PDA

View Full Version : Lucky Ace Poker



hotcocacola
09.02.09, 21:48
Lucky Ace Poker
http://www.abonuscode.com/images/LuckyAcePoker_Logo.gif
www.luckyacepoker.com (http://www.luckyacepoker.com)

Teen kiire ja lühikese ülevaate sellele toale.
See pokkerituba asub Pacificu võrgustikus.

MIKS mängida seal?

Sest sinna saab swedpangast/unetist otse raha üle kanda. Sellega säästan oma aega. Ma ei pea kasutama netirahakotte jne.
Kuna Pacific on maailma suurim kasiinovõrgustik, siis seal mängib palju fishe,kes ei jaga üldse midagi (eriti sngsid).
First deposit boonus on ka fun 100% kuni 400$, sellest 25% tuleb KOHESELT/INSTA su kontole juurde :).

Miinused on need, et maksimaalselt 4 turniiriakent saab LAHTI olla. Kui nt sul on veel viies turniir ka, nt double or nothing, siis seal oled sa sit out ning saad minna sinna alles siis, kui esimestest turnadest väljas oled.
Aga omaha on seal tore, fishine. Limiitidel kuni PLO10 on seal masendav, vaid full ring lauad. Edasi tulevad 6maxid/FR.
Graafika on hüper niru, väga kohutav.
Kui pokkeriakna väikseks lükkad, siis kaarte võid küll näha, aga panuste suurused ja muu väike tekst on pm nähtamatu.
Rakebacki ei pakuta, aga tean, et minu sõber saab seda läbi ühe mängija. Vist illegaalne, aga tema pole muret kurtnud.


Aga mulle meeldib :P


LOBBY:

http://img518.imageshack.us/img518/8006/lobbylapbf4.png


Screenshot lauast:

http://img518.imageshack.us/img518/720/algnesuurusdw1.png

http://img264.imageshack.us/img264/1158/algneetmultidamultidagrps5.png


Väike aken võrdluses suurega:

http://img156.imageshack.us/img156/2161/vaikesuurusetmultidagrajq8.png

hotcocacola
09.02.09, 21:55
kui tekib kiireid küsimusi, siis esitage need siia, proovin vastata, kui oskan.

marguzz22
09.02.09, 23:08
soft väga buggine neil, + selleks, et käsi saada peab PT2 kasutama + handgrabber, ja jookseb kokku pidevalt : S ühesõnaga totaalne pask, kui sa nüüd sinna swedist sisse kannad, siis välja sa deebet kaardile kahjuks kanda ei saa;)

Tigrano
10.02.09, 04:27
Kust softile heli saada, options on tumm, hahaha ja softi uuesti peale laskmine midagi ei aita insta tilt kohe.

marguzz22
10.02.09, 08:03
seal veel see probleem ka, et väljamakset teha on väga raske, paljudel raha kinni jäänud sinna , kui ma näiteks vajutan cashout siis client jookseb kokku :S ütleb mingi program active vms, shit rsk....



MUIDe mis on rasket järgmises tegevuses - teen endale hansapanga üliõpilaskaardi(käitub nagu krediitkaart, olgugi et miinusesse minna ei saa, võib saab kui tellid), regad kaardi moneybrookersisse, paned summa ja hetkega üle, moneyst kuhugi mujale ka hetkega üle, kogu tegevus 2min

urmo1
10.02.09, 18:55
Kui kaua boonuse clearimine aega võtab umbes ?

Foux
10.02.09, 21:51
Sama fekaal tuba kui Pacific ise

marguzz22
11.02.09, 07:09
Kui kaua boonuse clearimine aega võtab umbes ?



väga kaua, tegin 100 dollarise deposiidi mängisin 6el laulal 5 tundi nl10 ja sain 600 punktist (60dollarit juurde) 32 tehutd,568p veel seega mingi 100 dollari läbimängimine võiks võtta kuskil 20 päeva, nii sittasid mängijaid kui seal pole kuskil mujal näinud ausalt aga ka selliseid suckoute pole mujal mulle tehtud, se eon kullaauk, kahju aint et pocker tracker enam sellega ei funka(pt2 ka mitte peale viimast update)


päris haige tegin eile misclicki seal nl20 A10 pf alli in 25dollarit sain calli 59 :D flop 5A6 ja muidugi riverissse 9, siis paarkorda set vs riveradatud parem set AA vs 74 flopist teisele 2 paari ja mu 100 dollarist sai imekombel 50 kriitikatunnid aga seal on väga väga väga väga palju donke, tastub isegi mõelda BR buildingu peale. Kahju, et boonus nii aeglaselt ainult tuleb



seee mis seal on pole pokker, minge korjake raha poistelt ära, aga 100 dollarilise deposiidiga võib busto minna kuna variatsioon on suur(vennal callivad igasuug pasaga lõpuni välja) vbl ma jooksin megasitalt eile lihtsalt sest see oli ebareaalne naersin lihtsalt kui riverid tulid, kavatsen depo boonuse ikkagi lahti mängida 50 doltsi järel

tonis
11.02.09, 12:05
seal veel see probleem ka, et väljamakset teha on väga raske, paljudel raha kinni jäänud sinna , kui ma näiteks vajutan cashout siis client jookseb kokku :S ütleb mingi program active vms, shit rsk....

vastab tõele? on keegi juba cashouti ka teinud sealt siis?

marguzz22
11.02.09, 12:09
a ma sain korda, tõmbasin softi uuesti, teema lihtsalt selles, et neil on cashout raske, nad ei hoia su raha kinni aga cashoudi jaoks igast nõuded, pead oma ID saatma jne

lenC
11.02.09, 14:22
Minu kogemusest lähtudes on põhimõtteliselt kõik, mis marguzz22 cashoutidest rääkinud vale. Mina olen rahad kätte saanud, wire transferiga läheb nädal aega, see on ainuke miinus.

hotcocacola
11.02.09, 14:27
mul sõbral oli mingi aeg probleeme, aga probleem seisnes selles, et neil oli endal mingi viga seal :D
aga eks näis, varsti maybe proovin midagi.

lenc, ole hea, seleta mis vahe on wire transferil ja bank trasferil ?

hotcocacola
11.02.09, 14:29
punktid tulevad jah jube aeglaselt :S
väga väga aeglaselt, aga pole hullu :D, fishid toidavad rahaga.

pokker on jah seal algeline, lihtsalt oota ja siis pane täiega:d, kutid on kohe pöördes ja "RELOAD" on kiire tulema (nende poolt obv :D)


minu arvates pole väga hullu, kui raha jaotatakse jubedalt, aga tuba ise on softi/graafika poolt täiesti miinustes :D

lenC
11.02.09, 14:34
mul sõbral oli mingi aeg probleeme, aga probleem seisnes selles, et neil oli endal mingi viga seal :D
aga eks näis, varsti maybe proovin midagi.

lenc, ole hea, seleta mis vahe on wire transferil ja bank trasferil ?

ma ei tea. tee wire transferidega, seal panga värgis küsitakse aadresse ja värke, kahtlane.

marguzz22
11.02.09, 15:47
mul endal oli mingi arvuti probleem ja siis sain kunagi tehutd, nüüd tegin deposiidi ja vaatan kuidas tuleb pärast raha välja

hotcocacola
12.02.09, 12:26
jube standard kui kutt floppab endale 3rd nuts rea ja maksab deep stackina sulle selle kinni (sul 2nd või 1st nuts :D) jube jube

Tigrano
12.02.09, 14:46
http://img516.imageshack.us/img516/7875/nice1koht1000gtdai3.png


Sul läheb hästi seal ma vaatan ;) Omaha laua pildid olid ka vinged.

Skyline
12.02.09, 15:38
Peab ka ära proovima

rynno
12.02.09, 15:53
palju mangijaid ja kui suur laudade valik micros?

TaaviK
12.02.09, 17:54
hotcocacola, tõmbad endale praegu promomisega kõva konkurentsi kaela

urmo1
12.02.09, 22:19
mis limiidil mängite siin ?

lenC
12.02.09, 22:23
Selle foorumi trendi järgi see mingi unelmatepaik ju pole, RB-i ei saa ja signup boonus on võrdne mingi ~24%-lise RB-ga

Maheaatom
12.02.09, 23:13
Eks 888.com võrgustiku saitide esimene ja selgelt tugevaim pluss olegi mängu keskmisest kehvem tase ja fishide kõrge kontsentratsioon. See kaalub rakebackid, boonused jms. tihtipeale kokkuvõttes isegi üle ning üldiselt soovitaksin vähemalt ühte kontot selles võrgustikus ikkagi omada ja näiteks katsuda igaõhtust/nädalast põhiturnat togida - eestlased on seal pidevalt palju kõrgeid kohti ja suuri võite saanud.

Paraku tuleb selles võrgustikus mõnikord arvestada ka sellega, et headest kaartidest ei piisa sageli jaotuse võitmiseks. Tuleb loota, et siis kui hakkad nuppe panema, soft kokku ei jookse...

hotcocacola
12.02.09, 23:47
Eks 888.com võrgustiku saitide esimene ja selgelt tugevaim pluss olegi mängu keskmisest kehvem tase ja fishide kõrge kontsentratsioon. See kaalub rakebackid, boonused jms. tihtipeale kokkuvõttes isegi üle ning üldiselt soovitaksin vähemalt ühte kontot selles võrgustikus ikkagi omada ja näiteks katsuda igaõhtust/nädalast põhiturnat togida - eestlased on seal pidevalt palju kõrgeid kohti ja suuri võite saanud.

Paraku tuleb selles võrgustikus mõnikord arvestada ka sellega, et headest kaartidest ei piisa sageli jaotuse võitmiseks. Tuleb loota, et siis kui hakkad nuppe panema, soft kokku ei jookse...


ma ka kuulnud softproblasid, sõber "Komeet" rääkis seda.
AGA...

nüüd hiljuti oli softi uuendamine ja endal pole ühtegi viga olnud, samuti sõbral, seega...ma ei teagi nüüd 8-), kõik on normis.
boonuseid jah pm pole, aga jube rahasadu. Kahjuks on ka suured ja head overlayga turnad õhtul hilja või öösel, kuid sorry, ma pole ööinimene + pean hommikuti tööle minema (vb tulevikus ei pea :D)

hotcocacola
12.02.09, 23:49
mis limiidil mängite siin ?


enamjaolt PLO25.
Proovisin õrnalt PLO50, tase on kindlasti kõrgem, st seda et pead veidi rohkem kaarte ootama, aga kyll kinni makstakse.
Eestlasti näen rohkem turnadel.

hotcocacola
12.02.09, 23:50
hotcocacola, tõmbad endale praegu promomisega kõva konkurentsi kaela


kuid õnneks on vähesed foorumlased omaha mängijad :)

hotcocacola
12.02.09, 23:54
palju mangijaid ja kui suur laudade valik micros?


Holdem siis:
oletame et mikrolimiit on NL2 - NL50, seal on laudu hetkel 00.51 : (NB! vaadake scroll bari, seega ülesse on veel pikk maa !)

http://img204.imageshack.us/img204/4181/laudadevalikbf3.png

hotcocacola
13.02.09, 00:05
Tekitasin täna endale väikse plaani. Eks näis, kas õnnestub või põrun. Kui põrun, siis pole midagi hullu, jätkan ikkagi enda parimaga.
Pühapäeva lõunal, ehk 8ndal veebruaril tegin depo 67$.
Eesmärk: Veebruar 28, kell 23.59 tahaks oma bankrolli 3000$ näha.
Kus: Enamjaolt PLO25 ning vb paar turniiri
Võimatu?!: Loodan et mitte. Ei usu et see päris hot-run on, sest noh...see on ikka kohutav mis seal toimub, aga eks näis mis saab.

soovige mulle edu ning fishidele mingisuguseid ulmeid 100 000 GTD võite vms, et nad saaks rahulikult vajutada reload nuppu :D

lenC
13.02.09, 02:00
See et viimase softiuuendusega enam üldse ei crashi on BS. Ei oska öelda ainult, äkki on asi grabberi ja/või HM-i olemasolus, aga crashib >:(

Tigrano
13.02.09, 02:38
Tekitasin täna endale väikse plaani. Eks näis, kas õnnestub või põrun. Kui põrun, siis pole midagi hullu, jätkan ikkagi enda parimaga.
Pühapäeva lõunal, ehk 8ndal veebruaril tegin depo 67$.
Eesmärk: Veebruar 28, kell 23.59 tahaks oma bankrolli 3000$ näha.
Kus: Enamjaolt PLO25 ning vb paar turniiri
Võimatu?!: Loodan et mitte. Ei usu et see päris hot-run on, sest noh...see on ikka kohutav mis seal toimub, aga eks näis mis saab.

soovige mulle edu ning fishidele mingisuguseid ulmeid 100 000 GTD võite vms, et nad saaks rahulikult vajutada reload nuppu :D


Arvan, et saad sellega hakkama.

hotcocacola
13.02.09, 08:10
See et viimase softiuuendusega enam üldse ei crashi on BS. Ei oska öelda ainult, äkki on asi grabberi ja/või HM-i olemasolus, aga crashib >:(


no siiamaani pole probleemi olnud, nii kodus kui ka töö juures.
Proovisin eile neid programme, grabber jookseb ise kohe kokku. Krt, tahaks täiega graafikuid :D

marguzz22
13.02.09, 10:36
tahaks ka statte lauda saada :S

urmo1
14.02.09, 23:46
tahaks ka statte lauda saada :S


Njah ma arvan et ilma statsideta pole probleeme seal.

marguzz22
16.02.09, 08:55
mingeid skripte asju on keegi proovinud? kuidas käsi saada, kas handgrabberiga? ja mis nimega keegi mängib seal ? ise olen marguzz22z vist krdi handgrabber maksab 50 dollarit, ulme kallis ikka sellise asja kohta

hotcocacola
17.02.09, 22:02
MIDA V***U ?!?!?!?!



http://img209.imageshack.us/img209/4540/luckyacepokerdx6.png






FAIL ?!?!

-andres-
17.02.09, 22:14
Ajutine error siis siiski, läks õnneks :).

marguzz22
18.02.09, 08:30
ahhh? oli mingi väike fail? Tra mul ka seal roll

hotcocacola
18.02.09, 09:14
jap, aga no ma olin nii vihane selle bugi peale :D, vahetasin FPPd rahade vastu ka, no kurat :D

marguzz22
18.02.09, 23:16
sain just kutse 5000 freerollile. 1500 raked handi vaja :)

Tisko
19.02.09, 01:41
Selle foorumi trendi järgi see mingi unelmatepaik ju pole, RB-i ei saa ja signup boonus on võrdne mingi ~24%-lise RB-ga

PM

marguzz22
19.02.09, 09:00
PM


mis pM? on võimalik saada rakebacki või midagi?

hotcocacola
19.02.09, 10:43
mis pM? on võimalik saada rakebacki või midagi?


minu tuttav ka saab seal rakebacki, kahjuks ise regasi läbi pnewsi :)

Maheaatom
19.02.09, 12:27
Uued mängijad ei saa Pacificu võrgustiku saitidel (Pacific, Littlewoods, Lucky Ace) mingit rakebacki. Juhul kui keegi seda pakub, siis on tegemist illegaalse ettevõtmisega, millel võivad olla tulevikus valusad tagajärjed.

Vana jutt, et kasutage ausaid mooduseid ning ma võin muuhulgas ka vihjata, et ühes Pacificu toas oli veel paar kuud tagasi võimalik täiesti ausalt 25+2% cashbacki saada. Vaadake internetis ringi!

Teine üsna vana jutt on see, et ei ole mingit tolku omada ühes võrgustikus mitut rakeback kontot.

marguzz22
19.02.09, 12:33
Uued mängijad ei saa Pacificu võrgustiku saitidel (Pacific, Littlewoods, Lucky Ace) mingit rakebacki. Juhul kui keegi seda pakub, siis on tegemist illegaalse ettevõtmisega, millel võivad olla tulevikus valusad tagajärjed.

Vana jutt, et kasutage ausaid mooduseid ning ma võin muuhulgas ka vihjata, et ühes Pacificu toas oli veel paar kuud tagasi võimalik täiesti ausalt 25+2% cashbacki saada. Vaadake internetis ringi!

Teine üsna vana jutt on see, et ei ole mingit tolku omada ühes võrgustikus mitut rakeback kontot.


mis tuba kui tohib küsida+

hotcocacola
19.02.09, 18:30
Uued mängijad ei saa Pacificu võrgustiku saitidel (Pacific, Littlewoods, Lucky Ace) mingit rakebacki. Juhul kui keegi seda pakub, siis on tegemist illegaalse ettevõtmisega, millel võivad olla tulevikus valusad tagajärjed.

Vana jutt, et kasutage ausaid mooduseid ning ma võin muuhulgas ka vihjata, et ühes Pacificu toas oli veel paar kuud tagasi võimalik täiesti ausalt 25+2% cashbacki saada. Vaadake internetis ringi!

Teine üsna vana jutt on see, et ei ole mingit tolku omada ühes võrgustikus mitut rakeback kontot.



jap, nii ta on. Talle pakub üks tema tuttav affiliate :P
ma loodan ikka sellele, et pnews pakub tulevikus monster pakkumisi ;P

marguzz22
22.02.09, 12:25
mängin pohmakaga 300 guranteed turniiri, sa cola ka seal vaatan(ma tavaliselt turniire ei mängi aga poh)
peaks turna kohta ka midagi kunagi lugema, ma iant 6max cashi mänginud, lugenud ja hinganud, nii,et turna kohta ei tea 1 grammigi

marguzz22
22.02.09, 12:49
1 vend sai 1 oudise **** rsk, nyt double up ah lamp rsk need turenad ajavad liiga tiölti

hotcocacola
22.02.09, 13:25
mängin pohmakaga 300 guranteed turniiri, sa cola ka seal vaatan(ma tavaliselt turniire ei mängi aga poh)
peaks turna kohta ka midagi kunagi lugema, ma iant 6max cashi mänginud, lugenud ja hinganud, nii,et turna kohta ei tea 1 grammigi



tegin ka pohmaga, 20min ootasin kätt
10min olin sitoudis, kuna läx meelest ära :D
ning kui mingi 1300 oli stacki alles, ei viicinud jebida, allin ja perses :D KTo :D

Rage
24.02.09, 09:42
http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/luckyace_deposit.jpg

wtf? kui ma teen deposiidi $200 siis kohale jõuab $155???

UdusOlevSiil
24.02.09, 09:53
155€ jõuab ikka, kui Sa hoolikalt vaatad, siis näed 155 ees euro märki.

Rage
24.02.09, 12:09
niihh.. deposiit tehtud.. 150 taala.. koos boonusga juba 60+ taala plussis.. algus on paljulubav... aga aidake nüüd murega.. kas ja kust ma pean luckyace kliendis näppima et hand historyt kuhugi salvestaks vms.. sest HEMi kodukas räägib et ta toetab luckyace't.. table manager näitab ka aknaid.. aga importer ei impordi ja HUDi ka ei teki.. panin importeri folderiks luckyace kataloogi + subfolders

lenC
24.02.09, 12:56
niihh.. deposiit tehtud.. 150 taala.. koos boonusga juba 60+ taala plussis.. algus on paljulubav... aga aidake nüüd murega.. kas ja kust ma pean luckyace kliendis näppima et hand historyt kuhugi salvestaks vms.. sest HEMi kodukas räägib et ta toetab luckyace't.. table manager näitab ka aknaid.. aga importer ei impordi ja HUDi ka ei teki.. panin importeri folderiks luckyace kataloogi + subfolders

Sul on vaja osta Pacific Handgrabber, kui ma ei eksi. Mingi $50.

Rage
24.02.09, 22:14
regasin läbi HEMi koduka sinna, kuna tahan HEMi litsentsi saada.. küsimus kas nende pointside all on mõeldud FPP'sid? haige värk.. mingi 4h mängimist ja näkased 28p tuli aint..


Lucky Ace

1) Click on this link and download and signup to Lucky Ace poker
2) Make a $65 minimum deposit and get a 100% bonus up to $400
3) Begin playing and earn 400 points
4) E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager

Maheaatom
24.02.09, 23:45
regasin läbi HEMi koduka sinna, kuna tahan HEMi litsentsi saada.. küsimus kas nende pointside all on mõeldud FPP'sid? haige värk.. mingi 4h mängimist ja näkased 28p tuli aint..


Lucky Ace

1) Click on this link and download and signup to Lucky Ace poker
2) Make a $65 minimum deposit and get a 100% bonus up to $400
3) Begin playing and earn 400 points
4) E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager

400 punkti on 200 taala makstud reiki. Tasuta lõunaid on üldiselt raske saada ;)

marguzz22
25.02.09, 08:12
Punkte tuleb väga raskesti seal. Ma vist mängin 2 nädalat oma 100 dollari sign up boonust lahti ja ma olen grindinud nagu kuutõbine koer. Päevas 4h, 6laual vahest 7 , 6maxi. Ja nüüd on tehutd 62% boonusest. nii,et selle nädalaga saab vist kätte, Ise lasen ilma HEM, kuna grabber maksab 50 doltsi ja ei tea kauaks sinna plaanin jääda.

hotcocacola
26.02.09, 11:11
Minu esimene väljamakse saabus täna.
Sooritasin 20. veebruar 2009
Kätte sain 26. veebruar 2009

ma olen rahul, sest võttis aega vaid 6 päeva :P

marguzz22
26.02.09, 11:27
jeey go luckyace :D

marguzz22
03.03.09, 08:16
ostsin endale selle luckyace handgrabberi ka ,a ga nuss selles, et statid valedes kohtades... TRA ma ütlen, pealegi hõiskasin liiga vara nüüd, kus ma ainult NL20 mängin ei leia laudu eriti, pean ka nl30 võtma, kuna mu roll ainult 800 doltsi siis see mle ei meeldi, lasen kuni 1600 dollarini seal rolli ja im out

ranka
03.03.09, 14:26
ostsin endale selle luckyace handgrabberi ka ,a ga nuss selles, et statid valedes kohtades... TRA ma ütlen, pealegi hõiskasin liiga vara nüüd, kus ma ainult NL20 mängin ei leia laudu eriti, pean ka nl30 võtma, kuna mu roll ainult 800 doltsi siis see mle ei meeldi, lasen kuni 1600 dollarini seal rolli ja im out


Kui HEM'i kasutad ehk siis pead kohad ka paika panema?

marguzz22
03.03.09, 15:25
ja ta peaks need automaatselt laksama,a aga ma proovin täna uuesti 10max lauas korra kõik paika panna ja ära saveda ja vaadata, kas siis jooksevad õigeks. 6maxis panin õigeks aga ikka osad vales kohas


edit: ranka sain tööle, pidin Full Ring lauas kõik statid paika vedama ära fixima ja siis tulevad ka 6max õigesti.

Rage
04.03.09, 09:30
kas kuskilt seda krdi lollakat pop-upi kinni keerata ei saa? ma oskan ka esimesel korral aru saada, et sõbra sinna meelitades saan 50 taala...

üldse selles mõttes tundub see sait ja koht ikka täiesti lambapeade tehtud, et kui lihtsalt luckyace.com lähed.. siis viskab ka juba miski yes/no popupi lahti, et downloadi meie soft (miks mitte ka trooja)

aga fishe on mõnuga.. trios ma pole kordagi näinud FR NL10 lauda kus keskmine VPIP oleks 50%+

hotcocacola
04.03.09, 14:31
kas kuskilt seda krdi lollakat pop-upi kinni keerata ei saa? ma oskan ka esimesel korral aru saada, et sõbra sinna meelitades saan 50 taala...

üldse selles mõttes tundub see sait ja koht ikka täiesti lambapeade tehtud, et kui lihtsalt luckyace.com lähed.. siis viskab ka juba miski yes/no popupi lahti, et downloadi meie soft (miks mitte ka trooja)

aga fishe on mõnuga.. trios ma pole kordagi näinud FR NL10 lauda kus keskmine VPIP oleks 50%+



popuppe ei saa ära võtta, ma küsisin live chatist :S
kuradi masendav noh, koguaeg spämmib.
krt, omaha plo25 ja plo50 on fishidest tühjaks pm tõmmatud :D, pidevalt regularid :D.
esimestel 1-2-3 päeval pidevalt panin notesid, nüüd vaid ilma notedeta, see juba kinnitab, et fishid on kadunud :D

marguzz22
08.03.09, 17:57
lahkusin ise just luckyst kuna ei saanud uut boonust ja boonus ikkagi oluline, lähen proovin cereuse võrku nüüd.

hotcocacola
09.03.09, 09:10
lahkusin ise just luckyst kuna ei saanud uut boonust ja boonus ikkagi oluline, lähen proovin cereuse võrku nüüd.


mismõttes uut boonust :P

Tigrano
09.03.09, 09:40
lahkusin ise just luckyst kuna ei saanud uut boonust ja boonus ikkagi oluline, lähen proovin cereuse võrku nüüd.


Kuidas seal üldse boonustega lood on? Kas on pidevalt mingid kindlad boonused või mingi kindel rake antakse nagu trios näiteks.

Rage
09.03.09, 11:05
pole väga uurinud.. depo boonust ma lahti mängtida ei suuda.. see on juba kindel.. mingid freerollid olid first deposiidi tegijatele.. need magasin maha ja väga ei viitsinud uurida ka.. mul eesmärk ikkagi solid mänguga pappi teha... soft on ikkagi suht nõme.. halb laudu valida lobbyst.. laudu filtreerida ei saa väga.. textid ja asjad on väikesed ja sitad.. lollakas pop-up iga tunni aja tagant hüppab ette...

ühesõnaga ma grindin 400VPP'd vms ära.. saan HEMi litsentsi kätte ja siis tõmban vast sealt nahhui ka..

marguzz22
09.03.09, 14:06
no uus boonus, tegin oma depo boonuse ära ja küsisin, kas nad annavad mulle uue boonuse, nad ütlesid EI. Kui mul pole rakebacki, boonust, midagi - siis mis ma teen seal? Lauad ok on fishised, aga sama on ka UB ja AP kus on lisaks mul veel rakeback ja signup boonus+ mingid turna club level piletid jms. Ehk siis ainuke boonus on need FPP, mida ma sain NL20-30 30K käe kohta vist 30 dollarit :D
ja boonus minu jaoks oluline nagu kihtuab tagant suurt volüümi käsi mängima


seal ei anta rakebacki ametlikult,
ei anta uusi boonuseid
mingeid mõttetuid FPP, mida saab nl20 30k käega 30 dollari eest, ÄGE
Kui mu keskmine teenistus on NL20 kuskil 600 dollarit kuus, siis annaks mulle mingi rakeback väga suure osa juurde ning ma oleksingi juba uuel tasemel. Loodame nüüd, et ruttu roll välja tuleb. Eile tegin cashout requesti, vaatame kaua läheb!

hotcocacola
10.03.09, 19:28
no uus boonus, tegin oma depo boonuse ära ja küsisin, kas nad annavad mulle uue boonuse, nad ütlesid EI. Kui mul pole rakebacki, boonust, midagi - siis mis ma teen seal? Lauad ok on fishised, aga sama on ka UB ja AP kus on lisaks mul veel rakeback ja signup boonus+ mingid turna club level piletid jms. Ehk siis ainuke boonus on need FPP, mida ma sain NL20-30 30K käe kohta vist 30 dollarit :D
ja boonus minu jaoks oluline nagu kihtuab tagant suurt volüümi käsi mängima


seal ei anta rakebacki ametlikult,
ei anta uusi boonuseid
mingeid mõttetuid FPP, mida saab nl20 30k käega 30 dollari eest, ÄGE
Kui mu keskmine teenistus on NL20 kuskil 600 dollarit kuus, siis annaks mulle mingi rakeback väga suure osa juurde ning ma oleksingi juba uuel tasemel. Loodame nüüd, et ruttu roll välja tuleb. Eile tegin cashout requesti, vaatame kaua läheb!



ma ei saa ikkagi aru :D
kas sa oled siis kunagi boonuse juba lahti mänginud või mis ?

pikk28
10.03.09, 20:58
+ mingid turna club level piletid jms.
mis need on? ise pelan seal ja mul selliseid pileteid pole? sa mõtled creditseid, mille eest saab turnadele sisse osta?

marguzz22
11.03.09, 20:34
ma ei saa ikkagi aru :D
kas sa oled siis kunagi boonuse juba lahti mänginud või mis ?


mna liitusin luckyacega sain oma sign up boonuse 100 prossa vms mängisin selle lahti ja vsjo rohkem nad midagi peale selle sign up ei pakkunud ma ju grindisin seal kuu aega seda

Purz
16.03.09, 15:49
no uus boonus, tegin oma depo boonuse ära ja küsisin, kas nad annavad mulle uue boonuse, nad ütlesid EI.


Mis boonust sa saada lootsid ja kas selliste küsimiste peale kellelegi JAH ka vastatakse? Loob see ju pretsedendi, et kui sulle antakse mingi boonus aga sinu sõber, kes teeb sama palju rake'i (veel hullem kui rohkem teeb) ja ei saa boonust, siis võiks ta vist põhim pokkeri toa kohtusse kaevata?

marguzz22
18.03.09, 02:28
irw kohtusse kindlasti mitte, see ei ole mingi riigiasutus ju, et korruptsioon. Ja vahest antakse küll boonust osades tubades küsimise peale, kui kõvem grindija oled

Rage
18.03.09, 10:47
mingi imelik kamm.. täna hommikul kodus olevast HEMist exportisin kõik käed.. ja töö juurde siis importisin... ja töö juures vaatan.. et LuckyAce kätest pole haisugi... keegi veel sarnase problemei otsa komistanud?

hotcocacola
18.03.09, 16:07
mingit handgrabberit oli vaja vms.
kahjuks ei oska rohkem aidata :/

Rage
20.03.09, 00:26
krt.. cascade modes proovisin mngida.. panin popupi peale.. et viskaks järgmise laua ette.. see oli vale mõte.. vilgutas suvalt järgmist lauda ette.. ja lendasin NL20 lauas flopis bottom pairiga allini laksust... õnneks mind ei callitud.. mingit normaalset popupi modet pole seal.. et enne ei viskaks uut kui vanas tegevus tehtud?

ranka
20.03.09, 05:42
krt.. cascade modes proovisin mngida.. panin popupi peale.. et viskaks järgmise laua ette.. see oli vale mõte.. vilgutas suvalt järgmist lauda ette.. ja lendasin NL20 lauas flopis bottom pairiga allini laksust... õnneks mind ei callitud.. mingit normaalset popupi modet pole seal.. et enne ei viskaks uut kui vanas tegevus tehtud?


Selline normaalne "wait for action" popup mood eksiteerib minuteada ainult - PokerStarsis, FTP-s, Partys ja Everleafis. Maybe ka Ceresuses aga pole seal kunagi mänginud.

Rage
27.03.09, 10:09
fck... tra se krdi reklaami popupi teema nn 'User Message' hakkab tõsiselt siibrisse viskama.. eile vist iga 15min tagant loopis mingite freerollide ja 200k satelliitide reklaami.. kirjutasin supporti kirja.. tuli mitte midagi ütlev vastus mis lõppes sama 200k satelliidi reklaamiga.. fck krdi amatööride kamp seal koos...


-----Original Message-----
From: LuckyAce Poker (Support) [mailto:support@luckyacepoker.com]
Sent: Friday, March 27, 2009 8:49 AM
To: Rage
Subject: Re: [R] spamming with pop-ups on website and on game (KMM30846228I1819L0KM)

Dear Rage,

Thank you for contacting us, this is Simone from LuckyAcePoker support,
and it is my pleasure to assist you today.

We very much appreciate your suggestion and comments.
We are presently in the process of researching various methods of
improving the overall service to our members and your suggestion will be
considered for implementation.

Should you have any further suggestions to improve the site or any other
services provided from Luckyace please send your e-mail
to:Support@luckyacepoker.com

Again thank you for your input, which is indeed of great value.

It is a pleasure to have you as a member and we look forward to
assisting you again in the future.

FPP Freeroll Challenge
Play for $100k each week with just FPPs!
For a limited time only, win your seat to the $100,000 Deep Stack
Challenge simply by accruing Frequent Player Points (FPPs).
Learn More...

http://www.luckyacepoker.com/EN/playersclub/PromotionsAll.htm

Kind regards,
Simone C.
Member Support Representative
support@LuckyAcePoker.com
www.LuckyAcePoker.com
************************************************** ***
Tell a Friend about LuckyAcePoker and earn $50. Visit
www.luckyacepoker.com/taf now for more details.
************************************************** ***
NOTE: Please do not disclose your password to any
individual/organization claiming to represent or representing
"LuckyAcePoker.com". If you receive any e-mail or phone call from anyone
requesting you to provide your password, please report it to us
immediately. Our Member Support Department is available 24/7 to assist
you via e-mail at support@LuckyAcePoker.com

tra valus suhtumine ikka ahvidel.

lebovend
27.03.09, 10:12
Instatilt ja cashout ja byebye LAle ju

Rage
27.03.09, 10:15
Instatilt ja cashout ja byebye LAle ju
natuke läheb veel aega.. mul vaja 150 VPP'd veel grindida, siis HEMi litsents käes.. ja siis su nimetatud tegevused saavad tehtud ka:-D seda enam, et viimasel ajal pole seal väga superfishiseid laudu ka enam:-/ majandussurutis vms...

lebovend
27.03.09, 10:23
Ja kui cashout kinnitatud, HEM olemas, siis saada kiri ka neile ja hõõru näkku
neile seda, et miks lahkusid.

Nii närvi ajavad need standardmailid. Sellise maili saatmisega nad pmst peavad ju
mailisaajat mingiks idioodiks.

Rage
27.04.09, 17:22
niihh.. rääkige mis ma nende FPP'dega teha saan? HEMi jaoks 400 FPP'd tehtud, HEMi litsents käes.. nüüd cashout.. aga FPP'd? 4 taala nende eest ikka ju cashoutima ei hakka.. mingeid turniire vms pole võimalik teha nende eest?

hotcocacola
27.04.09, 17:39
FPPd saad rahaks vahetada.
4$ eest mingit reaalselt turniiri sa just ei saa....aga noh, ma ei teagi....mine tee mingit satikat või siis hyppa sellega NL20sse ja proovi duublisse lükata.

Rage
27.04.09, 17:41
FPPd saad rahaks vahetada.
4$ eest mingit reaalselt turniiri sa just ei saa....aga noh, ma ei teagi....mine tee mingit satikat või siis hyppa sellega NL20sse ja proovi duublisse lükata.

oijah.. midagi muud nende FPP'dega teha ei saa?.. ähh persenuss ma ütlen

arvamusliider
27.04.09, 20:13
Hiljuti spämmisid mulle kirja koju, et oi oi kui head boonused me sulle teeme, kui tagasi tuled pokerdama. Tra saatku see, meilile või kuhugile, aga niimoodi paberkandjal...no ei meeldi. Loodan, et see harjumuseks ei muutu.

Mängin kus ja kuna taha. Vot.

Rage
05.05.09, 09:03
puuhh.. nädal tagasi tegin cashout requesti eile tuli lõpuks meil, et mu transaction protsessing.. ja täna jõudis kohale:-) FTP, siit ma tulen:-)

qjet
05.05.09, 12:40
soft on sitt küll jah, aga ma olen seal juba üle poole aasta mänginud ja harjub ära. nüüd pigem kusagile mujale minna tundub, et soft on sitt :D. aga mina olen rahul, fishe on palju ja rakeback on kah normaalne.

Rage
05.06.09, 08:40
LuckyAcePoker is proud to present your all new Poker Rewards programme.

The old Frequent Player/Bonus Points (FPPs/BPs) are giving way to all new Status/Reward Points (SPs/RPs).

Bronze, Silver, Gold, Platinum and VIP statuses are designed to make sure you earn the most Reward Points for every cent you wager at the tables. Just log into LuckyAcePoker to find out your status level.

Reward Points are worth instant cash. Soon, you’ll also be able to shop in a brand new LuckyAcePoker poker store with them too. They’re not your only advantage though:
• Play your way to higher Reward status in June – find out how.
• Enjoy status-exclusive freerolls with prize pools totalling over $25,000 per month (that’s not a typo – it’s really $25,000 in free money every month)!
It’s all about getting more – more status, more rewards, more value. Now you’ll find it all at LuckyAcePoker!

variatsioon
05.06.09, 09:56
ega see rakebacki ei mõjuta?

hotcocacola
05.06.09, 10:22
Kui sa FPPd tõmbad rahaks üle, siis see summa mis välja võtad, sellest 30% läheb sul rakebackist maha

farik666
24.03.10, 23:36
Keegi mängib seal toas praegu ka veel?? Vaatan et koduleht ongi aint üks leht ja linke muid pole... infot jms..

Rage
26.03.10, 16:21
Keegi mängib seal toas praegu ka veel?? Vaatan et koduleht ongi aint üks leht ja linke muid pole... infot jms..ei mängi http://www.luckyacepoker.com/en-gb/ aga siin ma näen küll juba veidi rohkem lehti.. loomulikult eriti kõva taset näitab see, et kodukale minnes kohe popupiga sulle hakkab cliendi downloadi pakkuma.. mis järgmiseks? paneb luckyace cliendi troojana sisse?

sawcrish
08.04.10, 00:33
tere
Kas keegi oskab öelda, kuidas LuckyAce-st NETELLER-sse cashoutida saab?
Kas enneb peab depoma tellerist, et tekiks cashoudi juurde netelleri valik?

RaunoRa
05.08.10, 23:13
tere
Kas keegi oskab öelda, kuidas LuckyAce-st NETELLER-sse cashoutida saab?
Kas enneb peab depoma tellerist, et tekiks cashoudi juurde netelleri valik?

mul oleks sama küsimus moneybookersi kohta

Rage
05.08.10, 23:21
mul oleks sama küsimus moneybookersi kohta

mina kandsin läbi MB sisse ja välja ka läbi MB

Firzen
06.08.10, 13:45
mul oleks sama küsimus moneybookersi kohta

Igas toas on minu arust see security measure, et enne pead kasutama deposit optionit, kui saad kasutada sama withdrawal optionit.

Tigrano
06.08.10, 13:50
Igas toas on minu arust see security measure, et enne pead kasutama deposit optionit, kui saad kasutada sama withdrawal optionit.

Jep, alati ennem pead kandma sisse ja siis saab alles välja.

Paljudes tubades isegi nii, et oletame oled läbi MB teinud 2000$ deposiidi ja ennem pole cashoute teinud ja tahad nüüd väja võtta läbi netelleri 4000$ siis peab ennem 2000$ kandma tagasi läbi MB ja ülejäänud alles siis saab läbi netelleri või teiste teenuste ehk reeglid on võimsaks aetud.

pastilaa
08.08.10, 08:41
Kas ma olen silmavärdjas, või tõesti ei näe ma uues softis first person view võimalust enam???