06.11, 13:43
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $4(BB) Replayer
($655)
Hero ($812)

Dealt to Hero J:diamond: K:club:

Hero raises to $12, raises to $37, Hero calls $25

FLOP ($74) T:heart: 8:heart: 9:club:

checks, Hero bets $44, calls $44

TURN ($162) T:heart: 8:heart: 9:club: T:club:

checks, Hero bets $128, calls $128

RIVER ($418) T:heart: 8:heart: 9:club: T:club: 7:club:

raises to $446 (AI), Hero calls $446 onju???


Villain mängis tol hetekel über agrolt (oli tiltis veidi vist) 3bettis ca 50%, tavaliselt cbettis ja/või checkis flopi ja andis enamus turnidest alla.

Niisiis..

Preflop: Täiesti standard, midagi öelda pole
Flop: Eeldasin, et ta annab alla väga tihti, kuna ta c/r väga harva seega proovisin maha võtta
Turn: Okei ta c/c siis eeldan et ta range on väga weak (mingid sec paar tüüpi käed, top tema ranges on prolly TPWK) anyway ta ei taha flopis raise faceda sellep. ta c/c.
Nüüd ma ei teagi barreli kohta, kas see peaks olema proftiable või ei, mängimise ajal tundus hea mõte igatahes meil on ikka FE ning käel on equitit veidi.
River: Tough spot ta valuerange on väga thin, natuke combosid boate (T7), üks suurem rida mis meid biidib (QJhh) ja backdoor flushe. Anyway meil on ca 25% equityt vaja, et callida. Samas teisest küljest vaadates pole ta liin üldse bluffyne

Dilemma huh??

KristjanLaas
11.06.11, 13:55
Hero folds imo, aga kõige rohkem oleneb omavahelisest ajaloost.

fyte
11.06.11, 14:00
Ca 34% on vaja siiski good olla, mitte 25%. Suht close, kuid pigem kalduks foldi poole vast..

Italiandude
11.06.11, 14:14
Upss 34% jah.

Aga miks hero foldib?

Mis rangega ta riverisse jõuab?

VisaHing
11.06.11, 16:54
siuke liin tundub nagu oleks ta missinud floppi aga samas riveri bet näitab küll tugevust. Ta ju cbetiks seti / top pairi / kahte paari flopil.
Ise pakun muidu, et AJ ehk siis split või siis 77-med vastas.

Codecci
15.06.11, 14:33
Flop - mis vastase Fold to Cbet? Sellisel boardil väga palju käsi pole mida vastane foldida saaks ja selline OESD on sitt ka, kui saadki kätte siis valuet on väga raske saada. Kui FCB 70-80+ pole, siis ma ei cbetiks.

Turn - eelneva info põhjal, et vastane foldib kergelt flopi cbetile saab järeldada, et tal tõenäoliselt tugev käsi, sest ei foldinud. T on väga-väga halb kaart bluffimiseks, me esindame megakitsast range ja ma ei näe isegi teda 22-te või A-highd foldimas, turni kindlasti checkiks.

River - miks QJhh? Any QJ ju. Aga kust võtsid 25% equityt? 446 / (864 + 446) * 100% = 34%. See nii rõve spot, parimal juhul saame chopi. Mina foldiks enamus vastaste vastu igatahes, mõne super-retardi vastu ehk calliks aint kes seal madalama reaga shoveb.

ranka
17.06.11, 12:41
Flop - mis vastase Fold to Cbet? Sellisel boardil väga palju käsi pole mida vastane foldida saaks ja selline OESD on sitt ka, kui saadki kätte siis valuet on väga raske saada. Kui FCB 70-80+ pole, siis ma ei cbetiks.

Turn - eelneva info põhjal, et vastane foldib kergelt flopi cbetile saab järeldada, et tal tõenäoliselt tugev käsi, sest ei foldinud. T on väga-väga halb kaart bluffimiseks, me esindame megakitsast range ja ma ei näe isegi teda 22-te või A-highd foldimas, turni kindlasti checkiks.

River - miks QJhh? Any QJ ju. Aga kust võtsid 25% equityt? 446 / (864 + 446) * 100% = 34%. See nii rõve spot, parimal juhul saame chopi. Mina foldiks enamus vastaste vastu igatahes, mõne super-retardi vastu ehk calliks aint kes seal madalama reaga shoveb.

Ära enam postita :) Fold to cbet on täiesti ebaoluline statt siin. Pigem check-raise, cbet ja AF on tähtsad. Üldiselt 98Txxy boardidel check = check-fold, sest see hitib callija range väga hästi. Seetõttu hero line on väga viis. Riveri ma foldiks, sest tundub nii väga miski paar + backdoor flushdraw, ala A8cc.