PDA

View Full Version : ***GR88 (merge)***



variatsioon
05.07.11, 18:33
ei saa enam sisse logida.

olen ainuke?

kas gr88 on ikka usaldusväärne site?

emmimees
09.08.11, 12:53
Sama küsimus, kes seal siinsetest on mänginud?

fyte
09.08.11, 13:47
Teil mõlemil siis ühesõnaga selline probla? Supportiga pole ühendust võtnud?
Endal acc olemas, aga ei tea kas tahangi enne depoda sinna, kui siin pole selgust saanud, et miks teil niimoodi jamab.

emmimees
09.08.11, 13:49
Ei ole sama probla... mulle lihtsalt pakuti sinna head RBd, koos boonuste värgiga peaks miski 70% rb tiksuma. Ei teagi, kas teha depo sinna..

Kuidas üldse merge võrk tundub? Kuni NL50 on väga fishine 6max?

tonis
09.08.11, 14:23
Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?

Firzen
09.08.11, 14:45
Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?

Tean mitut inimest, kes seal mängivad ja kui aus olla, siis variatsiooni mure kuulen esmakordselt. Ehk täpsustad? Said sisse logida näiteks 1 päeva? 2 päeva? Nädal? Mängida jõudsid? Depo jõudsid teha? Dokid saatsid ära? Mis ütleb, kui sisse logida proovid?

ranka
09.08.11, 15:25
Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?

Kuna teenendab USA mängijaid siis ei saa päris kindel olla. Lihtsalt ära hoia liigset raha seal. Kui mängite siis dokumendid saatke ära koheselt läbi adminn paneeli - endal hiljem vähe keppi.

GR88.com-iga mul kogemused puuduvad küll aga on üpriski palju kogemusi Carboniga. Enne ja ka pärast Musta Reedet seal cashoudid täiega venisid (nädal oli standard) aga nüüd eile sain cashoudi kätte mõne tunniga. Ise enam alates eilsest seal ei mängi, kuna 400NL HU action kuivas viimase kuuga kokku.

Firzen
09.08.11, 16:06
Kuna teenendab USA mängijaid siis ei saa päris kindel olla. Lihtsalt ära hoia liigset raha seal. Kui mängite siis dokumendid saatke ära koheselt läbi adminn paneeli - endal hiljem vähe keppi.

GR88.com-iga mul kogemused puuduvad küll aga on üpriski palju kogemusi Carboniga. Enne ja ka pärast Musta Reedet seal cashoudid täiega venisid (nädal oli standard) aga nüüd eile sain cashoudi kätte mõne tunniga. Ise enam alates eilsest seal ei mängi, kuna 400NL HU action kuivas viimase kuuga kokku.

Alates 1. Juunist enam nad ei teeninda USA mängijaid. Selles suhtes, et uusi ei võta, aga vanu veel välja ei viska ka. Mingeid probleeme nendega siiani täheldanud pole ja kui aus olla, siis see "vahelevõtmiste laine" on läbi praeguseks ning julgeks arvata, et FTP mängijate rahade majandamine on ainulaadne ning enamikel teistel tubadel taolist ega analoogset mure pole. Kui v.a. püramiidskeemid, mis nagunii kuskile kaugele ei jõua.

alaska
09.08.11, 17:07
Julge avaldus. USA ametnikud panid asjad kokku ja läksid kollektiivpuhusele?

Firzen
09.08.11, 20:52
Julge avaldus. USA ametnikud panid asjad kokku ja läksid kollektiivpuhusele?

See ei ole avaldus, see on arvamus.

Blacktor
09.08.11, 22:28
Seal ruumis mingit moodi enda istumiskohta ka muuta saab v?
Okei juba lietsin mingi tooli märgile tuli vajutada ja sealt istekoht valida päris keerlune.