PDA

View Full Version : Deep Stack Open Marrakech



MichelsonT
23.06.11, 16:24
Hei!
Täna algas Marokos Marrakechis Deep Stack Open. Kohal on neli eestlast: Paavo "pafka" Korkka, Raigo "hotcocacola" Aasmaa, Jaagup "hookuspookus" Toome ja Priit "ESTPatrick" Türner.
Praegu käib teine level 75/150. Algstack 50K. Mängijaid hetkel 112, aga neid tuleb pidevalt juurde.
Esmamulje: Väga palju tundub olevat kohalikke hobimängijaid. Vanuseliset tundub keskmine olevat 30 kanti.
Esimesel levelil sain kaasa elada Raigo käele. Ei hakka väga kaarte meelde jätma, kuid annan edasi põhimõttelise käigu.
Jõudsin lauda, kui avatud 3s 4s ja T. Raigo panustas oop, vastane callis. Turn miski Ks (laual kolm ristit), Raigo mõtleb ja tulistab, vastane callib. River 2 (pole risti). Raigo tulistab umbes kolmveerand panka. Vastane vaatab Raigole pikalt silma ja callib ära. Raigo avab 56 ärtud ehk riveril tabatud rea. Vastane viskab käe mucki.
Kui miskit põnevat märkan, annan selle teema kaudu teada.

isenseven
23.06.11, 16:26
väga kõva et selline ülevaade siia tulema hakkab!

MichelsonT
23.06.11, 16:34
väike update:
mängitud 1,5h. Players 112/112. Meie meestel enamvähem kõigil ühesugune stack 51K-52K. Priit haigutab, Jaagup ka. Aga ka üks diiler haigutas. Deep stack turna võlud!

MichelsonT
23.06.11, 16:59
Update: Esimene paus. Paavol kuskil 52K. Rääkis, et käis 43K peal ära, kui üritas bluffida pocket KK vastu. Seejärel töötas end uuesti üles. Raigol kuslik 51K Ütles, endale omaselt, et laud on VÄÄÄGA VAAAALANE. Jaagupil kuskil 43K ja Priidul viimastel andmetel 60K. Nägin üht Priidu kätt. Priit BB. Blinds 75/150. Keskelt tuleb tõste 450, sb callib ja Priit paneb otsa umbes 1200 peale. Keskelt fold ja SB call. Flop 443 vikerkaar. Sb check, Priit kütab kuskil 2500. SB insta callib. Turn 7 ja toob lauda mastitõmbe. Sb check, Priit kütab kuskil 5-6K, jooksen kaamerale järele ja kui laua taha tagasi jõuan, on sb foldinud. Viin kaamera tagasi ja küsin Priidu käest, et kas tal oli käsi? Vastab: Muidugi! Aga samal ajal on tema lauas avatud flop K T ja mingi pudi. Nuppe keskel kuskil 3k, ja sama SB, kes eelmise käe Priidule kaotas, lükkab vastase check peale kõik oma umbes 40K nuppe keskele ja võidab panga. Players left 120/121

MichelsonT
23.06.11, 19:37
Mängitud 4 levelit. Välja kukkunud 5 mängijat. Jaagup sai kolmikuga 20k poti ja kokku tal u 80k. Ta loeb lauas raamatut. Rääkis, et kui vaatab kaarte, lükkab raamatu kõrvale, betib, siis kõik insta foldivad. Ta on saanud lauas respecti ja kasutab seda ära hoogsalt varastades. Cocal on umbes 48-50. Kuidagi tõsine tundub. Patrick näeb ka hapu välja. Tal kuskil 60k. Paavo rääkis, et nii kui püsti tõuseb, hakkab halb. Tema stacki ei tea, kuid üle 50k on kindlasti.
Eile käsime Medina keskväljakul söömas. Mina, Paavo, Patrick ja Jaagup võtsime Fish mix õhtusöögi. Minul ja Paavol on eriti sitt olla. Patrick kala lõpuks ei söönudki, tal seega halb enesetunne millestki muust.

privador
23.06.11, 20:17
ega sellsites piirkonades peab igasugsue söömisega suht ettevaatlik olema. Halvemal juhul võib see lõppeda tilgutite all olemisega kuskil haiglas.
Mul endal on pm iga egiptuse reis põhja alt ära löönud

MichelsonT
23.06.11, 20:36
No mina olin kuni eilseni ikka väga ettevaatlik. Esmasp ja teisip sõin põhiliselt saia :)
Näiteks Patrick ja Jaagup tellisid esmaspäeval kohalike roogade miksi. Lauda toodi 13 taldrikutäit eelroogasid. Seejärel praad ja magustoit. Meestel polnud järgmine päev häda midagi. Lähen tänasest taas saia peale üle.
Pokkerist ka. Meestel chipsid tornides. Kuna 10k ja 5k chips on küljelt nii kuradi sarnane, siis suht raske aru saada, palju kellelgi käes on. Aga siiski, tundub, et Jaagup on pisut ära andnud ja ka kuskil 60k peal. Paavol peaks ka 60k olema. Patrick suffeldab ja suht raske biitida stacki. Kõige väiksem torn on hetkel cocal. Pakun, et alla 40k tal pole. Kuna pokkeriruumis on wifi sigaaeglane, siis kolisin läpaga lobby ruumi. Mingi 5 turvameest hoiavad läpparil silma peal, kui pokkeriruumi lähen. Siin on neid ukse lahtitegijad ikka ülipalju. Isegi tualetis istub üks sell pidevalt. Kui algselt võis arvata/loota, et tuleb kuskil 500-600 mängijat kohale, siis reaalsus on teine. Täna day1 alustas kõigest 130 tüüpi. Seega pool saali on tühi. Laudu saalis 24.

MichelsonT
23.06.11, 21:01
küsisin meeste käest stackid üle.
Paavo 115K
Patrick 78K
Coca 57K
H.Pookus: 37K
Kui H. pookust selle lühikese aja jooksul raamatut ei lugenud, siis Patrick on oma raamatuga jõudnud juba poole peale.
Silme all võttis Patrick umbes 20k panga. Patrickul oli käes ruutu 5 ja ruutu 6. Alustas juba flopist agressiivse mänguga. Kuigi flopis oli ka paariskaart. Turnil sai Patrick oma masti kätte ja paugutas kuskil 6-7K, riveril veidi mõtles ja pani 14k beti. Vastane mõtles ja mõtles. Vastasel oli stack ka kuskil üle 100k. Lõpuks, kui öeldi "time", siis sisuliselt viimasel sekundil callis ära ja muckis oma käes, kui Patrick monsteri letti lõi :)

MichelsonT
23.06.11, 21:47
Väike paus oli. Sain Patricu ja H. Pookusega veidi rääkida. Pookus kurtis, et pea hullult valutab. Kuigi siin igal pool suitsetatakse, siis õnneks saalis suitsu teha ei tohi. Muidu oleks enesetunne veelgi halvem olnud. Patrick kurtis, et külm higi voolab otsaette ja tunneb, nagu oleks palavik. Enne turna algust tegid nad mõlemad endale rummikoksi ja pärast seda olevat enesetunne heaks läinud, kuid kuna siin alkoholi pole, siis janunevad nad just ühe koksi järele. Rääkisin oma mure ühele korraldajale ära, et tervis jube sitt ja lasi mulle tuua gaseeritud vee. Maitselt pisut värska moodi. Võtsin paar lonksu ja viisin ülejäänu ennast ohverdades Paavole lauda.
Pokkerist nii palju, et Pookuse laud olevat limpijaid täis. Oli seis, kus temani oli tehtud kolm limpi, ta raises ja kõik kolm limpijat ka callisid. Kirus, et on saanud kolmel korral AQ, kuid midagi hittimata on pidanud käed tõstete peale maha viskama.
Tundub, et kõige särtsakam on Coca.
Täna mängitakse 11 levelit. St, et kell 1.30 peaks läbi olema. Eestis siis 3.30.
Minu skoor siis täna: 4 liitrit jooke (peamiselt vett) ja kusel pole käinud kordagi. Vesi kaob kuhugi ära. Üks turva rääkis, et täna olevat eriti palav ilm ka. Varjus pidevalt 39-40 kraadi.

VisaHing
23.06.11, 23:27
Palju sinna bi oli kui saladus pole :) ?

a leidsin 550eur vist.

Lugedes koduleheküljelt siis tõesti oodati sinna 500 playersit, njaa.. prizepool kuskil 65k eur?
Essale miskit 15-20k i guess?

MichelsonT
23.06.11, 23:51
Tundub nii, nagu Visahing räägib. Kuigi võib arvata, et homme on rohkem rahvast kui täna. Aga kuna 24 lauda, siis maksimaalselt saab mängida kuskil 240 inimest.
Aga üks kuradi loll situatsioon oli. Blindid 400/800 ja ante 100. Cocal on umbes pool avarage stack. Coca on sb ja temani on fold. Coca raiseb 1000 peale. BB vaatab kaarte ja kuna mina ja coca kaasa istume täpselt BB seljataga umbes 2m kauguselt, siis nägime kaarte. BB käes A3o. Ta callib Coca beti. Flop on mingi 475 vikerkaar. (tegelikult päris täpselt ei mäleta kaarte. 4 ja 7 olid kindlasti) Coca paneb cbeti 1500. BB callib. Turn 7 ja coca checkib ja BB kütab 3000 potti. Coca foldib. Kurat. Siiski istusime hiirvaikselt ja ei rääkinud omavahel vastase kaartidest. Coca suudab tuhast tõusta ka ausal teel!!!

MichelsonT
24.06.11, 00:08
Raigo teeb preflop reisi positsioonist. Gigavaal (just nii Raigo e-sigaretti kimuvat tüüpi nimetas, neid olevat tema lauas kaks tükki) callib. Flop J kõrge, e-sigarett checkib, raigo panustab. Turn A. e-sigarett checkib ja Raigo ka. River mingi pudi. e-sigarett checkib ja Raigo paneb umbes poole panga suuruse beti 2500. e-sigarett insta callib. Raigo avab QQ, e-sigarett A3... Raigo stack kuskil 30k ja eestlastest kõige väiksem. Avarage 66k. Käib level 8 (400/800/100) ja players left 96/127.

MeelisV
24.06.11, 00:09
Blindid 400/800 ja ante 100. Cocal on umbes pool avarage stack. Coca on sb ja temani on fold. Coca raiseb 1000 peale.

Hea ülekanne ja huvitav lugeda, aga blindid 200/400 ei olnud, kui coca 1k peale tõstis? Kui bb on 800, siis ei saa 1k peale tõsta ju.
Ja wtf, varjus 40 kraadi, aga lauataga ei olnud vett kusagilt saada? Et pidid kuidagi sisse sebima ühe veepudeli?

MichelsonT
24.06.11, 00:36
vett on siin küllaga ja tuuakse lauda, kui keegi palub. Teenindajaid kuskil kümmekond. Sesmõttes ikka luxvärk. Mis puudutab coca kätt, siis võibolla küll. Ei viitsi eriti süveneda. Teen siin paraleelselt homsesse TV3 uudistesse lugu, kuidas kaks isehakanud giidi meie silme all kaklema läksid. Lõppu ei näinud, sest üks giid haaras pooliku tellise ja jooksis sellega teisele järele. Mul oli kaamera käes, üks kohalik arvas, et me teeme mingit action filmi lol. Kuna net on gigaaeglane, siis saadab kuskil 3min materjali 4h. Kaks korda on lihtsalt ühendus katkenud.
Aga Cocast veel. Nagu ütlesin, tõuseb ta tuhast ausal teel. Ma ei tea mängukäiku, kuid vist oli preflop AI, mille coca AAga võitis. Tal stack nüüd 73K, Paavol on 163. Kusjuures ta oli kaotanud pre AI AA vs KK 60K poti. See oli juhtunud siiski kuskil 4-5 levelil. Priidul on stack kindlalt üle 100K. Tundub, et Jaagup on kukkunud väikseks.

hotcocacola
24.06.11, 00:48
AA käest. Ma bigblind ja agro ja mega isoleerija imidz. Utg limp, btn limp, sb limp. SB on yhe leveli minu lauas mänginud ja tal 80k. Siiamaani pole ta yhtegi kätt vist mänginud lol. Anyways, 3 venda sees, vaatan AA. BB on 800, ma panen 4500, kõik folivad sbni kes hakkab mõtlema... Siis poppab 11500 peale (ma limpsin huuli). Mul kogustack 36k. Lähen peale väikest teatrit allinni. Kutt tangib ja callib 66-ga. Ma nyyd ca 75k. Tna kõik suured potid olen kaotanud monsteritega, QQ, AA, QQ. Btw, see 66-e vend on gigatildis,mängib peaaegu igat kätt. Davai,raiun edasi

MichelsonT
24.06.11, 01:06
jõudsin Priidu laua juurde, kui igavesti priske žetoonihunnik talle ette lükatakse. Küsin, et palju tal on, ta küsib omakorda: "Bluffisin, kas nägid?" Vastan eitavalt. Tal stack 140K. Hookuspookusel on kuskil 100K. võimalik, et enne oli misclick, kui tema stacki pidasin väikeseks.

KristjanLaas
24.06.11, 01:13
sounds like pwning SNs

MichelsonT
24.06.11, 01:34
paus 10min. Unetute jaoks on tulemas veel kaks levelit, millele kaasa elada!
78/127 players left.

MichelsonT
24.06.11, 02:27
kurat, siin turnal kukub inimesi välja ikka üliharva. Praegu alles veel 75/127.
Raigol 120k, Umbes 150k on Priidul. Ütles enne, et ilusasti oli tal nelik kinni makstud. Paavo käte vahelt stacki ei näinud. 100k on kindlasti. Pookusel 50K. Mäng on aga ikkagi nii deep. Blinds 800/1600/200.

MichelsonT
24.06.11, 02:55
Hookuspookus tegi positsioonilt reraise vasakul käel istuvale mängijale. Flopis vastane check-callis pookuse panuse, Turnil check-callis ja riveril vastane check. Hookuspookus panustas üsna jõhkralt ja nii kui vastane callis, koputas Pookus tunnustavalt enne kaartide avamist lauale. Sisuliselt bluffis Hookuspookus ära üle poole stacki. Kuskil 30k on tal veel alles. Priidul ligi 200K. Ta tervis tundub ikka väga sant, sest nüüd ta juba nuuskab rätikusse. Paavo tiksub umbes 150 peal.

MichelsonT
24.06.11, 02:57
Jõudsin laua juurde, kui Raigole hüüti time. Raigol oli sees vist mingi 4-5k ja mingi monsterstack oli lükanud preflop AI. Raigo mõtles ja mõtles ja foldis. Vastane näitas ATo. Raigo ütles, et tal oli 99. Seega coinflip. Arvan, et Raigol polnud mingit põhjust oma stackiga riskida. Esimese päeva lõpuni 44minutit. 71/127

MichelsonT
24.06.11, 03:38
hookuspookus:

1 eestlane out. Teen kiire ülevaate mängupäevast.

35 min enne päeva lõppu välja prantsatada ei ole just kõige meeldivam tunne ja väga analüüsida ei ole jõudnud. Üldiselt oma MTT oskused on puudulikud. Liiga julgelt sai paugutatud ja selle taha asi jäigi. Päeva esimene pool oli tore agroda, laud oli suht fishine ja üritasin stacki kiirelt üles pumbata. Rollecoastisin 30-80k peal. Peale õhtut olid suured kalad välja söödud ja mina korraliku ampsu neist ei saanudki. Üldiselt oli asi veel kontrolli all kui ~110k pealt alla kärisesin ühe rumala movega alla 75k peale. Sealt siis
hakkas riburada vaikselt neid nuppe minema. Flopid mööda, bluffid tühja. Üldine kaardijooks oli nigel, aga põhiprobleem oli ikka tuimalt stacki bluffimine. Pealtvaataja arvab, et ma mängisin liiga palju. Eks sai tõesti LAGitud. Teised poisid mängivad veel jõudsalt edasi ja teise päevani 10 min.
Key käsi lausa häbenen üles panna. Peale 9h mängu väsimus võtab oma ja sai kaks ränka viga tehtud.


Välja droppisin 10BB sb KT vs bb AK.
Tilti ajab kui uimane see turniirimäng on.
Paavo: 112K
Patrick: 169K
coca: 85K

MichelsonT
24.06.11, 03:42
Esimene mängupäev läbi.
Coca: 86K
Patrick: 205K
Paavo: 106
Avarage 104K, players left 61/127.
Mina mängin homme ja teised homme puhkavad.
Side lõpp, tänan et lugesite. Kell saab kaks ja parasaeg on hüpata basseini ja teha paar õlut!

Tigrano
24.06.11, 12:39
Väga põnev lugeda ja kas seal tv3-s ka midagi uut teist näidatud?

MichelsonT
24.06.11, 12:44
Saatsin loo TV3e ära. Praegustel andmetel peaks lugu täna õhtul uudistesaates ka eetris olema! Lugu keskendub eestlaste tervisehädadele. Polnud mõtet turniirikäiku või mingeid käsi näidata, sest keskmine televaataja nagunii pokkerist aru ei saa.

vilkar
24.06.11, 13:33
peoga söe tablete alla ja korras :D

MichelsonT
24.06.11, 17:12
Esimene break. 2h seljataga, players left 109/110. mul stack 56 000, algstack oli 50K

Paju99
24.06.11, 17:39
Rahulikult ja kindlalt... Edu!

TaistoJ
24.06.11, 18:28
Väga hea ülekanne, silm lausa puhkab lugedes.

EDU!

hotcocacola
24.06.11, 19:02
Ma ärkasin pool 4 õhtul. Just käisime lõunat söömas. Nüüd laseme leiva luusse ja leppisime kokku et ca 20 ajal lendame kasinni.

Turna ise toimub kuskil üüratult lux hotelli konvesaalis vms. Kasiino ise on Pargi suurune koos väga suure saalitöötajate arvuga (siin on neid ca 2-3x rohkem kui Pargis), meeletult jahe õhk, sitaks valvekaameraid (ilma naljata, laes on iga 1m tagant üks kaamera)


Tänane ilm on selle reisi kõige hullem, praegu näitas kraadiklaas 42. Õhku ega tuult pole. Toas konditsioneer on 15 peal, solid.

hotcocacola
24.06.11, 19:05
Muide, taksojuht mainis, et see hotellikompleks, kus kasiino on, tegemist peaks olema kõige luxuslikuma ja kõige kallima hotelliga marokos. Kompleksi ümber on meeletult kõrge aed, hotelliturvameestel ja uksehoidjatel on mõõgad vööl......

Hotell seest on ikka üüber lux, marmor, purskkaevud, suured diivanid jne''

print?

MichelsonT
24.06.11, 19:17
Niisiis, rõõmustavat midagi pole. Break. 116/123. Mul stack kuskil 45. Kaotasin suure poti järgmise käega. Readidest niipalju, et vastane on julm donk. Näidanud kahel korral julma bluffi riveril. Mängib healjuhul 2 kätt tunnis. Alati on tal olnud monster, kui bluffinud, ainult, et pole tabanud ja jõuga panga maha võtnud.
Blinds 100/200/25. Ma utg ja QQ, avan 700. Folditakse SBni, kes kütab 1850. BB fold ja ma call. Flop on AK8 vikerkaar. SB check. Ma hakkasin tegelikult kartma, et vend slowplayb. Checkin järgi. Turn Q. SB betib kuskil 2500, callin. river blank. SB kütab 6000 ja ma insta callin. Näitab AA. Njah, tegelikult läks hästi, et sellise readi pealt lolliks ei läinud ja turnis või riveris otsa ei kütnud.
Enesetunne on õnneks hea :)

hotcocacola
24.06.11, 19:22
mmmm nice cooler
läheb läheb

Paju99
24.06.11, 19:41
Halva kaardiga vähe kaotada on ka oskus :)
Edu!!

MichelsonT
24.06.11, 20:30
külm higi. stack 36K. suht värisen juba laua taga. kaardid ka mängu ei toeta, pigem keeravad nii kuidas oskavad. Ja muidugi need dokbetid... püüan närvi säilitada, aga korra oli küll tunne, et mida ta tra n..... ajusid ja ...........

Potik
24.06.11, 20:31
praegu näitas kraadiklaas 42. Õhku ega tuult pole. Toas konditsioneer on 15 peal, solid.

Imo pole just kõige targem tegu mängida temperatuuridega niiviisi... Organism lääb ulluks.

Aga edu kõigile!

hotcocacola
24.06.11, 21:14
Olen samuti kuulnud, et organismile pole tempiga mängimine kõige parem, arvatavasti see põhjustabki uimasust? Samas, pole muud varianti.

Väike uinak möödas ja ärkasime mürina ja tormi peale. Väljas vihm, pauk ja mürts lol, kahjuks kylmemaks väga pole läinud.....:D

MichelsonT
24.06.11, 22:56
aina hullemaks läheb. Teised on söögipausil. Mul teine paastupäev. Lihtsalt ei taha ja pole ka tuju. Stack.... 16 000 :(
Räägin lähemalt kahest võtme käest. Muidugi kaotasin mõlemad. Alustuseks siis QQ. Olen utg2, Raisen 1800. Saan kaks calli, ühe keskelt ja SBlt. Flop on magus Q42 (laual kaks ärtut), panen beti 4600. Ja mõlemad callivad. Siililegi selge, et vähemalt üks püüab masti. Turn toobki lauda masti. Panen check, keskelt tuleb bet 6800, SB foldib (hiljem ütles, et pani maha poiss kõrge masti). Ma callin ja üritan püüda maja. Flop blank. Checkin ja keskelt tuleb bet 9800. Kuna hakkas break, siis laua ümber on hull rahvamass. Aga noh, siin polnud midagi mõelda ja tuli käsi maha visata. Näitan, et oli QQ ja vastane näitab A kõrget masti.
Siis võtsin vihaga kaks järjestikust potti blufiga. Seejärel tuli teine võtme käsi. Kuna närv on suht läbi, siis panin A6s-ga keskelt 1800. BB callib. Flop on 748. Vana check callib mu cbeti. Mõtlesin, et poh, lähen lõpuni välja ja lõpetan enda piinad. Turn 8, vana chekib, panen ligi panga suuruse beti ja ta callib. Turn Q. Vana dokab ise 15K panka. Foldin. Siis näitab ebaõnnestunud reatõmmet. Vot selline lugu.
Aga kui meenutada tänavust eestikate main eventi, kus mul oli esimese päeva lõpuks kolm korda väiksem stack, kui eelviimasel kohal olijal, siis teisel päeval suutsin ikkagi endast 50 matsi seljataha jätta :)
Äkki mulle sobiki shortstackida ja teha preflop AI mängu.
Siiski nutmiseks põhjust pole. Kui välja kukkun, saan homme eestlaste tegemistele keskenduda!

MeelisV
24.06.11, 23:58
:D Kuidas saab shortstack pre AI mäng kellegile rohkem sobida? Flippad lihtsalt paremini? :)
Ok, nali naljaks, aga täna TV3 uudistes nägid sinu videolõiku küll. Vist tänu Mart Mardisalule käsitleti pokkeriteemat küll ilusti ja isegi day 1 stacki suurused toodi ära. Sellest toidumürgitusest pikka juttu ei tehtudki.

con
25.06.11, 00:51
Olen samuti kuulnud, et organismile pole tempiga mängimine kõige parem, arvatavasti see põhjustabki uimasust? Samas, pole muud varianti.



Pole tervislik jep, olen kuulnud kuidas rekkamehed keset suve jäävad kopsupõletikku tänu kliimaseadmele kuskil L-euroopas.

MichelsonT
25.06.11, 02:59
Out. 65/123. Piinad lõpetas mees, kes varem oli mu top seti vastu korra turnis ja korra riveris flushi saanud. Lükkasin viimased riismed 17000 sisse AJga ja mees callis ära 88ga. Lauast abi ei saanud ja vsjoo. Välja kukkusin siis kümneda leveli viimastel minutitel. Aga ega aega oodata polnud. Muidu tiksusingi viimased viis tundi kuskil 20K peal. Korra sain duubli, kui teine short buttonilt 88ga ai lükkas, callisin maha KJs, flopis J ja river ka J. See oligi täna ainuke tähelend-käsi. muidu ikka suht sitt jooks. Ok, lähen hotelli. Homme hoiame siis pöialt teisel päeval tulle minevatele Patricule, Cocale ja Paavole!!!

Paju99
25.06.11, 08:34
ESTPatricku ilusa avapäeva kokkuvõte on tema blogis: http://teampro.olympic-online.com/category/priit/

vennike
25.06.11, 11:38
ESTPatricku ilusa avapäeva kokkuvõte on tema blogis: http://teampro.olympic-online.com/category/priit/

tagumine aeg handconverter implementeerida. vanemaid poste vaadates l2heb silme eest kirjuks

Paju99
25.06.11, 11:51
Paavo Korkka võtab avapäeva kokku selliselt: http://teampro.olympic-online.com/2011/06/maroko-1-paeva-kiire-ulevaade/

Paju99
25.06.11, 13:17
TV 3 teine videopäevik: http://www.tv3play.ee/play/249626/?autostart=true

MichelsonT
25.06.11, 15:57
Teine päev algas. Saadan praegu veel 20 mintsa lugu ja siis keskendun turnale. Vaadake siis tänast lugu TV3s kindlasti. See on puhas nuts, kuidas kohalikud regularid eestlaste grupi pärast kaklema läksid. Tänaseid turna meeleolusid saab TV3s pildis näha homme. Tundub, et eestlaste tervisega pole ikka veel kõik pärais korras. Andsin oma kalli naise poolt antud söetabletid Paavole, Patrickule ja Jaagupile. Viimased kaks panid kinni terve lehe. Paavo võttis kaks tükki. Minul läheb kolmas paastupäev ja sellest hoolimata tunnen end väga hästi. Arvan, et võtan siin maha oma 75 kilosest kehakaalust 5-7 kilo.

MichelsonT
25.06.11, 16:08
Kuna saadan lugu, siis veits aega. Panen ühe eilse intsidendi kirjelduse ka siia. Mul oli kaasas olympicu triiksärk. Kell 11 küsisin hotelli suvaliselt teenindajalt triikrauda. Ta saatis mind fuajeesse. Ok, läksin. Küsisin triikrauda. Triikrauda aga pole. Selgitan, et mul on vaja triikrauda, sest särk on kortsus. No vastab, et ei ole ja kõik. Ma ei jäta jonni. Lõpuks letiteenindaja võtab oma seitse telefonikõnet ja palub, et jätaksin särgi tema kätte. Lähen hotellituppa tagasi ja lebotan niisama. Kell 12.15 ehk 45 mintsa enne turna algust lähen fuajeesse tagasi. Küsin, et kus särk on. Teeb jälle oma 7 kõnet ning teatab, et pool tundi läheb veel. Ootan fuajees pool tundi ära. Kell on juba 12.50. Küsin taas särki. Teeb kaks kõnet ja ütleb, et läheb veel viis minutit ja mingu ma tuppa, sest särk tuuakse sinna. Lähen tuppa. Möödub viis minutit. Heliseb telefon. Võtan vastu ja sama näitsik teatab, et särk on teel ja maksku ma toojale 30 kohalikku. See ajas nii kuradi tilti, et virutasin ketsiga punase triibu keset seina. Turna käib juba 15 mintsa ja mina passin hotellis.... Tra ma ei või. Lõpuks mingi sell tõi särgi koos riidepuuga, viskasin talle näpu 50 kohalikku ja lajatasin riidepuu vastu seina. Ajasin särgi selga ja panin kiirsammuga naaberhotelli. Ise mõtlesin, et pean midagi tegema, et maha rahuneda. Kõndimine vist ikkagi aitas, sest turnale jõudes oli see jama meelest läinud. Vot selline viietärni hotell. Nad kuradid ei suuda kahe tunniga isegi särki ära triikida.

hotcocacola
25.06.11, 16:31
Päeva alustasin 86k, langesin kohe 60k. Siis tablebreak ja paavo lauda. Sain QQ ja panen 5500 (blindid 1200-2400-300,) , SB callib. Flop K22. Ta chk, ma chk. Turn 7, ta chk,ma chk. River 6, ta betib 12000, ma snap call. Ta näitab KK......mmmmmm.
Mõned käed edasi olin 36k, shoven LPst JQo, BB tangib ja callib ATo. Floppi Q ja duubel. Hetkel 62k. Laud raske,pidev raiumine ja näidatakse alati premiume, QQ,AA,AA,QQ,AKs sick. Nyyd blindid 1500-3000-400. Paavol 111k, Priidul 230k

hotcocacola
25.06.11, 16:31
Päeva alustasin 86k, langesin kohe 60k. Siis tablebreak ja paavo lauda. Sain QQ ja panen 5500 (blindid 1200-2400-300,) , SB callib. Flop K22. Ta chk, ma chk. Turn 7, ta chk,ma chk. River 6, ta betib 12000, ma snap call. Ta näitab KK......mmmmmm.
Mõned käed edasi olin 36k, shoven LPst JQo, BB tangib ja callib ATo. Floppi Q ja duubel. Hetkel 62k. Laud raske,pidev raiumine ja näidatakse alati premiume, QQ,AA,AA,QQ,AKs sick. Nyyd blindid 1500-3000-400. Paavol 111k, Priidul 230k

MichelsonT
25.06.11, 16:42
2 levelit teist päeva mängitud.

Kolmas level tuleb: 2k/4k ante:500
Players left: 98/250
Rahasid 37-le mängijale

Patrick: 247K
Coca: 60K
Paavo: 120K

privador
25.06.11, 16:51
imelik, et nii tugev tase...arvasin, et seal ikka prantsuse turistid ja rikkamad murjamid mängivad.

Aga jh nagu egiptuses, 10 meest teeb 1 inimese töö ja ikka ei saada hakkama!

MichelsonT
25.06.11, 17:20
tasub nüüd valvel olla, sest coca peab hakkama paugutama...
Täpselt käiku ei tea, aga Patrick oli kaotanud 100K panga.
Patrick võttis seejärel jõuga kaks panka tagasi :)
coca 48k peal. Blindid 2k/4k/500
coca 70k peal. Paavol sama palju kui päeva alguses. tundub, et ka patrickul. Mingeid käsi näinud pole. Korra vist oli cocal BB vs SB võitlus, kui coca BB pealt vist reraises ja võttis poti maha. Ta ise ütleb, et vasakul käel istuvad kaks närvihaiget. Ja kui ta oli saanud buttonilt pocket AA, siis laud foldis temani ja tõste peale panid ka närvihaiged käed maha. Eelnevalt oli ta kahel korral saanud 3beti otsa tõste peale.
üks huvitav asi veel Paavo ja Coca on ühes lauas! Paavol aga coca suhtes positsioon, sest coca istub ülejärgmisel kohal. Loodame, et eesti poisid ikka omavahel sõtta ei lähe.

Lowry
25.06.11, 17:52
No Coca:) Kuidas see oli??? "Lauri oskab mängida küll aga lõpp on kohutav. Kuivab kokku ja siis läheb pasaga" :)

Aga ok nali naljaks. Siit on ainult nüüd ülesse ronida!!!!

MichelsonT
25.06.11, 18:05
Kindlasti oodake Patricku blogi täiendust. Kohati jääb mulje, et mees paneb lauas hullu :)

MichelsonT
25.06.11, 18:31
kuna laudade juures ei viitsi väga passida, siis kirjutan, kuidas toimub kohalik parkimistrahvide määramine. Südalinnas juhtusin peale. kui ala politseivormis mees paigaldab ühe auto esiratta külge mingit metallist lõksu. Vaatasin sama tänava ääres ka teisi autosid ja nägin veel ühte sellist. uurisin autosid lähemalt ja selgus, et mõlemal autol polnud ostetud parkimispiletit. Vot siis.
Madudega puutusime ka kokku. Mingid sellid krabasid meid Medina keskväljakul enda juurde. Käes mingid roomajad. tirisid meid oma päikesevarju juurde, kus olid veel kobrad ja lõgismaod. Asi käis nii, et pandi vägisi mingi madu õlgadele ja siis, et tehke pilti ja filmige ning et see toob teile kõik õnne jna. Kui 2minutit kestnud sessioon lõppes, hakkas totaalne raha väljapressimine. Raigo kaasa oli sellest kõigest tõsiselt hirmunud, sest tegi mõned fotod. Mina andsin kaamera paavole, kellelt pressiti välja 100 kohalikku. Minult nõuti 200, kuna mulle topiti madu õlgadele ja vaatasin mõned sekudid tõtt ka kobraga. Pakkusin vanale 20, aga no ei lase tulema. Lõpuks hakkasin juba närvi minema ja andsin 40 - võta või jäta. no vägisi võttis. Siin on üldse filmimisega nii kuradi keeruline. Kui avalikus kohas, näiteks Medina turuväljakul kaamera välja võtad, on kohe mingid sellid kohal, kes hakkavad maksu nõudma. Kedagi personaalselt ei julgegi filmida. Mõnda kaupmeest näiteks. Midagi head kah, käsin täna hommikul turul shoppamas. Teised eestalsed keerasid sel ajal toas voodis teist külge. Ostsin endale särgi ja lastele ka särke. Kahel korral unustasin seljakoti luku kinni tõmbamata. Ja mõlemal korral kaupmehed osutasid sellele tähelepanu. Üleüldse on turul käimine tõeline närvidemäng. See turg ise on sama suur, kui Annelinn ja ei saa meetritki astuda, kui keegi sind käest tirides oma boksi tõmbab. Lihtsalt tüütu. Hindadega on ka nii, et tuleb mingi 5x küsida, palju asi maksab ja kui kaupmees lõpuks ütleb, siis jääb hing kinni. Näiteks ostsin ühe asja naisele. Alghind oli 350 kohalikku. Tingel-tangel lõpes sellega, et sain asja 175ga. Arvan, et sain ikkagi poolega lüpsi :) Aga olin peas nagunii hinna välja mõelnud ja sain sellega, millega tahtsin.

MichelsonT
25.06.11, 18:38
vaatasin lauad ka üle, meie omad istuvad samasuguste stackide otas. 69/250 left. Rahadeni seega veel 32 pokerdajat.

Elar
25.06.11, 18:42
edu omadele !

MichelsonT
25.06.11, 18:50
Panen siis lõpuks ka ühe käe üles :) Laud foldib buttoni. Button betib ja BB Paavo callib.
Flop: ärtu 5, ruutu 4 ja poti kuningas.
potis umbes 20k
Paavo check. Btn betib 16k, Paavo paavo reraiseb kuskil 35k ja vastane ägiseb ja foldib

MichelsonT
25.06.11, 18:53
jeee!
Coca 160k peal!
esimene käsi: Cocal QQ, vastasel AQ.
Teine cocal AT, vastasel KT. Tõenäoliselt käis ta mõlemal korral all innis. Avarage on 190k, alles 66/250.
PS: Ärge unustage siis TV3 uudised vaadata! Kuna ma kaugel, siis ega täpselt ei tea, kas lugu just täna sisse pannakse. Kui pandi, siis andke märku!!!

hotcocacola
25.06.11, 18:58
Sain duubli ja yhe riismed. Duubel oli qq vs aq. Laua tase on tugev. Enamus vaalu on ammu bustoris. Mul mõlemal käel 2 psyhhi. Mul nyyd 179k. Paavol 185k ja Priidul 205k.

hotcocacola
25.06.11, 19:01
Mängijaid alles 65. Rahasid saab 39, viimane 8900 kohalikku, ehk ca 890€. Esikohale ca 335000 ehk 33000€

hotcocacola
25.06.11, 19:01
Mängijaid alles 65. Rahasid saab 39, viimane 8900 kohalikku, ehk ca 890€. Esikohale ca 335000 ehk 33000€

MichelsonT
25.06.11, 19:04
Õnneks läheb eestlastel hästi. Siiski on ees veel pikk tööpäev, sest mängitakse hoolimata mängijate arvust 11 levelit. praegu alles lõppemas 4s. Seega 8 tundi koos tunnise õhtusöögiga on veel ees! Unetud saavad Eesti aja järgi kaasa elada kella 3.30ni :)

hotcocacola
25.06.11, 19:05
Bb on 13min veel 5000, ja siis 6000. Aga agrod on tagasi hakanud tõmbama, obv rahad tulemas ja BB-sid pole nii palju (preflop mängux läheb). Teada tuntud tõde,et praegu on suht õige aeg käiguvahetuseks... :). Just algas 300€ne sideevent. Btw,siin on ka featured table,väga ilus,suur ja punane, kuid seda pole veel käima pandud...

hotcocacola
25.06.11, 19:05
Bb on 13min veel 5000, ja siis 6000. Aga agrod on tagasi hakanud tõmbama, obv rahad tulemas ja BB-sid pole nii palju (preflop mängux läheb). Teada tuntud tõde,et praegu on suht õige aeg käiguvahetuseks... :). Just algas 300€ne sideevent. Btw,siin on ka featured table,väga ilus,suur ja punane, kuid seda pole veel käima pandud...

tafka31
25.06.11, 19:11
tv3 klipp oli ülihea!!!

MichelsonT
25.06.11, 19:13
coooool!!!!!

Konso
25.06.11, 19:17
Hoian täna öösel teie tegemistel silma peal ja pöidlaid pihus, niiet võimalikult palju infot ootaks tänasest päevast :D. Aga tänud Tarmole juba ette ära.

MichelsonT
25.06.11, 19:20
Paus. Minu kõrval on Patrick ja panen jooksvalt kirja, mida ta räägib: "Minuni folditi sbni, mul on AA, panen kümme kilo. BB raiseb 30 peale, tal stack ainult 70K, panen ai, ta foldib (naerab). Second paari valuebettisin korra ja sain halvema käest calli. viimane käsi oli 80k pot. Mul KQ, callin minraise. Flopp TT9, check callin 11k, turn on K, toob masti ka maha. Checkitakse läbi ja riveris panin 22k ja muckis. Enesetunne on oluliselt parem."

MichelsonT
25.06.11, 19:24
Sain Paavo ka arvuti juurde ja tema muljed: "Mina ei tea, tundub, et agrod on kinni kiilunud. Sain natuke stacki lisa. praegu 150k, coca vasakul käel, tema blindi pole stiilinud, pigem ajab närvi üks calling station, kes callib kõike. Praegu 25BB, tuleb olla valvel."
Hakkas level 15. 64/250. Blinds 3K/6K/1K.

MichelsonT
25.06.11, 19:33
coca lükkas "vargale" BBlt AI vastu. Ja sai tõhusat stackilisa :) Ütles mokaotsast, et A kõrgega.

MichelsonT
25.06.11, 19:45
Laudades mängib ka üks tõeline pokkerimees! Mõtlen, et peaks tal paluma söögipausil t-särk ära võtta. Aga nii palju, kui on näha, siis käsivarred on täis tatoveeritud igasugu kaarte ja maste. Peapeale on tatoveeritud suurelt ärtu kuningas ja ärtu 6!

Murdock
25.06.11, 19:54
Nõiaints w

MichelsonT
25.06.11, 19:59
55/250. Rahadeni veel 18!

KristjanLaas
25.06.11, 20:02
Nõiaints w

Heh, esimene mõte oli sama:)
Samas pea peale "but they were suited" kaardid tatoveerida on ikka klass omaette.
Mina tulevikus ilmselt kui veel purjus peaga tatoveerimissalongi peaks sattuma://

MichelsonT
25.06.11, 20:03
Coca ja Paavo laud löödi lahku. Arvasin, et neil on selle üle heameel, sest Paavo saab nüüd ka stealima hakata, kuid Coca ütles, et just hakkas laud käppa saama. Ega nad mõlemad just rõõmsate nägudega polnud. Patricut nägin ka vilksamisi, kui talle hunnik nuppe ette lükati.

MichelsonT
25.06.11, 20:05
kusjuures see tatoo mees on ülishort. Jälgin teda silmanurgast ja loodetavasti valdab inglise keelt ja saab temaga inteka teha. Kas seda teles ka näidata, tuleb kaaluda. Kui lugeda, mida näiteks õhtulehe kommijad pokkerist arvavad (eilse loo kommentarid), siis ajab see suisa muigama. Ikka see sama jutt, et kuradi hasartmängusõltlased.

MichelsonT
25.06.11, 20:16
Sain tattoo mehega inteka tehtud. Mina inglise keeles küsin, tema prantsuse keeles vastas. Ega ma aru ei saanud, millest rääkis :)
Aga halvad uudised ka...
Paavo out...
Esimene käsi JJ vs AK, K flopis.
Teine käsi oli eriti haige, kui ta shoves TT ja sai calli T9. Flopis vastasel reatõmme ja turn 6 tõi vastasele ka rea. Intervjuu ajal Paavo talitses end, kui kaamera kinni panin, siis oli ta ikka väga närvis ja pildus X-sõnu. Ega midagi. 51/250

MichelsonT
25.06.11, 20:21
Paavo tõmbas kohe minema ka. Seega olen ikka üksi. Jõudsin laua juurde, kui Coca ees polnud nupe. Mõtlesin, et mida f. Õnneks olid nupud keskel ja coca sai turnis saadud mastiga duubli. Vastas AK, A flopis ja K riveris. Cool Coca!!!
48/250 ja kohe hakkab level 17 8k/4k/1k
11 rahadeni.

MichelsonT
25.06.11, 20:25
Patrickul 460K, cocal 260K. Avarage 260K
47/250

hotcocacola
25.06.11, 20:32
Uude lauda. Mul paremal käel short shoves 42k, mul AQo, call. Tal TT. Flopp TXX, samas runnerisse lykati mõnituseks A, A. Mul jäi alles 130.

Paar kätt edasi, sakslane avab COst 18000, ma BB 6000ga, 67 ruutust. Otsustan callida ja commitida end sobiva flopiga. Flop tuleb Kd Qd 2c. Ma chk, ta kiirelt pihuga ca 35k, ma natz tangin ja shoven, ta snap ja näitab As Ks. Turn 9d ja poisid SÕIDAMEEEEEE, yle EV duubel. Kaks steali otsa ja hetkel: 279 000.

Mängijaid alles 46.
Priidul 440k

hotcocacola
25.06.11, 20:32
Uude lauda. Mul paremal käel short shoves 42k, mul AQo, call. Tal TT. Flopp TXX, samas runnerisse lykati mõnituseks A, A. Mul jäi alles 130k.

Paar kätt edasi, sakslane avab COst 18000, ma BB 6000ga, 67 ruutust. Otsustan callida ja commitida end sobiva flopiga. Flop tuleb Kd Qd 2c. Ma chk, ta kiirelt pihuga ca 35k, ma natz tangin ja shoven, ta snap ja näitab As Ks. Turn 9d ja poisid SÕIDAMEEEEEE, yle EV duubel. Kaks steali otsa ja hetkel: 279 000.

Mängijaid alles 46.
Priidul 440k

Tigrano
25.06.11, 20:37
Hea töö poisid, andke minna ;)

MichelsonT
25.06.11, 20:45
Btn raiseb. Patrick oli vist SB ja kütab 40k reraise. Flop risti 9, poti 5 ja ruutu 10. Patrick lükkas flopil nuppe vist 45K. Vastane sisuliselt insta callib. turn ärtu J. Patrick veidi mõtleb ja shoveb. Vastane keerutab nuppe ja foldis. Patrick viskab lehed lauale: A8. Ehk turnil reatõmme. Vastane koputab lauale ja ütleb Patricule, et "you are good player!"
44/250 ehk 7 rahani
Patricul 550k, cocal 240k, avarage 284k
Paavo tagasi saalis
tegin laudadele tiiru peale. Umbes 4 shorti on alles, kel väiksem stack kui 100k.
patrick uuris, et kas nüüd tuleb söögipaus. Ütlesin, et kaks levelit veel, oli selle peale pettunud. Aga hea on see, et tal on söögiisu tulnud, järelikult enesetunne hea. Minul kolmas paastupäev.

MichelsonT
25.06.11, 21:06
Patricul on kaasas raamat Herman Sergo "Randröövel" Ütles, et pole täna seda lahti teinud. Märkis, et pole pärast A8st ühtki kätt mänginud.

MichelsonT
25.06.11, 21:13
Patricu laud. Patrick avab ja gigastack sb callib. Flop on numbrid (kaks mastikaarti). Check-check. Turn toob lauale kolmada mastikaardi. Sb bet 25k, Pat foldib. SB näitab 33, flopis oli ka 3.
Patricu laud. Maas on miski 8TJ6. BB shoveb umbes 200k, patrick vangutab pead ja foldis. Tal ülekaardid ja kahte otsa reatõmme. Foldib ka teine mees. BB viskab lahtiselt kaardid lauale - 86. Laud plaksutab. Võidumees tõuseb lauast ja ainult ohkab ja kõnnib korraks saalist välja.

Konso
25.06.11, 21:24
Kahju Paavost, palju BB on?

MichelsonT
25.06.11, 21:32
break 10 minutit. Siis hakkab level 18. 12k/6k/1k, 42/250
Coca on 150k peal. Patrick, pakun, et 500k peal. avarage 300k

MichelsonT
25.06.11, 21:51
coca u 130K peal. 5 rahadeni.

g00000se
25.06.11, 22:04
Davai fishid, tooge rahad koju!

MichelsonT
25.06.11, 22:06
patrick 330k, coca 130k, kaks meest rahadeni

MichelsonT
25.06.11, 22:30
jeeee! Priit riverdas. Priit avas pre, button shoveb, priit insta callib.
Priit avab AK, vastasel JJ. maha tuleb 3, T, 2, 9 ja river magus K!
Its bubble time!
Cocal täpselt 100k, avarage 328k

KristjanLaas
25.06.11, 22:35
flip kestab 5 kaarti:), gl.

MichelsonT
25.06.11, 22:36
mull lõhkes. KJ shoves, A9 callis. Board tühi ja river tagatipuks A. Its money time!

Juhhei
25.06.11, 22:38
Õnne nüüd edasiminekuks !!!!!!

Konso
25.06.11, 22:41
GL meie meestele!

armand0
25.06.11, 23:00
On uudiseid ?

Ja palju avg stack on ?

MichelsonT
25.06.11, 23:16
söögipaus, gigahea oli kahepäevase vahega süüa! Sai veel punast veini ka kõrvale. Avarage peaks olema kuskil 350K, cocal vist alla 100K. Paavol on põhjust kaasa elada, sest saab Patricult 5% ja Cocalt 3% :)

taipupole
25.06.11, 23:38
söögipaus, gigahea oli kahepäevase vahega süüa! Sai veel punast veini ka kõrvale. Avarage peaks olema kuskil 350K, cocal vist alla 100K. Paavol on põhjust kaasa elada, sest saab Patricult 5% ja Cocalt 3% :)

paavo on miskine pimp daddy vää?

yolpa
25.06.11, 23:51
söögipaus, gigahea oli kahepäevase vahega süüa! Sai veel punast veini ka kõrvale. Avarage peaks olema kuskil 350K, cocal vist alla 100K. Paavol on põhjust kaasa elada, sest saab Patricult 5% ja Cocalt 3% :)

liigne cocaga koos olemine annab kohe tunda.

KristjanLaas
26.06.11, 00:05
rofl

MichelsonT
26.06.11, 00:15
Patrick hävib julmalt. miski 100K, viidi uude lauda coca vasakule käele. Cocal ka 100k ja otsivad võimalust shovemiseks
ühte uskumatut kätt nägin coca lauas. üks raiseb, teine ai, kolmas ai ja algne raiseja ai. Avatakse AA, KK, QQ, short on QQ, KK ja AA on gigastackid. Flopis Q, turn K ja river blank. K võidab ja ette lükatakse kuskil 1,2miljoniline pank!

MichelsonT
26.06.11, 00:30
eksisin priidu stacki osas. Tal ikka kuskil 200k, Priit toodi Coca paremale käele. Actionit on nii palju, et olen kaameraga pidevalt laua juures. Coca mitu korda käinud ai ja korra oli allinnis ka koos Priiduga. Priit kaotas. Aga coca on võimas. 80k pealt tõusnud 345K peale.

MichelsonT
26.06.11, 00:32
coca kaotas 130K. Coca AQ, vastas KK.

MichelsonT
26.06.11, 00:39
Viimane post. see, kes enne võitis gigapoti, avab 22k, Coca callib, Priit ai, gigastack callib, coca ai. ja kolmene ai. Giga avab AA, Coca QQ ja priit QK. Laud ei muuda midagi. Kõik.

Spewmonkey
26.06.11, 00:46
Palju €?

Tigrano
26.06.11, 00:50
Kuidagi kehvasti kukkus lõpp välja.

Marek K.
26.06.11, 01:18
üsna rõve setup lõpus ikka, gg.

hotcocacola
26.06.11, 01:19
eure tuli tegelt vähe, mina sain ca 800€, priit 1000€.
suurtest rahadest jäime seekord välja.

järgmine turna on juba 2-3juuli @pärnus, peale mida augusti alguses ept tln main event.

aga tõenäoliselt nurume pajumaalt oktoobri lõpus dublinis toimuva irish winter festivali 1000€ main evendi välja nö preemiaks :D:D

tuju on hea, nalja sai lõpuks sitaks :D, nüüd nottima

tänud kaasaelajatele, loodetavasti oli lõbus.
esmaspäeva hommikul stardib easyjet londonisse ja sealt juba air balticuga tlnasse.


btw, viimane käsi, mu plaan läks ideaalselt täide, ehk järgi callida stackleaderi raise. Olin suht kindel, et tagant tuleb shove vms, sest laud kubsises "sygelejatest". Sain shove, calli ja ise shoveda...kahjuks cooleri otsa :==)
samas, järjekordne cash...mmm

hotcocacola
26.06.11, 01:27
http://www.einnews.com/pr-news/459681-paddypowerpoker-com-announces-full-irish-winter-festival-2011-schedule

KraindOnMaind
26.06.11, 01:32
mincash prode foorum võiks olla ka

dnbom
26.06.11, 03:47
lõpp oli mis oli aga huvitav oli jälgida ,gl edasiseks :)

Paju99
26.06.11, 09:22
TV3 kolmas videopäevik: http://www.tv3play.ee/play/249638/?autostart=true

your_naked_mom
26.06.11, 09:35
kuld

TaistoJ
26.06.11, 11:18
"Kohalikud regularid lähevad meie pärast kaklema" hahah :D

LOL, rusikaga ei lööda, aga telliskiviga- no problemo.

VisaHing
26.06.11, 12:32
irw nagu naised lasid. lmaooooooooooooo.

Poke
26.06.11, 13:18
tore ülevaade :) hea, et mincashgi tuli tbh:)

MichelsonT
26.06.11, 14:20
kui kõik hästi läheb ja suudan gigaaeglase neti teel jupi kaupa videofailid ära saata, siis peaks õhtul olema TV3 uudistes eilse turniiripäeva kokkuvõte.

Carl
26.06.11, 15:24
"Kohalikud regularid lähevad meie pärast kaklema" hahah :D

LOL, rusikaga ei lööda, aga telliskiviga- no problemo.

x2

ranka
26.06.11, 15:38
eure tuli tegelt vähe, mina sain ca 800€, priit 1000€.
suurtest rahadest jäime seekord välja.

järgmine turna on juba 2-3juuli @pärnus, peale mida augusti alguses ept tln main event.

aga tõenäoliselt nurume pajumaalt oktoobri lõpus dublinis toimuva irish winter festivali 1000€ main evendi välja nö preemiaks :D:D

tuju on hea, nalja sai lõpuks sitaks :D, nüüd nottima

tänud kaasaelajatele, loodetavasti oli lõbus.
esmaspäeva hommikul stardib easyjet londonisse ja sealt juba air balticuga tlnasse.


btw, viimane käsi, mu plaan läks ideaalselt täide, ehk järgi callida stackleaderi raise. Olin suht kindel, et tagant tuleb shove vms, sest laud kubsises "sygelejatest". Sain shove, calli ja ise shoveda...kahjuks cooleri otsa :==)
samas, järjekordne cash...mmm


Hea töö turkal aga avalikult ma eriti ei räägiks oma "businesplaanide kööginurgast". nurume pajumaalt preemiaks, lol. Pajumaa asemel ma saadaks sellise jutu eest teid karistuseks siberisse freerolli mängima, kus esikoht saab karunahkse kasuka. Kulub siberis talvisel ajal marjaks ära.

Rigged
26.06.11, 16:27
Põnev lugemine, kahju et nii lõppes, aga pigem mincash kui mitte midagi. ;)

KraindOnMaind
27.06.11, 20:56
Hea töö turkal aga avalikult ma eriti ei räägiks oma "businesplaanide kööginurgast". nurume pajumaalt preemiaks, lol. Pajumaa asemel ma saadaks sellise jutu eest teid karistuseks siberisse freerolli mängima, kus esikoht saab karunahkse kasuka. Kulub siberis talvisel ajal marjaks ära.

haha pole ammu nii naerda saanud

Cash87
27.06.11, 22:28
Kahju on sellest, et coca nüüd WSOP-le osalema ei sõida.

fyte
28.06.11, 01:01
Kahju on sellest, et coca nüüd WSOP-le osalema ei sõida.
Rahahunnikuid ju niigi jalaga segada - milleks sinna ikka sõita.

ESTPatrick
28.06.11, 02:13
10bb pokker ikkagi lõpus juba ja seal vahtida pole mõtet kui rahatõusud suhtelised väiksed ja anted söövad.