PDA

View Full Version : NL100 Kas riveri bluffil on mõtet?



k2snakalle
11.07.11, 08:23
Vastane on 54/3/2 63kätt. Riveri agg freq 54%. On võimeline riveris betile foldima. Ise betib 35% ajast.

Ma usun, et kui tal mingi suur käsi, siis betiks ta ise riveris. Flushi ja straighti temalt väga ei usu...küsimus on aga,et kui hea oleks riveris tema bettimine allin? Ma ise paneks ta seal mingi Kx, 6x, 88-JJ
või tasub lihtsalt river järgi checkida ja enamus korrad pot ära anda?


PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BB: $100.00
UTG: $34.45
UTG+1: $130.75
MP: $171.65
MP+1: $127.60
Hero (CO): $100.00
BTN: $100.00
SB: $47.55

SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

Pre Flop: ($1.50) Hero has Q:club: J:spade:

UTG calls $1.00, fold, fold, fold, Hero raises to $4.00, fold, fold, fold, UTG calls $3.00

Flop: ($9.50, 2 players) 6:spade: 3:club: K:club:
UTG bets $3.00, Hero raises to $11.00, UTG calls $8.00

Turn: ($31.50, 2 players) 2:spade:
UTG checks, Hero checks

River: ($31.50, 2 players) 4:club:
Hero?? (vastasel järgi 19 kopikatega)

(kuidas kommeteerite flopi mängu...foldib cbetile vähe, seega ise arvan, et ta donk on seal nõrk ... ennem 3/14 donkanud ja kui donkbeti on korra üle raisetud,siis foldinud)

pastilaa
11.07.11, 09:20
flopi mäng väga ei meeldi, sest meil equityt vähe ja KUI tal peaks ka mõni nadim draw olema, siis pead turnis equity lisandudes veel edasi barreldama + ka riveril selleks valmis olema. sellise vastase vastu on aga see vaevalt väga kasumlik, sest tihti nii wet flopil donkab ta ka igat paari + Kx. ja just donkbet-callib nendega alati, nagu ka gutshot ja paremate tõmmetega. ja kõikide nende kätega on ta ka turnis callimiseks võimeline. kui turni checkid juba, siis ma ei usu väga, et ta riveril piisavalt tihti foldib, et seal see mäng kasumlik oleks.

Pahvak
12.07.11, 12:52
+Teinekord võid mõelda ka natukene väiksema raise sizingu peale. Equityt meil nagunii ei ole, mida kaitsta ja fishid pole betsizingu jälgimise osas just üleliia osavad. Näen siin umbes 1-2bb suurust võitu. Teiseks ei meeldi mulle eff. stacki suurus, et raiseda.

Hullapple
12.07.11, 17:49
+Teinekord võid mõelda ka natukene väiksema raise sizingu peale. Equityt meil nagunii ei ole, mida kaitsta ja fishid pole betsizingu jälgimise osas just üleliia osavad. Näen siin umbes 1-2bb suurust võitu. Teiseks ei meeldi mulle eff. stacki suurus, et raiseda.

+1

Flopi raise on päris kohutav ja seda ainult villaini stack suuruse pärast. Oleks vastane full stack siis veel raised ning betid ka turni.

k2snakalle
13.07.11, 02:48
mai tea jah miks nii suur raise sai :S
ilmselt mõtlesin käe ajal, et hea strong raise suurus ja kui turnis saan eq juurde, siis lükkan ülejäänud sisse. Praegu vaadates, ei tundu just kõige parem plaan...samas alla ka ei tahtnud anda flopis :S
Sellisel flopil oleks pidanud siiski foldima antud venna vastu.