PDA

View Full Version : NL10 Maja vs ??



tobi
09.02.09, 22:44
$0.05/$0.1 No Limit Holdem
6 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($25.42)
UTG+1 ($13.51)
Hero (CO) ($12.80)
BTN ($11.01)
SB ($9.70)
BB ($9.55)

Pre-flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/hq.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/dq.gif
UTG calls $0.10
1 fold
Hero raises to $0.40,
1 fold
SB calls $0.35,
1 fold,
UTG folds

Flop: http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/sq.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c3.gifhttp://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/c1.gif ($1, 2 players)
SB bets $0.50
Hero calls $0.50

Turn: http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/s9.gif ($2, 2 players)
SB bets $1,
Hero calls $1

River: http://www.cardrunners.com/members/hand_history/playingcards-images/h9.gif ($4, 2 players)
SB bets $4

Hero??

Oliverk
09.02.09, 22:46
All in

tdx
09.02.09, 23:07
Yrita raha enne sisse saada kui board koledaks läheb ja villain pidurdama hakkab, s.t flopil, hiljemalt turnil.

Tuul
09.02.09, 23:21
Oot, ma ei saa üldse aru, mida sa riveril kardad? auto - all-in ju

flopist muidu kindel raise

Foux
09.02.09, 23:39
Kas sattusid mingi neliku otsa või oli sb'l AA või misasja, et selle käe siia üldse panid? Kohe all in

antnx
09.02.09, 23:42
Mida sa flopil tegid? Raise

Mida sa turnil tegid? Raise

Mida sa ... Raise AI

krayzie
09.02.09, 23:44
pre võib julgelt 0.5$ panna. flopil tõsta donkbetti iga ilmaga, sind callib iga äss, iga reatõmme, random gutshotid jne. Turn samamoodi. Shove river.

tobi
10.02.09, 07:52
mhmh, ise sain ka aru, et oleks pidanud teda raisema flopil ja oleks pääsenud ilmselt, kuid oli vaja ikka slowplayd teha. Panin ta flopil pigem A peale ja arvasin ka, et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme, seega tahtsin odavamalt sd-le jõuda (maste tõmmatakse liiga ohtralt minu vastu vist).
Aga jah, peale turni poleks enam vahet olnud ja river oli suht paha.
Raisesin teda all-in jah.
SB näitas siis 99-t käes.

krayzie
10.02.09, 08:30
pääsenud? pääsenud millest? Sul on fucking set ja tahad "odavalt pääseda kuna minu vastu tõmmatakse liiga ohtralt" wtf mis jutt

Panin ta A peale ja arvasin et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme - loe see lause korra läbi ja mõtle.

FreakyJason
10.02.09, 08:33
Njah, ikka juhtub, aga flopis oleksid pidanud kohe agrom olema.

marguzz22
10.02.09, 08:45
mhmh, ise sain ka aru, et oleks pidanud teda raisema flopil ja oleks pääsenud ilmselt, kuid oli vaja ikka slowplayd teha. Panin ta flopil pigem A peale ja arvasin ka, et ta mu raise callib kui tal oleks mastitõmme, seega tahtsin odavamalt sd-le jõuda (maste tõmmatakse liiga ohtralt minu vastu vist).
Aga jah, peale turni poleks enam vahet olnud ja river oli suht paha.
Raisesin teda all-in jah.
SB näitas siis 99-t käes.



omg omg omg omg fmiks sa nii räägid, meil on THE NUTS, me tahame raha juba pf või flopil sisse saada, kas sa tead kui palju valuet sa niimoodi kaotad? see, et ta oma 99ga neliku tõmbas on BAD BEAT standard. See, et su vastu maste liiga palj utõmmatakse on sellepärast et sa ei beti oma häid käsi ja inimesed floativad sind igasuguse crapiga ja tõmbavadki ära, BET BET VALUE VALUE , see peaks olema me mõte. Kui sa betsizingut et oska lükka lithsalt bet pot bet pot kui sul on hea käsi ja ongi kõik,




Õige liin oleks selline pf raise 0,4 peale. ta callib betim meile sisse flopiol 0,5 meil on THE NUTS, meie mõte on kuidas oma stack sisse saada(mitte et minu vastu tõmmatakse maste liiga palju tahan odavalt showdownile saada, ei fish nii see ei käi) , ma popiks selle 1,5 peale flopist/call samas ei olegi nii hull ku itahad trappida, turn ta betib 1 me 3bet 3 peale, ta pushib all in me call ja olemas 100 juhul 95 korda võidad

tobi
10.02.09, 12:10
jah, seekord oli 5% juhuga tegu, tean .p
Samas kui flopist saan kolmiku kätte, siis kaldun ikka trappima, kuna üldjuhul ikka raise peale pannakse maha ja üldjuhul kolmik jääb pidama. NL 10s kui callida, siis tüübid ei hakka tihtipeale checkima turni ja riverit ning selletõttu saab riveril raiseda nende meeleheitliku beti.
Seda ka, et nuts muidu oleks olnud AAA ju? ; )

@krayzie - pigem A peale, kuid juhul kui peaks olema mastitõmme (mitte A).

Tuul
10.02.09, 12:13
sa ütled, et river kaart 9 oh halb, nalja teed või? see oli parim kaart, mis tulla sai (9 või 3)

Davy
10.02.09, 12:15
jah, seekord oli 5% juhuga tegu, tean .p
Samas kui flopist saan kolmiku kätte, siis kaldun ikka trappima, kuna üldjuhul ikka raise peale pannakse maha ja üldjuhul kolmik jääb pidama. NL 10s kui callida, siis tüübid ei hakka tihtipeale checkima turni ja rida ning selletõttu saab riveril raiseda nende meeleheitliku beti.
Seda ka, et nuts muidu oleks olnud AAA ju? ; )

@krayzie - pigem A peale, kuid juhul kui peaks olema mastitõmme (mitte A).


Pigem 0,2% ;)

tobi
10.02.09, 12:21
Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.

marguzz22
10.02.09, 12:23
Pigem 0,2% ;)



veel enam:D

Tuul
10.02.09, 12:24
Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.


Küsimuse esitasid sa ju stiilis, et mida riveril tegema peaksid

marguzz22
10.02.09, 12:26
Kui ma nägin, mis tal on, siis sain teada, et see 9 river oli halb. Enne seda ma olin igati rahul ja raisesingi ta 4$ AI.
Küsimus oli jah lihtsalt flopi mängimises.



möh:D

tobi
10.02.09, 13:14
möh:D


Noh, et kas NL10-s callida või raise peale sellist floppi. Öeldakse, et raise ja antud käel oleks jah see õigem olnud, kuid iseasi, kas pikemas perspektiivis ka.
Küsimus oli lõppu pandud jah kiiruga.

marguzz22
10.02.09, 13:30
Noh, et kas NL10-s callida või raise peale sellist floppi. Öeldakse, et raise ja antud käel oleks jah see õigem olnud, kuid iseasi, kas pikemas perspektiivis ka.
Küsimus oli lõppu pandud jah kiiruga.



nii pikemas lühemas kui ka huiiinjaamas, loe nüüd läbi mis ma pika jutu sulle kirjutasin.

antnx
11.02.09, 09:21
Pikemas perspektiivis ongi õige kui sa raised donki niikaua kui sul nuts on. Callides võid oma nutsi ära crackida ning ise ennast valuetownida

your_naked_mom
11.02.09, 10:11
2rge karjuge algaja peale, ise olete samasugused dildod olnud:P

üldine line selliste kätega low limitites: slowplaymine olgu väga-väga harv tegevus(näiteks QQga flopil QQ2, kus sind maksab kinni ainult 22 või mõni kõrgem paar, näiteks 88+)
low limitites saad sa kõige rohkem kasumit siis, kui sa oma strong hande valuebetid. strong handid on: top pair, top kicker, top two pair näiteks, any set ja kõik kõrgem kraam; samuti lisaks siia alla väga tugevad drawing handid, ntx openended straightdraw + flushdraw on nuts imo, st mina mängiks neid väga agressiivselt. Kokkuvõtlikult: trappamine ja slowplaymine olgu väga harv tegevus, pigem lihtsalt valuebeti oma tugevaid käsi ja raha peaks tulema väga hästi.

antud käsi: preflop on okei, tee kõik oma openraise suuruselt samasugused(st kindlasti on regular mängijaid, kes betsizinguid jälgivad); preflop re-raise sizing võiks olla teistsugune, st premium handidega 3betiks suuremaid summasid, 3-4x vastase openraise suurusest: eriti muidugi out of position olles, näiteks big või small blindil olles.

flopil pead kohe raisema, sest: a) villan võib donkbettida seda floppi ässa ja flushdrawga ning mõlemad peaksid tema jaoks nuts olema(sul on siin kindlasti 99% best hand ja sa tahad halvemate käte käest valuet saada, st pead raisema)

aga nii nagu mängitud siis on sul riveril nuts 99% ajast, seega fistpump ship. kui edaspidi selline kaartide tekstuur maha tuleb(st running üheksad või mingi muu asi paardub), siis ära quadse küll karda, sul on siiski second nut fullhouse.

head valuebettimist!

tobi
11.02.09, 10:15
tänud väga hea vastuse eest : )