PDA

View Full Version : Pokkeris uus



Pokkerisuus
10.02.09, 15:55
Tere ,
olen uus siin ja üritan ehitada endale bankrolli nii,et kui mingeid soovitusi siis laske tulla!:)

alaska
10.02.09, 15:56
DONT PLAY SHORTSTACK!!!

Provoker
10.02.09, 15:57
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,13.0.html


pokah loengud kohustuslikud läbilugemiseks ja selgeks tegemiseks :o

Tigrano
10.02.09, 17:37
Terve foorum on puhas kuld, surfa ringi ja õpi, õpi ja veelkord õpi.

Rage
10.02.09, 17:45
ma siin püüan elementaarfüüsikat omale selgeks teha ja matemaatilise statistika põhialuseid, kui on soovitusi laske tulla... ehk

WTF? emm.. sa küsid nii krdi suurel ja laial teemal nii üldise ja täpsustamata küsimuse... et nagu... mida sa nüüd siit lootsid saada vastuseks?

EDIT: öhöhh.. mu nickname läheb jahh mu iseloomuga väheke kokku:-)

RudiTurbo
10.02.09, 17:50
Rage nimele väärikalt kohe ;D

Ta tegi lihtsalt päeviku ja kui kellelgi on mõni soovitus, mis pähe hüppab, siis ladugu laiali.

Minu soovitus, loe Bankroll managementi kohta :]

masterpuppet
10.02.09, 18:05
Ja tambi endale ranka*pretflop käed pähe!

Pokkerisuus
10.02.09, 19:44
Tänud soovituste eest!:)
Esimene päev oli hea.Mängin 0.01/0.02 limiidil ,mängima hakkasin 36 dollariga aga praeguseks 41dollarit .
Mängin Pokerstarsis.

urmo1
10.02.09, 19:53
Tänud soovituste eest!:)
Esimene päev oli hea.Mängin 0.01/0.02 limiidil ,mängima hakkasin 36 dollariga aga praeguseks 41dollarit .
Mängin Pokerstarsis.




Päris hästi lased ;D

k2snakalle
10.02.09, 20:03
kui asjad selged pole kuidas preflop ja postflop mängida, siis võid kergelt selle teenitud 4$ ka kaotada. Sõber sai siin triobetis selle tasuta 100eeku ning tegi selle tunniga 2x-seks... no kui ühe tunni jooksul oli hea run (2x nelik flopist, set % oli 75) mängis aga 42/22 stiilis edasi ja hävis kiirelt, minu nõuandeid ta kuulda ei tahtnud võtta, sest tema taktika pidi ju super olema ;)
Lihtsalt jah.. ära mine liiga loosiks kätte ja mõtle asjad läbi, kindlasti kasuta ranka antud preflop antud skeemi (puhas kuld mikro limiitidel). Kui tunned juba kindlalt, siis võib muidugi sellesse korrektuure teha kuidas ise tunned. Alguses mulle tundus ntx UTG-lt(esimene kohe peale BB-d) ATs, AJ/ KQs/ QJs liiga head käed, et nendega mitte mängida...aga tihti sattusin nendega postflop hätta ja palju tuli kaotusi kus ässade paar nii mul kui vastasel, aga mul weak kicker.
Nii, et alguses pea tabelist kinni ja mängi tight agressive stiili ja võin lubada, et oled võidumees :) Vahest võib tunduda mõni käsi hea,et mängida aga kui tabel ütleb, et fold siis ka on FOLD! Ja kui juhtub, et tahad mängida, aga tabeli järgi viskad maha ja flopist saaksid ntx rea kohe kokku (utg-lt käes AT ja floppi tuleb KQJ) siis ära heida meelt, ega ära kaldu skeemist kõrvale, sest long run-is oled ikka võidumees :)

Pokkerisuus
10.02.09, 22:26
kui asjad selged pole kuidas preflop ja postflop mängida, siis võid kergelt selle teenitud 4$ ka kaotada. Sõber sai siin triobetis selle tasuta 100eeku ning tegi selle tunniga 2x-seks... no kui ühe tunni jooksul oli hea run (2x nelik flopist, set % oli 75) mängis aga 42/22 stiilis edasi ja hävis kiirelt, minu nõuandeid ta kuulda ei tahtnud võtta, sest tema taktika pidi ju super olema ;)
Lihtsalt jah.. ära mine liiga loosiks kätte ja mõtle asjad läbi, kindlasti kasuta ranka antud preflop antud skeemi (puhas kuld mikro limiitidel). Kui tunned juba kindlalt, siis võib muidugi sellesse korrektuure teha kuidas ise tunned. Alguses mulle tundus ntx UTG-lt(esimene kohe peale BB-d) ATs, AJ/ KQs/ QJs liiga head käed, et nendega mitte mängida...aga tihti sattusin nendega postflop hätta ja palju tuli kaotusi kus ässade paar nii mul kui vastasel, aga mul weak kicker.
Nii, et alguses pea tabelist kinni ja mängi tight agressive stiili ja võin lubada, et oled võidumees :) Vahest võib tunduda mõni käsi hea,et mängida aga kui tabel ütleb, et fold siis ka on FOLD! Ja kui juhtub, et tahad mängida, aga tabeli järgi viskad maha ja flopist saaksid ntx rea kohe kokku (utg-lt käes AT ja floppi tuleb KQJ) siis ära heida meelt, ega ära kaldu skeemist kõrvale, sest long run-is oled ikka võidumees :)

Ei ma praegu üritangi:)ma ennem pokkerit mänginud aga väga palju kaotanud:/
sellepärast tulingi siia foorumisse ,et õppida kuidas hoida bankrolli jne.
sain 4 dollarit veel juurde täna .kuigi seis hakkas minema vahepeal alla poole ,siis vaatasin oma vigu ja parandasin neid.
kohe läks paremaks:)
aga tänud;)

Pokkerisuus
11.02.09, 19:40
Täna juba 74 dollarit koos.Minu arust väga hea ,mängin ainult ranka strateegia järgi(Y)
Olen proovinud ühte turniiri ka aga ei tulnud midagi välja:/

k2snakalle
11.02.09, 19:47
wtf eile alustasid 36-ga ja täna 74, ma pean PS-is sinna limiiti tõttama siis :D
sul HEM on?

Pokkerisuus
11.02.09, 20:53
wtf eile alustasid 36-ga ja täna 74, ma pean PS-is sinna limiiti tõttama siis :D
sul HEM on?

ei ole:/tahaks täiega:d
kandsin 10d veel sõbrale ka ja siis tegin 11 dollarit veel juurde:P

Tigrano
12.02.09, 11:16
ei ole:/tahaks täiega:d
kandsin 10d veel sõbrale ka ja siis tegin 11 dollarit veel juurde:P



Hästi läheb ma vaatan, loomulik anne vist antud ;D

Pokkerisuus
12.02.09, 17:20
Hästi läheb ma vaatan, loomulik anne vist antud ;D

:d raha aina pritsib ,praegu 101 koos:)

marguzz22
16.02.09, 16:03
läheb joogiks nüüd BR välja ja egas midagi muud kui elu nautima ;D ;D ;D Lol

urmo1
16.02.09, 17:13
läheb joogiks nüüd BR välja ja egas midagi muud kui elu nautima ;D ;D ;D Lol



Tüüp tegelt busto juba :D

Tigrano
16.02.09, 17:18
Tüüp tegelt busto juba :D


Miks peaks joogi peale raiskama ja kust võtate, et busto juba?

urmo1
16.02.09, 18:38
Miks peaks joogi peale raiskama ja kust võtate, et busto juba?


Tean ta sõber mul ma kandsin talle 40 $ pokerstarsi

Pokkerisuus
16.02.09, 19:51
Tean ta sõber mul ma kandsin talle 40 $ pokerstarsi

Ütleme jah ,et pole just kõige toredam:/
ei suutnud oma limiidil püsida ja mängisin nl 5 ka siis läks veits perse:s
suht mark..

Tigrano
16.02.09, 20:09
Ütleme jah ,et pole just kõige toredam:/
ei suutnud oma limiidil püsida ja mängisin nl 5 ka siis läks veits perse:s
suht mark..


Ai ai, mõtlesin, et juba surutakse niisamma sind ;D

Pokkerisuus
16.02.09, 20:54
Ai ai, mõtlesin, et juba surutakse niisamma sind ;D

see oleks hea:D
vb kunagi proovin uuesti aga mitte praegu ,raha pole:/