PDA

View Full Version : Tellide video



jrgn hell
11.02.09, 22:01
teen sellises ajutise info teema, et tahaks mingit arutelu ja teadjamate vastust.


Kuan kohe kohe hakkab puhkus ja kui võistlus ka möödas, siis vaba aega ja teeksin ikkagi selle wsop tabeli näitena sellise algajaliku livetellide analüüsi selle aasta wsop final tabeli kohta, nii palju, kui teda saada on. Ja mõtlesin, et kui midagi spotin, siis he aoleks teha video ka juurde selle koha kohta. Saaks arutada hiljem, kas cräpp, või tasub uurida sellist värki jms. Aga hakkaisn mõtlema, et kas ma tohin camtasiaga lindistada teist mitte mulle kuuluvat videolõiku oma ekraanil? Kas pean kuskilt luba küsima jne.

Hakkaisn juba muidu Ivan Demidovist peale, aga siis see nett nussis ja ei saanud teha. Jätsin katki, aga täna võtsin omaha raamatu kõrvale jälle navarro raamatu:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51ym5A9k1HL._SS500_.jpg
ja hakkaks jälle peale sellega. Vahet pole as fail või mitte, ja eelkõige teen seda enda jaoks

+ vaadake, kui tont hellmuth välja näeb kaanel. Ausalt imo selle raamatu müük kindasti kahanes selle kujunduse tõttu. Seda nagu ei saa tõsiselt võtta. Caro raamat näeb palju parem välja, aga on palju sitem imo

marguzz22
12.02.09, 08:57
ei soovita 1ki helmuti raamatut :D

Foux
12.02.09, 11:29
Üks ''loogiline'' aga tõene lause: See, et ta idioot on ei tähenda, et ta idioot on

Tigrano
12.02.09, 11:30
ei soovita 1ki helmuti raamatut :D


Miks?

marguzz22
12.02.09, 14:15
irw no see mees on loll kui lammas, vbl tournament raamatud on head, aga olen näinud helmuti nn. tutorial videot cash games(mini raamat oli ka kaasas) ja sellega võib parimal juhul peput pühkida, ma ei tea kuidas ta tournamendi õpetused on - võivad olla täiesti head pole lugenud neid

jrgn hell
12.02.09, 16:22
ei soovita 1ki helmuti raamatut :D




lugenud oled?

See on Joe Navaroo raamat hoopis, mida Hellmuth promob. J Navarro loengud pidid ühed populaarsemad olema nendes usa pokercampides.
See on väga hea raamat!

jrgn hell
12.02.09, 16:23
aga keegi midgai teab esialgsest küsimusest kah?

AshrakWhite
13.02.09, 10:32
minuteada ei tohi mingit asju salvestada kui see toob sulle mingit finants kasu :)

jrgn hell
13.02.09, 17:44
ja hakkasingi eile peale. Kõige raksem on tehtud. Tegin Wordi pojecti lahti ja copysin November 9ni listi sinna + mõtleisn välja, et niikaua, kuni youtube neid näitab, ma ei kuse ja teen youtubei jamast video, kuigi see on ilgelt edited ja värki, aga leian siis nii palju, kui eetrisse on jõudnud.
hakkaisn peaaegu vaatama ka uuesti, aga lomaha8 diiler oli helde ja tegin oma üleilset kaotust tagsi hoopis. Täna hakaks puhkus ka, nii et see saab vast tehtud + vennaga saan ka vasri kokku ja arutba seda lomaha8 pf mängu abiprogrammi ka.

Keiss
14.02.09, 04:08
irw no see mees on loll kui lammas, vbl tournament raamatud on head

Missasssjaa?????


Ma loeks küll seda 100%.

jrgn hell
16.02.09, 00:08
a, tuli meelde, tahate näha oma kõige tavalisemat telli.
oodake aega, kui näiteks olete kauem mänginud vms ja suht lösutate oma toolis. siis vaadake järgmine kord, mis te automaatselt peaks tegema, kui saate mõne kõva PF käe, või floppate monsteri. enne raamatu lugemist ei pannud absoluutselt tähelegi. ;D

Helmps
16.02.09, 01:34
a, tuli meelde, tahate näha oma kõige tavalisemat telli.
oodake aega, kui näiteks olete kauem mänginud vms ja suht lösutate oma toolis. siis vaadake järgmine kord, mis te automaatselt peaks tegema, kui saate mõne kõva PF käe, või floppate monsteri. enne raamatu lugemist ei pannud absoluutselt tähelegi. ;D




paljasta saladuseloor...

ranka
16.02.09, 09:47
a, tuli meelde, tahate näha oma kõige tavalisemat telli.
oodake aega, kui näiteks olete kauem mänginud vms ja suht lösutate oma toolis. siis vaadake järgmine kord, mis te automaatselt peaks tegema, kui saate mõne kõva PF käe, või floppate monsteri. enne raamatu lugemist ei pannud absoluutselt tähelegi. ;D


Mina teen nii:

http://www.vat19.com/blog/al-bundy-hand-in-pants-tacky.jpg

jrgn hell
16.02.09, 14:03
m ausun, et m ei ole ainuke, kes lösutades ajab ennast kohe sirgu ja hakkab tõsiselt mängima.

Kardan, et kasinnis mõni uimane vend teeb täpselt samamoodi.
lähen tene võikusid

AshrakWhite
16.02.09, 15:26
ei no mina ajan ennast sirgu ka siis kui mängin K7o' lives :P huvitav käsi millega tasub tegeleda ju :D