PDA

View Full Version : NL20 TPGK short stationi c-r vastu



emmimees
06.07.11, 14:30
$0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $20.28
BTN: $20.00
SB: $11.92 56/1/agf 0,5 c-r 3% 300kätt
Hero (BB): $24.67
UTG: $9.90

Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with J:club: A:spade:
3 folds, SB calls $0.10, Hero raises to $1, SB calls $0.80

Flop: ($2.00) A:diamond: 5:spade: 5:heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

Turn: ($5.00) 2:heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $3.95, SB raises to $7.90, Hero ???


Tegu väga passiivse isendiga muidu ja tal üsna vähe järel. Kas keegi näeb seal foldi või kuidas keegi oleks mänginud seda kätt?

dabljuu
06.07.11, 14:43
Just nimelt, tegu on ikka ülipassiivse tüübiga ja chk-minraise ka veel turnis....kõik viitab ülitugevale käele. Ma praegu näen foldi arvestades seda mega passiivsust, mängus olles ma ei näe foldi arvatavasti ja shipin.

gtfo
06.07.11, 17:07
Kui ta viimase paari käe jooksul mingi kalaga hakkama pole saanud, siis kisub sinna foldi poole. Kõik A ta arvatavasti c/c maha, aga oddsid on meil kuradi head ikka... kui plaanid b/f selle fishi vastu turnil, siis oleks võinud 1$ säästa, pot oleks riveriks ikka mugav, et ta riveril AI panna, praegusel juhul oleks fishil alla poole poti alles.

alaska
06.07.11, 20:32
Ma oleks ühe beti pannud kahe tänava peale, tõenäoliselt flopis.

emmimees
06.07.11, 20:52
Miks, kas ei taha stationilt valuet saada?

alaska
06.07.11, 21:24
Tegelt ma ei tea kah. Kui selline sisseraiumine toidab, siis miks mitte.

inward
06.07.11, 21:34
Turn on bet, betiks mitte rohkem kui 3$, minraisele foldin antud passiivitari vastu.

emmimees
06.07.11, 22:21
Tegelt ma ei tea kah. Kui selline sisseraiumine toidab, siis miks mitte.

No nad any Aga maksavad lõpuni ja mingi muu poketiga vähemalt 2 streeti seal :D.
Aga jah raisele oleks pidand foldima ikka, sellised ei blufi ju kunagi.

q_q
07.07.11, 22:01
b/f 3 tänavat (no 2 sest river ship ship) ja sized betid nii et riveri all in on 1/2

ta min raise peale snap fold

ristik
09.07.11, 22:12
sa ei biidi mitte midagi, aga rõvedalt palju oled juba sisse tagunud kui fishi stäkki võrrelda. Foldin ikkagi päris kergelt

Naxer
11.07.11, 03:29
Sihuke passiivikum tõstab-hirmus ju. Quick fold. See on üks neist kohtadest, kus teoorias tagantjärele targad olla, kuid reaalse mängu kuumuses seda foldi tihti üles ei leia-see eristabki parimaid mängijaid, kes ka mängu ajal pea külmana hoida suudavad. Ma ise foldin ka seni paraku teoorias märksa rohkem kui praktikas-mil on suur isu panka võita ning foldimine seda ju ei võimalda paraku.

emmimees
11.07.11, 07:33
Micros mängimisel on tõesti suurimaid vigasid imo see, et foldida ei osata top paire...

raudtee(EST)
11.07.11, 10:41
Ei tasu statte ülehinnata. Mina foldi küll ei leia, snap shove antud villase stacki juures. Pms 5 callida veidi üle 20 daalasest potist. Imo on dongi ranges ka KK, QQ ja + tõenaäoliselt veel muud pp-d. Tegelikult piisab, et tema ranges oleks ainult KK ja shove antud stacki juures on juba +EV.

rrrr
11.07.11, 11:48
Jah, võibolla tal on parem Ax või 22 või 5x aga taolise vastase vastu peab panema sellise käega flop/turn/river, muidu jätame talle liialt palju raha situatsioonides, kus me ise ees oleme.

Praeguses käes callin kuna call vs pot on ikka häbiväärselt väike ja kui uskuda, et seal siiski leidub kehvemaid Ax-e või tüübil on katus mingil hetkel sõitma hakanud ja ta otsustab 5x esindama hakata, siis võib isegi +EV olla.

q_q
11.07.11, 12:45
Ei tasu statte ülehinnata. Mina foldi küll ei leia, snap shove antud villase stacki juures. Pms 5 callida veidi üle 20 daalasest potist. Imo on dongi ranges ka KK, QQ ja + tõenaäoliselt veel muud pp-d. Tegelikult piisab, et tema ranges oleks ainult KK ja shove antud stacki juures on juba +EV.

keegi ei hindagi statse üldse

minu kogemuste põhjal on võimalus et vastasel kk siin täpselt 0%

pot oddside pärast callimine on vale, sellepärast tulebki turnis vähem betida et endale mingeid ime oddse ei leiutata sest pmslt ükskkõik kui palju betime saame riveris stackid sisse ilma et see oleks overbet, kuna eriti drawe boardil pole siis ei muretse et ta turn callib drawiga ja river foldib kui missib et turniks peaks rohkem valuet võtma

raudtee(EST)
11.07.11, 13:08
minu kogemuste põhjal on võimalus et vastasel kk siin täpselt 0%

kui agro oleks 1,23 siis KK juba oleks tema ranges?;)
Madal agro näitab lihtsalt, et vastane checkib ja callib rohkem kui betib või raiseb.
Tegemist on sbvbb olukorraga ja isegi passiivsed tegelased lihtsalt ei usu, et sul on A käes ja longrunis teevad piisval hulgal oma PP-ga (66+) + veel kehvemad Ax kätega ime trikke. Oleks vastas donk, kes raiseb sagedamini, siis võiks tema rangesse panna ka juba lihtsalt K high.

q_q
11.07.11, 13:17
kui agro oleks 1,23 siis KK juba oleks tema ranges?;)
Madal agro näitab lihtsalt, et vastane checkib ja callib rohkem kui betib või raiseb.
Tegemist on sbvbb olukorraga ja isegi passiivsed tegelased lihtsalt ei usu, et sul on A käes ja longrunis teevad piisval hulgal oma PP-ga (66+) + veel kehvemad Ax kätega ime trikke. Oleks vastas donk, kes raiseb sagedamini, siis võiks tema rangesse panna ka juba lihtsalt K high.

mis ma seinaga vaidlen, muidugi see fish mõtleb "see on blinds vs blinds ta range on widem siin" muidugi muidugi

calli ära siis, eks igaüks ise teab kas kuulab mu advice või mitte

Poke
11.07.11, 14:55
dont make any sense

insta call imho,

ristik
11.07.11, 17:49
sellisel flopil callib küllaltki suure cbeti ja check minraiseb täiesti blanki. No see on lihtsalt nii nuts talle floppi kui olla saab. Ainuke võimalus, et katus sõitis lambist ära ja läks hulluks ala 88 tüüpi käega. Samas mingi väike võimalus, et väike äss ja nägi et stack saaks riveris nagunii otsa ja otsustas ise panna sealt. Ei tahaks eriti uskuda. Ma ei näe ikkagi calli.

emmimees
11.07.11, 18:10
Selge-selge, ka minu jaoks on see edaspidi fold, nad ei tee seda kehvemaga praktiliselt mitte kunagi, igastahes mitte need vastased.

Spewmonkey
12.07.11, 01:15
kui agro oleks 1,23 siis KK juba oleks tema ranges?;)
Madal agro näitab lihtsalt, et vastane checkib ja callib rohkem kui betib või raiseb.
Tegemist on sbvbb olukorraga ja isegi passiivsed tegelased lihtsalt ei usu, et sul on A käes ja longrunis teevad piisval hulgal oma PP-ga (66+) + veel kehvemad Ax kätega ime trikke. Oleks vastas donk, kes raiseb sagedamini, siis võiks tema rangesse panna ka juba lihtsalt K high.

Aga kas pfr 1 näitab seda, et ta raiseb aint AA? Vastastel pole aimugi, et see on sbvsbb olukord ja veel vähem mõtlevad nad, mis vastasel käes on.

inward
12.07.11, 16:47
Mul paistab pigem, et paljud hindavad üle mitte statte, vaid BvB olukordi madalatemas limiitides. Ja rääkimata fishi vastu, sellist asja ei eksisteerigi sisuliselt.

Spewmonkey
12.07.11, 16:55
Mul paistab pigem, et paljud hindavad üle mitte statte, vaid BvB olukordi madalatemas limiitides. Ja rääkimata fishi vastu, sellist asja ei eksisteerigi sisuliselt.

This. Fishid on fishid(hint: nad ei mõtle), vähemalt kuni small stakesini(edasise põhjal kogemus puudub). Muutuv on ainult nende ja regularide ratio.