PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod - JK Loo, viimane kodumäng 02.10.11 kell 14.30.



muruntau
28.07.11, 15:06
Kolmapäeval (03.08) astub FC Pokkeriprod Eesti Karikavõistluste 1/32 finaalis vastu Tartu Tammeka jalgpalliklubile. Tammeka JK on Tartu jalgpalli au ja uhkus, kes on olnud aastaid Meistriliiga tugev keskmik ja ka praegu võib neid leida kuuendalt tabelirealt.

FC Pokkeriprod eestvedaja Madis Müüri sõnul on neil esimest korda au vastu astuda jalkaprodele ja kindlasti ei saa see olema kerge mäng. «Kuigi võit ja edasipääs tundub vaid kaunis unistus, tuleb sellest mängust meie võistkonnale kindlasti unustamatu jalgpalliõhtu,» selgitas Müür.

Mäng toimub spetsiaalselt selleks kohtumiseks üüritud 12 000 kohalisel Kalevi Keskstaadionil, aadressil Staadioni 8, Kalevi spordihalli kõrval, kolmapäeval 03.08.algusega kell 18.45. Tule Sinagi kaasa elama ja aita sellest mängust teha tore sportlik elamus meie kõigi jaoks!

ranka
28.07.11, 15:13
Lendame siis fännama. Ma olen kohal! Alustame aftekaga mängu aeg väikese lahjama warmupiga. Ebasportlik tegevus aga imeme vaikselt hõlma alt :)

muruntau
28.07.11, 15:29
Afteks on hea mõte! ise kindlasti käpp. Usun, et tuleb pull üritus ja väravaid igale maitsele. Kindlasti on ka äge melu stata kõrval. Võiks teha sellest midagi Pokkeriprode suvepäeva taolist, tsill, õll, lendaks pärast linna jne.

ranka
28.07.11, 15:36
Suvepäevad? Don't think so - lihtsalt jooma. Nii või naa kolmapäevad pokkeris lahjad päevad ja proovin peod alati sinna auku sättida seega hea pidu. Pumperi meelitame ka kohale ning peolõpus hakkab kõikidele dildosid sisse rammima!!!!

pastilaa
28.07.11, 18:21
Suurim laks on Karikasarjas see aasta Jalgpallihaigla vs Flora 0:17. Parem väravatevahe oleks juba õnnestumine :D.

MrRiver
29.07.11, 01:27
Keegi mingi kihlveokontori ka käima tõmbab?

muruntau
29.07.11, 10:45
Paar betti võiks teha küll. Olen nõus pakkumna €25, et saame vähem tappa, kui Jalgpallihaigla Floralt (0-17).

Nt Väikeste karikast (kuni IV-II liiga klubid) kukkusime 1-14 skooriga II liiga tagumise otsa klubi vastu, seega meil läheb väga tõenäoliselt päris raskeks selle eesmärgiga. Mängime kolmapäeval murustatal ka veel, kus see aasta oleme päris vähe mänginnud, aga vastased mängivad pidevalt murul.

henri72
29.07.11, 22:55
Heh, peaks EPT-le ka plakati üles panema, et siinsed pokkerihiiud võtavad mõõtu meistriliiga klubiga... Kui mahti saan, panen kolmapäeval Swissis sõna liikvele :)

ranka
29.07.11, 23:05
Heh, peaks EPT-le ka plakati üles panema, et siinsed pokkerihiiud võtavad mõõtu meistriliiga klubiga... Kui mahti saan, panen kolmapäeval Swissis sõna liikvele :)

:heart:

pastilaa
29.07.11, 23:11
Panen iga Pokkeriprode värava eest FC Pokkeriprod MTÜ kontole €50. Kui mäng lõppeb alla 10 väravalise kaotusega panen ka €50.

K2snakas
29.07.11, 23:34
Panen iga Pokkeriprode värava eest FC Pokkeriprod MTÜ kontole

sounds like printingzzzzzzzz moneyzzzzzzzzz

ranka
30.07.11, 01:20
Panen iga Pokkeriprode värava eest FC Pokkeriprod MTÜ kontole €50. Kui mäng lõppeb alla 10 väravalise kaotusega panen ka €50.

ROFL. Nagu leits ütles, et seda võrku sahistatakse päris hoolega...

raunsz
30.07.11, 02:59
Panen iga Pokkeriprode värava eest FC Pokkeriprod MTÜ kontole €50. Kui mäng lõppeb alla 10 väravalise kaotusega panen ka €50.

Kui ma väravasöödu annan/värava löön, kas saaks 2h tasuta coachingut?

pastilaa
30.07.11, 11:07
Kui ma väravasöödu annan/värava löön, kas saaks 2h tasuta coachingut?

Nõus, kui väravasöödu/värava andmatajätmise korral teed MTÜ-le annetuse :D.

raunsz
30.07.11, 13:51
Liiga hulluks triobetiks läheb käest ikka. :D

veeretas
30.07.11, 14:07
kui hooaja kolmanda omavärava peaks lööma panen ka 50€ :)

raunsz
30.07.11, 14:51
Nõus, kui väravasöödu/värava andmatajätmise korral teed MTÜ-le annetuse :D.

:D peaks gämblimise maha jätma.
Teeme nii, et kui ma olen kasutu (nagu tavaliselt), siis panen €10 MTÜ.

Kui joppab:D, siis 1h tasuta + minupoolne Nestea.

nikitheone
31.07.11, 21:16
olen see päev tallinnast ära just õhtul, ei saa osaleda. gl omadele!

muruntau
01.08.11, 11:27
Hmm, selgus, et meil on pallipoisse vaja. Lausa kuus. Nad peavad olema vähemalt 12 aastased. On meil vabatahtlikke? Kui keegi teab kedagi, kes oleks huvitatud sellest "ametist," siis andke teada!

ranka
01.08.11, 17:44
Leidsin meile afteka koha ka :P

BOYS NIGHT DJ SIN SIN

BOYS NIGHT!
KAPP alustab juba täna (03.08, kolmapäev) oma peonädalat üritusega BOYS NIGHT!
See on õhtu kus saavad kokku inimesed kes teavad, et elu on elamiseks !
Muusikat valib DJ SIN SIN
Pilet:
Poisid: 7€
Neiud: 10€
BOYS NIGHT-i pilet sisaldab PIIRAMATUS KOGUSES TASUTA õlut & siidrit KOGU ÖÖ!
KAPIS on SAKUT!

2ves
01.08.11, 20:52
vinge värk. kui kõik sujub, siis olen kohal, et olla tunnistajaks fc pokkeriprode ajaloolisele väravale meistriliiga satsi vastu:)

muruntau
02.08.11, 05:49
Mängu eelvaade (http://jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_fp.css&cal_id=49450&b=KV)

nikitheone
02.08.11, 08:31
hahahaha : "Läheme mängule vastu enesekindlalt ja tulemuse peale mängima, samuti toetab meid nädalavahetuse mängust saadud positiivne emotsioon (kaotasime kõigest 0-7)."

Max
02.08.11, 14:11
http://jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_fp.css&cal_id=49450&b=KV

Selle ankeedijärgi Reigo ei saa mängida v?

Diskvalifitseeritud mängijad: Reigi Nõu - ja veel valesti kirjutatud.
Tuleks kiirelt täpsustada asja äkki?

muruntau
02.08.11, 14:12
See oli jah väike minu poolne eksitus, saatsin jalkaliitu juba selgitava kirja kah.

ranka
02.08.11, 14:14
Jup see päris hea. Homme kõik, kes saavad lennake kohale. Saab valusalt hea kesknädalase triangli teha.

inward
02.08.11, 15:26
Ma mõtlesin paari õlle teha. Sa kavatsed käpad maha juua ? :D

ranka
02.08.11, 15:29
Ma mõtlesin paari õlle teha. Sa kavatsed käpad maha juua ? :D

hahahah, muidugi mitte. Mõned õlled ja kõik, kui isegi peaksin lõpus kuskile pubisse jõudma siis ka ainult lahja peal.

lenC
02.08.11, 16:33
õlle saab siis kohapealt osta?

ranka
02.08.11, 16:36
Ei saa. lenC lendame alguses kuskile linna sööma, istume pubis natuke, siis korjame pumperi ja vMario peale ning laeme taskud, käed täis ja lendame platsi.

lenC
02.08.11, 16:39
Vaatab seda asja, võib juhtuda, et tulen oma bandega, ei tea veel täpselt, kuidas neil plaanid on.

ranka
02.08.11, 16:42
Vaatab seda asja, võib juhtuda, et tulen oma bandega, ei tea veel täpselt, kuidas neil plaanid on.

Kõlab nagu ähvardusena... :P

veeretas
03.08.11, 13:35
http://www.tartupostimees.ee/493194/tpm-graafik-kustkohast-loob-tammeka-varavaid/

Leidsin sellise artikkli :) Saab ennem mängu analüüsida.

muruntau
03.08.11, 13:50
õlle saab siis kohapealt osta?

Osta sõna otseses mõttes ei saa, aga €1 annetuste eest saab "kingitustena" küll :)

Varsti algab, olge kohal! :)

Spewmonkey
03.08.11, 14:59
Mis marki/sorti kingitused planeeritud on btw?

muruntau
03.08.11, 15:19
Erinevaid, standard Sakut/A. le Coqi umbes pool ja Coronat, Tuborgit ja taolisi ka mõne kuuspaki jagu.

Ma arvan, et me üle 2 kasti jagu sinna ei varu valmis, pole väga mõtet. Kui keegi rohkem tahab, peaks ise ka veidi varuma.

ranka
03.08.11, 15:42
Osta sõna otseses mõttes ei saa, aga €1 annetuste eest saab "kingitustena" küll :)

Varsti algab, olge kohal! :)


Ma juba veintsi trimpan. Lendan varsti vanalinna sööma, siis likööripoodi (nagu ameeriklased ütlevad liquidstore) ja õlli ostma!!!

muruntau
03.08.11, 16:23
Siin teemas otsisime võistkonnale ja fännidele hüüdlauseid. Ärge siis olge staadionil nagu tavalised vaiksed eestlased vaid tehke ikka häält kah ;)
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6726

Lisaks veel ühe:
Pokkeriprod -
Rohkem ei joo!

redddman10
03.08.11, 16:47
Lehes kirjutas et olete neljanda liiga peksupoisid.kas mõni võit ka kirjas muidu on? ei mõtle midagi halvustavat.lahe et selline klubi on.lihtsalt huvi pärast küsin.ja GL mängul:)

muruntau
03.08.11, 16:54
Seni meil tõepoolest pole võitu, aga see pole enam kaugel. Mängupilt on meil kohati päris hea juba.

Mis lehes seda muidu kirjutati?

inward
03.08.11, 17:17
PROD suru Tartu vastu muru :D. Infoks, kui keegi tahab õlle veel edasi teha, siis sealsamas Kalevi kunstmuru väljakul kohe pärast Prode mängu toimub 4nda põhjatsooni tabeliliidrite omavaheline mõõduvõtt. Eston Villa : TLÜ

redddman10
03.08.11, 17:25
Seni meil tõepoolest pole võitu, aga see pole enam kaugel. Mängupilt on meil kohati päris hea juba.

Mis lehes seda muidu kirjutati?

SL õhtuleht vist oli kui ma ei eksi.nüüd siis aeg kinni panna esimene mäng:)

WeThePeople
03.08.11, 20:45
0:24, rekordit vist ei ületanud?

emmimees
03.08.11, 22:11
lol http://sport.postimees.ee/519144/tartu-tammeka-loi-karikamangus-24-varavat/

Ermii
03.08.11, 22:22
Heh, suht masendav pilt oli töesti ja ma vaatasin ainult esimese poolaja ära, rohkem ei viitsinud vaadata :) aga edu edaspidiseks ja loodame et tulemusi hakkab ka tulema :)

redddman10
03.08.11, 23:25
mõni ohtlik olukord oli Prode poolt?

vapsik
03.08.11, 23:27
http://soccernet.ee/tammeka-loi-pokkerimangijatele-24-varavat

Hea, et negatiivset rekordit vähemalt ei tulnud.

vennike
04.08.11, 05:59
Heh.. Haljakut tunnevad ju koik vanad hb mangijad. Peab teda noomima liigse agaruse parast.

taipupole
04.08.11, 07:40
Väike reklaam: http://www.ohtuleht.ee/437894

Pumper
04.08.11, 08:15
Kõva mäng oli ja mõnus õhtune chill, kõvemad härrad vist liikusid Kappi ja Hollikasse. Ootaks juba afteka uudiseid....

Tigrano
04.08.11, 09:40
See artikkel on tõesti lahe, ei saa naeru pidama, samas teisest küljest jälle nii naljakas ei ole aga küll see väravate vahe ka hakkab ajapikku kahanema.

Edu igatahes.

pastilaa
04.08.11, 10:00
Väga positiivne artikkel ja hea reklaam Pokkeriprode saidile :). Kahju, et ise abiks olla ei saanud - tundub, et reielihase rebend ja mitu nädalat out...

emmimees
04.08.11, 11:46
RingFm-is tehti ka just reklaami selle uudisega :)

romario
04.08.11, 12:12
Mõistan, et olete asjaarmastajte punt, kuid kui soojendust võetaks tõsiselt, mitte "käed taskus" söödetaks kaaslasest meetrite kaugusele ja kui mängus suudetaks natukenegi liinikaitset hoida ning teataks, et audist suluseisu ei ole, siis oleks võinud see kaotus numbriliselt olla palju väiksem.

Hädasti vajaksite endale korralikku treenerit, kes distsiplineeriks ja juhendaks teid ning juhiks tähelepanu mängu valitsevatele leakidele. Kui järgmiseks hooajaks pole kedagi leidnud, siis võin teile natuke nõuandeid jagada :)

KristjanLaas
04.08.11, 12:47
Kaotus oleks võinud ka siis väiksem olla kui palle pisut aeglasemalt võrgust välja oleks toodud, nagu väidab õhtulehe kommentaar:D

Spewmonkey
04.08.11, 13:26
Lisaks veel ühe:
Pokkeriprod -
Rohkem ei joo!

Ise ka usud või :D:D:D

muruntau
04.08.11, 13:32
Ise ka usud või :D:D:D

Ei :D

Afteka kohta, sai kapis käidud, owlitud-plangitud ja siis kapist välja tuldud (kes ise, kes visati välja). Tõenäoliselt läheb teine päev otsa.

muruntau
04.08.11, 13:33
Aga nagu ma aru sain, siis pääsesime edasi vist? Kes meil vastaseks tuleb?

Spewmonkey
04.08.11, 13:33
Ei :D

Afteka kohta, sai kapis käidud, owlitud-plangitud ja siis kapist välja tuldud (kes ise, kes visati välja). Tõenäoliselt läheb teine päev otsa.

Kes välja visati?

muruntau
04.08.11, 13:36
Kes välja visati?

Ärme detailidesse lasku

ranka
04.08.11, 13:39
Lehes kirjutas et olete neljanda liiga peksupoisid.kas mõni võit ka kirjas muidu on? ei mõtle midagi halvustavat.lahe et selline klubi on.lihtsalt huvi pärast küsin.ja GL mängul:)

peksupoisid? pigem party animals, kes teevad pulli, oskavad jalkut, pokkerit ja jubedalt pidua ning triangeldi teha.

muruntau
04.08.11, 13:41
peksupoisid? pigem party animals, kes teevad pulli, oskavad jalkut, pokkerit ja jubedalt pidua ning triangeldi teha.

QFMFT

ment52
04.08.11, 13:42
Miks sa iga kord sajaprotsendiliselt kõiki kappi vead ranka? oled ikka päris õige poiss?

ranka
04.08.11, 14:15
Miks sa iga kord sajaprotsendiliselt kõiki kappi vead ranka? oled ikka päris õige poiss?

mul KAPP-iga affiliate diil ju. http://pokkeriprod.com/est/offers

inward
04.08.11, 14:58
Ma tõsiselt kahtlen oma orientatsioonis pärast eilset õhtut Kapis. Aga eijah standard "kergelt õlle" no mida iganes. Ma loodan lenc oma prillid lõpuks tagasi sai ikka :D :D

lenC
04.08.11, 15:05
Minult läksid ühed päikseprillid ja üks püksirihm(mille katkiminek polnud kuidagi Kapiga seotud!), nii et suht keskmine õhtu, mis siin ikka põdeda. Praegu avasin just esimese(ja viimase!) remontõlle, tellisin Hiina toitu ja nüüd mossitan terve päeva teki all, vihkan teid kõiki paariõllemehi.

inward
04.08.11, 15:14
Ei ole nii :D :D. Kahju, lahedad prillid olid. Me hakkame spewyga peale tankima õlut, siin päris ühe päevaga piirduda ei saa. Eriti pärast eilset.

nikitheone
04.08.11, 15:17
rofl, trenni täna ei jõua lauri?

inward
04.08.11, 15:18
Nalja teed ? Ma ei jõuaks trenni siis ka, kui ma kaineks jääks. Sellise pohmakaga noway.


e: Siin kohapeal peaks tänama spewyt, kes mu teksad ära rikkus.

muruntau
04.08.11, 15:33
Tra, mul ka paar haava jala peal (ärge küsige kuidas, ise ka ei tea), täna ei tule trennist midagi välja. Läheb otse edasi...

Spewmonkey
04.08.11, 15:38
Ranka on süüdi kõiges!

HTN6Du3MCgI

inward
04.08.11, 15:51
A ja enne seikluse algust selgus, et R'kioski kotisangad ei kannata 6väikest Ice. Kukkusid bussijaamas täiesti tükkideks. Selle ajaga, kui jõudsin uued õlled võtta ja poest väljusin kaks parmu juba kammisid seda rkioski ice vahust kotti....

ranka
04.08.11, 15:54
lol ja kanget ei võta. minu õhutusel kuskil urkapoes spewmonkey haaras 1L absolute, mis lausa libises sisse. :heart: kui täna coachingut ei ole tuleks ka linna õlli libistama.

nikitheone
04.08.11, 16:04
lolrofl ja ma mõtsin, et mul oli eile vahva. kui täna vol 2 on, andke foorumis teada, ühineks

inward
04.08.11, 16:41
Täna on Kapp lahti vä ? Aga ei ja midagi võib välja mõelda küll. Need, kes võimelised on võiks mingi korraliku pralle teha küll.

raunsz
05.08.11, 10:20
Raunsz online ja kaine lõpuks.

IamAllin
05.08.11, 12:02
Ei tea kas Eesti kõige hullem jalgpallitiim just, sest rahvaliiga on ka ju olemas :) Mulle jääbki arusaamatuks see, et miks te mängite neljandat liigat? Pange järgmine aasta rahvaliigat ning saate ilmselt ka võidumaitset tunda ning jah ma saan aru, et mängite for fun, aga koguaeg kaotada pole eriti tore ju:D

margus
05.08.11, 12:51
Ärge muretsege.. meie esimene võit tuleb juba sellel pühapäeval :D

pastilaa
05.08.11, 13:21
Mulle jääbki arusaamatuks see, et miks te mängite neljandat liigat? Pange järgmine aasta rahvaliigat ning saate ilmselt ka võidumaitset tunda ning jah ma saan aru, et mängite for fun, aga koguaeg kaotada pole eriti tore ju:D

Mulle küll midagi arusaamatuks ei jää. Toon näite meie enda liigast - hea sats, kes praegu edasipääsu eest veel võitleb, nende ajalugu. (http://fcigiliikur.com/ajalugu/)

"FC Igiliikur alustas võistkonnana hooajal 2008, mis läks totaalselt aia taha. Olime siis konkurentsitult Eesti MV viimase koha omanik, saavutades terve hooaja peale ainult 4 punkti! "

Kaotuste tõttu mingit olulist moraalilangust küll pole täheldanud. Võite pokkeris tuleb võistkonna peale nii palju lihtsalt, et pallimängu biidid on köömes hea seltskonna ja sportliku elamuse kõrval. Küll tulemused ka millalgi tulevad.

IamAllin
05.08.11, 17:22
Mulle küll midagi arusaamatuks ei jää. Toon näite meie enda liigast - hea sats, kes praegu edasipääsu eest veel võitleb, nende ajalugu. (http://fcigiliikur.com/ajalugu/)

"FC Igiliikur alustas võistkonnana hooajal 2008, mis läks totaalselt aia taha. Olime siis konkurentsitult Eesti MV viimase koha omanik, saavutades terve hooaja peale ainult 4 punkti! "

Kaotuste tõttu mingit olulist moraalilangust küll pole täheldanud. Võite pokkeris tuleb võistkonna peale nii palju lihtsalt, et pallimängu biidid on köömes hea seltskonna ja sportliku elamuse kõrval. Küll tulemused ka millalgi tulevad.

ei muidugi, kui piisavalt kõvasti püüda, siis pole neljanda liiga võit midagi nii võimatut, kuid selle jaoks peate tooma endale treeneri, kes suudaks teid sinnamaani viia. Mis puutub igiliikurisse, siis vaadates 2009 satsi nimekirja ( 2008 oli ilmselt veelgi teistsugune) ja vaadates 2011 aasta oma, siis nimed ei kattu eriti, kuid pokkeriprode meeskond peaks ju enamvähem samaks jääma, kui eeldada, et mängijad on enamjaolt ikka pokkeriprode kommuunist. Mina lihtaslt arvan, et kasvõi üks hooaeg pragustele võimetele rohkem vastavas liigas mängida ei teeks meeskonnatööle halba(söödud, üksteise mõistmine platsil jne). Seda kõike on ju parem harjutada mängus, kus üks meeskond ei ole selgelt üle ega domineeri mängu(obv ma ei tea, kuidas teil liiga mängud on, kas seal ka olete koguaeg surve all või mitte). Igatahes kõva, et sellline meeskond üldse tehti ja jalgpall on igati tore, nii et tuult tiibadesse! ;-)

PS: Et pühapäev ikka ära võtaksite siis ! :D

E: vaatan ning nimed ikka kattuvad mingil määral, kuid "Kokkuvõttes klubi siiski parandas oma kohta liigatabelis kahe pügala võrra ja suudeti tugevnenud põhikoosseisu edukalt sulanduda ka mõned uued ja vajalikud mängijad."

kympa
05.08.11, 17:38
Tammekaga mängu väravad (http://vimeo.com/27325536)

Fabulous
05.08.11, 17:50
Tammekaga mängu väravad (http://vimeo.com/27325536)
Minu jalgpallikogemused võrduvad kehalisekasvatuse tundidega koolis, aga mängupilt on selle video põhjal ikka üpriski hull.

Potsataja
05.08.11, 17:51
Mitu % pealelööke väravaht üldse tõrjunud on ?

pastilaa
05.08.11, 17:52
Minu jalgpallikogemused võrduvad kehalisekasvatuse tundidega koolis, aga mängupilt on selle video põhjal ikka üpriski hull.

:D Väga tähelepanelik sinust. Istu - 5!

IamAllin
05.08.11, 18:13
Mitu % pealelööke väravaht üldse tõrjunud on ?

http://sport.postimees.ee/520768/video-kas-maailma-halvim-varavavaht/

tundub, et konkurentsi on:D

K2snakas
05.08.11, 18:41
tundub nq oleks v2ljakum2ngija v2ravas olnud teil...

inward
05.08.11, 18:45
Oligi sisuliselt. Meie põhiväravavaht Mario on vigastatud.

K2snakas
05.08.11, 18:48
mhm, oleks vv kogemustega vend väravas olnud, oleks õige positsiooni valikuga juba palju väravaid ära hoidnud:)

emmimees
05.08.11, 18:51
Tundus, et väravaht lihtas vaatas kui pall ta kõrvalt väravasse löödi ja alles sisi astus 2 sammu palli suunas...

Maxi
05.08.11, 19:08
Ma panin ka mõnda asja tähele. Kui VV oli väljakumängija siis sellel nagu ei peatuks rohkem.

Positsioneerimine on täiesti paigast ära väljakumängijatel, vb olete näinud filmides laste jalgpalli mängu kus 20 matsi on kõik kuhjas palli otsas. Oma meest ei jäeta valveta, kui ta on kiirem siis ripud nii kaua küljes kuni jaksad mitte ei jää lihtsalt kuskil seisma või ei lähe kuhugi "abi" andma olukorda mis ei ohusta väravat. Siin aitaks treener selle mure mõne trenniga ära lahendada.

Sellise meeskonna nagu Tammeka vastu ei ole never ever mõtet minna üle väljaku 6 mehega "pressi" tegema, lihtsalt joostakse üle teid.

Võhma on vaja kõvasti treenida või siis optimaalsem taktika leida.

Ma ei näinud kordagi et pokker oleks Tammeka vastu kehaga mänginud. Nr 24 on suur nagu mägi aga positsiooni loovutas kenasti 2 korda kõhnemale ründajale.

Ma ei saanud aru kas vahepeal prooviti kunstliku suluseisu teha või midagi aga mõne koha peal hakkasid kaitsjad juba ette jooksma kui pall oli veel värava ees.

Jalgade asend on juba paljudel mängijatel täiesti vale ja palli vastuvõtmine+söödud. Ehk siis jalgpalli ABC

Ütleme nii et leake on väga palju mida annaks kergelt parandada näiteks treeneri abiga.

pastilaa
05.08.11, 19:20
Kriitikaga igati nõus. Sobiva treeneri otsingud on juba ammu käimas. Pokkeriprode meeskond ootab avasüli enda ridadesse tublisi mängijaid ja treenerit (esialgu sümboolse summa eest). Meeskond ju pole pole aastanegi (!) - aegajalt on uusi liitujaid pidevalt juurde tulnud. Pooled mängijad pole vutiga eriti kokku puutunud varasemalt.

Tänud Muruntaule selle trenni ja klubi organiseerimise eest! Väga mõnus õhkkond trennides ja mängudes - mis on minu meelest peamine. Kõike korraga ja kohe loota olekski naiivne. Viik ja väravad on olemas - kaugel see esimene võitki liigas :P!

inward
05.08.11, 19:31
Kriitikaga igati nõus. Sobiva treeneri otsingud on juba ammu käimas. Pokkeriprode meeskond ootab avasüli enda ridadesse tublisi mängijaid ja treenerit (esialgu sümboolse summa eest). Meeskond ju pole pole aastanegi (!) - aegajalt on uusi liitujaid pidevalt juurde tulnud. Pooled mängijad pole vutiga eriti kokku puutunud varasemalt.

Tänud Muruntaule selle trenni ja klubi organiseerimise eest! Väga mõnus õhkkond trennides ja mängudes - mis on minu meelest peamine. Kõike korraga ja kohe loota olekski naiivne. Viik ja väravad on olemas - kaugel see esimene võitki liigas :P!

+1 Siin kohal tahaks isegi tänu avaldada Muruntaule ja ka teistele klubi asjaajajatele. Väga okei ettevõtmine ja küll need punktid nüüd tulema hakkavad kuigi tööd ja vaeva peab veel kõvasti nägema. Ja maxilt väga konstruktiivne kriitika igati nõus.

raunsz
05.08.11, 19:43
Kahjuks löön väravaid ainult sõprusmängudes. :D

Ehk siis: ma pole ka veel oma viimast sõna öelnud.

redddman10
05.08.11, 22:19
enamus väravaid olid suht standard.küljelt sööt ja värava ees olev ründaja pani jala pallile ette lihtsalt ning GOAL.väravasse sisse jooksvad mängijad jh ära katta.muidu täitsa äge ning lõbus:) 5 pluss
super värk

Owner85
05.08.11, 22:26
Pilt suht hull jah,+1 et poisid teevad ja käivad ja üritavad aga keha ei panda,kaitse on suht olematu,loobutakse kohe kui pall käest ära võetakse VV ei räägi üldse,ka väljakumängija peaks mitmeid palle ära võtma aga kivi kotti ja küll saate paremaks,edu teile!!!

reggie
06.08.11, 13:47
Ma võin tasuta treenida, olen telekast Eesti koondise mänge näind kyll.

emmimees
06.08.11, 14:13
lmao

pennu1
06.08.11, 14:27
Mulle küll midagi arusaamatuks ei jää. Toon näite meie enda liigast - hea sats, kes praegu edasipääsu eest veel võitleb, nende ajalugu. (http://fcigiliikur.com/ajalugu/)

"FC Igiliikur alustas võistkonnana hooajal 2008, mis läks totaalselt aia taha. Olime siis konkurentsitult Eesti MV viimase koha omanik, saavutades terve hooaja peale ainult 4 punkti! "

Kaotuste tõttu mingit olulist moraalilangust küll pole täheldanud. Võite pokkeris tuleb võistkonna peale nii palju lihtsalt, et pallimängu biidid on köömes hea seltskonna ja sportliku elamuse kõrval. Küll tulemused ka millalgi tulevad.


Igiliikuris on enamus vendi vanad klubikaaslased ja Sõbrad.Seal uued vennad naljalt mänguaega ei saa. Näiteks mina,mängisin eelmine hooaeg seal,olin hingega asja juures,käisin trennis ja mängudel,aga ikkagi eelistati neid vendi kes trennis ei käinud!(Sõbrad noh) Selle pärast seal see kaader muutubki,kes ikka tahab koguaja pingil istuda,mängu isu ikka suurem ju. Selle pärast olengi see aasta Pokkeripoistega ja ütleme nii et olen hästi sisse sulanud.Kõvasti parem seltskond ja palju mugavam on mängida nende poistega.Ma ei imesta,kui järgmine aasta on meil 6-7 meest juures,kes on eelmistes meeskondades nö "sponsorid" olnud ja varsti meil korralik sats koos:D
Pokkeriprod-es puudub sõbrapoliitika :D

raunsz
06.08.11, 16:56
Eks jah. Sisekliima on hea.

Mõnedes teistes klubides ka mõttetu sõbrapoliitika.

romario
09.08.11, 00:09
Kriitikaga igati nõus. Sobiva treeneri otsingud on juba ammu käimas. Pokkeriprode meeskond ootab avasüli enda ridadesse tublisi mängijaid ja treenerit (esialgu sümboolse summa eest). Meeskond ju pole pole aastanegi (!) - aegajalt on uusi liitujaid pidevalt juurde tulnud. Pooled mängijad pole vutiga eriti kokku puutunud varasemalt.

Ennast ei ole küll viisakas ehk pakkuda, aga kui teid huvitab, siis sümboolse tasu eest oleksin nõus. Treenerilitsentsi mul veel hetkel ei ole (võimalik, et tulevikus mõtlen selle tegemisele), vanust kah kõigest 19, aga ma usun, et Eestis vaevalt nii noort inimest on, kes viimase kolmandiku oma elust nii tihti jalgpalliväljakute ääres veetnud on. Mängu uurimas/puurimas sis, mitte ise mängimas. Mind huvitab just mängu taktikaline pool, seetõttu külastangi staadionil pigem kohaliku liiga mänge, mitte ei vaata striime Ronaldo stepoveritest. Ise olen kah omal ajal natuke palli toksinud, oma vanuse kõrgliigaski teatud ajaperioodil, aga arstid keelasid mängimise ära ja nüüd aktiivselt pärast seda pole üldse mänginud. Aga igatahes, kui teid huvitab minu poolne kandidaatur, siis võite ühendust võtta ja ehk saab jutule! :)

PS! Kui soovite mu kriitikat lugeda jalgpalli alaselt, mida mu enamus postitusi sisaldavad, siis mu soccerneti foorumi kasutaja on -RoMaRiO- :)

Pumper
09.08.11, 14:48
Mängijaid milleski süüdistada on väga vale. Tegemist on uue meeskonnaga, kes otsib alles kokkumängu ja mängijad õpivad teineteist tundma.
Tammeka mängust niipalju, et väravavaht tegi minuarust ka suht head tööd, see video vaatamine ei näita kogu pilti. Tasemevahe on ikka nii suur ja kiirused millega Tammeka mängib on hoopis teised. Treener tuleks kindlasti kasuks, samuti ka mõned kogemustega mängijad, et muuta üldpilti.

nikitheone
09.08.11, 14:49
nt sina pumper, folgil mängisid päris hästi :)

Pumper
09.08.11, 14:53
Äkki tõesti, aga järgmine aasta, kui 20kg kerest kaduma läeb:D

nikitheone
09.08.11, 14:57
lol ok

muruntau
29.09.11, 16:47
Viimane kodumäng juba sel pühapäeval Kalevi kunstil. Tulge, anname koos liiga 2. koha omanikule lahingu!

Mängu FB event: http://www.facebook.com/event.php?eid=254097404628274

muruntau
29.09.11, 19:05
Seekord paneb FC Pokkeriprod pealtvaatajatele välja kasti õlut. Andke teada, mida soovite. Ilm peaks sügiseselt soe olema, seega on täitsa mõnus omadele kaasa elada ja veidi libistada staadioni ääres.

nikitheone
30.09.11, 09:13
krt nii meelitad mu mängult pealtvaatajaks :D

Postiljon
30.09.11, 22:44
Kohal anyway, teeme Alecoq Premium Extra :D