PDA

View Full Version : Kasutaja "raivos" rikkus steigi reegleid.



Leheküljed : [1] 2

Mr_Kenny
01.07.11, 22:26
Hei,

Mõtlesin, et ei pea nii vara juba sellist negatiivset teemat teha, aga noh juhtub.

Steikisin kasutajat "raivos" 50NL mängima ning ta võttis hoopis 1kNL shoti peale veidi ajast mängimist 50NL'is.

Steigi reeglites oli selline punkt, millega enne steigi andmist ta nõus oli.

"LEPINGU REEGLITE RIKKUMISE PUHUL
-Steikija jätab endale voli lõpetada steik ning konfiskeerida steigitava kontol olnud vahendid kui on rikutud selles lepingus olevaid reegleid.
-Steikija jätab endale voli kasutada steigitava isikuandmeid juhul kui on rikutud lepingus olevaid reegleid.
PS! Siia alla kuuluvad ka kõik endast mõistetavad reegliterikkumised nagu chipdumping, üle limiidi mängimine, kasiinomängud, omal käel raha välja kandmine jne."

Kuna ta hetkel on nö kadunud annan talle paar päeva aega oma asjad ära sortida ning siis lükkad isikuandmed üles ja võtan kasutusele karmimad meetodid.

Proofid handhistoritena:
Tema username on kingsild nendel handhistorytel

http://img834.imageshack.us/img834/4020/1knlshotlol.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/834/1knlshotlol.jpg/)

http://img15.imageshack.us/img15/113/1knlshotjee.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/15/1knlshotjee.jpg/)


C ya

KristjanLaas
01.07.11, 22:39
Tean tema kohta nii mõndagi (infot vanemate ja elukoha kohta).
Kui ta välja ei ilmu aitan nii palju kui võimalik sind.

VisaHing
01.07.11, 22:53
omg, mis debiilik.
Mai saa aru, mida kuradit ta mõtles. Et see ei tule välja??

Vaadake neid kahte handi. Mu arust on tegu chipdumpiga,see jwh2210393 ma kahtlustan, et on ta enda kasutaja.

A btw, miks stakesid teda kui ta ühe korra juba petnud/rikkunud reegleid ?
See laks kui cheating stakes 3 inimest 100$-ga. Seal ta rikkus igatahes mingeid reegleid juba.

Mr_Kenny
01.07.11, 23:34
Chipdumping, on out of the question mõlemad käed eri villainite vastu kaotatud. Lambitilt prolly.
Mina igatahes sellist threadi ei leidnud kus cheating teda 100$-ga steikis.

Anyway nd sain teada, et tal oli ühe vennaga samasugune diil mis lõppes sama moodi..

PM kui kellelgi on tutvusi võlanõudjate maailmas.

fyte
02.07.11, 00:48
Kui suur stake oli üldse?

//
1000 eurot.
Korralik summa jah. Degens gonna degen. ;/
Kui vana see tüüp on üldse, Laas?

KristjanLaas
02.07.11, 00:51
1000 eurot.

Mr_Kenny
02.07.11, 01:14
Kui vana see tüüp on üldse, Laas?

18

muruntau
02.07.11, 01:31
Laas, veidi mõtteainet sulle, ära enam soovita anda staket degennidele. Kas sa ise läheksid panka raivos'i käendajaks? Kui mitte, siis ära soovita seda ka teistele. Neid juhtumeid on viimasel ajal küllalt, kus inimesed peavad käendamise tõttu teiste isikute võlgu kinni plekkima ja palju suuremaid kui €1k. Põhimõtteliselt sinu pask, et ta üldse staket sai.

Ja Kenny. Kui üks degenn, olgugi et sümpaatne, soovitab anda laenu teisele degennile sulle öeldes, et ta on degenn, kas seda on ikka mõtet teha?

KristjanLaas
02.07.11, 01:36
Laas, veidi mõtteainet sulle, ära enam soovita anda staket degennidele. Kas sa ise läheksid panka raivos'i käendajaks? Kui mitte, siis ära soovita seda ka teistele. Neid juhtumeid on viimasel ajal küllalt, kus inimesed peavad käendamise tõttu teiste isikute võlgu kinni plekkima ja palju suuremaid kui €1k. Põhimõtteliselt sinu pask, et ta üldse staket sai.

Ja Kenny. Kui üks degenn, olgugi et sümpaatne, soovitab anda laenu teisele degennile sulle öeldes, et ta on degenn, kas seda on ikka mõtet teha?

Kas sa oled for real? Huvitav inimene oled ikka alati tagantjäri targutama ja nina alla hõõruma. Seriously, back to delfi..
Mina ütlesin, et soovitan kindlasti ette võtta kõik ettevaatusabinõud ja lepingu tehes/digiallkirja puhul soovitan ma teda jah, sest mina olen isiklikult teda stakenud ja sellega profitit saanud, minul polnud absoluutselt aimugi, et ta võib mingit sellist sitta teha. Lisaks kinnitavad kõik graphid, et on võitev mängija.
Degeni all mõtlesin tema mängustiili ja isikliku bankroll managementi, mitte mingit viidet ei olnud siin potentsiaalsele pettusele.
Kui oleks suur profit olnud, siis oleks mul samuti olnud basically õigus ka oma osa küsida?

http://img52.imageshack.us/img52/5843/hindy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/hindy.jpg/)

Jah hetkel on mul väga halb meel endalgi, et teda soovitasin, aga soovitasin heas usus, et mängija on võimeline biitima seda taset suurelt.
Lisaks clearyn, et ta ei ole mul sõber ega midagi, olen temaga mõned korrad pokkerit arutanud ja paar korda stakenud, thats it.
Ei kujuta absoluutselt ette mis talle sisse võis lüüa, aga ju siis võib pokker ka niimoodi inimestele mõjuda.


Väga loodan, et asi laheneb.

fyte
02.07.11, 01:44
OP, milline selle tüübi PM oli, kui ta tahtis stake'le kandideerida?

muruntau
02.07.11, 02:07
Kas sa oled for real? Huvitav inimene oled ikka alati tagantjäri targutama ja nina alla hõõruma. Seriously, back to delfi..


Võta rahulikult. Ma pole mitte kordagi varem üheski stake teemas midagi nina alla hõõrunud. Siinne juhtum oli eelnevalt teada olevat just sinu antud infot arvestades (allpool) kõige puhtakujulisem stakemise fail mis olla saab.


Lihtsalt mainin, et raivos on kõige haigem degen maailmas, aga biidib mängu paremini kui ükskõik kes steigi soovijatest suure tõenäosusega ja kui temaga digiallkirjad ja lepigud teed, siis soovitan teda absoluutselt.

hotcocacola
02.07.11, 04:30
rahu muru!

mul parem küsimus, mis krdi andmebaasist see jaotus võetud on? kust sa selle screenshoti said?

yolpa
02.07.11, 07:32
ma ei saa ühest asjast aru, kui sa nagunii üle lased, siis miks nl1k shot võtta kui siis juba raha kasvõi omale rl kasutusse võtta:D, nimi nagunii rikutud juba:D

qbj0hn
02.07.11, 07:47
Steikisin kasutajat "raivos" 50NL mängima ning ta võttis hoopis 1kNL shoti peale veidi ajast mängimist 50NL'is.


Olin just tooli peal lebos kui seda lugesin alguses ja kukkusin naerust tooli pealt maha :D.
Mitte selle peale, et sul siuke asi juhtus vaid sellepeale, et siuke degen ikka annab olla :D. Epic...

VisaHing
02.07.11, 09:50
Chipdumping, on out of the question mõlemad käed eri villainite vastu kaotatud. Lambitilt prolly.
Mina igatahes sellist threadi ei leidnud kus cheating teda 100$-ga steikis.

Anyway nd sain teada, et tal oli ühe vennaga samasugune diil mis lõppes sama moodi..

PM kui kellelgi on tutvusi võlanõudjate maailmas.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7133-Pakun-Stake?highlight=raivos


Re: Pakun Stake

Stake Tulemused

1. SuurSiim
2. Imthcplant
3. Raivos

Seisud pole väga kiita, kuna kõik on kergelt miinuses, ning üks tegelane rikkus mitmeid reegleid ja on Busto!



3 inimest siis üle lasknud 1000 eur + 1000 eur + 100 $.

A mr. kenny. Kas üldse siukest teemat on võimalik anda mingi inkasso kätte ? On mõni vastav dok sul ?

yolpa
02.07.11, 10:15
and again, omakohus:)

emmimees
02.07.11, 10:50
Summa pole väike, ande korralikult õpetust raisale siis.

BuildUp
02.07.11, 10:58
bemmiga uksetaha jep.

Priidix
02.07.11, 12:04
Arvestades, et ühe nl30/50 stake suurus on võrdlemisi suur. Panen uuele kasutajale(stakijale) südamele, et kindlasti olla väga põhjalik ja uurida/puurida kõvasti kellele stake anda. Ja üldse kasutada kõiki abinõusid, vältimaks scammerite õnnestumist(id lepingud, isiku tõestused jne). Aga muidu edu stakijale ja mängijatele, kes valituks osutuvad.


+1, stakeja peaks kindlasti arvesse võtma, et tublisti üle 50% viimase aja stakemistest on lõppenud kas skämmi või feilamisega. Stake pakkumine pole kindlasti iisi riskivaba tulu. Seda enam, kui staked kuni paarisaja postiga inimesi, keda siin teemas on enamus. Loe kindlasti stakemise teemast varasemaid juhtumeid!

Btw, paljudele stake anda kavatsed ja mis eesmärkidel üldse staked? (ise pole huvitatud obv)


Ma ei ütle halvaga, aga sulle öeldi isegi kõik kõik ette ja insta lasti üle. Lihtsalt uskumatu.

Loodan, et sulle tagastatakse see mis sulle kuulub.

Tylos
02.07.11, 12:29
Härral neid FTP ja Starsi kasutajaid jagub.

raivos
eeselolen
leilamikk
kingsild

Kindlasti mõned ehk veel.

Vandalar
02.07.11, 12:41
Kurb

VisaHing
02.07.11, 13:13
tal igakasutajaga igast turna hitte olnud kenasid. nl50-nes aga on ta donkanud maha kah omajagu ( mitte palju aga siiski ). Vaadates PTR-ist kuidas ta pelab siis no andke andeks.

alaska
02.07.11, 14:47
Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.

emmimees
02.07.11, 15:04
Mõnes on lihtsalt rohkem gambleri verd. Ise eelistan ka madalamal grindida, ei ole nii riski aldis rahadega.

Priidix
02.07.11, 15:29
Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.

+1. Endal sama:) Selleks on ka limiidi piirangud..aga no obv mõnele need ju ei kehti.

viki
02.07.11, 15:31
Kas see on see sama teema, miks automaadi taga viimane piimaraha hakkama pannakse? Et mingil hetkel tekib hull tagasivõitmise soov, mõistus läheb lukku ja kõrgemasse limiiti? Kontroll kaob täiesti ära oma tegude üle? Mingi häbitunne stakeja ees? Tahab keegi ausalt vastata?
Endal on nii, et alati kui sitasti läheb, tekib vastupidine soov madalamale mängima minna, et mitte rohkem kaotada.
See ta on.Ma olen ka paar korda kogu rolliga,kõrgemates limiitides olnud.Täiesti kainelt kusjuures.

KristjanLaas
02.07.11, 15:57
Kirjutasin talle eile facebook wallile, et ta ASAP välja ilmuks ja lahendama hakkaks asja, tänaseks on ta minu postituse kustutanud.

jarlop
02.07.11, 16:06
ma arvan et siin ainus lahendus sellele asjale omakohus, kui ta negramm ei reageeri nendele asjadele...

kip
02.07.11, 16:10
Kasutaja raivosega on mul endalgi paar kuud tagasi stake diil olnud mille suuruseks oli 1000$ ja suutis selle 24hga busti mängida. Eiras kõiki reegleid ja mängis tugevalt üle rolli. Lubas, et maksab selle 1000$ tagasi aga siiani pole seda teinud.

Vandalar
02.07.11, 16:32
Sellises kohas nagu Parttimepoker on üks suurimaid stakemise foorumeid ja seal on kenasti iga kasutaja kohta, kes rikkumise teeb kohe märk tema nime juures, et näed, kui inimene on scamminud varem või reeglitest kõrvale kaldunud. Siin saaks ka äkki mingi sellise süsteemi aretada, et stake andja saab stake saajale rikkumise eest märgi panna, et teised ka näeksid seda tema profiilil?
Suht kurb vaadata kuidas lihtsalt keegi saab 1K ja siis sellega muuseas lotot mängib.

con
02.07.11, 16:46
On võimalus, et tegu haigusega ta puhul. See, et isegi 5bi'ga kuskile kõrgemale olen(oleme) roninud pole veel midagi. Üks endine selle foorumi ülelaskja rääkis enamvähem kuidas üle keha väriseb kui kuskil esimesel võimalusel 2biga lammutab(kuulsin ta sõbralt seda). Lasi ka 3x vähemalt vist üle.

Nõme on see, et Eestis rehab vist suht olematu? Googlest ainult ühe lingi leidsin.
http://www.hms.ee/cont02.php

Muidugi see ei teda veel süüdimatuks, lihtsalt pilt kokku panna siis võib sellise järelduse teha.

TSven
02.07.11, 17:40
Olen ka 1/2 buyinniga miljonäriks saada tahtnud mingi nl1k kui liferoll 2ks kuuks olemas ja paar korda nii ka juhtund, et FTP rushis jõudnud nl200 kui eelmistel levelitel kaotand ja sealt sain mingi ime läbi luckides double-upi ja kogu sessi nulli või lähedale ja kohe kinni pannes mõtlend et wtf I just did. Nii, et mingil tasemel mõistan ta arvatavasti haigust, samas ei suuda mõista, kuidas võimalik seda teiste raha eest teha.

qbj0hn
02.07.11, 18:38
Niimoodi nad neid nööre kaela panevadki endale.
Paljudele erinevatele inimestele võlgu/jamad kõik ainult sellepärast, et kui see tonnine pot koju tuleb siis võtab kergelt selga märjaks.
Ise ka 2009a epic degen old ja raha auku pannud, aga vähemalt pole kedagi üle lasknud vms. See on täielik haigus ikka, ma tol ajal ei mõelnud yldse selgelt ikka. Peaasi, et sai enne magama minekut rolli duublisse lüüa ja siis pisar silmis HU-d mängida.
Mul Triobeti konto siiamaani 2009 aastast saadik lifetime banni all, ise lasin panna.

fyte
02.07.11, 19:15
Mnjaa, sellised raivos'i sugused lohhgämblerid kisuvadki kahjuks pokkerimängijate maine alla..

Potsataja
02.07.11, 20:28
On võimalus, et tegu haigusega ta puhul. See, et isegi 5bi'ga kuskile kõrgemale olen(oleme) roninud pole veel midagi. Üks endine selle foorumi ülelaskja rääkis enamvähem kuidas üle keha väriseb kui kuskil esimesel võimalusel 2biga lammutab(kuulsin ta sõbralt seda). Lasi ka 3x vähemalt vist üle.

Nõme on see, et Eestis rehab vist suht olematu? Googlest ainult ühe lingi leidsin.
http://www.hms.ee/cont02.php

Muidugi see ei teda veel süüdimatuks, lihtsalt pilt kokku panna siis võib sellise järelduse teha.

Vanasti oli http://www.ehkl.ee/ lehel päris mitu kontakti, nüüd on nad praktiliselt kõik sealt ära koristanud. Ime, et HMS üldse edasi tegusteb peale Puksa seda (http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/pool-miljonit-kasiinosoltlaste-abiraha-laks-kaotsi.d?id=29102287) lüket. Abi muidugi leiab, kui inimene seda ise tõsiselt tahab. Minagi käisin aastaid tagasi mõned korrad Wismaris aga sinna see jäi.

Alaskale vastuseks, et ei ole mingit vahet sõltlasel, kes mängib automaadi taga ja sõltlasel, kes teeb sama arvuti taga. Algul on alati "õiged" ideed ja plaanid. Klõks käib ära ja siis oled nagu robot, mis tegutseb kindlate käskude järgi. Järgmine päev on "pohmakas" suurem, kui joomise puhul ja oh neid lubadusi, mis siis endale antakse. Kuni järgmise korrani...

Muruntau postitusega olen 100% nõus, väited "biidib mängu paremini kui ükskõik kes" ja siis soovitan teda absoluutselt. on ikka liig, mis liig. Mis kuradi kasu on lepingust äsja täiskasvanud saanud degeniga, kes pole tõenäoliselt töölgi käinud ?

Omakohus on ka muidugi huvitav variant. Palju peksu vms. antud summa väärt on ? Samas järsku saab isegi niimoodi raha tagasi, kuna korduva füüsilise vägivalla hirmus minnakse vargile ja saadakse summa kokku.

qbj0hn
02.07.11, 20:33
Järgmine päev on "pohmakas" suurem, kui joomise puhul..

See küll tõsi yep, omal ajal ei tahtnud ennast voodiski üles saada ja õhtul magama minnes loodad, et hommikul ärgates on kõik ok lol.

inward
02.07.11, 20:46
Kasutaja raivosega on mul endalgi paar kuud tagasi stake diil olnud mille suuruseks oli 1000$ ja suutis selle 24hga busti mängida. Eiras kõiki reegleid ja mängis tugevalt üle rolli. Lubas, et maksab selle 1000$ tagasi aga siiani pole seda teinud.

Ma loodan, et sa Mr. Kenny stake teemat nägid alles nüüd. Vastasel juhul oleks seda varem võinud mainida.

Vandalar
02.07.11, 21:02
Ma loodan, et sa Mr. Kenny stake teemat nägid alles nüüd. Vastasel juhul oleks seda varem võinud mainida.

Selleks peakski/võikski foorumil süsteem olla, kus staker saab märgistada need kel on rikkumised. See pole stakeri asi siin teistel sabas joosta ja pidevalt hoiatada.

oohoh
02.07.11, 21:16
See küll tõsi yep, omal ajal ei tahtnud ennast voodiski üles saada ja õhtul magama minnes loodad, et hommikul ärgates on kõik ok lol.
Õhtuti/öösiti oli jõle raske magama jääda kui kõik lõppes nii nagu tavaliselt, vähemalt mul.

Cash87
02.07.11, 21:19
Mul on ikka tunne et mr.kenny ei ole lihtne poiss, kes rahvale stake usaladab, vaid teadis mis meetmed ette võtab kui keegi peaks üle laskma. Niiet soovin edu raivosile, pangu uus hambarsti aeg juba kirja omale :)

VisaHing
02.07.11, 21:39
Ma arvan, et oleks õige aeg panna üles nimi/pilt/igast facebooki/rate kasutajad siia, et ehk kellegil tekib informatsiooni rohkem.
Vaevalt ta tuleb siia foorumisse, et vabandust paluda.

Aga kus selle stake kohta teema üldse on? mai suutnud leida.
// a leidsin, wtf 6 postiga vend??
----------


http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5234/
Siin soovis ta juba staket, kuid seal olid inimesed targemad. Pärast ta muutis muidugi esimest posti, et niisama trollida.
WANTED DEAD OR ALIVE!!!!!!!!!
http://www.monstrum.ee/raunopehka/lolgf.png

alaska
02.07.11, 21:54
See tagantjärele image muttatrampimine on üks teema (vajalik obv:-)) aga äkki saame siin ikka mingitmoodi midagi ära teha, et selliseid teemasid ei peaks koguaeg lugema? Kui on ikka sharkscope andmetel martingalinud, siis panna kuidagi keeld peale teemale? Või midagi sellist? Vähemalt 2 käendajat? Mõtteid?

con
02.07.11, 22:06
Tegin päeval ettepaneku koostada väike "andmebaas", väldiks seda, et mitmekordselt asi juhtuks. Edaspidi käiks kõik nimeliselt(ID pilt vms) ja ennem küsitakse adminidelt confirmation, et nimi oleks puhas. Kõik "foorumivälised" ülelaskmised saadetakse nimedega edasi adminnidele ja neid nimesi hoitakse privaatsena(kui kellelgi hea tuttav vms, ei taha veel avalikuks teha siis vähemalt me saame ennetada järgmist ülelasku)

Ei tea veel kuidas see asi on kooskõlas eesti seadustega jne aga midagi peab välja mõtlema. Kõik mõtted on oodatud, asi hakkab üle käte minema.

KristjanLaas
02.07.11, 22:29
Kristjan Sillaste.
Facebook sama.
telefoni nr. 56220562
Elukoht Tõrva (ei ole suur koht ja ilmselt mitte keeruline üles leida)
Isa nime ja telefoni numbri leiab ka ilmselt googeldades
Juttude järgi on isa äärmiselt kõvakäeline ja ei suhtuks sellesse hästi kui Kristjani tegudest teada saaks.

Cheating
02.07.11, 22:32
Minul oli kasutaja "Raivos" sama jama, ehk siis mängis selliseid limiit/formaati mis ei olnud stakega kooskõlas ja rikkus veel teisi reegleid. Mängis mingit turniiri kus sai esimese koha ja siis otsustas HU Cashi lasta, kuigi oli lubatud ainult 2.2$ 180players mängida.
Oma vabanduseks ütles: Ma olin purjus jne. Mudugi lubas tagasi maksta aga siiani pole midagi juhtunud. Ma saatsin talle kuu alguses PMi, kus andsin talle aega juuni kuu lõpuni asjad korda ajada, või muidu ma avaldan nime jms. Kuid nüüd paar päeva tagasi ta palus, et ma pikendaks nime avaldamist, kuna siis oleks tal võimalus Stake saada ja võlg ära maksta.
Kristjan Laas oli sammuti minu stake teemas raivose soovitaja. Kuid K. Laas hoiatas, et ta paras gambler, ning tuleb reeglid rangelt paika panna.

Viimane kiri oli siis selline:

Tere, ma ei saanud enda võlgasid kätte. Mulle ollakse ka 350usd sees, et ma ei tea ma üritan saadan võla nii kiirelt kui võimalik, nad lubavad igakord et lähipäevil lähipäevil, et ja ma saaksin steiki 1000 dollarit see mis see MR Kenny pakub mingisse itaalia saiti, et võimalik et saan, sest kristjan laas soovitas ka ja kui te avalikustaksite mu nime siis pole mul kindlasti võimalust saada steiki pluss see ei kiirendaks mu raha saamist kui ma oleksin petturite listis, mul lihtsalt pole võimalik võtta seda raha hetkel kuskilt, ma ei tea mis siis saab. Ma oleksin koguaeg kättesaadav, ma ei eira teid vms, et lihtsalt pole raha, esimesel võimalusel annaksin. Et Te olete ainuke inimene kellele ma võlgu, minuarust on mõttetu foorumisse toppida, see ei kiirendaks mu raha saamist vaid tõmbaks just motti alla selle raha leidmisel, sest nimi on juba määritud.



Mingid eelnevad kirjad on olnud sellised, kui ma nägin et ta starsis mängis, ning kohe uurisin miks mulle pole ära maksnud.

*jah aga ei ole mõtet siis petturiks tembeldada, ega ma nahhui ei pand su rahaga ma lihtsalt ei saa maksta praegu ma oleks üleelmine kolmapäev võind maksta aga ma suutsin maha mängida 4.1k kuna tilt oli nii suur kui oleks võind võita 15k
1 out of 9 ja 1 out of 10 olin turnadel kus essa 8.9k ja 5.3k ja jäin 7ndaks ja 9ndaks ja tilt oli kohutavalt suur NL600 ja nl1000 ja mõned käed isegi nl2000


*ma mõtlengi kas ma mingi jupikaupa ei või maksta? ma tõesti ülimates raskustes aga ma pole pettur alati võlad ära maksnud, olen olnud võlgu 1600 dollarit 1000 dollarit jnejne aga olen ära suutnud maksta


*maksan 100 tagasi kui saan! Juba oleks saand 2 nädalat tagasi aga jah:D gamblesin 4.1k maha oli plaanis siis ära maksta aga sitt et on see et 48h pärast depot ja siis ma pidin ikka gamblema ja muidugi 4.1k maha




Info mida mina tean kasutaja "Raivos" kohta.

Mulle on ta võlgu: 100$
Nimi: Kristjan Sillaste
Elukoht(Linn): Tõrva aga nädala sees Tartus koolis
Telefoni nr: 56220562
Mail: kristjansillaste@hot.ee
MSN: kristjansillaste63@hotmail.com
Moneybookers konto: raivosillaste1@hot.ee


Ma lihtsalt ei mõista kuidas on inimestel selline julgus teiste rahaga sedasi lasta!??:S
Ju siis see gambleri haigus on lihtsalt nii fking jube haigus:(

hotcocacola
02.07.11, 22:36
naljakas on see, et kuti moneybookers ja pp username on isa nime järgi...lol

KristjanLaas
02.07.11, 23:01
Kuradi sitt ikka...mul on väga kahju, et teda üldse soovitasin...sain ka nüüd siis sellest kõigest teada.

Vandalar
02.07.11, 23:12
Nagu rusikas silmaauku: http://youtu.be/bdX9rStKaMk ei oska korralikult neid linkida siin.

Mr_Kenny
02.07.11, 23:21
Minul oli kasutaja "Raivos" sama jama, ehk siis mängis selliseid limiit/formaati mis ei olnud stakega kooskõlas ja rikkus veel teisi reegleid. Mängis mingit turniiri kus sai esimese koha ja siis otsustas HU Cashi lasta, kuigi oli lubatud ainult 2.2$ 180players mängida.
Oma vabanduseks ütles: Ma olin purjus jne. Mudugi lubas tagasi maksta aga siiani pole midagi juhtunud. Ma saatsin talle kuu alguses PMi, kus andsin talle aega juuni kuu lõpuni asjad korda ajada, või muidu ma avaldan nime jms. Kuid nüüd paar päeva tagasi ta palus, et ma pikendaks nime avaldamist, kuna siis oleks tal võimalus Stake saada ja võlg ära maksta.
Kristjan Laas oli sammuti minu stake teemas raivose soovitaja. Kuid K. Laas hoiatas, et ta paras gambler, ning tuleb reeglid rangelt paika panna.

Viimane kiri oli siis selline:

Tere, ma ei saanud enda võlgasid kätte. Mulle ollakse ka 350usd sees, et ma ei tea ma üritan saadan võla nii kiirelt kui võimalik, nad lubavad igakord et lähipäevil lähipäevil, et ja ma saaksin steiki 1000 dollarit see mis see MR Kenny pakub mingisse itaalia saiti, et võimalik et saan, sest kristjan laas soovitas ka ja kui te avalikustaksite mu nime siis pole mul kindlasti võimalust saada steiki pluss see ei kiirendaks mu raha saamist kui ma oleksin petturite listis, mul lihtsalt pole võimalik võtta seda raha hetkel kuskilt, ma ei tea mis siis saab. Ma oleksin koguaeg kättesaadav, ma ei eira teid vms, et lihtsalt pole raha, esimesel võimalusel annaksin. Et Te olete ainuke inimene kellele ma võlgu, minuarust on mõttetu foorumisse toppida, see ei kiirendaks mu raha saamist vaid tõmbaks just motti alla selle raha leidmisel, sest nimi on juba määritud.


Oleksid võinud ju mulle ka mainida..

Cheating
02.07.11, 23:23
Tegelikult see pettuste teema ikkagi väga tõsine teema siin foorumis. Kas midagi sellist ei saaks teha, et kõik petturid ühele lehele koos suurte piltide(pildil foorumi-ja päris nimi) ja igasuguse muu info oleks spoileriga peidus. Mida saaks ainult mode timmida. Kindlasti on palju foorumikasutajaid kellel palju aega ja viitsiks silma peal hoida sellistel teemadel vms:)

K2snakas
02.07.11, 23:25
olemas selline teema juu?

Cheating
02.07.11, 23:35
Oleksid võinud ju mulle ka mainida..

Tunnen ennast kehvast, kuna ikkagi oleksin võinud sellest sulle mainida, aga teades K.Laasi mainet siin foorumis, ning tema soovitus peaks ütlema kõik imo

KristjanLaas
02.07.11, 23:40
Ei olnud ise ka teadlik sellest, minu teada oli teil kõik korda saanud ja kuna mingit teemat ei olnud ei tundnud põhjust üle ka küsida.
Olen siiski päris kindel, et ühel või teisel viisil saab selle raha temalt tagasi.

KristjanLaas
02.07.11, 23:41
Kui pole automaatset vestluse salvestamist msnis, kas kuidagi on võimalik vanu vestlusi recoveryda?

Cheating
02.07.11, 23:42
olemas selline teema juu?

Jälle mina süüdi.
Minu jaoks suht keeruliselt organiseeritud.

qbj0hn
02.07.11, 23:43
Kui pole automaatset vestluse salvestamist msnis, kas kuidagi on võimalik vanu vestlusi recoveryda?

Ei tea küll, et võimalik oleks. Ise ka kunagi proovinud ja uurind ka selle kohta tho.

Cheating
03.07.11, 00:30
Sellised me oleme ? 100$ tagasisaamise lootuses lastakse tekkida olukorral, kus keegi teine võib kaotada 1000€.

ma olen oma elu jooksul piisavalt valetanud, varastanud ja petnud, kuid kõige rohke üllatavad mind ikka ja jälle "normaalsed inimesed".


Ma olin Esmaspäevast-Neljapäevani tallinnas sõbra ärasaatmis peol. Vahepeal ma käisin internetis ja see oli kolmapäeval kui tuli kiri raivos´lt . Ma tõesti ei suutnud kainelt seda asja läbi mõelda!

Sorry K.Laas ma ei süüdistada sind - aga kui poleks tema soovitust olnud siis ma oleks sellest asjast 100% rääkinud! Minu jaoks tähendab ikkagi soovitaja sellist isikut kes on nõus tema eest vastutama, et nagu asi peaks reaalne olema, sõber tuttav vms!!??????????????????????????????????????????? Või ma eksin?

Ma annan oma 100$ võla Mr_Kenny võlale juurde.
Hui tahan kuulda veel mingit sellist juttu, et tagasisaamise lootuses lasin tekkida sellise olukorra.



Ma tõesti loodan, et asi laheneb.



Kuhu nüüd see POTSATAJA postitus kadus?

Potsataja
03.07.11, 00:38
Kuhu nüüd see POTSATAJA postitus kadus?

Pudeli taga olen ma reeglina liigagi emotsionaalne ja seega sageli kustutan oma postitusi mõninga mõtlemise tagajärjel. Kui mind on juba tsiteeritud, siis ma obv seda ei tee.

KristjanLaas
03.07.11, 00:44
Soovitasin kui suure tõenäosusega profitable stakei, kuna endal vaid positiivsed kogemused temaga...
Saan aru küll, et keegi kedagi ei süüdista, haige olukord ja ainus süüdlane on Kristjan Sillaste, kes selle eest ka vastutama peab.

Cash87
03.07.11, 01:08
Kas selline asi mõjuks, kui stake saaksid küsida ainult klubi liikmed?

Potsataja
03.07.11, 01:15
Muide, tegelikult on kohe vägagi üllatav, et 6 postitusega tüüp on stake saamise osas kohe NII tipus. Mingisugune kokkumäng on seetõttu ülimalt tõenäoline või on tegu mingi eriti targa tüübiga ja ka pokkeris on loomulik kaotada endast oluliselt targemale/paremale.

Vandalar
03.07.11, 02:47
See rikuks klubi maine IMO ära. Vaadake seda süsteemi, mis on ptp-s, piisab ühest kergest rikkumisest ja kasutaja saab a la "cautionary" hoiatus, mis on ka kohe tema nime all näha. Kui aga midagi tõsisemat, nagu rahade mittetagastamine vms. vassimine, siis "do not stake" märk külge (näiteks lihtsalt).

K2snakas
03.07.11, 02:49
mis krdi m2rk, selliseid pole siia foorumisse vaja yldse, ban 4 life.....

Tarmonator
03.07.11, 02:54
tuleb muuta kohustuslikuks ID kaardiga autentimine. Muidu lihtsalt ei aita see ban 4 life, sest imelihtsalt saab uue kasutaja teha ja 6 posti koguda ja ongi stake käes.

kivisaba
03.07.11, 03:03
kasuks tuleks ka see, kui steigi saaja peab olema strateegia alafoorumites vähmalt semi aktiivne. niimodi saaks aru, kuidas inimene pokkerist mõtleb ja kas see mäng saab üldse +EV olla. Samuti ei saa seal lihtsalt poste koguda vaid see tuleks üsna lihtsalt välja.

Vandalar
03.07.11, 03:14
mis krdi m2rk, selliseid pole siia foorumisse vaja yldse, ban 4 life.....

Bännida saab ka, kuid märk on kasulik- siis on ju kohe näha kui stake otsijal mingi halb history on. Kuskilt eraldi seda eriti ju ei viitsi keegi otsida. Pealegi kui 6 postiga venda 1K-ga stakeda? WTF??

yolpa
03.07.11, 03:22
kasuks tuleks ka see, kui steigi saaja peab olema strateegia alafoorumites vähmalt semi aktiivne. niimodi saaks aru, kuidas inimene pokkerist mõtleb ja kas see mäng saab üldse +EV olla. Samuti ei saa seal lihtsalt poste koguda vaid see tuleks üsna lihtsalt välja.

jep, nagu kasutaja snoopdog sai stake kui eelnevalt oli strageegia foorumis mingit täis kelbast ajand. Kõige kergem on lihtsalt, kasutajate soovitamine, kui ikka keegi ütleb, et tean piisavalt seda inimest irl, keegi ei tahagi ju 100% kinnitust ja ka käändamis teema natuke imelik sellise asja puhul, sest käändad sa ilmselt ainult võibolla oma parimat sõpra ja isa.

kivisaba
03.07.11, 03:33
mõtlesin et kirjutan juhuks kui keegi suurerahakotiga steikija pole ise selle peale tulnud

Cheating
03.07.11, 03:58
Üks varjant oleks stakemised blockida nagu raha diilidega juhtus. Kui sa ikkagi oled +EV mängija ja suudad biitida siis ei ole raske see raha kusagilt mujalt leida imo

MrRiver
03.07.11, 04:53
Üks varjant oleks stakemised blockida nagu raha diilidega juhtus. Kui sa ikkagi oled +EV mängija ja suudad biitida siis ei ole raske see raha kusagilt mujalt leida imo

Loll jutt suhu tagasi, palun.

yolpa
03.07.11, 06:02
täpselt, praegu ju oli näha mis juhtus ftp-ga, mitu head mängijaid jäid rollist ilma, ei usu, et ikka nl100 mängijal on kerge see roll omale lihtsalt võtta kuskilt.

Naxer
03.07.11, 14:19
Njh...kohati päris masendav lugemine see thread, kui püüda kainelt mõelda. Samas tuleb oma "noorusaeg" meelde. Kõik hävingud, võlad, gamblimised, tiltamised, hommikused kaotuspohmellid ja muu taoline. See on siis pokkeri varjukülg. Mina leidsin pokkeri olles umbes 22 ja nägin selles pigem päästerõngast ohjeldada oma lootusetu -EVga kasiinomängude kirge, lappides +EV mängu abil ühtlasi rahalist auku. Suuremate ja väiksemate tagasilöökidega on see ka enam-vähem nii toiminud ja aidanud siiski pinnal püsida. On olnud tähtaja ületanud võlgu, pooltühje gambleri lubadusi nende maksmisel ja muid taolisi ebameeldivusi. Lõpuks on aidanud hädast tihti mõni steik ja enese kokku võtmine sellega. Oma teenitud osa siis taas peagi auku lastud ja ring otsast peale...aga vähemalt pinnal. (Selles mõttes, et pangaarve säilinud, mitte nt kohtutäituri käpa all ja vajadusel ka võimalusi hädapärast steiki saada).

Selles plaanis on masendav näha noori mängijaid, kel pole mingit kasiinogambleri tausta, kuid kes lihtsalt pokkeris sellised gamblimisi ja asju teevad, eriti veel teiste raha eest. Ei näe nagu head lahendust ka siin-tehniliselt suudavad nad ehk mängu biitida mingi periood, samas steikida neid ei saa, kuna lasevad üle või siis tuleb "gigatilt" ja lasevad sujuvalt auku kasvõi kokkulepitud limiidil. Selleks peaks olema lapsehoidjana kõrval ja jälgima rangelt iga liigutust, mida teevad ning mänguvabal ajal mitte võimaldama taolisel gambleril juurdepääsu bankrollile. Kohe kui valvsus peaks vähenema on peagi mingi jama kaelas-ehk praktiliselt võimatu kontrollida siiski. Efektiivseid ravivõimalusi ka ilmselt ei ole ning kui inimesel omal suva, kuidas teda ka sinna suunata. Võib-olla suudaks paar kõva kolakat tõesti "ravida". Igatahes vastik värk...

KristjanLaas
03.07.11, 14:34
Ei õpitagi enne, kui esimest korda ka tagajärgede eest tõeliselt vastutama peab.
Kombitakse piire ja kui kohe ei saa tõelist laksu kätte võibki jääda süüdimatu tunne, samamoodi on ka endal kogemusi sellega ja olen igasugust sitta korraldanud, mida praegu ära ei jõua kahetseda, aga enda õnneks olen pidanud ka vastutama long runis elu õpetab.

Mäletan kuidas Galojani kohta keegi ütles, et kui ta oli kunagi noor ja pääses mingisugusest sarnasest scamist, mis ta nüüd korraldas peaaegu ilma tagajärgedeta, siisjuhul, kui ta oleks sel ajal pidanud tagajärgede eest vastutama oleks temast võib olla lõpuks normaalne inimene saanud. Lõpuks aga jäigi pähe, et saab ka lihtsamalt ja nii see läks.

Jäämees
03.07.11, 14:52
Tervist lugesin kah seda teemat, tean et ma olen tundmatu tüüp siin aga tahtsin kah oma mõtted kirja panna.

OP'le ja teistele omakohtu soovitajatele - raha on jah tõsine asi, aga kriminaalkaristus nolgi kolkimise eest on nii traagiline kui ka irooniliselt rumal saavutus.. Ilmselgelt ei ole see poiss ''terve'' gamblimise koha pealt kõik need kirjad jne lapsikud eitused ja lubadused viitavad sellele, et ta on üpris sügavale juba vajunud ja ta vajab abi enne kui oma elu täielikult ära rikub.

Nagu keegi ütles ja postitas siin OP'l oleks parim helistada selle poisi isale ja üritada viisakalt asi ära rääkida, kui OP arvab, et tal puudub vajalik sõnaosavus ja taktitunnetus või midagi muud vajalikku saab vajadusel kellegi teise ka ennast esindama võtta.

Stakeimise koha pealt olen üpris noob, aga küsin, et kui paljud teist teevad lepingu enda ja stakei saaja vahel? Digitaalselt allkirjastatud lepingu? Kui kõik seda teeksid oleks petturite/süüdimatute gamblerite mängumaa kõvasti vähenenud..

VisaHing
03.07.11, 15:28
Tervist lugesin kah seda teemat, tean et ma olen tundmatu tüüp siin aga tahtsin kah oma mõtted kirja panna.

OP'le ja teistele omakohtu soovitajatele - raha on jah tõsine asi, aga kriminaalkaristus nolgi kolkimise eest on nii traagiline kui ka irooniliselt rumal saavutus.. Ilmselgelt ei ole see poiss ''terve'' gamblimise koha pealt kõik need kirjad jne lapsikud eitused ja lubadused viitavad sellele, et ta on üpris sügavale juba vajunud ja ta vajab abi enne kui oma elu täielikult ära rikub.

Nagu keegi ütles ja postitas siin OP'l oleks parim helistada selle poisi isale ja üritada viisakalt asi ära rääkida, kui OP arvab, et tal puudub vajalik sõnaosavus ja taktitunnetus või midagi muud vajalikku saab vajadusel kellegi teise ka ennast esindama võtta.

Stakeimise koha pealt olen üpris noob, aga küsin, et kui paljud teist teevad lepingu enda ja stakei saaja vahel? Digitaalselt allkirjastatud lepingu? Kui kõik seda teeksid oleks petturite/süüdimatute gamblerite mängumaa kõvasti vähenenud..

Kui Cheating mind stakes viimati, siis ma ise ntx saatsin ID kaardist pildi, mis mul arvutis oli. Samuti andsin koduse aadressi, telefoni nr kui peaks probleeme olema. Aga noh, mis nendestki kasu on, kui staketav ikkagi üle laseb. Sul on sisuliselt kõik tema kohta olev informatsioon aga tegelt sai saa teha miitte sittagi ju talle. Ment minna sa ka ju sisuliselt ei saa? Sealt elusees abi ei leia. Sa võid ta läbi peksta aga mis see annab ? sulle prolly mingi krim asi ja raha sa ikka ei näe. Ja kui võtta, et hetkeseisuga peaks see vend olema busto, siis mai usu, et keegi üldse oma rahasid enam näeb. Kindlalt isa jutule ja vaadata, mis seisukoha isa võtab. Vb on isa ka sama süüdimatu nagu poiss. jumal teab.

Naxer
03.07.11, 19:16
See isa jutule pöördumine ilmselt jah parim lahendus siinkohal. Füüsilise vägivalla poolt ei ole ning see ei lahenda muresid ka ilmselt taolisel juhul, pigem tekitab neid lisaks. Parimal juhul maksab isa ta võlad ära ning üritab teda edaspidi ohjes hoida ja ravile suunata nt. Vbl ravib ise "kolakaga"-oleneb inimesest. Fakt on, et ilma efektiivse ravita jääb see haigus eluks ajaks külge ning seda saab vaid alla suruda ja ohjeldada, kuid gambleripisik on ikka alles. Pigem ei ole ka sellist imeravi olemas, mis täiesti tervendaks sellest hädast-see nn ravi ilmselt aitab kergemini alla suruda ja ohjeldada lihtsalt kui omal jõul.

Codecci
03.07.11, 19:38
Kuid nüüd paar päeva tagasi ta palus, et ma pikendaks nime avaldamist, kuna siis oleks tal võimalus Stake saada ja võlg ära maksta.

Sorry K.Laas ma ei süüdistada sind - aga kui poleks tema soovitust olnud siis ma oleks sellest asjast 100% rääkinud! Minu jaoks tähendab ikkagi soovitaja sellist isikut kes on nõus tema eest vastutama, et nagu asi peaks reaalne olema, sõber tuttav vms!!??????????????????????????????????????????? Või ma eksin?

Ma annan oma 100$ võla Mr_Kenny võlale juurde.
Hui tahan kuulda veel mingit sellist juttu, et tagasisaamise lootuses lasin tekkida sellise olukorra.
Mis lootuses siis veel? Et jube hea mängija, saab jalad alla ja paari aasta pärast näed tuttavat nägu Isilduriga madistamas? Ilmselge, et sinu isekas soov oma kommiraha (võrreldes Mr. Kenny summaga) tagasi saada läks maksma Mr. Kennyle €1000, ei maksa oma süüd Laasi kaela veeretada.

---

Lihtne ja loogiline võimalus kuidas vähendada enda riski stakega - miks annate staketavale kogu bankrolli kätte? Enamus nagunii vähemalt päevas korra käivad arvutis, andke korraga kätte ainult päeva stop loss (nt 5 buy-ini). Kui inimene see päev stop lossini jõuab siis mina isiklikult tahaks anyway näha kuidas see juhtus ja kui kõik õige saadate järgmine päev raha juurde.

qbj0hn
03.07.11, 19:52
HU-s see süsteem toimiks, aga kes see FR-i ntx 5 buyiniga ikka mängib.

Codecci
03.07.11, 19:58
HU-s see süsteem toimiks, aga kes see FR-i ntx 5 buyiniga ikka mängib.
Aa õige, my bad. Aga mängimiseks vajaolev miinimum saatke ikka, kui näiteks 9-tableb ja stop loss on 5 buy-ini siis 50NL-is $700.

hotcocacola
03.07.11, 20:09
codeccil on tegelt hea point :)

qbj0hn
03.07.11, 20:39
Aa õige, my bad. Aga mängimiseks vajaolev miinimum saatke ikka, kui näiteks 9-tableb ja stop loss on 5 buy-ini siis 50NL-is $700.

Yep, aga mingile scammerist lohhile on see ka ntx päris hea summa. Need asjad tuleb kuidagi lihtsalt juba eos ära hoida. Ei ole vaja lihtsalt mehi metsast stakeda. Üks asi see, et inimese kohta andmed olemas jne ja saab ehk kuidagi raha tagasi, aga mina küll oma närve ei viitsi raisata ja ehku peale välja ei tahaks minna kui ikka tundmatu vend ja on olemas väike võimalus, et võib üle saada.

VisaHing
03.07.11, 20:51
Mis lootuses siis veel? Et jube hea mängija, saab jalad alla ja paari aasta pärast näed tuttavat nägu Isilduriga madistamas? Ilmselge, et sinu isekas soov oma kommiraha (võrreldes Mr. Kenny summaga) tagasi saada läks maksma Mr. Kennyle €1000, ei maksa oma süüd Laasi kaela veeretada.

---

Lihtne ja loogiline võimalus kuidas vähendada enda riski stakega - miks annate staketavale kogu bankrolli kätte? Enamus nagunii vähemalt päevas korra käivad arvutis, andke korraga kätte ainult päeva stop loss (nt 5 buy-ini). Kui inimene see päev stop lossini jõuab siis mina isiklikult tahaks anyway näha kuidas see juhtus ja kui kõik õige saadate järgmine päev raha juurde.

Mu arust natuke imelik see Cheatingu peale ajada. Btw. Ta suht uus siin foorumis ja ta tuli siia mõttega, et ehk saab mõne kopika teenida stakedes. Ta ju ei teadnud, et siin inimesed muudkui üle saavad ja, et see place on full of scammers.

sorm
03.07.11, 21:00
Päris sick laks.

Üldislet ma arvan, et stake siin foorumis ära keelama ei peaks, sest üldislet peaks see ikkagi olema +mõlemal. Ma arvan, et kui võtta kõik stakeid, siis kokkuvõttes on asi ikka korralikus plussis (toodab Eestlastele raha).

Päris hea mõte on leida igale steigile kääendajad (näiteks 2 kasutajat või siis ka mingit mittefoorumlast), kes maksavad ise insta rahad tagasi, kui steigitav need mutiauku ajab reegleid rikkudes.

Veel parem teha allkirjastatult leping (ID kaardiga saab väga hästi). Eraisukute vahel tehtud lepingud on kohtus täiesti arvestatavad dokumendid ja nende abil saab selle summa muuta sundtäitmisele (maksavad vanemad, kui endal ei ole ... tõmmatakse kontod miinustesse ja inkasso tegeleb sellega). Üldtingimused nagunii suht samad kõigil steikidel, et võik lausa luua sellsie põhja, kui lisad nimed, limiidid ja muud erilised tingimused (või siis tõmmad mõned maha mdia ei ole vaja).

Võimalik on ka foorumisse kasutaja lisamisel panna külge ID kaardiga autentimine (või siis läbi pangalingi). Korra, kui regad pead enda isiku ära tõestama ja kirjutama alla foorumi "kasutamise lepingule", kus siis olulisemad asjad krijas. Kunagi 3-4 aastat tagasi, kui ma veel tööl käisin tegime oma tiimiga mingile küsitluse lehele sellise jublaka. Õigemini on see valmis kood, mille sa pead oma lehele külge pookima. Ei ole liialt keeruline ja tänapäeval on see integreerimine kindlasti palju viisakamask ja mugavamaks tehtud. Kunagi see teenus maksis midagi, aga suht sümboolseid summasid.

Selle konkreetse tatnoka puhul aitaks vast isaga rääkimine ja tegelikult on ka e-mail ja foorumi post (või kuidas iganes te selle asja tingimused kokku leppisite) juriidiliselt kasutatav "dokument", kui sa suudad ära tõestada, et just konkreetselt tema selle sulle saatis. Parasjagu keeruline, aga kohtupraktikast on olemas case kus e-mail ja kommentaar on lugenud...

/huumorinurk
Võtta kaamera ja ilus mikrofon sildiga "lohhgambler TV". Minna ja see tegelane üles otsida ja teha väike vestlus. Siis videolindile väike eeltekst, et mis ja mix. Asi youtube/pokertube üles panna ja 1 million hit - äkki saab selat selle 1k tagasi

adam_q
03.07.11, 21:06
sundtäitmisele allumiseks on tarvilik võlgniku nõusolek (s.t. et võlgnik peab uuesti andma oma allkirja vastavale dokumendile), kui seda ei saa, siis kohtusse. ma mingi aeg pakkusin välja, et koostan steikimislepingu projekti, aga huvi pold, seega ahhujeeli sellega

ziimukaz
03.07.11, 21:10
Aga koosta ära ja lae üles ning steigi reeglite teemasse link sellele dokumendile. Oleks suureks abiks edaspidi.

sorm
03.07.11, 21:13
sundtäitmisele allumiseks on tarvilik võlgniku nõusolek (s.t. et võlgnik peab uuesti andma oma allkirja vastavale dokumendile), kui seda ei saa, siis kohtusse. ma mingi aeg pakkusin välja, et koostan steikimislepingu projekti, aga huvi pold, seega ahhujeeli sellega

Oled ise piisavalt õiguspädev? Sry ma ei tea sinu ametit, aga vajdusel pakun abi asja ülevaatamisel, et ta ikka üheti mõistetav oleks.

marcoloco
04.07.11, 00:08
Kindlalt isa jutule ja vaadata, mis seisukoha isa võtab. Vb on isa ka sama süüdimatu nagu poiss. jumal teab.

see dialoog isaga v6iks n2ha v2lja siis umbes selline:
sina: "teie poeg on mulle raha v6lgu".
isa: "mis laenu te talle andsite?"
sina: "ei andnudki laenu, andsin talle raha, et ta pokkerit m2ngiks"
isa: "ja mis ta tegi selle rahaga".
sina: "umm. pokkerit m2ngis."

et pokkerimaailmaga mitte kursis olev inimene ei saa ever aru sellest staketava vastutusest. Et annad tema pojale raha m2ngimiseks ja siis p2rast hakkad isalt seda tagasi n6udma.

loomulikult rikkus antud juhul poiss reegleid, aga kui midagi juriidiliselt siduvat varem kirja ei saanud, siis ametlikult midagi nagu tagasi n6uda ei saa. Parim v6imalus oleks vast proovida rahumeelselt teha talle ettepanek tagantj2rgi laenulepingu s6lmimiseks, kus ta kohustub nt 75% rahast tagastama vms.

KristjanLaas
04.07.11, 00:14
Leping, kus ta kohustub 75% maksma?
hopefully typo for 175%?

Codecci
04.07.11, 00:52
Mu arust natuke imelik see Cheatingu peale ajada. Btw. Ta suht uus siin foorumis ja ta tuli siia mõttega, et ehk saab mõne kopika teenida stakedes. Ta ju ei teadnud, et siin inimesed muudkui üle saavad ja, et see place on full of scammers.
Mis vahet sel on kas ta on uus või mis mõttega ta siia tuli? Common sense, et annad teada oma f*cked up dealist sellise vennaga ERITI juhul kui tüüp saadab sulle PM-i milles soovib maksmise pikendamist ja tema mitte outimist ja põhjuseks toob selle, et kohe-kohe saab uue steigi.

Godspeed_EJ
04.07.11, 11:59
Viimane kiri oli siis selline:

Tere, ma ei saanud enda võlgasid kätte. Mulle ollakse ka 350usd sees, et ma ei tea ma üritan saadan võla nii kiirelt kui võimalik, nad lubavad igakord et lähipäevil lähipäevil, et ja ma saaksin steiki 1000 dollarit see mis see MR Kenny pakub mingisse itaalia saiti, et võimalik et saan, sest kristjan laas soovitas ka ja kui te avalikustaksite mu nime siis pole mul kindlasti võimalust saada steiki pluss see ei kiirendaks mu raha saamist kui ma oleksin petturite listis, mul lihtsalt pole võimalik võtta seda raha hetkel kuskilt, ma ei tea mis siis saab. Ma oleksin koguaeg kättesaadav, ma ei eira teid vms, et lihtsalt pole raha, esimesel võimalusel annaksin. Et Te olete ainuke inimene kellele ma võlgu, minuarust on mõttetu foorumisse toppida, see ei kiirendaks mu raha saamist vaid tõmbaks just motti alla selle raha leidmisel, sest nimi on juba määritud.



Mingid eelnevad kirjad on olnud sellised, kui ma nägin et ta starsis mängis, ning kohe uurisin miks mulle pole ära maksnud.

*jah aga ei ole mõtet siis petturiks tembeldada, ega ma nahhui ei pand su rahaga ma lihtsalt ei saa maksta praegu ma oleks üleelmine kolmapäev võind maksta aga ma suutsin maha mängida 4.1k kuna tilt oli nii suur kui oleks võind võita 15k
1 out of 9 ja 1 out of 10 olin turnadel kus essa 8.9k ja 5.3k ja jäin 7ndaks ja 9ndaks ja tilt oli kohutavalt suur NL600 ja nl1000 ja mõned käed isegi nl2000


*ma mõtlengi kas ma mingi jupikaupa ei või maksta? ma tõesti ülimates raskustes aga ma pole pettur alati võlad ära maksnud, olen olnud võlgu 1600 dollarit 1000 dollarit jnejne aga olen ära suutnud maksta


*maksan 100 tagasi kui saan! Juba oleks saand 2 nädalat tagasi aga jah:D gamblesin 4.1k maha oli plaanis siis ära maksta aga sitt et on see et 48h pärast depot ja siis ma pidin ikka gamblema ja muidugi 4.1k maha


Sellisele kodanikule stake anda - :heart::heart::heart:

Tehke parem oma rahaga midagi head ja toetage mõnda varjupaika näiteks.

Pahvak
04.07.11, 12:49
Mu arust natuke imelik see Cheatingu peale ajada. Btw. Ta suht uus siin foorumis ja ta tuli siia mõttega, et ehk saab mõne kopika teenida stakedes. Ta ju ei teadnud, et siin inimesed muudkui üle saavad ja, et see place on full of scammers.

Ära ole sinisilmne. Kui raha on mängus, siis inimesed saavad üle. Esimest aastat oled internetis või?

VisaHing
04.07.11, 12:59
Ära ole sinisilmne. Kui raha on mängus, siis inimesed saavad üle. Esimest aastat oled internetis või?

No mõni ehk mõtleb, et siuke suur foorum nagu POKKERIPROD, et ehk siin asjad teisiti. aga no ok nvm.
shippige andmeid nüüd selle raivos-e kohta.

KristjanLaas
04.07.11, 13:15
Mind on ta sõbralistist ära kustutanud nüüd facebookist.
Kirjutasin talle, et ta välja ilmuks enne kui asi liiga sitaks kisub, loodetavasti võtab kuulda.

Mr_Kenny
04.07.11, 13:46
Hei,

Helistasin tema isale ja sain pmst sõimu osaliseks. Isa on teadlik tema võlgaset ja sellest teemast siin. Samuti lubas ta mind kohtusse anda selle eest et tema ning tema poja andmed siin teemas on. Mainisin talle, et meie steigi lepingus oli punkt kus reeglite rikkumise puhul annab kasutaja "raivos" mulle loa tema isikuandmeid kasutada ning selle peale kostis isa, et eks juristid vaatavad need lepingud üle (leping oli suuline, ehk kasutaja "raivos" confirmis skypes, et ta nõustub reeglitega). Kuna ma ise olen juura vallas suht ebapädev siis võiks keegi välja aidata ning soovitada mulle mu järgmist käiku.

yolpa
04.07.11, 13:53
ära karda, ei juhtu midagi, isa lihtsalt hirmutab sind, et sa ise asja ära unustaksid. Minu ainuke soovitus oleks, kui sul oleks mõned täiskasvanud suurt kasvu ja väga mõistliku jutuga tuttavat kaasa võtta ja minna ja rääkida selle isaga, et mis krdi sitta toodetakse ja näost näkku ära rääkida, mis seisud on, kedagi obv lüüa ei tohi ega midagi, aga sellise lükkega näitaksid, et ka sinul tõsi taga.

See idee hüppas mulle muidugi nipsust pähe, sest olen pidanud ise seda talitama, küll mitt otsese raha võla pärast, aga analoogne teema küll.

Mr_Kenny
04.07.11, 13:59
Ei kardagi :) Kuna selliseid probleeme pole varem ette tulnud, pean oma iga järgmist sammu läbi kaaluma, et endale mõnda auku ei kaevaks.

Jäämees
04.07.11, 14:04
Suuline leping on ka juriidiliselt kehtiv leping, sa otsi hoolikalt oma Skypei logidest see üles. Kuigi jah kui asi tõesti kohtusse viia läheks kogu see jant ilmselt sulle kallimaks kui 1000 euri.

Potsataja
04.07.11, 14:05
Hei,

Helistasin tema isale ja sain pmst sõimu osaliseks. Isa on teadlik tema võlgaset ja sellest teemast siin. Samuti lubas ta mind kohtusse anda selle eest et tema ning tema poja andmed siin teemas on. Mainisin talle, et meie steigi lepingus oli punkt kus reeglite rikkumise puhul annab kasutaja "raivos" mulle loa tema isikuandmeid kasutada ning selle peale kostis isa, et eks juristid vaatavad need lepingud üle (leping oli suuline, ehk kasutaja "raivos" confirmis skypes, et ta nõustub reeglitega). Kuna ma ise olen juura vallas suht ebapädev siis võiks keegi välja aidata ning soovitada mulle mu järgmist käiku.

Isa andmeid imo siin obv olla ei tohiks aga eks nende siia panijad ise teavad. Samuti ei näe ma mingit põhjust, miks isa peaks sentigi poja võlast ära maksma, poisile annaks selline käitumine ainult "tiibu" juurde. Teine asi oleks taskuraha vms. (kui antakse) nullilähedaseks tõmbamine või enda/lähedase/sõbra juurde tööle võtmine ja siis tasapidi maksmine. Niimoodi jõuab poisile ehk ka midagi raha reaalselt väärtusest ja olulisusest kohale. Ta on veel noor ja teda peaks olema veel suhteliselt lihtne reaalse maailmaga "sobitada".

alaska
04.07.11, 14:06
Kui ta ise on nõus tagasi maksma mingi graafiku alusel, siis see oleks üks lahendus. Siin ennegi nii asjad korda saadud ja nimed veits puhtamaks.

Godspeed_EJ
04.07.11, 14:08
Suuline leping on ka siduv, aga seda on raske tõestada. Kõik lepingud, mis puudutavad raha peavad olema kirjalikult sõlmitud, et vältida selliseid probleeme.

edit: Ma siiani ei suuda sellest aru saada, kuidas osad inimesed on nõus andama puhtalt "ausõna peale" võlgu inimestele, keda nad pole elusees kordagi kohanud ja ainuke reaalne kontakt on olnud interneti avaruses mõnes foorumis. Ei, mul ei ole sellest kahju, et te tahate oma raha põletada, aga selline hooletu käitumine põhjustab seda, et scammimisest saab siin foorumis tavaline nähtus ja ühel hetkel ei pruugi enam need kasutjad ka stake saada, kes seda reaalselt peaksid vajama. Mõelge natuke enne kui järgmine kord mõnele raivole või diademale 1k$ shipite.

Mr_Kenny
04.07.11, 14:08
Isa andmeid imo siin obv olla ei tohiks aga eks nende siia panijad ise teavad. Samuti ei näe ma mingit põhjust, miks isa peaks sentigi poja võlast ära maksma, poisile annaks selline käitumine ainult "tiibu" juurde. Teine asi oleks taskuraha vms. (kui antakse) nullilähedaseks tõmbamine või enda/lähedase/sõbra juurde tööle võtmine ja siis tasapidi maksmine. niimoodi jõuab poisile ehk ka midagi raha reaalselt väärtusest ja olulisusest kohale.

Ma ei nõudnudki, et isa tema võla ära maksaks. Isa polnud nõus arutamagi võimalikke lahendusi.

VisaHing
04.07.11, 14:09
oota miks ei või täpsemalt olla ta isa nimi ja telefoni nr siin, mis on niigi igalpool netis avalik ?

Jäämees
04.07.11, 14:09
Suuline leping on ka siduv, aga seda on raske tõestada. Kõik lepingud, mis puudutavad raha peaks olema kirjalikult sõlmitud, et vältida antud probleeme.

Just, ma täpselt ei kujuta ette, aga isegi kui sul on Skype'i logid on sul ilmselt ka kohtus vaja Skype'i poolset kinnitust kasutaja isiku, elukoha kohta.. Aga nagu ma ütlesin kohtusse pole ammugi mõtet minna arvestades riigilõive, advokaadi tasusi jne.

Jäämees
04.07.11, 14:10
oota miks ei või täpsemalt olla ta isa nimi ja telefoni nr siin, mis on niigi igalpool netis avalik ?

Vahet pole kas need andmed on juba kuskil firma leheküljel olemas või mitte - isikuandmeid võib levitada ainult isiku enda nõusolekul

Cheating
04.07.11, 14:15
Isa on ka ju asjaga seotud, näiteks Moneybookersi konto on isa nimel!

overgrow
04.07.11, 14:52
Soovitaksin sul andmed jah maha võtta. Tegelikult vastutab nende andmete eest ranka ehk siis foorumi omanik. Kui isa tahab võib asja kohtusse anda ja kohus siis otsustab. Seaduses muidugi vägA selgelt ju öeldud.

31. Andmesubjekti õigus nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ning isikuandmete parandamist, sulgemist ja kustutamist

(1) Vastutav või volitatud töötleja on kohustatud andmesubjekti nõudmisel, kui töötlemine ei ole vastavuses käesoleva seaduse, muude seaduste ja nende alusel kehtestatud õigusaktidega:
1) lõpetama tema isikuandmete töötlemise;
2) parandama ebaõiged isikuandmed;
3) sulgema või kustutama kogutud isikuandmed.

§ 42. Käesoleva seaduse nõuete eiramine

(1) Delikaatsete isikuandmete töötlemise registreerimiskohustuse, isikuandmete kaitse turvameetmete või isikuandmete töötlemise muude nõuete eiramise eest – karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut.

masterpuppet
04.07.11, 15:06
Isa andmed peab ära koristama, sest nende avalikustamise nõusolek puudub. Aga viide avalikule kohale võib vabalt olla.

Kuna härra Pettur andis tingimusliku nõusoleku andmete avalikustamiseks (Skype logi on kirjalikult taasesitatav dokument), seega tema andmed pange aga suurelt ja ilusa pildiga üles.

Codecci
04.07.11, 15:19
Isa andmed peab ära koristama, sest nende avalikustamise nõusolek puudub. Aga viide avalikule kohale võib vabalt olla.

Kuna härra Pettur andis tingimusliku nõusoleku andmete avalikustamiseks (Skype logi on kirjalikult taasesitatav dokument), seega tema andmed pange aga suurelt ja ilusa pildiga üles.
Aga kui ei oleks andnud luba - ma tean inimese nime kes mu raha varastas ja ma ei tohi foorumis sellest teada anda, et Kristjan Sillaste on rott varas? Kuidas siis Võsareporter üldse toimida saab või Pealtnägija see (http://www.youtube.com/watch?v=SMGJpp5j-S8) osa? Või kuidas Hinnavaatluses näiteks saab 100 inimese andmed üleval olla?

Konso
04.07.11, 15:22
Kas steigi andmine ei võrdu laenu andmisega? Kas tegu oli Eesti mõistes legaalse toaga? Kui ei olnud, siis on kehvad seisud.

Uuri siit, siin must-valgel kõik kirjas :D
https://www.riigiteataja.ee/akt/129062011016

hotcocacola
04.07.11, 15:23
Teema läheb iga päevaga aina huvitavamaks

neeme
04.07.11, 15:32
Kas steigi andmine ei võrdu laenu andmisega? Kas tegu oli Eesti mõistes legaalse toaga? Kui ei olnud, siis on kehvad seisud.

Uuri siit, siin must-valgel kõik kirjas :D
https://www.riigiteataja.ee/akt/129062011016

Misasja ? Misvahet seal on kas legaalne või mitte legaalne tuba. Need seadused kehtivad minuteada siiski teenusepakkujale mitte otseselt mängijale.

Codecci
04.07.11, 15:36
Btw, kustkaudu te rahasid liigutasite? Kui ta küll kasutas raha underground toas mängimiseks, aga raha kandsid talle SEB-st/Swedist, siis peaks asja ametliku kella külge panemine no problem olema?

Konso
04.07.11, 15:39
Btw, kustkaudu te rahasid liigutasite? Kui ta küll kasutas raha underground toas mängimiseks, aga raha kandsid talle SEB-st/Swedist, siis peaks asja ametliku kella külge panemine no problem olema?

Reaalne aga see eeldab ikkagi õigusabi poole pöördumist ma arvan.

neeme
04.07.11, 15:43
Rahasid liigutati ilmselt mööda internetipanku. Aga Kristjan cormirmis oma andmed niiöelda 0.01 euroga saates selle stakejale. See vestluses olemas ka, et saatis ja confirmitav.

Konso
04.07.11, 16:01
http://juura.ee/gw.php/board/

Siit võib ka asja uurida

fyte
04.07.11, 16:04
Ma tahaks steikija asemel vähemalt 1.5x algsest summast tagasi saada, sest kogu see peavalu + raisatud aeg tolle petturist idioodi pärast maksab ka midagi...

Cheating
04.07.11, 16:04
Raivos mis ise asjast arvad?

fyte
04.07.11, 16:06
Raivos mis ise asjast arvad?
Heh, jah, degen loeb ise ka praegusel hetkel seda teemat siin. :D


Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (14 registreeritud kasutajat 6 külalist)
fyte Oliverk Cheating Fabulous tax22 M6niste raivos Priito OuMaiGaad Fozzizle mikk2468 Trakko ment52 olavike

Fabulous
04.07.11, 16:06
Kuna poiss ise teemat loeb, siis võiks nii palju mune olla ikka, et oma käitumist kommenteerida.

Konso
04.07.11, 16:07
Raivos hakkab arvama paari aasta pärast, et miks oli vaja poisikesena oma ja oma perekonna nimi ära määrida.

Cheating
04.07.11, 16:12
Küsid isalt stake jaoks raha ja teenid kõigile rahad tagasi. Ehk jääb midagi üle ka ja saad edasi grindida:)

hotcocacola
04.07.11, 16:12
äkki ta isa loeb hetkel tema kasutaja alt seda teemat...

E-Kunn
04.07.11, 16:15
Heh, jah, degen loeb ise ka praegusel hetkel seda teemat siin. :D

Unreal vend ikka, ei ole sõnu!!!

VisaHing
04.07.11, 16:21
Siiski on out of guestion see chipdumping?
jwh2210393 ja hzi2209695 mis kuradi usernamed need veel on ? Mõlemad on nagu mega üli randomid. ( need kellele ta raha kaotas )

// mõlemad täpselt sama pmst 3 random tähte. 7 random numbrit.
või seal underground ruumis ongi siuksed kasutajaD ???

Spewmonkey
04.07.11, 16:26
Siiski on out of guestion see chipdumping?
jwh2210393 ja hzi2209695 mis kuradi usernamed need veel on ? Mõlemad on nagu mega üli randomid. ( need kellele ta raha kaotas )

// mõlemad täpselt sama pmst 3 random tähte. 7 random numbrit.
või seal underground ruumis ongi siuksed kasutajaD ???

3 random tähte on ühes võrgus olevate erinevate skinide tunnused ja numbrid ongi kasutajanimed.

Mr_Kenny
04.07.11, 16:36
Räägin atm skypes Kristjaniga, vaatame mis võimalused siin on.

KristjanLaas
04.07.11, 16:37
Räägin atm skypes Kristjaniga, vaatame mis võimalused siin on.

gl, räägin ka temaga hetkel, ehk võtab mõistuse pähe.

masterpuppet
04.07.11, 17:48
Aga kui ei oleks andnud luba - ma tean inimese nime kes mu raha varastas ja ma ei tohi foorumis sellest teada anda, et Kristjan Sillaste on rott varas? Kuidas siis Võsareporter üldse toimida saab või Pealtnägija see (http://www.youtube.com/watch?v=SMGJpp5j-S8) osa? Või kuidas Hinnavaatluses näiteks saab 100 inimese andmed üleval olla?


Ma täpselt ei oska asja kommenteerida, kuna eraõigusega süviti ei tegelega, kuid ma ei usu, et see seaduseandja tahe oleks ära keelata kõik teise isiku nime kasutamise juhud.

See nõuaks süviti süübimist andmekaitsesse, kuid praktika nähes, on kaheldav, et petturi nime avaldamine keelatud oleks. Teise isiku nime mustamine on keelatud, aga kui selleks on faktipõhine alus, siis võib seda teha.

Naxer
04.07.11, 17:48
Tulin mõttele, et vbl peaks looma eraldi "lohhgamblerite" foorumi või teema, kus degenid saavad üksteist steikida. Nad on põhiliselt ju nagunii turnamängijad ja suuremad hitid tulevad turnadelt, kuna cashi grindimiseks ja biitimiseks puudub neil igasugune stabiilsus ja püsivus. Samas kui oleks mingi kommuun, kus nt kümned sellised vennad koos-enamik neist on oma loomulikus olekus, ehk bustod enamuse ajast, kuid mõni on parajasti hiiteri lainel ikka ilmselt. Siis see hiiteri vend, kes nt mitme k-se hiti sai steigib paarisaja nupuga nt 10-t muud degeni, kes oma turkad rõõmsalt käima lükkavad. Steikijale sesmõttes ikkagi kasulik lüke, kuna ta saab ju isegi aru, et topib oma hititud k-d lihtsalt auku kuskil suures limiidis muidu ise peagi ju. Kui on steigid välja antud on shanss, et keegi teine peagi hitib ja tilgutab talle nuppe tagasi taas, millega otsast üritada. Kõige paremini toimiks süsteem vbl siis kui oleks mingi usaldusväärne mittegamblerist vahendaja või nn "ühiskassa hoidja", kelle kaudu rahad liiguvad neile, kel parajasti enim vaja...degenide ühiskassa.

See mõte tuli mul sellest, et omal ajal kui olin ise täielik gambler ja pidevalt kõik auku läks siis neil perioodidel, mil mul oli kõrval sarnaseid sõpru, kes vahel laenasid, steikisid vms välja aitasid olid mul märksa paremad ajad, sama võib öelda nende sõprade kohta, kes said vahel abi jälle minult kui nemad parasjagu bustod olid. Peab ise olema gambler, et gamblerit steikida või laenata, kuna on teada, et ei saa arvestada mingite reaalsete tähtaegadega ega lubadustega raha tagasi saamisel-saab siis kui hitib:). Samas jh, moodustub mingi selline sünergia, mis tuntavalt vähendab busto perioode...eeldusel, et taolise grupi liikmeskond siiski reeglina suudab mängida +EV mängu.

kuco
04.07.11, 17:53
^^ I lold

reggie
04.07.11, 18:04
Väike pisiasi. Stake andke laenulepinguga, pole vaja kirjutada, et kuhu ja milleks, piisab sellest kui kodanik a annab kodanik b-le laenu. 1000 euri on piisavalt suur raha, et selle nimel pisut vaeva näha. Ideekaardid ja muu selline on tore kyll aga kui asju tuleb ajada idioodiga, kellel puudub vastutustunne siis võid talt saada ka uriiniproovi ja kubemekarvu dna jaoks-üle laseb ta ikka. Inkassofirmasid a la "Valuejev ja vennad" peaks ju olema?

adam_q
04.07.11, 18:11
Väike pisiasi. Stake andke laenulepinguga, pole vaja kirjutada, et kuhu ja milleks, piisab sellest kui kodanik a annab kodanik b-le laenu. 1000 euri on piisavalt suur raha, et selle nimel pisut vaeva näha. Ideekaardid ja muu selline on tore kyll aga kui asju tuleb ajada idioodiga, kellel puudub vastutustunne siis võid talt saada ka uriiniproovi ja kubemekarvu dna jaoks-üle laseb ta ikka. Inkassofirmasid a la "Valuejev ja vennad" peaks ju olema?

ja kui roll bustosse lastakse, mis siis lepingu järgi saab?

reggie
04.07.11, 18:19
Kui stake läheb lihtsalt halvasti siis ei saa midagi, lepingusse on võimalik kõikke sisse kirjutada, kui aga kodanik läheb nl50 asemel nl1000 gämblima siis saad raha välja nõuda. Kuigi jah, siin võib tekkida unikaalne olukord kus stake andja võib ise lepingu alusel scämmima hakkata.

sadptr
04.07.11, 18:31
Üks mõte kuidas ühes teises foorumis sellised stake teemad toimivad edukalt.
On kasutajad A B C, A tahab stake anda, B tahab stake saada ja C on käendaja. Käendajal on endal piisavalt raha, aga ta ise ei taha stakeda, kuid teab et B on usaldusväärne ja usaldab teda, et ei lähe gämblima, seega ta annab enda raha kasutajale A nn. panti. Kui B lendab bustosse stake reeglite järgi, pole midagi, C saab raha tagasi
Kui rikub reegleid, on C rahast ilma.
Siis kasutajad B ja C jagelevad ise edasi, nad niikuinii tuttavad, muidu ei käendaks ju, lihtsam rahasid tagasi ka saada jms
üldiselt annab kasutaja B ka mingi % kasutajale C selle nn. käenduse eest kui profit tuleb.
Muidugi probleem nüüd kui stake saaja lendab bustosse ja stake andjal rahast kahju ja hakkab ise scämmeriks (pmst freerollib) ja pandis olnud raha ei tagasta, aga ma arvan et see võimalus on way väiksem kui võimalus et stake saaja scämmib.
Muidugi kui asja keerulisemaks ajada, saab ka veel neljanda inimese (usaldusväärse foorumikasutaja nt) sisse tuua kes saab ka mingi % ja hoiab seda pandis olnud raha enda käes ja hiljem otsustab kas rikuti reegleid jms.

Segane, aga ehk mingi idee.

adam_q
04.07.11, 18:34
piisaks lepingust kahe inimese vahel... käendust saab eraldi kokku leppida, see ka variant muidugi

E: kas kellegil on siit foorumist juurataust ka? please let me know

Potsataja
04.07.11, 21:14
Väike pisiasi. Stake andke laenulepinguga, pole vaja kirjutada, et kuhu ja milleks, piisab sellest kui kodanik a annab kodanik b-le laenu. 1000 euri on piisavalt suur raha, et selle nimel pisut vaeva näha. Ideekaardid ja muu selline on tore kyll aga kui asju tuleb ajada idioodiga, kellel puudub vastutustunne siis võid talt saada ka uriiniproovi ja kubemekarvu dna jaoks-üle laseb ta ikka. Inkassofirmasid a la "Valuejev ja vennad" peaks ju olema?

Just ja summa võib ka kordi väiksem olla. Laenul ei pea isegi intressi olema, lihtsalt lepinguväliselt (PM, Skype,jne.) lepitakse kokku kasumijaotuses. See peaks garanteerima põhisumma kättesaamise jamade korral, kui võlgnikul on mingeidki varasid või sissetulekut. Jama korral tehakse http://tarkmeestaskus.just.ee/mison_maksekasu_kiirmenetlus ID kaardi abil ära. Sealt edasi saab asi ka muidugi mitmel viisil minna, kuid parimal juhul makstakse asi kohe ära. Igasugused inkassofirmasid a la "Valuejev ja vennad" tuleb parem kohe ära unustada, asi jääbki venima. Hetkel kipuvad paljud lihtsaid asju liiga keerulisemaks ajama.

VisaHing
04.07.11, 21:29
Sorry Kristjan aga siiski peavad teised ka teadma, miks sai saa postitada.


Kristjan says:
Mai saa kirjutada, isa ei luband
Ta ei saa aru
Kaspar says:
ongi nii ?
kristjan says:
Ta ei saa aru
Mai kao kuhugi
Kaspar says:
aa nojah.
lubad kirjutada me chat-ist pokkeriprodesse ?
et siis teised ka teavad, et isa ei luba.
kristjan says:
Ei
Kaspar says:
seda ei või öelda, et isa ei luba ?
kristjan says:
Isa loeb kohe ja on probleem jälle
Ära kirjuta jah praegu

adam_q
04.07.11, 21:39
lol misasja?

Cheating
04.07.11, 21:41
Millest ta aru ei saa?
Et petad teistelt raha välja, et saaks oma tilt rahuldada võõra raha eest?

sorm
04.07.11, 21:44
Teema on huvitavaks kiskunud jah.

Oleks huvitav teada mis juttu tegelane ise ajas.

Isa vastusest su kõnele saan täitsa aru. Pange ennast tema isa asemele. Ega see ei ole lihtne seis ka talle. Osalt tahaks, et poja maine ei oleks rikutud, aga teisal on €1k ikkagi suur raha ja isegi edukal ettevõtjal ei oleks nõus seda niisama välja käima. Teiseltpoolt on isa ikkagi isa ja tahab enda poega kaitsta. Olgugi, et poeg on elus palju lollusi teinud, siis veri on paksme kui vesi.

timz0333
04.07.11, 21:46
"Head lapsed need kasvavad vitsata"....

Pahvak
04.07.11, 21:46
Sorry Kristjan aga siiski peavad teised ka teadma, miks sai saa postitada.


Kristjan says:
Mai saa kirjutada, isa ei luband
Ta ei saa aru
Kaspar says:
ongi nii ?
kristjan says:
Ta ei saa aru
Mai kao kuhugi
Kaspar says:
aa nojah.
lubad kirjutada me chat-ist pokkeriprodesse ?
et siis teised ka teavad, et isa ei luba.
kristjan says:
Ei
Kaspar says:
seda ei või öelda, et isa ei luba ?
kristjan says:
Isa loeb kohe ja on probleem jälle
Ära kirjuta jah praegu


Lastega pole üldse mõtet asju ajada.

sorm
04.07.11, 21:48
lol

qbj0hn
04.07.11, 21:50
Mida siin ikka aru saada on?`Inimesse investeeriti raha, kuna väidetavalt olid võimed olemas tulu tegemiseks, aga kodanik rikkus reegleid ja "raiskas" raha ära lihtsalt.
Puust ja punaselt.

VisaHing
04.07.11, 21:57
Võimed tulu teha nl50nes. Mai ütleks nii. Kui natukenegi PTR-i oleks vaadanud OP, siis seal ilusti näha, et tegu on kaotava mängija, kes elus pole cashis upswingi näinud.
Tema 4-ja kasutaja kahjum siis:

raivos: -600$
eeselolen: -2,5k$
leilamikk: -4,5k$
kingisild: -213$

Seda ma muidugi ei tea, et mille järgi OP otsustas stakeda teda? kas raivos näitas üldse mingeid eelnevaid graafikuid vastavas limiidis või ei.

aga muidu meanwhile @ raivos place.
http://vimeo.com/25420056

neeme
04.07.11, 21:59
Ja tra ma ei saa aru isa suhtumisest. Tüüp helistab rahumeelselt isale, proovib loo ära rääkida ja kysib võimalikke lahendusi ja saab sõimu osaliseks , nagu wtf - "las juristid vaatavad lepingu läbi". Tra ma kõigepealt küsiks, et mis isa selline on, kes pole nõus isegi rahumeelselt asja arutama. Nagu mul msnis üks sõber ytles selle loo peale: laps on kodu peegel. Kui selle tüübi isa tõesti loeb seda teemat siin, siis ole mees ja võta mõistus pähe, mingi vastutus sul oma poja ees siiski on. Räägi asjaosalistega omavahel asi selgeks, on veel võimalus nimi ju puhtaks pesta, paku välja võimalikke lahendusi.

KristjanLaas
04.07.11, 22:01
Võimed tulu teha nl50nes. Mai ütleks nii. Kui natukenegi PTR-i oleks vaadanud OP, siis seal ilusti näha, et tegu on kaotava mängija, kes elus pole cashis upswingi näinud.
Tema 4-ja kasutaja kahjum siis:

raivos: -600$
eeselolen: -2,5k$
leilamikk: -4,5k$
kingisild: -213$

Seda ma muidugi ei tea, et mille järgi OP otsustas stakeda teda? kas raivos näitas üldse mingeid eelnevaid graafikuid vastavas limiidis või ei.

aga muidu meanwhile @ raivos place.
http://vimeo.com/25420056

Mina teadsin graphide järgi, et on turnadega about $10k plussis ja micro cashis ligi $1.5k up...samas teadsin ka vaid ühte kasutajat (raivos)
Profitid oli $500 sng-de ja NL1k+ maha donganud.

Cheating
04.07.11, 22:03
Võimed tulu teha nl50nes. Mai ütleks nii. Kui natukenegi PTR-i oleks vaadanud OP, siis seal ilusti näha, et tegu on kaotava mängija, kes elus pole cashis upswingi näinud.
Tema 4-ja kasutaja kahjum siis:

raivos: -600$
eeselolen: -2,5k$
leilamikk: -4,5k$
kingisild: -213$

Seda ma muidugi ei tea, et mille järgi OP otsustas stakeda teda? kas raivos näitas üldse mingeid eelnevaid graafikuid vastavas limiidis või ei.

aga muidu meanwhile @ raivos place.
http://vimeo.com/25420056


lol

Mr_Kenny
04.07.11, 22:15
Võimed tulu teha nl50nes. Mai ütleks nii. Kui natukenegi PTR-i oleks vaadanud OP, siis seal ilusti näha, et tegu on kaotava mängija, kes elus pole cashis upswingi näinud.
Tema 4-ja kasutaja kahjum siis:

raivos: -600$
eeselolen: -2,5k$
leilamikk: -4,5k$
kingisild: -213$

Seda ma muidugi ei tea, et mille järgi OP otsustas stakeda teda? kas raivos näitas üldse mingeid eelnevaid graafikuid vastavas limiidis või ei.

aga muidu meanwhile @ raivos place.
http://vimeo.com/25420056

Kuna ta turniiridega päris ilusti plussis ning kasumid oli 1kNL+ mängides maha gamblenud siis eeldasin et ta oskab vähemalt ABC-d mängida ning seal toas pole 50NL'i biitimiseks muud vajagi kui ABC oskust. + Suurt rolli mängis see, et Laas soovitas teda ning väitis, et tal on minevikus temaga olnud kena kasumiga diile.
Vot sellepärast.

E: enne mängisin temaga proovsessi ka.

Vandalar
04.07.11, 22:31
Miks mulle keegi 1kiloseid stake ei anna mingi näruse ptr-i pärast.

adam_q
04.07.11, 22:52
Ja tra ma ei saa aru isa suhtumisest.

isa (ja üldse enamuste 40+ inimeste jaoks) silmis on pokker samasugune räbu nagu turakas või küüned persse ja teda ei koti, et mingi totaka õnnemänguga keegi vastu kotte sai

neeme
04.07.11, 23:02
isa (ja üldse enamuste 40+ inimeste jaoks) silmis on pokker samasugune räbu nagu turakas või küüned persse ja teda ei koti, et mingi totaka õnnemänguga keegi vastu kotte sai

Asi pole selles, isa on teadlik, et tema poeg "varastas" 1000€ pmst. Aga et probleemi lahendada, ei võta midagi ette.

Potsataja
04.07.11, 23:30
Asi pole selles, isa on teadlik, et tema poeg "varastas" 1000€ pmst. Aga et probleemi lahendada, ei võta midagi ette.

Aga mida siis üks õige isa tegema peaks ? Üldiselt see küsimus on laiale ringile. Mida teie teeksite, kui teie äsja täiskasvanuks saanud poeg oleks sarnase jama kokku keeranud ? Tõesti "laps on kodu peegel" kehtib aga siiski nii 50/50, samavõrd tähtsad on ka kodust välja jäävad mõjutegurid. Meil on siin palju noori mehi, kellel isaks saamine veel ees ja vist mitte ühtegi, kellel oleks kogemusi täisealiste poegadega (kuigi xpeepx on vist paar korda siin sõna võtnud).

Naxer
04.07.11, 23:36
Ei tea ühtegi haiget gamblerit, kes suudaks online cashi biitida stabiilselt-nu microt vbl ehk tõesti vaid. Selliste tegelaste ainus shanss on turnad üldiselt.
Praeguse olukorra lahendust ei ole samas kerge leida tundub. Kardetavasti jääb asi venima, kuniks ta kuskilt jälle raha saab ja midagi hitib-kust ja kuidas ei kujuta küll ette, kuid samas gamblerid on mõnikord üsna leidlikud kui raha tarvis:) Taolisi tüüpe oleks ilmselt +EV steikida nt Sunday milli taolistel turnadel-kuigi oleks samas kole vaadata, kuda pärast miski võidetud 500k Isildurile maha dongatakse kiiruse peale.

Codecci
04.07.11, 23:47
Aga mida siis üks õige isa tegema peaks ? Üldiselt see küsimus on laiale ringile. Mida teie teeksite, kui teie äsja täiskasvanuks saanud poeg oleks sarnase jama kokku keeranud ? Tõesti "laps on kodu peegel" kehtib aga siiski nii 50/50, samavõrd tähtsad on ka kodust välja jäävad mõjutegurid. Meil on siin palju noori mehi, kellel isaks saamine veel ees ja vist mitte ühtegi, kellel oleks kogemusi täisealiste poegadega (kuigi xpeepx on vist paar korda siin sõna võtnud).
Kui rahalisi võimalusi on siis maksaks võla ära ja võtaks nö võla üle, paneks poisi tööle ja tagasi maksma, müüks poisi arvuti/rolleri Kuldses Börsis maha jms kuni asi tasa tehtud, kui ei oleks võimalik siis teeks lihtsalt võimaluste kohaselt maksegraafiku ja prooviks ASAP ära maksta.

Kui suhted pojaga väga sitad ja sama katuse all ei ela, siis seletaks inimesele ära, et pole enam minu asi, poeg alla käinud, võin korra ühendust võtta, aga that's it ja minu pärast anna politseisse, ma enam tema eest ei vastuta.

Kui sa Raivo peaksid seda teemat lugema - olgu, esimene reaktsioon oli selline nagu ta oli, aga mõtle nüüd selle olukorra üle järele ja pane end teise inimese asemele - ta andis Kristjanile €1,000 PÄRIS RAHA heas usus, Kristjani algne plaan ei olnud võib-olla üle lasta, aga sai siiski jamaga hakkama ja oma tegude eest tuleb vastutada, see probleem ei kao kuhugi, ükski normaalne inimene ei kirjuta lihtsalt €1,000 maha. Keegi ei käsigi homne päev see raha üle kanda, suhelge omavahel, pange maksegraafik paika ja lahendage asi ära.

sorm
04.07.11, 23:56
Kui rahalisi võimalusi on siis maksaks võla ära ja võtaks nö võla üle, paneks poisi tööle ja tagasi maksma, müüks poisi arvuti/rolleri Kuldses Börsis maha jms kuni asi tasa tehtud, kui ei oleks võimalik siis teeks lihtsalt võimaluste kohaselt maksegraafiku ja prooviks ASAP ära maksta.

Kui suhted pojaga väga sitad ja sama katuse all ei ela, siis seletaks inimesele ära, et pole enam minu asi, poeg alla käinud, võin korra ühendust võtta, aga that's it ja minu pärast anna politseisse, ma enam tema eest ei vastuta.

Kui sa Raivo peaksid seda teemat lugema - olgu, esimene reaktsioon oli selline nagu ta oli, aga mõtle nüüd selle olukorra üle järele ja pane end teise inimese asemele - ta andis Kristjanile €1,000 PÄRIS RAHA heas usus, Kristjani algne plaan ei olnud võib-olla üle lasta, aga sai siiski jamaga hakkama ja oma tegude eest tuleb vastutada, see probleem ei kao kuhugi, ükski normaalne inimene ei kirjuta lihtsalt €1,000 maha. Keegi ei käsigi homne päev see raha üle kanda, suhelge omavahel, pange maksegraafik paika ja lahendage asi ära.

+1

emmimees
05.07.11, 01:12
Lol mis traumaatikute perekond. ma isana paneks tattnoka tööle selle sita pärast ja saab paari kuuga võlad tasa. Kari rotte rsk, enne ei näe te sentigi sellistelt kui tappa hakkavad saama või hirmuga hakkavad otsima raha. Siin foorumis heietamine on üldse ajaraisk sellise teema puhul, võiks olla vaid 1 post, kus kirjeldab olukorda ja kus roti nimed-isikukoodid trükitähtedega. Isa ju siia ei luba nagunii kirjutada asjaosalisel või ollakse hullaris vms.. või siis 1 post, et mis te siplete siin ja relax :D

taipupole
05.07.11, 01:22
Vahet pole kas need andmed on juba kuskil firma leheküljel olemas või mitte - isikuandmeid võib levitada ainult isiku enda nõusolekul

(1) Delikaatsete isikuandmete töötlemise registreerimiskohustuse, isikuandmete kaitse turvameetmete või isikuandmete töötlemise muude nõuete eiramise eest – karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut.


Mis ajast läheb nimi isikuandme ja seda enam veel delikaatse isikuandme alla? Seda esiteks.

Teiseks, kui isik pöördub andmekaitse poole, siis 1) andmekaitse annab rikkumisest teada (nt Geni juhtum, kui guugeldada tahate) ja 2) trahvidest võime rääkida, kui andmekaitse on rikkumisest teatanud ja seda pole kõrvaldatud.

Natuke seadust ka:
§ 4. Isikuandmed
(1) Isikuandmed on andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, mis väljendavad selle isiku füüsilisi, psüühilisi, füsioloogilisi, majanduslikke, kultuurilisi või sotsiaalseid omadusi, suhteid ja kuuluvust.

(2) Eraelulised isikuandmed on:
1) perekonnaelu üksikasju kirjeldavad andmed;
2) sotsiaalabi või sotsiaalteenuste osutamise taotlemist kirjeldavad andmed;
3) isiku vaimseid või füüsilisi kannatusi kirjeldavad andmed;
4) isiku kohta maksustamisega kogutud teave, välja arvatud teave maksuvõlgnevuste kohta.

(3) Delikaatsed isikuandmed on:
1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;
2) etnilist päritolu ja rassilist kuuluvust kirjeldavad andmed;
3) andmed terviseseisundi või puude kohta;
4) andmed pärilikkuse informatsiooni kohta;
5) andmed seksuaalelu kohta;
6) andmed ametiühingu liikmelisuse kohta;
7) kriminaalmenetluses või muus õigusrikkumise väljaselgitamise menetluses kogutav teave enne avalikku kohtuistungit või otsuse langetamist õigusrikkumise asjas või juhul, kui see on vajalik kõlbluse või inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks või kui seda nõuavad alaealise, kannatanu, tunnistaja või õigusemõistmise huvid.

adam_q
05.07.11, 01:27
(2) Eraelulised isikuandmed on:

3) isiku vaimseid või füüsilisi kannatusi kirjeldavad andmed;


üks vend/jurist rääkis ju ise, et ta oli hullaris, marguzzz22 vms. damn, praegu saaks ta kaasa rääkida juurateemadel aga vastik steigiandja rikkus kõik ära ja nõudis steiki tagasi!

overgrow
05.07.11, 08:18
Ma arvan, et sellest rahast on stakeja küll ilma. Nii suurt summat mingi lohhgambler küll kokku ei aja. See on hea kahe kuu palk mingil lihtsamal tööl.

overgrow
05.07.11, 08:30
Selleks, et edaspidi ülelaskmisi vältida, vist ainuke võimalus ongi teha laenuleping, aga laenulepinguga saab jälle stakeja stagitava üle lasta. Ütleme kui roll läheb bustosse ja mingeid pretensioone ei ole saab ta ikkagi nõuda laenulepingu täitmist. Kui aga lisada stake punktid lepingusse, siis peaks tegemist olema mittetäieliku kohustusega. Kes siin juurat õpib - masterpuppet räägi, kas tegemist on mittetäieliku kohustusega? Peaks nagu olema.

timz0333
05.07.11, 10:46
Isikute eesnimed kattuvad juhuslikult.


http://www.youtube.com/watch?v=2FKi90M2bg0&feature=related

VisaHing
05.07.11, 11:24
oot mis siin kattub, aint eesnimi ju ? Ega siis eestimaal aint 1 Kristjan pole. :D

Spewmonkey
05.07.11, 11:27
Miks mulle keegi 1kiloseid stake ei anna mingi näruse ptr-i pärast.

Sest sa ei biidi isegi nl4 tänapäeval?

Codecci
05.07.11, 15:09
Sest sa ei biidi isegi nl4 tänapäeval?
lol

VisaHing
05.07.11, 15:10
aga OP sa rääkisid ju raivosega skypes, mis ta vastas sulle siis?

Seda sama, et: '' Ei saa rääkida, kuna isa ei luba. '' ?

kn5
05.07.11, 19:10
vabandan, e7 kõike läbi ei vii7sinud lugeda.
vb. on mõlemad asjad juba kuskil varem kirjas.

aga... ärge raivos-le peksa küll andke.
pigem andke 7alle mingi pisike 25 usd-ne roll ja pange 7a odavaid 7urniire mängima (max 3.30seid). koos kupjaga.
nii kui võidab, kohe kon7ole paariks päevaks blokk (self exclusion) peale ja kui 48h möödas, siis kiires7i cash ou7 mb-sse ja 7aas 5-päevane blokk o7sa.

raivos hi7ib ilus7i, aga gambleb väga kiires7i need võidud cashi hu-s lollaka7e liigu7us7ega maha.

ja http://www.15410.ee/

mikk2468
05.07.11, 19:24
kas tõesti 10 euri uue odava klaviatuuri eest on palju välja käia?

edit: isegi odavamalt. http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6281&category_id=48&keyword=klaviatuur&option=com_virtuemart&Itemid=1

kn5
05.07.11, 20:09
kas tõesti 10 euri uue odava klaviatuuri eest on palju välja käia?

edit: isegi odavamalt. http://www.itshop.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6281&category_id=48&keyword=klaviatuur&option=com_virtuemart&Itemid=1


mulle meeldib mu praegune "käekiri" ja ma ei kava7se seda muu7a.

ja ma loodan, e7 see jääb mu viimaseks klavia7uuri-7eemaliseks pos7iks.

timz0333
05.07.11, 20:16
Ja meie loodame, et sa saad edaspidi foorumeid ainult lugeda kui sellist kirjastiili edasi kasutad.

emmimees
05.07.11, 20:19
Kuulsite, kütke pappi juurde raisale, küll grindib tagasi võla rofl!
Puhas kuld ikka.

VisaHing
05.07.11, 20:22
vabandan, e7 kõike läbi ei vii7sinud lugeda.
vb. on mõlemad asjad juba kuskil varem kirjas.

aga... ärge raivos-le peksa küll andke.
pigem andke 7alle mingi pisike 25 usd-ne roll ja pange 7a odavaid 7urniire mängima (max 3.30seid). koos kupjaga.
nii kui võidab, kohe kon7ole paariks päevaks blokk (self exclusion) peale ja kui 48h möödas, siis kiires7i cash ou7 mb-sse ja 7aas 5-päevane blokk o7sa.

raivos hi7ib ilus7i, aga gambleb väga kiires7i need võidud cashi hu-s lollaka7e liigu7us7ega maha.

ja http://www.15410.ee/

n0 p6h1m6773l153l7 ma1 u$u, 37 k33g1 7all3 enam s3n71g1 annab aga 1k$ v61malu$ on jah, 37 7a 1$3 pr00v1b 0ma rahad3ga h1771da m6n3l 7urkal ja $11$ $h1pib 7aga$1,
sest mai usu ka, et kuskilt muidu see raha üldse tagasi tuleb.

adam_q
05.07.11, 20:37
kns saigi bänni vä

kn5
05.07.11, 21:02
n0 p6h1m6773l153l7 ma1 u$u, 37 k33g1 7all3 enam s3n71g1 annab aga 1k$ v61malu$ on jah, 37 7a 1$3 pr00v1b 0ma rahad3ga h1771da m6n3l 7urkal ja $11$ $h1pib 7aga$1,
sest mai usu ka, et kuskilt muidu see raha üldse tagasi tuleb.

hi7is7 üksi on vähe kasu.
vaja on, e7 7a selle ka välja suudab cashida.

ja kui vormile pööra7akse rohkem 7ähelepanu, kui sisule, siis on ilmselgel7 midagi viga.

sorm
05.07.11, 21:05
vabandan, e7 kõike läbi ei vii7sinud lugeda.
vb. on mõlemad asjad juba kuskil varem kirjas.

aga... ärge raivos-le peksa küll andke.
pigem andke 7alle mingi pisike 25 usd-ne roll ja pange 7a odavaid 7urniire mängima (max 3.30seid). koos kupjaga.
nii kui võidab, kohe kon7ole paariks päevaks blokk (self exclusion) peale ja kui 48h möödas, siis kiires7i cash ou7 mb-sse ja 7aas 5-päevane blokk o7sa.

raivos hi7ib ilus7i, aga gambleb väga kiires7i need võidud cashi hu-s lollaka7e liigu7us7ega maha.

ja http://www.15410.ee/

Ban for lifetime, imo!

adam_q
05.07.11, 21:15
hi7is7 üksi on vähe kasu.
vaja on, e7 7a selle ka välja suudab cashida.

ja kui vormile pööra7akse rohkem 7ähelepanu, kui sisule, siis on ilmselgel7 midagi viga.

ütleme nii, et kui välimust pole, siis pole selle sisemise iluga ka midagi teha

Potsataja
05.07.11, 21:16
Kui rahalisi võimalusi on siis maksaks võla ära ja võtaks nö võla üle, paneks poisi tööle ja tagasi maksma, müüks poisi arvuti/rolleri Kuldses Börsis maha jms kuni asi tasa tehtud, kui ei oleks võimalik siis teeks lihtsalt võimaluste kohaselt maksegraafiku ja prooviks ASAP ära maksta.

Kui suhted pojaga väga sitad ja sama katuse all ei ela, siis seletaks inimesele ära, et pole enam minu asi, poeg alla käinud, võin korra ühendust võtta, aga that's it ja minu pärast anna politseisse, ma enam tema eest ei vastuta.

Kui sa Raivo peaksid seda teemat lugema - olgu, esimene reaktsioon oli selline nagu ta oli, aga mõtle nüüd selle olukorra üle järele ja pane end teise inimese asemele - ta andis Kristjanile €1,000 PÄRIS RAHA heas usus, Kristjani algne plaan ei olnud võib-olla üle lasta, aga sai siiski jamaga hakkama ja oma tegude eest tuleb vastutada, see probleem ei kao kuhugi, ükski normaalne inimene ei kirjuta lihtsalt €1,000 maha. Keegi ei käsigi homne päev see raha üle kanda, suhelge omavahel, pange maksegraafik paika ja lahendage asi ära.

Sinu jutt on üldiselt õige, kui on võimalusi nii võlga ära maksta, kui ka poissi tööle panna või tema asju maha müüa. Ühte ilma teiseta aga ei saa ja sellisel juhul on kõige õigem igasugused võlanõudjad saata sinna, kus päike ei paista ja ise omal moel probleemiga edasi tegeleda. Codecci, sinu isa rikkus minu mäletamist mööda ka mõningaid reegleid ja tänu sellele oled sa seal, kus sa hetkel oled. Küsi temalt, et mis ta siis oleks teinud, kui sa mingil põhjusel oleks Kristjani teed läinud.

hotcocacola
05.07.11, 21:19
kn5, tegelt ka, osta klaver endale
nagu what da fuck...mul tekib silmavähk, kui su poste loen :(

moded, võtke midagi ette sellega

kn5
05.07.11, 21:22
ütleme nii, et kui välimust pole, siis pole selle sisemise iluga ka midagi teha

sa loed siis ilmselgel7 igavaid raama7uid. .. kui üldse loed.

ja ilusas pakendis p*ska on ka mõnus saada? :rolleyes:

kn5
05.07.11, 21:23
kn5, tegelt ka, osta klaver endale
nagu what da fuck...mul tekib silmavähk, kui su poste loen :(

moded, võtke midagi ette sellega

ma võin düsgraafigs hagada. sobib see paremini?

Pahvak
05.07.11, 21:26
sa loed siis ilmselgel7 igavaid raama7uid. .. kui üldse loed.

ja ilusas pakendis p*ska on ka mõnus saada? :rolleyes:

Põneva käekirja ja 'huvitavate' raamatutega võid mõnes kunstiurkas karvaste kaenlaalustega naisi sebida. Siin on pokkerifoorum - proovi ikka normaalselt kirjutada. Gl! :redface:

Jäämees
05.07.11, 21:31
KuKu klubi go go!

Potsataja
05.07.11, 21:32
Põneva käekirja ja 'huvitavate' raamatutega võid mõnes kunstiurkas karvaste kaenlaalustega naisi sebida. Siin on pokkerifoorum - proovi ikka normaalselt kirjutada. Gl! :redface:

http://www.postimees.ee/malev/index.php?page=kandidaadid

Muud nagu midagi ::)

klaabu
05.07.11, 21:33
Mõtetu jutt Potsatajalt, selles teemas.Sellega küll kuhugi ei jõua.Oleks-oleks ,aga ei ole ju.

Potsataja
05.07.11, 21:35
Mõtetu jutt Potsatajalt, selles teemas.Sellega küll kuhugi ei jõua.Oleks-oleks ,aga ei ole ju.

Täpsusta seda sinu jaoks mõistetamatut oleks-oleks osa ehk oskan äkki täpsemalt vastata. Sõna "mõtetu" eest sain ma juba 2+ aastat tagasi vastu pead ja jalgu, seega usalda aga kontrolli.

atsetoon
05.07.11, 21:47
KuKu klubi go go!

OT aga kas sa oled kunagi antud asutuses käinud?

VisaHing
05.07.11, 21:49
Sinu jutt on üldiselt õige, kui on võimalusi nii võlga ära maksta, kui ka poissi tööle panna või tema asju maha müüa. Ühte ilma teiseta aga ei saa ja sellisel juhul on kõige õigem igasugused võlanõudjad saata sinna, kus päike ei paista ja ise omal moel probleemiga edasi tegeleda. Codecci, sinu isa rikkus minu mäletamist mööda ka mõningaid reegleid ja tänu sellele oled sa seal, kus sa hetkel oled. Küsi temalt, et mis ta siis oleks teinud, kui sa mingil põhjusel oleks Kristjani teed läinud.

Millest me rääägime??

Potsataja
05.07.11, 21:54
Millest me rääägime??

Ära nüüd erutu, kui Codecci soovib osaliselt või täielikult vastata, siis ta seda ka teeb.

Foux
05.07.11, 21:59
kn5, kopeeri palun minu >>t<< (kuna sul endal pole, lol) ja Ctrl+v iga kord, kui foorumisse kirjutad.

Char
05.07.11, 22:03
OT aga kas sa oled kunagi antud asutuses käinud?

hell teema?


kn5, kopeeri palun minu >>t<< (kuna sul endal pole, lol) ja Ctrl+v iga kord, kui foorumisse kirjutad.

tal pole ju t, ta ei saa ctrl panna


Millest me rääägime??

kaitsevahendid :D

Spewmonkey
05.07.11, 22:08
Millest me rääägime??

Las isa joob.

neeme
05.07.11, 22:52
Ffs te ajate mingit mõttetut jura siin teemas. Kui jutt teemat ei puuduta siis kolige mingisse offtopic teemasse.

Codecci
05.07.11, 23:22
Millest me rääägime??
17-aastasena mängisin reaalse raha pokkerit isa kontoga.

Aga ei saa aru kuidas teemasse puutub - alaealisena pokkeri mängimine ei võrdu lohhgämbleriks saamisega, stake küsimisega, ülelaskmisega, halva money/life managemendiga + Kristjan Sillaste ei ole alaealine.

Btw, kas oled kapiuste klaasid juba ära vahetanud?

emmimees
05.07.11, 23:24
Näis, kuna seda delfist lugeda saab lol.

yolpa
06.07.11, 10:42
17-aastasena mängisin reaalse raha pokkerit isa kontoga.

Aga ei saa aru kuidas teemasse puutub - alaealisena pokkeri mängimine ei võrdu lohhgämbleriks saamisega, stake küsimisega, ülelaskmisega, halva money/life managemendiga + Kristjan Sillaste ei ole alaealine.

Btw, kas oled kapiuste klaasid juba ära vahetanud?

+1, minagi mängisin õe andmetega:D ja arvan, et me codecciga pole ainukesed.
muidu selle klaviatuuri jutu peale ütleks, et omalgi "n" ja "b" ei tööta, aga selleks on on-screen keyboard, jätad hiire nende tähtede juurde ja klõpsid lihtsalt touchpadi

sorm
06.07.11, 13:51
+1, minagi mängisin õe andmetega:D ja arvan, et me codecciga pole ainukesed.
muidu selle klaviatuuri jutu peale ütleks, et omalgi "n" ja "b" ei tööta, aga selleks on on-screen keyboard, jätad hiire nende tähtede juurde ja klõpsid lihtsalt touchpadi

ASCII koodiga saab ka väga hästi puuduolevat tähte asendada! (ALT+numbrikombinatsioon)

antnx
06.07.11, 16:41
mulle meeldib mu praegune "käekiri" ja ma ei kava7se seda muu7a.

ja ma loodan, e7 see jääb mu viimaseks klavia7uuri-7eemaliseks pos7iks.

Näha, et asi pole klavia7uuris vaid lihtsalt erinevas ajuehituses, mis lööb välja "erinede5"

TaistoJ
06.07.11, 17:03
FB: profiilipilt : Isildur
inspireerivad isikud: Isa Raivo

WP

Ja tõesti: Mina olen ka sellisel arvamusel, et selline stake teema on jama ja tõmbab scammereid juurde.
Kui tõesti ei leia raha, et alustada või on mõni muu põhjus- küsige raha sõpradelt, kellel on vastastikune usaldus, mitte ärge nuruge raha võõrastelt või lambi-interneti"sõpradelt".

Kloonike
06.07.11, 19:39
Suht lootusetu olukord siin. Tõenäoliselt seda raha OP tagasi ei saa. Isaga rääkimine prolly ei too mitte mingit tulemust, ma jätaks üldse ta mängust välja, ega ülelaskja 6-aastane ei ole. Kui petturi elu võimalikult kibedaks teha, siis tõenäoliselt oma raha tagasi ei saa, kuid võib põhjustada samaväärset moraalset kahju €1000 vääringus, et ennast veidi paremini tunda (lol). Mõelge ka enne kui kellelegi oma raha annate... Stakemine on kõrge riskiga investeerimine ja pärast viriseda on mõttetu.

Mina annaks oma raha ainult isikule, kes on mõne õnnetuse või ootamatu olukorra tõttu olnud sunnitud suuri väljaminekuid tegema ja kellel enam bankrolli pole, eeldusel, et ta on olnud ennast tõestanud mängija heade tulemustega varasemast ajast. Nt üks high stakes sõber ostis just maja ja hakkas stake peal NL400-st uuesti mängima. Mingite lambi ahvidega "easy money" teenimine on ilus unistus.

VisaHing
06.07.11, 21:26
rolli eest ostis maja ja siis küsis stake?
narmalna.

alaska
06.07.11, 21:29
normaalne muidugi, kui on valida - grindid ja omad maja või grindid ja ei oma maja.

g00000se
06.07.11, 22:25
Chipdumping, on out of the question mõlemad käed eri villainite vastu kaotatud. Lambitilt prolly.
Mina igatahes sellist threadi ei leidnud kus cheating teda 100$-ga steikis.

Anyway nd sain teada, et tal oli ühe vennaga samasugune diil mis lõppes sama moodi..

PM kui kellelgi on tutvusi võlanõudjate maailmas.

Kui suurelt stakesid ja palju võlanõudja saaks selle eest?

alaska
06.07.11, 22:26
5-8 aastat, oleneb kui kõvasti lüüa.

TaistoJ
06.07.11, 22:30
Asi lõhnab PP löögirühma järele
http://www.sweetslyrics.com/images/img_gal/11640_PowerRangers1-1.jpg

harryahven
06.07.11, 22:33
5-8 aastat, oleneb kui kõvasti lüüa.

lol

taipupole
06.07.11, 22:46
Kas ma saan õigesti aru, et Kristjan Sillaste on petis?

Mr_Kenny
06.07.11, 22:51
Kui suurelt stakesid ja palju võlanõudja saaks selle eest?

1k€ oli stake, võlanõudjale oleks nõus 30% andma.

Naxer
06.07.11, 22:53
Juriidiliselt ilmselt petis, kuid paremini iseloomustab sõna "lohhgambler" teda. Kühveldas auku nupud, mitte ei cashind välja ega ostnud omale nt autot nende eest.

VisaHing
06.07.11, 22:56
1k€ oli stake, võlanõudjale oleks nõus 30% andma.

umm aga sa olid kontaktis ju temaga vahepeal nagu ütlesid, mis sai siis? On mingisugust lootustki näha eurosid?

Mr_Kenny
06.07.11, 23:35
umm aga sa olid kontaktis ju temaga vahepeal nagu ütlesid, mis sai siis? On mingisugust lootustki näha eurosid?

Ma eeldasin, et see võlanõudja küsimus oli teoreetiline. Jah olin kontaktis temaga, mingit vastust või lahendust ta välja ei suutnud pakkuda, rääkis rohkem et ta ei tea mida teha ja kui halvasti kõik on.. Oh well..
Pakkusin talle välja, et ta isaga räägiks ja otsiks tööd et mingi maksegraafiku teha, aga erilist huvi ta selle peale üles ei näidanud.

Foux
06.07.11, 23:40
Ilmselt hakkabki nüüd mängima omadega perses vaest lambukest. Kui ise lahendusi välja ei pakkunud, siis pole tal ka erilist huvi sulle seda raha tagasi maksta.

ristijeesus
06.07.11, 23:43
Palaval suvepäeval mõneks ajaks paljana metsa puu külge, jalakesed sipelgapesas ja keha suhkrusiirupine ning tekib väga eriline huvi oma võlad klaarida.

kuco
06.07.11, 23:50
Palaval suvepäeval mõneks ajaks paljana metsa puu külge, jalakesed sipelgapesas ja keha suhkrusiirupine ning tekib väga eriline huvi oma võlad klaarida.

1000€ on suur raha aga selle eest kuni 10 aastat kinni istuda... no thanks

§ 136. Vabaduse võtmine seadusliku aluseta
(1) Teiselt inimeselt seadusliku aluseta vabaduse võtmise eest –
karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

§ 122. Piinamine
Järjepideva või suurt valu põhjustanud kehalise väärkohtlemise eest –
karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

Naxer
07.07.11, 00:19
Rahalise karistusega...kui suure raha eest oleks siis +EV võlglast piinata? Pot odds noh.

emmimees
07.07.11, 00:22
1000€ on suur raha aga selle eest kuni 10 aastat kinni istuda... no thanks

§ 136. Vabaduse võtmine seadusliku aluseta
(1) Teiselt inimeselt seadusliku aluseta vabaduse võtmise eest –
karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

§ 122. Piinamine
Järjepideva või suurt valu põhjustanud kehalise väärkohtlemise eest –
karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

Kuni 5a, suurem karistus katab väiksema :D. USAs jah liidetakse kasvõi 5+5+25+15

Codecci
07.07.11, 00:33
Palaval suvepäeval mõneks ajaks paljana metsa puu külge, jalakesed sipelgapesas ja keha suhkrusiirupine ning tekib väga eriline huvi oma võlad klaarida.
Sa Saladusi üldse pole vaadanud? Metsa puu külge siduda teist inimest on big no-no.

Aga tee talle koduleht, www.kristjansillasteonvaras.ee vms, paned sinna kogu stoori, ta pildi, mingi ägeda tümpsu taha jne ja kui kuskilt välja uurid, et ta kuskile kooli või tööle läinud siis anonüümselt saadad neile selle koduka lingi, Facebooki tuttavatele jms. Kui kinni pannakse teed uue ja liida €1000 'le juurde maksumus mis sul kodulehele läheb + inflatsioon, kunagi saad ikka võla kätte nii :)

Ja kindlasti ära unusta kodukale panna seda gifi:
http://www.punjabigraphics.com/images/1/skull-and-bones2.gif

Foux
07.07.11, 00:38
Facebooki grupp teha: Kristjan Sillaste on petis :D. Siit foorumist saad juba 300+ Like'i

qbj0hn
07.07.11, 01:35
Kunagi sai ju räägitud/mainitud kuskil, et teha facebooki grupp kuhu wallile panna kõik ülelaskjad häbiposti.

hotcocacola
07.07.11, 01:41
lol codecci idee + gif oleks nuts :D
ja ega FB lehtki halvem poleks, TOETAN ! :D

Cheating
07.07.11, 02:00
FB teema väga hea idee! Keegi vana koolivend/lapsepõlve sõber otsib ja leiab sellise teema:)
Hui tahaks lisada:))

Naxer
07.07.11, 02:24
Nõustun, et mingi taoline avaliku häbiposti idee huiarite karistamiseks ning ühtlasi potentsiaalsete huiamiste ärahoidmiseks on hea. Asi ikka liiga käest läinud, kui suur osa steigi diilidest lõpeb huiamisega. Käesoleval juhul ma aga nii karm veel ei oleks. Siin on kindlasti olnud pahatahtlikke (professionaalseid) huiareid, kes on steigiraha lihtsalt ettekavatsetult tasku pannud ja oma jultumuses vbl tulnud uue kontoga veel ka järgmist steiki nõutama, millega sama teha.

Kristjani puhul tegu lihtsalt lohhgambleriga, kellele selline teguviis on pigem haigus. Usun, et ta end sugugi hästi ei tunne juhtunu pärast ning omab soovi kahju hüvitada. Esialgu on lihtsalt lahtine, kuidas ning millal ta seda teha saab. Samas laskuda füüsiliste ähvardusteni jne tundub juba liigne ning ei vii lähemale konstruktiivsetele lahendustele. Kes kursis mu isiklike kogemustega sarnaste lohhgambleritega teab, et aega läks, kuid sain mitme a ootamise järel oma kerglaselt antud või siis osalt ka otseselt huiatud üle 40 000eek suuruse summa lõpuks siiski kätte. Oleks ma valinud seal juba alguses täieliku konfrontatsiooni ning igakülgse avaliku häbistamise ja ähvardamise tee oleksin vaevalt seda raha kunagi näinud.

Hoopis teine teema aga on loomulikult pahatahtlike petturitega, kes ennast ja oma identideeti varjata püüdes ei kavatsegi kunagi midagi tagasi maksta ning otsivad pigem uusi võimalusi huiamiseks.

Codecci
07.07.11, 02:27
No inimene tööle minna ei taha ja osade kaupa maksta, see juba piisavalt nahaalne imo.

sorm
07.07.11, 02:55
Nõustun, et mingi taoline avaliku häbiposti idee huiarite karistamiseks ning ühtlasi potentsiaalsete huiamiste ärahoidmiseks on hea. Asi ikka liiga käest läinud, kui suur osa steigi diilidest lõpeb huiamisega. Käesoleval juhul ma aga nii karm veel ei oleks. Siin on kindlasti olnud pahatahtlikke (professionaalseid) huiareid, kes on steigiraha lihtsalt ettekavatsetult tasku pannud ja oma jultumuses vbl tulnud uue kontoga veel ka järgmist steiki nõutama, millega sama teha.

Kristjani puhul tegu lihtsalt lohhgambleriga, kellele selline teguviis on pigem haigus. Usun, et ta end sugugi hästi ei tunne juhtunu pärast ning omab soovi kahju hüvitada. Esialgu on lihtsalt lahtine, kuidas ning millal ta seda teha saab. Samas laskuda füüsiliste ähvardusteni jne tundub juba liigne ning ei vii lähemale konstruktiivsetele lahendustele. Kes kursis mu isiklike kogemustega sarnaste lohhgambleritega teab, et aega läks, kuid sain mitme a ootamise järel oma kerglaselt antud või siis osalt ka otseselt huiatud üle 40 000eek suuruse summa lõpuks siiski kätte. Oleks ma valinud seal juba alguses täieliku konfrontatsiooni ning igakülgse avaliku häbistamise ja ähvardamise tee oleksin vaevalt seda raha kunagi näinud.

Hoopis teine teema aga on loomulikult pahatahtlike petturitega, kes ennast ja oma identideeti varjata püüdes ei kavatsegi kunagi midagi tagasi maksta ning otsivad pigem uusi võimalusi huiamiseks.

The Word, ma loodan et see jõuab ka seotud isikuteni!!!

hotcocacola
07.07.11, 02:59
tehke FB leht valmis!!!!!!!!!!!!!!!

qbj0hn
07.07.11, 03:00
Kristjani puhul tegu lihtsalt lohhgambleriga, kellele selline teguviis on pigem haigus. Usun, et ta end sugugi hästi ei tunne juhtunu pärast.
Kui ma poest midagi rotti panen ja kleptomaan olen ning vahele jään siis karta on, et ma ka peale juhtunut ennast halvasti tunnen.
Vastutada tuleb ikkagi oma teo eest.

Fortune
07.07.11, 03:55
fb leht tundub tegelt päris hea mõte

harryahven
07.07.11, 04:14
+1

Naxer
07.07.11, 07:38
Peamine kasu nimetatud fb lehest on mumeelest just preventiivse iseloomuga-taolisse avalikku häbiposti sattumise hirmus jäävad mõnedki skämmid loodetavasti edaspidi toimumata ning inimesed suhtuvad diilidesse suurema vastutustundega. Et asi toimiks tuleb ilmselt kellegi peal "näidispoomine" esmalt korraldada, kuid kas see just see praeguse teema kangelane peaks olema, selles siiski kahtlen veel.

overgrow
07.07.11, 08:28
Kui te rikute inimese nime ära(see FB teema), siis on ju suurem tõenäosus, et raha kunagi tagasi ei tule. Vend satub ahastusse ja mõtleb, et kõik on nagunii perses. Pigem prooviksin isikuga kontakti saada ja uurida võimalikke lahendusi. Paku talle tööd või nõua, et tööle läheks.

Provoker
07.07.11, 08:43
OP jutust võis välja lugeda, et väga ei olda huvitatud raha tagasi maksmisest. Noorel mehel veel suvi ka ning kindlasti on targematki teha kui tööl käia. Loodame, et siiski laheneb asi.

Naxer
07.07.11, 09:08
Kui te rikute inimese nime ära(see FB teema), siis on ju suurem tõenäosus, et raha kunagi tagasi ei tule. Vend satub ahastusse ja mõtleb, et kõik on nagunii perses. Pigem prooviksin isikuga kontakti saada ja uurida võimalikke lahendusi. Paku talle tööd või nõua, et tööle läheks.

Eks üldiselt õige jutt, kuid mis tööd talle pakkuda. Ketiga seina külge kinni ja freerolle grindima, kuni raha tagasi teenib? Häbiposti paneku üle peaks ilmselt praegusel juhul siiski eelkõige otsustama inimene, keda üle lasti-vbl leiab esmalt siiski mingid mõitlikud kokkulepped. Samas tundub hea mõte teha see FB leht siiski valmis ja edaspidi panna diilide teemasse suurelt hoiatus, et igasuguse skämmi puhul on pikema jututa sinna sattumine. See ilmselt hoiaks skämme ära ning kes on siiski piisavalt paadunud, on koha seal häbipostis ka ilmselt siis ära teeninud.

ristijeesus
07.07.11, 09:13
Sa Saladusi üldse pole vaadanud? Metsa puu külge siduda teist inimest on big no-no.

Ma olen pärit ajastust kui polnud arvuteid ega internetti, joodi kellukest ja aeti asju teisti, aga tuleb tunnistada, et see veebilehe või facebooki häbipost on suurepärane idee. Kui võlgnevused likvideeritud, siis saab alati lehe sulgeda ja ka google cachest lasta kustutada.
Saladusi ei ole vaadanud. Aga peaks vist hakkama, sest tundub, et sina oled sealt palju kasulikku õppinud :D

fyte
07.07.11, 09:20
Obv, et tegu nahaalse tüübiga, kui ei viitsi töölegi minna etc - nahui on siis tarvis võõra rahaga ronida nl1k.. FB idee on hea indeed.

overgrow
07.07.11, 09:22
Soovitaks OP taga maksegraafiku sõlmida. 100 dollarit kuus vast igal inimesel peaks raha olema. (eeldusel, et isa tal kraane kinni ei keeranud) Kui esimese tagasimaksega hilineb siis häbiposti.

fyte
07.07.11, 09:26
100$ kuus, wth? Ma OP asemel küll 14 kuud ei viitsiks oodata..

Foux
07.07.11, 10:19
Muidugi peab OP ise otsustama, kas seda FB lehte teha v mitte. Kui on pisemgi lootus seda raha veel kätte saada ta käest, siis muidugi parem selle FB asjaga oodata.
Kristjan, kui sa loed seda teemat, siis saad ise juba vast aru, milleni asi minna võib. Meie tore PP kommuun on päris suur ja see FB grupp ei jää kindlasti nähtamatuks, kui sa midagi ette ei võta. Ei ole vast tore, kui küla peal näpuga näidatakse, et too Sillaste nolk on petis. Ja see tüdruk, kes sulle meeldib, talle võid ka siis head aega öelda :D

neeme
07.07.11, 10:55
Soovitaks OP taga maksegraafiku sõlmida. 100 dollarit kuus vast igal inimesel peaks raha olema. (eeldusel, et isa tal kraane kinni ei keeranud) Kui esimese tagasimaksega hilineb siis häbiposti.

Minu mõte oleks ka sama. Kui ikka huvi on tasuda võlg sisi kusagilt tuleks alustada. 100$ kuus on väike summa, küsiks 100€ kuus, mis saaks siis 10 kuuga makstud + ???? interssid ????. Üle ka ei ole mõtet küsida, sest kust ikka noor inimene raha kokku ajab nii kiirelt, aga 100€ kuus tundub mõistlik küll. Ma usun, et teema algataja oleks selllega päri. Vaatasin, et siin ka paar juurataustaga inimest või kes natukenegi midagi jagavad, võiks selle nö lepingu kokku panna kuidagi kiirelt (ei tohiks ju raske olla). Siis saab vaadata, kas Kristjanil on julgust ka sellele alla kirjutada.

timz0333
07.07.11, 11:00
Mis intressidest te räägite kui seda pole isegi suuliselt kokku lepitud. Stakejal peaks iga tagasi saadud $ üle hea meel olema, sest olegem ausad enamus diili reeglite vastu eksijad siiski kaovad. Ehk olen liiga leplik aga 100$ mängurist poisikeselt kuus on parem kui mitte midagi.

masterpuppet
07.07.11, 11:00
Teha kena võlatunnistus VÕS § 30 mõttes ja rohkem polegi muud vaja.

§ 30. Võlatunnistus

(1) Leping, millega lubatakse kohustuse täitmist selliselt, et lubadusega luuakse iseseisev kohustus või millega tunnistatakse kohustuse olemasolu, on võlatunnistus.

(2) Kohustatud isiku poolt antud võlatunnistus peab olema kirjalikus vormis, kui seaduses ei ole sätestatud teisiti.

(3) Võlatunnistus ei pea olema kirjalikus vormis, kui see antakse jooksva arve alusel, samuti, kui võlgnik tunnistab võlga, mis on tekkinud tema majandus- või kutsetegevuses.

Priito
07.07.11, 11:17
Mina siiamaani ei mõista isa käitumist. Noorel poisil elu ees, koolid, töökohad jms. Selline teema internetiavarustes tuleb lihtsalt välja ning see teeb ta tulevase elu tunduvalt raskemaks ja seda kõike 1000 euro tõttu!!!
Ma kujutan ette, et kui mul oleks samalaadne olukord olnud noorena, siis isa oleks kõigepealt mulle korraliku keretäie andnud ning seejärel aidanud asja klaarida. Kas võla ülesostmise näol, osalise sponsoreerimise kaudu või mõnda muud moodi. Kohe poleks võibolla aru saanud, aga mõne aasta pärast asjale tagasi vaadates oleks kindlasti mõelnud: "Kurat mul on ikka hea isa, kes minust hoolib".
Kristjani isa, kui sa seda loed, siis palun kaalu selle pettuse mõju oma poja tulevasele elule ning kui sa oma pojast hoolid, siis ulata abistav käsi.

alaska
07.07.11, 11:22
18 aastasele keretäie?
Tegelt suhted vanematega ja vanematevahelised suhted ongi üks põhilisi mõjutajaid lapse gambleriks muutumisel.

neeme
07.07.11, 11:45
Mis intressidest te räägite kui seda pole isegi suuliselt kokku lepitud. Stakejal peaks iga tagasi saadud $ üle hea meel olema, sest olegem ausad enamus diili reeglite vastu eksijad siiski kaovad. Ehk olen liiga leplik aga 100$ mängurist poisikeselt kuus on parem kui mitte midagi.

Obv, intressid on mingi lamp asi. Põhiline ikka 1000€, mis tuleks kätte saada.


Teha kena võlatunnistus VÕS § 30 mõttes ja rohkem polegi muud vaja.

§ 30. Võlatunnistus

(1) Leping, millega lubatakse kohustuse täitmist selliselt, et lubadusega luuakse iseseisev kohustus või millega tunnistatakse kohustuse olemasolu, on võlatunnistus.

(2) Kohustatud isiku poolt antud võlatunnistus peab olema kirjalikus vormis, kui seaduses ei ole sätestatud teisiti.

(3) Võlatunnistus ei pea olema kirjalikus vormis, kui see antakse jooksva arve alusel, samuti, kui võlgnik tunnistab võlga, mis on tekkinud tema majandus- või kutsetegevuses.

Keegi võiks selle võlatunnistuse puust ja punaselt valmis kirjutada, kus olekski siis 100€ nt kuus ja kuhu ainult vaja allkiri alla saada.

Priito
07.07.11, 11:47
Õnneks mul sellist olukorda ei olnud, aga usun, et olek keretäie saanud jah, kui isa oleks pidanud hakkama poja päris arvestatavat võlga klaarima. Vene kroonu taustaga siiski.
Aga selga ta poleks mulle keeranud ja mind üksinda probleemidesse jätnud.

See oleks olnud selline esimene spontaane lahendus minu silmis(oma isa teades). Praegusel juhul loomulikult keretäis enam ei sobiks, kuna mõlemad osapooled on asja omajagu seedida saanud.

Pumper
07.07.11, 12:05
FB lehe tegemine tundus huvitav, aga igaksjuhuks uurisin ka tagamaid ja arutasime teiste juristidega seda asja.

a) Kindlasti ei tohiks teha lehekülge NIMI PEREKN ON VARAS JA PETIS, kuna nagu ta isa lubas võib ta lehekülje tegija kaevata kohtusse laimamise eest (ja seal on palju agasid mida on raske kohtus tõendada, et ta on VARAS ja et ta on PETIS - kogu steigi teema on suhteliselt raskesti mõistetav).

b) Võib teha lehekülje NIMI PEREKN EI MAKSA VÕLGA TAGASI.

c) Nr 1 mida teha soovitaks on paluda pokkerisaidilt confirmi, et sa oled kandnud sellisele kasutajale ja isikule raha ja otsida välja kõik teievahelised tekstid PM-d jne ning teha kohtule Maksekäsu kiirmenetlus ja jätkata seda kohtumenetluses kui ta esitab vaide.

Leian, et võiduvõimalused on väga suured ja siis kui kohus on ta süüditunnistanud võid vabalt juba FB lehe ka lisaks teha.

Ja kui tal hetkel raha ei olegi, siis küll kohtutäitur selle raha kunagi kätte saab, ega issi last kopikata ei jäta...

kjmrc
07.07.11, 12:05
Mr Kenny, kuidas selle FB lehega jääb siis? :P Kõige õigem oleks kui sina selle autor oleksid imo.

overgrow
07.07.11, 12:10
Ma soovitaks FB lehega oodata. Ennem võiks teha laenulepingu, kuhu staketava allkirja küsida. Kui staketav ei maksa, siis saab selle juba maksekäsu kiirmenetlusse anda või hoopis inkassosse menetlemiseks. Iseasi muidugi, kas ta on nõus sinna allkirja andma.

Tarmonator
07.07.11, 12:13
5+ Pumper. Rohkem selliseid poste ja vähem mingeid lõugasõitmise poste ja asi oleks juba ammu kuskile suunas liikumas.
Soovitan OP'l Pumperi pakutud teed minna. Vajadusel saad kindlasti kasvõi siit foorumist (juriidilist)abi. Minu teada peaks meie hulgas veel mõni juristiharidusega olema.

Konso
07.07.11, 13:36
Kas ma sain valesti aru aga kuidagi meenub mingisugusest postist, et stakeja ise lõi sinna utuppa kasutaja, mille siis andis staketavale üle?

Neemele:
VÕS

§ 8. Lepingu mõiste

(1) Leping on tehing kahe või enama isiku (lepingupooled) vahel, millega lepingupool kohustub või lepingupooled kohustuvad midagi tegema või tegemata jätma.

(2) Leping on lepingupooltele täitmiseks kohustuslik.
§ 9. Lepingu sõlmimine

(1) Leping sõlmitakse pakkumuse esitamise ja sellele nõustumuse andmisega, samuti muul viisil vastastikuste tahteavalduste vahetamise teel, kui on piisavalt selge, et lepingupooled on saavutanud kokkuleppe.

raivos
07.07.11, 15:01
No nii põnev on see siin, aga obv et tahan enda võlast lahti ja olen nõus maksma igakuu 100 euri ja esimene makse on 7.august.

TaistoJ
07.07.11, 15:01
c) Nr 1 mida teha soovitaks on paluda pokkerisaidilt confirmi, et sa oled kandnud sellisele kasutajale ja isikule raha ja otsida välja kõik teievahelised tekstid PM-d jne ning teha kohtule Maksekäsu kiirmenetlus ja jätkata seda kohtumenetluses kui ta esitab vaide.

This!

e: Tore kuulda, et mingisuguselegi kokkuleppele jõuti. Kirjalik leping ka halba ei teeks :)