PDA

View Full Version : Busto pihisaal - salatoimikud aka X-files



Marek K.
06.02.09, 12:44
Mõtlesin, et võiks algatada sellise teema, kus kasutajad saavad üles tunnistada oma tiltamisi, bustoks minekuid jms, millest tavaliselt väga palju ei räägita teistele. Ma pole kindel, kas keegi üldse tahab konkreetselt rääkida oma kurvematest või õnnelikumatest gamblemis/tiltamis/busto lugudest aga ehk siiski.

Ise näiteks teeksin otsa lahti sellega, et kui alustasin rankaga 100$ usd bankroll building diili, siis diili reeglites oli ära toodud kogu br managementi värk jms. Esimese nädalaga sain nl10-s br peaaegu 2kordseks tänu lahedale upswingile. Kuid teine nädal ei läinud enam nii hästi. Ranka teadis, et olin vahepeal ca 40 usd peal. Aga mingi hetk langesin ca 25 peale ja läksin nl100 shortstackima/tiltima kogu rolliga. Õnneks pääsesin tookord puhtalt ja sain stacki natuke üles tagasi. Rankale ka rääkisin sellest mõned päevad tagasi, aga kui ta oleks tookord seda teadnud, siis kindlasti poleks tal olnud minusse mitte mingisugust usku enam ja kuna diili reegleid oli rikutud siis oleks ta mind 100% perse saatnud tol korral juba alguses. Saatsin talle käsi ka igapäev, siis deletesin nl100 tiltamis käed vahelt ära :P Vot selline ma olengi siis, tegelt eks tiltamisi veel igasuguseid juba muudes olukordades ka olnud, aga selline ülestunnistus siis hetkel.

Rage
06.02.09, 12:56
jaanuari teine pool.. peale puhkust.. NL10 lauad olid krdi tightassisid täis.. + võtsin mingi NL20 laua ka... downswing.. siis sahmisin tööl mängida.. ei saanud plussi kuidagi.. ja tööl läpakas hakkas laggima ka veel.. see ajas omakorda tilti... siis vaataisn et 6max lauadasid on maa ja ilm valida ja fishe täis.. aga krt ikka kui ei oska 6maxi mängida siis ei oska.. enivei 270 eurine BR lendas nädalaga 170 peale... mida nüüd kenasti tagasi grindinud olen tänu kenale upswingile...

Provoker
06.02.09, 13:13
Ma nüüd ei teagi kas tiltasin või ebaõnn. Kindlasti mu enda viga et kogu rolliga mängisin trios. Kuna seal enne eilset oli suur 0 kontol siis hakkasin eile 100 eegist boonust kasvatama. Õhtaks tuli asi kahekordseks ning tuju oli hea. Nüüd oli igav ning vaatasin Estpatricku videot ning tegin laua lahti NL10 peal. Rõvedalt sain kaks kätt järjest kuigi üli tight mängu tegin. Esimene QQ vs KK, flopis mõlemal set koos. Teine laks oli TT vs 33 mis riveriks sai kokku neliku ning ongi jälle ümmargune 0 kontol seal. Nüüd ootan palgapäeva, et saaks nats moneybookersisse kanda ning unibetis proovida. Kui seal hästi läheb on võimalik saada Hemi litsents 300 punkti eest kuna liitusin nende lingi kaudu :)

ranka
06.02.09, 13:21
Ma sitaks bustoks läinud erinevatel saitidel. Aga main rolli ei ole suutnud veel ära kõrvetada.

TVUI, TVUI, TVUI!

Marek K.
06.02.09, 13:22
Hehe, mul endal ka trios rolli pole aga sain ka selle 5 v 6 euri eile, gämblesin veic et saaks 11 daala kokku, et 2,75k guaranteed turnat mängida. Suht vaikselt ja rhaulikult mängisin.. l6pus kui ca 25 matsi alles, siis käsi vapsee polnud ja lauas kaks valitsevat chipliidrit olid sellised luckboxid et ei saand mingeid kavalaid steale ja allinne ka teha eriti. Seega lendasingi vist miski 14-ndal kohal AKs välja versus miski Q9. ca 5 mintsa pärast oli järel ainult 5 matsi ehk finaallaua kohad, mille eest juba midagi natuke maksti. Igaljuhul lendasin tolle 40usdiga mis sealt sain kohe cashi, et teha kas duubel selleks, et paar normaalset turnat veel teha, või siis minna kohe ilusti broke ja siis süda rahul jälle triobetis, et sinna asja pole :) Ja mul õnnestus see, läksin HU broke :)

Uniquest
06.02.09, 14:00
Sain Superweekend paketi Triobetist. Burget saadab kirja, et kas tahan paketi sees olnud hotellikohta või raha selle asemel. Tallinnas mul ööbimiskohti peaks olema, 300€ on bankrollile kõva lisa, muidugi võtan raha. Triobetis tuleb HU cash mängimise isu, vaatan, madalamat lauda pole kui 2/4€. Sinna ma siis istusin. Vastane maniakaalne soomlane, kellesugustega tahaks iga päev mängida. Andis ühe duubli mulle, ma ei näinud põhjust ära lõpetada mängimist, kui nii hea vastane sattus, aga lõpuks läks ikka flippamise peale ja auku see raha. Viimases käes panin flopil TP-ga raha sisse, tal flush-draw ja kaks ülekaarti. Elu suurima poti võitsin ja kaotasin lõpuks 15 minutiga. Viimane pot vist ~800€ :(

Uniquest
06.02.09, 14:04
Ahjaa, ma siin paar nädalat tagasi hõiskasin, et SnG-dega läheb päris hästi, ~1000$ plussis ja nii. Järgmine nädal selline seis (jaanuarikuu algab kuskil 1100 SnG peal):
http://img218.imageshack.us/img218/9469/displaygraphwi2.png

Eesti keskmise kuupalga suuruste summadega swingida iga 2 päeva tagant ajab südame pahaks ikka. Mängimise ajal ei tunne, et raha mängus oleks, aga pärast suure sessi kaotamist lauast ära tulles on ikka selline adrekalaks sees. Nii et tegelt mingi scared-money sündroom ikka alateadvuses.


EDIT: Ahjaa, busto ei ole, sest eelmine kuu sai siiski suur turna kinni pandud. 8)

alaska
06.02.09, 14:14
Trios mängisin superturbo ja extremeturbo 5$ sng-sid, kuue ja viiemehelised, roll oli vist 100€, seal tuleb üsna kiiresti push/fold mäng ja hakkasin haigeid biite saama. 80% kordadest olin ees, kui allin läksin. Teadsin küll, et need on haige variatsiooniga mängud, aga lasin ilusasti lõpuni. Kuna see raha oli asendatav, siis vaatasin seda rigged showd ja ootasin millega lõpeb. Lootsin viimase hetkeni, et kõver ülespoole pöörab, aga raha sai enne otsa.

edit:Lisan juurde, et cashis ma pole mitteühtegi mängu üle 25NL teinud ja selles kah ainult ühel laual korraga 15BI rolliga.

marguzz22
06.02.09, 14:43
moraal: play cash if u cant handel the variation

jrgn hell
06.02.09, 15:11
ma tiltasin viimati mitepokkeriga seonduvalt u. kaks nädalat ja olin lubanud, et umbe ei joo ennast ja hommikul enda teadmata olin kodus. U nädal hiljem sain teada, et olin statoilis käinud ja lubanud kõigile molli anda niisama. Paras oleks olnud, kui tappa oleks saanud, sest selliseid tüüpe ise ei salli.

aga bodogis läksin nii bustoks, et flush vs fullhouse kaotasin kikros ja hävitasin rolli any2 pfai kõrgemal 2 aastat tagasi

TaaviK
06.02.09, 17:01
Kunagi kui tekkis TSOP foorumisse liiga Pokerari saidil, siis kandsin ka mina oma pisukese sisse ja alustasin grindimisega. Kui olin Bankrolli kuskil 1400 peale saanud, siis oli kohe selline hea tunne sees, et prooviks kätt kõrgemalgi. Kuna Pokeraris oli suhteliselt saast soft (aeglane) ja ainult 4lauda sai max teha, siis seepärast oli ka cash game eriti juicy kõrgematel limiitidel. Ükskord läksingi siis NL1000 shortstäckima 200taalaga. Võin kohe ausalt öelda, et küllap ma veidi ikka hindasin ennast üle, aga no tõesti olid seal sellised fishid koos, et ma prolly oleks suure summa kokku ajanud lühikese ajaga, kui vaid bankrolli oleks piisavalt olnud. Mu seiklus alustas lõputeed sellest, kui preflop calliti kuskil 100$ (minu jaoks oli väga suur raha) Q9s poolt maha ja hititi floppi kohe nutrida. OBV ei saanud ma foldida oma väiksese stäcki juures pocket AA ja tõmmati tühjaks. Peale seda oli väike tilt sees ja tegin AK'ga ~1000$ poti, kus riveril oli mul vaid A-high, vastane oli aga flopis oma 64s (jällegi callis rohkem kui 100$ beti preflop) kolmiku hittis.

Davy
06.02.09, 18:21
Peale toweri 12 buy innist downswingi mängisin reede õhtul purjus peaga enne peoleminekut pokerstarsis NL50s 2k kätt ilma call nuputa. See oli esimene sess vist mingi 7 päeva jooksul, kus + jäin.

Tisko
06.02.09, 18:40
ja tööl läpakas hakkas laggima ka veel.. see ajas omakorda tilti...
See!

Viimasel ajal tildiprobleeme peaaegu, et polegi, vastased võivad hittida palju tahavad, bad runi kannatab ära... kuid kui riistvara või tarkvara alt veab, vot see ajab rämedalt tilti! >:(

pkmarek
06.02.09, 23:21
Tulin just FTP-st... täiesti jube, kokku oli 4 Ässa pocketit millest showdownile läksid 3 ja ükski neist ei pidanud vastu.... jube mis? ::)

leits
07.02.09, 16:03
igav

ESTPatrick
07.02.09, 16:16
igav


mine bustoks ja tee see meile huvitavaks

your_naked_mom
07.02.09, 16:27
graph oli nuts

Tigrano
07.02.09, 16:31
moraal: play cash if u cant handel the variation

+miljon

leho57
10.02.09, 21:56
kunagi kui trios mängisin läksin iga jumala kord pärast deposiiti bustoks :D
aga noh, nüüd tagantjärele tean ka milles asi oli. ega ikka 20-30€'sed Bankrollid ei annagi erilist võimalust mitte bustoks minna.

ei minevik on tore aeg :D

Tylos
11.02.09, 06:01
moraal: play cash if u cant handel the variation


moraal:speak estonian language if u can't speak english.

marguzz22
11.02.09, 08:03
oi vabandust väike misclick handle, oled rahul nüüd? paistab , et mu surnud inglise keele õpetaja on tagasi tulnud pokkeriprod. com foorumisse ja hakanud siin düsgraafikuid kiruma, vabanda jumal. Arvan muide, et räägin sinust paremini inglise keelt ja teaduskeelt, mitte seda,(edasipidi proovin 3korda posti üle lugeda, et vältida kirjavigu)
võtsin sõimu maha siit(vms nalja) , aga palun ära tule foorumisse oma 14 postiga meile inglise keelt õpetama


muide speak estonian language on vale, (parasiit seal kõrva see language) mine kooli tagasi nüüd

Aristotep
11.02.09, 08:08
Seda räägid sa tüübile, kes elab pikemat aega juba Inglismenide maal :D

Nice fail imo

marguzz22
11.02.09, 08:10
No ta võib elada seal, aga ega keskmine inglane ka nüüd ei räägi grammatiliselt korrektset inglise keelt. See,et ta Inglismaal elab võib tähendada seda, et ta oskab rääkida soravalt ja kohalikele arusaadavalt(mitte et ta inglise filoloog on). Teaduskeel ja tavakeel on ka muidugi 2 erinevat asja. Ise ülikoolis näen, et erialane inglise keel hoopis midagi muud. Aga jah ise tõbras hakkas norima.

ranka
11.02.09, 08:11
Rahu või juhtub nii nagu juhtus Mölderi ja Kelliga - Salatoimikud (loe: busto pihisaal) pannakse kinni.

marguzz22
11.02.09, 08:12
üldse, mis mõttega norida kuidas keegi foorumis kirjutab? las ma kirjutan oma väikse kirjavea sinna sisse, ei pea flamima hakkama :s
IRW AGA OK, busto pihisaali pole mõtet kinnni panna :D

Tigrano
11.02.09, 08:21
Keegi ei ole sündinud geeniusena ja eriti veel foorumis pole mõtet tähti närima hakata.

ranka
11.02.09, 08:51
Eestlased on kord juba selline rahvas, et omasid tehakse maha, kadetsetakse jne. Kuna ma olen nii kitsa silmaringiga, siis mul puudub kokkupuude suurte välismaailma foorumitega v.a. 2p2 ja seetõttu pean jälle paraleeli tooma 2p2 foorumiga.

2p2-s foorumis on suhtlus keeleks inglise keel ning minu inglise keel ei ole kõige parem - pigem on ta seal kolme ja kahe vahel. Kui võrrelda Eesti keelega, siis ma kirjutan umbes nii: "Mina tahaksin raise panna, kuna ta võib foldima masti, ridu ja vahel ka muid käsi bbalala". 2p2 foorumites on mul üle 3000 posti, olen seal olnud kaks aastat ning mu vigast inglise keelt halvas mõttes on maha tehtud ainult korra ja sedagi BBV (Brag, Beats, Variance) alafoorumis. Selle foorumi mõte ongi teisi maha teha :P

Strateegia foorumites ei ole seda mitte keegi mulle ega ka teistele ette hetinud või selle kallal tüli hakanud norima!

Aga mida ma näen siin - tehakse lihtsalt kirjaviga ning sellest hakkab suur sõda pihta ning räige jagelemeni ja kraaklemine. Kui tahate kraagelda ja jageleda, siis laske aga käia aga mitte meie foorumis. Kui jutust aru ei saa, siis eemaldame mõlemad osapooled (alustaja pikemamks obv) lahinguväljalt ja saate mujal foorumites kiskuda.

Minu soovitus: Lõpetage see eestlastele iseloomulik kadetsemine, üksteiste mahategemine, jagelemine ja kraaklemine ära!

kuco
11.02.09, 08:54
Minu soovitus: Lõpetage see eestlastele iseloomulik kadetsemine, üksteiste mahategemine, jagelemine ja kraaklemine ära!


+1

Ei tahaks, et sellest foorumist saaks trollide kogunemiskoht.

ranka
11.02.09, 09:09
+1

Ei tahaks, et sellest foorumist saaks trollide kogunemiskoht.


Niikaua, kui mina elan siis ei saa - bännin kasvõi 100% kogukonnas, kui vaja, et säiliks hea õhkkond :)

UdusOlevSiil
11.02.09, 11:33
Minu meelest on ka peamine, et juttu mõttest aru saab ning aktiivsematel postitajatel tuleb paratamtult vahel vigu sisse. Mõne väikse vea kallal nokkimine on suht mõttetu.

alaska
11.02.09, 11:42
Kes internetifoorumis temale öeldud teravusele ei reageeri, on jumalast cool mees minuarvates. Kusjuures see jääb hästi silma kah. Näed, et keegi üritab midagi sitasti öelda kellelegi ja vastuseks tuleb: Ok.
Mida rohkem selliseid mehi foorum sisaldab, seda parem seal on suhelda.

Teemasse kah. Tõmbasin FTildi konto tühjaks, 15$ jäi peale, mille ma maha gamblen ja bustosse lähen.

Marek K.
11.02.09, 11:45
Kes internetifoorumis temale öeldud teravusele ei reageeri, on jumalast cool mees minuarvates. Kusjuures see jääb hästi silma kah. Näed, et keegi üritab midagi sitasti öelda kellelegi ja vastuseks tuleb: Ok.
Mida rohkem selliseid mehi foorum sisaldab, seda parem seal on suhelda.

Teemasse kah. Tõmbasin FTildi konto tühjaks, 15$ jäi peale, mille ma maha gamblen ja bustosse lähen.


cool, ära enam nii tee! :)

marguzz22
11.02.09, 11:53
tra ultra tilt tööjuures väljaminevad pordid kinni pandud ja ei saa luckyace pokkerisse sisse :D damn ainult triosse saab :S

Tuul
11.02.09, 12:10
... ja teaduskeelt, mitte seda, mis su isa karjus juuatäis peaga kui ta sind vägistas ...
... ise tõbras hakkas norima...



Kirjavigade üle ilkumisest saan aru, aga sellest ma aru ei saa, kuidas sellise sisuga postitused siiamaani üleval on

marguzz22
11.02.09, 12:13
Kirjavigade üle ilkumisest saan aru, aga sellest ma aru ei saa, kuidas sellise sisuga postitused siiamaani üleval on



see oli nali, mingi 7 postiga vend tuleb meile inglise keelt ja eesti keelt õpetama, nagu midagi tuleb ju öelda, mis siis saaks kui kõik foorumi kasutajad hakkavad kirjutama kirjavigadest 2p2 kõik hakkavad parandama inglise keelset teksti? pärast iga sissekannet tuleb 1 post , kus keegi räägib, et sul oli handle asemel handel , kuhu me maailm suundub siis, kuhu me foorum suundub siis`?küll keele õpetajad oleks uhked :D poisid oma foorumis ka parandavad näpuvigasid , pohhui pole või



bad beat liin 9002255

Tylos
11.02.09, 16:24
Esiteks ei pannud ma seda teksti kindlasti norimise eesm2rgil.Pigem kerge iroonia.Aga kuna vastukaja tuli siis r22gime natuke.
Marguzz,ma ei vaidle vastu su "teaduskeele" tundmisele,kyll aga oli su tekstis yhe vea asemel kolm viga.Kummaline on see,et yhes foorumis pajatatakse pikalt pokkeriterminite eesti keelde t6lkimisest,samas tuleb m6lemas foorumis lennukalt inglise keelt,ysna tihti vigast.Mida siis nagu v6tta ja mida j2tta?Eestistame pokkeriterminid ja r22gime muu jutu inglise keeles?
2p2 foorumist r22kides on arusaadav,et kuna tegemist ingliskeelse keskkonnaga siis teed ennast selgeks nii kuidas oskad,isegi kui vigaselt.H2da ei anna h2beneda.Samas ei peaks poolikut inglise keelt siia foorumisse yle kandma.Aga see vaid minu arvamus.Ma vaid 14-st posti mees ;D

Tylos
11.02.09, 17:00
Ja veel yks asi,marguzz,oleks tore kui valiksid v2ljendeid.V6i kui tunned,et oled piisavalt k6va siis tule ytle n2ost n2kku.Niisama netis n6metsemine on sygavalt tobe.Selle "isa" teemalise "nalja" eest lapitaks sind praegu haiglas kokku.Ja seda ilma igasuguse "naljata".Teatud asjad peaks isegi idioot puutumata j2tma.

Tigrano
11.02.09, 17:18
Esiteks ei pannud ma seda teksti kindlasti norimise eesm2rgil.Pigem kerge iroonia.Aga kuna vastukaja tuli siis r22gime natuke.
Marguzz,ma ei vaidle vastu su "teaduskeele" tundmisele,kyll aga oli su tekstis yhe vea asemel kolm viga.Kummaline on see,et yhes foorumis pajatatakse pikalt pokkeriterminite eesti keelde t6lkimisest,samas tuleb m6lemas foorumis lennukalt inglise keelt,ysna tihti vigast.Mida siis nagu v6tta ja mida j2tta?Eestistame pokkeriterminid ja r22gime muu jutu inglise keeles?
2p2 foorumist r22kides on arusaadav,et kuna tegemist ingliskeelse keskkonnaga siis teed ennast selgeks nii kuidas oskad,isegi kui vigaselt.H2da ei anna h2beneda.Samas ei peaks poolikut inglise keelt siia foorumisse yle kandma.Aga see vaid minu arvamus.Ma vaid 14-st posti mees ;D





Ma ei näe, et oleks võimalik kasutada ainult inglise või ainult eesti keelseid pokkeritermineid, sest kõik on omavahel juba liiga seotud ja paljusi asju ei ole võimalik lihtsalt über tõlkida. Inglise keele kasutamaine on ühes pokkeri foorumis möödapääsmatu tegevus. Kindlasti on palju ka termineid, mida saaks nii inglise, kui eesti keeles lahedalt kasutada aga see juba igaühe vaba voli, mida ta eelistada kasutab, peaasi, et teised aru saavad.

Mis aga puutub terminite ümber tõlkimisse, siis sellel on hoopis teine eesmärk.

ranka
11.02.09, 17:34
Kirjavigade üle ilkumisest saan aru, aga sellest ma aru ei saa, kuidas sellise sisuga postitused siiamaani üleval on


WTF? Ma näen selliseid lauseid praegu esimest korda läbi sinu quote ja teema läheb lukku, sest asjaosalised ei saanud ikka jutust aru ning mõlemad kasutajad saavad hoiatuse, mis tähendab seda, et iga järgneva rikkumise korral enam halastust ei ole.