PDA

View Full Version : Fantasy NFL



sven
18.07.11, 17:01
Tahaks kokku saada 10-12 mangijaga Fantasy NFL liiga. Kui kellelgi on huvi, siis arutlus reeglite ja sissemakse yle etc on siin:

http://www.spordijutt.com/showthread.php?7682-Fantasy-NFL-Liiga&p=9960#post9960

taipupole
18.07.11, 21:11
ei taha regada, kuid oleks huvitatud ja loodetavasti tuleb ikka hooaeg kah.

sven
18.07.11, 21:49
NFL'i deal peaks paigas olema Neljapaevaks ja hooaeg tuleb 99%. Vota Ranka kaest mu Msn Messanger ja saab seal raakida kui huvi on.

sven
21.07.11, 20:41
OK, tasuline liiga sai kiirelt tais ja tanu sellele teen ka tasuta liiga:

http://www.spordijutt.com/showthread.php?7683-Tasuta-fantasy-nfl-liiga&p=9968#post9968

Pange ennast kirja kellel huvi on!!!

taipupole
22.07.11, 09:29
Et mind vist tasulisse kirja ei pandud, siis on õige hetk mainida, et see 8 taala Fantasy Commissoneri eest on alaarenenud nõudmine ja soovitan oodata 2+2 liigasid, kus on ainult liigamaks.

Commish tasu, mida nalja, korraldajale sisuliselt kahekordne freeroll 100 taalaga taskus.

sven
22.07.11, 21:37
See 8 eurot poleks korraldajale(ehk siis mulle) vaid cbssportsi Fantasy Football Commissioner maksab $149.99 ehk siis tuleks ca 8 eurot nakku. Usu mind, mul pole mitte koige vaiksemat huvi teenida freerolli sellise asjaga :)

Edit: See et ma pakun 100 eurot tasuta liigas oma taskust et ka need kes rahapeale ei taha mangida saaks seda proovida peaks toestama et ma ei proovi raha teenida selle liigaga.

taipupole
22.07.11, 21:46
See 8 eurot poleks korraldajale(ehk siis mulle) vaid cbssportsi Fantasy Football Commissioner maksab $149.99 ehk siis tuleks ca 8 eurot nakku.

See on veel rohkem retarded. Miks vaja?

sven
22.07.11, 21:51
Ja muuseas, tundub et yks koht on veel ikkagi vaba, nii et kui huvi on vota ikkagi yhendust. Ja kuigi on ka tasuta variant cbssportsis, siis see basic scoring systeem on tunduvalt igavam. Ma ei soovitaks taielikule algajale maksta ekstra 12 taala selle eest, aga minu jaoks on see 12 taala asja vaga vaart.

sven
22.07.11, 22:17
Ja ma arvan et see peaks olema selles jarjekorras:

1. Koigepealt kysid "miks vaja?"
2. Ja siis kui saad vastuse mis ei rahulda ytled "see on veel rohkem retarded"

taipupole
22.07.11, 22:51
Ja ma arvan et see peaks olema selles jarjekorras:

1. Koigepealt kysid "miks vaja?"
2. Ja siis kui saad vastuse mis ei rahulda ytled "see on veel rohkem retarded"

Ei, sest pääääris kauase fantasy-mängijana ei tea ma kedagi, kes mängiks sihukest tasulist liigat või oleks iialgi mänginud.

Võtke ESPN, default ja olen valmis rollima. Valida ükskõikmis koht peale ESPNi on juba kahtlane, kuid ehk Yahoo veel sobiks, kuid CBS? Waaat.

sven
22.07.11, 22:55
Olles manginud koigis kolmes on cbssports pikalt mu lemmik ja kuigi eestis vb mitte nii tuntud, siis cbs on yks suurimaid telekanaleid usas(tunduvalt suurem kui espn). Ja nagu ytlesin, standard scoring on tunduvalt igavam vorreldes sellega mida oleme sopradega viimased paar aastat kasutanud ja minujaoks ei ole palju maksta vahem kui $1 nadalas et seda teha. Ka pole ma seda liigat kellelegi peale sundinud ja yhinemine suht vabatahtlik.

taipupole
23.07.11, 10:26
Et tõenäoliselt paljud ei tea võimalusi, on aus anda neile teada, et on rumalus maksta 1 dollar nädalas millegi eest, mida saab tasuta, kusjuures teenuse eest, mida kasutavab kõige enam mängijaid.

Lisaks on default scoring teatul põhjusel default scoring, kõik muu on mingile poole kallutatud ja algajate jaoks väga keeruline mõista, kuidas üks mängija võib defaultis olla 1. valik, kuid teatud reeglitega alles kahekümnes. Kusjuures suurem osa abimaterjale on default scoringu järgi, seega on selge, kust algaja enda teadmised võtab.

Seega tulla mingi enda scoringuga, et see on "lõbus", see on natuke nagu fishidelt raha ära võtmine, sest sina oled tõenäoliselt täpselt kursis, kuidas sinu lõbusa scoringuga draftima peaks.

Nii palju siis sellest. Ehk hoidke mõistus vahe ja silmad teravad. Samas kui raha on, siis jumala eest, las minna.

sven
23.07.11, 12:59
Alustame sellest et mitte kuskil ei olnud kirjas et see liiga on algajatele. Ja kui paris aus olla, siis enamus suuremate sissemaksetega liigadest kasutab oma scoring systeeme ja mitte defaulti. Point per catch jne jne. Ja jallegi, kui sa arvad et selle liiga pohi eesmark on raha teenida kas mulle voi osalejatele, siis sa oled asjast natuke valesti arusaanud. Sa kyll ei tunne mind, aga ma voin sulle ausalt oelda et selle liiga auhinna raha ei ole pohjus miks ma seda teen. Lihtsalt kogemus on naidanud et kui isegi symboolne summa mangus on(ja 50 euri minujaoks 3.5 kuud kestval yritusel tapselt see ongi), siis inimesed votavad natukene tosisemalt. Ja kui sina arvad et ekstra $12 on liiga palju et lobusamaks teha 3.5 kuud kestev liiga, siis on sul alati variant mitte kaasa lyya. See eestlaslik "keegi proovib mulle alati kuidagi ara teha" suhtumine on see mis mulle vastu karva kaib.

taipupole
23.07.11, 13:45
Kordan: maksta 12 või 1 või 100 talla millegi eest, mis ei anna midagi juurde ja mis on mujal tasuta olemas, on alaarenenud või, möönan, microballa. Kui sa muidugi suudad selgitada, kuidas see su liiga nii palju lõbusamaks teeb, siis anna minna. Kahtlen, sest tõenäoliselt mõtled sa lõbu all seda enda scoringut, mida mujal saab samuti tasuta muuta.

Arvata, et pokkerifoorumis on liiga ekspertidele on muidugi lõbus, kuid kahjuks reaalsusega tõenäoliselt mitte eriti haakuv. Eestlasliku "keegi üritab mulle ära teha" teha suhtumisega võib isegi lisada, et kui see pole algajate või suht lihthuviliste liige, siis äge bumhunting siin foorumis.

Mis kõrgemaid liigasid ja nende scoringut puudutab, siis ma juhiks tähelepanu sinu liiga sissemaksule. Ma täitsa lampi oletan ka, et kõrgemal mängivad need, kes oskavad. Aga see on nüüd tõesti ehku peale mindud oletus.

sven
23.07.11, 18:50
Palun ytle mulle kus annab scoring systeemi enda tahtmise jargi tasuta muuta.

Ja ma olen kuulnud et eestis on mitmeid vaga tasemel fantasy NFL liigasid ja lootsin et ehk moned nende liikmed on ka pokkeri huvilised. Kui paris aus olla, siis ainus inimene kes alguses korraks huvi yles naitas selle liiga vastu siin foorumis oled sina ja sinu jutu jargi on asi sinu puhul algajast vaga kaugel ja ilmselt tegemist inimesega kes teab rohkem kui enamus kuidas asjad kaivad ja kaima peaksid. Mulle meeldivad sinusuguse eksperdi hinnangud, kuidas naiteks see on: retarded, alaarenenud etc. Ja jallegi, sa proovid selle asja panna valja paistma nagu mingi angle shooting minu poolt. Ja ma ei taha et see kolaks valesti, aga mu paevased koikumised pokkerris on ilmselt 10 korda suuremad kui selle liiga esikoha raha, nii et usu mind, see ei ole "bumhunting" mida ma siin teen.

taipupole
23.07.11, 21:53
Palun ytle mulle kus annab scoring systeemi enda tahtmise jargi tasuta muuta.
ESPN. Muuda, palju tahad.

Ja see viimane osa kõlas valesti.

sven
24.07.11, 00:37
Laksin vaatasin ja sul on oigus, espn'is saab tasuta seda teha. Me siiski ilmselt jatame oma liiga cbs'i, sest see on kus oleme seda juba mitu aastat teinud ja inimene on harjumuste ohver. Samas selle tasuta liiga mis teeme voime sellisel juhul vabalt espn'is teha. Ranka ytles et andis sulle edasi mu msn'i informatsiooni, nii et kui on huvi ykskoik kumma vastu, siis ikkagi vota yhendust ja seal oleks ka kergem arutada detaile.

taipupole
24.07.11, 08:21
Sorks, kuid ma ei ole oma elus veel nii kaugele jõudnud, et maksta enam kui 10% liiga maksumusest mingi totruse eest. Seega kui see toimub CBSis ja selle eest peab seal maksma ja tasuta ei saa, siis kahjuks selle vastu huvi ei tunne. Tasuta liiga ei huvita.

Ma lihtsalt mainiks ka, et see enam kui 10-protsendiline fee on siiski hea praad ning oleks teatud mõttes mõistlik, kui sa teistele osalejatele kasvõi aruteluks pakuks välja koha, kus nad saaksid võtta prae ja ei peaks mõttetult raha kulutama.

sven
25.07.11, 17:57
Raakisin enamusega liigast juba ja koik kellega olen raakinud eelistavad maksta selle 8 euri. Lisaks custom scoringule saab sellega ka teha koik raha asjad otse site'i peal ja bidding bucks etc. nii et tundub et see on ikkagi vaart seda.

taipupole
01.08.11, 20:01
Avanes üks koht NFL'i fantasy liigasse, 12 meeskonda, default scoring, ESPN. Osalus on 20 eurot. Seltskond on kõik eestlased, kuid tuleb veebidraft, sest asutakse mitmes riigis ja mandril.

Pank jagatakse nii põhihooaja võitja kui ka play-offide tulemse järgi, tõenäoliselt nii:
Two BI for season best record as by ESPN
Two BI for second place in play-offs
BI for third
Everything else to play-offs winner (7 BI)

BI=20 eurot.

Kui on huvi, saada PM!

sven
27.08.11, 17:22
Vaike bump teemale. Meil on veel vahemalt 6 vaba kohta tasuta liigas millele ka vaiksed auhinnad. Kui saame jargmise nadala jooksul 10 kokku, siis jouame veel drafti ara teha.