PDA

View Full Version : NL20 isoleerin IP AKs, blind 3betib



emmimees
14.07.11, 12:31
$0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $8.17
MP: $14.80
CO: $29.07
Hero (BTN): $20.00
SB: $21.77 26/17/agf5,0 3bettinud pole 50kätt sample vaid
BB: $15.32

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with K:spade: A:spade:
1 fold, MP calls $0.20, CO calls $0.20, Hero raises to $1.10, SB raises to $3, 3 folds, Hero ??

Fold, shove või call? Tglt nagu ära ei tahaks visata kohe..

Kosmonaut
14.07.11, 14:00
Ma shoveksin siin. oleneb mängijast muidugi aga ilma infota regi moodi mängija vastu lähen broke AKga sellises kohas.

fyte
14.07.11, 14:15
Ma shoveksin siin. oleneb mängijast muidugi aga ilma infota regi moodi mängija vastu lähen broke AKga sellises kohas.
+1
Regi vaatevinklist on su range üsna lai buttonil fishe isodes, seega tema jaoks on ee suht ok spot 3bet-bluffimiseks.

Roomet
14.07.11, 14:47
Aga miks shovemise asemel ei võiks min 4bettida?

emmimees
14.07.11, 18:56
Miks just min, et tunduks nuts või? Ja kui ahv callib ja ma ei hiti, siis bustoks ikka? Parem siis juba suuremalt 4betida või shoveda kohe.

raudtee(EST)
15.07.11, 08:04
Reg range tõenäoliselt väga lai, 4betiks (avatuma rangega) to 7-7.5. Sellele järgneva 5betile või ai vastu läheks antud juhul bustoks.

Cashmer
16.07.11, 19:07
Üks stsenaarium:

SB 3b sind, sest ta eeldab, et sinu range BTN-lt on väga lai.
Sina 4b teda väikselt, sest eeldad omakorda, et tema 3b range on SB-lt väga lai, kuna tema eeldab, et sinu BTN raise range on super lai.
Seega on hea võimlaus pot kohe võita, positsioonis mängida või siis induceida 5b AI bluffi ning saada nupud heas seisukorras sisse.

Roomet
16.07.11, 21:43
Miks just min, et tunduks nuts või? Ja kui ahv callib ja ma ei hiti, siis bustoks ikka? Parem siis juba suuremalt 4betida või shoveda kohe.

No mis loogikaga see min 4 bet nuts veel on? Väga odav ning efektiivne bluffimisvõimalus. Ent antud käes on pot juba suurem ning min 4bet oleks 6$, mis on üle 25% meie stackist ning selles spotis kräpiga sa tegelikult ei min 4betiks, kuna oleks viga foldida. Iseasi, kas vastane selle peale mõtleb.

Samas kui sa oleksid ise esimesena avanud ning saanud otsa 3b, siis minu arust suurim EV mäng on min4bet, kuna tundub nõrgem. Ja väga vähesed regsid callivad min4bette OOP. Pigem shoveb seal Aq, mille vb oleks sinu shovele foldinud. Ja kui ta tõesti callib, siis üldjuhul me näeme 4 kaarti ning kui pihta ei saa, siis annan alla. 4bet calling range on enamike regside puhul ikka väga tugev ning ei pea kartma, et sind liialt üle mängitakse.

noname
16.07.11, 22:48
Ma arvan,et 6maxis sealkohas showe pole üldse halb idee.Tundub poole nõrgemana,kui ~2.5x 4bet teha!(kuna vastase kohta on meil infot vähe ja ka vastasel info puudub sisuliselt ja tegemist on BTNvsBlind olukorraga).
Kui aga infot oleks piisavalt vastase kohta (kohati olnud ka "meta game" BvsB olukordades nt ja tegemist regiga),siis sellises olukorras ~2.5x 4bet bluffiga/nutsiga (kus siis AKs oleks siiski nuts IMO) mängides oleks parem,kuna vastasele võib tunduda see jälle weakina ja võib showeda nõrgemate kätega ja kui ei showe,siis saame kenalt POTi maha PF.

E: Minu 6max kogemus väga väike.

camu
17.07.11, 02:45
Miks keegi callida ei taha?

Spewmonkey
17.07.11, 03:23
Mina tahan.

inward
17.07.11, 03:50
Ma udupea vaatasin koguaeg kätt nii, et teised kaks limparit pole actinud, et võivad overcallida ja setmineda veel, et sp 4b või shoveme. Aga nõustun eelkõnelejatega, et call on tõesti kõige parem.

q_q
17.07.11, 04:12
no ei foldi

4bet standard size (mis krdi shippimis ja min4bet jutud lol) või flat mõlemad +ev obv, kui post flop hea oled siis flat parem sest tal rohkem bluffe ranges jne

emmimees
17.07.11, 12:17
Miks keegi callida ei taha?


Mina tahan.

Väga hea, ma ise arvasin, et põletasin raha sellega. Igatahes flopp tuli madal rämps ja cbettis poti ja andsin alla. EI tahtnud pf ära stäkkida kuna mõne päeva jooksul olin sarnastes olukordades mingi 3-4x saanud AK vastu AA ja kartsin uut setuppi.