PDA

View Full Version : nl100 QQ



Fortune
10.02.09, 07:43
Seekord siis ei pane ülemõtlemise tõttu turnis c/f ässasid :D, vaid midagi paremat

Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 33223 (http://www.thehandconverter.com/hands/33223)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP2: $112.00
CO: $30.00
BTN: $101.00
SB: $100.00
BB: $125.60
Hero (UTG): $115.20
UTG+1: $21.00
MP1: $100.00

CO posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($2.50) Hero is UTG with Q :club: Q :heart:
Hero raises to $5, 6 folds, BB calls $4

Flop: ($11.50) 4 :heart: 2 :diamond: 9 :club: (2 players)
BB bets $8, Hero calls $8

Turn: ($27.50) 2 :spade: (2 players)
BB bets $20, Hero calls $20

River: ($67.50) 4 :spade: (2 players)
BB bets $41, Hero calls $41

BB 35/15/4 105 käe kohta

Standard?

antnx
10.02.09, 09:41
Miks sa callid iga tänavat. Mida sa sellega saavutada üritad? Minuarust raha põletamine. Otsusta ära kas oled ees või taga. Tundub nagu vastane valuetownis sind iga tänav. BBl võib seal täiesti suvaline käsi olla millega ta välja betib. Flopil peaks raise sisse minema või kui mingi read siis fold. Aga mina ei foldiks. Krt sul on nii kuival flopil overpair. Sa kaotad ainult AA,KK -le ja 44, 22, 99. Ülejäänud käsi sa biidid. Äkki targemad aitavad? Endal ka palju sarnaseid olukordi olnud aga ma nendes alati flopil 3bettinud.

Tarmonator
10.02.09, 09:44
ja sellega väiksemad pocketid vastastel mukki saatnud ;)
ma usun, et OP plaan oli mingil tänaval raiseda, aga riveri veitsa rikkus ära, seal võib see 4 olla küll.

Tigrano
10.02.09, 13:03
Minumeelest sellised agressiivsed mängijad ei calli BB selliste kätega steali vaid ikka armastavad re-raise teha, see peab olema rohkem erand, kui callib AK, AA, KK, QQ jne.

Üldjuhul, kas siis mingi väike paar, millega üritab bluffida ja set on võimalik, samuti a2, 56s, millega sellised võivad hulluks minna.

Imelik on jälle see, et kui tal tõesti on nüüd set, miks ta hakkas kohe nii agrolt panustama, siin on nagu midagi mäda. Pigem hoiab ta käes praegu mingit väikest jama 4A, 2A, 35, 56s, mingit väikest paari, vähem tõenäoline kaks paari antud olukorras 42, 49 oleks karm aga agressiivsus oleks õigustatud.

Sellepärast oleks targem antud olukorras teha kohe flopis re-raise ja vaadata, kus ma siis olen. Ise arvan, et flopis oled ees veel ja tal on A2 või A4 käes.

Muidugi teatud olukordades saab sellistelt tüüpi mängijatelt ka, nii callides palju raha kätte, sest bluffivad tihti mitu barrelit aga selles olukorras tahaksin ise kohe selgust.

RudiTurbo
10.02.09, 13:15
Minumeelest sellised agressiivsed mängijad ei calli BB selliste kätega steali vaid ikka armastavad re-raise teha, see peab olema rohkem erand, kui callib AK, AA, KK, QQ jne.




UTG pealt obv stealis jah ;D

Tigrano
10.02.09, 13:18
UTG pealt obv stealis jah ;D


Hahahahah, okei vaatasin mööda, no siis veel hullem ei karda UTG üldse, seal on aa, kk jne standart, siis vaja insta kohe selgust saada, mis toimub.

BuildUp
10.02.09, 14:55
Kui pf pole raise olnud, siis paneks ta kohe 2 paari või tugeva draw peale, kuid praegu ütleks pigem mingi 88+. Võime ees olla ning samuti taga, aga maha callides seda me ei tea.
Flop reraise.

Fortune
10.02.09, 16:13
Raise on siin üks halvemaid lükkeid üldse imo. Ta foldib kõik mida me beadime (77, 88, TT, JJ, air) ja shoveb kõigega mis meid beadib. AA ja KK saab välistada, nendega oleks prf reraise tulnud seega kas bluff või set. Set on suht tõenäoline, aga riveri callisin seepärast, et donkidele meeldib slowplayeda, setiga oleks ta vast püüdnud checkraiseda.

Tigrano
10.02.09, 16:25
Raise on siin üks halvemaid lükkeid üldse imo. Ta foldib kõik mida me beadime (77, 88, TT, JJ, air) ja shoveb kõigega mis meid beadib. AA ja KK saab välistada, nendega oleks prf reraise tulnud seega kas bluff või set. Set on suht tõenäoline, aga riveri callisin seepärast, et donkidele meeldib slowplayeda, setiga oleks ta vast püüdnud checkraiseda.


Asjas on iva sees.

RudiTurbo
10.02.09, 16:44
Raise on siin üks halvemaid lükkeid üldse imo. Ta foldib kõik mida me beadime (77, 88, TT, JJ, air) ja shoveb kõigega mis meid beadib. AA ja KK saab välistada, nendega oleks prf reraise tulnud seega kas bluff või set. Set on suht tõenäoline, aga riveri callisin seepärast, et donkidele meeldib slowplayeda, setiga oleks ta vast püüdnud checkraiseda.


Jah, aga raise 22$ peale ja foldida on odavam kui praegu lõpuni callitud variant.
See on selline asi nagu Bet for information ning selle infoga säästad hilisemate tänavate pealt raha.

ESTPatrick
10.02.09, 17:18
Raise on siin üks halvemaid lükkeid üldse imo. Ta foldib kõik mida me beadime (77, 88, TT, JJ, air) ja shoveb kõigega mis meid beadib. AA ja KK saab välistada, nendega oleks prf reraise tulnud seega kas bluff või set. Set on suht tõenäoline, aga riveri callisin seepärast, et donkidele meeldib slowplayeda, setiga oleks ta vast püüdnud checkraiseda.


õiged mõtted. standard call, kui tal ka midagi oli ei tasu põdeda, ma ei foldi siin vist kunagi.

ESTPatrick
10.02.09, 17:19
Jah, aga raise 22$ peale ja foldida on odavam kui praegu lõpuni callitud variant.
See on selline asi nagu Bet for information ning selle infoga säästad hilisemate tänavate pealt raha.


sa ei säästa, sa loobud rahast. LASE VASTASEL BLUFFIDA KUI TA TAHAB

Fortune
10.02.09, 17:26
Jah, aga raise 22$ peale ja foldida on odavam kui praegu lõpuni callitud variant.
See on selline asi nagu Bet for information ning selle infoga säästad hilisemate tänavate pealt raha.


Ma ei taha eriti nõustuda, sest nagu juba öeldud, selle raise peale ta foldib enamus(kui mitte kõik) halvemad käed ja mis me siis saavutame, oo jee saime teada, et meil oli parim käsi, aga kui sellega raha ei saa, siis mis kasu sellest on, peale dongi reraisi on meil seevastu raske otsus, enamjaolt küll fold, aga dongid võivad shoveda siin ka JJ ja väiksema pocketiga. Samas kui sa callid siin flopi ja callid turni, siis oleme sisse pannud põhimõtteliselt sama raha, aga me oleme jõudnud juba riverini ja siin on oluliselt lihtsam otsustada, kui ta checkib siis check järgi, kui ta betib, siis on natuke keerulisem ja võime alati foldida siin, kaotades pea sama raha, mis me oleks kaotanud siis kui oleksime raisinud floppi.
Ma ei näe siin erilist mõtet bet for informationil, aga ma ootaks teiste arvamusi selle olukorra kohta.

lenC
10.02.09, 17:37
Sellise venna vastu standard jah.

Mina vähemalt külla aru ei saa, mida BB siin reppida üritab. Või mis ta riveril loodab foldima saada :-\

Suht lootusetu vend :)

Fortune
10.02.09, 18:59
Viskan siis tulemused ka

Final Pot: $149.50
BB shows Q :spade: A :diamond: (two pair, Fours and Deuces)
Hero shows Q :club: Q :heart: (two pair, Queens and Fours)
Hero wins $146.50
(Rake: $3.00)