PDA

View Full Version : Kellajad foorumis



antnx
11.02.09, 18:53
Tere!

Väike ettepanek muuta kellajad eestipäraseks kui on võimalik. Praegu on kellad AM ja PM formaadis kuid kindlasti saab kella normaasemaks muuta? On võimalik? Praegu tegin selle postituse mingi 6.50 siis kiirelt vaadates jääb alati segaseks. Eriti öösiti ja õhtuti on keeruline. Võimalik, et formaat oleks 21,22, jne

Tigrano
11.02.09, 18:57
Tere!

Väike ettepanek muuta kellajad eestipäraseks kui on võimalik. Praegu on kellad AM ja PM formaadis kuid kindlasti saab kella normaasemaks muuta? On võimalik?


Ehk ikka on võimalik, peab uurima ;D

ranka
11.02.09, 20:05
LOL, kusjuures mind ennast ei häiri, sest kui kasutasin PT2-te, siis kell oli kogu aeg AM ja PM formaadis ning ameeriklastega rääkides tuleb alati kasutada AM ja PM ning isegi tundub mulle endale mugavam :)

See selleks, uurin kas saab muuta. Kui saab siis panen 24 tunnise kella peale.

ranka
11.02.09, 20:08
Ok parandatud.

antnx
11.02.09, 20:40
Tänud!

alaska
11.02.09, 22:17
Kurat, ma mõtlesin et teema on mingitest vendadest, kes foorumis kellamas käivad. ;D

ranka
11.02.09, 23:00
Kurat, ma mõtlesin et teema on mingitest vendadest, kes foorumis kellamas käivad. ;D


Yeah, see oli ka minu esimene reaktsioon.

RudiTurbo
18.02.09, 15:51
Kurat, ma mõtlesin et teema on mingitest vendadest, kes foorumis kellamas käivad. ;D


Mul oli ka sama laks, et Mis KELLA-JAD!? :D

tobi
18.02.09, 15:54
Selline küsimus, et kas foorumit nii saab seadistada, et teema peale klikates viib kohe esimese lugemata postituseni? Hetkel tuleb ju klikata viimase lehe numbril ja siis alla kedrata, mis üsna tülikas. Vähemalt minul on nii...

UdusOlevSiil
18.02.09, 16:27
Selline küsimus, et kas foorumit nii saab seadistada, et teema peale klikates viib kohe esimese lugemata postituseni? Hetkel tuleb ju klikata viimase lehe numbril ja siis alla kedrata, mis üsna tülikas. Vähemalt minul on nii...


Saab küll. Teema nime juures on väike nupuke kirjaga "new". Kliki sinna peale ning jõuadki esimese uue postituseni.

kilu6
18.02.09, 16:40
Selline küsimus, et kas foorumit nii saab seadistada, et teema peale klikates viib kohe esimese lugemata postituseni? Hetkel tuleb ju klikata viimase lehe numbril ja siis alla kedrata, mis üsna tülikas. Vähemalt minul on nii...


Veel parem on ja kasutan ise:

Profile - Look and Layout Preferences -> Show most recent posts at the top.

tobi
18.02.09, 16:43
tänud : )