PDA

View Full Version : nl10 KK vs AA



2ves
02.07.11, 21:33
PokerStars - €0.10 NL (9 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BB: €10.00 13/9/2/636
UTG: €11.25
MP: €4.13
Hero (CO): €10.00
BTN: €7.20
SB: €10.00

SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

Pre Flop: (€0.15) Hero has K:spade: K:club:

fold, fold, Hero raises to €0.30, fold, fold, BB raises to €1.00, Hero raises to €2.70, BB raises to €10.00 and is all-in, Hero calls €7.30 and is all-in

Flop: (€20.05, 2 players) T:heart: 9:club: J:spade:

Turn: (€20.05, 2 players) 5:diamond:

River: (€20.05, 2 players) 3:club:

Lihtsalt enda südame rahuks tahaks kuulda erinevaid arvamusi
niti vastu pf ai minemist KK-ga? Sest tegelikult ma tean ju et tal
on top pocket käes. Lihtsalt vaata neid krdi state:)

Luban, et rohkem sellist coolerit ei postita!

FreakyJason
02.07.11, 21:44
Ära põe! See nii standard nagu sital käimine. Aga kui sa saad niimoodi 3 x järjest, siis ka ära mine tilti! :D, sest teistpidi tuleb see ikka tagasi ;)

janek174
02.07.11, 21:48
Ma võin ju öelda mida sa kuulda tahad, aga kuna ma erinevatel hinnangutel teab mis suurepärane mängija ei ole, siis ei tasu mu juttu tõsiselt võtta.
Kui käsi on piisavalt, ja oled kindel, et vastane on ka mõtlev mängija ja omab sinu kohta samasuguseid niti statte (oluline on siin muidugi 3bet stat) siis on teinekord täiesti õige foldida. Selline nit lähebki pre bustoks ainult KK+ ja viimasel ajal olen täheldanud, et isegi KK-ga võetakse vahel väga passiivne liin, nii et ees olla on üsna ebatõenäoline.

Ilmselgelt see jutt kõvematele pokkerigurudele eriti korda ei lähe (see ju NL10, nuppe iga ilmaga) aga minu arvamus lihtsalt.

janek174
02.07.11, 21:51
Ära põe! See nii standard nagu sital käimine. Aga kui sa saad niimoodi 3 x järjest, siis ka ära mine tilti! :D, sest teistpidi tuleb see ikka tagasi ;)

Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...

2ves
02.07.11, 21:53
peale erinevaid kommentaare kujundan oma suhtumise. hetkel olen ka arvamuselt, et pigem tuleb leida leevendust tilt-ile, aga millise argumendiga. seda otsingi:)

FreakyJason
02.07.11, 22:01
Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...

Janek, tuleb palju mängida ja mitte põdeda KK vs AA vastu stäki kaotamist.

janek174
02.07.11, 22:05
Janek, tuleb palju mängida ja mitte põdeda KK vs AA vastu stäki kaotamist.


Äkki ma olengi liiga palju mänginud...

Edit: Aga muidu on õigus, et see peab ikka hea read olema, et KK foldida.

FreakyJason
02.07.11, 22:08
Edit: Aga muidu on õigus, et see peab ikka hea read olema, et KK foldida.

This

lenC
03.07.11, 07:57
Ma võin ju öelda mida sa kuulda tahad, aga kuna ma erinevatel hinnangutel teab mis suurepärane mängija ei ole, siis ei tasu mu juttu tõsiselt võtta.
Kui käsi on piisavalt, ja oled kindel, et vastane on ka mõtlev mängija ja omab sinu kohta samasuguseid niti statte (oluline on siin muidugi 3bet stat) siis on teinekord täiesti õige foldida. Selline nit lähebki pre bustoks ainult KK+ ja viimasel ajal olen täheldanud, et isegi KK-ga võetakse vahel väga passiivne liin, nii et ees olla on üsna ebatõenäoline.

Ilmselgelt see jutt kõvematele pokkerigurudele eriti korda ei lähe (see ju NL10, nuppe iga ilmaga) aga minu arvamus lihtsalt.


Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...
Kas ma saan õigesti aru, et sa soovitad siis 4-bet/foldida? Kui vastane 3-betib sind 2% ja 5-bet shoveb range'i, mille vastu sa oled 18:82 taga, siis on ju parem see 3-bet callida.

2ves
03.07.11, 21:58
Kas ma saan õigesti aru, et sa soovitad siis 4-bet/foldida? Kui vastane 3-betib sind 2% ja 5-bet shoveb range'i, mille vastu sa oled 18:82 taga, siis on ju parem see 3-bet callida.

kui vastane 3bet 3%, siis callid selle?
kuidas sa ise mängid sellise villase vastu?

lenC
03.07.11, 23:26
kui vastane 3bet 3%, siis callid selle?
kuidas sa ise mängid sellise villase vastu?
Kui ta 3-betib 3%, näiteks JJ+;AK ja 5-bet shoveb KK+, siis ta foldib su 4-betile 76% kordadest ja shoveb 24%.

(0,76*1,05)-(0,24*2,7)=0,8-0,65=0,15bb kasum

Kui ma 4-betiks, siis ma tõstaks üldse €2.25-le, millega oleks 4-bet/foldimise kasum 0,25bb. Ma usun, et callides võidab rohkem raha.

janek174
05.07.11, 19:26
Kui ta 3-betib 3%, näiteks JJ+;AK ja 5-bet shoveb KK+, siis ta foldib su 4-betile 76% kordadest ja shoveb 24%.

(0,76*1,05)-(0,24*2,7)=0,8-0,65=0,15bb kasum

Kui ma 4-betiks, siis ma tõstaks üldse €2.25-le, millega oleks 4-bet/foldimise kasum 0,25bb. Ma usun, et callides võidab rohkem raha.

Aga kuidas sellise venna vastu mängida KK, kui ise positsioonis oled. Kas on siin üldse mõtet KK 3bettida kui ta KK+ 4betib ja ülejäänu foldib (eeldades, et ka su enda statid on suht sarnased)? Lihtsalt maha callides saab reeglin veel cbeti ja on võimalus vastane flopis üle mängida. Peaks ehk kasumlikum olema?

Edit: 4bet/foldida ma kindlasti ei soovita, pigem 3bet callida jah (sõnastasin vähe valesti ennast vb).