PDA

View Full Version : Nl100: 200bb deep 2 paari wet boardil



BuildUp
04.08.11, 23:32
No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($36.50)
MP ($70)
Hero (Button) ($204.93)
SB ($267.32)
BB ($99.85)

Preflop: Hero is Button with 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
1 fold, MP (poster) checks, Hero bets $6, SB raises $15.50, 2 folds, Hero calls $10

Flop: ($34) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
SB bets $17, Hero calls $17

Turn: ($68) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
SB bets $38, Hero calls $38

River: ($144) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
SB bets $196.32 (All-In), Hero ???

22/17/2,8 1,1k käe peale.
3b oop sb 9% ja bb 6%

Readid:
CC 3b w AJo oop
Representing
Bvb 3b 79s AJx cb, K check, K check

Time tellingust veel nii palju, et väga ei mõelnud ja bettis suht kiirelt.

Mida teete?

emmimees
05.08.11, 10:38
See 3bet pot ja seal tihti ei usuta flushi ja raiutakse ülepaariga lõpuni, niiet fold ja call üsna close imo.. kuna turni callisid, siis pigem call, alla poti järel ka..

KristjanLaas
05.08.11, 14:16
call, peale selle, et raha on juba meeletult sees on vastase ranges peale valuekäte, millest ees oleme, ka bluffe, mis jõuga poti maha tahavad võtta ja ei ole ka liiga hirmutav board mid. 2 paari jaoks 3-bet potis.

inward
05.08.11, 14:49
Fold flop. As played call river.


e: Ja laas ma ei usu, et vastasel riveriks väga bluffrange on arvestades, kuidas terve käsi mängitud on.

fyte
05.08.11, 15:38
+1 riveri callile.



e: Ja laas ma ei usu, et vastasel riveriks väga bluffrange on arvestades, kuidas terve käsi mängitud on.
Võib ikka olla, A:club:x põhiliselt.

masterpuppet
05.08.11, 15:58
Fold flop. As played call river.

/.../


Tahad PF resteali callida ja siis sellisel boardil ära foldida. Milleks siis üldse 3beti callida? Et nuts või fold?

emmimees
05.08.11, 16:05
Ma ka foldiks flopis, samahästi võid 27o callida 3beti ja 7 pihtas bustoks siis või? 78s tahame me saada ikka tõmbeid, 2 paari või äärmisel juhul top pairi. Siia tuli aga vale tõmme maha ja pole isegi top pairi.

inward
05.08.11, 16:08
Tahad PF resteali callida ja siis sellisel boardil ära foldida. Milleks siis üldse 3beti callida? Et nuts või fold?

Kui tahad lessvariance, siis tõesti ma isiklikult eelistaks ka pre juba foldida. 67Jcc flop on üsna sitt flop blufimiseks vastase poolt ja see on ka üsna sitt flop meie jaoks. Ja käed millest me ees oleme, mis siin cb teevad on ka ainult drawd. Nii et lähme puhtalt teda välja bluffima siis?

q_q
05.08.11, 16:54
flopis ongi meil ju 2pair/trips draw : ) mis 72 callida ja 7-ga bustoks? ega me prgu ju ei calli 7 paariga 3 tänavat maha kui ei improve

ma ei tea mis teha ausalt öeldes, suht butcherisid käe ära oma 6x iso-ga buttonil 70bb stacki vastu lol, vastase range tänu sellele rohkem overpairid niiet call river

Kosmonaut
05.08.11, 17:36
heh , q_q tõi välja ühe asja siin käes, mida isegi enne ei näinud. pole mõtet pre sellise käega postitud blindi 6bb stealida. Muidu 3beti callime ära (oleme deep ja meil on positsioon).
Flopi call on ok, aga edasi läheb keeruliseks kui me ei improve. Võimalus oleks raise turn - vähesed vastased tahaksid siin shoveda ülepaari, pigem callivad ja check river.
River on keeruline. Kui palju NL100 tahab vastane 200bb tulistada siin laual ülepaariga? Samas sel juhul oleks tal ainult flush, rida vb set, millega ta tahaks lasta 3 barrelit, ülejäänud blufid. Viimane on samuti huvitav - kui paljud regid lasevad 3barrel bluffe piisavalt tihti, eriti veel 200bb deep. Miskipärast tundub, et siin võiks isegi foldida, samas väga raske otsus ja EV kohalt suht lähedased nii fold kui call.

masterpuppet
05.08.11, 19:58
Lol, minna 87s lihtsalt ainult made handi saama on ikka tõsine burning money.
Peab vist ikka hakkama 100% 3beted potides cbetima, sest ikka eriti palju folditakse, kui vaatama ronitakse.

q_q
05.08.11, 20:02
kui nüüd järgi mõelda siis river ikkagi snap call ja väga üllatanud kui midagi peale qq+ näitab, jj oleks eriti retarded

ainuke käsi mis beatib on akcc

privador
05.08.11, 23:00
Mul oleks hoopis selline küsimus, kui palju vastastest on ala sarnases situastioonis bluffidega vahele jäänud?
Kui palju regularidest annavad nt õhuga riveris ch/fold alla?

Igathes olen ise ka 6maxi mänginud ja kui sellsieid calle olen teinud siis hästi pole lõppenud tavaliselt...

hmmz flopis ju selge call. lio me foldime paari siis meist hakatakse nii üle jooksma, et võime quittida

q_q
05.08.11, 23:19
6bb open ja 15bb 3bet välistaks bluffid täielikult

muidu regidele meeldib deep olles rohkem selliseid 100+bb river shove bluffe teha dno miks, lol

BuildUp
05.08.11, 23:43
6bb open ja 15bb 3bet välistaks bluffid täielikult

Minu arust annad sa talle liiga palju respekti. Kui tal oleks QQ+ siis ma olen suhteliselt kindel, et nii deepilt 3betiks ta oop rohkem. Ma näen siin pigem mingit marginaalsemat 3bet kätt, millega ta võib vabalt olla parema nutsi saanud.

Ma üldjuhul üritan ka võimalikult palju time tellingut jälgida ja sellest mingit infot saada. Selles olukorras oligi pmts nii, et ta riveril üldse ei mõelnudki ning tulistas insta, mis pigem tundub ka rohkem nutsise liigutusena.

privador
06.08.11, 08:07
ma küsiks pigem mis teeb regular riveris suure pocketiga qq-aa. Kas tsekib v betib

Kui vastane 3betib lightilt siis voib olla ta ranges ristid setid jms suht igast nodi

Mihkel785
06.08.11, 10:01
Miks peaks regular sellisel boardil setiga riverit shovema?enamus meie käed foldivad riveri sellise beti peale ja callivad flushid ja vahest ka read. Kui regular sellest aru saab, siis on tal siin alati kas bluff või mast, muud mina ei näe.

privador
06.08.11, 10:08
kuidas ta siis nt aa, kk mängib? tsekib riveri v juba tsekib juba turnis??

Mihkel785
06.08.11, 10:12
check peaks küllalt tavaline olema. Kui selline vastane vastas, kes ei suuda enda kätt riveril bluffiks muuta, siis ka väikene v-bet riveril.

Pahvak
06.08.11, 10:31
muidu regidele meeldib deep olles rohkem selliseid 100+bb river shove bluffe teha dno miks, lol

Mis limiidi regularidest räägid?

alaska
06.08.11, 10:38
MP tuli lauda ja postitas blindi ja sina tõstsid 6x? Selle põhjal ma paneks regi rohkem suvalise käe peale kui 3betib ja postflop usun, et sai tõesti paremini pihta. Mingid QQ+ välistaks kindlasti, pigem paneb meid selle käe peale ja võtab fat valuet.

privador
06.08.11, 12:00
Ma mõtlen selle peale, et kui endla on käsi, siis miks me peaksime riveris ainult pool potti valuet võtma. Miks ei võiks me võtta nt potti või hoopis 1,2potti nt. kui tunneme et vastasel midgai on. Teiseks suurremad valuebetid ananavd ka suuremaid võimalusi bluffimiseks teises sitiatsioonis overbettides.

Teiseks mind huvitab ka mis limiidis regualrid 100bb bluffe teevad. Mina olen pigem märganud et lastakse 2 poolepotist barrelit ja siis anatakse alla-hoiab ka variastiooni madalamal.

Lihtsalt ma ei mäleta, et mulle oleks niiviisi blufitud. Küll on aga 3betid lightid ja riveriks võivad igasugused varjatud imekäed kokku tulla, kus võetaksegi rasvaselt valuet

mina suhtuks 3 barrelisse küll väga tõsiselt

q_q
06.08.11, 12:38
Mis limiidi regularidest räägid?

no siin teemas käib jutt 100nl ehk siis ilmselt seal ikka?


MP tuli lauda ja postitas blindi ja sina tõstsid 6x? Selle põhjal ma paneks regi rohkem suvalise käe peale kui 3betib ja postflop usun, et sai tõesti paremini pihta. Mingid QQ+ välistaks kindlasti, pigem paneb meid selle käe peale ja võtab fat valuet.

mida sa repid kui 6x tõstad fishi vastu? air või tugev käsi?

mingi overthinking käib jälle, 100nl pmslt micro stakes ja kõik regid suht tardid

mina mõtlen selles käes nii, mingi fish postis blindi me iso 6x mis näitab tugevat kätt ehk meil võib mingi note olla et vastane never ei foldi varasemast ajast jne (olen isegi mingi AA-ga fishi vastu 10x raise teinud jne), nüüd vastane 3bet 15bb sellises kohas kus meie range ülitugev + me in position ehk ta fold equity pre väga väike ja ta range mingi qq+,ak

kui su tavaline iso size 6x siis muidugi unusta kõik see jutt aga kui nii on siis kuidas sa üldse 100nl hakkama saad?

pean veel mainima et kui mina oleks sb siis mul puuduks tema spotis 3bet range nendel põhjustel:
btn isob 6x mis näitab tugevust
me oop ehk 200bb fold equity olematu+vastase range liiga tugev et post flop mängida (200bb deep võib vabalt siin qq,ak flatida jne eriti 6+15 korral)
laseks mp fishil overcallida kui mul oleks qq+,ak

ja arvan et nii mängivad kõik head regid : )

emmimees
06.08.11, 12:43
mingi overthinking käib jälle, 100nl pmslt micro stakes ja kõik regid suht tardid


Äkki lõpuks julged ikka avaldada mis limiidi reg sa ise oled ja vb ka screenname..saada kasvõi PS. Oleks huvitav teada. Su jutu järgi võiks arvata, et biidid NL600+ kenasti.

alaska
06.08.11, 13:19
Mina eeldan, et keskmise NL100 regi jaoks on meie 6x isomise range nõrk, nagu ta oligi. QQ+ me ei saa mingit effekti preflop betsizingutega nii deepina.

Pahvak
06.08.11, 13:53
no siin teemas käib jutt 100nl ehk siis ilmselt seal ikka?


Siin teemas räägivad need mehed ka, kes pole kunagi kõnealust limiiti mänginudki. Kuna ma sind ei tunne, siis ma ei saa midagi väga eeldada ja antud olukord (100bb+ riveri bluff) oli üsna spetsiifiline, et regularide tendentse tunda, peab päris palju mänginud olema. Loodetavasti mõistad. Tänan vastuse eest though.