PDA

View Full Version : Suvine MTT&SnG ja Red Spade Open diil



fikuuu
25.07.11, 12:29
Tere jälle !

Kandsin jälle rolli välja elamisrahaks ja paneks seetõttu uue diili käima.Sooviks siis mängida kuni 12$ MTTsid ja SNGsid Pokerstarsis.Lisaks veel 55$ RED SPADE OPEN(1M Gtd.)Küsin siis bankrolliks 1255$.Loodetavasti saan sellele ühele inimesele maha müüdud.Vastasel juhul läheb viie osakuna müüki

Tingimused(saab muuta kui vaja):

-Mängin ainult kuni 12$ turniire
-Mängin ka rebuy turniire,mille 1 rebuy ja üks addon ei ületa 12$(kui kui limiidis olen alla läinud,siis vastav summa)
-Diili kestvuseks on 2 nädalat või kuni bankroll on 3000$ või rohkem ,kui soovitud summat pole selleks ajaks koos või steik on miinuses saab seda perioodi pikendada.
-Kasumijaotus on steigisumma tagasi ja ülejäänud 50/50 pooleks
-Üles ja alla liikumised lepin stakejaga kokku
-Stellarid ja FPP-d jäävad mulle
-Annan pidevalt ülevaate msnis või siin teemas
-Reeglite rikkumise puhul on stake katkestatud ja raha kuulub tagastamisele

Red Spade open tingimused: Kunas see on suurema buyiniga turna siis selle konkreetse turniiri kasumijaotuseks pakun välja 70/30 investori kasuks,kui on tavaline cash ja final table puhul 70/30 minu kasuks.


Eelnevate steikide lingid :

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6766-Otsin-stake-kuni-3.30-MTT-de-ja-SNG-de-jaoks

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7206-6-x-600K-Double-Deuce-stake

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7618-fikuuu-SCOOP-deal

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7906-fikuuu-kiirdiil-starsi


OPR lingid:

http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/fikuuu/poker/results/0430159EDB5C4A6089D1018D8E83CBD2.html?t=2

http://www.officialpokerrankings.com/fulltiltpoker/fikuuu/poker/results/902D0678D066412BA3DC6D824ACD2BEA.html?t=2

ranka
25.07.11, 13:10
Üks küsimus. Kui diil jääb miinusesse, siis maksad puuduoleva summa omast taskust või kannavad kahju investorid?

fikuuu
25.07.11, 13:17
Üks küsimus. Kui diil jääb miinusesse, siis maksad puuduoleva summa omast taskust või kannavad kahju investorid?

Kahju kannavad investorid obv ja lisaks veel et Rahakandena sobib vaid Moneybookers

yolpa
25.07.11, 13:21
ma steigin sind ainult red spadele?:D nii saab?

E:ülejäänud stake osas pean nats mõtlema, sest summa nats suur, aga kui kellegil huvi kahe-kolme peale võtta siis võtaks vast ära kah

E2: opr ei tööta btw

fikuuu
25.07.11, 13:23
ma steigin sind ainult red spadele?:D nii saab?

No kui kogu pirukat maha ei saa müüdud siis võtan sinuga ühendust :D

fikuuu
25.07.11, 13:28
OPR vist maas või ma ei tea . Pokerprolabs lingid siis :

http://pokerprolabs.com/fikuuu/FullTiltPoker.aspx

http://pokerprolabs.com/fikuuu/PokerStars.aspx

ranka
25.07.11, 13:30
Kahju kannavad investorid obv ja lisaks veel et Rahakandena sobib vaid Moneybookers

Miks see nii obv on? Stake küsijad ainult freerollivad v.a. just täna Raidsi tehtud, kus saab stake andja freerollida ja mis on ka õige. Sorry, et ma su teemat mustan aga minu jaoks kõik diilid kus annan X summa ja saan 50:50 kasumit aga kahjumi pean kinni maksma on kõik väga väikese +EV-ga või hoopis -EV. See oleneb kasutajast, diilist, diili pikkusest/suurusest jne. aga üldiselt ei näe mõtet steikida.

Aga niikaua kui on ka nõudlust sääraste diilide järgi on niikaua ka pakkumist.

fikuuu
25.07.11, 13:35
Miks see nii obv on? Stake küsijad ainult freerollivad v.a. just täna Raidsi tehtud, kus saab stake andja freerollida ja mis on ka õige. Sorry, et ma su teemat mustan aga minu jaoks kõik diilid kus annan X summa ja saan 50:50 kasumit aga kahjumi pean kinni maksma on kõik väga väikese +EV-ga või hoopis -EV. See oleneb kasutajast, diilist, diili pikkusest/suurusest jne. aga üldiselt ei näe mõtet steikida.

Aga niikaua kui on ka nõudlust sääraste diilide järgi on niikaua ka pakkumist.

No kui mul endal oleks rolli et kahjum kinni plekkida,siis ma poleks seda teemat üldse alustanudki.Ja muidugi ei ole ma huvitatud kahjumis lõpetamisest.Arvan,et kui mingit gigabad runi ei ole suudan ikka profitis asja lõpetada.

E: btw thx ranka:D

fikuuu
25.07.11, 15:00
Kõik kes oleks huvitatud 251$ osakuna nõus ostma võiksid märku siin anda.

sorm
25.07.11, 18:58
Miks see nii obv on? Stake küsijad ainult freerollivad v.a. just täna Raidsi tehtud, kus saab stake andja freerollida ja mis on ka õige. Sorry, et ma su teemat mustan aga minu jaoks kõik diilid kus annan X summa ja saan 50:50 kasumit aga kahjumi pean kinni maksma on kõik väga väikese +EV-ga või hoopis -EV. See oleneb kasutajast, diilist, diili pikkusest/suurusest jne. aga üldiselt ei näe mõtet steikida.

Aga niikaua kui on ka nõudlust sääraste diilide järgi on niikaua ka pakkumist.

Kui kasum oleks 100% kindel, siis ei küsitaks stake vaid laenud. Inimene küsib stake, sest endal vaba raha pole. Kust ta siis selle raha peaks võtma, kui diil miinustesse jääb (siis tekib lihtsalt üks uus teema juurde pettuste alla)? Eks igas investeeringus on risk, aga üldislet ei ole õigete inimeste stakemine väga halb investeering, sest tavalistelt aktsiaturgudelt 100% kasumit ühe kuu jooksul naljalt ei saa. Iseküsimus on muidugi see, et mis on konkreetse inimese puhul tema riskiprotsent ja eks vastavalt sellele peaks ka kasumi jaotus olema.

Näiteks kui peaks mingit algajat stakeima 10 x $1.10 turniiril, siis tahaks küll stakeback ja 80:20 minu kasuks.

Samas sind Ranka oleks nõus NL50 stakeima 100k kätt 20:80 kasumijaotusega :)

sorm
25.07.11, 19:03
-Mängin ka rebuy turniire,millede peale ma ei kuluta rohkem kui 12$(kui kui limiidis olen alla läinud,siis vastav summa)

Natuke loll reegel. Rebuy turniire ei saa nii mängida, kui rebuy arv piiratud. Seal tuleb ikka võimalusel enanst ära stackida, kui flipilaadne olukord ja mingid deadmoney ka veel sees. Stack algul korralikult üles saada. Obv ei ole vaja lolliks minna ja 136 rebuyd teha, aga nittida ka ei ole mõtet.

$1200 roll sobib minuarust väga hästi kuni $5R, $3R 1xturbo ja $2R 2-3x turbo turniride mängimiseks.

fikuuu
25.07.11, 19:08
-Mängin ka rebuy turniire,millede peale ma ei kuluta rohkem kui 12$(kui kui limiidis olen alla läinud,siis vastav summa)

Natuke loll reegel. Rebuy turniire ei saa nii mängida, kui rebuy arv piiratud. Seal tuleb ikka võimalusel enanst ära stackida, kui flipilaadne olukord ja mingid deadmoney ka veel sees. Stack algul korralikult üles saada. Obv ei ole vaja lolliks minna ja 136 rebuyd teha, aga nittida ka ei ole mõtet.

$1200 roll sobib minuarust väga hästi kuni $5R, $3R 1xturbo ja $2R 2-3x turbo turniride mängimiseks.

Oligi mõttes kuni 5+R turnasid lasta

kivisaba
25.07.11, 20:03
pane see punkt kirja siis nii et rebuy turniirid mille 2rebuy pluss addon ei üle 12 daala ntks

ok2aa
25.07.11, 20:20
Red Spade open tingimused: Kunas see on suurema buyiniga turna siis selle konkreetse turniiri kasumijaotuseks pakun välja 70/30 investori kasuks,kui on tavaline cash ja final table puhul 70/30 minu kasuks.


ülejäänu on nagu on, aga see inimene peab olema peast soe, kes sellise diili vastu võtab.

fikuuu
26.07.11, 00:03
ülejäänu on nagu on, aga see inimene peab olema peast soe, kes sellise diili vastu võtab.

High risk high reward ?

Tundub et see teema on juba nii mudasse tehtud,et ei saa sellest asja.

Naxer
26.07.11, 01:14
ülejäänu on nagu on, aga see inimene peab olema peast soe, kes sellise diili vastu võtab.

Mul kunagi oli ühele 109$ turnale taoline diil ühe härraga. Ok, seal oli FT diil küll 60/40 investori kasuks, kuid siiski oli seda FT-d raske eeldada 18k playeriga turnal. Lõppes igatahes investorile kena 66k$ kasumiga.

yolpa
26.07.11, 09:41
Mul kunagi oli ühele 109$ turnale taoline diil ühe härraga. Ok, seal oli FT diil küll 60/40 investori kasuks, kuid siiski oli seda FT-d raske eeldada 18k playeriga turnal. Lõppes igatahes investorile kena 66k$ kasumiga.

paljud sellised ühe turna diilid lõppevad ft-ga?

kjmrc
26.07.11, 12:14
paljud sellised ühe turna diilid lõppevad ft-ga?

Iksäkli.. enamus lendavad ikka aiataha..

muruntau
26.07.11, 12:34
See, et enamus turnad lendavad aiataha pole väga argument, ka Shaundeebil lähevad enamus aia taha, aga teda oleks sellistel tingimustel tõenäoliselt mõistlik stakeda. Siin aga on stake küsija pakkunud investorile tingimused, kus staketav peaks pikas perspektiivis näitama ~80% ROI'd $55 turnades, et diil BE oleks. Mis on ka enamusele top turnaprodele ebareaalne tulemus. + on mõistlik eeldada, et ka investor tahab pikas perspektiivis kasumit saada, mitte kaotada 20-30 senti dollari kohta, ega olla pikas perspektiivis BE väga riskantsel alal. Peale kehvade tingimuste seadmist ei ole ka väga mõtet pettunut mängida stiilis, et nüüd tehti igati ok pakkumine (seda see ei ole) mutta, vaid pakkuda reaalsed win-win tingimused.

VisaHing
26.07.11, 15:06
Mul kunagi oli ühele 109$ turnale taoline diil ühe härraga. Ok, seal oli FT diil küll 60/40 investori kasuks, kuid siiski oli seda FT-d raske eeldada 18k playeriga turnal. Lõppes igatahes investorile kena 66k$ kasumiga.

jaja. Tuleb meelde küll see kui sai specitud sind 2009 aastal scoopil.
Peris sick ikka. Keegi nagu mainis, et sind staketi aga ei uskunud seda siis. mis tunne oli 66k$ shippida muidu sõbrale ?