PDA

View Full Version : virx747



Leheküljed : [1] 2

virx747
10.02.09, 23:47
Paistab, et minust blogi tegijat niipea ei saa, kuigi aasta alguses võtsin plaani, jõuab edaspidi kui vajadus tekib. Kasutan siis ka siinse kommuuni mõnusat keskkonda ja lõpetan oma halamiste ja kätega teiste topikute läbustamise.

Pokker kasvas minu jaoks välja nagu maa alt, paar head sõpra nakatasid. See juhtus 2008 oktoobris ilmselt. Sealt alates on olnud väga vähe päevi, kus pole pokkeriga tegelenud. Nüüdseks olen jõudnud niikaugele, et alates homsest ei ole mul elus mitte ühtegi muud tööd ega kohustust peale pokkeri mängmise. Ise tahtsin.

Tänaseks mängitud 108k kätt ja muudes numbrites pole jõudnud mitte kusagile. Küll aga pole mul endal kahtlust, et olen nende kuude jooksul ahminud endasse väga arvestatava hulga teadmisi. Ja päris aus olles mulle tegelikult meeldivad need raskused, mida siiani olen pidanud ületama. Kui kõik oleks algusest peale jooksma hakanud, poleks mul kindlasti sellist info pagasit nagu hetkel. Küll see mäng järgi tuleb.

Mõne sõnaga endast, siis terve elu olen olnud spordiga väga tihedalt seotud, harrastanud olen paljusid alasid alustades kümnevõistlusega noorteklassis ja lõpetades pokkeriga :) Viimane suur armastus enne pokkerit on olnud viimased 9 aastat purjelauasõit. Elan Kiilis ja mul on väga lahe pere koos laste ja jänesega.

Siia hakkan ilmselt panema avalikult oma graafikuid ja analüüse, nagu teisedki. Ja vahel saab omas keskkonnas mõne "targa" mõtte ka välja ütelda. Kõike head!

Marek K.
11.02.09, 00:27
nice hit! :)

Ex818
11.02.09, 09:11
Edu profi karjäärile ja pane siis kõvasti. Küll hakkab graafik ka ülespoole suunduma.
Loodetavasti sa oma eelmisi südamelähedasi spordialasid lõplikult pole maha kandnud ja vahest ikka tuled Vääna lainetesse hullama. ;)

virx747
03.03.09, 10:24
Võtan siis suht raske südamega kokku oma veebruari. "Profi" karjäär ei võta eriti tuure ülesse ja ikka veel käib mul üks lõputu katsetamine ja õige mängu otsimine. Kuu algas minu jaoks kohutava downswingiga, mis nõudis kohati päris suurt eneseületamist, et mängimist jätkata. Sellele järgnes tõus nagu näha, kuid kuu lõpp taaskord vajus ära.

Minu jaoks kõige müstilisem selle üles alla kõikumise juures on see, et mängin nagu täpselt sama mängu ja mingi hetk lihtsalt graafik keerab ennast teises suunas minema.

Kvantiteet on OK, kuigi kuu eesmärgist 70k jäi veidi puudu, aga veebruari teine pool möödus vastiku gripi käes ja pealegi selgus, et selles kuus oli kõigest 28 päeva :)

Kuu tähtsündmus on kindlasti sess Tigranoga, see toimus kuskil 25k käe juures ja nagu näha, pööras pärast seda graafik ka ülesse. Kõige suurem abi sellisest sessist on just üldisest mõttestiilist aru saamine, mitte niivõrd konkreetsed situatsioonid. Oluline on kontrollida poti ehitamist: vajadusel kasvatada ja vajadusel hoida selle suurenemine kontrolli all. Samuti ei ole vaja just iga kätt kohe maha visata, vaid vastavalt olukorrale proovida veel sagedamini mängus püsida.

Teine asi, mis oli ühe suurema mõjutajana, oli EstPatricku video FR NL25-s. Sealt ülevõetud teatud loosness varastamise eesmärgil hilisetest positsioonidest ja ka SB, BB vajab veel lihvimist. Samuti olen ilmselt leidmas oma flopi mängu.

Rahaliselt õnneks ikka tänu boonustele plusspooles. Üks positiivne asi on see, et kuna Ongame NL20 laudade valik on suht kehv, siis olen võtnud kõrvale ka 6k NL30 laudu, milles püsisin pidevalt plussis, vaid kuu lõpuks jäid NL30 lauad nulli. Kõige suurem kaotaja kuu lõikes olen NL10 laudades :) NL20 48k kätt ka enamvähem nullis.

Märts plärts algas ja üritan veebruari emotsioonid kõvakettalt kustutada ning kaasa võtta vaid õpitu. Eesmärk on tervis korda saada ja hakata lõpuks tegema mängu, mille ma olen ära teeninud.

http://i42.tinypic.com/nlbhxv.jpg

virx747
08.03.09, 21:52
Nonii, märtsi esimene nädal minu jaoks läbi ja aeg väike vahekokkuvõte teha. Mänginud olen suhteliselt vähe, kuna tervis nigelavõitu, keha ei saa gripipoisist jagu ja õhtuti ikka palavik üleval. Pokkeriga ka väike adrenaliinilaks ja kuidas Sa niimoodi paraned!

Pokkerit aga olen nautinud, mäng on sujunud ilusti ja olen ise ka rahul. Tean oma leake ja tegelen nendega. Kuna pole palju mänginud, siis olen uurinud palju huvitavaid artikleid ja toppinud teooriat endasse. Bankroll on ka kasvanud kenasti ja sisuliselt mängingi praegu NL30-s, NL20 laudu olen mõned paremad vahel juurde võtnud. Keskmiselt 10-11 lauda korraga.

Kuu lõpuks tahaks ikka juba NL50 laudu vähemalt pooled juurde võtta.
Raskelt meeldib pokkerit mängida, saaks ainult tervise korda :)

Siin selle kuu graafik, paar suurt võitu tegelikult mingil põhjusel veel puudu sealt.

http://i42.tinypic.com/24zdour.jpg

BuildUp
08.03.09, 22:25
Päris kuum ju. ;)

Tigrano
09.03.09, 10:09
Hea töö Virx, ilus graafik, eriti veel haiguse kõrvalt mängides. Ma ka suht haige ikka ja pole üldse laudu lahti teinud, aga mõnus on vaadata, kui grinderid arenevad ja bankrolli hoolega kasvatavad.

Edu paranemisel.

rohelinekonn
11.03.09, 02:58
Märts on sul küll ilusti alanud. Saaks seda enda kohtagi öelda graafik lükkab ikka nii kõvasti üles alla et ei tea midagi teen kole valesti. Loodan et märtsi lõpuks suudan kõikumisi natuke alandada et nad nii julmalt suured poleks.

virx747
11.03.09, 23:10
Märts on sul küll ilusti alanud. Saaks seda enda kohtagi öelda graafik lükkab ikka nii kõvasti üles alla et ei tea midagi teen kole valesti. Loodan et märtsi lõpuks suudan kõikumisi natuke alandada et nad nii julmalt suured poleks.


Nojah, see on üks suvaline nädal, ega see ei tähenda, et pidevalt niimoodi läheb. See kõikumine on mul üks suuremaid probleeme, aga tundub, et hakkan põhjusele jälile jõudma. Kõik pokkeri raamatud kirjutavad, et kinnises lauas mängi nii ja lahtises nii. See on tegelikult olulisem, kui ma siiani arvanud olen ja probleemid on mul lahtistes fishe täis laudades.

virx747
11.03.09, 23:57
Vaatasin, et HEM näitab tänaseks 200k kätt. Sellega seoses on kaks fakti: esiteks ma ei ole kaotav mängija ja teiseks ma ei ole võitev mängija. Mis on iseenesest hea, sest enda jaoks on tõestatud, et ükskõik kui palju mängid, siis igatahes peale maksma ei pea. Vastupidi, suht mahlased boonused kasvatavad bankrolli päris kenasti.

Lugesin täna pokkerilegendi Doyle Brunsoni blogi. Vanahärra on 75 aastane, elav pokkerilegend ja rebib siiamaani noorte geeniustega high stacki. Alati kui vanad inimesed midagi ütlevad, proovin tähelepanelikult kuulata ja mingi targa mõtte kinni püüda. Tihti aga tuleb pettuda, sest see, mis nende suust tuleb on nii tavaline ja lihtne, et tundub tähtsusetu. Tegelikult aga asja iva ongi selles, et inimesed elavad pika elu kannatades ära selleks, et aru saada kui lihtne tegelikult kõik on. Nüüd on ainult kaks võimalust: kas läbi kannatuste jõuda ka ise kunagi selleni või hakata kohe elu lihtsamalt võtma.

Tegelikult mulle meeldis paar doylismi sealt:
“Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving”
“There are 3 rules for success. 1st, keep going. 2nd, keep going. 3rd, keep going.”

Ehk teisisõnu: keep going, aga hoia asjad lihtsad.

Tuli meelde üks lemmik-kitarristi lugu

http://www.youtube.com/v/GvNxSRFTvGw&hl=en&fs=1

virx747
16.03.09, 09:55
Märtsi teinel nädal läbi. Ilmselt tasakaalustus eelmise nädala upswing, aga tegelikult oli ka läbi terve nädala suht masendav kaardijooks. Mänguga tegelikult rahul. BR 950, kuu lõpus tahaks ikka 1200 täis saada, et NL50 mängima hakata. Eilne päev mõõdus nagu graafikustki näha vahelduvalt suurte hüpetega üles-alla. Lõpuks hakkasin juba tegema metagame´i, mida tavaliselt ei harrasta, tahtsin lihtsalt nädalat nulli saada. Panen paar kätt ka selle stiili kohta, neid oli veel, aga ei viitsi otsida.

http://i39.tinypic.com/25qznur.jpg

Olin jälginud selle venna tegevusi viimaste kätega ja otsustasin, et peaks toimima.

$0.15/$0.3 No Limit Holdem
10 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($6.40)
UTG+1 ($37.14)
UTG+2 ($29.70)
Hero (MP1) ($30.58)
MP2 ($7.84)
MP3 ($29.70)
CO ($29.55)
BTN ($125.39)
SB ($9.03)
BB ($29.96)

Pre-flop: ($0.45, 10 players) Hero is MP1 K :spade: Q :heart:
3 folds, Hero raises to $1.20, 3 folds, BTN calls $1.20, 2 folds

Flop: 4 :diamond: 5 :club: 5 :heart: ($2.85, 2 players)
Hero checks, BTN bets $2.85, Hero raises to $7.50, BTN calls $4.65

Turn: 6 :diamond: ($17.85, 2 players)
Hero bets $8.85, BTN folds

Final Pot: $26.70

Hero wins $25.81 ( won +$8.26 )
BTN lost -$8.70


Siin sama asi, lugesin välja ta ebakindluse ja kasutasin ära, samas ilmselt selles limiidis sellist mängu enam ei harrasta :).

$0.15/$0.3 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($39.31)
MP1 ($40.29)
MP2 ($9.37)
MP3 ($11.31)
CO ($32.76)
Hero BTN ($31.05)
SB ($26.82)
BB ($16.39)

Pre-flop: ($0.45, 9 players) Hero is Q :spade: 2 :spade:
6 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, BB calls $0.90

Flop: 8 :spade: 2 :heart: 5 :heart: ($2.55, 2 players)
BB bets $1.20, Hero raises to $3, BB calls $1.80

Turn: 8 :club: ($8.55, 2 players)
BB checks, Hero checks

River: 3 :club: ($8.55, 2 players)
BB bets $1.20, Hero raises to $26.85, BB folds

Final Pot: $36.60

Hero wins $36.06 ( won +$5.01 )
BB lost -$5.40

alaska
16.03.09, 14:13
Viimase käe puhul peaks poti suurune bet sama efekti andma.

virx747
16.03.09, 14:16
Viimase käe puhul peaks poti suurune bet sama efekti andma.


Täitsa nõus, aga potis oli 8,55 ja tal oli stack 12,19, nii et AI oli usutavam vast.

Tigrano
16.03.09, 14:23
Pole just kõige lõbusam graafik, aga lõbus on näha, et nl50 plaanid juba kohe kohe ;D

virx747
16.03.09, 20:00
Pole just kõige lõbusam graafik, aga lõbus on näha, et nl50 plaanid juba kohe kohe ;D


Seda ma usun, et Sul lõbus näha uut donki NL50-s ;D

Tigrano
16.03.09, 20:02
Seda ma usun, et Sul lõbus näha uut donki NL50-s ;D


Irw, miks nii kohe mõtled. Ma ikka head tahan ainult ;D

virx747
16.03.09, 20:14
Irw, miks nii kohe mõtled. Ma ikka head tahan ainult ;D


Tean seda, niisama lõõbin! :)

virx747
19.03.09, 21:16
Täna oli korralik tööpäev ja esimest korda tuli 5k kätt. BB/100 küll väga märkimisväärne pole: 3,5 aga raskel ajal käib küll. NL30 regularid on nüüd küll juba päris hästi tuttavad ja üsna uskumatu, kui sarnaselt inimesed alati mängivad. Üks vend näiteks ainult checkib oma tugevaid käsi, laseb teistel panustada, flop cbet on vennikesel 34%. Teise tüübi võtsin kaks korda haleda blufiga vahele, osad tüübid ei blufi praktiliselt mitte kunagi.

Siis on veel üks tüüp, kes alati paistab silma oma mõlapidamatusega chatis ja teiste lõputult fishiks sõimamisega. Võtsime siis ühe teise vennaga ta ette ja paljastasime kõigile lauas viibijatele tema suurepärase turniiride saldo: -700$. Vend jäi kuidagi väga vaikseks ja kadus laudadest :)

Donke on olnud eile ja täna küll piisavalt, loodan, et nad ei lõppe kunagi.

Tigrano
19.03.09, 22:50
Ongame läheb väga fishiseks ja on seda praegu juba rohkem, kui ennem ;)

Ning regularide kohta kelle vastu igapäevaselt mängid, tee kindlasti väheke kodutööd.

Purz
20.03.09, 08:29
Ongame läheb väga fishiseks ja on seda praegu juba rohkem, kui ennem ;)
Ning regularide kohta kelle vastu igapäevaselt mängid, tee kindlasti väheke kodutööd.


Kas on oodata migit fishide tulva Ongame'sse või kust selline info?

ment52
20.03.09, 09:15
Võtsime siis ühe teise vennaga ta ette ja paljastasime kõigile lauas viibijatele tema suurepärase turniiride saldo: -700$. Vend jäi kuidagi väga vaikseks ja kadus laudadest :)


Idioot.

raidov
20.03.09, 09:47
Idioot.

+1

Miks sa peaksid donkidele sellist asja ütlema, et nad ära läheksid.

Parem jäta kasutaja nimi meelde, pane kirja, teinegi kord hea ühes lauas istuda sellistega ju

virx747
20.03.09, 10:04
Selle -700 paljastaja oli ausaltöeldes see teine tüüp, keegi sveitslane. Asi selles, et see vend oli üle igasuguse eetika piiri läinud, ta läbustas kõige peale, ropendas ja sõimas absoluutselt kõiki, kes temaga mängisid. Kusjuures mul oleva 2k käe põhjal on ta korralik võitev mängija, mitte mingi donk. Ma siiski leian, et see ei ole normaalne ja kui keegi sellele ei reageeri, siis see pole ka normaalne.

masterpuppet
20.03.09, 10:07
Chat kinni ja rahakott siia.

virx747
20.03.09, 10:13
Chat kinni ja rahakott siia.


:D Kusjuures olen päris tihti mõelnud sellele, et chat üldse välja lülitada, ja mingi aja niimoodi ka mänginud. Aga inimeste kommentaaridest loeb nii mõndagi vahel välja ja see on lisainformatsioon mängija kohta. Täiesti absurdne on näiteks peale kõrgema seti käest tappa saamist hakata sõimama teist mängijat, see näitab juba mõtlemise taset mängija puhul jne.

raidov
20.03.09, 10:18
Kui lauad on cascades üks teise peal multitabledes, siis vähemalt mina väga ei jõua jälgida, mis chatis toimub...

zyxxx
20.03.09, 12:54
Märtsi teinel nädal läbi. Ilmselt tasakaalustus eelmise nädala upswing, aga tegelikult oli ka läbi terve nädala suht masendav kaardijooks. Mänguga tegelikult rahul. BR 950, kuu lõpus tahaks ikka 1200 täis saada, et NL50 mängima hakata.


Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)

virx747
20.03.09, 15:26
Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)


Ma ei oska õelda, kas see on liiga vaba või ei. NL30 jaoks on mul piir 800 ja NL50 jaoks 1200. Ma ei näe mingit probleemi selles, sest kui langen hetkel alla 700, siis lähen tagasi NL20-sse. Minu jaoks pole niivõrd oluline kui kõrgel on see piir, vaid see, et kui teatud summast allapoole langen, siis lähen madalamale tagasi. See peaks olema piisav kindlustus bustoks minemise vastu.

Pealegi oli kohe alguses plaan jõuda võimalikult kiiresti NL50-sse ja seal ilmselt jääda mõneks kuuks püsima, enne kui kõrgemale proovida. Hetkel olen võtnud jaanuar NL10, veebruar NL20, märts NL30 ja aprillis plaan NL50.

Mängin muidugi suhteliselt palju ka, keskmiselt 2 - 2,5k kätt päevas. Eile näiteks 5k.

Tigrano
21.03.09, 09:55
Ma vaatan, et sul on suht vaba bankrolli majandus. Mul endal br 1500 peal ja põen kas üritada NL30 edasi või minna allapoole :)

Kindlasti mitte tagasi, see on piisavalt suur roll.

Tigrano
21.03.09, 09:58
Ma ei oska õelda, kas see on liiga vaba või ei. NL30 jaoks on mul piir 800 ja NL50 jaoks 1200. Ma ei näe mingit probleemi selles, sest kui langen hetkel alla 700, siis lähen tagasi NL20-sse. Minu jaoks pole niivõrd oluline kui kõrgel on see piir, vaid see, et kui teatud summast allapoole langen, siis lähen madalamale tagasi. See peaks olema piisav kindlustus bustoks minemise vastu.

Pealegi oli kohe alguses plaan jõuda võimalikult kiiresti NL50-sse ja seal ilmselt jääda mõneks kuuks püsima, enne kui kõrgemale proovida. Hetkel olen võtnud jaanuar NL10, veebruar NL20, märts NL30 ja aprillis plaan NL50.

Mängin muidugi suhteliselt palju ka, keskmiselt 2 - 2,5k kätt päevas. Eile näiteks 5k.


Päris ahvatlev plaan. Kindlasti üks edu valem, mis annab võimaluse kiiresti edasi liikuda on....., et mängid palju. Mitte kõik ei suuda päevas mängida 5k kätt. NL30 minna NL50 üle ei ole väga keeruline, sest erinevus ei ole väga suur. õ

Edu grindimisel.

virx747
22.03.09, 15:16
Täna avastasin, et konto on $100 võrra suurem. Hakkasin asja veidi uurima ja selgus, et Heypokeris oli promotion 20 päeva jooksul. Võistlus käis kahes arvestuses: kes teenib rohkem VIP punkte ja kes mängib rohkem käsi. Tuleb välja, et mul õnnestus jääda käte arvestuses 6. kohale, ehk esimeseks, kes auhinnarahadest välja jäi. Lohutuseks $100 ja osalus $2000 freerollis 10 mängijaga, ehk siis kummagi võistluse 6.-10. kohaga.

http://www.heypoker.com/v2/?page=171

Tutvusin veidi vastastega, kokku tuleb minna päris kõvade tegijatega ilmselt, üks vend on teeninud see aasta 40k turniiridega juba.

Turniir toimub täna õhtul, nii et edu mulle. Samas kõva turniirimängija pole ja midagi kaotada ka pole, nii et saab huvitav olema!

Edaspidi tuleb ikka ennast pidevalt kursis hoida toimuvate promotionite ja võimalustega!

alaska
22.03.09, 16:39
Lahe üllatus, edu turnal!

Tigrano
22.03.09, 19:25
Väga vinge üllatus, edu turniiril.

virx747
23.03.09, 00:03
Tänan, tänan!
Ei anta ikka midagi mulle niisama, kõik tuleb raske tööga välja teenida :)
Täna oli väga põnev pokkeriõhtu. Sellel boonus turniiril õnnestus jääda 5-ks ehk mullipoisiks ja foorumi turnal õnnestus kah vist kusagile mullipoisi kanti jääda. Otsustavaks sai see, et KK jäi alla AQ-le ning QQ vastu tuli lõpuks mast.

Boonusturniirist on tiba kahju, sest enamus olid hullud nitid seal, aga no ei antud kaarte, millega mängida. Umbes 100 käe jooksul olid parimad kaartid KQ ja A9, taskupaare isegi ei mäleta. Õhuga tulistades suutsin ennast ikka kuidagi elus hoida.

Nädal jälle läbi ja taaskord väga tähtsad muudatused mängus tehtud. See on vist umbes kümnes kord nüüd, kus ma julgen õelda, et nüüd peaks küll hakkama graafik rohkem ülesse kui alla liikuma, igatahes nädala lõpp näitas uue mängu efektiivsust ja kindlust.
BR peaks olema kuskil 1160 kanti, nii et täna olid juba esimesed shotid NL50-sse.

http://i43.tinypic.com/ncnoza.jpg

zyxxx
23.03.09, 14:55
.

Nädal jälle läbi ja taaskord väga tähtsad muudatused mängus tehtud. See on vist umbes kümnes kord nüüd, kus ma julgen õelda, et nüüd peaks küll hakkama graafik rohkem ülesse kui alla liikuma, igatahes nädala lõpp näitas uue mängu efektiivsust ja kindlust.


Annad äkki mõne vihje teistelegi? :)

virx747
26.03.09, 23:02
Shalla-laa.
Täna esimene päev kõikide laudadega NL50-s. Midagi ei ole teha, fishid said täna totaalse seljavõidu lõpuks. Suu oli lõpuks täiesti kuivanud, kuna unustasin lahti mingi kohapeal ja nii jäigi.

http://i43.tinypic.com/15gb2uo.jpg

virx747
27.03.09, 09:28
Annad äkki mõne vihje teistelegi? :)


Ikka, kuigi ega ma midagi erilist ei avasta, lihtsalt üritan omi vigu tasapisi likvideerida. Viimased asjad olid siis preflop cold call ja cbet flopil. Need on kaks asja, mis kehva jooksu korral mõjutavad minuarust päris palju graafiku kõikumist.

- Cold callist niipalju, et tõmbasin selle 9% pealt 5% peale. Siit tilkus ikka päris korralikult raha välja. Vähe sellest, et niimoodi mängides pole initsiatiivi, suur on ju ahvatlus minna liiga kaugele mingite kehvakeste kätega või siis positsioonist suruma hakata. VPIP, mis selle tagajärjel langes kompenseerin nüüd BTN ja CO lahtisema rangega ning rohkem SB-lt ja BB-lt tõstmisega.

- Lõpetasin täiesti valimatu Cbettide tulistamise. IMHO Cbeti tegemine 99% juhtudest kui oled tõstnud preflop on rumalus ja ei ole kasumlik (jutt sellest kui pole hittinud). Nüüd arvestan alati selliste asjadega:
1. Kas olen positsioonis või mitte (OOP 3 ja enama vastase vastu ei Cbeti kunagi)
2. Kui maas on tõmbed, siis olen Cbetiga ettevaatlik
3. Trikimeeste ja calling stationite vastu ei Cbeti
4. Vaatan alati vastaste fold to Cbet protsenti, alla 63% olen juba ettevaatlik
5. Vaatan alati vastaste WTSD%, kui üle 30%, siis ei Cbeti
6. Cbetti tehes vaatan alati seda, mis flopis maha tuli ja milline on laua tekstuur (näiteks kui olen positsioonis ja maas on A ja vastane on checkinud, siis tulistan tavaliselt).

Nüüd on Cbet 65% (enne tihti üle 75%), mis on vastaste jaoks päris vastik number, kuna raske on õelda kas ma blufin või mitte. Ja success on 56%.

Kindlasti on mingi periood kasulik ka rohkem tulistada, aga praegused muudatused peaks just sellist kaardijooksust tingitud kõikumist vähendama.

Ex818
27.03.09, 09:30
Vaatan siin, et su graafik kenasti alla kukub :)
Kasutaks situatsiooni ja teeks homme õhtul väikese live ürituse, vaataks kuidas arenend oled.

virx747
27.03.09, 09:32
Vaatan siin, et su graafik kenasti alla kukub :)
Kasutaks situatsiooni ja teeks homme õhtul väikese live ürituse, vaataks kuidas arenend oled.



;D Tõus juba algas, nii et minugipoolest.

virx747
27.03.09, 12:43
Algas ta jee!
Kas keegi teab, kui palju neid bad beate peab vastu võtma uues limiidis?
Siin üks stiilinäide paljudest.

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
10 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($48.44)
UTG+2 ($49.50)
MP1 ($58.02)
MP2 ($78.29)
MP3 ($98.49)
CO ($52.95)
BTN ($49.43)
SB ($88.70)
Hero (BB) ($50.00)

Pre-flop: ($0.75, 10 players) Hero is BB K :diamond: 2 :club:
5 folds, CO calls $0.50, 3 folds, Hero checks

Flop: 2 :heart: A :heart: 2 :diamond: ($1.25, 2 players)
Hero bets $1, CO calls $1

Turn: 9 :diamond: ($3.25, 2 players)
Hero bets $3.25, CO calls $3.25

River: K :heart: ($9.75, 2 players)
Hero bets $45.25, CO calls $45.25

Final Pot: $100.25
CO shows: A :spade: 2 :spade:
Hero shows: K :diamond: 2 :club:

CO wins $98.75 ( won +$48.75 )
Hero lost -$50

Ma nii lootsin, et ta sai masti kokku.

pikk28
27.03.09, 12:45
valus

virx747
28.03.09, 01:04
No mida kuradit ma pean tegema, et sellest jamast läbi murda /&"%¤#(!&"¤!)(&%)!"&#)(/!&=(&¤/
TÄIESTI ÜLEMÕISTUSE!!!
KK vs AA jne ilmselt pole vaja mainidagi...

Üks vend on 79/0 ja teine sõber 37/21
haige

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($46.73)
MP1 ($50.00)
MP2 ($48.23)
MP3 ($54.72)
CO ($47.75)
BTN ($136.20)
SB ($46.18)
Hero (BB) ($64.32)

Pre-flop: ($0.75, 9 players) Hero is BB J :heart: J :diamond:
UTG+1 calls $0.50, 1 fold, MP2 raises to $2.25, 2 folds, BTN calls $2.25, 2 folds, Hero raises to $9.75, UTG+1 calls $9.25, MP2 calls $7.50, BTN calls $7.50

Flop: 3 :club: 2 :diamond: J :club: ($39.25, 4 players)
Hero checks, UTG+1 bets $36.98 :o , MP2 raises to $38.48, 1 fold, Hero calls $38.48

Turn: 9 :spade: ($153.19, 3 players)

River: T :heart: ($153.19, 3 players)

Final Pot: $153.19
Hero shows: J :heart: J :diamond:
UTG+1 shows: K :heart: Q :spade:
MP2 shows: J :spade: T :diamond:

Hero wins $3 ( lost -$45.23 )
UTG+1 wins $148.69 ( won +$101.96 )
MP2 lost -$48.23
BTN lost -$9.75

Edit
Loodan, et sellised võidud jäävad ikka kauaks ajaks meelde ja nad tulevad üha uuesti ja uuesti tagasi mängima :D

Tigrano
28.03.09, 08:44
Vahel ikka juhtub selliseid jubedusi.

virx747
01.04.09, 00:36
Duubeldan oma kuu kokkuvõtte posti siia ka, siis on edaspidi hea vaadata.

Märts plärtsi läbi.
Eesmärgiks oli:
- tervis korda saada Tehtud
- teha lõpuks mängu, mille olen ära teeninud Tehtud
- kuu lõpuks jõuda NL50-sse Tehtud

Lisaks teenisin kuu kokkuvõttes koos boonustega umbes $1100, mis on teatavasti vist harju keskmine palk.
NL50-s tabas alguses muidugi kerge downswing, mille targa ületamisega olen eriti rahul :)
Ma ei saa endale meelde tuletamata jätta, et aasta alguses oli mu BR $34 ja olin karmilt kaotav mängija NL10-s.
Peab ütlema, et kõik on tulnud mu jaoks väga raskelt, aga hetkel olen jällegi väga rahul tehtud tööga.

Tõsise aprillikuu eesmärgid:
- hoida tervist kõige sinna juurde kuuluvaga
- kinnistada oma mäng NL50-s, õppida tundma regulare
- pöörata suurt tähelepanu kvaliteedile ja läbi selle tõsta BB/100

http://i41.tinypic.com/2zgyx55.jpg

http://i39.tinypic.com/sfb8t2.jpg

Rage
01.04.09, 08:52
huvitavalt tilluke winrate... nonsd ja sd joont oleks huvitav vaadata...

mis sul selle tervisega lahti on?

Tigrano
01.04.09, 09:02
Liigute ikka võimsalt edasi. Praegu on Ongame ja nl50 hullult fishine, peaksite profitit küll näitama mõnuga. Esimene kord nl50 ja väike winrate on samuti andestatav ja Sul võis seal tõesti downswing ka olla, pole ju vägapalju käsi mänginud.

Samas näeti ise, kui head on boonused. Buildup-il sama lugu, millegipärast jäi winrate kehvaks, aga tänu boonusele saite esimene kuu kohe korralikult proffitit ;)

Tervise huvides kindlasti tee lühemaid sesse ja rohkem ;)

virx747
01.04.09, 11:35
huvitavalt tilluke winrate... nonsd ja sd joont oleks huvitav vaadata...
mis sul selle tervisega lahti on?


nonsd kaotan liiga palju, kuskil 100 BI/100k käe kohta hetkel. Sellega on vaja tegeleda.
Winrate väike, üks põhjus kindlasti see, et olen kiirustanud limiitides ülesse liikumisega ja pole jõudnud kusagil kohaneda.
Nüüd ongi plaanis jääda mõneks kuuks põhiliselt NL50-sse ja keskenduda winrate tõstmisele.

Sain ilmselt gripi viiruse eelmine kuu ja maadlesin sellega 6-7 nädalat. Selline vastik palavik 37,0 tuli ja läks pidevalt.
Nüüd korras, väljas päike ja kevadest saab uue poweri :)

virx747
20.04.09, 23:33
Lõpetasin just 4 tunnise coaching sessioni sellise mehega nagu Matt Pethybridge, tundud rohkem mpethybridge nime all. Ta on üks tunnustatumaid HEM-i analüüsijaid NL50-NL100 tasemel. Neli tundi lahkaski mu HEMi statse ja ma olen pehmelt õeldes üli rahul. Hämmastav põhjalikkus ja professionaalsus.

Nelja tunni järel tõime välja 7 suurt leaki millega hakkan juba teise mehe sessionitel tegelema. Pean ütlema, et kui siiamaani arvasin, et mängides korralikku preflop mängu, Cbettida imuga, varastada limpimisi, teha 3bette, squeezida, lugeda boardi, panna vastaseid käe peale ja veel veidi, siis peaks mäng selge olema, siis nüüd sain aimu, kui meeletult palju on veel õppida ja areneda.

BuildUp
20.04.09, 23:55
Lõpetasin just 4 tunnise coaching sessioni sellise mehega nagu Matt Pethybridge, tundud rohkem mpethybridge nime all. Ta on üks tunnustatumaid HEM-i analüüsijaid NL50-NL100 tasemel. Neli tundi lahkaski mu HEMi statse ja ma olen pehmelt õeldes üli rahul. Hämmastav põhjalikkus ja professionaalsus.

Nelja tunni järel tõime välja 7 suurt leaki millega hakkan juba teise mehe sessionitel tegelema. Pean ütlema, et kui siiamaani arvasin, et mängides korralikku preflop mängu, Cbettida imuga, varastada limpimisi, teha 3bette, squeezida, lugeda boardi, panna vastaseid käe peale ja veel veidi, siis peaks mäng selge olema, siis nüüd sain aimu, kui meeletult palju on veel õppida ja areneda.



Kust sellise võimaluse leidsid?

Kas oleksid nõus ka teistele edasi andma oma teadmisi? :)

virx747
21.04.09, 10:27
Kust sellise võimaluse leidsid?
Kas oleksid nõus ka teistele edasi andma oma teadmisi? :)


Papi eest saab (peaaegu) kõike ;) Tegelikult on mpethybridge huvitatud sellistest coaching sessionitest, mainisin talle seda foorumit siin ja ta on kindlasti nõus ka teisi huvilisi aitama. Rahast palus mul mitte rääkida, kuna sain mingil põhjusel tõesti väga special hinna. Kõige lihtsam on temaga ilmselt ühendust võtta ja kokku leppida läbi 2+2 foorumi, saates talle mail või PM.

Mulle väga meeldis tema lähenemine kogu asjale ja oma kogenud pilguga hakkas kohe kaevama seal, kus mädapaised kõige suuremad. Samas leidis mu mängus ka üllatavalt häid asju, näiteks cold calli vaadates hüüatas siiralt: "You are cold calling God!". Palju nalja pakkus talle see, et mu 88 mängis sama hästi kui KK, arvas, et sellest peaks lausa foorumisse artikli kirjutama.

Kokku siis jah panime kirja 7 suuremat leket ja arvan, et kõigest siin põhjalikult kirjutada pole mõtet, kindlasti on igal mängijal need erinevad. Jämedalt kõige suurem leak on blindide mäng, mida lahkasime eriti põhjalikult ja QQ+ overplay. Samuti tuleb tööd teha 3beti kätega, nii ise 3betitud kui ka callitud. Korrigeerin ajutiselt ka väikeste PP-de preflop mängu, 22-55 ei tõsta EP, MP-lt ei tõsta 22-44. Sellega seoses soovitas mõelda iga kord kui EP fold nuppu vajutan 22-55, kuidas käib kõll ja kassasse kukub 30 senti :D

PP analüüs on lihtne ja huvitav, ta andis ette bb/100, mis on headel mängijatel, panen siia graafiku minu näitajate võrdlusega. See heade mängijate bb/100 ei ole mingi absoluutne standard, aga suurusjärgud peaks olema orientiiriks. Siit on väga hästi näha, kuidas mängin üle QQ+ (JJ-l on omad põhjused, põhiliselt seotud liigse 3bettimisega) ja et 22-44 on kehvalt mängitud, samas keskmisi PP-sid mängin väga hästi.

Kuna AA ja KK võit võiks olla enamvähem samapalju, kui SB ja BB kaotus, siis siin ongi kõige suurem probleem, kuna mul NL50 90k käe pealt KK, AA võit vaid $2276 ja SB, BB kaotus -$4335. Lihtne :P

http://i40.tinypic.com/11ak1hs.jpg

antnx
21.04.09, 10:48
Tahaks ka lasta ennast analüüsida. Aga krt ei julge näidata. Mängin 6maxi 18/12 stiilis. Aga näitan profitit :D

Mihkel785
21.04.09, 10:50
Minu kysimus on, et läbi mille te sesse/review-si tegite?

virx747
21.04.09, 10:52
Minu kysimus on, et läbi mille te sesse/review-si tegite?


Skype ja TeamViewer. Easy.

virx747
21.04.09, 10:55
Kuna AA ja KK võit võiks olla enamvähem samapalju, kui SB ja BB kaotus, siis siin ongi kõige suurem probleem, kuna mul NL50 90k käe pealt KK, AA võit vaid $2276 ja SB, BB kaotus -$4335. Lihtne :P


$2000 nagu maast leitud 8)
Üldiselt ta arvas, et kui kõik need lekked kõrvaldada, peaks bb/100 tõusma kuni 5 bb/100 võrra!

Tigrano
21.04.09, 10:55
Tubli oled virx747 ;) sellise profiga analüüs on kindlasti kõva sõna.

Rage
21.04.09, 10:59
Korrigeerin ajutiselt ka väikeste PP-de preflop mängu, 22-55 ei tõsta EP, MP-lt ei tõsta 22-44. Sellega seoses soovitas mõelda iga kord kui EP fold nuppu vajutan 22-55
odoot.. mis limiit ja kas see tähendab et väikesed pocketid lendavad igal juhul mucki? ei openraise, ei limbi ei limbi limpereid?

Tigrano
21.04.09, 11:01
Mul endal on need kõik kasumis, seega jätkan isiklikult utg pealt iga 22+ paariga ja iga pasaga ;D

virx747
21.04.09, 11:15
odoot.. mis limiit ja kas see tähendab et väikesed pocketid lendavad igal juhul mucki? ei openraise, ei limbi ei limbi limpereid?


Analüüsisime NL50 FR 90k kätt.
Ta ütles jah, et üldiselt saab neid ikka kasumlikult mängida, seepärast ongi see muudatus ajutine.
Üldiselt paljud (ka head mängijad) micros limbivad EP ja ka MP 22-44(55) ja callivad vaid siis kui on korralikud oddsid. See 22+ PFR on pigem rohkem selleks, et sind oleks raske käe peale panna. Microlimiitides on selliseid mängijaid, kes sellist asja oskavad jälgida IMO väga vähe, nii et kui 22-55 miinuses, siis võib ju ka limpida. Tigrano tasemel mängijad lihtsalt mängivad postflop niivõrd tulemuslikult, et PFR pole probleem.

22-55

http://i39.tinypic.com/2hmg7kn.jpg

marguzz22
21.04.09, 11:19
mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise

RudiTurbo
21.04.09, 11:24
mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise


Kavalad mehed, ise mängida ei oska, siis hakkavad teiste mängima õpetamise eest raha küsima , kuid tegelikult õpetavad sitasti mängima ja siis hakkab neil endil kasum tulema kah ;D

virx747
21.04.09, 11:36
mpethybridge paistab tableratingsi järgi olevat breakeven mängija ise


Kes viitsib, võib uurida tema poker storyt ja lifetime graafikut:
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/well-mpethybridge-342452/index4.html

Mulle meeldib see, et ta pole olnud pidevalt megaedukas ja on kannatanud perioode väga halva kaardijooksu käes, see on sundinud teda tuhnima ja analüüsima. Samuti on väga oluline, et ta mängib samu limiite, mis mina. Igatahes oskab ta vajalikke asju NL50 paremini välja tuua kui mõni edukas NL1000 mängija. Ta on aastaid olnud USA-s edukas advokaat, ühel päeval lihtsalt viskas kopa ette. Väga intelligentne, haritud ja tugeva analüüsivõimega inimene. Kasutegur minu jaoks on hindamatu, oleksin nõus sellise asja eest 10x rohkem maksma.

-andres-
21.04.09, 11:42
Lugesin ta pokkeriteekonda, aga nagu ta ise ka oma joonistatud graafikul näitas, on ta enda sõnul mänginud pea miljont kätt FullTildis ja on selle aja jooksul breakeven. Vb siis tugev teoorias ja nõrk lahingus.

Tigrano
21.04.09, 11:43
Mul see kuu vähe mängitud, aga utg toimib enemvähem, väikese sampli järgi ;D

Kui laud väga agro, kus pidev 3bet ja squeez, siis tõesti peaks mõtlema 22-55 näiteks mängust välja jätma, samas jällegi 4bet bluff õige mehe vastu peaks toimima suht tihti.
http://arion.pri.ee/tigrano/utg.jpg


Edit: isegi väikeste paaridega callimine MP-lt on tihti suur küsimärk, kui open raise on utg-lt tehtud ja väga agrod mängijad on seljataga, siis ei pruugi enamus ajast floppi näha >:(

Ja ma arvan, et EP pealt ei ole vaja tõesti full ringis väga tohutu rangega mängida, sest OOP olemini on ikka väga hull asi ;D

virx747
07.05.09, 23:36
Pole tükil ajal milestki rääkida olnud, eelmine kuu oli break even, boonused aitasid ikka üle eesti keskmise ära saada. See selleks, olen palju tööd teinud ja vaeva näinud oma stiili leidmisel, hetkel olen väga excited, kuna viimased 18k kätt uue stiiliga on väga palju lubavad. Eks paistab, kuidas edaspidi läheb. BB/100 on 12 ja stiili märksõnadeks on Agg tänavate kaupa 3,6/3,1/3,1 ja Cbet tänavate kaupa 53/51/57!
Väga põhjalik ja järjekindel tegutsemine blindidel, agressiivne drawde mängimine ja väga valitud ja kindel showdowni minek (WSD 56,4%).
Käsi olen mänginud 14/11. Limiit ikka NL50 FR.

Graafik siin.

http://i41.tinypic.com/2cepxqd.gif

Muidugi peab arvestama alati selle alasiga, mis avataril teel on, eks paistab, vähemalt huvitav on leiutada. :)

virx747
07.05.09, 23:40
Edit
Limiit ikka NL50, mitte NL10 ;D

pikk28
08.05.09, 08:32
väga kena graf! keep it going!

Tigrano
08.05.09, 10:09
Tõesti hästi mängitud ja statid on ka väga huvitavad. Igal tänaval oled leidnud suht suure agressiivsuse, mis on väga huvitav.

RudiTurbo
08.05.09, 10:15
Päris hea töö! :)

3Bettidele foldid kah kergesti? Ning palju ise 3betid? :)

taipupole
08.05.09, 13:51
märksõnadeks on Agg tänavate kaupa 3,6/3,1/3,1

Tegelikult võib see sama hästi olla leak.

taipupole
08.05.09, 14:04
Tegelikult võib see sama hästi olla leak.


Ma selgitan natuke pikemalt oma mõtet, muidu peetakse veel rämedaks sõimuks. Lugesin mõne aja eest 2+2 foorumist päris head artiklit AFi kohta, kuid ei suuda praegu seda linki kahjuks üles leida.

Igatahes.

AFi puhul tuleb arvesse võtte väga palju muid tegureid. Number ise on numbrina võrdlemisi mõttetu - kuigi muidugi ka mitte alati. Näiteks: jube kindel mängija, kes näeb floppi 15% kordadest ja foldib seal 50%, võib vabalt saada AFi 3.0 peale. Kui samas on selge, et ta mängib vaid ja ainult häid käsi. Samas vend, kes vaatab floppi 75% kordadest võib olla AFiga 1,5, mis on naeruväärselt kõrge, sest tal ei saa olla nii palju häid käsi, millega panustada.

Näide edasi:
Mängija 1 panustab 25% kordadest, tõstab 15% ja callib 10% (ülejäänud check või fold). Tema AF on 4.0.
Mängija 2 panustab 35% kordadest, tõstab 20% ja callib 30%. Tema AF on 1.8.
valem on: ((bets+raises) / calls)

Kuigi teine panustab/tõstab selgelt rohkem, on tema AF väiksem, sest ta callib vabamalt.

Seega tuleb arvesse võtta muid faktoreid, millest kirjutamine on pisikeseks seletuseks liiga pikk, ja numbrisse ei tasu kinni jääda. Ütleme nii, et kui on üle 1,5, siis pole hullu. Edasi tuleb lihtsalt teha tarku otsuseid (good bet, raise or fold) ja küll see nummer paika loksub. Numbrit numbri pärast ei tasu taga ajada - variance on kerge tulema.

P.S. Palju õnne eduka jooksu puhul! Lase nii edasi! :)

antnx
08.05.09, 14:18
Krt ma arvan, et nad oskavad ikka päris hästi õpetada.

virx747
08.05.09, 16:47
Ma selgitan natuke pikemalt oma mõtet

Olin ise ka selle Agg faktori suhtelisuse enne selgeks saanud endale, ilmselt lugenud sama artiklit.
Et fishi Agg 3 ei ole sama, mis Niti 3.
Ja olen nõus, et see võib olla ka leak, aga üritan seletada allpool veidi oma mõtteid.



3Bettidele foldid kah kergesti? Ning palju ise 3betid?

3betin suht vähe, umbes 2,5-3, samas meldib võimaluse korral QQ+ slowplayda HU alates PF.
Foldin 3betile suhteliselt vähe: 66%, samas päris palju tehakse liiga väikseid 3bette, mis PP-le annavad võimaluse callida.
Üldiselt 3betindusega on plaanis rohkem tegeleda edaspidi.


Edaspidine jutt tuleb vist päris pikk.

Olen lasknud oma mõtetel päris palju settida ja üritan siia midagi kirja panna, siis saab endal ka pilt selgemaks. Üldiselt olen pidevalt olnud hädas liiga suure variatsiooniga ja käte ülemängimisega, sellest tulenevalt olen ilmselt jõudnud ka praeguse kontseptsioonini. Kõigepealt alustasin sellest, et korrutasin endale 2+2 foorumi tegelase Spliti soovitusel tükk aega: "Vähem kaotamine on täpselt sama asi, mis rohkem võitmine". Sellest tulenevalt hakkasin tegelema asjadega, mis põhjustasid suurt variatsiooni ja läbi selle ka tihti palju kaotust. Kõigepealt korrigeerisin Flop Cbetti päris radikaalselt, endise 70-75% asemel on see umbes 50% praegu (täna 48%), success kõrge 56-60% isegi. See ei tähenda, et ma kätt ei mängi, kui ei Cbeti.

Selle Cbeti korrigeerimisega jõudsingi tegelikult järgmise sammuni, millele olin enne ka mõelnud. Nimelt limiit, kus hetkel mängin, NL50, on täis Nitte ja regulare, kes valdavalt on Tagid ja mängivad nagu robotid, Flopi Cbetid on tavaliselt 70+. Ehk siis tuli mõte sellest massist sammu võrra ette minna ja hakata seda ära kasutama. See eeldab muidugi väga head käe peale panemist ja samuti head boardi lugemist. Alustasingi 5-6 lauaga endise 12 asemel ja nüüd kogemuse kasvades olen tagasi 11 laua peale läinud. Olen tähele pannud, et kui hakata ennast sundima tegelema käte ja boardi lugemisega, siis areng on päris kiire, mingil hetkel enam ei peagi sellele nii palju mõtlema, tuleb iseenesest.

Ehk siis: lasen valitud mängijatel palju bluffida. Läbi selle annan neile küll free kaarte (mitte alati, check/raise on tihti kasutusel), aga long runis sudan igal juhul bb/100-t kõrgemal hoida. Pealegi on üldjuhul päris kerge ära tunda, kui vastasel on tõesti käsi.

Üldine idee on hoida ilma aktsionita mäng võimalikult väikese variatsiooniga break even ja oodata ära käed. See on selline kiskja tunne, kes minimaalse jõukuluga üritab jõuda saagile võimalikult lähedale ja õigel hetkel rakendab maksimaalselt kõik oma võimed. Seda on mu tänasest graafikust ka hästi näha. Selline mäng võimaldab mängida premium käsi pehmelt ja mitte ahneks minnes, piisab pigem keskmisest võidust, kuna pole ju vaja kaotust tasa teha.

Seepärast ei pea vajalikuks antud limiidil teha mitte mingisugust metagame, võidelda blindide ja 3bettide pärast. See ei tähenda seda, et ma laseks blindidel varastada, aga pigem callin seal ja mängin check/raise.

Endal on niimoodi mängides väga pehme ja plastilise mängu tunne ja kõik on väga lihtne. Fold nupu asukoht peab muidugi väga selge olema.

Üks moment veel, mis teeb tänavate bettimise ja agressiooni võrdeks (see on vastasele väga ebameeldiv). Vaatasin täielikult üle oma bet size poliitika. Niti vastu piisab täielikult 1/2 potti. Kui enne lasin igast asendist flopil 3/4 potti, siis nüüd tavaliselt 50-60%. Sealt saab küll rohkem calle, aga olen ennast tavaliselt juba häälestanud 2barreliks, mis tuleb juba korralik. Siit on võrreldes eelnevaga ikka väga palju potte rohkem maha tulnud. Taaskord muidugi hand ja board reading! Riveril teen palju tight value bette ja blocking bette, need tavaliselt 1/4 - 1/2 potti, sellepärast ka riveri näitajad võrreldes eelnevaga kõrgemad.

Täna lasin 1,5 tunniga 1000 kätt, nice!

http://i44.tinypic.com/2jbtnyh.jpg

Tigrano
08.05.09, 18:02
Mees teab, mis mees räägib ;D

Ilus sess samuti.

BuildUp
08.05.09, 22:31
Very nice, Virx.

virx747
15.05.09, 13:01
Päevikut peab ka vahepeal täitma!
Üldiselt on viimasel ajal läinud väga põnevalt, üsna plaaniväliselt olen hakanud mängima NL100, kuna bankroll lubab. Esialgu oli küll plaanis NL50-s pikemalt peatuda, aga kuna mäng muutus seal väga edukaks, siis võtsin vaikselt NL100 laudu juurde ja eile lasin juba täiega NL100-s.

Käsi veel muidugi vähe, aga loomulikult tervitab uus limiit nagu tavaks saanud sõbralike bad beatidega ja muidu kehva kaardijooksuga, näiteks sette antakse 7% eest. Põhiline, et midagi jumala pärast lihtsalt ei tuleks!
Uue limiidiga kaasnevad ka suurimad võidud ja kaotused siiamaani. Panen mõne käe ka.

Üldiselt esimene mulje on, et see on tõesti limiit, kus esimest korda tuleb hakata pokkerit mängima. Suhteliselt esimest korda kohtan seda, et mängijad oskavad oma tugevaid käsi varjata ja samuti on palju tihedamalt olukordi, kus raske vastast käe peale panna. Õnneks käivad vahepeal ikka Santad ka külas :)

Siin seni mängitud NL100 käed see kuu:

http://i40.tinypic.com/2u8e615.jpg

See kuu siiamaani:

http://i44.tinypic.com/106kgms.jpg

virx747
15.05.09, 14:07
Paar kätt siis, mõlemad väga halbade mängijate vastu.
Üldiselt niimoodi sellist kätt ei mängi, aga enne mind SB-l istus donk 40/20/4, kes oli läinud 50 käega üle 40% showdowni ja näidanud täiesti haiget luckboxi. Olin näinud teda shovemas QJ-ga. Eesmärk oli jääda HU, kuna olin 99% kindel, et BTN paneb maha.

$0.5/$1 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($100.00)
MP1 ($100.00)
MP2 ($117.00)
MP3 ($27.70)
CO ($44.55)
BTN ($130.20)
SB ($306.15)
Hero (BB) ($115.75)

Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BB A :diamond: Q :diamond:
6 folds, BTN raises to $3.50, SB calls $3, Hero raises to $11.50, BTN folds, SB raises to $28.50, Hero calls $17

Flop: 6 :diamond: A :spade: 2 :diamond: ($60.50, 2 players)
SB checks, Hero bets $45.50, SB raises to $91, Hero calls $41.75

Turn: 5 :club: ($238.75, 2 players)

River: 5 :heart: ($238.75, 2 players)

Final Pot: $238.75
Hero shows: A :diamond: Q :diamond:
SB shows: A :club: K :diamond:

SB wins $235.75 ( won +$116.25 )
Hero lost -$115.75
brazooka33 lost -$3.50

virx747
15.05.09, 14:12
Teine donk 88/40 34 käega.
No comments, puhas rõõm :D

$0.5/$1 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($131.80)
MP1 ($41.00)
MP2 ($39.70)
MP3 ($101.65)
CO ($191.50)
Hero (BTN) ($121.30)
SB ($73.60)
BB ($126.60)

Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BTN K :club: K :spade:
5 folds, Hero raises to $3, 1 fold, SB calls $2.50, BB raises to $7, Hero raises to $24, SB folds, BB calls $17

Flop: 4 :club: 2 :diamond: K :heart: ($51, 2 players)
BB bets $102.60, Hero calls $97.30

Turn: 3 :heart: ($250.90, 2 players)

River: T :diamond: ($250.90, 2 players)

Final Pot: $250.90
BB shows: J :spade: J :heart:
Hero shows: K :club: K :spade:

BB wins $5.30 ( lost -$121.30 )
Hero wins $242.60 ( won +$121.30 )
SB lost -$3

virx747
17.05.09, 14:03
JA TA TULI!
Eile. Nagu paha unenägu, mis kahjuks vist oli ilmsi. Sette 4,8%, showdowni oli põhjust vaadata 17% juhtudest, millest anti võit 30% kordadest. Pokkerijumal arvas ikka väga teisiti, et NL100 mängimine on hea mõte. Eks kobime siis allapoole tagasi ja nagu vanameister Śveik ütles: "Suu pidada ja edasi teenida!".

http://i42.tinypic.com/2ed0dc4.jpg

Tigrano
17.05.09, 14:16
Mul oli ka eile üle pika aja sarnane jooks, lõppseis jäi -500. Vahepeal juhtus ime asju ja deep stackina hävisin jne, sealt ka suht suur kaotus. Peale Eurovisiooni oli muidugi fishe nagu jalaga segada, aga kaardijumal ei olnud samuti minu poolt eile.

Küll NL50 peal kõik jooksma saad ja varsti jälle uusi shote nl100 võtad.

virx747
17.05.09, 14:22
Mul oli ka eile üle pika aja sarnane jooks, lõppseis jäi -500. Vahepeal juhtus ime asju ja deep stackina hävisin jne, sealt ka suht suur kaotus. Peale Eurovisiooni oli muidugi fishe nagu jalaga segada, aga kaardijumal ei olnud samuti minu poolt eile.

Küll NL50 peal kõik jooksma saad ja varsti jälle uusi shote nl100 võtad.


Eile oli küll rõve tunne, aga tegelikult eriti ei morjenda, kuu teenistus koos boonustega on hetkel reaalselt veidi üle $2k, peaasi, et kässari peale saan. Täna hommikul lasin 1300 kätt NL50-s, teenistus $155, pokkerijumal tegi näo, nagu poleks eile midagi juhtunudki.

RudiTurbo
17.05.09, 18:16
Krt, kas nüüd tõsteti doomswitch NL50 pealt NL100 peale? Mul viimased 5 sessiooni järjest kasumis NL50's hetkel, viimased 22k kätt olen 9.0bb/100 vist lasknud ning vahepeal oli üx -300$ sess :)

camu
17.05.09, 22:31
Väga valus downswing!
Samas, keep it up, kui bankroll natukenegi lubab, et mitte masendusse sattuda ja plussis oled niikuinii, siis pole hullu! Ränk vaadata ikkagi tegelikult!

Tigrano
18.05.09, 00:50
Virx saab sellest kergelt üle, sest ta on tohutult arenenud nende viimaste kuude jooksul.

tdx
18.05.09, 13:53
Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is BB A :diamond: Q :diamond:
6 folds, BTN raises to $3.50, SB calls $3, Hero raises to $11.50, BTN folds, SB raises to $28.50, Hero calls $17


Mis su plaan oli näiteks 337r flopi korral kui SB shoveb?

leits
18.05.09, 14:04
Väga valus downswing!
Samas, keep it up, kui bankroll natukenegi lubab, et mitte masendusse sattuda ja plussis oled niikuinii, siis pole hullu! Ränk vaadata ikkagi tegelikult!

valus? Suht standard on 10BI j u

Davy
18.05.09, 15:13
JA TA TULI!
Eile. Nagu paha unenägu, mis kahjuks vist oli ilmsi. Sette 4,8%, showdowni oli põhjust vaadata 17% juhtudest, millest anti võit 30% kordadest. Pokkerijumal arvas ikka väga teisiti, et NL100 mängimine on hea mõte. Eks kobime siis allapoole tagasi ja nagu vanameister Śveik ütles: "Suu pidada ja edasi teenida!".

http://i42.tinypic.com/2ed0dc4.jpg




Su eelnevaid graafikuid vaadates tundus, et sul on selline asi tulemas, näide minu armsast viimasest 50k käest.

http://www.upload.ee/image/82069/wtf2.jpg

virx747
18.05.09, 15:19
Mis su plaan oli näiteks 337r flopi korral kui SB shoveb?


Hea küsimus. Foldinud oleks. Ta tundus küll kehv mängija ja oli ka üsna agressiivne, aga siiski pigem callis suuri tõsteid kui tõstis ise. Nii et any PP vastu sellisel flopil umbes suhtega 1:3 taga.

QJs ta callis näiteks PF AI KK vastu.

virx747
18.05.09, 15:59
Su eelnevaid graafikuid vaadates tundus, et sul on selline asi tulemas, näide minu armsast viimasest 50k käest.


Eks ma ootasin ise ka, aga ta tabas just kõige ebameeldivamal hetkel. Viimast 85k big blindi graafikut vaadates tundub see kukkumine päris normaalne, aga niimoodi rahas ja ühepäeva lõikes on valus.

Igatahes häviksin igal juhul enne kaks korda rohkem raha niimoodi ühe päeva lõikes, kui Sinu kaotus 40k käe jooksul. See pikaajaline hakkab suht kindlalt juba vaimule ja tervisele mõjuma. Mis muud kui kannatlikku meelt ja loodame parimat!

http://i44.tinypic.com/281x1qd.jpg

leits
18.05.09, 16:20
Eks ma ootasin ise ka, aga ta tabas just kõige ebameeldivamal hetkel. Viimast 85k big blindi graafikut vaadates tundub see kukkumine päris normaalne, aga niimoodi rahas ja ühepäeva lõikes on valus.

Igatahes häviksin igal juhul enne kaks korda rohkem raha niimoodi ühe päeva lõikes, kui Sinu kaotus 40k käe jooksul. See pikaajaline hakkab suht kindlalt juba vaimule ja tervisele mõjuma. Mis muud kui kannatlikku meelt ja loodame parimat!



200k kätt (y)

virx747
18.05.09, 16:28
200k kätt (y)


Seda ei ole võimalik kommenteerida.

Davy
18.05.09, 17:23
Leitsil siiski teema selles, et tema võidud läksid suckoutide taha... nagu aru saan jooksis ta tänu sellele 200k kätt breakevenilt. 200k kätt joonlauga alla on hoopis teine teema.

Olen näinud graafikut kus 500k käe peal mees jooksis 50bi alla ev-d, 700k k peal oli 50st saanud 30.

Ja tõsi ... olen mõneks ajaks täiesti "burned out". Hetkel suudan 3k kätt dowswingi mängida, aga siis pean 36h vahet ka pidama. Kui emotsioonitut A-mängu ei tee, siis ei suuda volüümi ikka grindida.

rohelinekonn
01.06.09, 13:30
Igakord kui sinuga ühte lauda satun siis kui mina olen button siis sina oled BB või vastupidi :)

edit: 500 post :)

virx747
05.06.09, 12:09
Igakord kui sinuga ühte lauda satun siis kui mina olen button siis sina oled BB või vastupidi :)

edit: 500 post :)


On jah päris tihti nii olnud, eilegi oli.
Meenub paar kätt ka.

Olin kindel, et kaitsed blindi ja proovisin Sind bluffima saada. Aga mida edasi käsi arenes, seda keerulisemaks mu olukord läks, kuna lootsin, et blufid alguses, aga betid läksid tõsisemaks alles lõpupoole. Turni oleks ikka ma pidanud üle tõstma. Nii et Sul pidi midagi tugevat ikka käes olema, kartsin loomulikult AA, QQ. Riveris olin kindel, et Sa ei blufi, nii et väga raske otsus riveril :)

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($28.94)
MP1 ($19.48)
MP2 ($61.08)
MP3 ($80.05)
CO ($89.07)
Hero (BTN) ($50.00)
SB ($10.04)
BB ($49.25)

Pre-flop: ($0.75, 9 players) Hero is BTN K :heart: K :diamond:
1 fold, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero raises to $1.75, 2 folds, BB raises to $6.75, MP1 folds, Hero calls $5

Flop: 5 :diamond: Q :spade: 6 :heart: ($14.25, 2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: 7 :spade: ($14.25, 2 players)
BB bets $11.25, Hero calls $11.25

River: 8 :diamond: ($36.75, 2 players)
BB bets $31.25, Hero calls $31.25

Final Pot: $99.25
BB shows: K :club: K :spade:
Hero shows: K :heart: K :diamond:

BB wins $48.87 ( lost -$0.38 )
Hero wins $48.88 ( lost -$0.37 )
MP1 lost -$0.50


Teine käsi.
Tõesti arvasin taas, et tõrjud mu stealimist ja flopi reraise mulle tegelikult meeldis, kasvatas potti ja andis mulle täpselt vajalikud pot oddsid callimiseks. Turni raise oli muidugi juba maasikas ja ootasin rõõmuga riverit. Samas tundus mulle siiski, et Sul mingi käsi on, kuna olid ikka üle keskmise julgelt bettinud. Nii et teine Q riveril ja pot size bet riveril oli mulle piisav põhjus foldimiseks. Ükskõik, mis ütled, olen ikkagi kindel, et Sul oli käes 44, 77 võibolla KK. Kui vassid, siis müts maha sellise mängu ees!

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
8 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($7.75)
MP1 ($53.50)
MP2 ($49.00)
CO ($88.71)
BTN ($59.89)
SB ($62.91)
BB ($10.00)

Pre-flop: ($0.75, 8 players) Hero is A :diamond: 2 :diamond:
5 folds, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

Flop: K :diamond: 7 :spade: 4 :diamond: ($3.50, 2 players)
SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $7.50, Hero calls $5

Turn: Q :diamond: ($18.50, 2 players)
SB bets $13.75, Hero calls $13.75

River: Q :heart: ($46, 2 players)
SB bets $40.16, Hero folds

Final Pot: $86.16

SB wins $84.66 ( won +$21.75 )
Hero lost -$22.75

pikk28
05.06.09, 13:11
esimeses käes sa hoidsid potti meelega väiksena?
KK-ga ehk siis 1 paariga ei beti peale BB chekkimist 3-betitud flopis?

virx747
05.06.09, 13:24
esimeses käes sa hoidsid potti meelega väiksena?
KK-ga ehk siis 1 paariga ei beti peale BB chekkimist 3-betitud flopis?



See on jah selline kahe otsaga otsus. Ühest küljest kui tal käes AA või AK, siis saab potti paremini kontrollida edaspidi. Teisest küljest, kui tal AK, AQ, KQ, JJ, TT, 99, siis teda eksima meelitada ja oma nõrkust näidata, kuna olin ju ikkagi BTN. Väiksed PP-d tal välistasin.

Edit
AA ja QQ muidugi, mitte AA ja AK

virx747
07.06.09, 11:41
Teeks väikse vahekokkuvõtte eelmisest kuust, enne kui Jaanipäev kätte jõuab. Kuu algas totaalse NL50 biitimisega, tundsin ennast juba nii isaselt, et mingi hetk otsustasin NL100 proovida. Alguses polnud väga vigagi, siis aga tabas mingi müstiline tagasilöök. Alguses lohutasin ennast, et standard "kerge" downswing, aga asi ei tahtnud lõppeda ega lõppeda. Lühidalt, peale kahte katset NL100-s läbi lüüa kobisin tagasi NL50-sse, mida jätkuvalt ikka biidin.

Peale väikest analüüsi (tänud ka Tigranole!) jõudsin järeldusele, et preflop agressiivsus jätab ikka NL100 jaoks soovida. Plaan on nüüd juuni kuus harjutada seda NL50-s, koguda rasva ja võibolla juulis teha uued shotid.

Boonuseid õnnestus mais kokku kühveldada isegi $1400 eest, nii et kokkuvõttes kogu teenistus ikka $2379, mis polegi paha.

Siin kaks mai graafikut, NL50 ja NL100.

http://i39.tinypic.com/2h3c395.jpg

http://i42.tinypic.com/2emzs7b.jpg

Tigrano
07.06.09, 11:46
Sa oled NL50 kunn seal Toweris praegu ;D

Tarmonator
07.06.09, 11:59
Sa oled NL50 kunn seal Toweris praegu ;D


oot oot oot...kohe tõmban lauad lahti ;D

virx747
07.06.09, 12:23
;D Jeah, right, kunn.
Meie foorumi rahvas biidib seal korralikult, vahel ühes lauas neljakesi! Tegelt selle aja jooksul on kõik vähegi arvestatavad regularid küll oma arust paigas, mingit aukartust kellegi vastu pole, kõik eksivad varem või hiljem.

rohelinekonn
07.06.09, 13:45
;D Jeah, right, kunn.
Meie foorumi rahvas biidib seal korralikult, vahel ühes lauas neljakesi! Tegelt selle aja jooksul on kõik vähegi arvestatavad regularid küll oma arust paigas, mingit aukartust kellegi vastu pole, kõik eksivad varem või hiljem.


Kes see neljas on olnud?

virx747
07.06.09, 15:58
Kes see neljas on olnud?


Suht regularid Ongame NL50-s on rohelinekonn, levis, pendula, kollane (kolis vist ajutiselt allapoole).
Mõned eestlased on veel, aga ma ei oska neid foorumiga seostada.

BuildUp
07.06.09, 16:07
Ouch, kui palju käsi. :) Mitu tundi iga päev mängid?

virx747
07.06.09, 16:25
Ouch, kui palju käsi. :) Mitu tundi iga päev mängid?


Eelmine kuu: 87910 kätt, 162 tundi.
Vist ükski päev ei jäänud vahele, nii et keskmiselt 5-6 tundi päevas.
Teen päeval ühe paari tunnise ja õhtul siis lisaks 3-4 tundi, hiljem kui 12.30 tavaliselt ei ole mänginud.
Kuna kõik vajalikud (ja mittevajalikud) asjad elus on tehtud, siis naudin täiega oma elu hetkel. :D

McFoldberg
07.06.09, 16:27
Eeskujuks kõikidele grinderitele.
Ilus töö, keep it going ^^

virx747
07.06.09, 16:27
Eeskujuks kõikidele grinderitele.
Ilus töö, keep it going ^^


ty

Tigrano
07.06.09, 16:35
Just nimelt eeskujuks, sest need kellel volüüm ka järgi on kõik nl50+ juba ;D

vennike
07.06.09, 16:39
Ongame NL50 on nõrgem kui Starsi oma ? Tigrano peaks oskama vastata ? Starsis ei lähe nii hästi kui olin lootnud.. sample on ka muidugi veel tibatilluke, aga vahe NL25ga on metsik ikka.

virx747
07.06.09, 16:46
Just nimelt eeskujuks, sest need kellel volüüm ka järgi on kõik nl50+ juba ;D


Selle kohta on meil Eesti rahva vanasõna: "Kui pea ei jaga, siis jagavad jalad!"

Tigrano
07.06.09, 16:46
Ongame NL50 on nõrgem kui Starsi oma ? Tigrano peaks oskama vastata ? Starsis ei lähe nii hästi kui olin lootnud.. sample on ka muidugi veel tibatilluke, aga vahe NL25ga on metsik ikka.


No ei saa öelda, et Ongame tase on kehvem, sest minuarust Starsi agrod regularid on kohutavad ;D Ma olen mitu kuud staris mänginud muidugi 24 laual aga jah ei ütleks, et tugevam. Kindlasti sõltub kõik mis tasemel ise mängid, kui karta igat 3betti jne, siis võib tunduda jah, et jube agro, tegelikult on tegu üldjuhul kehvade agrotsevate LAGidega. Fishe on ka Starsis kõvasti ja Ongames viimasel ajal väga palju, sest uus suund on regulare vähendanud. Starsis olid viimaselajal tekkinud need lollid shortstackerid mida Ongames nl50 küll ei ole nii massiliselt.

vennike
07.06.09, 16:53
No ei saa öelda, et Ongame tase on kehvem, sest minuarust Starsi agrod regularid on kohutavad ;D Ma olen mitu kuud staris mänginud muidugi 24 laual aga jah ei ütleks, et tugevam. Kindlasti sõltub kõik mis tasemel ise mängid, kui karta igat 3betti jne, siis võib tunduda jah, et jube agro, tegelikult on tegu üldjuhul kehvade agrotsevate LAGidega. Fishe on ka Starsis kõvasti ja Ongames viimasel ajal väga palju, sest uus suund on regulare vähendanud. Starsis olid viimaselajal tekkinud need lollid shortstackerid mida Ongames nl50 küll ei ole nii massiliselt.


selge siis, higistan edasi seal. pean lihtsalt vähem laudu võtma ilmselt.

virx747
07.06.09, 16:56
Ongame NL50 on nõrgem kui Starsi oma ? Tigrano peaks oskama vastata ? Starsis ei lähe nii hästi kui olin lootnud.. sample on ka muidugi veel tibatilluke, aga vahe NL25ga on metsik ikka.


Tahtsin ka just seda kommenteerida, et Estpatricku videodest in silma jäänud suur hulk SS-e, kellega pidevalt peab arvestama. Ongamest mäletan sellist asja viimati NL10-s. NL50-s tean tõesti võibolla 2-3 regularist korralikku shortstackerit, ülejäänud on suht naljanumbrid ja pealegi on neid vähe, 1-2 tk. laua peale.

vennike
07.06.09, 18:16
Tahtsin ka just seda kommenteerida, et Estpatricku videodest in silma jäänud suur hulk SS-e, kellega pidevalt peab arvestama. Ongamest mäletan sellist asja viimati NL10-s. NL50-s tean tõesti võibolla 2-3 regularist korralikku shortstackerit, ülejäänud on suht naljanumbrid ja pealegi on neid vähe, 1-2 tk. laua peale.


starsi NL50 shortstäkkerid on ka 95% naljanumbrid ja easy money. aga natuke häirivad siiski.

Tigrano
07.06.09, 18:18
starsi NL50 shortstäkkerid on ka 95% naljanumbrid ja easy money. aga natuke häirivad siiski.


Viimane kord oli asi eriti hull, kui mängisin lauas oli koguni 7tk ;D

Pahvak
07.06.09, 18:24
Tigrano, 24-tabletakse ikka cascades? Pole ise nii megalt masstablinud.

Tigrano
07.06.09, 18:26
Tigrano, 24-tabletakse ikka cascades? Pole ise nii megalt masstablinud.


Popup või mis ta ongi irw, Ongames mängin laotatult ;D

Pahvak
07.06.09, 18:38
Popup või mis ta ongi irw, Ongames mängin laotatult ;D


Popup on see cascade jah :)

virx747
17.06.09, 09:54
Ongame NL50 on nõrgem kui Starsi oma ? Tigrano peaks oskama vastata ? Starsis ei lähe nii hästi kui olin lootnud.. sample on ka muidugi veel tibatilluke, aga vahe NL25ga on metsik ikka.


Teen vaikselt luuret ja orgunnisin endale Starsi viimase aja 1000k FR NL50 kätt. Kuna Ongames piisavalt mängitud, siis saan nüüd veidi võrrelda statistikat.

NL50, FR
Stars Ongame
Mängijaid mul olemas 50 059 11 252
Käsi 1 000 000 221 000
VPIP Average Value 19,6 18,5
PFR Average Value 8,3 8,0
Postflop Agg AV 2,14 2,26
W$WSF AV 39,8 39,1

Nii et statistiliselt olulist vahet pole, Stars kergelt loosim isegi.

pastilaa
17.06.09, 11:34
Huvitav kui õnnestuks välja filtreerida shortyde näitajad, sest tihti on just nii Starsis (NL25), et heade näitajatega laua keskmised statid kõrged paari lauas konutava shorty tõttu. Full stackid ikkagi suhteliselt NITid enamasti.

virx747
17.06.09, 11:58
Huvitav kui õnnestuks välja filtreerida shortyde näitajad, sest tihti on just nii Starsis (NL25), et heade näitajatega laua keskmised statid kõrged paari lauas konutava shorty tõttu. Full stackid ikkagi suhteliselt NITid enamasti.


Ei saa aru ausaltõeldes Su loogikast. SS-d vaatavad üldjuhul ju just vähe floppi ja panevad väga harva raha mängu.
Aga kehvad mängijad kuni 50BB stackiga on nagu magustoidu amps tavaliselt, need on kõige parem saak. ;D

pastilaa
17.06.09, 12:26
Minu loogika rajanes sellele, et kui ma ka praegu vaatan suurema plrs/flop näitajatega laudade top10, siis full stackiga või selle lähedasi tegelasi istub laudades max 3-4...sügavamat loogikat ei olnud :).

levis
17.06.09, 13:36
Huvitav kui õnnestuks välja filtreerida shortyde näitajad, sest tihti on just nii Starsis (NL25), et heade näitajatega laua keskmised statid kõrged paari lauas konutava shorty tõttu. Full stackid ikkagi suhteliselt NITid enamasti.

Sa vist pead silmas selliseid 40bb+ shorty fishe, kes on rasvased krõmps-krõmps.
Tooge aga rohkem neid lauda!

virx747
18.06.09, 22:16
Kas kaotatud kätt saab nautida?
Jah saab.

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($51.85)
CO ($89.75)
Button ($50)
SB ($22.75)
BB ($47.65)
Mr. Pot Controller (UTG) ($51.20)
MP1 ($39.10)

Preflop: Mr. Pot Controller is UTG with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
Mr. Pot Controller bets $2.50, 3 folds, Button calls $2.50, 2 folds

Flop: ($5.75) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Mr. Pot Controller bets $4, Button raises $8, Mr. Pot Controller very instant call $4

Turn: ($21.75) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Mr. Pot Controller instant check, Button bets $5, Mr. Pot Controller very instant call $5

River: ($31.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Mr. Pot Controller bets $10, Button calls $10

Total pot: $51.75

Results:
Button had 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, twos).
Mr. Pot Controller had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, Aces and Kings).
Outcome: Button won $49.25

Chat:
Button - You really killed my action!
I tought You have KK, AA!

Hero - :)

virx747
19.06.09, 23:39
Seoses väikeste muudatustega panen oma tegevusi siia ka kirja. Olen siiamaani mänginud Ongame võrgus 464k kätt. Kahjuks aga enam ei nautinud uut softi ja otsustasin veidi luurama minna PokerStarsi. Vaatasin neid leveleid ja prooviks siis järgmine kuu PlatinumStari ära lasta. Eks siis paistab, kuhu suunuas Ongame liigub.

Esimesed sessid tehtud ja Stars on suht kenasti uustulnuka vastu võtnud, ehk siis tuleb välja, et Ongame mehed beadivad ka Starsi! :D
Kohandasin endale mõned skriptid ja lasen hetkel nn stack laudade laotusega, täna proovisin päris pikalt ka 20-22 lauda ja väga mõnus on!

Kui rääkida mingitest võrdlusmomentidest, siis NL50 tasemel ausaltõeldes suurt vahet pole. Tundub, et Ongame regularid on kohati isegi nutikamad.

Siin hetke NL50 graafik, eks paistab kuidas edaspidi läheb.

http://i42.tinypic.com/2vte1s8.jpg

-andres-
19.06.09, 23:57
Ilus ja edu! Päris uus tuba see sulle vist ei olegi, mäletan, et kunagi algusajal mängisid ka Starsis?

virx747
20.06.09, 00:07
Ilus ja edu! Päris uus tuba see sulle vist ei olegi, mäletan, et kunagi algusajal mängisid ka Starsis?


Tänan!
Sai jah kunagi 15k kätt toksitud NL10-s miinuse suunas :D

virx747
30.06.09, 18:50
Istun siin ja mõtlen: pool aastat täpselt mõõdas sellest, kui BR oli 34 dollarit ja alustasin NL10 grinderite pundiga. Millegipärast on elus olnud pidevalt selline tunne, et midagi pole siin kindlat, nii on loomulikult ka pokkeriga. Lasin endale välja "life time" NL50 graafiku ja no see ei saa ju ju enam juhus olla :) Esimesed 60k kätt sai tehtud tagantjärgi vaadates täiesti valesid asju, sellest kus suruda või kus tagasi tõmbuda polnud aimugi. Siis sai ennast kokku võetud, kasutatud targemate abi, analüüsitud ja tõesti vaeva nähtud ja graafik hakkas tõusma :D

Pealegi olen liiga kauaks jäänud seda limiiti toksima... Nii et sooviks küll seoses aasta pooldumisega selle etapi lõppenuks lugeda ja edasi liikuda, kuigi mingi tõke on olnud ees, mida ei oska endalegi seletada. Peab ambitsioone kasvatama vist :)

http://i42.tinypic.com/2cz9aus.jpg

rohelinekonn
30.06.09, 19:33
Sinu graafikut vaadates saan aru et ma pole päris lootusetu case sest tahab nagu tulla aga vead ikka teevad vahest hirmasaid langusi. Ilus graafik igatahes ja edu uues limiidis.

McFoldberg
30.06.09, 19:34
Tõesti nauding on su teemat lugeda. Keep going!

RudiTurbo
30.06.09, 20:02
Istun siin ja mõtlen: pool aastat täpselt mõõdas sellest, kui BR oli 34 dollarit ja alustasin NL10 grinderite pundiga. Millegipärast on elus olnud pidevalt selline tunne, et midagi pole siin kindlat, nii on loomulikult ka pokkeriga. Lasin endale välja "life time" NL50 graafiku ja no see ei saa ju ju enam juhus olla :) Esimesed 60k kätt sai tehtud tagantjärgi vaadates täiesti valesid asju, sellest kus suruda või kus tagasi tõmbuda polnud aimugi. Siis sai ennast kokku võetud, kasutatud targemate abi, analüüsitud ja tõesti vaeva nähtud ja graafik hakkas tõusma :D

Pealegi olen liiga kauaks jäänud seda limiiti toksima... Nii et sooviks küll seoses aasta pooldumisega selle etapi lõppenuks lugeda ja edasi liikuda, kuigi mingi tõke on olnud ees, mida ei oska endalegi seletada. Peab ambitsioone kasvatama vist :)

http://i42.tinypic.com/2cz9aus.jpg


Su NL50 lifetime suht sarnane minu omaga, ainult, et mul sample poole väixem ja plussi jõudsin ka umbes poole varem ;D
Aga jah, mul ka väike tüdimus NL50st, eriti kui nüüd korraks oli juba BR 5k$, kuid tuli cashout teha ja nüüd jälle tuleb BR'is läbida samu numbreid mis varem ning NL100'ni võib ikka tükkmaad mängu olla, kui run eriti hea pole :)
Ja krt, eestlasi on ka NL50's tekkimas laudadesse samapalju , kui juba NL25's lõpu poole tekkis, nii tilti ajab kui mingi skiller eestlane lauda tuleb, peab ikka ruttu end NL100 rollini grindima ja järgmisesse limiiti taas eest ära hüppama :D

EDIT: irw, tegelt päris poole varem ei jõudnudki, aga veic varem tulin vist nullist välja, hetkel siis 137k käega +2150$ kandis , kuid 250k käe ajax loodaks olla 4k$ kandis vähemalt, kuid kõige rohkem loodan, et 250k käeni ma NL50's ei jõuagi, sest NL100 saab alistatud :D

EDIT2 : Kusmaal Su All in EV joon on? Mul EV joon üle 3k$ ;D

leits
30.06.09, 22:13
naiss pihv

virx747
30.06.09, 23:04
EDIT2 : Kusmaal Su All in EV joon on? Mul EV joon üle 3k$ ;D


EV joonest jooksen ikka veidi kõrgemal, mingi $500, aga jah nagu palju räägitud pole see veel kõigi õnnetuste ja õnnestumiste põhjus. Pull on see, et kui seda 250k kätt niimoodi tagantjärgi vaadata, siis see on nagu mingi bussireis, kus vahepeal peatused. Igas peatusevahes näen kohe märgatavaid erinevusi teooria ja praktikas arengus ning ka olulist arengut psühholoogilises küpsuses.

"The Poker Mindset" nimetab kolm kaotuse põhjust:
1. Halb mäng
2. Halvad kaartid
3. Bad Beat

Kui nüüd seda graafikut vaadata, siis on seal esindatud minu silmis kõik need põhjused erinevatel perioodidel. Kõigepealt Halb Mäng (must joon) on peatuste vahemikus 0 - 80k kätt. Bad Beatide perioodid on need, kus on toimunud suht järsud langused, loen neid tõusuperioodil 3 peatuste vahet (punased jooned). Kõige raskem aeg on olnud umbes 50k kätt break evenit (sinine joon), kus valdavalt olid mängu kujundajad halvad kaartid. Mäletan sel ajal lõputult olukordi, kus oma tugeva käe pidin maha panema või kaotama, kuna lihtsalt vastasel oli parem käsi.

Kõige rohkem aga väärtustan selle bussireisi käigus saadud psühholoogilist arengut, see on ÜLIOLULINE ja väga otsese mõjuga winratele.

http://i43.tinypic.com/vip1yt.jpg

rohelinekonn
01.07.09, 02:07
hea postitus sul viimane. Annab endale motivatsiooni edasi võidelda.

virx747
01.07.09, 23:27
Palun õelge targemad, mida ma pean tegema? Täna siis kolmas katse vallutada NL100 lõppes täpselt sarnaselt eelmise kahega. Ma ei tea, minu arust see pole enam normaalne... See vahe kahe limiidi vahel pole ju nii suur, et ühes olen stabiilselt +5BB/100 võitev mängija ja järgmises -30 BB/100 kaotaja.

Ma ei oska seda isegi sõnadesse panna, mul ei ole MITTE KUNAGI olnud seti % 2,3!!! Esimene ässapaar tuli 1500 käe paiku ja esimene KAs kuskil 1600 käe paiku. Absoluutselt igale vähegi käele tehakse reraise, põhiliselt turnis! Flopis ma saaksin aru, limiidi eripära.. Showdowni võitmisest pole vist mõtet rääkidagi. Need viimased neli full stack kaotust ei ole tilt, olen sellest ennast vabaks suutnud treenida. Kaks tükki on standardsed KK vs AA, üks blindidel QQ vs AA ja üks on QQ vs combodraw, riverisse mast obv.

Kõige masendavam on see, et nüüd peaks kirjade järgi hakkama ennast sellest mõne tunniga tekitatud hävingust tobeda NL50-ga uuesti ülesse pumpama. >:( Võtan väikse pausi ja kaalun tõsiselt, et ikka ragistaks NL100 edasi, kasvõi bustolandini välja. Ma olen 1 000 000% veendunud, et suudan seda kuradi limiiti break even mängida oma kogemusega, igatahes mitte $200 tunnis kaotades.

Any ideas?

http://i43.tinypic.com/6nuhog.jpg

camu
01.07.09, 23:37
tee nl50s üks mindsetti parandav sess. Mängi hästi, nii nagu sa oled harjunud ja proovi uuesti.

Davy
02.07.09, 00:42
Palun õelge targemad, mida ma pean tegema? Täna siis kolmas katse vallutada NL100 lõppes täpselt sarnaselt eelmise kahega. Ma ei tea, minu arust see pole enam normaalne... See vahe kahe limiidi vahel pole ju nii suur, et ühes olen stabiilselt +5BB/100 võitev mängija ja järgmises -30 BB/100 kaotaja.

Ma ei oska seda isegi sõnadesse panna, mul ei ole MITTE KUNAGI olnud seti % 2,3!!! Esimene ässapaar tuli 1500 käe paiku ja esimene KAs kuskil 1600 käe paiku. Absoluutselt igale vähegi käele tehakse reraise, põhiliselt turnis! Flopis ma saaksin aru, limiidi eripära.. Showdowni võitmisest pole vist mõtet rääkidagi. Need viimased neli full stack kaotust ei ole tilt, olen sellest ennast vabaks suutnud treenida. Kaks tükki on standardsed KK vs AA, üks blindidel QQ vs AA ja üks on QQ vs combodraw, riverisse mast obv.

Kõige masendavam on see, et nüüd peaks kirjade järgi hakkama ennast sellest mõne tunniga tekitatud hävingust tobeda NL50-ga uuesti ülesse pumpama. >:( Võtan väikse pausi ja kaalun tõsiselt, et ikka ragistaks NL100 edasi, kasvõi bustolandini välja. Ma olen 1 000 000% veendunud, et suudan seda kuradi limiiti break even mängida oma kogemusega, igatahes mitte $200 tunnis kaotades.

Any ideas?



Ongames?

Kui br teemat pole ja mäng ei ole muutunud , siis mängi rahulikult edasi. Pokkerimäng ei ole prutaga aasal lillede korjamine...

tdx
02.07.09, 08:31
8BI swongid on paraku standard @ NL100, keep grinding. Võiks muidugi chekkida mis sul seal nonSD pottides toimub, tõmba range veits tightimaks kui shotte võtad.

antnx
02.07.09, 08:40
Oled kindel, et sa ise pole limiidis ülesliikumisega oma mängu muutnud?

marguzz22
02.07.09, 08:47
8 buyin swing pole midagi

virx747
02.07.09, 10:22
Tänud nõuannete ja toetuse eest!
Olen nüüd mänginud NL100 juba veidi üle 21k käe ja üsna kindel, et mingit väga teistsugust mängu seal ei harrasta ja mingit scared money tunnet ka pole. Selle vea tegin kunagi minnes mängima NL50-t, siis hakkasin alguses harrastama kohe hullu metagame.

Ilmselgelt on olnud kaardijooks lihtsalt väga ebasoodne ja sattunud just NL100 sessidele.

Igatahes nüüd plaan järgmine: NL100 mängimisest ei loobu, luban endale veel $800 allapoole langemist enne kui NL100 lauad täiesti kinni lähevad. Aga võtan esialgu laudu segamini NL50-ga, õhtul ja nädalavahetusel rohkem NL100.

Edu kõigile!

RudiTurbo
02.07.09, 17:31
Pakun, et mingit unreal madalat settide hittimis protsenti näed sellepärast, et NL100's ehk rohkem 3Bettimist ning näed väikeste pocketitega vähem floppe, mille tõttu seti floppimise variatsioon suureneb. Samas võib mingi hetk tänu sellele ka olla suur %, kuid ex kõrgemal siiski vähem sette flopitakse arvuliselt agressiivsema preflop mängu tõttu, peab õppima muude kätega raha tegema ;D

lebovend
02.07.09, 18:53
Pakun, et mingit unreal madalat settide hittimis protsenti näed sellepärast, et NL100's ehk rohkem 3Bettimist ning näed väikeste pocketitega vähem floppe, mille tõttu seti floppimise variatsioon suureneb. Samas võib mingi hetk tänu sellele ka olla suur %, kuid ex kõrgemal siiski vähem sette flopitakse arvuliselt agressiivsema preflop mängu tõttu, peab õppima muude kätega raha tegema ;D


W
T
F
?

leits
02.07.09, 19:00
sry for ot, aga set % tekibki ju kui sa FLOPPI näed

McFoldberg
02.07.09, 20:40
Ma ka ei taju väga Rudi teoreemi

lenC
02.07.09, 20:43
Minu meelest on nii:

open foldid 44 UTG-lt, flop tuleb ikka lauda KJ4, saad juurde 1/1 seti arvutamisele.
open raisid 44 UTG-lt, kõik foldivad, saad juurde 0/0 seti arvutamisele

Igasugune 3-bettimine jne ei mõjuta üldse protsessi.

McFoldberg
02.07.09, 20:45
Kui käe ära foldid preflop, läheb ikka set% arvutamisele?
Saan targemaks iga päev, eriti äge.

lenC
02.07.09, 20:46
Kui käe ära foldid preflop, läheb ikka set% arvutamisele?
Saan targemaks iga päev, eriti äge.

Ma mäletan, et ma kunagi uurisin välja selle ise proovides, paraku ei mäleta, kas see oli HM, PT3 või üldse mingi muu programm, samas eeldan, et tehnika on kõigil sama.

RudiTurbo
02.07.09, 20:49
sry for ot, aga set % tekibki ju kui sa FLOPPI näed


Tekibki, aga kui Sa vb näed ainult just nendel kordadel täna floppi, kui Sa ei flopi setti ning kõik korrad, kui olexid floppinud, siis pannaxe 3bet. Siis tulebki Sul madal %, sest nägid floppe sitas variatsioonis. Ning kuna Sa näed arvuliselt vähematel kordadel floppi paaridega, siis läheb kauem aega kuni variatsioon paika loksub.

Kui oled micros ntx NL10, 10k käe jooxul näed paaridega nii tihti floppi, et variatsioon loksub suht hästi paika selle aja jooxul, ehk 11.8% kanti.
Kuid kui Sa oled kuskil high stakesis, kus Sul iga teine käsi 3Bet peale laxitakse, siis näed nii vähe paaridega floppi, et 10k käest ei piisa, et see asi paika läheb.

panimajez blät yroodö? :D

10k kätt võtsin ka suvalt, vb rohkem vaja , aga POINT on tähtis noh.

lebovend
02.07.09, 21:05
Traaaaaaaaaaaa, ma sain lõpuks TurboDiisli poindile pihta!

Aga lenC, damn, sa ikka kindel, et set% arvutab isegi siis, kui foldisid preflopis ära?
Krdi raske uskuda seda :S

lenC
02.07.09, 21:11
rohkem %-e kindel kui ma täna sette floppasin igatahes.

Proovin täna välja uurida kui aega saan, veits filtreerimist ja otsimist HM-s ja korras.

Rage
02.07.09, 21:16
Traaaaaaaaaaaa, ma sain lõpuks TurboDiisli poindile pihta!

Aga lenC, damn, sa ikka kindel, et set% arvutab isegi siis, kui foldisid preflopis ära?
Krdi raske uskuda seda :S
mina ei usu

lenC
02.07.09, 21:30
Vaatasin järgi ja teil õigus, ütleb "na" lihtsalt selle peale. Aga kunagi kuskil oli nii! :)

camu
02.07.09, 22:19
Ma vaatasin ka et wtf.
Loogiliselt võttes peaks set% ikka siis kirja minema, kui ise ka floppi näed!

Pahvak
02.07.09, 22:35
No ärgem unustage, et variatsioon võib alati positiivne ka olla, aga see pole tavaliselt probleem.

virx747
04.07.09, 17:13
Pakun, et mingit unreal madalat settide hittimis protsenti näed sellepärast, et NL100's ehk rohkem 3Bettimist ning näed väikeste pocketitega vähem floppe, mille tõttu seti floppimise variatsioon suureneb. Samas võib mingi hetk tänu sellele ka olla suur %, kuid ex kõrgemal siiski vähem sette flopitakse arvuliselt agressiivsema preflop mängu tõttu, peab õppima muude kätega raha tegema ;D


Päris huvitav mõte. Vaatasin järgi, palju PP-sid siis floppi näevad, minu näitajad on sellised:
NL50 257k käe sample 62% PP-sid on näinud floppi
NL100 28k käe sample 60% PP-sid on näinud floppi

Nii et siit küll väga suurt vahet sisse ei tule, kuigi NL50 tehti palju liiga väikseid 3bette.

Samas vaatasin veel huvi pärast, et mul on üks set keskmiselt tootnud 22BB-d käe kohta.
Ja tuhande käe kohta peaks siis NL100-s nägema statistiliselt 60 taskupaari, millest floppi näevad 60% ehk 36 ja neist moodustub set 11,8% juhtudest ehk jämedalt 4 korral.

1.juuli -8BI päeval võimendusid kõik näitajad miinuse suunas:
Statistiline keskmine Tegelik
Tasku paarid 171 152
Flopi nägemine 60% 102 87
Set 12 2

Et kui ma nüüd sellel 1.juuli -8BI päeval oleks pidanud saama statistilise keskmise järgi 12 setti, aga sain 2, siis jäi saamata 10, ehk statistiliselt $220.

Aga see on kõik lihtsalt matemaatika ja long runis tühine. Lihtsalt huvitav on teha selliseid analüüse
:)

RudiTurbo
04.07.09, 17:22
Väga huvitav analüüs tõesti, sellised avg kokku arvutada , et kui tihti ja millal midagi toimuma peab. Aitab mindsetile kaasa imo :)

taipupole
04.07.09, 18:34
Väga huvitav analüüs tõesti, sellised avg kokku arvutada , et kui tihti ja millal midagi toimuma peab. Aitab mindsetile kaasa imo :)


Kuidas see mindsetti aitama peaks? Pigem võib-olla isegi vastupidi.

RudiTurbo
04.07.09, 19:07
Kuidas see mindsetti aitama peaks? Pigem võib-olla isegi vastupidi.


Minule näiteks aitab, kui ma tean täpselt, mis peab keskmine olema teoorias. Muidu on selline teadmatuse tunne, et tra neid nii vähe on ja mix neid nii palju on jne. Siis tead täpselt millise variatsiooniga tegemist on, mis tegelikult toimuma peaks jne. Minul on küll rahu majas, kui tean täpseid numbreid :)

virx747
04.07.09, 21:42
Mul on niimoodi näiteks ässadega, millega hea winrate peaks olema üle 1000. Nii et kui ässa paariga käe kohta juba 10BB-d kätte saan, siis on OK. See tähendab NL50 vaid $5, NL100 $10 ja aitab mitte lolliks minna sellise käega. :D

See ei tähenda muidugi, et panustamise fishi vastu lõpetan kui 10BB-d käes on :D

RudiTurbo
10.07.09, 05:12
Oled NL100 runi korda saanud?

virx747
10.07.09, 11:49
Oled NL100 runi korda saanud?


Nii ja naa.
Väga raske on olnud. Olen palju kaotanud, selle kuu algusest oli vahepeal 19 BI NL100-s.
Väga palju on olnud bad beate ja väga kehva kaardijooksu. Vaatan, et kuningaid on juba kräkitud $500 eest, paraku kordagi pole enda AA-d midagi sellist vastu saanud.

http://i32.tinypic.com/ek3r79.jpg

Set vs kõrgem set full stack mäletan 4 korda, lisaks flopatud mast vs kõrgem mast jne., igasugu imekäsi :D
Nii et vähemalt pool rahast on juba sinna läinud.

Samas...
Olin üsna kindel, et mäng on muidu OK. Aga võtsin aja maja ja mõtlesin:
- Kas ma hakkasin cold callima liiga palju käsi OOP? JAH!
- Kas ma ootasin igat setmine nagu jumala õnnistust? JAH!
- Kas ma 3 bettisin praktiliselt igat regulari, kes CO või BTN tõstis? JAH!
- Kas ma pidin stealides panema saadud 3betile raudselt 4beti otsa? JAH!
- Kas ma callisin OOP kaks tänavat second paariga? JAH!
- Kas mulle tundus, et kõik tahavad must üle sõita ja blufivad mind igalt poolt? JAH!
- Kas ma läksin BTN vs SB TT-ga full stack AI? JAH!
- Kas ma pidin iga vähegi käega a la flopatud 34s mast või kaks paari või TPTK nupud sisse saama? JAH!
- Kas ma tegin mõned korrad üle pot oddsi calle? JAH!

Jne.
Kas siin võib rääkida TILDIst? JAH!

Viimased 4-5k kätt olen hoo maha võtnud, teinud ABC mängu ja tulemused on kohe näha. Vaatamata sellele, et ikka vähemalt 1 korralik bad beat sessi jooksul on tulnud, on kaotamine lõppenud. Eile lasin mingi 3,5k kätt ja esimest korda tunnetasin rütmi, millega selles limiidis mängida.

Ehk siis: pole vaja näha tonti seal, kus seda pole, tuleb usaldada ennast ja mitte üle mõelda.

Aga see kõik ongi see, mida mina oskan pokkeri juures hinnata: olen olnud ettevõtjana üle kümne aasta stressis ja pole osanud sellega hakkama saada, aga nüüd esimest korda on pokker pannud mind tõsiselt sellega tegelema ja see mõju isikuomaduste arengule on hindamatu.

Sorry, ma ei oska kohe lühidalt kirjutada!

Pahvak
10.07.09, 12:20
No head sisukad postid. Lust lugeda.

rohelinekonn
10.07.09, 12:23
Nõustun, mulle meeldib kah lugeda sinu päevikut.

Helmps
10.07.09, 14:23
ai kuramus, tõesti hea lugeda seda blogi. keep going

virx747
12.07.09, 23:04
Jätkame siis head blogi.
"Vahelduseks" selline päev ja mõni stiilinäide.
Muuseas downswingi pole olemas, see on pokkerimängijate välja mõeldud.

http://i28.tinypic.com/34r64qr.jpg

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($100)
SB ($24.75)
BB ($104.60)
UTG ($32.20)
UTG+1 ($30)
MP1 ($72.85)
MP2 ($61.85)
Hero (MP3) ($100)
CO ($37.20)

Preflop: Hero is MP3 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $1, UTG+1 calls $1, 1 fold, MP2 calls $1, Hero bets $7, 1 fold, Button calls $7, 4 folds, MP2 calls $6

Flop: ($24.50) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
MP2 checks, Hero bets $17.50, Button raises $93 (All-In), 1 fold, Hero calls $75.50 (All-In)

Turn: ($210.50) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)




River: ($210.50) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $210.50
Main pot: $210.50 between Button and Hero, won by Button

Results in white below:
Button had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (four of a kind, fours).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, Kings over fours).
Outcome: Button won $207.50

Ja ei aita siin ka limiidi vahetus.

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($50.40)
MP1 ($64)
MP2 ($25.25)
MP3 ($61.70)
CO ($54.45)
Hero (Button) ($55.35)
SB ($49.10)
BB ($85.45)
UTG ($65.40)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
2 folds, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 2 folds, MP1 calls $2

Flop: ($5.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP1 checks, Hero bets $4.25, MP1 raises $12, Hero calls $7.75

Turn: ($29.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP1 bets $22, Hero raises $40.85 (All-In), MP1 calls $18.85

River: ($111.45) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $111.45
Main pot: $111.45 between MP1 and Hero, won by MP1

Results in white below:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Jacks and twos).
MP1 had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, fives over twos).
Outcome: MP1 won $108.45

virx747
12.07.09, 23:12
Tahaks jäädvustada siia samuti selle kuu KK käed. Tavaline winrate KK-l on mul olnud 800 bb/100 käe kohta, nii et mingi $1000 on jäänud siia.

http://i29.tinypic.com/5194sj.jpg

dabljuu
13.07.09, 08:31
Olin üsna kindel, et mäng on muidu OK. Aga võtsin aja maja ja mõtlesin:
- Kas ma hakkasin cold callima liiga palju käsi OOP? JAH!
- Kas ma ootasin igat setmine nagu jumala õnnistust? JAH!
- Kas ma 3 bettisin praktiliselt igat regulari, kes CO või BTN tõstis? JAH!
- Kas ma pidin stealides panema saadud 3betile raudselt 4beti otsa? JAH!
- Kas ma callisin OOP kaks tänavat second paariga? JAH!
- Kas mulle tundus, et kõik tahavad must üle sõita ja blufivad mind igalt poolt? JAH!
- Kas ma läksin BTN vs SB TT-ga full stack AI? JAH!
- Kas ma pidin iga vähegi käega a la flopatud 34s mast või kaks paari või TPTK nupud sisse saama? JAH!
- Kas ma tegin mõned korrad üle pot oddsi calle? JAH!





Aitäh, vaevlen samade sümptomite käes, prindin selle lõigu teie lahkel loal välja ja arvuti kõrvale läheb see mõneks ajaks :)

virx747
15.07.09, 11:02
Nii, on aeg tööle minna!
Väljavõtteid töölepingust:

Ametikoht: grinder
Tööandja: mina ise
Töö aeg: 6 tundi päevas, 5 päeva nädalas, 2 päeva nädalast kohustuslikud puhkepäevad
Limiit: FR NL50
Käte arv päevas: 5000 (keskmiselt 833 kätt tunnis)
Käte arv kuus: 115 000
Soovitatav bb/100: minimaalselt 4
Töö algus: 15. juuli
Aruandlusperiood: 1 kuu
Katseaeg: 2 kuud
Peale katseaega vaadatakse läbi võimalus edutada kõrgemasse limiiti.
Põhipalk PlatinumStarina: $870 kuus
Eeldatav palk koos põhipalgaga: $3100 kuus

Muud kohustused: nädalas lugeda läbi vähemalt 150 lk. Pokkeriraamatut (neid jätkub)
Kui kahe kuu pärast pole lepingu tingimusi täidetud, siis tuleb üle vaadata mõte olla elukutseline pokkerimängija :D

Edu mulle!

taipupole
15.07.09, 11:06
Põhipalk PlatinumStarina: $870 kuus
Eeldatav palk koos põhipalgaga: $3100 kuus


Kuidas see 2200 juurde tekib? Rakeback?

Tarmonator
15.07.09, 11:06
pigem on kindel rakeback 870$ ja ülejäänu peaks olema eeldatav teenistus vastavalt winratele ;)

virx747
15.07.09, 11:09
Kuidas see 2200 juurde tekib? Rakeback?


$870 on rakeback ja $2300 on otsene teenistus mängides. Päevas keskmiselt on vaja teenida $100. See on reaalne, mul on tugineda eelnevale 300k käele NL50-s.

pastilaa
15.07.09, 11:27
Miks nii karm enda vastu olla?

Tigrano
15.07.09, 11:48
Mulle see plaan meeldib, edu.

pastilaa
15.07.09, 11:58
Edu kindlasti, ärge ainult end pooleks grindige! Õues peab ka käima :).

taipupole
15.07.09, 12:01
$870 on rakeback ja $2300 on otsene teenistus mängides. Päevas keskmiselt on vaja teenida $100. See on reaalne, mul on tugineda eelnevale 300k käele NL50-s.


Kindlasti tehtav, ei kahtlegi. Ma lihtsalt ei saanud palgajaotustest aru,

pikk28
15.07.09, 12:02
edu sulle!

rohelinekonn
15.07.09, 12:27
Edu sulle, väga lahe ettevõtmine.

virx747
15.07.09, 12:39
Tänan heade soovide eest!



Miks nii karm enda vastu olla?


Ma ütleks pigem, et see plaan on ette võetud mu enda huvides, kuna hakkas ära kaduma reaalne piir arvuti taga häkkimise ja reaalse elu vahel :)
Sellise konkreetse graafiku järgi elades on nö välja teenitud puhkuse aega piisavalt ja saab puhates ennast ilma igasuguste süümepiinadeta mõnuga välja lülitada. Mängides jällegi on teada täpne aeg ja kogus ning sellel ajal saab 100% keskenduda kvaliteedile. Samuti on plaanis teha mängupäevadel 2-3 sessi erinevatel aegadel. Lõppkokkuvõttes töötunde kuus nagu prantslastel, tööle sõitmise peale aega ei kulu, üsna vaba töögraafik ja iga kell on võimalik päikse kätte aeda tšillima minna.

Kõlab nagu pole paha elu :D

alaska
15.07.09, 14:40
Hea plaan aga kui sa nii hästi ennast kontrollida suudad, siis äkki lisad sinna juurde veel cashoudid, BR managemendi reeglid, limiitidest üles ja allaliikumised. Nagu ma aru saan, siis NL100 ei läinud kõigeparemini käima, samas sa peaks seda biitima küll, võta pidevaid väikseid shotte sinna, hästi karmide reeglitega.

Romka
15.07.09, 22:19
Edu jaa, loodetavasti olen ka kunagi siin maal. :D :P

kilu6
16.07.09, 00:15
Jõudu!



Muud kohustused: nädalas lugeda läbi vähemalt 150 lk. Pokkeriraamatut (neid jätkub)


See tundub üsna challenging. Viimati kui lugesin, tuli tunnis ainult 15lk mõttega lugedes.

Samuti tuleks ehk sisse viia session selection ehk mängimine nädalavahetustel (ja/või öösel) rohkem, sest siis ma usun winrate suurem kui nädala sees kl 12.

Ja kuhu jääb igapäevane käte analüüs?

BuildUp
16.07.09, 01:33
Nii, on aeg tööle minna!
Väljavõtteid töölepingust:

Ametikoht: grinder
Tööandja: mina ise
Töö aeg: 6 tundi päevas, 5 päeva nädalas, 2 päeva nädalast kohustuslikud puhkepäevad
Limiit: FR NL50
Käte arv päevas: 5000 (keskmiselt 833 kätt tunnis)
Käte arv kuus: 115 000
Soovitatav bb/100: minimaalselt 4
Töö algus: 15. juuli
Aruandlusperiood: 1 kuu
Katseaeg: 2 kuud
Peale katseaega vaadatakse läbi võimalus edutada kõrgemasse limiiti.
Põhipalk PlatinumStarina: $870 kuus
Eeldatav palk koos põhipalgaga: $3100 kuus

Muud kohustused: nädalas lugeda läbi vähemalt 150 lk. Pokkeriraamatut (neid jätkub)
Kui kahe kuu pärast pole lepingu tingimusi täidetud, siis tuleb üle vaadata mõte olla elukutseline pokkerimängija :D

Edu mulle!



Paistab väga lahe ning reaalne ettevõtmine. Ma ei tea kas ma ise suudaks, aga peaks tegelt isegi midagi sellist välja mõtlema.

Peaks sessi ka millalgi tegema. ;D

-andres-
16.07.09, 01:39
Starsis tundub kõige softim ja fishisem alates 4'st hommikul/öösel ja see kestab kuskil 8-9ni kindlasti. Viimased nädal aega suht pikki sesse teinud ja need kellaajad alati olukord ulmeliseks muutunud.

taipupole
24.07.09, 08:09
Lähen mina magama, näen virxi laudades. Ärkan mina üles, näen virxi laudades. Üldse ei puhka enam? Kuidas läheb?

virx747
24.07.09, 10:27
Lähen mina magama, näen virxi laudades. Ärkan mina üles, näen virxi laudades. Üldse ei puhka enam? Kuidas läheb?


;D
Kõik on plaani järgi, välja arvatud winrate.
Olen jah hakanud hommikuti mängima, väga head lauad on 9.30-ni, suvel läheb juba 7 ajal uni ära.
Nagu "tööle" läksin, tabas hull bad beatide sadu. Polegi nagu õieti jooksma saanud, eks tuleb volumega lihtsalt üle sõita.
Muidu olen väga rahul oma eelpool seatud mängimise graafikuga, mõnusalt on vaba aega ja mängides on alati pea värske.

Siin Pokerstarsis mängitud FR NL50 käed, punase noole juures läksin "tööle".

http://i30.tinypic.com/2la3191.jpg

Edit: mis on taipupole screen name?

virx747
24.07.09, 10:35
Jõudu!

See tundub üsna challenging. Viimati kui lugesin, tuli tunnis ainult 15lk mõttega lugedes.

Samuti tuleks ehk sisse viia session selection ehk mängimine nädalavahetustel (ja/või öösel) rohkem, sest siis ma usun winrate suurem kui nädala sees kl 12.

Ja kuhu jääb igapäevane käte analüüs?


Jõuga pole siin midagi teha :)
Mõttega, nii et asi ka kohale jõuab on jah juba 10 lehte päeva jooksul paras kogus tuleb välja.

Ausaltõeldes nii veider kui see pole, mul ei erilist vahet, millal mängin, olen võitnud keset päeva korralikult ja sama korralikult kaotanud ka laupäeva öösel. HEM-i table scanneriga on 15-20 kvaliteetset lauda igal ajal võimalik valida.

Käsi analüüsin küll, üldiselt saab juba mängu ajal teha omad järeldused, tuhande käe peale tuleb võibolla 1 käsi, mida vaatan hiljem üle.

virx747
24.07.09, 11:01
Hea plaan aga kui sa nii hästi ennast kontrollida suudad, siis äkki lisad sinna juurde veel cashoudid, BR managemendi reeglid, limiitidest üles ja allaliikumised. Nagu ma aru saan, siis NL100 ei läinud kõigeparemini käima, samas sa peaks seda biitima küll, võta pidevaid väikseid shotte sinna, hästi karmide reeglitega.


BR management on mul paigas, kasutan sellist valemit: http://www.filefactory.com/file/ahfgh4h/n/BR_management_xls
Kuigi BR lubaks, ei liigu enne NL50-st kuhugi, kui mu kahe kuu plaan lõppeb. Siis teen uued plaanid.

Cashoudid plaani peaks jah tegema, siiani pole vajadust olnud. Kellegil on häid valemeid? :)

virx747
24.07.09, 11:07
Paistab väga lahe ning reaalne ettevõtmine. Ma ei tea kas ma ise suudaks, aga peaks tegelt isegi midagi sellist välja mõtlema.
Peaks sessi ka millalgi tegema. ;D


Sorry, pole pihta saanud Sulle MSN-is, praegu tõmban nädalavahetuseks Pärnusse vihma nautima, teeme järgmine nädal ära!

Tigrano
24.07.09, 18:28
Sorry, pole pihta saanud Sulle MSN-is, praegu tõmban nädalavahetuseks Pärnusse vihma nautima, teeme järgmine nädal ära!


Mis vihmaga Pänrus head teha kavatsed?

pastilaa
24.07.09, 20:02
Veel 1 kirglik kalastaja? ;)

BuildUp
25.07.09, 00:20
Sorry, pole pihta saanud Sulle MSN-is, praegu tõmban nädalavahetuseks Pärnusse vihma nautima, teeme järgmine nädal ära!


No selge.

Suhtleb.

virx747
26.07.09, 19:58
Mis vihmaga Pänrus head teha kavatsed?


Pärnus käidud jah nagu naksti. Ei jõudnud enam interneti sellel ajal pilku visata, muidu oleks võinud ehk isegi kuskil kokku saada? Eks teinekord! Sai Jõulumäel rulli sõidetud (super rada!), sõpradega pokkerit mängitud, jões kalal käidud paadiga (keset päeva, tulemus 0 kala. Eelmine päev oli sealt jõesuudmest vihmaga kaks 4-5 kilost haugi tõmmatud ja veidi varem ühed tuttavad 7 kilose havi!!), head toitu nauditud, mõned tantsusammud tehtud, Valgerannas golfi proovitud ja seiklusrajal käidud, päikese käes lebotatud ja meres ujumas käidud. Nüüd tagasi ja patareid laetud. Homme läheb taas grindimiseks!

Tigrano
26.07.09, 20:41
Võiste rullirada on kõva sõna, samuti valgeranna golf ja seikluspark, aga kus kohapeal havid välja tõmmati?

virx747
27.07.09, 08:02
Võiste rullirada on kõva sõna, samuti valgeranna golf ja seikluspark, aga kus kohapeal havid välja tõmmati?


See peaks olema vist Reiu jõe suue, seal Paide mnt. silla juures. Need vennad, kes 7 kg tõmbasid olid kolmekesi kõik haugid saanud, nii et seal peaks ikka kala liikuma. Sealt Hobirendist, kus wakeboardi sõidetakse, saab paadi laenutada, see on mingi 100-200 m jõesuudmest. Aga eks tuleb aega valida ja vaadata ka kalastuskalendrist õiget päeva (ilm.ee), ning ega haug ikka päiksega eriti rabada ka ei taha.

Tigrano
27.07.09, 10:01
See peaks olema vist Reiu jõe suue, seal Paide mnt. silla juures. Need vennad, kes 7 kg tõmbasid olid kolmekesi kõik haugid saanud, nii et seal peaks ikka kala liikuma. Sealt Hobirendist, kus wakeboardi sõidetakse, saab paadi laenutada, see on mingi 100-200 m jõesuudmest. Aga eks tuleb aega valida ja vaadata ka kalastuskalendrist õiget päeva (ilm.ee), ning ega haug ikka päiksega eriti rabada ka ei taha.


Tänud, väga oluline info.

virx747
27.07.09, 21:14
Veider päev täna, vahel tundub see asi küll täiesti juhitamatu! Õnneks päevanorm $100 tuli 6 tunniga ikka täis ja lauad insta kinni :)

http://i31.tinypic.com/289ct54.jpg

räim
03.08.09, 00:55
Teine käsi.
Tõesti arvasin taas, et tõrjud mu stealimist ja flopi reraise mulle tegelikult meeldis, kasvatas potti ja andis mulle täpselt vajalikud pot oddsid callimiseks. Turni raise oli muidugi juba maasikas ja ootasin rõõmuga riverit. Samas tundus mulle siiski, et Sul mingi käsi on, kuna olid ikka üle keskmise julgelt bettinud. Nii et teine Q riveril ja pot size bet riveril oli mulle piisav põhjus foldimiseks. Ükskõik, mis ütled, olen ikkagi kindel, et Sul oli käes 44, 77 võibolla KK. Kui vassid, siis müts maha sellise mängu ees!

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
8 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($7.75)
MP1 ($53.50)
MP2 ($49.00)
CO ($88.71)
BTN ($59.89)
SB ($62.91)
BB ($10.00)

Pre-flop: ($0.75, 8 players) Hero is A :diamond: 2 :diamond:
5 folds, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

Flop: K :diamond: 7 :spade: 4 :diamond: ($3.50, 2 players)
SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $7.50, Hero calls $5

Turn: Q :diamond: ($18.50, 2 players)
SB bets $13.75, Hero calls $13.75

River: Q :heart: ($46, 2 players)
SB bets $40.16, Hero folds

Final Pot: $86.16

SB wins $84.66 ( won +$21.75 )
Hero lost -$22.75







Kuidas sa siin vajalikud pot oddsid saad? flopil ma mõtlen
Küsin kuna pot oddsid on endiselt pisut ähmane teema mu jaoks
Ise saan nii aru, et su pot oddsid on ümmarguselt 31% , aga turniks masti kokku saamine 18% Riveriks on küll juba üle 30 nati, aga vastane tõenäoliselt betib ka riveri. Kas eeldad lisaks, et A turnil või riveril annab sulle ka parima käe. Muid tõmbeid nagu väga ei ole ju. backdoor straight välja aratud.
Kas mõtlesid implied oddsid ka juurde?

tean, et ega konkreetses mängusituatsioonis ei arvuta täpselt, sest põhilised tõenäosused on peas, aga palun seleta natuke lahti oma mõttekäiku flopil.

andu_andu
03.08.09, 01:23
implied oddsid jep - need tähtsamad kui pot oddsid.

virx747
03.08.09, 18:29
Kuidas sa siin vajalikud pot oddsid saad? flopil ma mõtlen
Küsin kuna pot oddsid on endiselt pisut ähmane teema mu jaoks
Ise saan nii aru, et su pot oddsid on ümmarguselt 31% , aga turniks masti kokku saamine 18% Riveriks on küll juba üle 30 nati, aga vastane tõenäoliselt betib ka riveri. Kas eeldad lisaks, et A turnil või riveril annab sulle ka parima käe. Muid tõmbeid nagu väga ei ole ju. backdoor straight välja aratud.
Kas mõtlesid implied oddsid ka juurde?

tean, et ega konkreetses mängusituatsioonis ei arvuta täpselt, sest põhilised tõenäosused on peas, aga palun seleta natuke lahti oma mõttekäiku flopil.


Flopil on pot enne minu calli $13,5. Juhul kui ma callin $5 tõste, on pot $18,5, seega annab see call 2,7:1 pot oddsid, ehk 27%.
Arvestame ainult mastitõmbega, siis turniks masti kokku saamise tõenäosus on 1:4,1, ehk 19% ja riveriks 1:1,9 ehk 35%.
Backdoor reatõmme on ka, mis annab riveriks umbes 1,5 outsi juurde, ehk see teeb riveriks siis kuskil 40%. A arvestamise jätaks välja.

Kui me arvestaksime, et korrektne on panustada flopil vastavalt turni oddsidele (ehk siis antud juhul 19%) ja me peaksime ise flopil panustama, siis me saaksime panustada kõigest $0,82 $3,5 potti, ehk siis olemasolevast poti suurusest kõigest 23%, mis on suht mõttetu. Sama lootusetu on oodata, et keegi panustaks sellise panuse meile callimiseks. Nii et mastitõmbe mängimine ei käi flopil praktiliselt kunagi täpselt vastavalt pot oddsidele järgmiseks tänavaks, ehk siis turniks.

Kui võtame standardse flopi tõste 70% potist, siis see annab meile umbes 29% pot oddsid callides. Siin käes on pot oddsid peale flopi reraise´i 27%, ehk siis isegi soodsamad. (Põhiline on ära unustada see, et me oleme eelnevalt raha sisse pannud, see pole enam meie raha). Sellepärast ma väidangi, et see reraise andis mulle vajalikud pot oddsid callimiseks.

Implied oddse mastitõmbe puhul üldiselt imo arvestada on suht mõttetu, kuna kolmas mastikaart on ilmselge action killer. Midagi võib ju tilkuda, aga mitte arvestatavalt. Teine lugu on muidugi, kui vastane tõmbab madalamat masti.

Üldiselt normaalset turni (50%+ poti suurusest) panust callida ei ole mastitõmbega enam kasumlik, seetõttu jääbki tegelikult masti mängimine teoreetiliselt negatiivseks EV tegevuseks. See on ka põhjus, miks tõmbeid soovitatakse mängida tegelikult agressiivselt, kasutades ära fold equityt.

Edit
Kui kellegil on mõtteid, on see teretulnud :)

räim
04.08.09, 11:46
Jah pot on tegelikult suurem kui ma arvestasin. Ja ma ei teadnudki, et standardse flopi tõste puhul 70% on pot oddsid kõigest 29. Hmm, peab tõmbeid julgemalt mängima.

Muideks, kuidas saab cold calli alla, mul on ta 9,9. Kas taskupaariga positsiooist standard raise callimine on ka cold call? Aga pocketit ei saa ju mängimata jätta?

virx747
04.08.09, 14:52
Jah pot on tegelikult suurem kui ma arvestasin. Ja ma ei teadnudki, et standardse flopi tõste puhul 70% on pot oddsid kõigest 29. Hmm, peab tõmbeid julgemalt mängima.

Muideks, kuidas saab cold calli alla, mul on ta 9,9. Kas taskupaariga positsiooist standard raise callimine on ka cold call? Aga pocketit ei saa ju mängimata jätta?


9,9 on paljuvõitu jah, oleneb mis stiili mängid ja mis Su VPIP ja PFR on. Tegin mõni aeg tagasi uurimust PokerStarsi NL100 TOP winnerite kohta ja kui parimate TAGide keskmised näitajad on 12/9,4, siis nad Cold Callivad keskmiselt kõigest 4,0%. Mõni isegi 2,3 ja 2,6%!

LAGidel on CC oluliselt kõrgem, näiteks 18/14 mängijal umbes 8-9 ja 25/18 mängijal isegi 15 (on üks vend, kes mänginud üle 200k käe selliste stattidega bb/100 4,5!)

Alla saab seda väga lihtsalt: ära calli rohkem kui vaja! :D
Võta mõni range arvutaja ette (StoxCombo, PokerStove) ja vaata, mida mingisugune range sisaldab :D

RudiTurbo
04.08.09, 15:51
Väga huvitav, et 12/9/4 on kõige suuremad võitjad. Sest See on ikka väga nitine stat ning mängisin tegelikult ise pmst täpselt sama statiga siis kui kõige kõvemini NL50s võitsin. Aga viimasel ajal läxin natuke loosemaks ja hakkasin kõvasti igast tsirkust tegema ja sellest vist uber swing tuligi.
Aga hetkel 6maxis kuskil 20/16 on AWESOME :)

12/9 on pmst väga ABC preflop mäng. Ning kui sedasi mängida, siis ei teki ka postflopis keerulisi olukordi nõrkade kätega, easy money!
Ex NL100 proovin siis taas olla sama NIT :)

virx747
04.08.09, 16:00
Väga huvitav, et 12/9/4 on kõige suuremad võitjad. Sest See on ikka väga nitine stat ning mängisin tegelikult ise pmst täpselt sama statiga siis kui kõige kõvemini NL50s võitsin. Aga viimasel ajal läxin natuke loosemaks ja hakkasin kõvasti igast tsirkust tegema ja sellest vist uber swing tuligi.
Aga hetkel 6maxis kuskil 20/16 on AWESOME :)

12/9 on pmst väga ABC preflop mäng. Ning kui sedasi mängida, siis ei teki ka postflopis keerulisi olukordi nõrkade kätega, easy money!
Ex NL100 proovin siis taas olla sama NIT :)


Üldiselt jah tundub, et need on väga tugeva distsipliini ja enesekontrolliga mängijad, kes mängivad karmi ABC pokkerit. Võibolla üks eripära on, mida võib veel välja tuua: flopi Cbetile folditakse vähe (keskmine 56%) ja samuti 3betile (keskmine samuti 56% kõigest!). Tundub, et märksõnad on POT CONTROL ja HAND READING.

RudiTurbo
04.08.09, 16:10
Väga häid numbreid tood mulle siia välja, aina paremaks läheb :)
Aga jah, kui Sa 12/9 oled, siis Sa ju ainult nutsiga raisidki, raske on 3Bettidele foldida :) 56% makes sense!

Tigrano
04.08.09, 16:16
ABC toimib Starsis nii hästi ja ma ei imesta miks need 12/10 kõige rohkem teenivad, sest enamus agrod on break even ja maksavad koos fishidele ilusti neile välja ;)

Loogiline ka suht, et agrode seas ei ole mõtet ise ka seal agrotseda.

Dogers
04.08.09, 19:04
Leidsin siit teemast pokerstove, ise ka üllatusin, et enne pole midagi sellist kasutanud, väga hea igatahes .

virx747
06.08.09, 23:08
Peab ikka ohkima vahepeal ka, tavaliselt on peale siirast halamist isegi midagi muutuma hakanud. Lühidalt - see coolerite arv on minu jaoks ületamatu. Ükskõik kui A mängu ma ei tee, ikka tulevad sõbrad coolerid ja teevad oma töö. Ma tõesti ei tea, milline on nende normaalne kogus ja kindlasti on võimalik vaielda, mis on cooler ja mis mitte, aga minu jaoks on cooler vähemalt KK vs AA preflop AI ning setiga AI flop või siis turn vs kõrgem set, samuti madalam mast vs kõrgem, eriti flopis hititud.

Vot selliseid on minu mäletamise järgi viimase 100k käe jooksul (ehk siis umbes 3 nädalat) praktiliselt iga päev vähemalt 2, aga pigem ikka 3-4! Ja mina ei suuda siit enam plussi mängida, nii jooksengi break even.

Tänane päev on suht standard ja hea näide. Lõppu kaks KK vs AA praktiliselt järjest!
Lisaks veel paar eriti nõmedat kätt.

Tänan tähelepanu eest!

http://i31.tinypic.com/2drytf7.jpg

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (UTG) ($64.60)
UTG+1 ($12.40)
MP1 ($45.50)
MP2 ($77)
CO ($50)
Button ($54.75)
SB ($29.50)
BB ($31.10)

Preflop: Hero is UTG with 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Hero bets $2, 6 folds, BB calls $1.50

Flop: ($4.25) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($4.25) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $2.75, BB calls $2.75

River: ($9.75) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB bets $4, Hero raises $59.85 (All-In), BB calls $22.35 (All-In)

Total pot: $62.45

Results below:
BB had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, nines over eights).
Hero had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, sixes over nines).
Outcome: BB won $59.45


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (CO) ($115.90)
Button ($7.25)
SB ($43.20)
BB ($25.20)
UTG ($78.70)
MP1 ($31.75)
MP2 ($47.50)

Preflop: Hero is CO with 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, 1 fold, SB calls $1.25, BB calls $1

Flop: ($6) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (4 players)
SB bets $2, BB raises $6, 1 fold, Hero raises $19, SB calls $17, 1 fold

Turn: ($50) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB bets $22.70 (All-In), Hero folds

Total pot: $50

Results below:
SB didn't show
Outcome: SB won $70.25

Tigrano
06.08.09, 23:15
Mul eile oli ka ühe sessi jooksul miljon Coolerit küsisin endalt mitu korda, et nüüd peab mõni cooler ka minu kasuks tulema hakkama. Tulemus oli selline, et jäin ennem magama, kui midagi muutus ;D

BuildUp
06.08.09, 23:39
Jap, Starsis üsna karm teema. Sellepärast ma oma raha ka erinevate tubade vahel hajutan. ;)

levis
07.08.09, 00:21
77-ga riveris call on väga väike -EV :D ma vist gambleks siin. Tal võib ju olla ka 44 või kasvõi A :heart: J :club: , mida tal muidugi vaevalt on, aga ikkagi... väga napikas.



Jap, Starsis üsna karm teema. Sellepärast ma oma raha ka erinevate tubade vahel hajutan. ;)

Mis asi Starsis on karm teema? rigged?

Davy
07.08.09, 00:49
esimene käsi, mõtetu floppi järgi checkkida

2 käsi... turnis see on http://tbn2.google.com/images?q=tbn:C3IukhmcEyMuXM:http://static.squidoo.com/resize/squidoo_images/-1/draft_lens1513858module8197113photo_TigerWoods_Fis t_Pump.jpg1202767632 FISTPUMP CALL. Kui mul sellised turn olukorrad tekivad, siis ma palvetan, et vastane OOP ise lükkab, sest siis on seal marginaalne käsi 8l juhul 10st.

Tarmonator
07.08.09, 01:16
virx, sulle vist tõesti on downswing halvasti mõjunud.

77 on ikka ülihelikiirusel call. ongi mast, siis hitd maja ja asi ants.
aga sihukese beti peale...kas sa shoveks seal oma nutsuga OOP? ei, ma usun, et vastane ei paneks ka sealt kui tal mast oleks. pigem paneb ta sealt AJ, kus A on ärtu.

virx747
07.08.09, 09:45
Ehee, täna hommikul 2k kätt, set% 0! :o

Davy:
esimene käsi, mõtetu floppi järgi checkkida

Nii ja naa. Arvestada tuleb, et käsi on flopis ikka täielik nuts ja jääb selleks vähemalt 90% kordadest. Cbetile foldib suht 70%, kui on sellise flopiga OOP (vastane on suht passiivne). Nii et aidata tal kätt saada võib olla mõistlik mõte.


2 käsi... turnis see on FISTPUMP CALL. Kui mul sellised turn olukorrad tekivad, siis ma palvetan, et vastane OOP ise lükkab, sest siis on seal marginaalne käsi 8l juhul 10st.

Mu mõte oli siin see BB AI-ni saada, arvestasin, et SB paneb ilmselt maha. Läks aga vastupidi. Ma ei tea... Ei kahetse seda foldi. Kuidagi väga sedamoodi tundub, et tal siiski see mast koos. Ta callis mu reraise peale suht pikka mõtlemist, ei usu et tal flopil mingi käsi oli.


Tarmonator:
77 on ikka ülihelikiirusel call. ongi mast, siis hitd maja ja asi ants.
aga sihukese beti peale...kas sa shoveks seal oma nutsuga OOP? ei, ma usun, et vastane ei paneks ka sealt kui tal mast oleks. pigem paneb ta sealt AJ, kus A on ärtu.

Jah, Sul võib õigus olla, nagu Davylgi, aga siiski, sel hetkel sisetunne ütles, et fold ja nagu õeldud, ei kahetse.

Tarmonator
07.08.09, 11:21
Mu mõte oli siin see BB AI-ni saada, arvestasin, et SB paneb ilmselt maha. Läks aga vastupidi. Ma ei tea... Ei kahetse seda foldi. Kuidagi väga sedamoodi tundub, et tal siiski see mast koos. Ta callis mu reraise peale suht pikka mõtlemist, ei usu et tal flopil mingi käsi oli.

SEE!

seda enam on ülimalt kahtlane, et SB siin masti shoves, miks ta peaks 2 vastast potist välja bettima oma monstriga? Ma jään ikka AJ juurde(A ärtust).

levis
07.08.09, 13:28
SEE!

seda enam on ülimalt kahtlane, et SB siin masti shoves, miks ta peaks 2 vastast potist välja bettima oma monstriga? Ma jään ikka AJ juurde(A ärtust).

Turnis on kaks mängijat.
Mast shoveb, sest muidu hero checkib järgi ja riveris on vastane ikka OOP ning seis palju rumalam kui river tuli:heart: või board paardus. Eriti veel kui tal käes pisike mast.

virx747
08.08.09, 20:51
Tahaks küsida teiste arvamust!

Mu viimased 50k kätt on olnud suht kohutavad, mõned ütlevad selle kohta downswing. See on sundinud taas uurima ja arenema ning olen viimasel ajal käsile võtnud oma nii õelda Non Showdown mängu. See on toimunud põhiliselt preflop agressiivsuse tõstmise arvelt (3betid, squeesimised), blindid, isoleerimised, 4betid oluliselt rohkem ning samuti olen hakanud mängima rohkem vastast vastavalt tema mängijatüübile ja statistikale. Tulemused on imo väga head ning graafikust on seda väga selgelt näha, kuna punane joon on võtnud võrreldes varasema 300k käega täiesti uue suuna.

Aga... Suht samal ajal on muutnud väga konkreetselt suunda ka Showdownile läinud käed. Väga palju on selle aja jooksul olnud coolereid ja ka bad beate, aga kuidagi väga ühel ajal hakkasid sinine ja punane joon oma suunda muutma.

Siit mu kahtlused ja küsimus:
Kas see on juhus ja kokkusattumus või on muudatused punase joone suunas põhjustanud Showdowni käte võitude vähenemise ???
Kas siin võib mängida rolli mu 13/9/3 solid imidź?

Tänud, kui keegi viitsib süveneda ja kaasa mõelda!


Statistikat:
Enne viimast 11k kätt viimased 11k kätt
WTSD 23% 22%
WSD 53% 47%
WWSF 38% 38%

http://i28.tinypic.com/11khw87.jpg

-andres-
08.08.09, 21:33
Ma ei oska nii väga miskit soovitada ning ehk oled seda juba teinud, kuid vaata vast uuesti Tigrano nl100 video, Estpatricku nl50 2 videot ning ka Fortune video ära.

ESTPatrick räägib konkreetselt isoleerimisest ja postflop tunnetusest, mis muudab mängu agressiivsemaks ja kohandab vastastega.

Arvan, et ära kindlasti üle mõtle, oled isegi siia käsi postitanud, kus kahtled mõneti lihtsates olukordades ehk siis jooks on mängu mõjutanud. Võta vahelduseks mõni laud vähem, jälgi mängu ja anna endast parim :). Said enne hakkama, seega peatselt saad niivõinaa.

virx747
08.08.09, 22:15
Ma ei oska nii väga miskit soovitada ning ehk oled seda juba teinud, kuid vaata vast uuesti Tigrano nl100 video, Estpatricku nl50 2 videot ning ka Fortune video ära.

ESTPatrick räägib konkreetselt isoleerimisest ja postflop tunnetusest, mis muudab mängu agressiivsemaks ja kohandab vastastega.

Arvan, et ära kindlasti üle mõtle, oled isegi siia käsi postitanud, kus kahtled mõneti lihtsates olukordades ehk siis jooks on mängu mõjutanud. Võta vahelduseks mõni laud vähem, jälgi mängu ja anna endast parim :). Said enne hakkama, seega peatselt saad niivõinaa.


Mul ei ole ausaltõeldes kahtlusi, et mu mängul midagi suurt viga on ja ei muretse ka üleliia palju. Küsimus on selles, et olen just selle mängu osa, millest räägid saanud nüüd oluliselt paremaks, aga samal ajal on hakanud showdowni käed vähem kasumit tootma. Et ma mõtisklengi siin, kas need kaks on omavahel seotud või pole? Samas olen showdowni läinud praktiliselt sama palju kui varem, nii et see ei saa ju põhjus olla? Või ikkagi?

Suht keeruline küsimus ilmselt.

virx747
08.08.09, 22:22
Ja eks ma saan sellele mingi aja pärast vastuse. Päris lõbus oleks, kui nüüd SD ka vana moodi tõusma ikka hakkaks :D

Rage
08.08.09, 22:30
mis su turn cbet on?

virx747
08.08.09, 22:53
mis su turn cbet on?



51%

McFoldberg
09.08.09, 01:29
Liiga shortterm, et mingeid suuri järeldusi teha.

virx747
09.08.09, 14:04
No on elukutse!

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($50)
Hero (SB) ($58.20)
BB ($48.95)
UTG ($11.50)
UTG+1 ($8.40)
MP1 ($50)
MP2 ($18.55)
CO ($30.75)

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
5 folds, Button bets $1.50, Hero raises $5.75, BB calls $5.50, Button calls $4.50

Flop: ($18) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
Hero bets $12.75, BB calls $12.75, Button raises $29, Hero raises $39.45 (All-In), 1 fold, Button calls $15 (All-In)

Turn: ($118.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($118.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $118.75

Results below:
Button had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, Queens over Jacks).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
Outcome: Button won $115.75


Mõni käsi hiljem:

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($95.25)
CO ($50.75)
Button ($29.60)
SB ($50)
BB ($50)
UTG ($117.60)
UTG+1 ($58.05)
Hero (MP1) ($51.25)
MP2 ($52.30)

Preflop: Hero is MP1 with 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.50, UTG+1 bets $1.50, Hero calls $1.50, 6 folds, UTG calls $1

Flop: ($5.25) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
UTG checks, UTG+1 bets $4, Hero raises $13.50, UTG raises $50, 1 fold, Hero calls $36.25 (All-In)

Turn: ($108.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($108.75) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $108.75

Results below:
UTG had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (flush, Queen high).
Hero had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, eights over fours).
Outcome: Hero won $105.75

Rage
11.08.09, 08:51
Flopil on pot enne minu calli $13,5. Juhul kui ma callin $5 tõste, on pot $18,5, seega annab see call 2,7:1 pot oddsid, ehk 27%.

odoot.. pot oddside puhul arvutame selle poti suuruse järgi mis on peale meie calli? või selle suuruse järgi mis on enne calli? imo ikka enne calli.

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,799.0.html

Pahvak
11.08.09, 09:20
odoot.. pot oddside puhul arvutame selle poti suuruse järgi mis on peale meie calli? või selle suuruse järgi mis on enne calli? imo ikka enne calli.

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,799.0.html


Pot oddsid arvutad nö enne calli, aga protsendi arvutad ikka pärast calli. Virxil kõik õige.
Pot odds: 13.5:5 ehk 2.7:1
Protsendid: 5/18.5 = 0.27 e 27%

Ma isiklikult kasutan ainult protsente, sest outide arvutamise 2/4 reegel annab protsendid. :)

Rage
11.08.09, 11:36
turn cbet 51%
wow.. see on ikka jõhker.. mul hetkel ta kuskil 35% kandis... samas mu punane joon on langema ka hakanud.. peaks vaatama, mis ta mul enne FTP'sse kolimist oli.

oddside puhul.. ei saanud päris hästi aru... ma arvutan koguaeg protsentidega, see nagu südamelähedasem..

puust ja punaselt.. flop: mul on nuts mastitõmme: Axs käes ja flopis kaks samast mastist kaarti. tõenäosus, et see mast turniks kokku tuleb on ~19%, et riveriks kokku tuleb ~37%

pot enne flopi on 10 taala, flopis vastane betib 7,5 taala. kui nüüd arvutada, et poti suurus on 17,5 taala ja selle võitmiseks mul vaja callida 7,5 mis moodustab antud potist ~43%, siis ilmselgelt on see pikas perspektiivis -EV (implied oddse me siin hetkel ei aruta)

samas kui võtta poti suurus peale minu calli, siis arvutame poti suuruseks 25 taala millest 7,5 taala on 30%..

kumba numbrit ma siis uskuma peaksin? ja kas ma peaksin arvestama turniks kokku tuleva tõenäosusega flopi calli oddse?

tdx
11.08.09, 11:46
Kas see on juhus ja kokkusattumus või on muudatused punase joone suunas põhjustanud Showdowni käte võitude vähenemise ???


See on ju loogiline - kui sa hakkad survet avaldama ja v6tad rohkem potte enne SD maha, siis redline l2heb yles, aga samal ajal j6uad sa aegajalt showdownini oma airiga (olles n2iteks barrelinud 3 streeti), v6i mingi marginaalse 2nd pairiga mida sa oled v2ga aggrolt vbettinud, mis viib blueline alla.

Neid WTSD/WSD/WWSF numbreid pole praegu m6tet uurida, kuna sample on liiga v2ike.. Yldiselt sul peaks hakkama WWSF vaikselt ylespool nihkuma ja WSD allapoole.

Pahvak
11.08.09, 13:28
pot enne flopi on 10 taala, flopis vastane betib 7,5 taala. kui nüüd arvutada, et poti suurus on 17,5 taala ja selle võitmiseks mul vaja callida 7,5 mis moodustab antud potist ~43%, siis ilmselgelt on see pikas perspektiivis -EV (implied oddse me siin hetkel ei aruta)

samas kui võtta poti suurus peale minu calli, siis arvutame poti suuruseks 25 taala millest 7,5 taala on 30%..

kumba numbrit ma siis uskuma peaksin? ja kas ma peaksin arvestama turniks kokku tuleva tõenäosusega flopi calli oddse?


Usu viimast. Equity mõte ongi selles, et kui suure osa potist sa mingil tänaval maksad.
N: Olgu flopil pot jälle 10$ ja vastane on shortstack 10$ga ja tegutseb esimesena. Shortie on paras nuhtlus ja shoveb, pot on 20$ ja sul callida 10$. Kogu võidetav pot oleks siis 30$, millest sina maksid ~33% ehk 10$. Sul nutmastitõmme, mille equity on 2/4 reegli järgi ca 9*4=36%. Easy call ja ülekaart suurendab equityt. Shortiel võib set ka olla, mis vähendab equitit, aga seda ei juhtu väga tihti ja shorte me ei usu nii ehk naa :P.

BuildUp
11.08.09, 18:38
wow.. see on ikka jõhker.. mul hetkel ta kuskil 35% kandis... samas mu punane joon on langema ka hakanud.. peaks vaatama, mis ta mul enne FTP'sse kolimist oli.




Minu arust see on leak. 35% on ilmselgelt liiga vähe. Nii kerge sind readida. Mul endal mingi 63% või midagi sinna kanti ning success on 52%.

-andres-
11.08.09, 18:43
Teil limiidid ka erinevad. Mida kõrgemal oled, seda rohkem tuleb 2nd barreldada ja seda suurem ka see % on.

leits
11.08.09, 18:47
mul ka turncbet keskmine 40 .. see oleneb ju möngija stiilist ka .. mulle meeldib palju turne c/r .. see tõttu langeb ka see palju :)

virx747
11.08.09, 19:38
Turni Cbet näitab panustamist juhtudest kui me oleme olnud preflop raiser ja seejärel teinud flopil Cbeti.
Ehk siis see taandub sellele, mitu korda me panustame turnil seejärel, kui meie flopi Cbet on callitud.

Kui me oleme 10-st korrast näiteks 6 Cbettinud flopi (nagu mul on), siis seejärel 3 korda panustada turnil tundub suht mõistlik, seda enam, et tavaliselt callivad meie flopi Cbeti kõiksugused (ime)tõmbed, kes loodavad odavalt saada riverini.

Nii et turni Cbet oleneb palju ka flopi Cbetist. Kui flopi Cbet on 70-80%, siis on 35% turni Cbet koguarvult praktiliselt sama suur kui 60% flopi Cbet ja 50% turni Cbet.

Ehk siis see tõesti oleneb väga palju stiilist, aga mida tänav edasi, seda täpsemaks peaks panustamine minema, kuna üha selgemaks saab, kes võib ees olla.
Kui me flopil tulistame 70% Cbette, siis on ilmselge, et suur osa nendest on blufid. Kui nüüd sama mängja tulistaks 50% turnil, siis on samuti ilmselge, et suur osa sellest on bluff.

Kui aga seda teeb mängija, kes kes flop Cbetib 60%, siis tasub teda juba tõsiselt võtta.

Edit:
Loomulikult oleneb kogu see värk ka PFR rangest!

virx747
11.08.09, 19:58
Tuli vajadus õelda:
ma ei kirjuta enamus asju selleks, et targutada ega mingit põhjapanevaid tõdesid kuulutada.
Kirjutan rohkem egoistlikult enda jaoks, kuna niimoodi asju lahti kirjutades olen sunnitud ise sellest aru saama ja palju asju on niimoodi selgeks saanud.
Soovitan!

BuildUp
11.08.09, 20:19
Vabandan. Tegin ise vea ning lugesin täiesti valesti. Pahvak kirjutas turn cbet, aga ma lugesin flop cbet. :o ;D Siis saan aru, kuigi jah mul endal turn cbet ikkagi 62% kanti. ;D

virx747
11.08.09, 20:35
Vabandan. Tegin ise vea ning lugesin täiesti valesti. Pahvak kirjutas turn cbet, aga ma lugesin flop cbet. :o ;D Siis saan aru, kuigi jah mul endal turn cbet ikkagi 62% kanti. ;D


Sa oled ju tuntud agro ka ;D

Fortune
11.08.09, 21:07
madal turni cbet ei ole ilmtingimata leak, aga turni tuleb aeg ajalt c/r, eriti floaterite vastu. Kui enamjaolt c/f turnid, siis muidugi muutub asi leak'iks

virx747
13.08.09, 11:33
Nii nunnu käsi :D

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($50)
CO ($57.70)
Button ($38.75)
SB ($52.90)
Hero (BB) ($52.25)
UTG ($98.05)
UTG+1 ($64.70)
MP1 ($55.95)
MP2 ($51.45)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, UTG+1 bets $1.50, 1 fold, MP2 calls $1.50, 4 folds, Hero raises $8.25, UTG+1 calls $7.25, 1 fold

Flop: ($19.25) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 bets $4.50, Hero calls $4.50

Turn: ($28.25) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 bets $5, Hero calls $5

River: ($38.25) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $34 (All-In), UTG+1 calls $34

Total pot: $106.25

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, Aces over Kings).
UTG+1 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (full house, Queens over Aces).
Outcome: Hero won $103.25

virx747
13.08.09, 19:19
"Urr" ma ütleks!
Sellise disainiga võitlusväljal käivad nüüd mul lahingud :D

http://i30.tinypic.com/55085g.jpg

Davy
13.08.09, 19:23
kust said, need kaardid, me wants

-andres-
13.08.09, 19:33
kust said, need kaardid, me wants

+1
Mõnus kollane back ka kaartidel, sobivad mustale taustale ilusti.

virx747
13.08.09, 19:43
Mis siin salata, ostsin: http://tiltbuster.com/
Sellel laual, millel neid katsetasin, võitsin proovimise ajal juhuslikult raha õnneks kohe tagasi ;D
Tegin praegu ühe sessi ja mustal taustal on ikka veids liiga eredad need kaartid, kui aega saan, siis tõmban PhotoShopis veidi eredust maha kaartidel, siis peaks bueno olema.

Tigrano
13.08.09, 19:54
Mulle meeldivad need Tiltbusteri kaardid, mida ise kasutan.

http://pokkeriprod.com/tigrano/pildid/kaardid.jpg

rohelinekonn
13.08.09, 20:04
Mulle meeldivad need Tiltbusteri kaardid, mida ise kasutan.



Kasutan neid samu kaarte, väga meeldivad

Davy
13.08.09, 20:16
Mis siin salata, ostsin: http://tiltbuster.com/
Sellel laual, millel neid katsetasin, võitsin proovimise ajal juhuslikult raha õnneks kohe tagasi ;D
Tegin praegu ühe sessi ja mustal taustal on ikka veids liiga eredad need kaartid, kui aega saan, siis tõmban PhotoShopis veidi eredust maha kaartidel, siis peaks bueno olema.


tableninjaga töötavad?

Tigrano
13.08.09, 20:20
tableninjaga töötavad?


Ikka töötavad, ainult iga kord pead installima, kui Starsi käima paned.

taipupole
13.08.09, 20:35
Ikka töötavad, ainult iga kord pead installima, kui Starsi käima paned.


Käivita Stars siis normaalsest failist.

virx747
13.08.09, 20:45
Käivita Stars siis normaalsest failist.


Jah, see on variant, või siis üldse mitte välja logida, see on võimalik arvutit hibernatedes, vähemalt mul toimib. Kui arvuti sisse lülitan, siis olen juba logged in.

lenC
13.08.09, 20:49
pole ju raske shortcuti muuta...

virx747
14.08.09, 00:46
No see ei lõppe...
Täiesti ülemõistuse, ma ei oska enam midagi arvata. Ei suuda enam kasumit teenida ja kõik!
Pidevalt koguneb selliseid tobedaid pool stäkki kaotusi ja järjest!
Kui mul on TPTK, siis vastasel on vähemalt 2paari
Kui mul on 2 paari flopis, siis vastasel on kolmik
Kui mul on on set, siis vastane imeb rea
Kui mul on rida, siis tuleb see kolmas mastikaart ikka maha jne jne
Ei aita siin pot controll, ei aita siin surumine, ükskõik mis taktikaga mängin, tugevam käsi on vastas!
Nagu sein on ees!

Täna sai siis läbi esimene kuu "tööl".
Tunde täpselt nagu plaanitud 138
Käsi 127 227
Mängust miinus -$784, boonused ja rakeback $1278, kuu kasum kokku $494
Kõige raskemad olid puhkepäevad, kus tuli olla mängimisest eemal, abiks oli kuskile ära sõitmine.
Loomulikult vastu seda seina tampimine on ka vaimselt päris raske olnud.

Kuu graafik on siin

http://i25.tinypic.com/1zq6bdd.jpg

Ja lifetime NL50 FR

http://i32.tinypic.com/2qnwljm.jpg

Masendav.
Ühe kuu lasen veel, siis vaatan, mis saab.

RudiTurbo
14.08.09, 06:07
Njah, NL25 peax sama kätearvu juures tegema mingi 6-7k$ kasumit :D

Pahvak
14.08.09, 07:38
Nagu sein on ees!


Loodame, et karma taastub. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=UqlEEtrsee0