PDA

View Full Version : NL 50 QTo button



AshrakWhite
09.02.09, 20:49
Microgaming, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
maype (SB): $33.75
saux-saux (BB): $55.04
poffpoff (UTG): $45.77
bujah (UTG+1): $65.72
mr_pott (CO): $36.65
AshrakWhite (Button): $31.67

Dealt to AshrakWhite T :heart: Q :diamond:

Pre-flop:
(2 folds), mr_pott calls $.50, AshrakWhite calls $.50, maype raises to $1.75, (1 folds), mr_pott calls $1.75, AshrakWhite calls $1.75

Flop: ($6) K :club: 9 :diamond: J :club: (3 Players)
maype checks, mr_pott checks, AshrakWhite bets $6, maype calls $6, mr_pott calls $6

Turn: ($24) A :club: (3 Players)
maype checks, mr_pott checks, AshrakWhite checks

River: ($24) J :diamond: (3 Players)
maype checks, mr_pott all-in $28.90, ???

Tigrano
09.02.09, 21:04
Mina ei näe, siin calli kohta, lihtsalt ei ole võimalik.

antnx
09.02.09, 21:07
Mida sa preflop tegid??

AshrakWhite
09.02.09, 21:12
mnjah, ei saa aru mis mu peas toimub, lolliks olen läinud vist.

-andres-
09.02.09, 21:17
Oleks suited ning preflop full stackina covered, saaks callida. Hetkel ei näe eriti mõtet callil, aga see selleks.

Arvestades flopil vastaste tegevust ning riveri allinn, foldiksin ära.

antnx
10.02.09, 00:44
Täitsa jube käsi tegelt. Kui isegi preflop callisid ja hittisid nutsi ja turnil veel parem nuts. Siis peaksid riveri veelkord bettima.

krayzie
10.02.09, 00:52
pehmelt öeldes sitasti mängitud

ma pole keiss seega ma reloadiks preflop.

flopil limp? sellises situatsioonis on standard ka tõsta või foldida. tõstes saad sa poti kas preflop või omad flopil inistsiatiivi ning villanil on väga raske oop vs pfraiser mängida. maype tõste callimine on suht breakeven, su käsi on kergelt domineeritud ning sul pole ka eriti stacki taga. aga okei. flop on okei aga turni check on üpris halb. mastikaardi tulemine ei tähenda et tal kohe mast oleks eksju? Pigem callib ta sind lightilt turnil oma turnitud 2pairiga või/pluss turnitud flushdrawga. River on suht meh, ma vist calliks kuna su käsi on üpris underrpped. arenguruumi on.

marguzz22
10.02.09, 09:42
pehmelt öeldes sitasti mängitud

ma pole keiss seega ma reloadiks preflop.

flopil limp? sellises situatsioonis on standard ka tõsta või foldida. tõstes saad sa poti kas preflop või omad flopil inistsiatiivi ning villanil on väga raske oop vs pfraiser mängida. maype tõste callimine on suht breakeven, su käsi on kergelt domineeritud ning sul pole ka eriti stacki taga. aga okei. flop on okei aga turni check on üpris halb. mastikaardi tulemine ei tähenda et tal kohe mast oleks eksju? Pigem callib ta sind lightilt turnil oma turnitud 2pairiga või/pluss turnitud flushdrawga. River on suht meh, ma vist calliks kuna su käsi on üpris underrpped. arenguruumi on.



+1 ja palun reload full stack, kui sul pole raha reloadida mängi nl20, krayzie andis hea liini, nii,et ei hakka midagi targutama siin rohkem