PDA

View Full Version : internet autos? (eurotrip)



variatsioon
14.06.11, 03:07
hey...

paari nädala pärast lähme sõpradega reisile. plaanime autoga 30 päeva jooksul euroopale ringi peale teha.

kas ja kuidas on võimalik liikuvasse autosse hea stabiilne internetiühendus saada?
mis võimalused üldse olemas on? milline neist on parim?

suured tänud!

bluelite
14.06.11, 07:58
M-internet ehk kõige mõistlikum, kuigi odav see vist olema ei saa. Võtad kõigi kolme operaatori ühendust, küsid nende roaming-partnerite nimekirja ning kelle oma kõige rohkem sinu teekonnaga kattub, sellet ka netipulga võtad.

Oliverk
14.06.11, 08:49
Sa ei jaksa seda roamingut ära maksta. Ainuke mõistlik variant igal maal oma enda mingi kõnekaart osta, aga selle logistika ja võimalsued on vist väga piiratud.

pikk28
14.06.11, 09:00
ma puhkaks pigem netist

bluelite
14.06.11, 09:49
Sa ei jaksa seda roamingut ära maksta. Ainuke mõistlik variant igal maal oma enda mingi kõnekaart osta, aga selle logistika ja võimalsued on vist väga piiratud.

Kas roamingu tasudel tänapäeval piirang peal ei ole?

Oliverk
14.06.11, 09:54
3.2 euri MB. Postimehe esilehe avamine läheb maksama kuskil 10 eurot.

vennike
14.06.11, 10:45
lol @ autoga euroopale tiir peale.

rohelinekonn
14.06.11, 10:54
lol @ autoga euroopale tiir peale.

me tegime tiiru ida eoroopas kui formelit käisime vaatamas ja ütleks et see oli üks funimaid tripe üldse. Igatahes parem kui kõik paketti reisid mis olen võtnud.

Milleks üldse interneti on vaja?

variatsioon
14.06.11, 11:13
kui igapäeav nii kaua autos passida siis miks mitte 1-2h päevas ka pokerdada..
+ kui meeldima hakkab siis ei peaks kunagi eestisse tagasi tulema ;)

vennike
14.06.11, 13:39
ma olen korra pisikese bussiga ja korra autoga londoni vahet k2inud. parem torkan omal nyri noaga silma v2lja kui veel sellist asja kordan. aga nagu ikka, asi on maitses. ja m6ni lihtsalt kardab lennata :D

ahjaa, sihukest bsi pole ka vaja ajada, et 'siis n2eb k6ike'. mida kuradit sul seal kiirtee peal vahtida on? s6idad lennukiga kohale, v6tad rendiauto ja k2id vaatad 2ra. tuleb odavam-mugavam.

variatsioon
15.06.11, 00:40
veits rohkem on-topicut pls.

udikaz
15.06.11, 14:56
igal maal peaks oleme netipulgad. sama nagu eestis. soovitan igalt maalt eraldi osta peaks odava tulema. näiteks hispaanias saad 30 euriga kuuks ajaks ja ole palju tahad, vodafone oma nii et ma usun et nii paljudes euroopa riikides. ei saa muidugi garanteerida et kõigis. eesti omaga l2heb see l6bu sulle ikka v2ga kalliks ja ei pruugi ühendust saadagi teatud maades.

variatsioon
15.06.11, 16:40
aga kas need netipulgad on piisavalt hea ühendusega et pokerdada?

rohelinekonn
15.06.11, 16:45
mul soomes oli vodafonei neti pulk seal kus mina paiknesin oli see igatahes totaalne crap. mitte midagi ei kannatanud teha

variatsioon
15.06.11, 17:22
aga kas mingi satelliit interneti süsteemi pole?

VisaHing
15.06.11, 17:50
uuri palju trip umbes ( KM ) tuleb ja osta täpselt niipalju kilomeetreid netijuhet.

problem solved?

udikaz
15.06.11, 19:15
vabalt saab sellega pokerdada. ma tõmbasin hispaanias sellega isegi videosi ja muusikat ;)

farik666
15.06.11, 20:04
krdi netipulgad ikka täielik crap minuarust, siin 2 nädalat tele2 omaga jändanud... õudne..katkeb koguaeg. nüüd tõin elisa oma... loodame et on stabiilsem...lihtsalt ei saa püsiühendust majja panna... bullshit rsk..

nikitheone
15.06.11, 20:25
ot, aga mul on tele2 netipulk ca 3 kuud juba. kõige väiksem, mis on mingi 6 euri kuus - katkenud ainult paar korda, kui sõidan auto/rongiga, muidu jumala ok. mängin pokkerit vabalt ja surfan netis jms.

on topic: kardan, et netipulgad on kallid ja sellega jamamine on suht jama. uuri seda emt pakkumist, et internet välismaal migni 5 euri kuus. või oli see aint mobiilne?