PDA

View Full Version : Orlov Invitational kvalifikatsioonid Triobeti pokkeritoas



ranka
20.07.11, 11:06
Järgmine Leedu populaarseimate pokkeriturniiride hulka kuuluv Orlov Invitational toimub Vilniuses juba 2-4. septembril. Sarnaselt talvel korraldatud samanimeliste festivalidega oodatakse ka sel korral osalema üle saja mängija ning pole põhjust karta, et eesmärk ei täituks - viimastel aastatel on Orlov Invitational alati sajaprotsendiliselt välja müüdud ning turniiril osalenud ka rohkelt nimekaid Eesti pokkerimängijaid.

Orlov Invitational põhiturniiri avapäev mängitakse kahes alagrupis, vastavalt reedel, 2. septembril kell 18:00 ja laupäeval, 3. septembril kell 14:00. Mõlema avapäeva parimad jätkavad mängu pühapäeval, 4. septembril kell 14:00 ning selgitavad enda seast turniiri võitja.

Kui Sa tahad veeta meeleoluka hilissuvise nädalalõpu Vilniuses, siis osale 25. juulil algavatel ning vaid Triobeti pokkeritoas (http://pokkeriprod.com/est/bonus/offer_details/offer-triobet) toimuvatel satelliitturniiridel. Kvalifikatsioon kulmineerub 28. augustil kell 20:00 algava 100-eurose osalustasuga finaaliga, mille parimatele garanteerib Triobet vähemalt 10 Orlov Invitational paketti maksumusega €600. Sarnaselt eelnevate Triobeti Orlov Invitational sateliitturniiridega võib ka sel korral oodata korraliku overlay teket ning võimalust võita auhinnapakett uskumatult soodsalt.

€600 väärt Orlov Invitational auhinnapaketis sisaldub:
- €320 põhiturniiri osavõtumaks;
- €280 reisikulude katteks. Transpordi Vilniusesse ning majutuse korraldab Triobet

Reeglid ja tingimused:

1. Võidetud pakett on isiklik ning seda ei saa müüa, vahetada ega selle maksumust rahas välja võtta.
2. Kasiinosse sisenemisel kehtib Leedus vanusepiirang 21 aastat. Juhul, kui paketi võidab alla 21-aastane mängija, kaotab ta sellele õiguse ning pakett antakse mängijale, kes jäi satelliitturniiril esimesena auhinnata.
3. Paketi võitja peab kandma Orlov Invitational festivalil Triobeti logoga rõivaid või Triobeti logo, mille Triobeti esindaja annab võitjale enne turniiri algust.
4. Triobet hoolitseb Eesti pokkerimängijate transpordi eest Vilniusesse ja tagasi. Läti ja Leedu mängijad saavad reisikuludeks €30, mis kantakse nende Triobeti kontole.
5. Triobet korraldab mängijate majutuse Vilniuses.

ranka
20.07.11, 11:07
Kõik tundub änksa, overlayd oodata aga see majutus on kummaline. Seda uurin Andrese käest, et kuidas majutatakse. Kas üksikud toad või miski pundi peale.

runnar
20.07.11, 18:42
talvel oli igal kvalifitseerunul Revalis kahene tuba

andu_andu
20.07.11, 19:39
nice. panin telefoni meeldetuletuse :)

hotcocacola
20.07.11, 19:40
Eelmisel sügisel olime Radisson Blus. Seal samas all oli Olympic. Toa lasin Pajumaal endale ära orgunnida. Tuba oli 2 väikse voodiga, väga lux

http://hotcocacola.blogspot.com/2010/09/pikk-jutt-leedu-tripist.html

ranka
21.07.11, 22:01
talvel oli igal kvalifitseerunul Revalis kahene tuba

Küsisin ka Burgetilt ning ta vastas nii: "tere, majutamine meie poolt (samal ajal mingi suur spordisündmus Vilniuses, pea võimatu majutust saada odavalt). Toad on eeldatavalt ühesed, aga kui vaja/ei saa tube siis kahesed"

vilkar
22.07.11, 09:39
talvel oli igal kvalifitseerunul Revalis kahene tuba

Jep väga normid toad olid ja all kasiinos kohe oli turna ka :)

Peab jep satikaid taguma hakkama , sügisel seal vähe mõnusam ilm kui veebruaris oli mingi ilge vihm ja ujutus seal :D

runnar
22.07.11, 15:56
Jep väga normid toad olid ja all kasiinos kohe oli turna ka :)

Peab jep satikaid taguma hakkama , sügisel seal vähe mõnusam ilm kui veebruaris oli mingi ilge vihm ja ujutus seal :D
heh, ilmast ei tea midagi, sinna minnes pidin 5m väljas käima ja tagasi sõites polnud sedagi vaja, vahepeal ma nina majast välja ei pistnud :)

vilkar
22.07.11, 17:54
heh, ilmast ei tea midagi, sinna minnes pidin 5m väljas käima ja tagasi sõites polnud sedagi vaja, vahepeal ma nina majast välja ei pistnud :)

ma korra käisin väljas söömas ja poes siis võitlesin porilompidega :D aga septembris peaks kindlasti mõnusam olema seal !!

neeme
26.07.11, 10:29
Küsisin ka Burgetilt ning ta vastas nii: "tere, majutamine meie poolt (samal ajal mingi suur spordisündmus Vilniuses, pea võimatu majutust saada odavalt). Toad on eeldatavalt ühesed, aga kui vaja/ei saa tube siis kahesed"

Leedus on samal ajal Korvpalli EM 2011.

vilkar
01.08.11, 09:22
Soo sicko meenus just et ma pean 4. september 9:00 olema võrus .... kordusõppustel.... sick eks siis peab päeva võrra hiljaks jääma kui paketi võit tuleb või no tegelt kui 3 septembril näiteks teisepäeva edasi ei saa või isegi kui oled esimeses grupis siis saab juba 2. sept õhtul sealt tuld teha.

hotcocacola
12.08.11, 01:46
Teen 100€st finaalsatikat. Väike puhkus Vilniuses poleks üldsegi halb

ranka
28.08.11, 22:27
Krt. Unustasin Orlovi ära. Päris magus overlay oli. 10 x €600 ehk €6000 eest pakette ning kokku 20 oalejat ehk €2000 prizepool moodustati. Runnar-ile ja HCC-le õnne - vaikselt sahmerdasid seal turkal omale pileti ära aga viisakusest oleks võinud foorumi kaaslastele ka öelda :)

runnar
28.08.11, 22:44
Printing ticccetttssss! Tegelikult selgus turna käigus, et tegu oli hoopis rebuy turniiriga. Kui ma välja kukkusin, siis ootamatult pakkus rebuy varianti, mille ma viimasel sekundil siis vastu võtsin, teise bulletiga suht nittisin lõpuni

Naxer
30.08.11, 14:08
Kuidas keegi sinna minemas on? Ise plaanin minna autoga kohale laupäevaseks day 1 B-ks. Ning tagasi pühapäeva õhtul ilmselt. Autos on veel ruumi kui keegi huvitatud.

runnar
30.08.11, 15:19
Trio kvalifitseerunud lähevad reedel oma väikebussiga, tagasi hiljemalt esmaspäeval

nikitheone
02.09.11, 17:22
Kuidas keegi sinna minemas on? Ise plaanin minna autoga kohale laupäevaseks day 1 B-ks. Ning tagasi pühapäeva õhtul ilmselt. Autos on veel ruumi kui keegi huvitatud.

hehe, mu naine läheb naxeri ja seltskonnaga kaasa :P

e: ei viitsinud minna ikka

nikitheone
04.09.11, 10:52
kuidas kellegil läheb? kuulsin, et naxer ikaldus esimesel päeval

taavi
04.09.11, 23:56
kuidas kellegil läheb? kuulsin, et naxer ikaldus esimesel päeval
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5755/#post-155766

Estpatrick tegi 4-way diili, millega ta sai 2. koha ja 4000€ (Orlov Invitational 300€ põhiturniir). Wd mate!

ranka
05.09.11, 03:46
ESTPatrick saatis mulle sõnumi eile: "Parast oksendamist hakkas parem ja 2. Koht 4000€-ga". Vot nii.