PDA

View Full Version : NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r



Priidix
22.06.11, 02:22
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
8 Players

Stacks:
UTG ($10.97)
UTG+1 ($10)
MP1 ($10.15)
MP2 ($12.38)
Hero (CO) ($11.02)
BTN ($9.85)
SB ($10.27)
BB ($10.71) 24/15/8.0/ 34kätt

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO J:diamond: A:club:
4 folds, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: J:heart: 6:diamond: 2:club: ($0.95, 3 players)
BB checks, Hero bets $0.60, BTN folds, BB raises to $1.80, Hero :confused:

Lihtne küsimus: Kas callime ja herocallime ka järgmised tänavad? Või see on easy fold?

Pudgehook
22.06.11, 06:29
Mis ta AF tänavate kaupa on?

Konso
22.06.11, 12:01
Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.

Sebastian_du
22.06.11, 12:05
Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo

Konso
22.06.11, 12:08
Hea note saad ka igal juhul.

Priidix
22.06.11, 18:31
Mis ta AF tänavate kaupa on?
Replayer paneb hetkel näkku ja ei saagi vaadata:/

Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.
Endal OLI täpselt sama mõte!

Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo
Võtan kuulda ja proovin järgmine kord, samas siis oleme juba pot committed?

Hea note saad ka igal juhul.
+1, saingi.

2ves
22.06.11, 23:19
Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.

seiniste puudulike teadmistega ja väheste kogemustega haistan, et c/r on seti hittimine

2ves
22.06.11, 23:19
seega fold ja elu lihtsam

pikk28
23.06.11, 08:13
seega fold ja elu lihtsam
ära nii mõtle, muidu jäädki microsse nagu mina

pastilaa
23.06.11, 12:40
Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo

otsa panek on kõige lollim variant siin. mis halvad turnid, riverid? näed flopil tõmbeid? fold ei ole paha ja callida flop, vaadata edasi pole ka kõige hullem. mistahes käsi sel vennal on - igatahes väga halvasti mängitud tema poolt. oleks venna AF seni mõistlikkuse piirides, foldiksin.

donkament
23.06.11, 16:07
ma calliks siin enamasti ja reevaluateks turni. miks ta peaks setti sellel flopil raisema? board on ülidry, pole ühtegi tõmmet ega midagi, mis siin kinni maksaks ta seti v.a ülepaar. Pigem on siin ta ranges tihtilugu käed, mida me beadime(random blufid, nõrgemad paarid). Kui turnis barreldab edasi, siis vist annaksin alla, kui ette checkib, siis checkiks järele for pot control ja calliks iga mõistliku beti riveris/vbetiks ise. Raise on kindla peale kõige halvem liigutus siin, sest me ei saa paremaid käsi foldima ja väga vähestelt halvematelt kätelt saame valuet.

2ves
23.06.11, 16:50
otsa panek on kõige lollim variant siin. mis halvad turnid, riverid? näed flopil tõmbeid? fold ei ole paha ja callida flop, vaadata edasi pole ka kõige hullem. mistahes käsi sel vennal on - igatahes väga halvasti mängitud tema poolt. oleks venna AF seni mõistlikkuse piirides, foldiksin.

kuidas väga halvasti mängitud?
kui ta foldis 3betile, siis on okeilt ju mängitud?
me ei tea ju kuidas see tegelikult lõpuni mängiti.

2ves
23.06.11, 16:54
ma calliks siin enamasti ja reevaluateks turni. miks ta peaks setti sellel flopil raisema? board on ülidry, pole ühtegi tõmmet ega midagi, mis siin kinni maksaks ta seti v.a ülepaar. Pigem on siin ta ranges tihtilugu käed, mida me beadime(random blufid, nõrgemad paarid). Kui turnis barreldab edasi, siis vist annaksin alla, kui ette checkib, siis checkiks järele for pot control ja calliks iga mõistliku beti riveris/vbetiks ise. Raise on kindla peale kõige halvem liigutus siin, sest me ei saa paremaid käsi foldima ja väga vähestelt halvematelt kätelt saame valuet.

timm analüüs:)

KristjanLaas
23.06.11, 17:20
kuidas väga halvasti mängitud?
kui ta foldis 3betile, siis on okeilt ju mängitud?
me ei tea ju kuidas see tegelikult lõpuni mängiti.

Eesti keeles mõtles pastilaa vast, et villaini poolt halvasti mängitud.

con
24.06.11, 06:22
Eesti keeles mõtles pastilaa vast, et villaini poolt halvasti mängitud.

Kui eeldada, et villan raiseb siin nutsiga- setid/overid siis see on väga kehv liin. Board ülikuiv, siin võiks reeglina sette flattida. Raisedes setiga ajab ta vastase callimisrange väga kitsaks(jääb value võtmata päris suurelt osalt kätelt). raisedes overiga repib ta esiteks oma kätt üle- jätkavad tihtipeale tugevamad(sinu nitisema image vastu) ja jääb jällegi value lauda.

Korraliku fishi vastu võib see olla ehk ka okei liin.

Ise tahaks F flattida, turnis mingi retardbeti calliks, normaalselt paneb siis peab foldima.

2ves
26.06.11, 12:21
Kui eeldada, et villan raiseb siin nutsiga- setid/overid siis see on väga kehv liin. Board ülikuiv, siin võiks reeglina sette flattida. Raisedes setiga ajab ta vastase callimisrange väga kitsaks(jääb value võtmata päris suurelt osalt kätelt). raisedes overiga repib ta esiteks oma kätt üle- jätkavad tihtipeale tugevamad(sinu nitisema image vastu) ja jääb jällegi value lauda.

Korraliku fishi vastu võib see olla ehk ka okei liin.

Ise tahaks F flattida, turnis mingi retardbeti calliks, normaalselt paneb siis peab foldima.

agro 8.0 paneb F callima.

ristik
26.06.11, 12:35
my bad...

kui see 8.0 on AF siis call flop, raise AI any turn

q_q
26.06.11, 18:29
af on agg factor? ma pole elusees tegelt seda vaadanud ja ausalt öeldes pole õrna aimugi mis see tähendab aga hakkas huvitama palju mul see on

mingi 2-3 vahele jääb

a siis vaatasin sessionide alt nt 220 kätt session oli mul af 39 (27/22 vpip pfr) ja suht tihti sessionidel üle 10

teil 34 kätt vastase kohta, mingeid statse üldse vaadata on täielik idiootsus eriti post flop statsid mis nagu näha pole eriti täpsed väikeste sample-ite peale?

teete omale teene lihtsalt