PDA

View Full Version : Kuidas mängida heavy multiway pottides?



antnx
10.02.09, 10:30
Tervist!

Nl10 polnud sellist probleemi eriti aga nüüd nl20 on täiesti standard kui sa oled 3-4 vastasega korraga potis ja kui sa hoiad oma ülepaari või TPTK-d siis ei tea sa üldse enam kus sa oled. Hiljem panen siia mingi näite ka aga kuidas käituda sellises olukorras? Mida tuleb silmas pidada?

1) Kindlasti tuleb jälgida positsiooni kus sina ja vastased asuvad
2) Stacki suurusi
3) Statistikat
4) Tavaliselt ma kunagi ei cbeti kui pot on multiway.


Stsenaarium 1.

Oletame, et mul on AA. Enne mind on 2 inimest limpinud. Mina olen keskmises positsioonis ja raisen 4xbb + 1bb(per limper) ja nüüd tekib olukord kus callivad mõlemad limpijad ning ka BB.
Flop tuleb 479 rainbow. Mida me teeme? Loogika järgi võiks beti sisse lükata - nii umbes pool potti, et teada kus me oleme ja nõrgemad käed välja ajada. Mis edas?

Ootan diskussiooni antud teemal aitäh!

alaska
10.02.09, 12:00
üks juhus.
Kui on dry flopp, näiteks 992, siis kindlasti cbet igast asendist. Kui kellelgi on 2 või mõni muu paar, see tuleb kaasa aga ta ei hakka potti suureks ajama. 9 läheb hiljemalt turnis pöördesse. Kui sa turni järgi checkid, võid kergesti blufi saada riveris mõnelt paarilt.

Tigrano
10.02.09, 14:25
Sa ju omad positsiooni limpijate suhtes, kui on sinuni chekitud loomulikult teed jätkupanuse sellises olukorras 3/4 standart. Kui mingit actionit saad, siis saad seda ka positsioonis olles kontrollida.

broadcast
10.02.09, 16:07
Nl10 polnud sellist probleemi eriti...

No ma ei tea, mul on päris tihti ikka selliseid olukordi olnud, analoogseid sinu näitele. Vahel on tunne nagu kiusu pärast on calli-meri tagant järgi. Siiani olen ikka pand Cbeti ülepaardiega ja TPTK kui floppi ei tule mingit drawd või masti. AK ja muu taolisega võtan häästi rahulikult. Aga maru tihti toweris on flopi ring ka check...

RudiTurbo
10.02.09, 16:10
Siis edasi tuleb vaadata, millisest positsioonist mees callib. Kui üx varasematest, siis on asi kahtlane, kui callib viimane mees, siis ta võis callida lihtsalt oma pocketiga, kuna vaatas, et CHECK CHECK CHECK ja viimane mees stealib.