PDA

View Full Version : Otsin coach PSi low limit FR-i



juustuburger
26.07.11, 01:30
Tere. Olen pokkerit mänginud vahelduva eduga paar aastat ilma mingite oskusteta mänguraha peale, vahepeal oli aasta paus, viimase 2 kuu jooksul tekkis rohkem vaba aega ja olen püüdnud mängu tõsiselt õppida ja oskusi arendada. Selle ajaga olen pokerstarsis NL2-s ja NL5-s mänginud u. 45k kätt ja winrate on 2.2ptBB, algus polnud kiita ja graafik on siiani "ebastabiilne".
Mängu volume on 20-30k käsi kuus (oleneb õppimise/mängimise aja vahekorrast). Pole gambler ja tilti olen sattunud vähe - emotsionaalne "side" pokkeriga on väike, bad beadid on suva ja suudan mängida tuima ABC mängu. Samas olen enda meelest suht halva postflop mänguga selle eelise enda jaoks nullinud, ilmselt teen korduvalt vigu mida ise ei märka. Scared money tunnet on väga vähe kuna esimese väikse depositi tegin arvestusega et see on puhtalt "kooliraha".
Lugesin vapsiku ja pastilaa teemasid kus nad pakkusid coachi tulevastele low limiidi grinderitele, lühidalt siis, kui keegi pokkerimängija kes on pädev vähemalt NL100-s ja oleks huvitatud nii enda kui minu pokkerioskuste täiustamisest õpetamise teel või lihtsalt minu koolitamisest siis pakun diili:

kestus: põhimõtteliselt coachi otsustada kuid võiks olla vähemalt 2 kuud või 50k kätt
mina soovin: 1-2x nädalas ühissess, iga päev või ülepäeviti keerulisemate käte review ja mõned soovitused edaspidiseks ja vastused minu parematele küsimustele (kui on midagi mis peaks raamatut-foorumit lugedes kohale jõudma piisab vastusest "uuri ise")
coachile pakun: 50% kasumist+stellarid (v.a FPP), kokkuleppel miinimumsumma kui winrate jääb coachi jaoks madalaks.

Roll on minu, stakemist ei soovi. Cashoute ei tee. Üle BR ja mujal kui FR ei mängi ja gamblema ei lähe (kui hiljem on BR piisav NL50 jaoks siis on huvi ka HU mängu õppida).

Miks mind coachida:
*Suudan mängida ABC mängu ja gamblimise moment on minimaalne.
*Olen järjepidev õppimises - kahe kuuga on loetud 4 Sklansky ja Milleri pokkeriraamatut, lugematul hulgal FTR foorumi artikleid, vaadatud kõik pokerstrategy.com, pokkeriprod.com ja veel mõned FR videod, peale iga sessi olen läbi vaadanud kõige rohkem kaotanud käed ja püüdnud selgeks teha kas ja mida ma valesti tegin.
*Ei küsi kohe iga küsimust mis pähe tuleb - mõtlen enne veidi oma peaga.
*Eesmärgiks ei ole kiiresti ja vaevata rikkaks saada, mind huvitab mänguteooria, inimeste lugemine ja psühholoogia ka laiemalt.
*Coachi soovil olen nõus ka edaspidi (ja bankrolli kasvades suuremate limiitide) võidusummast vähemalt 25% maksma coachile edaspidise väikse suppordi eest.
*Coachile nõus maksma raha iga nädal ETTEMAKSUNA (esimene nädal miinimumsumma, edaspidi eelneva nädala keskmise winrate järgi arvutatud tasu, nädala lõpus lisa juhul kui winrate on suurem kui prognoositud), eelistatud on kirjalik leping. Coach on alati toimuvaga kursis, näitan PT3 statte ja Cashieri seisu iga requesti peale kas läbi TeamVieweri vms või laivis.
*Respekteerin coachi otsust teha paus või diil ära öelda kui selleks on vähegi mõjuv põhjus.
**Lisaks võin vajadusel coachi aidata nõu ja jõuga oma eriala IT valdkonnas.

Kõik ettepanekud ja coachi esitatavad tingimused on oodatud, vastan kõikidele küsimustele.

pastilaa
26.07.11, 09:31
Lisa ka toa kasutajanimed, graafikuid ja statistikat senise kohta. Sul 0 posti ikkagi - mida rohkem infot seda parem.

neeme
26.07.11, 09:38
Tundub väga mõistlik tekst + diil.
Ise FRi ei mängi, kui mängiks siis selline diil meeldiks. :)

yolpa
26.07.11, 09:48
aga miks vähemalt pädev nl100-s? nagu ma aru saan, siis ise lased nl5-te praegu? sinu lausest tuleb nagu välja, et arvad ise, et jõuad 2 kuu või 50k käega nl100-ni välja?

ei ütle seda halvustavalt vaid puht huvi pärast.

pastilaa
26.07.11, 09:52
50k käega on igati reaalne NL5st NL50 välja jõuda. Kaks toredat elavat näidet selle kohta siin foorumis olemas, keda kunagi treenisin.

yolpa
26.07.11, 10:30
okei, nüüd tean:)

juustuburger
26.07.11, 15:36
Lisa ka toa kasutajanimed, graafikuid ja statistikat senise kohta. Sul 0 posti ikkagi - mida rohkem infot seda parem.

Kogu graafik
http://img832.imageshack.us/img832/6052/alltime.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/alltime.jpg/)

Statid
http://img691.imageshack.us/img691/8949/statsyc.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/691/statsyc.jpg/)

Spiked on NL50 HU-st. Olin mitmeid kordi vaadanud ranka jt HU videosid ja otsustasin et proovin. Otsisin PTR-st kõige hullemad fishid välja ja madistasin mõnega neist. Kokkuvõttes mõned dollarid miinuses ja sain aru, et isegi fishidega pole mõtet üle BR limiidis mängida.


aga miks vähemalt pädev nl100-s? nagu ma aru saan, siis ise lased nl5-te praegu? sinu lausest tuleb nagu välja, et arvad ise, et jõuad 2 kuu või 50k käega nl100-ni välja?

ei ütle seda halvustavalt vaid puht huvi pärast.

Tegelikult ei ole mul otseselt mingeid ootusi või tähtaegu, kui kahe kuu möödudes ei ole BR-i NL50 jaoks (või ma ei tunne ennast piisavalt kindlalt) siis ei hakka õnne proovima. Loomulikult mida kiiremini limiitides üles minna seda rahaliselt kasulikum nii mulle kui coachile sama BB/100 winrate puhul. Kirjutasin et otsin NL100-s pädevat inimest sest siis peaks olema suht kindel, et ta teab piisavalt väiksemate limiitide eripärasid (seda muidugi eeldusel et coach ei alustanud kohe NL100-st).

Samas, kui inimene väidab, et ta on piisavalt hea NL50-s ja oskab õpetada siis olen samuti nõus diili tegema. Kui peakski väga kiiresti NL50-ni jõudma võib seal kauem mängida, harjutada vastaste lugemist, hand range hindamist jms.

Kui ma kohe coachi ei leia siis on pakkumine jõus veel mitme kuu jooksul. Kes on praegu puhkusel, välismaal või muidu pole aega/viitsimist aga oleks nõus näiteks suve lõpus/sügise alguses alustama võib ka teada anda, räägime läbi.

camu
26.07.11, 16:13
Pole küll FR-i mängija, aga:
1) liiga agro. Liigne agrotamine pole üheski liimiidis hea, eriti madalas, kus foldida ei taheta.
2) steal suuremaks. 16% on ilmselgelt liiga vähe.
VPIP ja PFR on ilmselt maitse asi, aga kunagi hiljem need kas suuremaks.

Kahjuks pole ühtegi normaalset postflop statti. cbet ja turn cbet ning tänavate kaupa agro kuluks ära. Samuti fold to cbet.
Ning positsiooni statid.

Parimat.

juustuburger
26.07.11, 16:19
Sorry, unustasin eelmises postis lisada.

http://img713.imageshack.us/img713/3605/allstats.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/allstats.jpg/)


http://img829.imageshack.us/img829/7107/positionst.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/829/positionst.jpg/)

lenC
28.07.11, 11:37
Mulle meeldib su üldine stiil, aga sa oled veel piisavalt halb, et mitte vajada coachi. Ma ei usu, et sellest diilist win/win olukord saab tulla.

Gameplan:

Võta oma kapitalist $29, investeeri see mõnda treeningsaiti(deucescracked ja leggo on vist põhilistest saitidest ainukesed ilma kirve signupfeeta). Koli üle 6-maxi, sest selle kohta on kordades rohkem materjali ja HU-sse on tulevikus kergem üle kolida. Samaaegselt hakka vaatama peale igat sessi läbi suuremaid pote, kaheldavad käed postita foorumitesse, samuti kommenteeri teiste käsi. Proovi saada endale mõni pokerbuddy, kes on sinuga sarnases situatsioonis, arutage nendega pokerbusinessi. Võid ka oma mängu linti võtta(samal ajal ise põhjendades oma otsuseid) ja siia foorumisse selle kohta teema teha, siiamaani on minu teada alati olnud inimesi, kes viitsiks seda läbi vaadata ja hiljem kommenteerida.

Võimaluse korral ära tee cashoute, lepi endaga kokku, et näiteks enne $10k-ni jõudmist ei võta sentigi välja(või noh, peale hiljutisi sündmusi pokkerimaailmas peaks vist ütlema, et võta välja küll, aga pane siis madratsi alla see raha).

Tasuta tipid:
Ära openlimbi.
Varasta blinde.


Tule aasta pärast siia teemasse tagasi, vaata oma stattide pilte ja naera, milline donkard sa olid, siis loe mu gameplani teine lõik läbi ja nooguta kahetsusest.

Jõudu!

juustuburger
28.07.11, 13:38
Mulle meeldib su üldine stiil, aga sa oled veel piisavalt halb, et mitte vajada coachi. Ma ei usu, et sellest diilist win/win olukord saab tulla.


Tõenäoliselt on Sul hetkel õigus. Kui õpin paremini mängima ja selle ajaga tekib bankroll mis lubab paar limiidiastet kõrgemale minna siis on sama diil coachile ilmselt palju kasulikum. Postitan mõne aja pärast ka uuendatud graafikud, saab näha kas ja kui palju on potentsiaali.


Gameplan:

Võta oma kapitalist $29, investeeri see mõnda treeningsaiti(deucescracked ja leggo on vist põhilistest saitidest ainukesed ilma kirve signupfeeta). Koli üle 6-maxi, sest selle kohta on kordades rohkem materjali ja HU-sse on tulevikus kergem üle kolida.

Ma ei tea kas see on piisav põhjus aga hetkel tunnen et 6-max lauas olen palju abitum. Võibolla mõne aja pärast arvan teisiti. Tõenäoliselt on Sul õigus ka HU-sse kolimise suhtes. Hetkel jätkan siiski FR mängimist et põhiasjad väga selgeks saada.



Samaaegselt hakka vaatama peale igat sessi läbi suuremaid pote, kaheldavad käed postita foorumitesse, samuti kommenteeri teiste käsi. Proovi saada endale mõni pokerbuddy, kes on sinuga sarnases situatsioonis, arutage nendega pokerbusinessi. Võid ka oma mängu linti võtta(samal ajal ise põhjendades oma otsuseid) ja siia foorumisse selle kohta teema teha, siiamaani on minu teada alati olnud inimesi, kes viitsiks seda läbi vaadata ja hiljem kommenteerida.

See on hea mõte. Päris mitmed inimesed on siia foorumisse päevikud teinud, mõtlesin ise ka. Aga et teistele ka rohkem kasulik ja vähem tüütav olla ja mitte postitada hulgaliselt "tüüpvigu" täis käsi siis katsun veel mõnda aega ise oma käsi analüüsida (sest tagantjärgi analüüsides leian tihti ise vead üles)



Võimaluse korral ära tee cashoute, lepi endaga kokku, et näiteks enne $10k-ni jõudmist ei võta sentigi välja(või noh, peale hiljutisi sündmusi pokkerimaailmas peaks vist ütlema, et võta välja küll, aga pane siis madratsi alla see raha).


Kõigest minu arvamus ja just FTP-ga toimunuga seoses. Sain juunikuus FTP kontole "tasuta" 50$, nädal hiljem oli FTP kinni ja pmst 50$ läinud. Sendid võrreldes mõne teise mängija BR-ga aga sellest hetkest tegin otsuse -targem on hoida suurem osa pokkerirollist siiski enda kontol. Starsi tuleb pangast raha hetkega kohale, näiteks on 10BI jagu raha ja mingi hetk kaotad selle siis saab kohe juurde kanda (või võtta aeg maha ja mõelda kas äkki mängisin halvasti)



Tasuta tipid:
Ära openlimbi.
Varasta blinde.


Tule aasta pärast siia teemasse tagasi, vaata oma stattide pilte ja naera, milline donkard sa olid, siis loe mu gameplani teine lõik läbi ja nooguta kahetsusest.

Jõudu!

Tänan! Kindlasti naeran aasta jooksul mitu korda enda üle kui vanemaid statte vaatan :)

Vahepeal pakkus kasutaja "lennuk" mulle sessi mille ka samal õhtul tegime - sain oma vigadest palju paremini aru (k.a openlimp ja blindide mitte varastamine). Samas sain rohkem aimu kui palju õppimist veel ees seisab.

Tänud kõikidele vastajatele ja suured tänud lennukile sessi eest!