PDA

View Full Version : Poker Heavenis loositi välja maailma suurim Bad Beat jackpot



ranka
27.07.11, 21:02
Täna, 27-ndal juulil loositi Poker Heaven (http://www.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-poker-heaven) pokkeritoas välja maailma suurim Bad Beat jackpot, mis oli kasvanud koguni 1 265 583 euro suuruseks. Mängija "OmgoMgomGo" kaotas kuningate nelikuga ja seetõttu võitis rekordilise 442 954 eurot, mis tõenäoliselt muudab ta elu igaveseks. Käe võitis kasutaja 7Adelaida7 ässade nelikuga ja sai 221 477 euro omanikuks. Ülejäänud 7 lauas olevast mängijast sai igaüks 31 639.57 eurot.

«Lihtsalt VAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! Mul olid käes kuningate paar ja panustasime vastasega kuniks kogu meie raha oli pangas juba enne floppi! Vastane avas ässad, loositi flop milleks oli Äss-Üheksa-Kuningas. Kui turni tuli teine kuningas, mis andis mulle neliku siis ma lootsin kogu südamest, et vastane saab riverisse oma ässale pihta! River oligi äss!,» kirjeldas OmgoMgomGo käe kulgu.

«Kui ma lõpuks avastasin, et mis toimunud oli, siis ma olin lausa jahmunud. Ma siiani ei suuda uskuda, mis juhtus! Kogu õhkkond pärast Bad Beat jackpoti välja loosimist oli lausa imeline. Ma tahan tänada kõiki lauas olnud mängijaid ja samuti Poker Heaven töötajaid. Ma ei ole veel päris kindel, mida ma teen võidurahaga aga tõenäoliselt plaanin osta omale maja, auto ja kindlasti pean maha ühe väga kõva peo!,» rõõmustas ta.

Poker Heaven tahab tänada kõiki mängijaid, kes aitasid kasvatada maailma suurimat Bad Beat jackpoti nende pokkeritoas ja vastutasuks korraldab pokkerituba lähinädalatel mitmeid huvitavaid promosid. Kõik mängijad, kes mängisid 27-ndal juulil mistahes Bad Beat jackpot lausa saavad pileti erilistele freerollidele.

See ei ole veel kõik. Poker Heaven pokkerituba korraldab hulga huvitavaid promosid tähistamaks seda suursündmust nagu näiteks 24 000 eurose auhinnafondiga Sit and Go rallid , €15 000 Maagiliste Käte (Magic Hands) promo ja €5 000 Cash Back turniir. Hoia silm peal meie lehel, sest toome teieni lähipäevil kõik algavad paremad Poker Heaven pokkeritoa promod.

PokkeriProd.com pakub Poker Heaven pokkerituppa 30% rakebacki ja lisaks 10% cashbacki. Liitumine 30% diiliga SIIN (http://www.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-poker-heaven), 10% cashbacki saamiseks saatke PM minule.

alaska
27.07.11, 21:19
Kes tahtis kunne foldida pre?

Potsataja
27.07.11, 21:47
Vähemalt läks JP õige kasutajanimega mängijale. ;)

Cash87
27.07.11, 21:59
Tõsiselt lahe :)

Mis limiidil see juhtus? Kas ta oli mingi rex või lihtsalt pühapäeva naljavend?

ranka
27.07.11, 22:05
Tõsiselt lahe :)

Mis limiidil see juhtus? Kas ta oli mingi rex või lihtsalt pühapäeva naljavend?

€0.5/€1.00 ja OmgoMgomGo, who joined earlier this year after seeing the great array of promotions available, was unsurprisingly delighted

emmimees
27.07.11, 23:18
Palju iga käega fondi pidi panustama või kuda olid tingimused?

ranka
28.07.11, 10:35
Palju iga käega fondi pidi panustama või kuda olid tingimused?

Pangast võeti eksta €0.5 reiki, mis läks Halva Peksu jüripanka.