PDA

View Full Version : HE NL400 RUSH: KK positsioonis madalal tõmbesel laual deep



low-flow
28.06.11, 03:11
Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: $843.70 27/16, fold to 3bet 1/3, käsi ainult 49 seega väga palju järeldusi statide kohta teha ei saa. Mingisuguseid konkreetseid reade pole.
MP2: $407.00
CO: $535.00
Hero (BTN): $613.50
SB: $160.00
BB: $514.80
UTG: $585.10
UTG+1: $441.30
UTG+2: $518.90

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with K :diamond: K :spade:
3 folds, MP1 raises to $12, 2 folds, Hero raises to $40, 2 folds, MP1 calls $28

Flop: ($86.00) T :spade: 3 :club: 6 :spade: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $62, MP1 calls $62

Turn: ($210.00) 8 :heart: (2 players)
MP1 bets $104, Hero calls $104

River: ($418.00) 5 :diamond: (2 players)
MP1 bets $200, Hero ???

Preflop standard. Flopis oli kiusatus nõks veel suurem cbet teha, sest oleme deep, aga see sizing peaks ka üsna ok olema. Turni lead on muidugi meeletult tugev, imo oluliselt tugevam kui flopi check-raise oleks olnud ja otsustan lihtsalt callida, et pot-controllida ja riveril edasi vaadata. River pole minu rõõmuks poti ja ei tohiks eriti vastast aidata. Mureks on muidugi vastase ülitugev ~1/2 pot lead. Ta võis nii setminema kui ka paljude suited connectoritega kaasa tulla ning nüüd mult peenelt value pigistada. See vist on üsna välistatud, et ta nõrgema made handiga block-betib? Võib kommenteerida kogu käe käiku, aga põhiküsimus on vast see, et kas turn shove oleks parem ja kui ei, siis kas riveril callime?

ranka
28.06.11, 04:50
Ma callin. 1/2 pot ei ole IMO nii scary ja sa saad päris paljudelt one-pair/overpair handidelt valuet. Ainus käsi, mida sa tõsiselt kardad on T8, mis peab olema suited ja ma olen nõus selle haruldase cooleri kinni maksma. Teisalt "coolerdan" teda QQ, JJ, isegi AT või miski muu imelikult mängitud J9ss tüüpi käe poolt.

Kogu rangeks, mis sind biidib ma peaks T8, 97s, 68. Kõige tõenäolisem biitija T8s, siis 68s ja siis 97s. JJ/QQ peaksid ainuüksi tähendama seda, et pead callima. Seega ma foldi ei näe.

KristjanLaas
28.06.11, 09:25
Ranges on imo ka kõik setid peale 55.
$200 jätab ikka väga valuese mulje. Ja tema valuekäsi me väga ei biidi.
Ideaalis meeldiks mulle fold, ei ole väga palju random bluffe, mis selle liini võtavad.

Imelik käsi igatepidi, huvitav oleks rohkem arvamusi kuulda.
Lisaks tahaks hero state ka näha.

low-flow
28.06.11, 13:24
Hero mängis selle sessiooni statidega 18/17 3bet 4,5.

Sellega nõustun, et vastase ranges on kindlasti mõned setikombod ka.

Sõber HU mängija ütles, et ilma lisainfo või readita tema calliks selle riveri kindlasti maha, eriti kui turnis sai plaaniks võetud call ja re-evaluate river.

Pool potti on muidugi väga mõistlik hind, aga see tekitab selle vastiku pokkeri panustamisparadoksi tunde - kui hind on sobiv, siis nad ei bluffi ja kui kui bluffivad, siis küsivad liiga kallist hinda. See muidugi 100% tõsiseltvõetav pole, NL200 juba paljud regularid abusevad seda usinalt ja aegajalt bluffivad no nii value sizinguga, et hoia ja keela.

KristjanLaas
28.06.11, 13:32
Hero mängis selle sessiooni statidega 18/17 3bet 4,5.


Aina rohkem meeldiks mulle fold, on võimalik, et vastane võib mõelda, et sa mõtled, et su käsi ümber pööratud ja teada, et sa tead, et ta teab ja leveldada jnejnejne, aga pigem usun, et vastane aimab päris hästi su rangei ja panustab vastavalt.

edit: Rushi ei märganud, seega hero statsid nii väga vast siiski ei loe.

Tupsik
28.06.11, 15:49
Esmamõte oli call.

Pikemalt mõeldes samas kalduks juba foldi poole. Tihti ikka JJ/QQ nii ei mängita. Samas vastane tundmatupoolne ja statid ka vahepealsed, et võib ka fishiks veel kujuneda.

Tundubki sihuke vahepealne olukord olevat, et kumbki valik ei tohiks väga hull olla. Pigem callin ja kui hittis siis hittis, 3beti OOP call tal seal kasumlik ikka ei ole.

Kloonike
28.06.11, 19:26
Säästa endale raha ja foldi juba turnis, sest su hand on nii face up.

Kui sina actioni järgi tead, mis su range on, siis seda teab ka hea regular. Kuna te olete suhteliselt unknownid üksteisele ja mängite 2/4 DEEP, siis võib eeldada, et te olete vähemalt keskmisest kõrgemal tasemel. MP1 range turnis on just selline, mis üritab induceda raise sinu võimalike flushdrawide käest, sest standard mindset RAISE RAISE RAISE. Ta teab, et su range on tugev aga kuna te olete deep, siis ta ei taha ka, et sa turnis järgi checkiks. Riveril sama story, valuebet/inducer, et su harvaesinevate misdrawide käest shove saada ja nõrgemate made handi käest valuet obv. Ma ei cbetiks floppi kui ma pre 3betin (eelistan hoopis pre flattida).

q_q
28.06.11, 19:35
^lol

q_q
28.06.11, 19:43
midagi pole "face up"
obv 3bet kui blindid mingi väga fishid pole
obv cbet

ise suht snap calliks turn ja river, ei hakka mingi range mõtlemisega isegi pead vaevama

ristijeesus
28.06.11, 20:26
Sorry for OT, aga q_q, mis nime alt sind PTR-is leida võiks? Mul praegu suured probleemid motivatsiooni ja üldse mindsetiga, tahaks crushiva mängija graphi kaeda, annaks kõva boosti.

low-flow
29.06.11, 21:21
Säästa endale raha ja foldi juba turnis, sest su hand on nii face up.

Kui sina actioni järgi tead, mis su range on, siis seda teab ka hea regular. Kuna te olete suhteliselt unknownid üksteisele ja mängite 2/4 DEEP, siis võib eeldada, et te olete vähemalt keskmisest kõrgemal tasemel. MP1 range turnis on just selline, mis üritab induceda raise sinu võimalike flushdrawide käest, sest standard mindset RAISE RAISE RAISE. Ta teab, et su range on tugev aga kuna te olete deep, siis ta ei taha ka, et sa turnis järgi checkiks. Riveril sama story, valuebet/inducer, et su harvaesinevate misdrawide käest shove saada ja nõrgemate made handi käest valuet obv. Ma ei cbetiks floppi kui ma pre 3betin (eelistan hoopis pre flattida).

Aeg-ajalt flatin pre, enamasti 3betin. Kuna blindide peal olid seekord üsna nitiste statsidega tegelased, otsustasin 3beti kasuks. Flopi järgi checkimisel on muidugi mõned positiivsed küljed, aga arvan, et cbetil on siin väga korralikult value ja üli harva jätaks selle tegemata. Turnis foldida ei suudaks. Vastase liin on küll väga tugev ja peame olema valmis tihti ka raskeks otsuseks riveril, aga fold tundub liiga konservatiivne. Sellega olen nõus, et pärast turni calli on mu käe tugevus üsna kergesti aimatav, kui tegemist on kaasa mõtleva mängijaga ja seega ta saab enamus rivereid korrektselt mängida. Aga tänan sinu seisukohtade eest. Väga positiivne on see, kui strateegia foorumis headelt mängijatelt erinevaid seisukohti ühele olukorrale tuleb. See näitab, et käsi oli väärt postitamist.

ranka
29.06.11, 23:34
Ranges on imo ka kõik setid peale 55.
$200 jätab ikka väga valuese mulje. Ja tema valuekäsi me väga ei biidi.
Ideaalis meeldiks mulle fold, ei ole väga palju random bluffe, mis selle liini võtavad.

Imelik käsi igatepidi, huvitav oleks rohkem arvamusi kuulda.
Lisaks tahaks hero state ka näha.

Nad nii harva slowplayvad setti sellisel boardil...

ranka
29.06.11, 23:36
Säästa endale raha ja foldi juba turnis, sest su hand on nii face up.

Kui sina actioni järgi tead, mis su range on, siis seda teab ka hea regular. Kuna te olete suhteliselt unknownid üksteisele ja mängite 2/4 DEEP, siis võib eeldada, et te olete vähemalt keskmisest kõrgemal tasemel. MP1 range turnis on just selline, mis üritab induceda raise sinu võimalike flushdrawide käest, sest standard mindset RAISE RAISE RAISE. Ta teab, et su range on tugev aga kuna te olete deep, siis ta ei taha ka, et sa turnis järgi checkiks. Riveril sama story, valuebet/inducer, et su harvaesinevate misdrawide käest shove saada ja nõrgemate made handi käest valuet obv. Ma ei cbetiks floppi kui ma pre 3betin (eelistan hoopis pre flattida).

Hui ta on sul faceup ja kust sa võtad, et regular on ja üleüldse hea regular. Regulari poolt selline line on veel rämedalt FOS ja fish teeb niisama trikke. Faceup oleks siis kui sa flopis veel otsa kütad ja kuidagi turni näed aga siis oleksid nii commited.

J0kker
30.06.11, 09:10
Esiteks ei ole sellist limiiti kunagi mänginud ja ei tea millised vastased seal on, aga lihtsalt huvipärast kirjutan oma mõtteviisi, kui väga mööda on võib kustutada.

Aga kas selline liin vastase poolt oleks mõeldav?
Callib pre SC-ga..Hitib FD ja plaanib check callida.
Turn teda ei aidanud, aga hittis näiteks kaheksa ja arvab, et tema käsi on juba piisavalt hea, et leadida ja kuna tal on juba üks paar käes ja riverisse on veel võimalik nuts tulema siis leadibki.
River teda ei aidanud FD-ga ja nüüd teebki pool potti beti, et oma liini jätkata ja esindab "nutsu". ??