PDA

View Full Version : Audi A6 1997a 1.8T automaat



ziimukaz
25.07.11, 23:04
http://www.upload.ee/image/1524733/037.JPG

http://www.auto24.ee/used/887477

55961142

ziimukaz
26.07.11, 02:15
Küsige :)

k2snakalle
26.07.11, 02:20
kui "pokkeriprole" teed 50% hinnasula, siis võtan ära :D

ziimukaz
26.07.11, 03:37
kui "pokkeriprole" teed 50% hinnasula, siis võtan ära :D
Nii palju vast ei tee :D

ziimukaz
08.08.11, 13:49
Vahepeal korralik hinnasula toimunud.

adam_q
08.08.11, 15:07
ilus. miks ära müüd? tahad midagi äkilisemat?

ziimukaz
08.08.11, 15:22
ilus. miks ära müüd? tahad midagi äkilisemat?
Ostsin selle auto sügisel oma vanematelt. Nüüd aga mõtlen, et mulle pole nii suurt autot vaja, sest sõidan põhiliselt üksi või kahekesi. Ja kuna natuke raha on kogunenud siis tahaks midagi väiksemat ja sportlikumat nagu nt A4 s-line või 3. seeria BMW. Siiani olen autosse investeerinud, alles paar nädalat tagasi otsustasin, et tahaks uut.

Owner85
08.08.11, 22:22
oleksid poolteist kuud varem pannud siis oleks kohe ära võtnud :) aga ostsin A6 ära juba

yolpa
09.08.11, 10:51
a4 ikka liiga väike, ära seda küll võta, ise sõitsin ligi aasta ringi ja ikka viskas sita ette küll. Aga eks see rohkem maitse asi ja muidugi mul oli esimene a4 aastakäik, kui juba 99+ võtad siis (Y)

k2snakalle
09.08.11, 12:01
sõitsin isegi mingi aeg esimese aastakäigu a4-ga ja täiesti mõttetu auto minu arust. Enamus asju selle auto juures käis närvidele :D

alaska
09.08.11, 12:07
Käisin kunagi proovisõitu tegemas sellega ja täiesti mõtetu auto, milles iga asi käis närvidele:-) Eriti käiguvahetus automaatkastil, mingid imelikud lühikesed käigud. Vanem A4 siis.

ziimukaz
09.08.11, 12:26
Räägin B6 kerega A4st, vanem kere ei meeldi mulle. Konkreetne auto, millega käisin sõitu tegemas oli 2002a s-line, 2.5tdi, manuaalkastiga, täisvarustusega. Oleks automaat ka olnud, oleks tõeline maasikas olnud esimese kogemuse põhjal. Aga see auto müüdi juba ära, nii et ei teagi.
Teine mõte on praeguse autoga edasi sõita, teha A-kat ning osta tsikkel :)

Owner85
09.08.11, 16:47
kas 2002a 2.5tdi mootoril pole mitte sama viga mis eelmistel aastate(nukkvõll)üürgab ka mehemoodi

ziimukaz
09.08.11, 17:28
kas 2002a 2.5tdi mootoril pole mitte sama viga mis eelmistel aastate(nukkvõll)üürgab ka mehemoodi
Jap kuni 2002a mootoriteni oli see viga. Aga tol konkreetsel autol oli mootoriremont ära tehtud.

tolmuahv
10.08.11, 13:02
Siin foorumis on autode müük üsna populaarseks saanud. Mul oleks ka üks isend müüa, 2007 a. Hyundai Coupe FX 2.7. Isegi garantii on veel olemas. Aga ma olen täiesti ebapädev, kuidas autosid müüa. Seni olen need lihtsalt liisingusse tagasi andnud ja uue võtnud või on seda keegi teine korraldanud. Andke head nõu. Muuseas, kas mingid kriimud peidetakse enne odavalt ära? Mõned väga marginaalsed värvikahjustused on peal, ennast ei sega absoluutselt. Teeninduses taheti 35k EEKi selle eest. Ütlesin neile väga halvasti selle peale.

BuildUp
10.08.11, 14:14
Siin foorumis on autode müük üsna populaarseks saanud. Mul oleks ka üks isend müüa, 2007 a. Hyundai Coupe FX 2.7. Isegi garantii on veel olemas. Aga ma olen täiesti ebapädev, kuidas autosid müüa. Seni olen need lihtsalt liisingusse tagasi andnud ja uue võtnud või on seda keegi teine korraldanud. Andke head nõu. Muuseas, kas mingid kriimud peidetakse enne odavalt ära? Mõned väga marginaalsed värvikahjustused on peal, ennast ei sega absoluutselt. Teeninduses taheti 35k EEKi selle eest. Ütlesin neile väga halvasti selle peale.

Noh, mis seal on siis. Paned auto24.ee ülesse nagu ikka tehakse. Kui masinal veel mingi sport lisad või mis iganes, siis võid seda ka pealkirjas mainida tõmbab rohkem kliente ligi. Selle kriimude või värvikahjustuste koha pealt nii palju, et see pigem enda südametunnistuse asi kas näitad või ei näita, aga ma pigem neid nii väga eraldi ära ei märgiks piltidel, sest see pigem kahandab autoostu soovi. Muidugi kui on sellised, et ikkagi väga hästi on märgata, siis tuleks lisainfos ära mainida. Ja mis hinda puutub, siis eriti popp on nii, et paned alguses ntks 13k müüki ja siis paned soodushinna 10-11k. :D

Edu:)

tolmuahv
10.08.11, 15:43
Ty. Muuseas, kui palju on tonte, kes käivad niisama autosid vaatamas ja proovimas ilma soovita osta? Ma ei viitsiks küll eriti aega raisata ja iga päev käia oma sodi demonstreerimas. Ilmselt tuleb siis kohe hind panna selliseks, et asi käest võetakse. Ise olen täiesti eeskujulik autoostja - pole kunagi ühtegi autot peale proovisõitu ostmata jätnud. Samas pole kunagi sõitnud ka sellistega, mida potentsiaalselt osta ei tahaks.

BuildUp
10.08.11, 16:30
Ma kaldun arvama, et see pigem selliste vähe kallimate autode puhul (maasturid ja luksusautod, mis maksavad 15-25k), sest sellises hinnaklassis on palju kenasid autosid saadaval ja loomulikult tuleb erinevaid variante kaaluda. Suhteliselt nõme on küll, kui näitad 10le inimesele ja raiskad aega, kuid keegi lõpuks siiski ära ei osta, kuid eks see käib ka automüügi juurde.

privador
10.08.11, 17:18
Ty. Muuseas, kui palju on tonte, kes käivad niisama autosid vaatamas ja proovimas ilma soovita osta? Ma ei viitsiks küll eriti aega raisata ja iga päev käia oma sodi demonstreerimas. Ilmselt tuleb siis kohe hind panna selliseks, et asi käest võetakse. Ise olen täiesti eeskujulik autoostja - pole kunagi ühtegi autot peale proovisõitu ostmata jätnud. Samas pole kunagi sõitnud ka sellistega, mida potentsiaalselt osta ei tahaks. ma panin tuttava müüa-sai müügist 10%

Mrt1989
11.09.11, 20:17
Kas auto on müüdud juba ?

ziimukaz
11.09.11, 22:44
Auto ei ole müüdud, kuid otsustasin aktiivset müüki sel aastal enam mitte teha. Ehk siis kui kellelgi suurem huvi, annan ära ilmselt, aga muidu sõidan ise edasi sellega.