PDA

View Full Version : Poker office



RudiTurbo
20.10.08, 03:02
Et siis, kas rankal on kogemust Poker Officega, ise sain selle Full tiltis Nati FTP'si kogudes ja selle aasta lõpuni on license. Ei kasutanud seda üldiselt tükk aega, kuna üxkord kui proovisin 4 tableda ka sellega, siis tõmbas arvutil suht hinge kinni, aga kui nüüd neid ranka graafikuid ja asju siin jälgisin, siis tekkis ilge isu statistika järgi kah, kuna 8 aastasest peale teinud statistikat oma mudelautode võistluste kohta jne ;D
Poker office siis muidu joonistab ka ilusad graafikud valmis ja krdi mõnus on neid graafikuid jälgida kasvamas , praegu 2 päeva, kena +264$ kasvu NL50's :D
Aga kuna aasta lõpus tuleb vist osta uus litsents, siis kui oled ka poker office uurinud, et ega mul midagi seal puudu pole võrreldes Hold'em manageriga? Mingid kasulikud statid. Table overlay stats tundub vist küll Hold'em manageri nati võimsam kui videoid olen vaadanud Sul.
Hinnad on vist suht samasse kanti, kui seal Hold'em manageris midagi väga imelist rohkem pole, siis hetkel hakkan küll juba Poker Office kasutamisega ära harjuma. table overlay tuleb ikka ka kasux, täna oli mitmes lauas 70% flopinägemisega mehed, muidu vist polex tähele pannud, aga tänu sellele tegin ühe mehe nii ilusti tühjax , kui vaatasin tema Flopinägemis % ja flop - turn % , mis olid kuskil 80% juures :D AQ'ga ei hakanud selle mehe raha teistele jätma ning riveris savilt all ini top pairiga ja tüüp kinkiski oma raha mulle ;D

Ning veel lisaks küsin, mis peaks olema selline kena number BB/100 handsi lahtris ? :)

Endal hetkel 17.35 , pärast 1524 kätt salvestamist.

Tigrano
20.10.08, 09:11
Minul on ka Poker Office olnud, viskasin selle softi kohe nurka kuna 9+ lauas korraga mängides ei olnud võimalik seda programmi lihtsalt kasutada. Samuti tõmbas softi hingest kinni ning võimatu oli normaalselt mängida. Kinlasti on uus versioon parem, kui vana aga osta ei julgeks. Kindlasti, kui ostmiseks läheb valiksin Holdem Manageri või Poker Trackeri 3 vahel, siis on kindel, et kõik toimib ja saab palju tagasisidet kuidas neid kasutada ja seadistada.

See bb/100 kohta ei näita küll midagi, sest ka halval mängijal võib short therm hea õnne korral bb/100 plussis kõvasti olla.

ranka
20.10.08, 10:12
osta kindlasti HEM või PT3 poker-óffice asemel.

Ja mida VAREM SA SEDA TEED, SEDA PAREM! Sest kunagi kasutasin ka Poker Officet 7 kuud jutti, selle aja sees kogunes 50,000 kätt ja pärast käsi Poker Officest - Trackerisse saada oli väga raske, keeruline ja aeganõudev protsess (sisuliselt pidid käed käsitsi välja võtma PO-st, notepadis editima IGA viimset, kui ühte lätt [õnneks on replace funktsioon notepadis]) ja siis sisse importima. Kulus 1 pikk, 10-ne tunnine päev käte ümbertõsmiseks.

RudiTurbo
21.10.08, 21:57
Teen siis nii, et kui homme Weekend Rankingu freeroll SNG kinni panen või teisex tulen, siis ostan ära ;D

ranka
21.10.08, 22:04
:)

Edu turniiril, hoian pöialt.

ja kindlasti anna teada, kuidas läks.

Keiss
21.10.08, 22:23
osta kindlasti HEM või PT3 poker-óffice asemel.



Kumba soovitad? Ühe pean lähiajal ostma.

ranka
21.10.08, 22:29
HEM siis, kuna HEM on rohkem arenenud ja ka hetkeline arengu tegevus on minu arvates tal kiirem ning kasutajasõbralikum.

RudiTurbo
22.10.08, 19:07
no blää küll.
Foldisin terve hunniku top paire ja mõned kesmise kickeriga A'd enne floppi, aga lõpux ikka tuli lõks millest ei pääsenud.
Oli vaja A9'ga limpida ja turnix kaks paari saada, kui flopis oli vastas juba Set of jacks. Right on the bubble, 6th.

RudiTurbo
22.10.08, 20:41
Aga tõmbasin hold'em manageri ära, 15 päeva saab niisama proovida , küll sellex ajax raha kokku saab :D

Kuid , mida ma seal sättima pean, et HUD tööle hakkaks, hetkel katsetasin, Trios nagu HUD'i ei tekkinud.
Hunniku Pokerstarsi käsi importis kohe automaatselt ja sai seal igast statse uurida, jube palju infot ikka küll :)
Hetkel muidu ei viitsi jamada, terve päeva siuke uni olnud, et lähen magama ära, homme siis võix asja tööle saada :)

ranka
22.10.08, 20:47
Vaata seda ehk aitab:

http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,120.0.html

RudiTurbo
23.10.08, 13:46
Sain tööle

Kasutatavuse poolest üldiselt vanaemale soovitax Poker officet :D Sest selle saab tööle pmst automaatselt.
HEM'iga vaja ikka igast trikke teha ja nüüd on vaja leiutada välja kõik statistilised numbrid, mida mul vaja on :)

ranka
23.10.08, 17:25
HEM'i ainukeseks miinuseks ongi tema keerukus. Ja see keerukus tuleb sellest, et selle programmiga saad filtreerida absoluutselt kõike.

broadcast
23.10.08, 17:46
Aga noh, algaja ei peagi kohe esimese korraga seal absoluutselt kõike teadma. Piisab kõige tähtsamatest näitajatest, ning kui need korras siis minna step-by-step sügavamale.

ranka
23.10.08, 17:53
Nii on.

ranka
24.10.08, 15:52
Sorry poisid, et Teie kommentaarid ära kustutasin aga läks liialt offtopicuks ära. Ei leidnud üles, kuidas originaal kommentaare muuta, seega lihtsalt tegin "ühise posti", mille leiab Offtopic Teema alt ja Teie konkreetne jutt on siin: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,57.msg2090.html#msg2090

Veelkord vabandused.

RudiTurbo
26.10.08, 23:44
Tahax sellist asja teada, et kas Sul kunagi mõni käsi kaduma on läinud Hold'em manageris?

Mängisin just väga pika sessi trios, kuna ei saanud tulema, sest graafik vahetpidamata kerkis ja kerkis ning settide hittimine polnud minu jaox täna 7 ühele :D
Setid siin, setid seal, setid iga nurga peal :)

Aga oli selline värk, et KK'ga flopist top set ja oli selline suure poti mängimine, võtsime mõlemad aega jne, turnis võtsin maha 60 dollarise poti väixe betiga , kuid Hold'em manageris see käsi nagu jäi vahelt ära. Graafik püsis samas kohas edasi pärast seda kätt ning sessiooni kasumi näitaski HEM siis 30 dollarit väixemana kui tegelikult oli lõpux.

On Sul endal olnud käte kadu või trial versioonis üle 50 dollarisi potte ei loeta lol ?

Igatahes tuli tänase 4 tunniga üle 200 dollari ning ostan siis kindlasti HEM'i Pro versiooni ära :)

EDIT: Sessi pikkus oli täpipealt 1000 kätt ! :)

ranka
27.10.08, 00:14
Ei ole ühtegi kätt kaduma läinud, kui ise pole midagi ära tsuksinud (poole käe pealt lauast lahkunud, arvuti restartinud jne).

Kui kardad, et käsi kadunud, siis restarti HEM ja importi manuaalselt pokkeritoa käed sisse.

EDIT: Õnnitlused hea päeva puhul! :)

Keiss
27.10.08, 04:35
Mis levelil mängisid? Täna oli tõesti ülilõbus. 55€ kasum :)

RudiTurbo
28.10.08, 00:36
NL50 mängin Trios alati :)

Otsustasin täna HEMi ostu tähistamisex ühe tourney üle pika aja teha ja siin on tulemus http://www.hot.ee/rudi1/Pael.JPG

1 rebuy siis , et algul kohe double stackiga alustada ja add on ka hiljem.

Tuli siis elu pikim run, 5h tourneys vastu pidada ja lõppema pidi see siis ikka suht valusalt.
Otsustasin, et olin juba liiga short stack ja olin just niigi foldinud mitu head kätt ning otsustasin lõpux AJ'iga lükata all ini üle raise ja vastas 77.
Flopist J, nigu jõudsin sõbrale msnis HOLD öelda, lendas turni 7 ja riverisse norimiseks veel J.
siis kadusin pmst Big blindi suuruse stacki peale ja esimese võimalusega kohe 59o all ini, flopis tuli juba open ended ja mingi high cardidega pushis ülejäänud välja, 14 outi siis tema vastu, aga ex mu luck runis juba tourney alguses tühjax suurte paaride näol.

So close, yet so far >:(