PDA

View Full Version : NL50 AQ riveri otsus ja liin.



inward
17.06.11, 04:00
Villain siis statsidega 30/17/2.6, 3bet 5% river afg 46% 157 kätt. Madistasin temaga päris korralikult. Esimene käsi tema vastu raise mu cb 953 twotone ja callis flopi 3beti ning sisuliselt potshoves blank turni, temal A9o minul AA.

Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1344791 (http://www.handconverter.com/hands/1344791)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN): $95.50
SB: $54.05
BB: $50.00
UTG: $57.38
CO: $47.25

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A :diamond: Q :diamond:
UTG raises to $1, CO raises to $2.81, Hero calls $2.81, 3 folds

Flop: ($7.37) 5 :diamond: K :club: A :spade: (2 players)
CO bets $5.52, Hero calls $5.52

Turn: ($18.41) 6 :spade: (2 players)
CO checks, Hero bets $9, CO calls $9

River: ($36.41) K :heart: (2 players)
CO bets $18.60

anatoli grinder
17.06.11, 04:20
turni ma checkin järgi..statid statideks , käte arvu v6iks ka välja tuua...arvan, et river on suht close, v6ib ka callida ja v6ib ka foldida.

inward
17.06.11, 04:21
Jah parandasin 157 kätt.

Hullapple
17.06.11, 11:41
turni ma checkin järgi..statid statideks , käte arvu v6iks ka välja tuua...arvan, et river on suht close, v6ib ka callida ja v6ib ka foldida.

Miks turni jargi checkid ?

Kui olime flopis ees siis oleme ka turnis ees, minu jaoks oleks kyll turn easy bet ja betiks voib olla isegi rohkem

lambiain
17.06.11, 13:31
AQ coldcallides juhtubki tavaliselt nii, et kui hitid, siis oled domineeritud või ei hiti. Seega eeldan, et taolise vastase juures eeldame hittida toppairi ja ennast sellega ära stackida. Flopis tõstaksin, sest saab valued kõikidelt kehvematelt ässadelt. Kui callida, siis eeldusel, et ta maksab ühe tänava veel K-paari või QQ kinni (siis turn check-bet river). Antud olukorras river fold.

onuark
17.06.11, 15:00
ma checkiks ka turni(mõeldes showdown value peale).

Pff.. aga tema turni liin koos riveri donkbetiga tundub üli fishine, aga samas ka tugev imo.
Nii kahtlane move though, et tahaks maha callida ja noteda.
baah, ma kivis veits, nii et läheb yle mõtlemiseks juba, jube. annan alla.

Kosmonaut
17.06.11, 15:36
Miks turni jargi checkid ?

Kui olime flopis ees siis oleme ka turnis ees, minu jaoks oleks kyll turn easy bet ja betiks voib olla isegi rohkem

Mulle ei meeldi üldse nii mõtelda - väga halb minu meelest. Jah me võime ees olla, aga beti value muutub väiksemaks siin. Turni c behind on ok pot controli mõttes, aga bet on ok. Tahaks veidi suuremalt bettida küll (13 vms). Paljud on ütelnud, et kui callime turni second barreli, siis peame callima ka blank riveril - vastase bettingrange ei ole sama turnil ja riveril.

River on väga huvitav. Suht close otsus. Vastane tundub kindlasti selline, et võib bettida seal blufi mõttes (väga hea bet kusjuures - sa ju mõtled suht tugeva käe foldimise peale sügavalt). samas Kx võib ta kaks tänavat callida ja niiviisi riveril dongata. Ma siin olukorras calliks ja teeks note.