PDA

View Full Version : NL100 FR, bvb, 4bet pot oop



Tarmonator
28.07.11, 09:45
Vastane on suhteliselt agressiivne. Ja mind kohati ette võtnud 3bettidega blindidelt.
Kuidas hero jätkab turnis?


Ongame Network $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+2: $60.66
MP1: $109.69
MP2: $492.28
CO: $95.50
BTN: $130.68
Hero (SB): $132.05
BB: $105.00 17/16 95 kätt, 3bet 17(35 kätt), bb'l 13(8kätt)
UTG: $153.00
UTG+1: $51.50

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with J:diamond: J:spade:
7 folds, Hero raises to $3, BB raises to $9, Hero raises to $22, BB calls $13

Flop: ($44.00) 2:heart: 9:spade: 5:diamond: (2 players)
Hero bets $18.00, BB calls $18

Turn: ($80.00) A:club: (2 players)
Hero :confused:

Kotkas1000
28.07.11, 12:18
Päris huvitav olukord minu meelest. Kui kaaluda erinevaid variante, siis arvan et ilma mingite eriti spets readiteta meil ei jää siin muud üle, kui chk-foldida. Teine variant on bet-foldida väikselt, mingi 18-22 näiteks ja loota, et vastane viskab käe mucki, aga tundub kuidagi spew. Suuremalt panustades oleme hiljem commited sisuliselt ja siis oleme OOP olles ikka mega sita sees. Lisaks ei pruuga vastane nii väikse beti peale oma võimalikku QQ, KK foldida. Ma ei tea küll, kellega tegu, aga on osasid rege, kes ei taha blind vs blind olukordades IP eriti 4-betile foldida ja olen näinud PF seal calle igasuguste random käte poolt, aga nagu ma ütlesin ennem, eeldab sellise asja eeldus mega tugevaid riide. Kuna sul on vastase kohta 95 kätt, siis selliseid reade eeldatavasti sul ei ole ja seega mängime ABC pokkerit.

Tarmonator
30.07.11, 18:03
Huvitav lugu, et nii vähe vastukaja. Mingid nl2-10 käed saavad terve eepose jagu vastuseid.

fyte
30.07.11, 18:14
Raske käsi pigem :P
Ise ilmselt läheks c-foldi peale lihtsalt.. kuid samas ega ükski variant siin eriti ahvatlev just ei tundu.

BuildUp
30.07.11, 18:30
Tundub täpselt üks sellistest kätest, kus herol pole mitte mingisugust plaani valmis mõeldud ja imo ise ajad olukorra väga raskeks. Ma flopis cbettiks kindlasti rohkem, sest iga käsi mis 4beti callib flopil sellise väikse beti peale ei foldi. Turnis olemegi pasa sees ja ilmselt checkiks ja annaks alla :(

Pahvak
30.07.11, 18:33
Osad callivad random kätega 4bete, et siis midagi ajuvaba teha, aga kui reade pole, siis ei tasu nii palju eeldada. Kui vastasel on normaalne 3bet range (ja uudishimust callis 4beti) ja ta floadib any floppy, siis oled turnil jamas (bet saavutab ainult selle, et saad ehk paari (TT-KK) pealt maha, aga siis ei tohi gaybetida ja eeldab, et ta mängib straightforward). KK samas ei pruugigi flat ranges olla. Kui vastase 3bet range ja 4bet callingrange on prahti täis, siis... Siin kerkib päris palju küsimusi ja mitte mingit infot meil ei ole, et vastase tegemistest aimu saada. Ei oska midagi tarka öelda. Checki ja anna alla. :)

Endal täna calliti 4bet ja madalal 0,5 pot cbet ja folditi turni väiksele panusele. Flop oli ohutu ja madal ja turn 3flush (mul A sellest mastist olemas).

q_q
30.07.11, 19:25
cbet on hea, suuremalt betime on viga

turn võib erinevaid asju teha aga 2 asja mis välistaks oleks shove ja check/fold, seda kätt iialgi ei foldi enam

Tarmonator
01.08.11, 12:26
Kõik kelle vastuseid ma eelkõige ootasin on oma arvamuse öelnud. Tänud.

Käsi jätkus edasi nii.

Hero checks
Villane mõtles ca 10 sek ja bettis 35$
Hero???

Tarmonator
01.08.11, 12:30
Tundub täpselt üks sellistest kätest, kus herol pole mitte mingisugust plaani valmis mõeldud ja imo ise ajad olukorra väga raskeks. Ma flopis cbettiks kindlasti rohkem, sest iga käsi mis 4beti callib flopil sellise väikse beti peale ei foldi. Turnis olemegi pasa sees ja ilmselt checkiks ja annaks alla :(

No aga siis on ju hea kui ta ühtegi kätt ei foldi millega ta mu 4beti flatib. sinna hulka kuuluks siis ju ka AK. Miks ma siis tahan, et ta jätkab ainult mind biitivate kätega kui ta võiks jätkata ka nõrgematega. Board on ju 4bet poti jaoks nii safe kui olla annab. Miks ma pean ta foldima panema? Ja kui sa nüüd potti vaatad turniks, siis ma saan ikka vabalt shoveda. Mida mul oli ilmselgelt ka plaanis teha, lihtsalt ebajopp selle turni kaardiga.

BuildUp
01.08.11, 12:45
Hmm, makes sense. Tundub, et see on mu mindset leak or smth, et alati kardan, et turni tuleb kõrgem kaart. Aga jah, kui nüüd loogiliselt mõelda, siis probably on sul õigus. :)

privador
01.08.11, 14:48
Ma ei tea aga kas 4betcall aa, kk-ga on ka võimalik?
Igatahes mingi päev ma 4bettisin 56s ja aa callis

sitt olukord tõesti. Mul on pigem küsimus, et kuidas mängid siis kui turni chekid ja ta betib nt 20 80 panka!!!