PDA

View Full Version : Kuidas Pabinast lahti saada?



antnx
20.10.08, 10:11
Vahel tekib päris tugev pabin sisse + hirm, isegi kui olen ees, tunnen et olen taga. Eriti just live cashis. See segab õigete otsuste tegemist. Kuidas sellest üle saada? Cashis on ka vahest pabin nii suur, et süda jätab 10 lööki vahele ja närv on sees. See on probleem millest vaja vabaneda. Kas on mingisuguseid nippe või trikke, et enam ei pabistaks - vähemalt mitte niipalju

Klamber®
20.10.08, 10:16
kogemused.

piisavalt oled juba mänginud siis see kaob lihtsalt ära ja suudad ennast juba suvalises olukorras kontrollida.

ranka
20.10.08, 10:20
Jällegi raamat The Poker Mindset, seal on ka selle "pabinast" (ka scared money) tunne. Mul endal ka vahetavahel (eriti lives või online limiidist üles liikudes või turnal enne suuri rahasid), tuleb väike ärevus kui ka pabinatunne sisse.

Et üle saada, siis aitavad eelkõige kogemused. Teiseks peaks olema alati piisav roll, et raha ei mõjutaks su otsuseid, mida suurem on roll seda väiksem on "kaotamisehirm", sest see ei mõjuta mitte midagi. Kui liigud limiitidist üles, siis uuel limiidil pane peale stop loss, et kui kaotad X summa, siis lased lauast jalga. Ja jälgi seda reeglid niikaua, kui oled uue limiidiga harjunud.

Alkohol aitab ka aga seda mina ei soovita, sest purjus olles on su otsused veel kehvemad, kui pabinas olles.

antnx
20.10.08, 10:26
Noh samas, mul bankrolli ikka on aga 100 krooni kaotamine teeb juba scared money. Mitte just otseselt rahast pole kahju vaid kardan pigem seda tunnet - kui olen kogu oma BI kaotanud ja pean koju minema :)

ranka
20.10.08, 10:54
Noh samas, mul bankrolli ikka on aga 100 krooni kaotamine teeb juba scared money. Mitte just otseselt rahast pole kahju vaid kardan pigem seda tunnet - kui olen kogu oma BI kaotanud ja pean koju minema :)


Ei ole loogiline... Kui sul on rolli, siis miks sa ei osta uut buy-ini kojuminemise asemel?

Keiss
20.10.08, 17:02
Minu puhul aitab see, kui lähen shortstackerina sisse. Oletame, situatsioon selline, et NL10 preflop AK käes, floppan ässa ja mingi vana paneb re-raise all-ini oma full stackiga. No mida teha, mastiost reaalne. Foldin? Reade ka pole. Shortina pole kahju kaotada mastile või siis tõesti äkki floppas seti, 2 paari. Enamustel kordadel on aga vastas mastiost või väiksem äss. Samas millegi pärast full stackiga ma ei taha sellises olukorras all-ini minna...

Aga ärge valesti aru saage, ei soovita kellelegi shortstacker olla.

Tigrano
20.10.08, 19:39
Kõik sõltub olukorrast muidugi, mis on kaalul jne, siiani on aidanud kogemus. Kui peaks tulema kunagi mõni olukord, kus on kaalul miljonid, braclet, siis ei kujuta ette, mis juhtuma hakkab. Arvatavasti ikka pobla tekib kõva sisse 8)

Andr3s
07.11.08, 00:04
Alustades ise live cashi kodumängus 15-aastaselt ja kui veel 200.- buyin minu jaoks
1/2 blindidel suur summa oli, siis ikka tuli see pabin päris tihti sisse - isegi kui
väga väike pot oli kusjuures. Praegu, kus raha ei ole enam määrav, pole isegi 2,5k kaotamine
2/4 blindidel eriti hull, mis kusjuures just hiljuti juhtus Hal'i, Disco ja värkidega mängides :D

Nii et nõustun eelpool postitajatega: kogemus, kogemus ja kogemus.

Ja ranka, kust oleks võimalik saada Poker Mindseti? Valts soovitas seda mulle millalgi, kuid
tal polnud seda enam :/

ranka
07.11.08, 00:11
Nii et nõustun eelpool postitajatega: kogemus, kogemus ja kogemus.

Ja ranka, kust oleks võimalik saada Poker Mindseti? Valts soovitas seda mulle millalgi, kuid
tal polnud seda enam :/

Mina telliks kas
PokerStars.com FPP Store (http://www.pokerstars.com/fpp/store/books/the-poker-mindset/)'st või Kriso.ee (http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/9780974150239.html)-st.

Andr3s
07.11.08, 01:20
Tänud.
Tegin krisost juba tellimuse ära.

ranka
07.11.08, 03:15
Tänud.
Tegin krisost juba tellimuse ära.


Pole tänu väärt. Krisoga läheb 4-8 nädalat aega, Starsi FPP Storest võid saada isegi kahe nädalaga. Kui kannatust on siis, pole hullu :)

Aristotep
07.11.08, 07:13
Tellisin ka Krisost selle raamatu ära. Loodetavasti ei võta 4 nädalat aega.

stennn
07.11.08, 07:34
Krisos ma ootan 2 kuud seda juba. Samas raamatut mis tellisin kuu aega tagasi sain paari nädalaga selle eest. Hirmu vastu aitab kindlasti enese täis kaanimine kuigi ma seda ei soovita. Aga sõprade seltskonnas... miks mitte?

antnx
12.11.08, 20:34
Noo tavaliselt on alko ja pokker -EV üritused

ESTPatrick
13.11.08, 02:42
Alkohol aitab ka aga seda mina ei soovita, sest purjus olles on su otsused veel kehvemad, kui pabinas olles.



Live mängus soovitan tungivalt alkoholi suurtes kogustes tarbida kui vähegi skill lubab, palju lihtsam on loose lauas mahacallimisi teha mida muidu ehk ei teeks ja 1/2 mängus on lihtsam ka 32se rererererestraddleni jõuda.

ranka
13.11.08, 04:08
Noo tavaliselt on alko ja pokker -EV üritused


That's true. Aga mina isiklikult käin Live pokkerit mängimas meelelahutuseks ja raha võitmiseks, mitte raha teenimiseks ja seetõttu võtan seda kui entertainmenti ning tarvitan ohtral alkohoolseid jooke :)

antnx
13.11.08, 08:38
Õnneks seal kus mina mängin - straddlet ei ole.

Tigrano
13.11.08, 21:46
That's true. Aga mina isiklikult käin Live pokkerit mängimas meelelahutuseks ja raha võitmiseks, mitte raha teenimiseks ja seetõttu võtan seda kui entertainmenti ning tarvitan ohtral alkohoolseid jooke :)


Loodan, et ükskord jõuan sinuga ka koos live mängima, siis näen kuidas ohtralt kangemat ja pokkerimäng käsikäes toimib ;D

lenC
13.11.08, 21:52
Loodan, et ükskord jõuan sinuga ka koos live mängima, siis näen kuidas ohtralt kangemat ja pokkerimäng käsikäes toimib ;D

Ta õppis seda minult ;D

Teemas: ei soovita absoluutselt "mingeid aineid" kasutada mängu kõrval.

ranka
13.11.08, 22:03
Ta õppis seda minult ;D

Teemas: ei soovita absoluutselt "mingeid aineid" kasutada mängu kõrval.


IRW!!!!!!!!!!!! Vaata, kes räägib! :D

Andr3s
14.11.08, 09:18
Kahjuks algas mu laiv-mängu tee Valduri kõrval nii et ka mul on
see alkohol suht obvious mängukaaslane... :D

Ja ega muud moodi ei saagi ta sick callide vastu, lammutaks ehk
kaine peaga maja maha... (Hint: call 9 paariga boardil AQJ98 trisuited)

Tigrano
14.11.08, 09:24
Tegelikult ma nagunii ei jooks mängu ajal, ei näe mingit vajadust ei ole selline alko vend ;D Kui ükskord rankaga läheks, siis nagunii oleks kaine autojuht, sest üldjuhul peaks Pärnu tagasi kimama ja rankat nii või naa rooli ei laseks ;D

Andr3s
14.11.08, 09:31
Teemasse post:
mitte et ma alkoholi tarbimist mängu ajal soovitaks, aga väheses koguses
on see mulle mõnikord kasuks tulnud.
Näide: sattusin peale võistlust Londonis Victoria Grossvenor kasiinosse,
väikseim laud oli 1/1 ja ega mul šhoppamisest just palju raha alles olnud, nii et ostsin
£50 sisse. Enne sinna minekut olin oma venna ja ühe teise tüübiga kerge
soojenduse sisse tõmmanud rummiga, sellise parajase, et ma ei mõtleks "ohno, 23.- on bb"
Ja ennäe, pooleteise tunni pärast võtsin £650 välja! Kahtlen, et ilma soojenduseta
oleks suutnud mõne käe ära callida.

Tigrano
14.11.08, 09:35
Teemasse post:
mitte et ma alkoholi tarbimist mängu ajal soovitaks, aga väheses koguses
on see mulle mõnikord kasuks tulnud.
Näide: sattusin peale võistlust Londonis Victoria Grossvenor kasiinosse,
väikseim laud oli 1/1 ja ega mul šhoppamisest just palju raha alles olnud, nii et ostsin
£50 sisse. Enne sinna minekut olin oma venna ja ühe teise tüübiga kerge
soojenduse sisse tõmmanud rummiga, sellise parajase, et ma ei mõtleks "ohno, 23.- on bb"
Ja ennäe, pooleteise tunni pärast võtsin £650 välja! Kahtlen, et ilma soojenduseta
oleks suutnud mõne käe ära callida.



Hea, et seekord callid õigustasid ennast, tihti võib ju vastupidine olukord tekkida, kus callid liiga lihtsalt tänu soojendusele ;D

vsiu100
15.11.08, 15:09
Loodan, et ükskord jõuan sinuga ka koos live mängima, siis näen kuidas ohtralt kangemat ja pokkerimäng käsikäes toimib ;D


no niipalju kui olen rankat näinud, siis tahmasena tal hääl tõuseb ikka kõvasti, pokkerimäng läheb perse ja hakkab stabiilselt automaate ja rulli biitima.

ok2aa
15.11.08, 20:19
alkoga on jama - peab kogu aeg kusel käima, kivis palju huvitavam

Tigrano
15.11.08, 20:19
no niipalju kui olen rankat näinud, siis tahmasena tal hääl tõuseb ikka kõvasti, pokkerimäng läheb perse ja hakkab stabiilselt automaate ja rulli biitima.


Rankal ikka lives käik 100% pingete maandamine, et isegi automaatides kolistab ;D

Tigrano
15.11.08, 20:22
alkoga on jama - peab kogu aeg kusel käima, kivis palju huvitavam


Naised tunduvad aga ilusamad ;D aga kivis ei kahetse, hommikul ärgates, et oled mõne koletise ära võrgutanud mida joobes võib mõnel juhtuda.