PDA

View Full Version : 3,3$ rebuy 7k$ GTD ülepaar 3bet potis



mikk2468
14.06.11, 00:28
Oleme oma stäkiga 2 of 51, vastane omab ka top 10 stäkki. Huvitaks nii preflop mäng kui ka flopi mäng, kuidagi väga häiriv käsi. Ei meeldi endale preflop 3bet call, sest põhimõtteliselt ainult setminema. Mida arvate teie?

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2,800(BB) Full Tilt
SB ($24,410)
BB ($49,941)
UTG ($189,142)
UTG+1 ($101,339)
UTG+2 ($35,141)
MP1 ($51,913)
Hero ($241,035)
BTN ($172,138) 14/10/3bet 3 78 kätt

Dealt to Hero J:heart: J:diamond:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $5,666, BTN raises to $16,788, fold, fold, Hero calls $11,122

FLOP ($40,576) 8:spade: 6:club: 7:club:

Hero checks, BTN bets $35,000 , Hero :confused::confused::confused:


EDIT: Riidide kohta niipalju, et straightforward mängija, kes ei slowplay ja bluffidega vahele ei ole jäänud.

MrTnT
14.06.11, 01:38
4bettida pole ka mõtet ju...PF väga ok minu arust, betsize järgi kardab ta turni ja tahab võimalikult palju kiiresti sisse saada ? kuigi tihti võib tal AK olla siis ma arvan enamus paneks AKga vähem...kindlasti ta paremat kaarti su shove peale maha ei paneks...fold ?

eyestabber
14.06.11, 02:12
ma ka pf 4bettida ei tahaks ja foldida oleks nõrk kuidagi, isegi setminemiseks saame pmslt oddsid kokku. flopi panus tundub väga tugev samas ja seal foldiks ära vast

kivisaba
14.06.11, 02:55
ta võib ka laightilt 3 bettida ma läheks broke siin flopis ja shoveks ta c-beti peale

mikk2468
14.06.11, 02:59
see ei ole oluline, et mõlemal väga korralikud stäkid?

kivisaba
14.06.11, 03:23
seni kuni teil kahepeale üle 50% chippidest pole ei usu et see oleks midagi mille pärast muretseda praegu

eyestabber
14.06.11, 03:32
ta võib ka laightilt 3 bettida ma läheks broke siin flopis ja shoveks ta c-beti peale

kui 3bettiski lightilt siis sai väga paljude asjadega ju flopile pihta? selline bet tundub ikka väga tugev, mingi 99,TT või mingi combodraw imo parimal juhul vastas

MrTnT
14.06.11, 13:30
no muidugi 75k on laual...aga no 3 doltsine rebuy, seal peaks kindlamalt ka raha saama ? aga noh mängusituatsioonis ma ei tea lükkaks tihti ilmselt ise ka sisse

yolpa
14.06.11, 13:43
Mina floadin siin enamus kordi ja checkin ka turni, kui vastane maha rahuneb on pot suht kindlalt sinu, aga kui turn ja river suured tulevad, siis palju kergem foldida.

MrTnT
14.06.11, 23:51
palju kergem foldida 35k vaesem olles, dunno

bi0hazard
15.06.11, 15:15
Minu küsimus on see, et miks me callime kui tahame sellisel flopil kohe alla anda ? Calliks flopi ja vaataks turnil edasi nagu yolpa mainis

onuark
16.06.11, 03:02
Minu küsimus on see, et miks me callime kui tahame sellisel flopil kohe alla anda ? Calliks flopi ja vaataks turnil edasi nagu yolpa mainis

+1, standard imo. pre callime, siis sellisel flopil on MUST CALL imo. CBet on kyll kuradi tugev, aga mis parata. lajatab 2nd bulleti, siis mina foldin.

alaska
16.06.11, 12:33
See betsize on tal ikka nii koleda suurusega, et mina annaks alla.

KristjanLaas
17.06.11, 10:40
See betsize on tal ikka nii koleda suurusega, et mina annaks alla.

Pluss1 sellele, no ei näe kuidagi kätt, mida crushime.
Samuti puudub meil Jc ja enda kogemusest on nii suured cbetid selliste stackidega väga tihti teh nuts.
Väiksema beti calliks flopi küll.

yolpa
17.06.11, 10:43
Pluss1 sellele, no ei näe kuidagi kätt, mida crushime.
Samuti puudub meil Jc ja enda kogemusest on nii suured cbetid selliste stackidega väga tihti teh nuts.
Väiksema beti calliks flopi küll.

no samas fishi cbetbluff on enamus kordadel potsize

KristjanLaas
17.06.11, 10:48
Selliste stackide juures mitte nii tihti.
Lisaks ei ole vastasel fishi statsid ja kohe kuidagi ei oska välja mõelda kätt millega ta siin bluffida võiks järsku.

yolpa
17.06.11, 10:51
Selliste stackide juures mitte nii tihti.
Lisaks ei ole vastasel fishi statsid ja kohe kuidagi ei oska välja mõelda kätt millega ta siin bluffida võiks järsku.

ei pand state tähelegi ja muidugi, ainuke käsi mida biidime on AK, aga fold ikka jh

Jäämees
17.06.11, 12:00
Tervist.

Ma arvan, et antud olukorras kirjeldatud mängija vastu on fold õige otsus.

Straightforward mängija kes ei slowplay - seal on väga suur võimalus, et oled vastas QQ, KK, AA

AK on ka võimalus, nagu ka suited clubs AK. Olenevalt sinu straightforward mängijast ja sinu enda table imageist võib seal ka vastas olla 10 9 suited pluss many combo draws.

Aga rääkidest kogemusest sellisel limiidil on üsna tõenäoline, et tal oli käes QQ, KK, AA suur bet nii wet boardil straightforward mängija on 80% juhtudest QQ, KK, AA vb oli tal ka 99, 10 10 aga see sõltub sinu table imageist ja sellest kui tight ta ikkagi on.

Fakt, et mäng tuli buttoni pealt annab heale tight mängijale väga palju võimalusi.

Ja see risk temaga sõtta minna fish hookiga on pikas perspektiivis liiga suur. Call oleks ka minu arust halvim play kui sa oleks tahtnud siin midagi teha oleks shove olnud minu arvates ainuke variant.

Callida, et turni peale mängida on liiga riskantne vs button ja selline väga wet board.

KristjanLaas
17.06.11, 12:04
Tervist.

Ma arvan, et antud olukorras kirjeldatud mängija vastu on fold õige otsus.

Straightforward mängija kes ei slowplay - seal on väga suur võimalus, et oled vastas QQ, KK, AA

AK on ka võimalus, nagu ka suited clubs AK. Olenevalt sinu straightforward mängijast ja sinu enda table imageist võib seal ka vastas olla 10 9 suited pluss many combo draws.

Aga rääkidest kogemusest sellisel limiidil on üsna tõenäoline, et tal oli käes QQ, KK, AA suur bet nii wet boardil straightforward mängija on 80% juhtudest QQ, KK, AA vb oli tal ka 99, 10 10 aga see sõltub sinu table imageist ja sellest kui tight ta ikkagi on.

Fakt, et mäng tuli buttoni pealt annab heale tight mängijale väga palju võimalusi.

Ja see risk temaga sõtta minna fish hookiga on pikas perspektiivis liiga suur. Call oleks ka minu arust halvim play kui sa oleks tahtnud siin midagi teha oleks shove olnud minu arvates ainuke variant.

Callida, et turni peale mängida on liiga riskantne vs button ja selline väga wet board.

Solid 1st post.
Welcome!

Jäämees
17.06.11, 12:14
Tänan väga, eks ma üritan :)

Olen jupp aega lugenud, aga viimasel ajal hakkanud rohkem mängima uuesti nii, et mõtlesin kah ennast ära registreerida.

Ecuador13
24.06.11, 21:35
AKs-st oleme ka maas, suht lihtsaks tehti otsus. Vastasel tundub olevat toores ülepaar.

yolpa
25.06.11, 07:04
mis nipiga me AKs-st maas oleme?

VisaHing
26.06.11, 13:47
mis nipiga me AKs-st maas oleme?

ega ei olegi, tal mingi oma calculator. Aga kui nupud peaksid sisse minema ja vastas ongi AKs, siis on põhimõtteliselt ikka veel coin situatsioon. Tsipa oleme ees.

Aga jah kuna olid turnal ikka peris kaugele jõudnud, siis viskaks ise ka ära .

KristjanLaas
26.06.11, 15:44
No kuna AKs on ainuke käsi tema rangest millega flippame basically ja ülejäänud käed crushivad meid u. 80-90% eq.-ga, siis see AKs-st ees olemine ei ole hea argument jätkamiseks.

mikk2468
26.06.11, 17:35
muidu selle käe ma foldisin flopil.

MrTnT
26.06.11, 21:52
muidu selle käe ma foldisin flopil.

wp

yolpa
27.06.11, 10:47
No kuna AKs on ainuke käsi tema rangest millega flippame basically ja ülejäänud käed crushivad meid u. 80-90% eq.-ga, siis see AKs-st ees olemine ei ole hea argument jätkamiseks.

minu post oli pigem nokkimisena mõeldud:)

Ecuador13
20.07.11, 15:53
mis nipiga me AKs-st maas oleme?

Pidasin siis silmas võidutõenäosust, mitte maas olemist, my bad:)
tõenäosus AK ristide vastu võita on ca 44%, nice fold btw