PDA

View Full Version : AA m6 maxvalue



con
02.07.11, 19:44
$3.15 + $0.35 No Limit Hold'em Tournament - t800/t1600 Blinds - 9 players -

MP1: t43617 27.26 BBs
MP2: t14619 9.14 BBs
CO: t26313 16.45 BBs
BTN: t57286 35.80 BBs
SB: t62104 38.81 BBs
BB: t108084 67.55 BBs
UTG: t68415 42.76 BBs
UTG+1: t40178 25.11 BBs
Hero (UTG+2): t23277 14.55 BBs

Pre Flop: (t2400) Hero is UTG+2 with A :heart: A :diamond:
2 folds, Hero raises to t23117

Mis liin siin standardina hea on? Eelmine käsi olin just shovenud, muidu väga nitine image 80 käe peale lauas.

Kus eelistaksite tavalist raiset?

Char
02.07.11, 19:46
tavaline raise oleks jube kahtlane muidugi siin.

nii short ja eelmise käe shoves..obv pannakse nutsi peale :/

con
02.07.11, 19:54
tsiteerin pushbot charti:

Or you may get AA UTG with 9 M. It is profitable
to push, but it is probably more profitable to play the hand
differently.

samas sellise M'ga arvestades imaget(last hand) on push vist mõttekam küll(samas kõigi M'd väiksed ja peavad riskima poole/terve stackiga)

IamAllin
02.07.11, 19:54
Kui eelmise käe shovesid, siis teeks samamoodi, kuid standard kaks pool või kolm poleks ka tegelt väga hull IMO, sest tihti peale tuleb raise. Nagu Char ütles, siis obv panevad paljud nutsu peale, aga 3$ turka ja tihti mõtleb mõni, et eelmise shovega üritasid stacki lisa saada, et olukorras, kus sul nt JK, QJ jne saaksid ilma terve stackiga riskimata raiseda. Ja noh kuigi ei raiseks nende kätega, siis siin paljud vaevalt selle peale mõtlevad. Võibolla halb mõttekäik, aga noh mis seal ikka...

Cash87
03.07.11, 00:13
ma ka shoveks kuna eelmine käsi shovesid, samuti shoveks kui see oleks 3 kord järjest mul!
Alati võib ka minraiseda ja kui kellegil suuremal stackil vähe parem käsi kindlasti ründab. Ei usu, et väga kahtlasena tunduks ja kui ka tundub siis saab ju omamoodi abuseda ka :)

bi0hazard
03.07.11, 10:04
Shoveks ka kindlalt, minraise on sellise stäki juures ikka väga väga kahtlane ja niipalju kui ma ise mänginud olen, siis minraise on ükskõik mis stäkiga avangu juures peaaegu alati ( suuremal jaol ) JJ-AA/AK ning äärmisel juhul isegi AQ/TT ehk toprange.

KristjanLaas
03.07.11, 11:11
Usun, et kõrgema BI-ga turniiril on shovemine rohkem profitable, sellisel turniiril sellise stackiga aga oluliselt vähem ja tõstaks võimalikult vähe pre(mitte min, aga pisut rohkem). Tihti limbiks kui on vähegi agressiivseid mängijaid taga.

Seda siis seetõttu, et jätaks vastastele, kes enamasti ei mõtle väga kõrgel levelil, reshovemisel korraliku "fold eq." kätega, mis alline ei calli, lisaks endale postflop pay off oddsid stackiga, kus vastastel on postflop väga keeruline oma käega paari/tõmmet hitides foldida meie vastu ja kus me ei anna ise implied oddse hitida meie vastu midagi tugevamat.

MrTnT
03.07.11, 16:16
ma ei tea ma raiseks...usun et ntx KJ, medium ässad ja poketid võivad vabalt callida või raiseda, kuid shove peale foldiksid...vbl isegi suurema buyiniga turnal

Char
03.07.11, 16:19
Usun, et kõrgema BI-ga turniiril on shovemine rohkem profitable, sellisel turniiril sellise stackiga aga oluliselt vähem ja tõstaks võimalikult vähe pre(mitte min, aga pisut rohkem). Tihti limbiks kui on vähegi agressiivseid mängijaid taga.

Seda siis seetõttu, et jätaks vastastele, kes enamasti ei mõtle väga kõrgel levelil, reshovemisel korraliku "fold eq." kätega, mis alline ei calli, lisaks endale postflop pay off oddsid stackiga, kus vastastel on postflop väga keeruline oma käega paari/tõmmet hitides foldida meie vastu ja kus me ei anna ise implied oddse hitida meie vastu midagi tugevamat.

siin ei pea isegi kõrgel levelil mõtlema, et selline käik tehakse ainult väga tugeva käega IMO

sixmax
03.07.11, 17:39
Raise 2x-3x, idiots. :P Mis kuradi päralt peaksite valima maksimaalse fold equiyga panuse suuruse? Balanseerimine? Hah. Shovemine sunnib vastaseid õigesti mängima! Ruumi on veel(15bb), keegi callib, keegi squeezib, keegi teeb oma standard shove AQo.

KristjanLaas
03.07.11, 20:41
Shovemine sunnib vastaseid õigesti mängima!

qft, micro turnal ei pea balanseerima.