PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud



ranka
29.06.11, 14:20
Täna peatas AGCC (The Alderney Gambling Control Commision) Full Tilt pokkeritoa litsentsid ja nõudis koheselt pokkeritoa tegevuse lõpetamist. Alates kella 13:25-est jäid kõik mängud Full Tilt pokkeritoas seisma ja peatati sisselogimine. AGCC tänahommikuses teates seisis, et litsentsid peatati kuna Full Tilt on rikkunud Alderney poolt esitatud nõudeid. TwoPlusTwo pokkerifoorumites spekuleeriti, et nõudeid, mida FTP võis [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/06/29/full-tilt-pokkeritoa-litsentid-peatatud/)

Diana
29.06.11, 19:18
Kui ametlik PokerStarsi esindaja, soovin teemat kommenteerida kinnitusega PokerStarsi poolt, et PokerStarsi hasartmängu litsents pole tänastest uudistest mõjutatud ning mängijate rahalised vahendid on jätkuvalt turvalises kohas. Mängijate väljamakse taotlused vaadatakse üle tavapäraselt ning töötlemiseks kuluv aeg pole sellest mõjutatud. Mani saare hasartmängu komisjon kinnitas täna, et nende eelnev avaldus on jätkuvalt jõus ning Alderney sündmused pole seda mõjutanud.

Ametlik pressiteade on peagi tulemas, ja palume veidi kannatust, kui te oma küsimustele PokerStarsi klienditoest kohe vastuseid ei saa.

ranka
30.06.11, 03:37
Ametlik pressiteade on juba olemas: http://www.pokkeriprod.com/2011/06/29/pokerstarsi-teadaanne-seoses-tekkinud-olukorraga/

hotcocacola
30.06.11, 04:03
Tean et PS on/oli turvalisem kui FTP, aga peale seda uudist tekib õhku suur küsimärk. Kas ma tõesti julgen mingit osa oma rollist seal hoida? Varem polnud probleemi, kyll aga nüüd on väike scared tunne.

Ja isegi, kui Pokerstarsil oleksid samasugused probleemid, siis ükski PSi töötaja ei kommenteeriks seda, et jaaa, kandke rahad välja, varsti läheb kõik metsa. Alati öeldakse, et kõik on OK :).

FTPga oli imo sama?

Aga kui ma Pokerstarsis ei mängi, siis tõenäoliselt kõige kindlam oleks vist plekk MB/ Netellerisse kanda?

ranka
30.06.11, 05:40
Tean et PS on/oli turvalisem kui FTP, aga peale seda uudist tekib õhku suur küsimärk. Kas ma tõesti julgen mingit osa oma rollist seal hoida? Varem polnud probleemi, kyll aga nüüd on väike scared tunne.

Ja isegi, kui Pokerstarsil oleksid samasugused probleemid, siis ükski PSi töötaja ei kommenteeriks seda, et jaaa, kandke rahad välja, varsti läheb kõik metsa. Alati öeldakse, et kõik on OK :).

FTPga oli imo sama?

Aga kui ma Pokerstarsis ei mängi, siis tõenäoliselt kõige kindlam oleks vist plekk MB/ Netellerisse kanda?

Mina usaldan PokerStarsi niipalju, et probleemide kerkides suudavad nad rahad tagastada. Tõestasid seda juba pärast Musta Reedet, kui non-US cashoudid taastusid nädalaga ja ameeriklased said oma raha kätte paari nädalaga. Seega arvan, et raha on seal kindlas kohas.

MB-sse kannaks raha ainult siis kui token, vastasel juhul "scare" tunde pärast kannaks raha juba panka :)