PDA

View Full Version : 25NL: niti EP 3b vs minu KK



virukunn
12.07.11, 14:14
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1368763 (http://www.handconverter.com/hands/1368763)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $27.12 11/9/2.6/3b: 2.6, 3b EP-lt 20-st 0, 3b MP-lt 45-st 0, 875 kätt
UTG+2: $26.30
MP1: $30.44
MP2: $26.30
CO: $14.49
BTN: $10.00
SB: $37.06
Hero (BB): $25.00
UTG: $37.69 13/10/inf 35 kätt

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K :spade: K :club:
UTG raises to $1, UTG+1 raises to $2.75, 6 folds, Hero calls $2.50, UTG calls $1.75

Flop: ($8.35) 4 :spade: J :heart: 4 :heart: (3 players)
Hero checks, UTG checks, UTG+1 bets $5.50, Hero ?!!!


Kas commitin ennast flopil ära sellise niti vastu ? Keegi foldiks pre ? Imo järele mõeldes on fold pre kõige õigem otsus. See peaks nagu ehe musternäide olema olukorrast, kus pre KK fold on õige, või mis ?

Provoker
12.07.11, 14:34
Lühidalt öeldes ei.
Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.

virukunn
12.07.11, 14:56
Lühidalt öeldes ei.
Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.
Aga miks ? UTG+1 3betib UTG niti 4x avangut (ja tema 3b sample EP-MP on NULL), ning UTG on veel tegutsemata. Isegi kui ta 3betib sealt miskipärast QQ+/AK, siis ainuke käsi tema cbeti ranges mida ma biidin oleks QQ, ja UTG on jällegi tegutsemata.

5gww
12.07.11, 19:45
Lühidalt öeldes ei.
Preflop paneb hero 6 peale ning kui peale seda kaks vastast allinnitama hakkaks võiks ju isegi mõelda, kuid mina calliks ka shove.

kas sa natukene liiga optimist ei ole, et sellises kohas oma nuppe hakata pre sisse ajama? mis käsi sa loodad näha utg+1 käes, kui pre nuppud sisse lähevad?

Provoker
12.07.11, 19:57
Kas sa tõesti arvad, et ainult AA on käsi mida 3betib? Kindlasti on see osa rangest, kuid range on ikka QQ+AK+ ning sellest ongi ainult AA mis sind biidib.

virukunn
12.07.11, 20:00
kuid range on ikka QQ+AK+

Kust sa tead ?

wanapagan
12.07.11, 21:09
Paned Provokeri väljatoodud käed PokerStovei ja näed, et 2.6% tema väljatoodud käte näol on see kõige loogilisem.

virukunn
12.07.11, 21:23
Paned Provokeri väljatoodud käed PokerStovei ja näed, et 2.6% tema väljatoodud käte näol on see kõige loogilisem.

Omg captain obvious, sinu arust 3betivad kõik igalt positsioonilt igat mängijat täpselt sama rangega ? EP 3bet on 20 korra peale 0. Ja miks ta peaks niti UTG avangut sama rangega 3bettima kui fishi CO avangut BTN-ilt näiteks ?

ristik
12.07.11, 22:02
hero ei foldi kunne vaid saab rahad sisse ja näeb enda vastas ässasi ning ütleb "FML"

5gww
12.07.11, 22:27
Kas sa tõesti arvad, et ainult AA on käsi mida 3betib? Kindlasti on see osa rangest, kuid range on ikka QQ+AK+ ning sellest ongi ainult AA mis sind biidib.

3bettida võib ta QQ+,AK, kuid kui sa 4betid, siis sa arvad, et selline nit stackib ennast pre ära QQ, või AK-ga-.?

Provoker
12.07.11, 23:05
Miks sa arvad et ta stackib ja ei calli hoopis 4betti? Isegi kui shoveb siis see võib olla ka põhjustatud muudest asjaoludest peale tugeva käe a'la biit eelmises lauas vms. Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis. Antud flopil esindab ta muidugi oma tugevat range jõuliselt edas, kuid Seda teeks vabalt ta ka QQ-ga sellisel flopil ning vahel isegi missinud AQs+-ga mis sõltub juba tema cbeti %-st 3betitud potis.

virukunn
12.07.11, 23:24
Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis.

Minu arvates on point adjustimises ja ma ei näe siin olukorda, kus KK-ga ära stackida. Te ei kujuta ette mitu BI ma olen vasta taevast lasknud selle "KK pre ei foldi" poindi pärast.
Rask imo kuskil oma 25NL rushi videos (vb ei olnud ka Rask) seletas, et ta pmst ei 4beti kunne enamus regide vastu seal limiidis, sest nende jätkamisrange on lihtsalt liiga tight ja ta kõigest flatib 3beti ja mängib laiema range vastu flopil edasi. Samuti seletas Nikachu oma ühes videos ka väga hästi, et milleks 3/4bettida ja siis mängida range vastu, mille vastu meil on 25% equitit kui saab lihtsalt flattida ja mängida range vastu, mille vastu meil on 60% equitit. Pre mina kindlasti siin 4bettida ei taha, küsimus on mida flopil teha. Stackimine tundub spewy.

Järgmine kord ilmselt foldin pre, et mitte ennast sitta olukorda panna, ala, et mul on nitiga 3b potis 442 flopil QQ ja ma lihtsalt ei saa seda foldida ning ajan oma stacki sisse KK/AA vastu.

ristik
13.07.11, 00:10
Jah, Rask ei 4bettinud kunne oma videodes, aga tema point oli see, et ta ei viskanud neid ära ka, kui just mõõdukalt kole board ei tulnud.

virukunn
13.07.11, 00:15
aga tema point oli see, et ta ei viskanud neid ära ka, kui just mõõdukalt kole board ei tulnud.

Ma ei usu, et tal selline point oli, et "OH im not gonna dump these kings". Miks peaks pokkeris üldse kellelgi mingi point olema või plaan käe kohta enne valmis kui ta sulle üldse kätte jagatakse. See ei ole õige ju ?

ristik
13.07.11, 00:24
Oled vaadanud tema videoseeriaid ? Mine tegin seda kuskil pool aastat tagasi ja nii palju ma mäletan, et seletas ilusti lahti, et tihtipeale pole mõtet KKga 4beti otsa raiduda, vaid laseb üsna safe boardil vastasel end tühjaks barreldada või kütab drawisel boardil nuppe. Tema neid kunne küll ei foldinud nii palju kui ma mäletan (kui just ala AJQ board ei tulnud).

EDIT: Käes ma flopi calliks tho

virukunn
13.07.11, 00:31
Veits olen vaadanud jah. Oli see 25NL limiidis w ? Kuskil 400NL-s on hoopis teine lugu obv, vaevalt, et 25NL-s regularid ennast tühjaks barreldavad kuival boardil sitemaga kui kunni paar. Siin ikka vaadatakse enamasti ainult made handi tugevust vms. No nii ei saa üldistada ka, whateva.
Igatahes Raski videod on sitaks head, ta seletab selle mängu ja handreadingu nii pilbasteks, et isegi mulle hakkab lõpuks midagi kohale jõudma. Suudan ka natuke mängu lahti harutada, mitte ei mängi nagu robot. Aga samas tund pikka videot on mõnikord üliigav kuulata, teen mingi sada pausi vahepeal. Nikachu oma videodes teeb samas igast pulli, neid vaadates ei hakka kordagi igav.



Käe kohta, obv spewisin flopil nupud sisse ja UTG+1 näitas AA, ning ma lõin omal käe siniseks vastu lauda. Mul on tunne, et täpselt selliste spottide pärast ma ei ole veel limiidist edasi saanud. HH-d vaadates ma mängiks pooled käed teistmoodi kui lauas.

Tarmonator
13.07.11, 01:15
Sa saad nii tihti KK vs AA? Ja sina ei saa pooltki nii palju AA vs KK teiste vastu? Või kuidas coolerid saavad su winrate'i nii palju mõjutada, et see limiidis edasiliikumist takistama hakkab?

Okei ma saan antud käes isegi su murest aru ja ehk on sul tõesti põhjust arvata, et emba-kumbal on see AA. Aga ma küsiks nii...oled sa ise pokkerit mängides kasvõi kordki tilti läinud ja teinud absoluutselt ebaratsionaalseid liigutusi ja otsuseid? Tilt 3bette, tilt all-in jne jne? Oled ju eks?
No vot ja teised võivad ka teha. Lisaks sellele, võttes aluseks utg+1 3bet range'i seal, mis nagu juba välja toodi on QQ+, AK+, siis mina ei tahaks kohe kuidagi seda kätt foldida. Ma ainult ootangi selliseid spotte kus minul on monster ja enne mind käib korralik action.
Teiseks...kui sa nüüd flatid selle PF, mis on iseenesest hea, siis miks sa arvad, et villane ei barrelda ennast seal surnuks terve oma 3bet rangega (QQ+, AK)? Minu kogemuste põhjal armastavad väga paljud niimoodi coldcallida mingeid 99+ , AK käsi(mitte et sina ja mina seda teeks, aga see pole point hetkel). Ja nüüd kui villul on ka selline kogemus varasest, siis ta ei pane sind kohe kindlasti ainult monstri peale ja raiub rõõmsalt oma QQ sellisel flopil sisse.
Nii et cooler ja next hand

5gww
13.07.11, 08:33
Miks sa arvad et ta stackib ja ei calli hoopis 4betti? Isegi kui shoveb siis see võib olla ka põhjustatud muudest asjaoludest peale tugeva käe a'la biit eelmises lauas vms. Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis. Antud flopil esindab ta muidugi oma tugevat range jõuliselt edas, kuid Seda teeks vabalt ta ka QQ-ga sellisel flopil ning vahel isegi missinud AQs+-ga mis sõltub juba tema cbeti %-st 3betitud potis.


Nu see, et ÄKKI on ta saanud biidi enne, on küll väga loll argument KK-ga 4bettimiseks. See, et ta üldse pre 3betib QQ ja AK-ga, selles ei saa kindel olla. 3bet: 2,6 võib tulla väga vabalt bvb olukorras või btn vs b, kus ta 3betib veits loosemalt, ning ep ja mp 3bettib ta ainult KK ja AA-ga.

Täpselt ei mäleta, aga discobisco oma videos KK-ga sai otsa samasuguselt nitilt. Kuna mõlemad olid veits suurema stackiga, siis ta ütles, et ta läheb setminema KK-ga ja callis, flop tuli madal, nit cbettis vist, ja disco viskas oma KK tuimalt ära. Ütles, et see võib veits imelik tunduda, aga sellisel vennal ei saa muud olla kui AA.( loodan, et mäletan õigest, kuna sai suht ammu vaadatud fr videosid)

Aga ok, ise teate, võite ennast pre ära stackida niti vastu KK-ga, mina teid keelata ei saa:)
Peace.

alaska
13.07.11, 09:55
Herofoldimine on üks osa pokkerist, seda ei maksa eitada. Fullringis on enamusel miljoneid käsi, mida analüüsida, kui HEM näitab antud olukorras foldi, miks siis callida?

virukunn
13.07.11, 11:33
Nu see, et ÄKKI on ta saanud biidi enne, on küll väga loll argument KK-ga 4bettimiseks. See, et ta üldse pre 3betib QQ ja AK-ga, selles ei saa kindel olla. 3bet: 2,6 võib tulla väga vabalt bvb olukorras või btn vs b, kus ta 3betib veits loosemalt, ning ep ja mp 3bettib ta ainult KK ja AA-ga.

Täpselt ei mäleta, aga discobisco oma videos KK-ga sai otsa samasuguselt nitilt. Kuna mõlemad olid veits suurema stackiga, siis ta ütles, et ta läheb setminema KK-ga ja callis, flop tuli madal, nit cbettis vist, ja disco viskas oma KK tuimalt ära. Ütles, et see võib veits imelik tunduda, aga sellisel vennal ei saa muud olla kui AA.( loodan, et mäletan õigest, kuna sai suht ammu vaadatud fr videosid)

Aga ok, ise teate, võite ennast pre ära stackida niti vastu KK-ga, mina teid keelata ei saa:)
Peace.

Jep, ise olen siiani veel KK-ga 3betti coldcallides madalal flopil enamasti bustoks l2inud nittide vastu ja AA-le rahad kinkinud, aga tõmban tagasi seda. Üleüldse loll koht kust mikrost raha pigistada, kui sul 2 fishi paremal istub. Ja seda 3betti ma ju kirjutasin 1. posti, et EP ja MP pealt on 850 käe peale 0 ja kui õieti mäletan, siis SB pealt oli 6 ja BB pealt miski 4 vms.

Tarmonatorile: Kui ma arvaks, et see käsi oli cooler, siis ma poleks postitanud seda. Ja kas poleks tore, kui need KK vs AA saamata jääksid - jääks ju korralik klots alles. Edasi liikumist takistab see, et ma maksan ikka veel lolli peaga nittidele kinni need olukorrad. Ei suuda foldida lihtsalt.

q_q
13.07.11, 12:15
lihtsalt ütlen kui ma oleks utg+1 ja mu overall 3bet oleks 2,6% siis antud olukorras oleks mu 3bet range AA

Tigrano
13.07.11, 12:26
Milwaukee2 oma videos ütles ka, et tema sellistes kohtades omajagu foldib KK. Ise armastan ka foldida tihti.

raudtee(EST)
13.07.11, 12:28
Edasi liikumist takistab see, et ma maksan ikka veel lolli peaga nittidele kinni need olukorrad. Ei suuda foldida lihtsalt.

See, et KK pf foldida ei suuda, kindlasti ei ole takistuseks edasi liikumiseks.


ning ma lõin omal käe siniseks vastu lauda.

Et selliselt sellele reageerisid, siin on see põhjus pigem.

Provoker
13.07.11, 13:16
lihtsalt ütlen kui ma oleks utg+1 ja mu overall 3bet oleks 2,6% siis antud olukorras oleks mu 3bet range AA
Et siis utg+1 pealt ainult callid KK,QQ-ga näiteks?

q_q
13.07.11, 13:20
jep

virukunn
13.07.11, 15:56
E: nvm.
Sain kinnitust oma arvamusele igatahes.


E2: I did it!

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1370412 (http://www.handconverter.com/hands/1370412)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: $9.75
MP2: $19.25
CO: $25.70 9/7/3b: 1.5
Hero (BTN): $25.00
SB: $27.25
BB: $68.65
UTG: $25.13
UTG+1: $25.95

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K :club: K :heart:
1 fold, UTG+1 raises to $0.75, MP1 calls $0.75, MP2 calls $0.75, CO raises to $3.75, Hero calls $3.75, 5 folds

Flop: ($10.10) 5 :club: J :diamond: 9 :club: (2 players)
CO bets $6, Hero folds

alaska
13.07.11, 19:22
Äkki paneb AA maha, kui arvab et sa setminesid ja nüüd sisse hakkad laduma?

q_q
13.07.11, 20:32
seda teemat vaadates ei saa aru miks keegi peaks tahtma full ring mängida

comeon 9/7 3bet 1,5% see pole pokker ju

virukunn
13.07.11, 21:20
seda teemat vaadates ei saa aru miks keegi peaks tahtma full ring mängida

comeon 9/7 3bet 1,5% see pole pokker ju

Endal käivad koguaeg samasugused mõtted peast läbi. Aga millegi riskivabaga on vaja endale roll kokku printida. Tulevikus tahaks kindlasti mingile huvitavale formaadile keskenduda.

ristijeesus
13.07.11, 21:27
E: nvm.
Sain kinnitust oma arvamusele igatahes.
E2: I did it!


100 bb ef. stäkkide puhul setminemise eesmärgil 15bb callida on kena rahapõletamine.

virukunn
13.07.11, 21:31
Tekkibki olukord, kus raiseda ei taha, aga foldida KK-d sellises kohas lihtsalt ka ei suuda, ja üle jääb callida, lootes, et ehk vend ei pane flopil vms.
Antud käes MP1 ja MP2 olid fishid ja lootsin, et ehk annab keegi oddse juurde.

Ristijeesus, oleksid foldinud siin pre ?

ristijeesus
13.07.11, 21:51
Krt, ma ei tea. Sellepärast ma kolisingi ära 6maxi, et ei peaks oma pead sellise asjaga vaevama :D

leits
13.07.11, 22:13
et põhmst sa l2ksid praegu KK'ga "setminema"? Wtf ..

virukunn
13.07.11, 22:16
et põhmst sa l2ksid praegu KK'ga "setminema"? Wtf ..

Mis sa teinud oleks ?

5gww
13.07.11, 22:18
siin käes oleksid pidanud jh pre foldima.

ma küsin su käest, mis sa siis teinud oleksid kui flop tuleks AKx, kas suudaksid K seti ära visata:D

leits
13.07.11, 22:18
9/7 ei ole kindlasti CO'lt enam 9/7 .. 4b and in obv ..
Natuke spooky ehk tunne on ehk kuna utg+1 avas .. aga callima ma ie hakkaks . .saavad teised ka callides superoddsid veel ..

virukunn
13.07.11, 22:30
siin käes oleksid pidanud jh pre foldima.

ma küsin su käest, mis sa siis teinud oleksid kui flop tuleks AKx, kas suudaksid K seti ära visata:D

Hui oleks AKx flopil KK-d foldinud. Seda ei suuda vist keegi :D


Aga leits, kuidas tema vpip/pfr siia puutub ?

qjet
14.07.11, 00:09
[QUOTE=virukunn;352643]Hui oleks AKx flopil KK-d foldinud. Seda ei suuda vist keegi :D


/QUOTE]
ja miks foldid KK siis pre, kui AKx flopil bustid nvn? siis on nitil AK?

virukunn
14.07.11, 00:29
ja miks foldid KK siis pre, kui AKx flopil bustid nvn? siis on nitil AK?

U tell me.

Tigrano
14.07.11, 11:20
Siin üks asi veel, et kui see nit siin kelle 3bet on 2%, siis see on enamus blindidel või positsioonis 3betitud laiemalt, aga selles positsioonis ta 3betib 10x ühel QQ või AK, siis sa 4betid või shoved ja ta foldib oma qq, ak ehk nupud saad sisse nii või naa ainult AA vastu, mis on tal siin enamus ajast. Parimal juhul saad ainult KK suckoutida tema ässad või 3beti saad kätte kui ta foldib oma emandad. Callida ka kk ei ole mõtet, et setmined, pigem kohe foldida ja next hand.