PDA

View Full Version : [PLO50] kaks kätt vene regulari vastu.



Codecci
07.07.11, 18:27
10-s käsi, infot pole peale selle, et kutt istus esimesena lauas seega suure tõenäosusega regular (põhimõtte pärast PTR-i ei taha kasutada).

#1

Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1364695 (http://www.handconverter.com/hands/1364695)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN/SB): $51.90
BB: $72.35

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with T :diamond: 3 :heart: K :club: J :diamond:
Hero raises to $1.50, BB calls $1

Flop: ($3.00) 4 :diamond: 2 :diamond: 3 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $2.00, BB raises to $5.50, Hero calls $3.50

Turn: ($14.00) T :heart: (2 players)
BB bets $10.50, Hero raises to $24, BB raises to $65.35, Hero calls $20.90 all in

River: ($103.80) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

Ei tahtnud floppi 3bettida kuna see tunduks megatugev, turnis raisesin for value, aga probably call oleks palju-palju parem ja vastane peab üsna retarded olema või mul mingi hea imidž, et sellises spotis sellise käega raiseda. Aga üleüldse kas sellise infoga J-high flushiga nii sisse ajada - thoughts?



#2


Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1364697 (http://www.handconverter.com/hands/1364697)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $86.45
BTN/SB: $91.80

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A :diamond: 9 :spade: 3 :diamond: 7 :spade:
BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

Flop: ($9.00) 3 :heart: 3 :spade: 4 :heart: (2 players)
Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

Turn: ($20.00) 8 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $13.50, Hero calls $13.50

River: ($47.00) 8 :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $33.50, Hero folds

Oma Holdemi-mõistusega ütleks, et ta ei repi seal midagi, samas see on ju Omaha, kõigil on 4 kaarti käes ja üsna easy on tal ühte 8-kest omada ja mul pole eriline foldi-nägu peas. Easy fold?
Edit: preflop 3bet on ka vist mõttetu.

Godspeed_EJ
07.07.11, 19:14
1. Tundmatu vastase vastu ajan seal nupud alati sisse J high flushiga. Miks sa turni calli palju paremaks pead?

2. Riveri foldiks. Kui tegemist regulariga, siis ma ei näe seal teda alla fulleriga valuet võtmas.

PLO50HU straight-forward mäng, minule pole seal regularid imelike muuvidega vahele jäänud - tavaliselt on regularide omavaheline mäng puhas rake maksmine.

Codecci
07.07.11, 20:24
1. Tundmatu vastase vastu ajan seal nupud alati sisse J high flushiga. Miks sa turni calli palju paremaks pead?

2. Riveri foldiks. Kui tegemist regulariga, siis ma ei näe seal teda alla fulleriga valuet võtmas.

PLO50HU straight-forward mäng, minule pole seal regularid imelike muuvidega vahele jäänud - tavaliselt on regularide omavaheline mäng puhas rake maksmine.
Ma ei tea, mis halvema käega mõistusega mängija mu vastu jätkuvalt raha potti paneb esimeses käes turni raise peale? Oleks siis 100BB deep, aga selle raisega committin end nii ära.

Aga boldis tekstiga küll ei nõustu - imo jube palju folditakse nt cbetile, paljud regid avavad buttonilt kõigest 60-70% ja kui nuts käes siis mängitakse jube läbinähtavalt ja hakatakse rämedalt pottima. Tehakse vahest väikseid cbette õhuga ja drawiga vahest mõni bluff ka, aga üldiselt oodatakse stone-cold nutsi millega siis pottima hakata - usun, et selline mäng väga exploitable.

Godspeed_EJ
07.07.11, 21:06
Aga boldis tekstiga küll ei nõustu - imo jube palju folditakse nt cbetile, paljud regid avavad buttonilt kõigest 60-70% ja kui nuts käes siis mängitakse jube läbinähtavalt ja hakatakse rämedalt pottima. Tehakse vahest väikseid cbette õhuga ja drawiga vahest mõni bluff ka, aga üldiselt oodatakse stone-cold nutsi millega siis pottima hakata - usun, et selline mäng väga exploitable.

See ongi ju straight forward mäng. Ma ei öelnud, et seda exploitida ei saa. Imo keskmine PSi PLO50 reg ei vaevugi mängima teiste regularidega, kuna fishe on lihtsalt nii palju, kes nutsud kinni maksavad.

Codecci
08.07.11, 00:19
See ongi ju straight forward mäng. Ma ei öelnud, et seda exploitida ei saa. Imo keskmine PSi PLO50 reg ei vaevugi mängima teiste regularidega, kuna fishe on lihtsalt nii palju, kes nutsud kinni maksavad.
Jep, on straight-forward mäng, ei nõustunud osaga, et regularide omavaheline mäng on puhas rake maksmine :p

Aga fishe on jõhkralt jep, tavaliselt 20 lauas mäng käib ja 1 lauas ootab keegi vs midstakes HUNL, kus 70 lauda ootab ja 2 lauda mängib.

tolmuahv
08.07.11, 14:36
1. Ei läheks broke J-high flushiga monotone boardil kui pole pf 3bet pot. Sul on bluff catcher ja su read oli, et solid reg. Ma ei raiseks turni K high flushiga ka mitte.

2. Raske koht paired board on PLO-s alati väga mängija-specific. Mõni annab alati alla nutsi alla, mõni raiub õhuga lõpuni. Variatsiooni vähendamiseks võib foldida turni, aga callides turn callime blank riveri ka.

Priito
08.07.11, 15:01
Üldijoontes nõustun tolmuahviga

1. Call turn ja looda, et ta riveris maha jahtub. Raise for value ei ole kuidagi mõistlik.

2. Väga keeruline käsi. Võibolla vastane suutis su õigesti käe peale panna ning oli endas piisavalt kindel, et näiteks nut flushiga valuet võtta. Ise arvan, et call turn ja fold river on ok.

Codecci
08.07.11, 15:19
1. Ei läheks broke J-high flushiga monotone boardil kui pole pf 3bet pot. Sul on bluff catcher ja su read oli, et solid reg. Ma ei raiseks turni K high flushiga ka mitte.
Solid reg mitte, lihtsalt reg ja seda järeldasin ka ainult sellest, et vastane istus esimesena lauas mida üldjuhul ainult regularid teevad.

2. Väga keeruline käsi. Võibolla vastane suutis su õigesti käe peale panna ning oli endas piisavalt kindel, et näiteks nut flushiga valuet võtta. Ise arvan, et call turn ja fold river on ok.
Omahas ei ole ju võimalik nii täpselt mind käe peale panna, et teada üsna kindlalt, et üks mu 4-st kaardist ei ole 3 ega 8?

Priito
08.07.11, 15:55
Omahas ei ole ju võimalik nii täpselt mind käe peale panna, et teada üsna kindlalt, et üks mu 4-st kaardist ei ole 3 ega 8?

Panigi su näiteks käe peale, et üks su neljast kaardist on 3 või 8 ning võttis nut flushiga valuet naiteks. Teades, et sul on raske kas siis kolmikut või piisavalt head masti maha visata. Sa ikka pead kahte kaarti kasutama ning üks 3 või 8 ei anna maja kokku.

Su käe peale panemine ei ole antud olukorras väga keeruline, kuna sa oleks maja või masti teistmoodi mänginud.

sadptr
08.07.11, 16:26
Solid reg mitte, lihtsalt reg ja seda järeldasin ka ainult sellest, et vastane istus esimesena lauas mida üldjuhul ainult regularid teevad.

Omahas ei ole ju võimalik nii täpselt mind käe peale panna, et teada üsna kindlalt, et üks mu 4-st kaardist ei ole 3 ega 8?

Kui hoolikalt kätt vaatad, saad sa ehk aru, et fulleri jaoks on sul rohkemat vaja kui et üks neljast kaardist 3 või 8

Codecci
08.07.11, 18:01
Kui hoolikalt kätt vaatad, saad sa ehk aru, et fulleri jaoks on sul rohkemat vaja kui et üks neljast kaardist 3 või 8
Omfg i'm retarded, facepalm.jpg :/