PDA

View Full Version : Steigin 50-100NL 6m/HU, kuni 22$/€ MTT/STT ning kuni 55$/€ HU SNG mängijaid.



Mr_Kenny
26.06.11, 22:20
Tere,

Otsin häid mängijaid pikemaajalisteks diilideks (2 kuud+). Mängijad peavad olema suutelised andma normaalset volüümi, vähemalt 20k kätt cashis või 1k SNG-d kuu jooksul (erandiks on HU cash). Steigin nii itaalia underground tubadesse kus mängud softid ja soft sitt kui mujale (Stars, 888.com jne).
Need kes on huvitatud peavad tõestama, et nad on võitvad mängijad saates graafikud või vaatame mikogos koos HEMi/PT3 databaasi üle. Soovitud limiidis pead olema võitev mängija ning sampled peavad olema 30k cashis ja 1k SNG-des.
Kõigiga kes vastavad tingimustele tehakse ka kirjalik leping kasutades digiallkirja s.t. teil peab olema ID kaardi lugeja.
Kui ma teie saadetud PM-ile paari päeva jooksul ei vasta siis te pole sobilik mängija.

Saatke palun PM järgneva infoga:

1) Miks otsid steiki.
2) Sinu pokkeri ajalugu paari sõnaga.
3) Screenshotid HEMi/PT3/PTRist (kasutage imagehostimis saite ja saatke lingid palun)
4) Kui suurt volüümi suudad näidata.
5) Mis limiiti/mängu tahad mängida.
6) Pokkerisaitide SN-id ja igasugu foorumite SN-id (2+2 DC jne).
7) Soovitajad, kui pole siis kirjuta, et pole.

Vist sai kõik.
Ahjaa kirjutage siia teemasse, kui olete PM saatnud!

kjmrc
27.06.11, 12:23
Sent.

MrT2inem
27.06.11, 15:50
PM!

Mr_Kenny
27.06.11, 17:11
Mõlemale PM vastatud.

raivos
27.06.11, 18:19
pm sent

Mr_Kenny
28.06.11, 01:30
bump

bi0hazard
28.06.11, 02:04
PM sent.

inward
28.06.11, 02:14
Arvestades, et ühe nl30/50 stake suurus on võrdlemisi suur. Panen uuele kasutajale(stakijale) südamele, et kindlasti olla väga põhjalik ja uurida/puurida kõvasti kellele stake anda. Ja üldse kasutada kõiki abinõusid, vältimaks scammerite õnnestumist(id lepingud, isiku tõestused jne). Aga muidu edu stakijale ja mängijatele, kes valituks osutuvad.

muruntau
28.06.11, 02:49
+1, stakeja peaks kindlasti arvesse võtma, et tublisti üle 50% viimase aja stakemistest on lõppenud kas skämmi või feilamisega. Stake pakkumine pole kindlasti iisi riskivaba tulu. Seda enam, kui staked kuni paarisaja postiga inimesi, keda siin teemas on enamus. Loe kindlasti stakemise teemast varasemaid juhtumeid!

Btw, paljudele stake anda kavatsed ja mis eesmärkidel üldse staked? (ise pole huvitatud obv)

KristjanLaas
28.06.11, 09:50
Lihtsalt mainin, et raivos on kõige haigem degen maailmas, aga biidib mängu paremini kui ükskõik kes steigi soovijatest suure tõenäosusega ja kui temaga digiallkirjad ja lepigud teed, siis soovitan teda absoluutselt.

Mr_Kenny
28.06.11, 20:00
pm sent

Vastatud

Mr_Kenny
28.06.11, 20:01
PM sent.

Ja vastatud.

Mr_Kenny
28.06.11, 20:04
Arvestades, et ühe nl30/50 stake suurus on võrdlemisi suur. Panen uuele kasutajale(stakijale) südamele, et kindlasti olla väga põhjalik ja uurida/puurida kõvasti kellele stake anda. Ja üldse kasutada kõiki abinõusid, vältimaks scammerite õnnestumist(id lepingud, isiku tõestused jne). Aga muidu edu stakijale ja mängijatele, kes valituks osutuvad.

Aitäh muretsemast, loomulikult teen enne väikse taustauuringu :)

Mr_Kenny
28.06.11, 20:05
Lihtsalt mainin, et raivos on kõige haigem degen maailmas, aga biidib mängu paremini kui ükskõik kes steigi soovijatest suure tõenäosusega ja kui temaga digiallkirjad ja lepigud teed, siis soovitan teda absoluutselt.

Tänud, võtan arvesse seda :)

Mr_Kenny
30.06.11, 15:01
bump! :)

KristjanLaas
30.06.11, 15:07
Steikimine võiks nüüd viimase aja sündmusi arvestades päris kasulikuks tegevuseks saada, ehk on nii mõnigi ftps omale nime teinud reg, kes nüüd hädas võib olla.
gl.

Mr_Kenny
02.07.11, 20:12
Bump, ikka steigin :)

Mr_Kenny
12.07.11, 21:47
Bump!

Mr_Kenny
13.07.11, 11:00
Vastan õhtupoole PMidele.

Mr_Kenny
13.07.11, 20:34
Vastan õhtupoole PMidele.

Sorry poisid&tüdrukud, selle kuu lõpuni enam ei steigi. Hetkel 4 steigitavat vaatan kuidas neil läheb. Kui hästi jagan järgmise kuu alguses uuesti.

BARBACOA
24.07.11, 00:11
PM

KristjanLaas
24.07.11, 00:12
haha surprise surprise:D

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8467-Mis-olukordades-teete-riveril-timebank-alline-raisi-peale-k%C3%B5rgemates-limiitides.?p=354922&viewfull=1#post354922

BARBACOA
24.07.11, 00:16
Do you think u are clever, pointing out obvios:)

emmimees
24.07.11, 00:28
gigaroffel või kuidas seda ütlema peab :D

Codecci
24.07.11, 00:36
Lol, see kasutaja lambist mulle ka PM-i saatnud, et ma väidetavalt pakun stake :D

_BARBACOA_
24.07.11, 00:42
Tõsi, mis tõsi. Olen eksinud rämedalt reeglite vastu.

Poke
24.07.11, 01:42
and banned for good! D:

BARBAC0A
24.07.11, 02:00
Im back, 2 coolers in row cant stop me.

vonkartoffel
24.07.11, 02:08
Palju stakei tahad, saada PM.

Carl
24.07.11, 03:31
Staken Olympsi daily final freerollile, PMi mulle Barba.

Mr_Kenny
01.08.11, 13:47
BUMP!!

Editisin 1st posti.

Supsti
01.08.11, 15:01
saatsin pmi

DreadHead
01.08.11, 20:08
saatsin ka PMi

lenC
01.08.11, 20:40
saatsin ka PMi
See kasutaja tegi hiljuti staketeema, mis teatud põhjustel jäi avamata.

Mr_Kenny
01.08.11, 20:58
See kasutaja tegi hiljuti staketeema, mis teatud põhjustel jäi avamata.

PM põhjused kui viitsid, tänud!

DreadHead
01.08.11, 21:03
ma mainisin ka oma ajalugu talle PMis. Aga kõik pokkeriga seotud probleemid mis kunagi olnud on hetkeseisuga ammu lahendatud...

lenC
01.08.11, 21:06
Eks te ise ajage oma asju, PM-ide sisu ma ilmselgelt ei näe, nii et tundsin kohustust ära mainida see ajalugu.

adam_q
02.08.11, 12:36
Kenny, said lepingudrafti paika?

Mr_Kenny
02.08.11, 18:17
Miskise sain jah. See pole päris steigileping tho, aga arvan et ajab asja ära. Võin saata sulle ülevaatamiseks kui viitsid. :)

mikk2468
02.08.11, 19:13
Mis liimitidel muidu ise mängid?

Codecci
02.08.11, 22:36
Crosspostin PokerNewsist, sest sinna postitas DreadHead natuke moonutatud tõde, ehk siin on PM-idel sama sisu:


PS! Kunagi olid mul pokkerist tingituna teatud probleemid. Olen teinud asju mida kahetsen, aga ammu kõik probleemid lahendatud, aastast 2008 juba.
EI vasta tõele. 2010 septembris või oktoobris küsis DreadHead MSN-is, et kas saan talle PokerStarsi raha müüa, et kannan talle 300EEK väärtuses dollareid Starsi ja tema mulle panka, aga tal ei olnud kohe võimalik kanda. Kuna inimene oli kuu tagasi hittinud üle poole miljoni krooni väärtuses raha turniiridelt, olin temaga palju varem rahavahetusi teinud (tho olin alati enne oodanud kui raha mul kohal) ja kuu varem temaga koos Lätis mängimas käinud olin lõpuks nõus. Long story short, selle 300.-/€20 sain kätte alles ~ poole aasta pärast, kuigi käisin pidevalt talle Facebookis pinda, postitasin seinale jne + mis kõige hullem, inimene esimesed kuud lihtsalt tuimalt ignoreeris mind või andis katteta lubadusi, lõpuks siiski vastas mulle, et lihtsalt pole võimalik kuskilt seda raha saada ja maksab esimesel võimalusel (mis on ka imo äärmiselt vastutustundetu; €20 võlgu olles kasvõi otsid linnavahelt vanarauda, viid taara ära vms kui oled inimene kes võlga austab).

Inimesena väga muhe kuju, aga rahaasjades ei usaldaks teda 1 eurogagi.

DreadHead
02.08.11, 22:47
Pean kahetsusega tõdema et oli küll selline piinlik vahejuhtum, aga see oli siiski lihtsalt võetud laen, mille maksmisega ma lootusetult hiljaks jäin. Rohkem sellist paska pole olnud. Võlgu olen küll võtnud inimestelt, aga alati ka ära maksnud. Smile Ma ei tea kuidas mul see meelest läks. Tõsiselt vabandan. Steigiraames mängimine on õnneks midagi muud ja siin nagu ei saa tekkida ka sellist mõtet et laseks üle vms...kuna mikrode biitimine ei tohiks mingi ulmemajandus olla.Mõistlikum ju teha kasum, maksta heatahtlikele investoritele raha ja kasum tagasi ja ise ka sealt tükk saada - nime mitte määrida - ja teinekord kui vaja uuesti diile teha. Aga hea et selle ära mainisid.

Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5698/#post-154362

VisaHing
02.08.11, 23:06
Kui tahad vastata siis vasta, kui ei siis ära vasta. ( sorry, et su rahakotti piilun )

Mis juhtus võidetud poole milliga ??

DreadHead
02.08.11, 23:19
Kui tahad vastata siis vasta, kui ei siis ära vasta. ( sorry, et su rahakotti piilun )

Mis juhtus võidetud poole milliga ??

Kui bk management on 0, siis pole vahet kui kui hästi või halvasti sa mängid. Paratamatult tuleb bustoland mingihetk. Sellepärast on steigiraames mängimine mulle suhteliselt ainuke variant kuna ei saa kõrgemalt mängida kui ettenähtud.

Ja oioi kui lihtne on paari kuuga pool milli sirgeks lüüa.

sorm
02.08.11, 23:38
Kui bk management on 0, siis pole vahet kui kui hästi või halvasti sa mängid. Paratamatult tuleb bustoland mingihetk. Sellepärast on steigiraames mängimine mulle suhteliselt ainuke variant kuna ei saa kõrgemalt mängida kui ettenähtud.

Ja oioi kui lihtne on paari kuuga pool milli sirgeks lüüa.

Tunnen DreadHeadi väga hästi!

Palun vasta sellele küsimusele, et kuidas sa veenad stakeijat, et sa diili raames bankrollimanagmentiga tegeled? Miks ta peaks uskuma, et sa tema rahadega ei lähe kuhugi gamblima?

DreadHead
02.08.11, 23:41
Enda rahadega on see väga lihtne kuna mingit vastutust ju ei ole, aga kui on paika pandud teatud reeglid millest tuleb kinni pidada, siis ma ei hakka kusagil lambist gamblima. Kõige halvem on see tunne, kui sa ise sisimas tead et teed kõik reeglite järgi, aga inimesed ei usu sind. Samas, kes seda neile ette saaks heita et ei usu? Põhjust ju on skeptiline olla...

harryahven
03.08.11, 02:31
Steigiraames mängimine on õnneks midagi muud ja siin nagu ei saa tekkida ka sellist mõtet et laseks üle vms.

seda jah pole veel õnneks siin foorumis juhtunud ja wtf paari kuuga pool milli peeneks lasta, hatin´ moneyzzz??? pole küll minu asi arutada ja vb oled muutunud, aga tundub päris riski bisness

nikitheone
03.08.11, 07:37
just sayin - dreadhead on üks mu parimaid sõpru, aga rahaasjades mina teda ei usalda. pokkerit biidib hästi.

vonkartoffel
03.08.11, 10:09
just sayin - dreadhead on üks mu parimaid sõpru, aga rahaasjades mina teda ei usalda. pokkerit biidib hästi.
See on tegelt üks tähtsamaid asju pokkeris.

Dreadheadi jutust on ikka väga selgelt aru saada et inimene on samasugune nagu varem. Isegi kui probleemid on juba lahendatud otsitakse valedega vabandusi.

Ma ei tea kuidas mul see meelest läks. Tõsiselt vabandan.
Aga vahet pole, seda mängijat siin arvatavasti ei staketa.

DreadHead
03.08.11, 10:25
Arvatavasti mitte jah, aga soov ennast tõestada oleks suur. Mismoodi ma valedega vabandusi otsin? Ma nii naiivne tõesti pole, et teeksin staketeema lootuses et codecci midagi ei maini.

kjmrc
03.08.11, 10:32
Arvatavasti mitte jah, aga soov ennast tõestada oleks suur. Mismoodi ma valedega vabandusi otsin? Ma nii naiivne tõesti pole, et teeksin staketeema lootuses et codecci midagi ei maini.

Lihtsalt väga raske on inimest stakeda, kui tal on minevikust halb plekk külge jäänud. Isegi kui Sul on kõige ilusamad soovid seekord.. Ja kui sõber ka ütleb, et teda rahaasjades ei usaldaks.

nikitheone
03.08.11, 11:00
rõhutan, et pokkerit ta mängib hästi (tulemused räägivad enda eest). soovitan teha lepingu ja siit võib kukkuda kena $$$

yolpa
03.08.11, 11:01
rõhutan, et pokkerit ta mängib hästi (tulemused räägivad enda eest). soovitan teha lepingu ja siit võib kukkuda kena $$$

siin tekib küsimus, et kas peavalu<$$$?

reggie
03.08.11, 12:17
Juhin tähelepanu, et nii mõnigi varasemalt probleemidega kimbus olnud isik on siit foorumist stake saanud. Võimalik on ju, et investor kannab hommikul päeva jagu raha üle ja kui on hea algus siis rohkem polegi vaja. Küsisin ise kunagi cashi jaoks raha 400 taala aga kandsin suht kohe 250 tagasi kuna sain mängu jooksma. DreadHead peab lihtsalt kaine olema ja mitte 1000 latti jooksuga ruleti lauale panema ehk siis näpunäiteid kuidas kiiresti raha kaotada.
Stake on oma olemuselt riskiäri ja leping kui selline on pseudotagatis, mul on sahtlis 20k eeki leping millega võib p***et pühkida kuna sellest torust ei saa mitte kui midagi kätte ja üleüldse oleks ma nimekirjas heal juhul esimese 100 hulgas aga see selleks.
Hetkel on paraku nii, et turul on palju ftp ohvreid, kellel on laitmatu maine ja skill samuti olemas ehk siis neid, kellele raha anda peaks jaguma. Sinu kasuks räägib see, et sa oled võimeline oma retardagrodonkstiilis võitma suuri mttsid.
Mitte, et ma soovitaks aga teatud tingimustel võib see diil olla üliedukas ehk mina isiklikult riskiks kui oleks.(ei mul pole ).

emmimees
06.08.11, 10:40
aga kui on paika pandud teatud reeglid millest tuleb kinni pidada, siis ma ei hakka kusagil lambist gamblima.

Aga kuidas on lood tilt managementiga? :P
Obv ei lähe keegi tühja koha pealt NL1k gamblima, sellele tavaliselt eelneb midagi..

nikitheone
20.08.11, 12:04
dreadheadi kohta: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5698/#readable infoks.

Tigrano
20.08.11, 13:26
Nii ta läheb, inimesed ei muutu üleöö nagu öeldud. Eks olin vist üks esimesi kelle ta mingi 5 aastat tagasi üle lasi ja lõpuks suurema hiti ajal tagasi maksis.

privador
20.08.11, 16:32
Ma soovitaks küll inimestel pigem tööle minna ja see gamblimiselu seljataha jätta.
Kui inimene ei suuda enda raha hallata siis ei suuda ta ka seda võõra oma.
Olles ise selliste inimestega kokkupuutunud mõistan gambleri psühholoogiat.
Ma arvan, et alguses on nad isegi siirad, et alustada uuelt lehelt.
Aga kõik ajas muutub-isegi kui tuleb nn hot run siis tabab teine pool-eufooria
Ja 500k pole mingi probleem maha käristada-naised,shoppamine, uued sõbrad,reisimine, vähesel määral gamblimine jnel


Teiseks mina ei teeks graafikute järgi üldse mingeid järeldusi. Üks asi oli võita 2008 teine asi 2011
Mul on shrkc suht ilus pos graafik, aga ma kyll ei usu enam et ma 12 turbosi enam beadin

Steikijad ja steikitavad juba hindavad juba nn oma-teise mänguoskuses kõvasti üle.

Howie Diddot
24.08.11, 15:50
Võtsin ühendust sinuga.

adam_q
25.08.11, 17:26
irw @ howie

vass
19.09.11, 18:01
sent

ninasarvik11
19.09.11, 20:30
saatsin ka PM